PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

After the Ring with Renee Young #1

5 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

After the Ring with Renee Young #1 Empty
MesajKonu: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 16:32

After the Ring with Renee Young #1 ReneeYoungArticleImage1

Renee Young:  Merhaba PWE hayranları, ben Renee Young ve PWE After the Ring programına hoş geldiniz. Bu program da yapacaklarımız sizlere bu hafta PWE'de yaşananları çok sıkmadan, olabildiğince eğlenceli bir özet halinde aktarmak. Programın sunucusu benim, ve programımızda konuklar da alacağız. Bazen bilgi verdiğimiz konuda yer alan birisini bazen de fikrini almak istediğimiz birisini ve bazen de ilk gördüğümüz kişiyi konuk alacağız. Bu program bir tek PWE Network üzerinden yayınlanacaktır, fiyatı ise sadece 9.99$.

Renee Young:  PWE'de haftanın ilk şovu her zaman ki gibi Showdown'dı. Şovu eski kardeşler, şimdi ezeli düşmanlar Dean Ambrose ve Seth Rollins açtı. İkili bir süre konuştuktan sonra kavgaya başladılar ve gece boyu devam etti. Hep beraber bakalım, neler olmuş bu Showdown'da.

Dean Ambrose: Madem beni oradan oraya fırlatacak kadar yüreğin var Seth, neden bunu şimdi denemiyorsun?

Seth sırıtıyor yeniden ve ringe doğru koşuyor........derken ringin kenarında duruyor ve geri çekiliyor.

Seth Rollins: Ben bile yeni bir araba kazasından çıkmış birini dövecek birisi değilim. İnan bana, bu daha çok senin yapabileceğin bir şeye benziyor.

Seth mikrofonu atıyor, arkasını dönüyor ve kahkahasını atarken Dean aniden ring dışına çıkıyor ve Seth'in sırtına dokunuyor. Seth arkasını dönünce Dean yumruklamaya başlıyor. Seth rampada düşüp kaçmaya çalışırken Dean onu yerden kaldırıyor ve tuttuğu gibi ringe fırlatıyor. Kendisi de girerken Seth hemen ring dışına çıkıyor, bariyerlerin gerisine atlıyor ve seyircilerin arasından kaçıyor. Bu sırada Dean seyircilere bakıyor ve cheer alıyor. Sırıttıktan sonra o da ringden iniyor ve Seth'in peşinden gidiyor.

After the Ring with Renee Young #1 B231af62faebec1c2c58376514fd1a72

Renee Young:  Bu görüntülerin ardından ikili gözden kayboldu ve bizde ilk maçımıza geçtik. King of the Ring turnuvası heyecanla devam ediyor, John Cena ve Kane bu turnuvayı kazanmak için en iyi performanslarını sergilediler ama yalnızca bir kazanan oluyor ve o isim de John Cena oluyor. Maçın son anlarına bir göz atalım.

Sonrada Superplex pozisyonuna alıyor. Fakat bu sefer Cena karşı koymaya başlıyor. Kane hala düşmemiş durumda fakat bu ona pahalıya patlayacak çünkü Cena Kane'i köşede omuzlarına atıyor ve ringin köşesinden bir Attitude Adjustment! Bitmiş olmalı. Cena tuşa gidiyor. 1 2 3! Cena kazanıyor.

After the Ring with Renee Young #1 RAW-1110-Photo-249-2303093429839573_3199063

Renee Young:  John Cena bu şekilde galibiyetini aldı ve adını bir üst tura yazdırmayı başardı. Hatırlatalım John Cena'nın önümüzde ki tur EC3'yi yenen Dolph Ziggler ile karşılaşacak. Hayranlar ise bu maçı merakla bekliyorlar.

Chris Jericho kadraja giriyor.

After the Ring with Renee Young #1 Chris-jericho-renee-young

Renee Young: Beyler bayanlar karşınızda Chris Jericho. 

Chris Jericho: Teşekkürler tatlım. John Cena Kane karşısında bir galibiyet aldı ama bu beni ilgilendirmez o yüzden şu görüntüleri değiştirin.

Renee Young: Bir anda geldiğin için çocuklar hazırlanamadı, kusura bakma Chris.

Chris Jericho: Renee, Renee, Renee, böyle büyük bir program sunuyorsunuz ve her şeye hazırlıklı değilsiniz, yazık. Neyse ki ben hazırlıklıyım. Geçen gün Kofi Kingston'dan bir cacık olmaz demiştim ve bu iddiamı hala sürdürüyorum. Onun da ifadesini almak için bekliyorum. Onunla bir maça çıkmak istiyorum ama onun yerine gelip burada John Cena'yı göklere çıkardıktan sonra seninle konuşmak zorunda kalıyorum. Bu adil midir ? Sana diyorum Renee, bu adil mi ?

Dean Ambrose kadraja giriyor.

After the Ring with Renee Young #1 With_dean_ambrose

Dean Ambrose: Öncelikle 2 sorum var ve bir de isteğim. Chris ne yapıyorsun burada ? Demin benim hatuna mı sesini yükselttin ? Kendi boyunla biriyle uğraş veya toz ol.

Chris Jericho: Sizinle bir kaç dakika daha geçiremem, özellikle senle Ambrose. You stupid idiot.

Dean Ambrose: Duydum onu.

Chris Jericho: Duyman gerekiyordu.

Dean Ambrose: Neyse ne, gerzeği gönderdiğimize göre diğer soruma geçiyorum. Aranızda Seth Rollins'in yerini bilen var mı ? Kimse mi ? Hiç kimse o yüreyen hıyarı nasıl görmedi ? Bu arada tebrikler John, kimsenin önemsemediği bir turnuvada maç kazandın. Büyük başarı, devam et.

Ambrose kadrajdan çıkıyor ve kameralar Renee'ye çevriliyor.

After the Ring with Renee Young #1 A3f4499d-97d4-4e2e-82d6-254745d4fcff_zps8e3ca523

Renee Young: Chris Jericho ve Dean Ambrose'a yorumları için teşekkür ediyorum. Sıra da ki görüntülerimiz ise yine Rollins & Ambrose arasında. İkisi şov boyunca kavga ettiler ama kameralarımız sadece bir kısmını yakalayabildi. Sizi o anlara götürelim.

Bir takım kavga sesleri duyuyoruz. Seth ve Dean kavga ede ede o televizyonun olduğu mekanın önünden geçiyorlar.

Dean Ambrose: Kaçma lan gel buraya.

İkili kavga ederken kadrajdan çıkıyorlar.

After the Ring with Renee Young #1 Screen-Shot-2014-07-20-at-9.00.54-PM-590x900

Renee Young: Ringe döndüğümüzde ise European Şampiyon Sheamus, Intercontinental Şampiyonu Wade Barrett ve Drew McIntyre var. Üçlü kendi tarzlarıyla 4 Temmuz Amerikan Bağımsızlık gününü kutluyor veya aşağılıyor. 

Renee Young: Bildiğiniz üzere bu Pazar Sheamus The Miz ile bir Şampiyonluk Birleştirme maçına çıkacak. İki isime de başarılar diyoruz. Ve diğer King of the Ring maçına geçiyoruz. Marty Scurll bir hatadan yararlanmasını iyi biliyor ve turnuvada ismini üst tura yazdırıyor ve Christian'a rakip oluyor. İzleyelim.

O'Neil ringe giriyor. Marty'yi kaldırmak için eğiliyor ama Marty Small Package alıyor, 1 2 3. Ve Marty Scurll kazanıyor. Turnuva da bir üst tura çıkan isim Marty Scurll oluyor. Titus şaşkınlıkla bakarken Marty onu arkadan yakalıyor ve Crossface Chickenwing'e alıyor. Titus bayılırken Marty taunt atıyor ve gidiyor.

Renee Young: Maç sonrası kameralar arka alanda ve Jericho'nun Kofi Kingston hakkında ki söylediklerini dinlerken Rollins & Ambrose tekrar kameraların önüne damlıyor.

Jericho'nun sözü sırta vurulan yumruk sesleriyle kesiliyor. Bunlar Seth Rollins ve Dean Ambrose! Hala kavga ediyor lan bu adamlar! Dean'dan Seth'in yüzüne bir yumruk geliyor. Seth sersemlemişken Dean konuşuyor.

