PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Damien Sandow,TNA İle İmzalaması Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

Damien Sandow,TNA İle İmzalaması Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Damien Sandow,TNA İle İmzalaması Hakkında Konuştu   Damien Sandow,TNA İle İmzalaması Hakkında Konuştu EmptyPerş. 11 Ağus. 2016, 19:27

Damien Sandow, ya da artık kullandığı ve gerçek adıyla Aron Stevens'ın TNA ile anlaştığı kesinleşmişti ve bu geceki canlı iMPACT şovunda bulunacak. Kendisi rollingstone.com a bu konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulunmuş. Bu açıklamalardan satır başları;

"TNA benim için mükemmel bir yer gibi görünüyor. Taraftarların istediğini vermeye uğraştıklarına inanıyorum ve ortaya çıkardıkları işi bu doğrultuda ilerletiyorlar. Bu kadar kısa sürede birileriyle anlaşmayı planlamıyordum. Bu konuda kararlıydım. Ancak TNA görevlileriyle konuşup oradaki aile ortamını hissetmek bende beklediğimden daha kısa sürede ringe dönme isteği uyandırdı."

"Kendimi daha önce olduğumdan farklı bir şekilde göstermek istiyorum. TNA'de çok fazla yetenekli adam var ve yüzleşmek isteme konusunda birini bir diğerinden ayırt edemiyorum. Yaratıcı takımın bana özgürlük tanıması ve beni destekleyen yetenekli insanlarla çalışmak benim için zevk olur."

"Amacımız elimizdeki tv şovunu her geçen bölüm daha iyiye götürmek olmalı ve bu sadece benim için geçerli değil. Bir takım olarak hepimiz bunun için uğraşmalıyız. Ve herkes, bir takım olarak gerçekten doğru yöne gitmek konusunda çok motive olmuş görünüyor."

Damien Sandow,TNA İle İmzalaması Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Conor Sert Konuştu
» End Of Days For Damien Sandow
» Cody Rhodes Sizce Damien Sandow'dan Çantayı Alabilir Mi ?
» Sandow Hakkında [MITB]
» Chris Jericho WWE'deki geleceği hakkında konuştu.