PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

En yaşlı güreşçiler [KARMA]

3 posters
YazarMesaj
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

REP Puanı : 5

En yaşlı güreşçiler [KARMA] Empty
MesajKonu: En yaşlı güreşçiler [KARMA]   En yaşlı güreşçiler [KARMA] EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 20:41

Sadece 10 tane yazıyorum yoksa çok vardır  bounce Liste karmadır bir sıralama yoktur.

10.Matt Hardy : Tanımayan yoktur efsane bir güreşçi . 41 Yaşında fakat formunu çok iyi koruyor bence .

9.Rey Mysterio : 41 Yaşında ve Matt Hardy kadar formunu koruyan bir isim . En son geçen sene AAA'da güreşmişti.Çok sevdiğim güreşçilerden biri ama bu işi zorla yapıyormuş gibi.

8.Shane McMahon : 46 Yaşında şirketin kurucusunun oğlu pek güreşçi denemesede yinede güreşöiyor fakat sevmiyorum .

7 : Triple H : 47 Yaşında şirketin genel müdürü. Eskisi kadar olmasada ara sıra güreşiyor işte .

6: Sabu : 51 Yaşında Arap asıllı Amerikan güreşçi tanıyan belki yoktur . Ama WWE , TNA , ECW gibi birçok yerde güreşmiştir. 1985 debut yapan başarılı bir güreşçi bence. En son bir ındy wrestlingde maça çıktmıştı geçen sene emeklilik konuşması yapmadı diye biliyorum.

5. Undertaker : 51 yaşında bazılarına göre bir efsane olsada bana göre değil . Yaklaşık 10 yıldır doğru düzgün güreşemiyor zaten .

4. Shane Douglas : 51 yaşındaki efsane olmayan güreşçi iyi güreşirken fırsatını değelendirecekti.

3. Raven : 51 Yaşında ama hiç iyi güreşmiş biri değil bence . 

2. Tommy Dreamer : 45 Yaşında sıradan bence.

1.Kurt Angle : 47 Yaşında sevdiğim bir güreşçiydi.

İyi yorumlar için şimdiden teşekkürler .
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: En yaşlı güreşçiler [KARMA]   En yaşlı güreşçiler [KARMA] EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 21:01

brian kenndricki unutmuşsun şu an cwc'ye katılmıştır.Tommy dreamar kesinlikle bir efsanedir bnce en son bu bu sene dudley boyzla takım olarak güreşti
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

MesajKonu: Geri: En yaşlı güreşçiler [KARMA]   En yaşlı güreşçiler [KARMA] EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 21:16

SemiiSYL demiş ki:
brian kenndricki unutmuşsun şu an cwc'ye katılmıştır.Tommy dreamar kesinlikle bir efsanedir bnce en son bu bu  

Tommy'yi ben sevmiyorum ya gereksiz pushlanmış gibi geldi bana  confused
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: En yaşlı güreşçiler [KARMA]   En yaşlı güreşçiler [KARMA] EmptyCuma 19 Ağus. 2016, 21:49

Keşke biraz daha araştırarak yapsaydın daha iyi olurdu. Bilgileri biraz eksik buldum. Ve gözlerim Terry Funk'ı aradı, 1965'de güreşe başladı ve 2015 de son kez emekli oldu, 70 yaşındaydı bıraktığında.
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

MesajKonu: Geri: En yaşlı güreşçiler [KARMA]   En yaşlı güreşçiler [KARMA] EmptyC.tesi 20 Ağus. 2016, 18:21

The Charismatic Enigma demiş ki:
Keşke biraz daha araştırarak yapsaydın daha iyi olurdu. Bilgileri biraz eksik buldum. Ve gözlerim Terry Funk'ı aradı, 1965'de güreşe başladı ve 2015 de son kez emekli oldu, 70 yaşındaydı bıraktığında.
Onu tanıyorumda sonradan aklıma geldi çoğu.

En yaşlı güreşçiler [KARMA]
1 sayfadaki 1 sayfası