Dean Ambrose: Kusura bakma canım, seni de rahatsız ettik.

Renee sorun yok derken Jericho gülerek bakıyor ikiliye.

Seth Rollins: Senin ben derdini si-

Dean bir yumruk daha atıyor. Seth geri kaçarken Dean da peşinden gidiyor.

After the Ring with Renee Young #1 DFbyW9V

Renee Young: Ringe döndüğümüzde ise Samuel Shaw ve Randy Orton PWE Tag Team Şampiyonları The Club ile karşılaşıyorlar ve Shaw Orton'ı satıyor ve Club maçı kazanıyor. Haydi bakalım neler yaşanmış.

Ardından Orton Shaw'a tag vermek üzere hareketlenmeye başlıyor. Shaw'da elini uzatıyor ona! Ramak kaldı tag vermesine!! AMA SHAW BİRDEN ELİNİ ÇEKİYOR VE APRONDAN AŞŞAĞIYA İNİYOR! ANDERSON Magic Killer DİYE BAĞIRIYOR! GALLOWS Suplex POZİSYONUNDA SIRTLIYOR ORTON'U! ANDERSON'DA AYAKLARDAN YAKALIYOR! VE Magic Killer!! ORTON İPTAL!! GALLOWS TUŞA GİDİYOR!! 1! 2! 3! THE CLUB KAZANIYOR!

Renee Young: Anderson ve Gallows maçlarını kazanıp taunt atıyorlar, sonra ring dışına çıkıyorlar derken seyircilerin arasındaki merdivenlerden patır kütür sesler geliyor! Seth Rollins ve Dean Ambrose merdivenlerden iniyorlar pata küte. Seth kaçıyor ve hemen ringe girerken Dean yakalıyor onu, kendisine çeviriyor ve Dirty Deeds! Seth yere yapışırken Dean bir mikrofon kapıyor.

Dean Ambrose: Düşündüm de Seth, bu arena etrafında dolaşma işi gerçekten hoşuma gitti. Neden bu Iron Man maçına Falls Count Anywhere kuralları da eklemiyoruz, ha? Seni tüm arenada dövmek, sadece ringde dövmekten daha zevkli olacaktır eminim. Sen ne dersin?

Dean mikrofonu yerdeki Seth'e uzatıyor. Seth hala yerde yatıp cevap veremiyor.

Dean Ambrose: Eğer kabul ediyorsan cevap verme.

Seth'ten hala tık yok.

Dean Ambrose: Ben de öyle düşünmüştüm. 

After the Ring with Renee Young #1 Ambrose-vs-rollins

Renee Young: Bu olanlardan sonra da gecenin Main Event maçına geçiyoruz, McIntyre vs Aries. Kazanan Rock'ın yeni rakibi olur. Çekişmeli bir maçın ardından Drew McIntyre #1 Contender oluyor.

Hakem olanları izlerken Wade köşeye çıkıyor ve ‘’aga djokovic nasıl de elendi wimbledondan bu sene kesin murray alacak’’ diye muhabbet etmeye çalışıyor hakemle. Hakem ona git lan derken Sheamus çaktırmadan muşta uzatıyor Drew’a. Aries ayağa kalktığında Drew muştayı Aries’in suratına geçiriyor. Barrett ise ‘’federerin amına koyum’’ diyor ve iniyor aprondan. Drew hakem bakmadan muştayı fırlatıyor ve tuşa gidiyor. Hakem sayıyor. 1, 2, 3! The Rock'un rakibi Drew oluyor böylece. Drew ve United Kingdom'dan takım arkadaşları sevinirken The Rock arka alanda onları televizyondan izliyor.

After the Ring with Renee Young #1 Renee%20Young

Renee Young: Bunlar Showdown'da yaşananlardı. Şimdi bir de Rise da neler olup bitti bakalım. İlk olarak şov öncesi gördüklerimiz vardı. AJ Styles'ın Goldberg ile World Heavyweight Championship için karşılaşması bekleniliyordu ama Styles'un yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yerini Adam Cole'a verdi. İzleyelim ve görelim işin aslını.

AJ Styles binaya giriyor ama pek iyi gözükmüyor gibi. Topallayarak yürüyor AJ. Duvara yaslanmış Adam Cole'u görüyor.

''Geç kaldın ahbap.''

''Biliyorum, ayağımı kaldıramadım ki doğru düzgün.''

''Haftaya Pazar karşına Goldberg çıkacak dostum, eğer o ayakla o maça gidersen ancak cesedin çıkar. Bunun farkındasındır umarım.''

''Lanet olsun ki farkındayım.''

''O zaman maçtan çekil dostum, sana korkak diyecek kimse yok. En azından Bullet Club'da.''

''O kemeri Bullet Club'a getirmek zorundayım Adam.''

''Altın kemerin Bullet Club'a gelmesi muhteşem olurdu. Ama bu durumda bunu sen yapamazsın. Başka birinin yapması gerek.''

''Kim? Kenny mi? Gallows mu? Anderson mu?''

Adam Cole'un yüzüne bir sırıtış beliriyor ve kollarını kaldırarak bağırıyor.

''ADAM COLE BAYBAY!''

AJ da sırıtıyor.

''Tamam, Jacobs ile konuşurum.''

Dolph Ziggler kadraja giriyor.

After the Ring with Renee Young #1 Renee%2Byoung%2By%2Bdolph%2Bziggler

Dolph Ziggler: Hey Renee nasılsın ve ne yapıyorsun ?

Renee Young: İyiyim ve program sunuyorum. Hatırladın mı ? Seninle konuşmuştuk, gelip Rise'da olanlar hakkında konuşacaktın. 

Dolph Ziggler: Hatırladım. Söylenebilecek çok şey var. Ama vaktim kısıtlı buradan sonra eve oradan da spor salonuna geçmem lazım o yüzden 2 konuya değineceğim. İlk olarak AJ Styles ne yaptı ki World Heavywieght Championship için bir hak elde etti ve sonra onu da Adam Cole denilen adama verdi. Ben şampiyonken zorla bir maça çıkarıldım, ki şampiyonluğumu zaten ondan önceki Pazar Tye Dillinger'a karşı korumuşdum ve maçta sayılar benim aleyhimeydi ve üstüne bir de sakatladılar, geri geldim ve bir rövanş maçı alamadım. Lanet olası bir rövanş istiyorum. Ama şu an başka bir hedefim var, King of the Ring.

Renee Young: Peki Dolph, turnuva hakkında ne düşünüyorsun ?

Dolph Ziggler: O da 2. konumdu. Christian bir galibiyet aldım ve ben eminim ki finalde karşıma o çıkacak. Marty denen çocuk Indy güreşçisi, çok sürmeden geri oraya döner. Benim rakibim Cena hakkında da çok şey dememe gerek yok. Onu daha önce yendim ve yine yeneceğim.

Renee Young: Teşekkürler Dolph, sana kolay gelsin ve bol şanslar.

Dolph Ziggler kadrajdan çıkıyor ve kameralar Renee'ye çevriliyor.

Renee Young: Şov başlıyor ve ringde Corey Graves'i görüyoruz. Rebellion'da Hardcore Şampiyonluğu için maça çıkacak 3 katılımcının fikirlerini almak için toplanıyorlar ve kısa sohbetten sonra tam olarak beklediğimiz gibi bitiyor. İzleyip görelim.

After the Ring with Renee Young #1 Corey_Graves_bio

Corey Graves: Teşekkür ederim beyler. Hepinize boş şans diyorum. En iyi olan kazans-

Roman Reigns Graves'in mikrofonunu düşürüyor. Graves hemen ringden iniyor. 

Reigns Cesaro'nun yüzüne bir şeyler söylüyor. Johnny Mundo omzuna dokunuyor ve ''Yavaş ol koçum'' diyor, Reigns onu ittiriyor. Cesaro kolundan tutup çeviriyor ve tehdit ediyor Roman'ı. Mundo kalkıyor ve Cesaro'ya bir bakış atıyor, Cesaro'da başıyla onaylıyor, Roman olup biteni anlamaya çalışıyor derken Double Dropkick geliyor. Cesaro ve Mundo face to face yapıyorlar. Cesaro Hardcore şampiyonluğunu işaret ediyor ve o benim olacak derken Reigns'den Double Clothesline geliyor. Mundo hemen kalkıyor ve üstüne gidiyor, Tilt a whirl Slam geliyor Reigns'den. Cesaro'ya da bir kaç yumruk atıyor ve Samoan Drop geliyor bu sefer. Roman Reigns Hardcore Şampiyonluğu ile poz veriyor.

After the Ring with Renee Young #1 Roman-759

Renee Young: Bu üçlüyü bir Hardcore maçında görmek de çok heyecanlı olacak. İşler çoktan kızışmaya başladı ve çok alevlendi ve son hızıyla devam ediyor. Ve bizde gecenin ilk maçına geçiyoruz. PWE Wildcard Şampiyonu The Miz debutunu yapan Matt Sydal ile karşılaşıyor ve güzel bir maç izliyoruz. Bakalım maçın sonlarında neler oldu.

Matt Sydal taunt yapıyor. Miz kalkıyor ve yakalıyor Miz'i, Sydal Here It Is Driver yapıyor, tuşa gidiyor, 1 2 ama 3 olmadı, Miz bir şekilde bozdu tuşu. Sydal çok şaşırıyor bu duruma ve itiraz ediyor. Sonra köşeye çıkıyor, o sırada Jamie Noble aprona çıkıyor ve bir tekme ile onu düşürüyor, diğer taraftan da Joey Mercury aprona çıkıyor ve bir tekme ile onu da düşürüyor. Sabitliyor kendisini ve Shooting Sydal Press yapıyor ama Miz çekiliyor ve yere çakılıyor. Miz hemen yakalıyor ve Skull Crushing Finale, tuşa gidiyor, 1 2 3 ve Miz kazanıyor. Miz bu zorlu maçı kazanıyor.

Renee Young: Ama Miz'in sevinci kısa sürüyor. The United Kingdom geliyor ve ortalığı dağıtıyor. Ve Wayne Rooney ile de bir takım olaylar yaşanıyor.

I Want It All duyuluyor ve United Kingdom geliyor. Hemen ringe giriyorlar ve Barrett'dan Noble'a Bull Hammer geliyor, McIntyre'dan Mercury'e Claymore Kick geliyor ve Miz tek kalıyor. Üçlüye bakıyor ve Barrett'a Clothesline yapıyor. Sheamus ve McIntyre direk saldırıyorlar ve haşatını çıkartıyorlar, Barrett'da katılıyor onlara. Sheamus onu kaldırın diye bağırıyor ve kaldırıyorlar da, Sheamus'dan Brogue Kick geliyor.

Sheamus European kemeri ile poz veriyor ve Wildcard kemerini işaret ediyor. Bu sırada Wade bir mikrofon alıyor.

Wade Barrett: Buraya gelecek cesaretin olabileceği ihtimalini göz önüne almamıştım aslında Wayne, beni şaşırttığını söyleyebilirim. Ve hazır burada olduğuna göre senin hakkında neler hissettiğimi yüzüne karşı söyleyebilirim. Senden tiksiniyorum. Preston North End'de amatör bir futbolcuyken bile senden daha iyi oynuyordum Wayne. Sen bir dinozorsun. Hala milli takıma çağırılıyorsun çünkü eminim ki elinde Roy Hodgson'un seks kasetleri var. Roy Hodgson'dan bahsetmişken de o da istifa etti çünkü o da senin kadar başarısız ve ahmak. Ve dahas- 

Rooney'den Barrett'ın burnuna yumruk geliyor! Barrett'ın burnundan ses çıkıyor. Barrett burnunu tutarak geri çekiliyor.

Renee Young: Rooney'nin dikkatli olması gerekiyor çünkü bir daha United Kingdom ile karşılaşınca olaylar daha da karışacak gibi. Bundan sonra da kameralar arka alana çevriliyor ve Cody Rhodes'u görüyoruz.

After the Ring with Renee Young #1 Sg-sd723_2ndscr_cody

Renee Young: Bugünkü konuğum Cody Rhodes. Cody, PWE ile bir sözleşme imzaladın ve şüphesiz ki etki yaratmak istiyorsun.

Cody Rhodes: Evet Renee, etki yaratmak istiyorum. Sende de bir etki yaratırdım ama şu deli oğlandan tırsıyorum açıkçası. Bunları bir kenara bırakırsak ringe ilk çıkışımda bu seyirciler görecek ki bugüne kadar izledikleri sadece çöptü. Cody Rhodes sergisini açtı-

Kadraja biri giriyor...bu Dalton Castle!

Dalton Castle: Esenlikler Cody, Renee. Benim adım Dalton Castle ve burada daha önce bir kez bulunduğumu hatırlıyorum. Hatta Power Rangerlardan birini kafasının üzerine düşürdüğümü de hatırlıyorum.

Cody Rhodes: Ama ben seni hatırlamıyorum, kimsin lan sen?

Dalton Castle: Eşek hoşaftan ne anlar derler Cody, bilir misin?

Cody Rhodes: Hoşaf senin babandır.

Dalton Castle: Tavuskuşlarının en büyüğü hakkında böyle konuşma Cody, günün birinde dönerler ve seni ısırır-

Apollo Crews yanlarına geliyor.

Apollo Crews: Beyler bir sorun varsa ringde çözün, ben de gelip ikinize bineyim sonra.

Renee Young: Crews'ın masumane laflarına seyirci şaşırmış gözüküyor. Dalton ve Cody de ona garip bir şekilde bakarken ringe dönüyoruz. Sırada bir King of the Ring maçı var. 20 Yıllık gazi Christian ve Strong Style Kralı Shinsuke Nakamura ölümüne kapışıyor ama gülen taraf Captain Charisma oluyor. Bakalım ve görelim.

Nakamura'dan Double Knee Backbreaker geliyor. Köşeye çıkıyor Nakamura ve El Nino geliyor ama Christian çekiliyor. Hemen kalkıyor ve yakalıyor Nakamura'yı, Killswitch, tuşa gidiyor, 1 2 ve 3. Christian bu çekişmeli maçın galibi oluyor ve adını yarı finale yazdıran son isim oluyor. 

After the Ring with Renee Young #1 HNyvb6s

Renee Young: Christian galibiyetine sevinirken Shinsuke Nakamura ayağa kalkıyor. Christian yeniden elini uzatıyor ve ikili yeniden el sıkışıyor. Ve hemen bir diğer maça geçiyoruz. Chris Jericho vs Joe Hendry. Jericho hiç acımıyor ve ezici bir galibiyet alıyor.

Hendry Jericho'yu Arm Drag ile fırlatıyor. Jericho neye uğradığını şaşırarak kalkıyor ve Hendry koşuyor ve Bicycle Kick ile yıkıyor Jericho'yu. Jericho ayağa kalkmaya çalışırken Hendry köşeye çıkıp atlıyor....MID-AIR CODEBREAKER! Hendry hallaç pamuğu gibi yığılırken Jericho tuşa gidiyor. 1, 2, 3! Jericho ring dışına çıkıyor ve galibiyetini kutlarken aniden Kofi Kingston geliyor! Jericho'yu rampada pataklamaya başlıyor. Jericho son anda sıyrılıp kaçıyor.

Renee Young: Kameralarımız arkla alanda konuşan John Cena'yı gösteriyor ve kısa sürede orada da bir aksiyon görüyoruz.

After the Ring with Renee Young #1 VI8jyO9BN93jbb_1_hd

Cena'nın sırtına bir şemsiye darbesi iniyor! Cena arkasını dönüyor ve suratına yumruk yiyor. Marty Scurll onu yerde kıstırıyor ve tekmelerken Cena'yı kaldırıyor yeniden ve duvara fırlatacakken Cena onun bacağına çelme takıyor ve Marty dizlerinin üzerine düşüyor. Marty topallamışken Cena onu Hip Toss ile zemine fırlatıyor. Marty acı içerisinde kalkınca Cena onu kaldırıyor AA için ve Attitude Adjusment ile zemine fırlatıyor! Marty sırtını tutuyor acı içerisinde.

John Cena: Ben de bundan bahsediyordum.

Renee Young: Cena giderken Marty hala yerde. Biz de Main Event maçına geçiyoruz, Samuel Shaw vs Randy Orton bir kafes maçında. İzleyelim ve görelim neler olup bitmiş.

Orton işi bitirecek sanırım. RKO tauntları atmaya başlıyor. Orton tauntları atarken Shaw kalkmaya başlıyor. Orton tam RKO'yu vuracakken Shaw'dan bir eye-poke. Orton neye uğradığını şaşırdı! Shaw sonrada Orton'ı kafasından tutup daha önceden açmış olduğu turnbuckle'a çarptırıyor! Orton'ın bilinci yerinden değil. Shaw hemen kafesin üstüne tırmanmaya başlıyor. Orton'da hareket yok. Shaw kafesin en tepesine kadar tırmanıyor ve bir bacağını da diğer tarafa atıyor. Tam atlayacakken Orton'a bakıyor. Kafasını iyi yana sallıyor Shaw. Galiba böyle bitmesini istemiyor. Şimdi Shaw kafesin üstünde ayakta vaziyette. Orton hala yerde. Shaw kafesin üstünde Orton'a atlıyor...... MID-AIR RKO!!! AMAN ALLAHIM O NEYDI ÖYLE! ORTON HEMEN TUŞA GİDİYOR 1-2-3! 

Renee Young: Orton kazanıyor! Değil 3, 100'e kadar sayılsa bile Shaw o pozisyondan sonra kalkamazdı. Orton maçtan sonra kafesin üstüne çıkıp taunt atıyor. Rise şovu da bu görüntülerle sona eriyor.

After the Ring with Renee Young #1 Randy-orton-arms-entrance

Renee Young: Programın son kısmına gelmiş bulunmaktayız. PWE Güreşçileri aktif olarak Twitter kullanıyor ve çok fazla atışıyorlar. Geçtiğimiz günlerde ise Sheamus, The Miz, Dean Ambrose ve Dolph Ziggler'ın atıştıklarını görüyoruz. Beraber mesajlardan bazılarına bakalım.

@TheGreatWhite : @HEELZiggler Sana bisey soracağım fella . Neden benim söylediklerimi çevirip çevirip önüme koyuyorsun ? Orijinal olamayacak misin sen ? Mr.Çakma

@HEELZiggler: @TheGreatWhite Orijinal olmakla alakası yok. Buna misilleme denir. #BirleşikKrallıkCahili #BurasıAmerika #BirŞeylerÖğren

@mikethemiz: Yaptığı tek şey yerinde saymak olan adam neden ''unvanlı'' kişilere sataşır ki. Davul bile dengi dengine demişler.

@HEELZiggler: Sözde ''ünvanlı'' kişilere sataşmıyorum,  burası benim, bana ait. Bazılarımız Amerika dışında çalışırken ve bazılarımız da film çekerken ben World Heavyweight Şampiyonuydum.

@mikethemiz: Bir zamanlar World Heavyweight ŞampiyonuYDUN. Şimdi ise egoist gibi görünmeye çalışan ama aslında gerizekalı gibi görünen man kafanın tekisin. @HEELZiggler

@TheDeanAmbrose: Mike, Maryse hala hatırladığım kadar esnek mi? Nick hatırlayabilir... Vegas'da uzuun bir geceydi. @MikeTheMiz @HEELZiggler

@HEELZiggler: @mikethemiz Bizans bile senin gibi çökmedi.

@mikethemiz: Olmayacağını bildiğin şeyleri söylemek ne kadar da kolay öyle değil mi? @TheDeanAmbrose

@TheDeanAmbrose: Ve seni, Madonna's da göreceğim, bu gece. @mikethemiz

@HEELZiggler: @mikethemiz Ringde görüşmek üzere.

@TheGreatWhite : Pazar gününe kadar idare edin fella . Pazar günü yiyeceği Brogue Kick ' den sonra konuşacak bir ağzı olmayacak @HEELZiggler @TheDeanAmbrose 

After the Ring with Renee Young #1 Renee-young-on-her-relationship

Renee Young: Hepside işleri güçleri yokmuş gibi anında cevap atmaları mı daha gülünç yoksa sadece cevap atmaları mı ? Bilemeyiz. Sevgili izleyenler ben Renee Young ve bugünlük After the Ring with Renee Young programının sonuna geldik. İzlediğiniz için teşekkür ederiz. Unutmayın yarın akşam PWE Rebellion var ve şovdan sonra bir kez daha After the Ring'de görüşeceğiz.

