PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

5 Ağustos Rise! *LIVE*

+8
The Charismatic Enigma
Klaus Meine
Steve "Stone Cold" Austin
Texas Rattlesnake
Rawe
Shareef
Achilles
Ace of Diamonds
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

5 Ağustos Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:03

Intronun ardından spikerlere dönüyoruz.

Corey Graves: Rise'a hoş geldiniz! Adam Cole'un rakibi bu gece belli oluyor. Ama ilk olarak, Steve Austin aksiyona dönüyor!

Mauro Ranallo: Aksiyona dönen tek isim Steve Austin olmayacak. ''Rated R Superstar'' Edge, geri dönüşünde AJ Styles ile karşılaşacak, hem de Main-Eventte!

Jerry Lawler: Ve daha fazlasını isteyenler içi-

5 Ağustos Rise! *LIVE* Bray

Bray Wyatt: Sister Abigail bizlere insanların her zaman bir şeyler beklediğini söylerdi. Bir kurtarıcı, bir mucize veya onların aciz ruhlarına uyuşturucu etkisi yaratacak herhangi bir şey. Ama insanlar hiç bir zaman o şeyi aramadı, arasa bile bulamadı. Çünkü buldukları şeyi kendi çabalarıyla koparacak kadar cesaretleri yoktu. Sizleri izliyorum dostlarım ve üzülerek söylüyorum ki siz de farklı değilsiniz. Oturduğunuz yerden bir şeyler umuyorsunuz. Hiç ter dökmeden istediklerinizin hemencecik olmasını istiyorsunuz. Olmayınca ise kafanızı yastığa koyup ağlıyorsunuz. Kendinizi üzüntü ile teselli etmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi acındırmaya çalışıyorsunuz. Bunu o kadar iyi yapıyorsunuz ki, size acıyorum. Şaşırmışlıklarla dolu bir toplumun arasında ben sizin beklediğiniz kurtarıcı görevini üstlenmeyi kabul ettim. Sister Abigail bana bu görevi verdi. Son nefesini vermeden önce 'Bray, bunu yapmak zorundasın.' dedi. Bunu yapacağım, yeter ki akbabaları takip edin.

Corey Graves: Biraz garip bir başlangıç oldu.

Jerry Lawler: Evet, ama sakın endişelenmeyin. Reklamlardan sonra Steve Austin, Mike Bennett ile karşılaşacak.

5 Ağustos Rise! *LIVE* EJGvGD

Taraftarların desteği kendisine büyük. Ringe giriyor Austin.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Maxresdefault

STEVE AUSTIN VS MIKE BENNETT

Hakem Bennett'i kontrol ediyor ve maçı başlatın işareti yapıyor, o sırada Austin onun üstüne gidiyor bir yumruk atıyor. Bennett hiç beklemiyordu bunu, direk yere yapıştı ve hakem araya girdi. Austin geri çekiliyor, Bennett de ayağa kalkıyor ve Austin üstüne uçuyor. Seri yumruklar vuruyor Austin. Bir tane çok sağlam vuruyor ve Bennett yere düşüyor ve Austin'den MUDHOLE STOMP geliyor. Kaldırıyor Bennett'i ve köşeye çakıyor. Bir dirsek vuruyor, bir kaç yumruk daha atıyor ve Multiple Shoulder Thrustlar görüyoruz. Hakem yine araya giriyor ve Austin çekiliyor geri. Bennett kalkıyor Austin tutuyor onu ve diğer köşeye fırlatıyor. RUNNING LARIAT ile köşeye çiviliyor Austin onu. Diğer köşeye geri çekiliyor SCSA. Bennet'in üstüne bir koşu gidiyor ama Bennett ayağını kaldırıyor ve Austin tökezliyor. Bir de European Uppercut vuruyor Bennett, ikinciyi de vuruyor. Karnına bir tekme atıyor. Bir de sırtına vuruyor Bennett. Bir Swinging Neckbreaker yapıyor, tuş deniyor 1.. de atıyor Steve Austin. Hemen bir Headlock bağlıyor Mike Bennett. Yaklaşık 1 dakika bu pozisyonda tutmayı başarıyor Bennett ama Austin yavaştan ayaklanıyor, Bennett de çözülmek üzere derken Austin kalkıyor ve Sidewalk Slam ile yere yapıştırıyor Bennett'i. Hemen ayağa kalkıyor Austin ve yerde ki Bennett'i tekmeliyor, iplerden geriliyor bir de Low Angle Big Boot çakıyor. Bennett tekmenin darbesiyle geri takla atarak kalkıyor. Austin hemen yakalıyor ve Vertical Suplex yapıyor. Tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Bennett. Austin hemen üste çıkıyor ve kafasına seri yumruklar atıyor, kaldırıyor ve iplere gönderiyor, Bennett iplerden geliyor ve SCSA bir Big Boot vuruyor. Bennett hızlı kalkıyor ama Austin yakalıyor onu ve STUN Gun!!! Bennett arkasını dönüyor, Austin alıyor onu ve sert bir SPINEBUSTER! ile yere yapıştırıyor. Tuşa gidiyor Austin 1.. 2.. 2.50 de atıyor Bennett. Stone Cold şaşkınlığını gizlemiyor. Kaldırıyor ve Sleeper Hold bağlıyor. Bennett bir süre mücadele ediyor ama Austin'den kurtulamıyor. Sleeper hala bağlıyken Maria aprona çıkıyor, hakeme bağırıyor. Hakem de ona dönüyor ve apronda indirmeye çalışırken Bennett bir LOW BLOW tekme vuruyor ve kurtuluyor. Tuşa gidiyor Bennett, hakem görmüyor tabi ama Maria ona gösteriyor 1.. 2..de atıyor Austin. Bennett kalkıyor hemen ve Austin'e bir kaç tekme atıyor, arkasını geçiyor bir German Suplex! yapıyor. Kaldırıyor ve bir de PILEDRIVER!! yapıyor, tuş deniyor 1.. 2..atıyor Austin. Mike Bennett şaşırıyor, Austin'i ayağa kaldırıyor ve arkasını geçip bir Chop Block vuruyor, Austin hafif yerde. Bennett iplerden geriliyor ve Running Cutter için atlıyor ama Austin bir adım geri çekiliyor ve onu ittiriyor. Bennett yere çakılıyor. Austin kalkmasını bekliyor, Bennett kalkıyor ve Austin Back Body Drop ile atıyor onu. Bennett iplerden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor, STONE COLD STUNNER!!! geliyor Austin'den, tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Austin kazandı. Stone Cold Steve Austin klasik bir Stunner ile kazanmasını biliyor.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Steve-Austin-wins--Royal-Rumble-1997_crop_north

Steve Austin kazanıyor! Bennett kendini ring dışına yuvarlarken Austin bira şovunu yapıyor köşeye çıkıp.

5 Ağustos Rise! *LIVE* God7LR

Edge arka alanda yürümektedir. Önüne dikkat etmez ve birine çarpar.

???: Adamım biraz dikkatli olsana.

Edge ona sert gözlerle bakar...bu Sami Callihan!

Edge: Hey Sami, uzun zaman oldu.

Sami Callihan: Aynen öyle bro. Geçen hafta senin dönüşünü izledim. Yeniden buralarda olman harika.

Edge: Senin de. Bizim gibi insanlar bu şirketin ihtiyacı olan şeyler. Tabi Ambrose yönetimin köpekliğini yapmayı seçmese daha hoş olabilirdi ama...

Sami Callihan: Taktım sikime Dean'ı. Burada önemli olan senin, hak ettiğin kemeri yeniden beline takabilmen. Adam Cole'u az buçuk tanıyorum. Elinden geleni ardına koymayacaktır. Bir de arkasında Bullet Club gibi bir ekip var. Sayı avantajını biraz olsun azaltmak gerekebilir. O yüzden yardım istersen, çekinme. Callihan Death Machine her zaman yanında.

Edge gülüyor, teşekkür ettikten sonra gidiyor. 

5 Ağustos Rise! *LIVE* Miz

Jerry Lawler: Bu genç adamın başı belada! Conor McGregor'u kendisine düşman edindi.

Corey Graves: Neresi genç adam lan Miz'in? Ayrıca Conor daha genç ondan.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Entrance-of-Dolph-Ziggler

''King'' Ziggler da ringe giriyor ve maç başlıyor.

THE MIZ VS DOLPH ZIGGLER

Hakem zili çalıyor ve maçı başlatıyor. Miz ve Ziggler birbirlerine nefretle bakıyorlar. Hatırlatalım haftalarca yenilmez olan Miz ilk yenilgisini Dolph Ziggler yüzünden almıştı. İkili birbirlerine yaklaşıyorlar ve lock up giriyorlar. Ziggler üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor. 30 Saniye böyle kalıyorlar ve Ziggler Miz'i yere kadar indiriyor ve Head Stand Headlock hareketine geçiyor Dolph Ziggler. 10 Saniye de böyle bir şov yapıyor Dolph ve klasik Headlock pozisyonuna geri dönüyor ama Miz de hareketlenmeye başlıyor. Bir dirsek vuruyor ve Dolph bırakıyor ama sırtına bir tane sağlam geçiriyor. Miz ayaklanıyor ama Ziggler onu yakalıyor ve bir bacağını da kavrıyor ve FISHERMAN SUPLEX yapıyor. Tuş deniyor ama Miz 1 de atıyor, Ziggler bir Headlock bağlamayı daha deniyor. Miz karnına bir dirsek atıyor ve Saito Suplex ile atıyor Ziggler'ı. İplerden geriliyor Miz ve Low Angle Big Boot vuruyor. Tuş deniyor ama Ziggler 1 de atıyor. Miz Ziggler'ın bacaklarını tutuyor ve Figure-Four Leglock deniyor ama Ziggler Small Package alıyor 1.. 2.. de atıyor Miz. İkisi de aynı anda kalkıyor ve Ziggler Miz'in üstüne gidiyor, Miz onu Flapjack ile atıyor. Boynundan yakalıyor ve SNAP DDT geliyor Miz'den, tuşa gidiyor 1.. 2.. de kalıyor, attı Dolph. Miz kalkıyor ve Ziggler'a bir tekme atıyor. Kaldırıyor Ziggler'ı, bir yumruk atıyor, ittiriyor onu ve Michinoku Driver deniyor Miz ama Ziggler reverseliyor ve ayaklarının üstüne iniyor. SUPERKICK deniyor ama Miz Ziggler'ın ayağını yakalıyor ve geriye doğru atıyor ama Dolph Ziggler takla atarak ayaklarının üstüne iniyor yine derken Miz'den tam suratına bir BIG BOOT geliyor. Yine tuş deniyor 1.. 2.. 2.25 de atıyor Ziggler. Miz rakibini kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor, Skull Crushing Finale pozisyonuna getiriyor ama Ziggler karnına bir dirsek darbesi vuruyor, şimdi bir tane daha vuruyor ve Hip Toss ile atıyor rakibini Ziggler. Vakit kaybetmeden tekmeler atıyor Dolph Ziggler ve tuş deniyor 1.. 1.50 de atıyor Miz. Ziggler kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, boynundan yakalıyor ve SNAP NECKBREAKER yapıyor. Ziggler köşeye geçiyor, Miz yerde ve Superkick için taunt yapıyor, Miz kalkıyor ve arkasını dönüyor, Ziggler Superkick ile vuruyor ama Miz eğiliyor. Dolph Ziggler arkasında kalıyor ve sırtına bir Clothesline geçiriyor. Miz hafiften kalkarken Ziggler üstüne atlıyor ve SLEEPER HOLD bağlıyor.

Miz'in gidecek yeri yok gibi, ringin ortasında ama mücadeleyi bırakmıyor. Ziggler ise pes et, pes et diye bağırıyor, Dolph Ziggler'ın bir anda kıpkırmızıya dönüştüğünü fark ediyoruz. The Miz iplere ulaşmaya çalışıyor, Ziggler ise artık çok geç pes et de bitsin diyor ama Miz kararlı. İleri doğru ilerlemeye devam ediyor derken Miz bir anda geri geri gidiyor ve Ziggler'ı köşeye çarpıyor. Miz bir Backhand Elbow vuruyor, sonra bir tane daha ve bir tane daha vuruyor. Bir kaç adım geri çekiliyor Miz ve bir de Clothesline ile Ziggler'ı köşeye çiviliyor. Karşı köşeye kadar geri çekiliyor Miz ve Corner Clotheslie için koşuyor ama Ziggler çekilince köşeye giriyor. Dolph Ziggler tutuyor Miz'i ve çekiyor bir yere kadar, Miz'in bacakları hala iplerde, Ziggler boynundan yakalıyor ve Standing Neckbreaker yapıyor. Miz'i kaldırıyor ve bir yumruk sallıyor ama Miz eğiliyor ve iplerden geriliyor ama Ziggler'dan Flying Clothesline! Miz kalkıyor ve Ziggler'dan bir Flying Clothesline daha. Miz köşeye geriliyor ve Ziggler'da STINGER SPLASH ile üstüne uçuyor. Hemen yakalıyor Dolph Ziggler ve Swinging Neckbreaker yapıyor. Klasik Elbowlara başlıyor, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ve Heart Stopper, tuş deniyor Ziggler 1.. 2.. 2.50 de atıyor Miz. Dolph Ziggler hemen kalkıyor ve Zig Zag için taunt yapıyor, Miz de iplere tutunarak kalkıyor, Ziggler zıplıyor ZIG ZAG için ama Miz iplere tutunuyor, Ziggler de yere çakılıyor. Miz hemen Ziggler'ı kaldırıyor ve iplere gönderiyor bir Clothesline yapıyor, Ziggler kalkıyor ve bir Dropkick + Clothesline geliyor Miz'den. Ve bir de SNAPMARE DRIVER vuruyor Miz, tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.75 de atıyor Dolph. Miz iplere yolluyor Ziggler'ı ve Snap Scoop Slam ile de yere çakıyor. Şimdi de kendisi iplerden geriliyor ve Low Angle Dropkick vuruyor. Kaldırıyor Ziggler'ı ve bir kaç yumruk atıyor. Kolundan tutuyor ve köşeye atıyor, kendisi de karşı köşeye geçiyor ve üstüne koşuyor... AWESOME CLOTHESLINE! yapıyor bu sefer Miz. Dolph Ziggler yere düşüyor, Miz köşeye çıkıyor ve Diving Double Axe Handle ile Ziggler'ın üstüne uçuyor. Tuşa gidiyor Miz 1.. 2.. de atıyor Ziggler. Miz Ziggler'ı kaldırıyor ve INVERTED SITOUT SUPLEX SLAM ile atıyor. Ziggler karnını tutarak kalkıyor, Miz iplerden geriliyor ve Clothesline deniyor ama Ziggler eğiliyor ve bir Dropkick çakıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor ve Ziggler Dropkick vuruyor ve Miz iplerden sekiyor ve birde JUMPING DDT yapıyor Ziggler. Hemen kalkıyor Ziggler ve Miz'i kaldırıyor ama Miz bir hışımla kendi kalkıyor ve bir yumruk atıyor ve bir de karnına bir diz atıyor ve Ziggler'ı ittiriyor, Ziggler iplerden sekiyor ve üstüne gidiyor, Miz bir de Kitchen Sink yapıyor. Ziggler hemen köşeye çekiliyor, Miz üstüne gidiyor ama Ziggler ayağını kaldırıyor ve Miz ayağına çarpıp geriliyor, Ziggler üstüne gidiyor ama Miz Back Bady Drop ile atıyor onu. Ziggler hemen kalkıyor ama Miz Big Boot vuruyor. Ziggler yerde, Miz köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor. O sırada Ziggler bir hışımla kalkıyor ve TURNBUCKLE ZIG ZAG için zıplıyor ama Miz iplere tutunuyor ve Ziggler sert bir iniş yapıyor. Miz de köşeden iniyor ve bacaklarından yakalıyor Ziggler'ı, FIGURE-FOUR LEGLOCK!! bağlıyor Miz. Ziggler ellerini uzatıyor iplere ama ulaşamıyor ve Miz'e kardeşim ne yapıyorsun diyor ama Miz pis pis sırıtıyor. Ziggler acıya daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor. Ziggler pes etti ve Miz maçı kazandı.

Miz maç sonu çok sevinmeden eline mikrofon alıyor.

5 Ağustos Rise! *LIVE* 319087-the-miz

The Miz: Geçen Salı yaşananlardan sonra hepiniz kafayı yemişe benziyorsunuz. Aman Tanrım, çok karizmatik UFC dövüşçüsü Conor McGregor güreş ringlerinde belirip The Miz'in canına okudu! Miz, Conor McGregor'dan korkuyor! Bu deli saçması, tamam mı? Sadece ve sadece deli saçması? Korkan biri varsa o da Conor! Biliyor ki o küçük röportajlarında yaptığı çıkışların 1000 kat daha iyisini yapan biriyim, biliyor ki ben yıllardır güreşiyorum ve onu bu ringlerde alt edebilirim. Ben, Conor McGregor denilen ucubeyi gözüm kapalı bile yenebilirim! 

Titantron açılıyor aniden.

5 Ağustos Rise! *LIVE* O7GbWm

Conor McGregor: Mike, sana bir sorum var. O mikrofonu eline her alışında 'acaba gerizekalının teki olsa ne söylerdi' diye düşünüp onu mu söylüyorsun?

The Miz: Ha ha ha. Çok komiksin McGregor.

Conor McGregor: Kusura bakma, senin gibi boş boş konuşmak yerine espri yapayım dedim. Alınmadın umarım. Güreş eğitimime devam ederken zamanımdan kısıp sana cevap vermeyi pek planlamıyordum ama ne yaparsın, tatlı dil yılanı deliğinden bile çıkarır derler.

The Miz: Boş boş konuşmak mı? Boş boş konuşmadan önce ne yaptığımı gördün mü acaba? King of the Ring turnuvasını kazanmış Dolph Ziggler'i pes ettirdim. Senin daha bu ringlerde güreşmeye cesaretin yokken. 

Conor McGregor: Hemen senin bulunduğun ringe çıkmamı mı istiyorsun? Ben haftalık şovlarda maça çıkacak kadar düşmedim. Senin aksine Mike, ben büyük bir starım. Beni ulusal televizyonda beleşe izlemek biraz sıkar yani. Ama madem o ringe çıkmamı istiyorsun, Worldwide'da o ünvanını ortaya koy da halledelim. Tabi korkmuyorsan?

The Miz: Korkmak mı?.....korkmuyorum. Tamam o zaman! Worldwide'da karşıma çık ve rezil ol. Tek söyleyeceğim bu.

Conor sırıtıyor ve titantron kapanıyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Sami Callihan backstage'de ilerlemeye devam ediyor. Bu sırada arkadan saldırıya uğruyor! Bullet Club dörtlüsü indiriyor onu, yerde tekmeliyor. En sonunda kaldırıp duvara atıyorlar. Callihan bayıldıktan sonra ayrılıyorlar oradan.

Dalton Castle girişte! Ezekiel Jackson ise Dalton'dan uzak durmaya çalışıyor yanında. İkili ringe ilerlerken Dalton Castle kendi kendine söylenmeye devam ediyor. En sonunda ringe giriyor ikili ve Dalton tavus kuşu kanatlarını açarken Ezekiel ''nabıyon sen aq'' demekten alamıyor kendini. Dalton cevap vermiyor ve ikili rakiplerini bekliyor.

Müzik duyulduğu an hem Ezekiel'in hem de Dalton'un gözünde ''aha sıçtık'' bakışı var.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Luke-and-karl

İkili tag kemerleriyle birlikte ringe ilerliyor.

DALTON CASTLE&EZEKIEL JACKSON VS THE CLUB

4 isimde ringe. Hakem sadece başlayacak olanların kalmasını söylüyor. İki takım da kendi aralarında bir şeyler konuşuyorlar. Ardından ringde Luke Gallows ve Ezekiel Jackson kalıyor. Hakem işareti veriyor, zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili önce birbirlerine Lock-Up için sağ el gösteriyor. Ardından sol el. Şimdi Lock-Up'a giriyorlar ve Ezekiel Jackson gücünü göstererek itiyor Gallows'u. Köşeye sürüklüyor ve yüklenince hakem hemen araya giriyor. Gallows üzerine geliyor ancak eğiliyor Ezekiel ve arkadan sarılıyor. Kaldırıyor ve GUTBUSTER ile yere çakıyor. Gallows kalkmaya çalışırken Ezekiel Jackson onu kafasından tutuyor ve sert bir Headbutt ile tekrar yeri öptürüyor. Ardından tek kolundan çekerek kendi köşesine getiriyor ve Dalton Castle'ye tag veriyor. Şimdi Dalton içeride. Jackson'ın tuttuğu kola tekme atıyor Dalton. Ardından üzerine çıkıyor ve yumrukluyor. Hakem araya girdi. Dalton Castle, Gallows'u kafasından tutuyor ve kaldırıyor. İplere göndermek istiyor ancak reverse geliyor Gallows'tan ve iplere giden Dalton Castle oluyor. Luke Gallows eğiliyor ancak iplere tutunan Dalton Castle, göğsüne sert bir tekme atıyor. Tekrar iplerden sekiyor ve Running High Knee ! Tuş deniyor. 1...2... Atıyor Gallows. Dalton Castle, yerdeki Gallows'u tekmeliyor . Ardından köşesine çekiyor ve Ezekiel Jackson Tag alıyor. Gallows'u tutuyor köşeye atıyor. BODY SPLASH ile üzerine koşuyor. Gallows köşe ile Jackson arasında tost oluyor! Ancak düşmedi. Ezekiel Jackson üzerine tekrar koşuyor ve Body Block geliyor bu kez! tuş deniyor. 1...2... olmadı. Gallows gene kurtuldu. Ezekiel Jackson kavrıyor ve Luke Gallows'u ve BEARHUG! ile yükleniyor. Sıktıkça sıkıyor. Hakem Gallows'a soruyor. Devam işareti. Şimdi Gallows birkaç dirsek vuruyor. Ardından ,iplerden sekiyor ve BIG BOOT!! Koca dev yerde. Gallows tekrar iplerden sekiyor ve Seated Senton! geliyor! Şimdi sürüklenerek Karl Anderson'a doğru gidiyor. Ezekiel'de Dalton Castle'a . Aynı anda tag veriyorlar. Dalton Castle koşuyor. Ancak Karl Anderson içeri girmedi henüz. İpleri tutuyor ve mükemmel bir SLINGSHOT LARIAT vuruyor! Dalton kalkıyor ve birde Clothesline! Şimdi daha ağır şekilde kalkıyor. Kalkınca Anderson Jumping Heel Kick vuruyor! Şimdi tuş deniyor. 1...2... Ezekiel Jackson bozuyor tuşu! Gallows'da içeride. Koşuyor ve Body Block! Ardından Short Arm Clothesline! Şimdi Anderson'da kalkıyor ve Ezekiel'i iplere yaslıyorlar.Ardından Double Clothesline!! ile atıyorlar. Dalton Castle kalkmaya çalışıyor. Gallows tutuyor boynundan ve iplere paralel kaldırıyor. Anderson'da tutuyor ve MAGIC KILLER!!! Ardından tuş deniyor. 1...2...3!! Club kazanıyor. PWE Tag Team Şampiyonları kazanmayı biliyorlar.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Kv237W

Tauntlarını attıktan sonra ringden ayrılıyorlar.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Sg-raw1072_christianexc

Renee Young: Christian, az önce Contender olduğun kemerin sahipleri The Club, rakiplerini domine ederek kazanmayı başardı. Ne düşünüyorsun?

Christian: Düşünülecek çok bir şey yok. Dediğin gibi onların kemerlerine adayım ve bugün gösterdikleri performans beni pek ilgilendirmez. Worldwide'da partnerimi açıklayacağım ve o kemerleri aynı gece alacağız. Bu kadar basit.

Renee Young: Bir sürü PWE takipçisi senin partnerinin kim olacağını merak ediyor, sonuçta Seth Rollins PWE şampiyonluğunu elinde tutarken Dean Ambrose ise Intercontinental kemerinin peşinde koşmaya karar verdi. 

Christian: PWE takipçilerine mesajım: Benim partnerimi merak etmekten çok zavallı hayatlarını nasıl düzeltebilirler onu merak etmeye çalışsınlar. Söyleyeceklerim bu kadar.

Christian ayrılıyor oradan.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Maxresdefault

Ringe giriyor AJ.

Arena çılgınlar gibi bağırıyor müziğin başladığı an. Dumanların arasından koşuyor Edge ve ringe doğru kayıyor.

5 Ağustos Rise! *LIVE* Edge-3-wwe-32340483-642-361

Ayağa kalkıyor ve AJ'e bakıyor.

#1 CONTENDERSHIP FOR WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
EDGE VS AJ STYLES

Edge ve AJ birbirlerine bakıyorlar. Zil çalıyor ve ikili ringin ortasında lock-up’a giriyor. AJ, Edge’in karnına diz atarak üstünlüğü eline alıyor. Side Headlock’a alıp iplere doğru ittiriyor. Edge sektiğinde AJ onu Side Slam’e almak istiyor ama Edge’den AJ’ın göğsüne tekme geliyor. AJ gerilerken Edge üzerine koşuyor ve Clothesline ile indiriyor AJ’ı. AJ yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor ama Edge onun sırtını stomplamaya başlıyor. AJ iplere yuvarlanmak zorunda kalıyor yeniden ayağa kalkma girişiminde bulunabilmek için. Edge ona doğru ilerliyor ama AJ’dan Back Elbow geliyor. Edge suratını tutarken AJ iyice coşuyor ve Strikes and Roaring Combo’yu tamamlıyor Edge’in üzerinde. Edge yere yıkılmışken AJ taunt atıyor. Edge kalkmaya çalışırken AJ iplerden sekiyor ve dizlerinin üzerindeki Edge’i Sliding Forearm Smash ile yıkıyor yeniden. Tuşa gidiyor. 1, 2- Edge atıyor. Edge kalkmaya çalışırken AJ uzaklaşıyor ondan biraz. Edge kalkınca AJ koşuyor ve Enzugri yapıyor şimdi de. Edge ayağa kalkamıyor doğru düzgün. AJ kaldırıyor Edge’i yerden ve omuzluyor. Ushigoroshi çabası var ama Edge onun arkasına düşüyor ve AJ’a arkasını dönmek için fırsat vermeden Edge-O-Matic ile yere çarpıyor. Hemen tek bacağını kancalıyor. 1, 2- Hayır, olmadı. AJ kalkmaya çalışırken Edge onu kaldırıp köşeye doğru fırlatıyor. Sonra üzerine doğru koşuyor ama AJ çekilince Edge köşeye çarpıyor. AJ’den Dropkick geliyor ve Edge köşeye çarpıyor. AJ roll-up’a çekiyor. 1, 2- Edge kurtuluyor. AJ hemen ayağa kalkıyor ve Edge’in suratına tekmeyi vurarak indiriyor onu yeniden. AJ aprona çıkıyor. Edge kalkınca atlıyor AJ, Phenomenal Forearm için ama Edge havada yakalıyor onu! Ardından da Flapjack ile yere vuruyor! AJ yerdeyken Edge onu çeviriyor ve yumruklamaya başlıyor yerde. AJ ipleri tutunca bırak diyor hakem ama Edge hakem dördü sayıncaya kadar darbeleri vurmaya devam ediyor. Ayağa kalkıyor Edge. AJ ipleri tutarak zar zor ayağa kalkarken Edge onun karnına tekmeyi basıyor ve ardından Sitout Powerbomb ile vuruyor yere. 1, 2- atıyor bunu da AJ. Edge kaldırıyor onu ayağa ve Big Boot yapacakken AJ eğiliyor ve Pele Kick! Edge sersemliyor iyice, düşmemek için ipleri tutarken AJ koşuyor ona doğru…Edge çekiliyor ve AJ’ı orta iplerden dışarı atıyor. AJ aprona çıkmaya çalışıyor ama Edge bu sefer yapıyor Big Boot’u ve AJ spiker masalarının biraz önüne düşüyor. Yine ringe doğru yaklaşmaya çalışıyor ama Edge şimdi de Slingshot Somersault Plancha ile yıkıyor AJ’ı! Sonra kaldırıyor AJ’ı ve ringe sokuyor. Kendisi de girdiğinde ayağa kalkan AJ’ı yakalıyor ve Edgecution! Bu iş bitti bakışıyla tuşa gidiyor. 1, 2- BİTMEDİ!

Edge ayağa kalkıyor. AJ hala yerde yatarken Edge köşeye geçiyor. Bu işi bitirmeye çok kararlı. Saçlarını geriye tarıyor, gözlerini faltaşı gibi açıyor. AJ kalkınca Edge koşuyor Spear için…..AJ’den onun göğsüne tekme geliyor. Edge neye uğradığını şaşırmışken AJ onun karnına tekmeyi basıyor, Styles Clash için bacak arasına alıyor ancak Edge o pozisyonda ayağa kalkıyor. Powerbomb pozisyonunda tutarken AJ onun kafasına yumruk atıyor. Sonra Frankensteiner yapmak için pozisyon değiştiriyor Edge’in tepesinde. Ama o yapamadan Edge kendine geliyor ve Electric Chair Facebuster ile indiriyor AJ’ı! Çeviriyor ve tuşa gidiyor. 1, 2- AJ ayağını iplere koyuyor. Edge hakeme itiraz ediyor ama hakem AJ’ın ayağını gösteriyor. Edge ayağa kalkıyor şimdi. AJ de kalkarken Edge ona doğru gidiyor ama AJ’den ani bir Back Kick geliyor! Edge geri çekilmişken AJ dönüyor çevresinde be Discus Clothesline ile indiriyor Edge’i. AJ hemen köşeye çıkıyor ve bir de Frog Splash yapıyor! Tuşa gidemeden Edge başka tarafa yuvarlanıyor. AJ ise Edge’i ayağa kaldırıyor ve Superkick vurmayı deniyor..Edge bacağını tutuyor onun ve Spinning Heel Kick vuruyor…AJ eğiliyor ve bir Pele Kick daha! Edge bu sefer yere düşüyor. Yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor Edge. AJ iyice yaklaşıyor Edge’e ve bacağını yakalıyor, sonrasında yuvarlanıyor ve Calf Crusher bağlıyor! Edge acı içerisinde! İplere erişmeye çalışıyor. Elini kaldırıyor….pes etmiyor! İplere sürünüyor hala ve erişti! AJ ayağa kalkıyor hemen. Edge de bacağını tutarak kalkıyor… AJ onu kendisine çeviriyor, yeniden Styles Clash pozisyonuna getirmeye çalışıyor…Edge kurtuluyor ve roll-up ile yere çekmesine rağmen tuş denemeden kalkıyor ve Spear için koşuyor….AJ pozisyonu müthiş bir Small Package’e çeviriyor.… ama iki ismin de omuzları yerde! Hakem ne yapacağını bilmiyor, ama yine de sayıyor. 1, 2, 3!

AJ kazandım diye sevinirken hakem maçın double pin ile sonuçlandığını açıklıyor. AJ ve Edge hakeme itiraz ediyor bu sonuçtan sonra. Replay görüntülerini izliyoruz ve gerçekten de ikisinin de omuzlarının yerde olduğunu görüyoruz. Bu sırada Bullet Club bariyerlerden atlıyor! Adam Cole, The Club ve Kenny Omega. Ekip AJ ve Edge’in etrafını çevreliyor. 4’e 2! Bullet Club’un Sami Callihan’ı backstagede etkisiz hale getirdiğini yeniden görüyoruz. AJ ve Edge birlikte çalışmaya başlıyorlar ama sayı avantajı üstün çıkıyor. The Club hemen AJ’i kaldırıyor ve Magic Killer ile yere yıkıyor. Adam Cole ise Edge’e Superkick vurduktan sonra Omega yakalıyor Edge’i ve One Winged Angel ile yıkıyor yere. Bullet Club poz verirken şovun sonuna geliyoruz.

En son God's Biggest Mistake tarafından Cuma 05 Ağus. 2016, 22:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:06

Gene başladı sister abigail e ya kafayı yiycem . ( Very Happy )
Shareef
Main Eventer
Main Eventer
Shareef

REP Puanı : 2

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:12

siSteRrR abEgeeeél
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:12

sea
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:15

Derp!
Steve "Stone Cold" Austin
Mid-Carder
Mid-Carder
Steve

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:16

Helal,süper,devam takipteyim.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:18

Hadi ateş yakalım.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:19

Olmadi açarız bi bira Scsa izleriz
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:20

Yeni part geldi.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:21

SCSA'nın debut maçı galiba bu
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:24

Scsa maçı alir , maria ile bira içer
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:26

Güzel başlangıç olmuş. SCSA reisin rahat kazanacağını düşünüyorum.
Number One
Mid-Carder
Mid-Carder
Number One

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:28

Güzel başlangıç.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:29

SCSA alır her türlü
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 5 Ağustos Rise! *LIVE*   5 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 05 Ağus. 2016, 20:30

Yeni part geldi.

5 Ağustos Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki