PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)   Paz 31 Tem. 2016, 23:59


This Is Extreme! Arenada yankılanmaya başlıyor. Seyirciler bir anda ayaklanıyor. ECW ve PWE tezahüratları arenayı yıkıyor.

Mauro Ranallo: Bayanlar ve baylar ben sunucunuz Mauro Ranallo. Yanımda Corey Graves ve ECW'nun babası Paul Heyman var.

Corey Graves: Sevgili PWE ve ECW hayranları merhaba. Uzun süredir beklenen zaman geldi, PWE Hardcore Classic az sonra başlıyacak. Paul senin yorumlarını alalım.

Paul Heyman: Çok mutluyum. Kendim için değil. Uzun yıllar ECW'da yer aldım ve o organizasyona imza atmış herkes canlarını ortaya koydular. Ve şimdi hepsinin bir şansı daha var.

Corey Graves: Çok haklasın Paul, lafı uzatmayalım ve ringde bekleyen Lita'ya geçelim. Lita arena senindir.


Lita: Teşekkür ederim Corey. Bayanlar ve baylar hepiniz hazır mısınız ? Koltuklarınıza sahip çıkın çünkü bu Hardcore Classic! Önümüzde ki bir kaç saat bir sürü adamların ölümüne mücadelesini göreceğiz. Hazır olsanız iyi olur. Bu gece 6 Ön Eleme maçımız var. Bu 4 maçın kazananı Son 16 turunun son katılımcıları olacak. Çok uzatmadan şova başlayalım. Bayanlar ve baylar karşınızda, JOEY STYLES!


This Is Extreme çalıyor ve Joey Styles rampadan gelirken Joey tezahüratları başlıyor. Styles ringe giriyor ve Lita'dan mikrofonu alıyor.
Seyirciler Joey! Joey! Joey! diye bağırıyorlar.


Joey Styles: OH, MY GOD.

Arena coşuyor bir anda.

Joey Styles: Cidden bunu bir kez daha söylemek çok iyi hissettirdi. Sevgili izleyenler PWE Hardcore Classic turnuvasına hoş geldiniz. İlk maçımız Sabu ve MVP arasındadır.

Joey Styles spiker masasına geçiyor. İlk maçımıza geçiyoruz biz de.


Huka Blues!


Eski ECW World Heavyweight, Televison ve Tag Team Şampiyonu, yani başka bir efsane Sabu geliyor. Elinde kendi sandalyesi var.


I'M Coming!


Eski PWE Hardcore Şampiyonlarından biri olan Montel Vontavious Porter, MVP geliyor.

Hardcore Classic

First Round, Hardcore Match

Sabu (ECW Legend) vs MVP (PWE Original)


Hakem işareti veriyor ve zil çalıyor. Maç başlar başlamaz Sabu ringden iniyor ve sandalye alıyor. Bu sırada MVP ringin ortasında ellerini bağlamış vaziyette onu seyrediyor. Sabu sandalyeyi alıyor ve ringe giriyor tekrar. MVP hiç istifini bozmuyor. Sabu elinde sandalye , MVP ise ellerini bağlamış vaziyette kısa bir süre birbirlerine bakıyorlar. Sabu bir anda Chair Throw ile MVP yi yere yıkıyor ! Ardından tekrar alıyor sandalyeyi , köşeye çıkıyor. ARABIAN FACEBUSTER! Tuş deniyor 1...2... MVP attı . MVP köşeye yaslanıyor ve kalkmaya çalışıyor. Bu sırada Sabu tekrar ringden iniyor ve bir sandalye daha alıyor. Ringdeki sandalyeyi de MVP alıyor. Sabu ringde. İkisinin elinde de sandalye var . Aynı anda savuruyorlar ve sandalyeler düşüyor. Sabu düşen sandalyeye bakarken MVP Clothesline ile yere yıkıyor onu. Sabu kalkıyor ve bir tane daha. Sabu tekrar kalkıyor , yumruk sallıyor ancak MVP eğiliyor ve arkasına geçip kavrıyor onu . Rolling German Suplex ! MVP arka arkaya üç German Suplex ile yapıştırıyor Sabu'yu . Şimdi kontrol MVP'de . Sabu yerde. MVP sandalyeyi açıyor. Sabu kalkmaya çalışırken Drive By Kick !! Hemen tuş deniyor MVP . 1...2... Sabu atıyor bu kez. MVP hiç beklemeden Sabu'yu kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Sabu sırtını sertçe çarpıyor ve tekrar yerde. MVP ringden iniyor ringin altını karıştırıyor. Bu sırada Sabu yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor. MVP ringin altından merdiven çıkarıyor. Merdiveni bariyerlere yaslıyor. Arkasını döndüğü an Somersault Plancha ! Sabu uçuyor adeta ! İkisi de yerde şimdi. MVP az önce bariyerlere yasladığı merdivene tutunarak kalkmaya çalışıyor. Sabu ise ringe dayanarak .. İkili şimdi ayakta . MVP BIG BOOT deniyor ancak Sabu çekildi. Ardından Lariat vuruyor Sabu ! MVP tekrar yerde. Sabu ringe giriyor. İplerin bir iki adım gerisine sandalye açıyor. MVP kalkmaya çalışıyor. Sabu karşı iplerden sekiyor ve ... 

TRIPLE JUMP AIR SABU !! Sabu adeta kanatlandı ! Hakem yanlarına geliyor kontrol ediyor. Bu sırada Sabu kalkıyor . Bariyerlere yaslanmış olan merdiveni ringin içine sokuyor. Ardından ringin altından masa çıkarıyor ve olduğu yere açıyor. MVP , acı çekerek kalkmaya çalışıyor. Sabu onu tutuyor ve karnına birkaç yumruk vuruyor . Ardından masanın yanına getiriyor. MVP'yi masaya yatırmaya çalışıyor ancak MVP direniyor. Sabu bir yumruk daha atıyor ardından tekrar deniyor. Gene olmadı ... Bir anda MVP , Sabu'nun kafasını tutuyor ve masaya vuruyor. Bir kaç kez yapıyor aynı şeyi. Ardından Sabu'yu masaya yatırıyor. Ringin altında Kendo Stick alıyor ve adeta falakaya yatırıyor Sabu'yu ! Hala vurmaya devam ediyor MVP ! Birkaç darbeden sonra Kendo Stick kırılıyor... Sabu masadan yere atıyor kendini. MVP boynundan yakalıyor ve kaldırıyor . Ardından bariyerlere fırlatıyor. Yanına geliyor tekmeliyor birkaç kez. MVP spiker masasına geliyor ve monitörleri söküyor. Ardından panoyu fırlatıyor. Sabu'nun yanına geliyor ve tekrar kaldırıyor onu . Boynundan tutarak spiker masasının yanına getiriyor. Kafasını birkaç kez masaya vuruyor ve masanın üzerine çıkarıyor. Sonra kendisi de çıkıyor . Bir yumruk geliyor MVP'den. Bir tane daha. Arka arkaya yumruklar vuruyor. Sabu'ya aralarından rüzgar dahi geçmeyecek şekilde yaklaşıyor. Sağ elini Sabu'nun sol omuzuna atıyor. Play Of The Day için zıplıyor ! Ancak Sabu sağ kolu ile itiyor MVP'yi ve MVP o yükseklikten yere çakılıyor! Sabu ona doğru dönüyor ve SOMERSAULT LEG DROP!! Sabu zorlansada ayağa kalkıyor . Ringin altında sandalye çıkarıyo . Ringe atıyor. Ardından MVP'yi kaldırıyor ve onuda ringe sokuyor. Ardından kendisi de giriyor . MvP yerde hala . Sabu ringte açık olan merdiveni kapatıyor ve köşeye yaslıyor . Merdivenden 3 adım geriye de sandalyeyi açıyor. Ardından MVP'yi kaldırıyor. Merdivene doğru fırlatmak isterken MVP'den reverse geliyor ve merdivene fırlatılan Sabu oluyor! MVP diğer köşeye yaslanıyor. Ve Sabu'ya doğru koşuyor. PLAYERS BOOT !! Sabu hacıyatmaz gibi tepkisiz yere yapışıyor . MvP tuş deniyor ! 1...2...2.75 ! Sabu omuzunu son anda kaldırıyor ! MVP sinirden bağırıyor. Ardından Sabu'nun üzerine çıkıp deli gibi yumrukluyor ! Bir kez daha tuş deniyor. 1..2... Sabu gene omuzunu kaldırıyor. MVP kalkıyor şimdi. Sabu'yu da kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Ardından Snap Overhead Belly To Belly Suplex ! MVP köşede duran merdiveni alıyor. Sabu kalkmaya çalışıyor. MVP merdivenle Sabu'yu yıkmak istiyor ancak eğildi Sabu! Ardından iplerden zıplıyor ve SPRINGBOARD TORNADO DDT!! Hemde MERDİVENİN üzerine! Hemen tuş deniyor ! 1....2....2.75! Olmadı! Olmadı! MVP son anda atıyor. Bu sefer Sabu şaşkın.. MVP yüzünü tutuyor.. Sabu onu köşeye doğru çekiyor. Üzerine sandalye koyuyor. Köşeye geliyor. Elleri iplerde . Arkasını dönüp MVP'yi kontrol ediyor. Kafasını '' tam zamanı ! '' dercesine sallıyor. Ve.... MOONSAULT!!