En son The Charismatic Enigma tarafından C.tesi 09 Tem. 2016, 21:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 16:50

Yüzeysel olarak baktım şu anlık . Konsept olarak güzel olmus . Yani Renee ' nin açıklaması . Hepsini okuyunca daha derin yorumumu yaparım.  Emeğine sağlık reis
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 18:07

Eline sağlık.
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
Mike Mizanin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 20:49

Sağlam tivitlerim es geçilmiş ama olsun. Emeğine sağlık.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 21:14

The Awesome One demiş ki:
Sağlam tivitlerim es geçilmiş ama olsun. Emeğine sağlık.

Aslında çok detaylı bakmadım seçerken, karşılıklı cevap olanları aldım koydum. Baya uzun oldu en başta, sayfa yetmez zannetim. Bir kısmını çıkardım. Diğer sefer daha dikkat ederim.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 21:17

Eline sağlık. İş baya uğraş isteyen bir şey ama sen eleştirin demişsin o yüzden yapayım eleştirimi. 

Renee'ye şimdi sırada bilmem ne var dedirtmek yerine son kısımda tivitır kullanıcılarını yorumladığı gibi yorum yaptırmanı tavsiye ederim.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 21:34

Kill Steen Kill demiş ki:
Eline sağlık. İş baya uğraş isteyen bir şey ama sen eleştirin demişsin o yüzden yapayım eleştirimi. 

Renee'ye şimdi sırada bilmem ne var dedirtmek yerine son kısımda tivitır kullanıcılarını yorumladığı gibi yorum yaptırmanı tavsiye ederim.

Aklıma gelmedi değil. Böyle yazıp bırakınca havada kalmış oluyor. Ama baya da üşendim. Şu aralar vakit bulamıyorum. Booklar diğer senarist işleri de oluyor. 2-3 Gündür de yeni video üstünde çalışıyordum. After the Ring programını düşünüyordum, ismi ne olsa, konsept, sunucu, akışı falan. Bir de yarın paylaşacağım var onu da düşünüyorum. Be a Booker da yapmıyorum bir süredir, onu da biraz planlamaya çalışıyorum. Bir de dizi izlemeye sardım şu aralar oyun falan da oynayamıyorum.  Çok da uzamasını istemedim. İlk yazdığımda baktım, fazla olmuştu, çıkardım birazını. Bir daha ki sefere dikkat ederim.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 21:38

The Charismatic Enigma demiş ki:

Aklıma gelmedi değil. Böyle yazıp bırakınca havada kalmış oluyor. Ama baya da üşendim. Şu aralar vakit bulamıyorum. Booklar diğer senarist işleri de oluyor. 2-3 Gündür de yeni video üstünde çalışıyordum. After the Ring programını düşünüyordum, ismi ne olsa, konsept, sunucu, akışı falan. Bir de yarın paylaşacağım var onu da düşünüyorum. Be a Booker da yapmıyorum bir süredir, onu da biraz planlamaya çalışıyorum. Bir de dizi izlemeye sardım şu aralar oyun falan da oynayamıyorum.  Çok da uzamasını istemedim. İlk yazdığımda baktım, fazla olmuştu, çıkardım birazını. Bir daha ki sefere dikkat ederim.
Anlıyorum seni ama bu kadar yorma kendini bu konuda. Öyle aktif bir rpg değiliz maalesef emeklerine yazık. Power 10 yazmama sebeplerimden birisidir bu hatta. Ama sen bilirsin tabi. Tekrardan emeklerine sağlık. Arı gibi adamsın  ROCK
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: After the Ring with Renee Young #1   After the Ring with Renee Young #1 EmptyC.tesi 09 Tem. 2016, 22:33

The Charismatic Enigma demiş ki:

Anlıyorum seni ama bu kadar yorma kendini bu konuda. Öyle aktif bir rpg değiliz maalesef emeklerine yazık. Power 10 yazmama sebeplerimden birisidir bu hatta. Ama sen bilirsin tabi. Tekrardan emeklerine sağlık. Arı gibi adamsın  ROCK

Yapınca bir şeylerin değişeceğini düşünüyorum. Umarım değişir.

After the Ring with Renee Young #1
1 sayfadaki 1 sayfası