PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

İlk defa WWERPG oynuyorum.

3 posters
YazarMesaj
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

REP Puanı : 5

İlk defa WWERPG oynuyorum. Empty
MesajKonu: İlk defa WWERPG oynuyorum.   İlk defa WWERPG oynuyorum. EmptyPaz 31 Tem. 2016, 16:32

Arkadaşlar bayadır wwe takip ediyorum ve seviyorum uzun zaman önce gördüm wwerpg ama wwerpg nasıl oluyor diye bakayım dedim arkadaşlar ben şimdi hiçbişey yapmsamda maçlara falan girecekmiyim yani yardımcı olursanız sevinirim samprpg ve mbwrpg yaklaşık 1 yıldır yapıyorum.Ama hiç forumrp  falan yapmadım yardım eden olursa sevinirim.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: İlk defa WWERPG oynuyorum.   İlk defa WWERPG oynuyorum. EmptyPaz 31 Tem. 2016, 17:02

Seçtiğiniz güreşçinin karakterine uygun promolarınızla (ring-içi veya ring-dışı konuşma) karakterinizin geleceği nokta belirlenir. Canlı yayınlanan şovları da takip ederseniz sizin için büyük bir artı olur.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: İlk defa WWERPG oynuyorum.   İlk defa WWERPG oynuyorum. EmptyPaz 31 Tem. 2016, 17:20

Hiçbir şey yapmazsan maçlara giremezsin. Forumun RPG'lerinin de diğerlerinden farkı yok. Promo kesersen bir yerlere gelirsin. Müsait olan elinden geldiğince yardımcı olur.

İlk defa WWERPG oynuyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası