PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

SCSA WCW Kariyeri Hakkında Konuşuyor

YazarMesaj
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

SCSA WCW Kariyeri Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: SCSA WCW Kariyeri Hakkında Konuşuyor   SCSA WCW Kariyeri Hakkında Konuşuyor EmptyÇarş. 10 Ağus. 2016, 20:45

Steve Austin: Birkaç hafta evvel Eric Bischoff'un sekreterinin sekreteri benim telesekreterime bir mesaj bıraktı. Mesajda benim Eric Bischoff'u aramam isteniyordu. Bende aradım ve kendisi telefonda beni işten kovduğunu söyledi. Adeta koca bir bulut gibi kariyerimin üzerinden çekilmiş oldu. Çünkü '' Hey benimle Sting arasında bir maç ayarlasak nasıl olur?'' gibi soruular sorarak uğraşıp, cevap olarakda ''Yok adamım Sting'i başkasıyla maça sokucağız, sen şimdilik olduğun yerde kalıcaksın.'' gibi cevap dinlemek zorunda olduğum böylece geçmişte kaldı. ''Peki ben ve Savage? Çok iyi bir fikrim var'' demem üzerine ''Yok dostum, o başkasına verilecek bir görev'' cevabını almak... ''O zaman Hogan'la girebileceğim bir çekişme için çok iyi bir fikrim var'' demem üzerine ''Yok bu sana uygun değil dostum. Sen olduğun yerde kalacaksın.'' denmesi... '' O zaman ben ve Brain bir kez daha Hollywood Blondes'ı oluştursak? Son 10 seneki en iyi takımlardan biriydik.'' demem üzerine ''Hayır Steve, seni tekli tutmalıyız. Sana US Title'ı verceğiz, ondan sonra ana kemer için maç şansı bulacaksın.'' denmesine rağmen hiç şans gelmemesi...

İşte durum böyleydi. Politika yüzünden WCW, elindeki en çok potansiyele sahip güreşçiyi lanet olası yerde tuttu. WCW'da bana çöp dışında bir şey sunmadılar. Bende çöp oldum. İyi para almadığım için de şikayetçi olmadım. Sakatlandıktan sonra beni kovdular. ECW'ya geldim ve buranın yıkık dökük arenasını gördüm. Baktım buradakiler güreşebildiklerini sanıyorlar, ama tek yaptıkları şiddetle göz boyama. Ben buraya güreşmeye geldim. Yaptığım en iyi şey ve bunu herkesten daha iyi yaparım.. Artık burda Hogan, Flair, Rhodes ve Bischoff gibi şahıslar yok. ECW, Steve Austin'in neler yapabileceğine tanık olucak. Her zaman bildiğim yıldız olacağım, çünkü artık beni durdurabilecek kimse yok.

SCSA WCW Kariyeri Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alberto Del Rio Kemer Hakkında Konuşuyor
» Austin Aries RR Hakkında Konuşuyor
» Austin Aries ECW TV Champ Hakkında Konuşuyor
» Zack Ryder HBK Maçı ve Gelecek Hakkında Konuşuyor!
» Eddie Edwards PWEC Title Hakkında Konuşuyor!