PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Lucha Dragons Backstage

YazarMesaj
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

REP Puanı : 5

Lucha Dragons Backstage Empty
MesajKonu: Lucha Dragons Backstage   Lucha Dragons Backstage EmptyÇarş. 03 Ağus. 2016, 22:36

Lucha Dragons Backstage Backstage%2BTalk

Kameralar açıldığı an spiker ve Rey Mysterio , Sin Cara,Kalisto gözükür.
Spiker: Evet beyler nasılsınız ?
Sin Cara: Teşşekürler iyiyiz siz nasılsınız ? 
Kalisto:  Harikayız peki ya siz ?
Rey Mysterio: Muhteşemliğimizi kanımda hissediyorum.
Spiker: Çok cömertsiniz saolun bende iyiyim.Size bir soru sorabilirmiyim ?
Kalisto: Sorabilirsiniz.
Spiker: İlk maçınızdan galibiyetle ayrıldınız ne düşünüyorsunuz ?
Rey Mysterio: Ben yoktum fakat çok iyi bir maçtı arkadaşlarım harikaydılar.
Kalisto: Oscar ring dışından harika bir iş çıkardı. Güzel başladık fakat çok yorgunuz eve gidip dinleneceğiz.
Sin Cara: Ha ha ha bunu promomuzda da söyledik . Her zaman bilinki biz işi biliyoruz .
Spiker: Pekala . Özel hayatınızdan soru sormamın sakıncası var mı baylar ?
Rey Mysterio : Sıkıntı yok buyrun .
Spiker: İlk olarak Kalisto ile başlıyalım hayatında  biri varmı Kalisto ? 
Kalisto: Hayır yok.
Spiker: Şovlardan sonra yada boş günlerinde ne yapıyorsun ? 
Kalisto: Belli bir antreman rutinim var . Pazartesi salı ve cuma tabi şovlar gelirse bilemem. Şovlardan sonra evde bazen üçümüz oyun koluyla sıkı bir pwe maçı yapıyoruz . 
Spiker: Sin Cara ile devam edelim . Hayatında biri varmı Sin Cara ? 
Sin Cara: Olsaydı benim haberim olurdu herhalde hatta benden önce sizin haberiniz olurdu.
Spiker: Boş günlerinde yada şovdan sonra ne yapıyorsun ? 
Sin Cara : Öncellikle şunu eklemek istiyorum.Artık karşılarında bilindik bir Sin Cara yok.Mikrofondan korkan o Sin Cara yok,Hatta promolara can atan bir Sin Cara var.Sorunuza gelince çoğunlukla evdeyim.Zaten evde olmadığım günler üçümüz ya antrenmandayızdır ya da sinemada . 
Spiker: Rey Mysterio peki sen ? 
Rey Mysterio : Cevaplar aynı .
Spiker: Eklemek istediğiniz bir  şey var mı ? 
Sin Cara : Evet var. Evet var,Yarınki promomuzda seyircilere bir sürprizimiz var .
Kalisto : Benimde var . Bu şovda bazı korkaklar şarkı söyleyip kaçtı . Üzgünüm ama bu kadar korkak kişiler benim rakibim olamaz.
Rey Mysterio: Katılıyorum , Emanuel o kadar korkaklarki şarkı söylediler ve bir tepkide kaçtılar maça gelmezler bile unicorn beyinli zenciler . 

Kameralar bu görüntüler eşliğinde kapanır .

Lucha Dragons Backstage
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucha Dragons Backstage
» Orton Backstage'de..
» Lucha Dragons Gana'da
» Lucha Underground'dan Müthiş Bir Maç
» Backstage Kuralları!