PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

You Shall Fall

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

You Shall Fall Empty
MesajKonu: You Shall Fall   You Shall Fall EmptySalı 23 Ağus. 2016, 14:25

DERP!

You Shall Fall Backstage%2BTalk

Karanlık bir ortam görüyoruz. Bray Wyatt karşımıza çıkıyor ve gaz lambasını yakıyor.

Bray Wyatt: Matanza, Matanza. Bir çeşit canavar, evet canavar, CANAVAR olduğunu sanıyorsun ama değilsin. Dario Cueto seni nelere inandırıyor bilmiyorum ama sen sadece bir insansın. Hayvansal özellik barındıran ve başka biri tarafından yönlendirilen insansın adamım. Kafan o kadar çok karışmış ki önünde ki bardakta yer alan berrak ve soğuk suyu görüp içmek yerine, Cueto'nun bir bardağa işeyip sana onun şarap demesine inanıyorsun ve içiyorsun. Ne demek istediğimi anlıyor musun ? ANLIYOR MUSUN!? Cueto sana bir canavar rolü oynattırıyor. Sen sadece gelip başkaların saldırıyorsun. Ve Cueto senin üzerinden para kazanıyor. Kendini canavar sanıyorsun ama değilsin. Bunu, sence bunu nereden biliyorum ? Çünkü ben gerçek bir canavarım. İNSAN OLDUĞUMDAN DAHA FAZLA CANAVARIM. Evet, öyle. Ben, Bray Wyatt, the Eater of Worlds. Hiç bir zaman yalan söylemem. Bende gerçeği bulabilirsiniz dostlarım. Ama önce Matanza'nın hayalperestliğini bitirmeliyim. Sister bana gösterdi Matanza. Neler olduğunu gördüm, GÖRDÜM. Ve senin düştüğünü gördüğüm. Sadece bir askersin ve savaşını çoktan kaybettin. Sister Abigail de benim son darbeyi indirmemi ve seni huzura erdirmemi istiyor.

Bray Wyatt: Ama bundan önce Chris Jericho'nun düştüğünü görmek istiyor. Chris, Chris, CHRIS!! Uyanman lazım ahbap, uyan. UYAN!! Sana verilen tüm nimetlerini aldın ve karşılığında bir şey vermedin. Ve senin de bir derse ihtiyacın var. Daha önce senin Sister Abigail'e boyun eğdiğini gördük ama dersini ALMAMIŞSIN. Umarım bu sefer öğrenirsin Chris, yoksa bir daha ki sefer Sister sana merhamet etmeyecek. Eğer merhamet arıyorsanız tek bir şey yapmalısınız.

Follow The Buzzards....

Matanza, Cueto, Chris, buradayım.

Gaz lambasını söndürür ve ışıklar gider.

You Shall Fall
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Age of the Fall
» Fall Of The Game Season 1