Ancak MVP çekildi! Sabu yere çakılıyor! MVP üzerindeki sandalyeyi atıyor ve ayağa kalkıyor yavaş yavaş. Sabu'yu kaldırıyor ve boynunu tutuyor. Ve Bulldog! Sabu tam ringin ortasında yerde. MVP yanına geliyor elleri iki yana açıyor! İplerden sekiyor ve BALLING ELBOW! Şimdi PlayMaker için bekliyor MVP! Sabu yavaş yavaş kalkıyor MVP bir kolunu yakalıyor ve bacağını ensesine yerleştiriyor ! Ancak reverse geliyor Sabu'dan! Bir anda ters dönüyor MVP'yi yere düşürmeyi başarıyor! Tuş denemek için eğiliyor, ancak bir anda MVP Roll-Up'a alıyor onu ! 1...2... Son anda attı Sabu ! İkili solunmak için yerdeler ! Sabu doğruluyor. MVP'de aynı şekilde. Sabu kalkıyor arkasını dönüyor ve MVP'de Clothesline ! Sabu kalkınca bir tane daha ! MvP köşeye çıkıyor. FLYING Clothesline için bekliyor.. Sabu aniden kalkıyor ve yumruk patlatıyor MVP'ye ! Arka arkaya yumruklar geliyor ancak MVP hala düşmedi köşeden ! Sabu sandalyelerden birini köşeye yakın bir yere açıyor ve karşı köşeye geçiyor . Koşarak geliyor , sandalyeden yükseliyor ve TOP ROPE FRANKESTEINER ! MVP yerde ! Sabu hemen tuş denemek için üzerine kapaklanıyor . 1...2...3!

OLMADI !  MVP yine kurtuluyor ! Pes etmiyor ! Sabu bu kez daha şaşkın ! Hakeme dönüp eliyle '' 3 hoca 3 ! '' diyor . Ancak hakemde '' Siktir len sayıyoz herhalde attı adam ! '' diyor. Sabu doğruluyor tekrar . Merdiveni iplerin dibine iplere pararel şekilde açıyor. Sonra MVP'yi ringin dışına fırlatıyor. Ardından kendisi de çıkıyor ve masayı biraz daha ringe doğru yaklaştırıyor. MVP bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor. O sırada Sabu geliyor ve kolundan tutup masaya doğru fırlatıyor . MVP sertçe masaya çarpıyor ve masaya kapaklanmış vaziyette kalıyor ! Sabu hemen MVP'yi tutuyor ve masaya yatırıyor. Ardından yine üzerine bir sandalye ! Acaba ne yapacak ? Aprona çıkıyor ancak ringe girmiyor. İpleri tutuyor , ve SPRINGBOARD MOONSAULT !! Masaya paramparça ! MVP pert ! Sabu da yerde ! Hakem koşarak geliyor yanlarına . İkisine de bakıyor . Ancak ikisi de kafa sallıyor . Hakem tekrar geri çekildi . Sabu zorlanarak elini MVP'nin üzerine attı . Hakem sayıyor 1...2... GENE OLMADI ! İkisi de perişan halde ! Ancak maç gene bitmiyor ! Gerçekten çok iyi mücadele ediyorlar ! 2 dakikaya yakın ikisi de yerde yatıyor. Ardından Sabu kalkmaya yelteniyor. Çelik merdivenden destek alarak kalkıyor ayağa , MVP kıvranıyor hala ! Sabu kafasından tutuyor ve kaldırıyor onu ringe doğru fırlatmak istiyor ancak MVP olayı tersine çeviriyor köşe direğine fırlatıyor Sabu'yu ! Sabu başını sertçe çarpıyor ve kanamaya başlıyor alnı ! MVP ringin altından Keno Stick alıyor. Bir tane daha ! Bir tane daha ! Ne yapacak bu adam ! Hızlı hızlı 10 a yakın Kendo Stick alıyor. Ardından iki tane ip alıyor ve Kendo Stickleri birbirine bağlıyor ! Sabu o sırada dizlerinin üzerinde kalkmaya çalışıyor. MVP açıyı ayarlıyor ve 1-2 defa boşa sallayarak gücünü topluyor. Ardından tam sırtına vuruyor !!Sabu acı içinde bağırıyor. MVP bir daha vuruyor ! Sabu kıvranıyor adeta ! MVP Kendy Stickleri bırakıyor ve yerdeki Sabu'yu tekmeliyor. Ardından sağa sola bakıp ne yapacağına karar vermeye çalışıyor. Sabu'yu kaldırıyor ve ringe atıyor. Kendisi de içeride. Sabu'yu tutuyor ve tekrar kaldırıyor. Ardından Brideging Fisherman Suplex ! Hakem hemen sayıyor 1...2.... atıyor Sabu. MVP iplerden sekiyor ve yerdeki Sabu'ya Elbow vuruyor. Bir kez daha aynı şeyi yapıyor. Ardından tuş deniyor yine. 1...2... gene atıyor Sabu . MVP onu tutup kaldırıyor ve Running Knee Facebuster yapıyor ! Sabu iplere doğru sekiyor ve iki kolu ile ipleri tutuyor. MVP üzerine koşunca High Kick vuruyor. MVP dönüp tekrar koşuyor ancak Springboard CrossBody yiyor ! Sabu kalkıyor. Eline bir sandalye alıp köşeye çıkıyor . MVP yerde . Ardından ARABIAN SKULL CRUSHER!!! MVP hareketsiz yatıyor ! Sabu hemen ringin dışındaki masayı içeri alıyor . Masayı , tam karşı taraftaki merdivene hizalıyor. Ardından merdivenin yüzünü ringe doğru çeviriyor. Tam merdivene 1-2 adım yakınlığa sandalye açıyor. MVP'yi zorlanarak kaldırıyor. Sertçe 4-5 yumruk patlatıyor ve masaya yatırıyor onu. ardından koşuyor , sandalyeden yükseliyor merdivenin 7. basamağına basıyor ve TRIPLE JUMP MOONSAULT !!! Bu kez başarılı ! Masa tekrar paramparça ! Sabu hemen üzerine yatıyor . 1.. 2.. 3..! BU KEZ OLDU!


 SABU KAZANIYOR ! BU BÜYÜK MÜCADELEYİ SABU KAZANIYOR ! ADINI ÜST TURA YAZDIRDI!

Corey Graves: Tek kelimeyle harika maçtı.

Joey Styles: Bu daha bir şey değil Corey. Alış bunlara.

Mauro Ranallo: Sevgili izleyenler bu fantastik maçın ardından kameralarımız arka alana gidiyor. 

Bir muhabir görüyoruz ve yanında Dudley Boyz var.Bubba Ray: Ben bu turnuvadan elenmiş olabilirim ama hala burada bir DUDLEY var ve onun adı D-Von!

D-Von: Teşekkür ederim kardeşim. 1 Dudley düşer, 1 Dudley kalkar. Callihan çocuğu hazır olsa iyi olur.

Bubba Ray: Umarım hazırsındır çocuk, ve Dudleyville'e hoş geldin.

Sami Callihan kadraja giriyor.

Sami Callihan: D-Von, Bubba, ben Duddleyville'e geldim, sizi Callihan Death Machine ile tanıştırmak için...

Kameralar spikerlere dönüyor.

Paul Heyman: Bu ürkütücüydü ama harika.The Flight of the Valkyries!Daniel Bryan YES!YES!YES tezahüratları ile geliyor.Cross the Line!


Dünyada ki en iyi teknik güreşçilerinden biri olan Lance Storm geliyor, yanında Justin Credible ve Dawn Marie var.
Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Lance Storm: Paul yanlış anlama ama senin orada ne işin var ? Ben ve Justin takımken bizi nasıl harcadığını hatırlıyorum. Ve senin orada olman beni rahatsız eden ikinci şey. Birincisi ise bir Hardcore turnuvasına çağrılıyorum ve karşımda bir keçi var. Karşımda duran kişiyle güreşmeyi reddediyorum.

Justin Credible Bryan'ın ayağından tutuyor ve çekiyor, bariyerlere çarptırıyor, oradan da kaldırıyor ve çelik merdivenlere atıyor. Birde 187! yapıyor ve ringe atıyor. Lance Storm pis pis gülüyor.

Lance Storm: Karşımda duran demiştim bu adam yerde yatıyor. Görüyorsunuz ki son 10 yıldır küçük yerler de güreştim ve PWE çok büyük bir yer. Daniel Bryan yükselme fırsatını her zaman elde edebilir.

Storm mikrofonu atıyor ama girişten gelen var. Bu DOLPH ZIGGLER! Ziggler koşarak geliyor ve Credible'a Flying Clothesline ile uçuyor. Kaldırıyor ve bariyere atıyor, bir de diğer bariyere atıyor. Ayağa kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor, Jumping DDT! Ziggler aprona çıkıyor ve klasik Hair Flip hareketini yapıyor. Storm ona bağırıyor, seni ben eğittim diyor, Ziggler hakkınla kazan diyor. Ziggler sırıtıyor ve arkadan Daniel Bryan sandalyeyi Storm'un sırtına yapıştırıyor. Bir kez daha vuruyor Bryan ve bir kez daha. Ziggler gidiyor ve hakem zili çalıyor.

Hardcore Classic

First Round, Hardcore Match

Daniel Bryan (PWE Newbie) vs Lance Storm (ECW Legend)


Bryan sandalye ile bir kez daha vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Lance Storm. Bryan bir kaç yumruk atıyor ve biraz geri çekiliyor. Storm kalkıyor ama Bryan'dan Basement Dropkick geliyor ve Bryan Yes Kicks yapmaya başlıyor, Storm'dan çatır çutur sesler çıkıyor. Ve Bryan son olarak da kafaya bir tekme atıyor, hemen tuşa gidiyor 1.. oluyor ama Credible müdahale ediyor, Storm'un ayağını iplere koyuyor. Bryan çok sinirleniyor buna. Hemen ayağa kalkıyor ve Credible'a bir yumruk atıyor. Bir tane tekme atıyor, Credible'da bir yumruk deniyor ama Bryan eğilince ıskalıyor ve Bryan Dropckick vuruyor, Credible biraz sallanıyor, ama son anda tutunuyor, arkasında masa var. Bryan iplerden geriliyor ve RUNNING KNEE STRIKE! Credible masanın üstüne düşüyor, Bryan arkasını dönüyor ve LAST CALL! Storm hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. ama Bryan atıyor. Storm hemen ringden çıkıyor ve bir kaç Kendo Stick ve 1 sandalye atıyor ringe. Bir de merdiveni kapatıyor ve sokuyor onu da ringe. Bir sandalye de eline alıyor ve kendisi de giriyor. Sandalyeyi savuruyor ama Bryan'da da bir tane var ve o da aynı anda savuruyor, iki sandalye çarpışıyor ve ikisi de yere atıyorlar, Storm hemen bir Clothesline çakıyor. Bryan hızlı kalkıyor ve üstüne gidiyor, Storm Flapjack ile onu köşeye atıyor. Bryan suratını kötü çarpıyor ama bırakmıyor. Arkasını dönüyor ama Storm'dan sert bir LARIAT geliyor ve tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Daniel Bryan. Storm ayağından yakalıyor ve CALGARY CRAB bağlamayı deniyor ama Bryan durumdan faydalanıyor ve SMALL PACKAGE alıyor 1.. 2.. son anda atıyor Storm. İlk de Lance Storm kalkıyor ve Bryan'a bir tekme atıyor, sandalyeyi alıyor ve Bryan'ın karnına geçiriyor ve yere koyuyor. Bryan'ın boynundan tutuyor ve DDT! Hem de SANDALYENİN üstüne, tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Bryan. Storm sinirli, Kendo Stick alıyor ve bir kaç kez vuruyor. Sopayı kırıyor Storm, köşeye çıkıyor. Bryan'a kalk diye bağırıyor. Bryan bir hışımla kalkıyor ve köşeye tırmanıyor ve yumruk atıyor, Storm da karşılık veriyor ve bir de tekme atıyor, Bryan düşerken Eye Poke yapıyor. Storm elini gözünü götürüyor ve Bryan'da merdiveni görüyor, hemen kaldırıyor ve Storm'a vuruyor. Merdiveni köşeye çapraz şekilde koyuyor ve bir sandalye alıyor. Aprona çıkıyor ve Storm'un sağ boşluğuna iki kez vuruyor ve köşeye çıkıyor. Bryan bir kaç yumruk atıyor Storm'a ve SUPERPLEX!!! MERDİVENİN üstüne yaptı Bryan. Kendisi de sırtını tutuyor ama biraz sürünüyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Storm. Bryan daha ne yapayım diyor, seyirciler YES YES YES diye bağırıyor. Bryan bir Kendo Stick alıyor ve Storm'a vuruyor ve vura vura kırılıyor. Bir tane daha alıyor ve bunu da vura vura kırıyor. Bir Kendo Stick daha alıyor ve onunla Lance Storm'a YES LOCK!! bağlıyor. Storm iplere ulaşmaya çalışıyor ama ringin ortasında. Biraz daha deniyor ama dayanamıyor, Lance Storm PES etti. Bryan kazandı, Bryan Storm'u yendi.


Daniel Bryan kutlarken kameralar spikerlere çevriliyor.

Joey Styles: Oh, my God! Daniel Bryan gelmiş geçmiş en iyi teknik isimlerden birini kısa sürede yendi.

Paul Heyman: Keçiye benziyor ama iyi taktik yaparak kazandı ve bu onu üst tura taşıdı.

Corey Graves: İlk maça göre çok Hardcore tarzı bir şeyler göremedik ama yinede şaşırtıcı bir maçtı.

Mauro Ranallo: O adamların yaşadıklarına 5 dakika anca katlanırsın Corey, laf etme de işine bak.

Styles ve Heyman gülerken Lita ringe giriyor.

Lita: Sevgili izleyenler sırada ki maça geçmeden önce sizler ile konuşmak isteyen birisi var. Bayanlar ve baylar o kişi The Hardcore Legend, Mick Foley. (Bir süre bekler) Hey Mick, neredesin ? Hadi gel buraya, insanlar bekliyor.

Led Ekran açılıyor ve Mick Foley var.


Mick Foley: Sevgili Hardcore izleyenler nasılsınız ? Çünkü ben harika bir moddayım. Emekli olmama rağmen PWE'nin bana böyle bir şans vermesi gururumu okşadı. Bir daha ki sefere görüşmek üzere, Have a nice Day!

Kameralar ringe dönüyor ve maça geçiyoruz.Swiss Made!


The Swiss Superman geliyor, Cesaro gözünü Hardcore Şampiyonluğuna dikenlerden birisi.Tusk!


The Man Beast, ECW'nun son şampiyonlarından, Rhyno geliyor.

Hardcore Classic

First Round, Hardcore Match

Cesaro (PWE Newbie) vs Rhyno (ECW Legend)


Joey Styles: Sonucunu en çok merak ettiğim maç buydu. Elinizde Cesaro ve Rhyno var, ne yaparsınız ?


Mauro Ranallo: Tabi ki de bu 2 canavarı kapıştırırsınız.

Paul Heyman: Bakalım hangisi sağ kalıcak ?

İkili ringde. Herşey hazır. Ringin etrafında birçok masa var . İkisinin gözleride masalara dönüyor. O anda zil çalıyor ve maç başlıyor. Rhyno Cesaro'nun olduğu köşeye doğru hızla geliyor. Ancak Cesaro eğiliyor ve arkadan sarılıyor. Ardından köşeye itiyor Rhyno'yu. Rhyno çarpmanın etkisiyle bir iki adım geri gidiyor . Cesaro önüne geçiyor ve art arda Uppercutlar yapıştırıyor. Rhyno sersemlemiş şekilde kafasını hızla sağa sola sallıyor. O sırada Cesaro ringten iniyor. Masalardan birini kapatıyor ve ringe atıyor. Ardından ringin altını karıştırıyor ve birkaç sandalye çıkarıyor. O sırada Rhyno'da kendine geliyor ve ringten iniyor. Cesaro Running European Uppercut için üzerine koşuyor ancak Rhyno onu yakalıyor ve bariyerlere fırlatıyor. Ardından ringin altından Kendy Stick alıyor . Bir kaç kez Cesaro'nun sağ boşluğuna vuruyor. Ardından Kendy Stick'i bırakıyor. Cesaro'yu kaldırıyor ve ringe atıyor. Ardından Cesaro'nun çıkardığı sandalyeleri alıyor ve ringe atıyor. Sonra kendiside içeride. Cesaro iplere tutunarak kalkıyor . Rhyno'ya doğru koşuyor ancak Kitchen Sink geliyor Rhyno'dan ! Tuş deniyor 1... Hemen atıyor Cesaro. Rhyno ringteki masayı alıyor ve köşeye yaslıyor. Ardından 3 sandalyeyi ringin ortasına bırakıyor. Cesaro'yu boynundan yakalıyor . Arkadan sarılıyor ve kaldırıyor.. Sithout Gourdbuster !!! Hemde sandalyelerin üstüne ! Rhyno Cesaro'yu sırtüstü çeviriyor ve tekrar tuş deniyor. 1....2.... atıyor Cesaro ! Rhyno gözlerinin önüne gelen saçlarını elleriyle arkaya atıyor ve tekrar kalkıyor. Eliyle Cesaro'ya kalk işaret yapıyor. Cesaro karşı köşeye sürüklenmiş , iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Rhyno Corner Gore için koşuyor .. Ancak Cesaro çekiliyor ! Rhyno omuzunu sertçe köşeye çarpıyor ve adeta asılı kalıyor orada ! Rhyno köşedeyken Cesaro Hesitation Drop Kick vuruyor ! Rhyno şimdi yerde. Cesaro'dan bir de Double Foot Stomp geliyor. Ardından tuş deniyor . 1...2... atıyor Rhyno. Cesaro onu kaldırıyor ve köşedeki masaya doğru fırlatmak istiyor. Ancak Rhyno ' dan Reverse geliyor ve Cesaro'yu köşeye yaslanmış olan masaya ittiriyor ! Cesaro sertçe masaya sırtını çarpıyor ve öylece kalıyor. Rhyno bu kez daha hızlı şekilde hızlanıyor Cesaro'ya doğru . Bu kez başarılı ! Corner Gore geliyor Rhyno'dan ! Masa paramparça ! Hakem gelip ikisinide kontrol ediyor. Rhyno masa enkazından ilk çıkan isim oluyor. Cesaro'yu ayaklarından çekiyor ve kapanıyor üzerine . 1...2.... Son anda omuzunu kaldırdı Cesaro ! Rhyno şaşkın ! İyice sinirleniyor. Ringden iniyor. Masalardan birini kapatıyor ve ringe atıyor. Bir masa daha almak istiyor. Ancak masayı kapatamadı ! Sinirinden masaya bir tekme vuruyor ve masa devriliyor. Ringe doğru dönüyor ve Corkscrew Plancha !!! Cesaro üzerine uçtu ! İkiside yerde tekrar ! Cesaro ağır ağır kalkıyor. Rhyno'yu saçlarından tutup sürükleyerek Bariyerlere dayıyor Rhyno'yu. Ardından geriliyor , geriliyor .. Running European Uppercut ! Rhyno seyircilerin arasına düşüyor ! Cesaro bariyerlere çıkıyor ve taunt atıyor ! 

2 dakikaya yakın bir süre Rhyno yerde yatıyor. Ardından yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor. Bariyerin seyirciler tarafında Rhyno , ring tarafında Cesaro var. Cesaro kafasından tutuyor Rhyno'nun. Rhyno Cesaro'nun yüzünü bariyerlere vuruyor. Bir kez daha ! Rhyno atlıyor bariyerlerden ve Cesaro'yu Clothes Line ile yere indiriyor. Ardından tekmeliyor onu . Tarlası yanmış köylü gibi bağırıyor ! Ardından Cesaro'yu tutuyor ve ringe atıyor. Kendiside giriyor. Cesaro kendine gelmeye çalışıyor. O sırada Rhyno onu tutuyor ve köşeye fırlatıyor. Tekrar tutuyor ve köşeye oturtuyor onu. Kendiside 2.iplere çıkıyor. Kafasına 3-5 yumrukatıyor ve Superplex pozisyonuna alıyor. Ancak Cesaro tam onun karın boşluğuna vuruyor. Bir daha ! Bir daha ! Ardından Head Butt vuruyor ve Rhyno yerde ! Cesaro ayağa kalkıyor. Yavaş yavaş kalkmaya çalışan Rhyno'ya Diving Cross Body ile uçuyor ! Şimdi sayıyor hakem. 1...2... Rhyno omuzunu kaldırıyor. Cesaro sandalyelerden birini alıyor ve Rhyno'nun yanına bırakıyor . Kafasından tutmak için eğiliyor. Ancak Roll-Up'a alıyor Rhyno. 1...2.... attı Cesaro. İkili aynı aynda kalkıyor. Rhyno Cesaro'ya Overhead Belly To Belly Suplex için sarılıyor. Ancak Cesaro bacaklarından kavrıyor onu ve sırtı üstü yerde Rhyno. Şimdi Cesaro Swing zamanı ! Aynı anda seyirciler sayıyor. 1....2....3...4.....5.....6.....7....8.....9....10 ! Cesaro bırakıyor Rhyno'yu ! Şimdi tekrar yanına geliyor ve '' bitiricem olum seni ! '' diye bağırıyor. Rhyno Cesaro'ya tutunarak kalkmaya çalışıyor. Cesaro onu iplere göndermek istiyor ancak Rhyno dönüyor ve iplere giden Cesaro oluyor. Mükemmel bir Springboard European Uppercut !!!! Rhyno tekrar yerde. Cesaro taunt atıyor.  Ardından masayı karşı köşeye yaslıyor. Döndüğünde Rhyno dizlerinin üstünde . Onu tutuyor ve Alphamare Waterslide ! Şimdi saydırıyor Cesaro. 1....2....2.80 ! Attı Rhyno ! Bu kez Cesaro şaşkın ! Yorgunluğu yüzünden belli ! Rhyno kendisini ringin dışına atıyor. Cesaro'da çıkıyor ringden ve announce table dan bir adım geride , bir Rhyno'ya bir masaya bakıyor. Ardından announce table ın yanına masa çekiyor ve announce table ı boşaltıyor. Rhyno'yu da getiriyor. Şimdi ikiside announce table ın üzerinde Cesaro ne planlıyor ? Bir anda Rhyno onu Butterfly Suplex ile yandaki masaya fırlatıyor ve masa paramparça ! Cesaro 'nun çektiği acı yüzünden okunuyor. Rhyno'da yorgunluk belirtileri başveriyor ve kısa süre masanın üzerinde oturuyor. Ardından masadan iniyor Cesaro'nun yanına geliyor. Kaldırmaya çalışıyor onu . Cesaro tepkisiz şekilde ayakta. Rhyno onu aprona ittiriyor Cesaro sırtı aprona dayanmış vaziyette . Rhyno bir yumruk savuruyor ona ancak Cesaro eğiliyor ve arkasına geçiyor . Rhyno döndüğünde Spinebuster !! Hemde tam betona !! Cesaro Rhyno'yu olduğu gibi bırakıyor. Ringe giriyor ve az önce köşeye yasladığı masayı normal şekilde açıyor. Ardından ringden iniyor tekrar ve Rhyno'yu ringe sokuyor. Kendiside giriyor ve Rhyno'ya Double Foot Stomp yapıyor ! Üzerine çıkıyor ve yumrukluyor. Ardından ayağa kalkıyor. Rhyno'nun saçlarından tutuyor. Köşeye doğru sürüklemeye çalışıyor. Rhyno dizlerinin üstünde. Bir anda Cesaro'yu omuzuna alıyor ve Running Corner Tackle ! Cesaro adeta köşeye tutkal gibi yapışıyor. Rhyno masayo bulundukları köşeye yaklaştırıyor. Cesaro'yu tekrar köşeye oturtmak istiyor. 2 iplerde Rhyno . Cesaro bir anda köşeden atlıyor ve Rhyno'ya sert bir yumruk atıyor ! Rhyno'yu köşeye çıkarıyor. Cesaro 2. iplerde bu kez. Masaya bakıyor Cesaro . Ardından Rhyno'yu tutuyor ve mükemmel bir Avalanche Karelin Lift ! Bir kez daha masa kırılıyor ancak bu kez Cesaro'nun değil , Rhyno'nun sırtında patlıyor ! Cesaro hareketsiz yatan Rhyno'yu kaldırıyor ve... NEUTRALIZER !!! Cesaro şimdi kapanıyor üzerine 1.. 2.. 3..! Başarılı bir tuş oluyor ve Cesaro kazanıyor.

Cesaro sevinirken kameralarımız arka alana gidiyor tekrar.


En son The Charismatic Enigma tarafından Ptsi 01 Ağus. 2016, 19:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Achilles
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 3357
REP Puanı : 32
Kayıt tarihi : 04/04/16
Yaş : 22
Nerden : Dublin, Ireland

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)   Ptsi 01 Ağus. 2016, 00:08

Açılış için çok güzel , devamı için merakla beklenen turnuva .


And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!
 


THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 213
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 31/07/16

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)   Ptsi 01 Ağus. 2016, 00:14

Açılış için çok iyi .


 

                                                               RPG Karakteri : Kalisto
                                                               Finisherlar : Salida Del Sol
                                                               Durum : Face
                                                               Theme Song : Lucha ! Lucha !
                                                               Başarılar :


                                                                1 Road The Future tag team championship [18.8.16-Günümüz] w/Lucha Dragons 
                                              
      
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 462
REP Puanı : 7
Kayıt tarihi : 31/07/16
Yaş : 15

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)   Ptsi 01 Ağus. 2016, 00:15

Çok iyi şov olmuş ellerinize sağlık özellikle Rhyno vs Cesaroda baya eğlendim


Karakterim:Booby Roode
Başarıları-

Karakterim:Baron Corbin
Başarıları:1 Time PWE Hardcore Champion (06.12.2016-06.12.2016 12 Second)


Eski Karakterim:Sin Cara
Başarıları:First RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons
2 Time RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (18.08.2016-26.09.2016 39 Days) /w Damien Sandow (29.11.2016-10.12.2016 11 Days)
Longest RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (39 Days)
1 Time PWE WildCard Champion (12.10.2016-21.10.2016 9 Days)
1 Time PWE Hardcore Champion (15.11.2016-18.11.2016 3 Days)


Eski Karakterim:Tama Tonga
Başarıları:-
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 222
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 02/04/16

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)   Ptsi 01 Ağus. 2016, 22:39

Maçlar iyiydi ama biraz uzun olmuş, Callihan da iyi laf koymuş.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE.Com :: PWE Network-
Buraya geçin: