PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 22:09


This is Extreme çalıyor ve klasik intro oynuyor. Arena yine enerjik.

Paul Heyman: Sevgili PWE Network takipçileri, bendeniz Paul Heyman ve Hardcore Classic Turnuvasının yarı finallere geldiniz.

Mauro Ranallo: Hoş geldiniz sevgili izleyiciler. Ben Mauro Ranallo ve yanımda Corey Graves ve Paul Heyman var.

Corey Graves: Önce ki turda mükemmel maçlar gördük ve o maçlardan sağ çıkanlar finale giden son adımda yine ringe çıkıyorlar.

This is Extreme çalıyor ve Joey Styles geliyor. Klasik Joey tezahüratları geliyor.


Joey Styles: OH, MY GOD. Önce ki tur maçları neydi ? Bu gece ki maçlara göre hiçbir şey. Koltuklarınıza sahip çıkın sevgili izleyenler. Çünkü bu gecenin maçları efsane. İlk maçımızda Cesaro, Raven, Daniel Bryan ve Sami Zayn karşı karşıya gelecek. Gecenin son maçında ise Dolph Ziggler, Sandman, Sami Callihan ve Luke Harper ringde olacaklar. Bu gece maç öncesi ringde olacağım ve katılımcıların son fikirlerini alacağım. O yüzden ilk maçımız başlasın.


Swiss Made!


Turnuva da rakiplerini bir bir deviren Cesaro geliyor.


End of Everything!


Gençlere taş çıkartan Raven geliyor.


The Flight of Valkyries!


Turnuva da 2 efsaneyi pes ettiren Daniel Bryan geliyor.


Worlds Apart!


Turnuvaya en çok renk katan isimlerden biri olan Sami Zayn geliyor.

Hardcore Classic


Semi Final, Fatal 4 Way Hardcore Match


Cesaro (PWE Newbie) vs Raven (PWE Original) vs Daniel Bryan (PWE Newbie) vs Sami Zayn (PWE Newbie)

Joey Styles mikrofonu Zayn'e götürüyor.

Sami Zayn: Bu turnuva için süper heyecanlıyım. Kazanma oranım gayet yüksek ama ben yürekten inanıyorum.

Cesaro bana gel diyor.

Cesaro: Sami Zayn kardeşimize başarıları için tebrik ediyorum ama bu maçı bir kişi kazanacak ve o da Swiss Superman, Cesaro olacak.

Raven'a gidiyor mikrofon.

Raven: Kendimi bu tarz güreşte yıllarca kanıtladım, bu yeter de artar.

Son olarak da Daniel Bryan'a geliyor mikrofon.

Daniel Bryan: Bu benim için yeni bir sayfa. Kariyerimin yeni sayfasını böyle bir başarı ile süslemek de isterim.

Joey Styles ringden iniyor ve spiker masasında yerine geçiyor.

4 isimde ringde. Hepsi köşelerinde. Teker teker bişeyler söylüyor ve ardından işareti veriyor. Zil çaldı ve maç başladı! Başlar başlamaz Raven vs Sami Zayn bulundukları taraftan ring dışına çıkıyorlar. Cesaro ve Daniel Bryan ise ringte kalıyor. Bir süre birbirlerine bakıyorlar ve fısıldaşıyorlar. Sami Zayn ringin altını karıştırıyor. Raven ise onun arkasından dolaşmış ve çelik merdivenlerin üzerinden pusuya yatmış vaziyette ! Raven atlıyor , ancak onu havada yakaladı Sami Zayn . Daniel Bryan Flying Elbow vuruyor Cesaro'ya. Ardından Suicide Dive ile Zayn ve Raven'i yere indiriyor! Cesaro ayağa kalkıyor. Rakiplerinin olduğu yere doğru yaklaşıyor ve köşeye çıkıyor. Birer birer kalkıyorlar. Ve Cesaro'dan Diving Crossbody!! Daniel Bryan çekildi! Diğerleri yerde! Daniel Bryan ringin altından sandalye alıyor. Ringe atıyor. Bir de masa alıyor ve onu da olduğu yere açıyor. Cesaro , Raven'i yumrukluyor. Sami Zayn'da ayakta. Cesaro'yu Raven'in üzerinden alıyor ve bariyerlere fırlatıyor! Kendisine doğru koşan Daniel Bryan'a One Legged Lariat!! Sandalyeye vuruyor ve sandalyede Bryan'ın yüzünde patlıyor!! Sami Zayn ayaktaki tek isim. Derken Raven arkasından kavrıyor onu . Havaya kaldırıyor, ardından .elik merdiven üzerine Belly To Back Suplex ile çakıyor! Raven şimdi ringin altından arka arkaya masalar çıkarıyor ve bulundukları yerlere açıyor. Ringin etrafı masa ile doluyor adeta. Şimdi Zayn'ı kaldırıyor ve ringe atıyor. Bir tanede ringe masa atıyor ve kendisi de içerde. Şimdi köşenin yanına kuruyor sandalyeyi. Bu sırada Daniel Bryan ayaklanmış ve announce tableda bulunun nesneleri dağıtıyor. Cesaro ise ringin altında bir karton torba alıyor. Raven Zayn'ı köşeye kadar getiriyor. Kendisi köşeye çıkıyor. Diving Facebuster mı gelicek masaya !! Raven köşeye , Zayn yerde. Ve bir anda Sunset Flip Powerbomb!!! Masa paramparça !! Şimdi Zayn köşede. Diving Rolling Senton!! Tuş deniyor. 1...2...3!!

RAVEN ELENDİ!


Sami Zayn Raven'i eliyor! Dışarıda Cesaro Daniel Bryan'dan üstün durumda. Kafasına karton torbayı geçirmiş Bryan'ın şimdi bariyerlere bırakıyor Bryan'ı geriliyor geriliyor ve Running European Uppercut!! Bryan seyircilerin arasına düşüyor! Cesaro arkasını dönüyor. Ve Sami Zayn elinde sandalye ile harika bir Split Legged Moonsault !! Sandalyeden aldığı darbe ile alnında kanama meydana geliyor Cesaro'nun. Sami Zayn kalkıyor. Daniel Bryan'a doğru dönüyor . Ancak onu göremiyor. Eliyle '' siktiret '' der gibi bir işaret yapıyor. Ardından Cesaro'yu kaldırıyor. Bariyerlere fırlatıyor!! O da ne ? Daniel Bryan arkasında Sami Zayn'ın elinde de Kendo Stick! Sami Zayn'ın sırtına sertçe patlatıyor !! Zayn şok olmuş durumda. Bu sırada kameralar Daniel Bryan'ın seyircilerin arasından girişe kadar gidip ordan çıkıyor ve koşarak geldiğini izletiyor bizlere. Şimdi Zayn yerde. Kendo Stick kırılmış vaziyette. Daniel Bryan ringin altından merdiven çıkarıyor ve ringe atıyor. Sami Zayn'ı boynundan tutup kaldırıyor ve onuda ringe atıyor. Etraf masa ile dolu olduğu geçişte ufak bir sıkıntı yaşıyor. Şimdi ikili ringe. Cesaro dışarıda yerde yatıyor hala. Daniel Bryan Sami Zayn'ı dizlerinin üzerine kaldırıyor. Eline sandalye veriyor onun ! Ne yapıyor bu ? Akabinde Rapid Kick Combination!! Sandalyeyi , dolayısıyla Zayn'ın göğsünü tekmeliyor Bryan !!! En son tam kafasına ! Şimdi tuş deniyor. 1...2... Son anda attı Zayn! Bu sırada Cesaro'nun ağırdan kalktığını görüyoruz. Ringin altından çöp kovası çıkarıyor ve ringe atıyor onu. Hemen oda içeride. Daniel Bryan üzerine koşuyor Flying Elbow için. Ancak harika bir Lifting European Uppercut!! Bryan yerde! Şimdi Zayn'a doğru geliyor. Kova ile kafasına vuruyor. Ardından kovayı kafasına geçiyor ve köşeye yaslıyor onu. Karnına bir tekme ve oturtuyor yere Zayn'ı. Şimdi Zayn yere oturmuş ve köşeye yaslanmış vaziyette. Cesaro geriliyor. Ve Hesitation Dropkick !! Kova yamuldu. Zayn'ı düşünemiyoruz. Şimdi Zayn'ı tekrar kaldırıyor ve Neutralizer !!! Kovayı çıkarıyor. Tam tuş için eğilecekken Daniel Bryan Cesaro'ya Running High Knee ile uçuyor !! Sami Zayn'ın üzerine kapanıyor. 1...2...3!

SAMİ ZAYN ELENDİ!

Sami Zayn'ı eleyen isim Daniel Bryan oluyor. Cesaro sersemlemiş şekilde kalkmaya çalışıyor.Daniel Bryan geliyor ve kaldırıyor onu. Köşeye yollamak istiyor. Ancak Reverse geliyor Cesaro'dan şimdi Daniel Bryan köşede. Cesaro üzerine koşuyor ve High Kick geliyor Bryan'dan. Bir kez daha gelmek istiyor Cesaro ancak yine bir High Kick! Şimdi köşeye çıkıyor Bryan. Ayağa kalkıyor. Bir anda Cesaro'da hızla köşeye çıkıyor. Ve dışarıdaki masaya doğru Daniel Bryan'ın yüzünü çeviriyor. AVALANCHE KARELİN LİFT!!! Müthiş bir hareket! Daniel Bryan ölü gibi yatıyor dışarıda. Cesaro'da ringteki merdiveni ve masayı birbirine paralel açıyor. Ardından o da ringten çıkıyor. Hakeme sesleniyor. Hakem geliyor ve Cesaro tuş için üzerine kapanıyor.1...2...2.95! Olmadı! Olmadı! Son anda omzunu kaldırıyor Daniel Bryan!! Cesaro sinirle kalkıyor. Announce Tableda nesneler daha önce Daniel Bryan tarafından dağıtılmıştı. Şimdi Cesaro geliyor panoyu çıkarıp atıyor. Daniel Bryan şimdi hareketleniyor ve kalkmak istiyor. Cesaro ona doğru geliyor. Saçlarından çeke çeke Announce Tablenin yanına getiriyor. Kafasına 1-2 yumruk vuruyor ve çıkarıyor masanın üzerine. Ardından kendiside çıkıyor. Şimdi kaldırıyor Daniel Bryanı. Kafasını bacaklarının arasına alıyor. Ellerini iki yana açıyor ve taunt atıyor. Ancak Daniel Bryan kurtuluyor. Karnına tekmeyi vuruyor ve Blindging Tiger Suplex!!! Masa paramparça!! Cesaro yerde bu kez. Daniel Bryan hemen tuş denemek istiyor. Yatıyor üzerine. 1...2...2.90!!!! Olmadı! Olmadı! Gene olmadı! Maç gene bitmiyor! Bu sefer Bryan sinirle kalkıyor yerinden. Ringin altından dikenli tel çıkarıyor. O sırada biraz bekliyor Cesaro'yu. Cesaro aprona tutunarak kalkmaya çalışıyor. Ve sırtına dikenli tel saplandı!!!! Cesaro acı içerisinde bağırıyor. Daniel Bryan bir kez daha sırtına!!! Sırtı rendeye döndü Cesaro'nun!! Kan içinde! Şimdi Daniel Bryan onu ringe sokuyor. ringin ortasına bırakıyor ve kendisi köşeye geçiyor. Running High Knee için bekliyor. Cesaro yavaş yavaş kalkıyor. Daniel Bryan koşuyor. Ancak harika bir Reverse Cesaro'dan!! Tilt A Whirl Backbreaker!! Tuş deniyor hemen. 1...2... attı Bryan. Şimdi ikisi de aynı anda kalkıyor. Merdiven açık durumda. Daniel Bryan Cesaro'nun boynundan tutup oraya getiriyor. Yanında da masa açık. Şimdi Cesaro'dan yumruk geliyor. Bir tane daha. Ve bir daha. Cesaro merdivenin 5. basamağına çıkıyor. 6...7...8! Şimdi Bryan üzerine koşuyor Frankensteiner için. Aman tanrım !!!! Cesaroo! Kendisini fırlatmak için zıplayan Daniel Bryan'ı koltuk altlarından tutup havaya kaldırıyor ve Lifting European Uppercut!!! Daniel Bryan masaya düşüyor! Masa esniyor ancak kırılmadı! Cesaro atlıyor şimdi! Double Foot Stomp!! Masa kırıldı! Daniel Bryan pert olmuş durumda! Şimdi Cesaro tutuyor ve NEUTRALİZER!!! NEUTRALİZER!!! Şimdi tuş zamanı. 

1..
2..
3..

DANİEL BRYAN ELENDİ!

Hakem 3 diyor ve maç bitiyor. Harika bir maç oldu. Finale kalan isim Cesarooooo.

Corey Graves: Müthiş bir maçtı ve Cesaro galibiyeti söke söke aldı.

Joey Styles: Tamamen doğru. Cesaro açıyı gördü ve maçı kazanmayı bildi.

Paul Heyman: Cesaro da ki yeteneği 2014 yılında görmüştüm ve hala da söylüyorum. Bu adam geleceğin Dünya şampiyonu.

Mauro Ranallo: Bunlar güzel sözler. Şimdi de Cesaro'nun rakibini öğrenme zamanı.


I Am Perfection!


Justin Credible ve Mick Foley gibi tecrübeli isimleri yenen Dolph Ziggler geliyor.


Enter Sandman!


Bir ECW efsanesi, Sandman geliyor.


Space Demantia!


Önceki tur da 2 kez PWE Şampiyonu olmuş birini yenen Sami Callihan geliyor.


Swamp Gas!


Önceki turda Tommy Dreamer'ın içinden geçen Luke Harper geliyor.


Hardcore Classic


Semi Final, Fatal 4 Way Match


Dolph Ziggler (PWE Original) vs The Sandman (ECW Legend) vs Sami Callihan (PWE Original) vs Luke Harper (PWE Newbie)

Joey Styles ringe giriyor ve Sandman'e uzatıyor mikrofonu.

The Sandman: Bu çocuklar lisedeyken ben bu işi yapıyordum. Kaybol şimdi.

Harper'a uzatıyor mikrofonu.

Luke Harper: Bunu yapmak bana zevk veriyor. O yüzden bu maçı kazanıp final de bir kez daha yapacağım.

Sami Callihan'ın yanına gidiyor.

Sami Callihan: The Callihan Death Machine nedir önce ki maçlar da gördünüz. O sadece fragman. Cesaro hazır olsan iyi olur. Seninle çok eğleneceğiz ringde.

Son olarak Ziggler'a gidiyor mikrofon.

Dolph Ziggler: PWE de bir çok şey yaşadım. Ama uzun zamandır şampiyon değilim. Bu maçı kazanarak finale çıkacağım ve Cesaro'yu yeneceğim.

Joey Styles ringden iniyor ve spiker masasında yerine geçiyor.

Harper direk Sandman'in üstüne gidiyor, Ziggler ringden inip bir sandalye alıyor ve Harper'ın ayağından tutup aşağı çekiyor. Sandalyeyi sırtına geçiriyor. Bir kez daha geçiriyor ve Callihan Baseball Slide ile Ziggler'a vuruyor. Sandman de arkadan Clothesline vuruyor Callihan'a o da aşağı düşüyor. 3 kişi de dizlerinin üstüne birbirlerine yumruk atarak ayağa kalkıyorlar, bu sırada Sandman de köşeye çıkıyor ve ROLLING ROCK ile üçünün üstüne atlıyor. Callihan'ı ve bir sandalyeyi ringe sokuyor Sandman ve Callihan'ı kaldırıp sandalyenin üstüne DDT yapıyor, tuş deniyor ama 1.. de atıyor Callihan. Dışarıda Harper Ziggler'e bir Snap Suplex yapıyor. Ziggler'ı kaldırıyor ve bir de German Suplex yapıyor, bu Ziggler'ın Suplexlerden çektiği yeter artık. Harper bir Kendo Stick alıyor ve Ziggler'a 3 kez vuruyor, ringde de Sandman kendisine gelen Callihan'ı Back Body Drop ile atıyor. Callihan sert çarpıyor ve iplerden tutunarak kalkarken Harper Kendo Stickle de bir de ona vuruyor. Sami darbeyle kalkıyor ve arkasını dönüyor ve Sandman Spinebuster çakıyor. Harper aprona çıkıyor, Sandman ona gidiyor ve Harper Kendo Stickle bir de ona vuruyor ama arkadan Ziggler merdivenle Harper'a geçiriyor. Merdiveni çelik merdivenin yanına açıyor Ziggler. Callihan da Sandman'a bir Overhead Belly to Belly yapıyor. Ayağa kalkıyor ve Ziggler'a masa aç diyor ve Harper'a Big Boot çakıyor. Ziggler kurulu bir masayı Harper'ın arkasına getiriyor. Callihan iplerden geriliyor ve bir BICYCLE KICK vuruyor., Harper sallanıyor ama düşmüyor, Ziggler da merdivene çıkıyor. Callihan iplerden geriliyor yine ama Sandman bir CLOTHESLINE çakıyor Sami takla atarak çakılıyor yere. Ziggler da merdivenden Harper'ın sırtına atlıyor ve Zig Zag! için çekiyor ama Harper iplere tutununca Ziggler da üstünde kalıyor ve SLEEPER HOLD bağlıyor. Sandman da ringden iniyor ve bir çöp kutusu atıyor ringe. Kapağını çıkarıyor ve Callihan'a savuruyor ama Callihan eğilip iplerden geriliyor ve Flying Clothesline vuruyor. Aprona çıkıyor Callihan ve hemen köşeye çıkıyor, Ziggler ve Harper'ı gösteriyor ve Ziggler'a TURNBUCKLE HIGH KNEE ile uçuyor. Ziggler sallanıyor ama hala düşmüyor, Harper da biraz serbest kalıyor Ziggler'a gelen darbeyle. Elinde ki Kendo Stick ile yüzüne vuruyor. Ziggler biraz daha sallanıyor, Callihan Sandman'i kaldırıp onlara doğru ittiriyor ama Sandman reverseliyor ve omuzluyor Callihan'ı ve Gutbuster yapıyor. Hemen Callihan'ı kaldırıyor ve Ziggler & Harper'ın üstüne atıyor ve Ziggler dışarı da ki MASAYA düşüyor. 

Sandman Callihan'ı dışarı itiyor ve Apron Suplex ile Harper'ı ringe alıyor. Ringden iniyor ve bir kaç Kendo Stick alıyor. Bir tane de Barbed Wire alıyor ve ringe giriyor, Barbed Wire'ı Harper'a sallıyor ama o eğiliyor ve arkasına geçiyor SUPERKICK vuruyor Harper, tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Sandman. Callihan arkadan giriyor ringe ve elinde ki FLORASANI Harper'ın kafaya geçiriyor. Harper bu güzelmiş nerden aldın bunu gibi bir bakış atıyor ve yere yığılıyor. Ziggler yavaştan ayaklanıyor, aprona tutunup kalkıyor. Sandman bir kendo stick alıyor ve Callihan'a geçiriyor. Bir Callihan'a bir de Harper'a vuruyor, sopa kırılasıya kadar buna devam ediyor. Sopa kırılınca yenisini arıyor derken Ziggler arkadan ringe giriyor ve SANDALYE ile Sandman'in sırtına vuruyor ve ZIG ZAG çakıyor. Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor.

Sandman ELENDİ!


Ziggler Sandman'ı dışarı atıyor, Harper onu ROLL UP alıyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor Dolph. İkisi de ayağa kalkıyor, Ziggler sandalyeyi alıyor ama Harper Big Boot çakıyor, Ziggler sandalye ile bütünleşiyor. Harper dışardan bir merdiven alıp Ziggler'ın üstüne atıyor ve köşeye çıkıyor, DIVING LEG DROP ile atlıyor. Tuşa gidicekken Callihan ringe giriyor ve elinde Yangın Söndürme Tüpü var. Harper'ın üstüne boşaltıyor gazı. Yerde ki Ziggler Callihan'ın bacağına vuruyor ve tüpü alıyor elinden. Ayağa kalkıyor ve Harper'ın kafaya geçiriyor tüpü, Harper'ın kaşı açılıyor, Ziggler ona Dropkick çekiyor ve Harper yerde. Callihan arkadan Ziggler'a Clothesline çakıyor ve bir de Belly to Belly yapıyor. Kaldırıyor ve CRADLE KILLER!!! Tuşa gidiyor Sami 1.. 2.. 2.75 de atıyor Ziggler. Callihan şaşırıyor ama tempoyu azaltmadan devam ediyor. Bir kaç tekme atıyor. Ziggler'ı tutuyor ve yavaşça kaldırıyor ama Ziggler bir anda kalkıyor ve SUPERKICK!!! Harper ringe giriyor ve Ziggler'ı arkadan yakalıyor, merdivenin üstüne Half Nelson Suplex ile atıyor. Harper kalkıyor ama Callihan arkadan Barbed Wire ile vuruyor Harper'a ve bir de Double Knee Backbreaker yapıyor. Ziggler yavaştan kalkar gibi oluyor ama Callihan ona bir Lariat vuruyor ve kaldırıyor bir de Exploder Suplex çakıyor. Ringden iniyor Sami ve bir merdiven daha sokuyor, ringin altından da bir kelepçe alıyor ve ringe giriyor. İki merdiveni ringin ortasına getirip açıyor, Ziggler'ı kaldırıyor ve Sitout Powerbomb yapıyor. Ayağa kaldırıyor ve bir eline kelepçeyi takıyor ve merdivene kelepçeliyor, aynısını diğer eline de yapıyor. Sami Callihan Ziggler'ı MERDİVENLERE KELEPÇELİYOR.

Bir kaç yumruk ve tekme atıyor Sami. Kendo Stick alıyor ve kafasına kafasına vuruyor, gavura vurur gibi. Callihan biraz geri çekiliyor ve bir de Big Boot vuruyor. Luke Harper ringe giriyor ve elinde ki sandalyeyi Ziggler'ın sırtına geçiriyor. Harper sandalyeyi Callihan'a atıyor ve yangın söndürme tüpünü alıyor ve Ziggler'ı gaz ile baş başa bırakıyor, biraz serinlersin diyor. Callihan gazın dağıldığını görünce sandalye ile kafasına vuruyor bir de, Ziggler da da bir kanama başlıyor. Luke Harper da bir kendo stick alıyor ve sırtına sırtına vuruyor, Callihan da sandalye ile bir kaç kez daha kafasına vuruyor. Sonra eleyelim şunu diyor ve kelepçeleri çözmek için harekete geçiyor. Ama KELEPÇENİN ANAHTARINI BULAMIYOR SAMI. Callihan ve Harper birbirlerine bakıyorlar, napıcaz şimdi diyorlar ama Callihan'ın aklına bir fikir geliyor. Ringin altına bakıyor ve ELEKTRİKLİ TESTERE ALIYOR. Ziggler kendine geliyor ve o testereyi bana değirmeyin diyor, Callihan da asker tıraşı mı istersin Dolph diyor. Callihan elektrikli testereyi çalıştırıyor ve önce solu sonra sağı kesiyor ve Ziggler serbest kalıyor ve Callihan'a SUPERKICK!!! arkasını dönüyor ve Harper'a SUPERKICK!!! 3 isim de yerde. Ziggler ilk kalkıyor. Ve testereyi dışarı atıyor. Harper'ı kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor, Stinger Splash ile üzerine uçuyor. Onu da dışarı atıyor ama apron da kalıyor, arkasında dönüyor Dolph ve Callihan'ın kalktığını görüyor ona bir Dropkick çakıyor. Bir sandalye alıyor ve Luke Harper'ın üstüne gidiyor ve sandalyeyi savuruyor ama Harper eğiliyor ve apronda DISCUS CLOTHESLINE çakıyor Ziggler'a, Sami Casllihan da ROLL UP alıyor 1.. 2.. 3.. oldu.

Dolph Ziggler ELENDİ!


Ziggler eleniyor ve hakem dışarı çık diyor. Harper da ringe giriyor ve Callihan'la bakışıyorlar. Ziggler sandalyeyi alıyor ve Harper'ın sırtına geçiriyor. Harper yere düşesiye kadar 3 kez daha vuruyor sırtına Ziggler. Callihan da tuşa gidecekken Ziggler sandalyeyi onun kafasına geçiriyor. Callihan'ı kaldırıyor ve ZIG ZAG yapıyor, şimdi de Harper'ı kaldırıyor ve kafasını sandalyeye geçiriyor, FAMOUSER yapıyor ve, sandalyeyi ikilinin tam arasına koyuyor, ringden gidiyor Ziggler. İkisi de yerde yatıyor. Luke Harper yavaştan kalkıyor ve sandalyeyi tam alıcakken Callihan eline basıyor. Callihan sırtına sırtına vuruyor ve hemen kaldırıp sandalyenin üstüne Sitout Powerbomb yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor Harper. Callihan kaldırıyor onu ve köşeye atıyor, Forearm Smash vuruyor Sami. Vertical Suplex ile de ringin ortasına atıyor. Harper merdivenlerden destek alarak kalkıyor, Callihan taunt yapıyor, Luke Harper arkasını dönüyor ve Callihan ona doğru koşuyor ama Harper çekiliyor ve onu merdivene ittiriyor. Callihan kötü çarpıyor ve arkasını dönüyor, TRUCKSTOP ile yere çarpıyor Harper onu, tuş deniyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Sami. Harper sandalyeyi alıyor ve sırtına sırtına geçiriyor, sonra yüzüne koyuyor ve iplerden geriliyor ve Leg Drop yapıyor, Sami Callihan artık şurama bi öküz oturdu deyiminin anlamını gayet iyi anlamış olmalı. Taunt yapıyor Harper, Callihan iplerden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor. Harper DISCUS CLOTHESLINE yapıyor ama Sami EĞİLDİ. Yerden Barbed Wire alıyor Sami ve Harper'a geçiriyor. Hemen yakalıyor Callihan ve SAMI-DRILLER!!! yapıyor, tuşa gidiyor.

1..
2..
3..

Luke Harper ELENDİ!
Kazanan Sami Callihan oluyor. Callihan son finalist oluyor. Ve şov bu görüntüler ile sona eriyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Achilles
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 3357
REP Puanı : 32
Kayıt tarihi : 04/04/16
Yaş : 22
Nerden : Dublin, Ireland

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 22:18

Çok heyecanlı bir turnuva . Her maçı final niteliğinde . Finalde ayrı bir keyifli olacak.


And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!
 


THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
avatar

Mesaj Sayısı : 124
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 22/07/16

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 22:21

Süper bir turnuva


RPG KARAKTERİM: Daniel Bryan

------------
First United States Champion 

Hardcore Classic Winner
 
2 Time PWE Hardcore Champion [32 Days]

1 Time Gate Of The Future Champion [19.10.16-06.11.16]

1 Time (Last) Wildcard Champion[21.10.16-∞]

PWE Tag Team Champion [13.12.16- ?]

2 Time PWE İntercontinental Champion

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 213
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 31/07/16

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 23:15

Mükemmel


 

                                                               RPG Karakteri : Kalisto
                                                               Finisherlar : Salida Del Sol
                                                               Durum : Face
                                                               Theme Song : Lucha ! Lucha !
                                                               Başarılar :


                                                                1 Road The Future tag team championship [18.8.16-Günümüz] w/Lucha Dragons 
                                              
      
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 462
REP Puanı : 7
Kayıt tarihi : 31/07/16
Yaş : 15

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 23:17

woaaww beklenmedik sonuç şuan şoktayım pwe her zaman bize mutlu hissi yaşatıyo helal olsun


Karakterim:Booby Roode
Başarıları-

Karakterim:Baron Corbin
Başarıları:1 Time PWE Hardcore Champion (06.12.2016-06.12.2016 12 Second)


Eski Karakterim:Sin Cara
Başarıları:First RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons
2 Time RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (18.08.2016-26.09.2016 39 Days) /w Damien Sandow (29.11.2016-10.12.2016 11 Days)
Longest RTF Tag Team Champions /w Lucha Dragons (39 Days)
1 Time PWE WildCard Champion (12.10.2016-21.10.2016 9 Days)
1 Time PWE Hardcore Champion (15.11.2016-18.11.2016 3 Days)


Eski Karakterim:Tama Tonga
Başarıları:-
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Paz 07 Ağus. 2016, 23:34

Callihan'ı yine squashlamasınlar.RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1629
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 14/01/16
Yaş : 18
Nerden : Cincinnati, Ohio

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way   Ptsi 08 Ağus. 2016, 00:45

SAMI CALLIHAN! BELLAFONTAINE AĞLIYOR BE REİS.


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Fatal Four Way İlk Maçı !

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE.Com :: PWE Network-
Buraya geçin: