PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

2 Eylül Rise! *LIVE*

+10
Texas Rattlesnake
Rawe
The Omega
Achilles
The Masked Assassin
YEAHYEAHYEAH
Connecticut Blue Blood
Ace of Diamonds
Oberyn Martell
The Charismatic Enigma
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

2 Eylül Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:10

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Bayanlar ve bayanlar bir Rise şovuna hoş geldiniz. Ben Corey Graves ve yanımda Jerry Lawler ve Mauro Ranallo var.

Mauro Ranallo: Teşekkürler Corey. Evet efendim, önceden açıklandığı gibi şovun sonunda kontrat sözleşmesi var. Bakalım orada neler olacak.

Jerry Lawler: Onun dışında bu gece birbirinden heyecanlı 2 maçımız var. Lafı uzatmadan şova geçelim.

Arenada ki ışıklar kapanıyor. Ekrana odaklanılıyor.

Randy Orton (c) vs John Cena at PWE Survivor Series for the Intercontinental Championship

Şampiyon, The Legend Killer, Randy Orton mı ?

Meydan okuyan, Cenation Leader, John Cena mı ?

Hallelujah!

2 Eylül Rise! *LIVE* Tumblr_m494yrQphF1r0vaoyo2_1280

The Intellectual Savior of the Masses, Damien Sandow geliyor. Elinde mikrofon var.

Damien Sandow: Bayanlar ve baylar. Bu gecenin asıl beyefendisi ben değilim. Ben sadece o kişiye eşlik ediyorum ve bundan onur duyuyorum. Kendisi bu gece bu ringde maça çıkacak ve rakibini cehaletden kurtarmaya çalışacak. Ama ondan öncesinde sizler ile konuşmak istedik. Showdown adlı PWE güreş şirketi şovunda ki ilk yer almamızdan sonra fark ettik ki bir kaç insanın hayatına biraz daha klas getirmişiz. Bundan dolayı çok müteşekkir- 

Seyirciler karışık tezahüratlar yapıyor.

Damien Sandow: SESSİZLİK!! Burada konuşan benim. Mikrofon benim elinde. Lütfen susunuz. İnsanlar da neden 1 ağız ve 2 kulak vardır ? Çünkü 1 konuşup 2 dinlemek için. Ve şu an dinleneme sırası sizde. Sizlere birini taktim etmek istiyorum. Benim en yakın arkadaşım, ünlü ve nezih bir aileden geliyor. Her alanda en üst düzeyde eğitimini almış. Ve gerçek bir kalite. Dashing, Cody Rhodes!

Smoke and Mirrors!

2 Eylül Rise! *LIVE* Cody-rhodes-raw1034photo100-1-1364343801

Cody Rhodes geliyor. Mikrofonu alıyor.

Cody Rhodes: Damien, dediklerin için çok teşekkür ederim dostum. Hepsinin doğru olduğunu biliyoruz. Ama konuşmamızı da ringde tamamlayalım. Buralarda çok soğuk esiyor, arkada perde açılıp kapanıyor. Ceryan yapıyor. Üşütüp hasta olacağız.

2 Eylül Rise! *LIVE* Damien-Sandow-and-Cody-Rhodes-Entrance

Smoke and Mirros eşliğinde Team Rhodes Scholars ringe geliyor.

Cody Rhodes: Bu gece ki rakibimi bilmiyorum ama kendisini şimdiden bir söz ile uyarmak istiyorum. Misafir umduğunu değil, bulduğunu yer. Burada olacak şey ise temiz bir dayak diyebiliriz ama o da medeni değil. Kim gelecek bir fikrim yok ama güzel bir şekilde pestilini çıkaracağım. Cephanemde ki hareketleri kullanacağım ve suratı darmadağan olacak. Ondan sonra da çıkıp yemeğe gideceğim. Tüm bunları 45 dakika içerisinde yapabilirim. Çünkü ben bu kadar ve bundan çok daha fazla yetenekliyim. Haksız olduğum söylenebilir mi ?

Biz müzik ile Cody'nin sesi kesilir.

SAWFT is a Sin!

2 Eylül Rise! *LIVE* Enzo-cass-2-620x350

Enzo ve Cass geliyor. Ellerinde mikrofon var.

Enzo Amore: My name is Enzo Amore, and I am a certified G, and a bonafied stud. And you can't teach that!

And this right here, this is Big Cass, and he's 7 foot tall, and you can't teach that!

BADA BOOM, REALEST GUYS IN THE ROOM!

Big Cass: HOW YOU DOING?

Enzo ve Cass ringe giriyorlar.

Enzo Amore: Siz ikiniz manikür pedikür yaptırıp da gelmiş gibisiniz. Bu haliniz ne ?

Big Cass: How you doin ?

Enzo Amore: Peki Sandow, o cübbeye ne demeli ? Aynısı dedem de vardı ve dediğine göre kışları alttan gelen rüzgar çok soğutuyormuş.

Enzo Amore: Hey Cody, o bıyığın da kendi kendine bir bağımsızlık oluşturmuş. Berbere gittin de paran mı çıkışmadı ? Söyleseydin Cass öderdi.

Enzo Amore: Bir kaç dakikadır sizleri dinliyoruz ve sadece saçmalıklar söylüyorsunuz. Ve uykumu getirdiniz. Bu saate uyuyamam ben. Şimdi ne yapacağız ?

Big Cass: Enzo'nun söylemek istediği şey çok ve boş konuşuyorsunuz. Biz de bu durumdan memnun değiliz. Yani buraya kendimizi memnun etmek için geldik. Ne yapacağız derseniz onu da söylemek isterim. Cody, senin kimliği gizlenen rakibin benim. Hazırlan çünkü maçımız az sonra. 

Ve seni yendikten sonra kanıtlayacağım ki sizleri tarif etmek için sadece bir kelime. Ve bende onu sizin için heceleyeceğim.

S
A
W
F
T

SAWFT!!!

Enzo Amore ve Damien Sandow ringden çıkıyor. Bir de hakem geliyor ringe ve maç başlıyor.

Singles Match

Cody Rhodes (with Damien Sandow) vs Big Cass (with Enzo Amore)

Rhodes ve Cass Lock Up giriyorlar. Cass hemen Cody'nin boynundan tutuyor ve yere çakıyor onu. Big Cass iplerden geriliyor ve BIG BOOT deniyor ama Cody Rhodes eğiliyor ve iplerden zıplıyor, DISASTER KICK deniyor ama Cass onu havada yakalıyor ve Turnbuckle Powerbomb yapıyor. Rhodes köşeye çarpıp ileri süzülüyor, Cass Clothesline çakıyor. How you doin tauntunu yapıyor ve tuş deniyor 1.. de atıyor Cody Rhodes. İkisi de hemen kalkıyor ve Lock Up giriyorlar. Big Cass üstünlüğü kuracak gibi oluyor ama Cody karnına diz darbeleri ile vuruyor. Bir kaç da sırtına vuruyor ve Cass hafif yerde, Cody iplerden geriliyor ama Shoulder Tackle'a maruz kalıyor. Rhodes ayağa kalkıyor ama Cass onu yakalıyor ve kaldırıyor havaya, GORILLA PRESS DROP ile bırakıyor. Cody Rhodes yüzünü tutuyor, Damien Sandow ayağından tutup dışarı çekiyor, ''Güçlü ol Cody, metanetini kaybetme'' diyor Sandow. Yüzüne bakıyor ve bir şeyin yok diyor, ringe sokuyor onu. Cass kaldırıyor ama Rhodes Shoulder Jawbreaker yapıyor. Bir de Basement Dropkick vuruyor ve SNAP DDT geliyor Rhodes'dan. Cody tuş deniyor 1.. 1.50 da atıyor Cass. Cody hemen kalkıyor ve rakibini kaldırıyor. Kafasına 3 tane yumruk atıyor ve Cross Rhodes pozisyonuna alıyor. Rhodes Cass'i çeviriyor ama Cass REVERSELIYOR ve Overhead Belly to Belly Supley!! yapıyor. Cody iplerden tutunarak kalkıyor, Cass üstüne gidiyor ama Cody Backhand Elbow vuruyor, bir de dirsek atıyor ama ıskalıyor. Cass onu yakalıyor ve Belly to Back Suplex yapıyor. Rhodes köşede yer de Big Cass taunt yapıyor. Enzo olan biteni izliyor ve Sandow ümidini kesme dostum diyor. Rhodes köşenin desteği ile kalkıyor, Cass üstüne koşuyor ama Rhodes bacaklarını kaldırıyor ve ikinci iplerden çıkarıyor, Big Cass de bir hızla geliyor ve Cody PENDULUM OVERHEAD KICK vuruyor. Rhodes köşeye çıkıyor ve kafadan Cass'i yakalıyor, Tornado DDT yapıyor Rhodes, tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Big Cass. Cody şaşkın ve sinirli. Damien Sandow aprona çıkıyor, Cody de onun yanına gidiyor ve bir şeyler konuşuyorlar. Konuşurken Enzo Amore geliyor ve Sandow'un bacağından çekip aşağı çakıyor, Rhodes de Enzo'ya Baseball Slide yapıyor. Cass arkadan geliyor ve ROLL UP alıyor 1.. 2.. 2.50 de anca attı Cody Rhodes. İkisi de hemen kalktı ve Cass Sidewalk Slam! ile yere vurdu rakibini ve takım arkadaşını kontrol ediyor Cass. Enzo bitir işini diyor. Cass arkasını dönüyor ama Rhodes'dan Dropkick geliyor. Rhodes art arda iki Clothesline vuruyor ve bir Dropkick daha atıyor. Cass Lariat atıyor ama Cody eğiliyor ve iplerden sekiyor, DISASTER KICK vuruyor DERKEN BIG CASS BIG BOOT çakıyor. Tam surata. Dışarıda da ilk kalkan Damien oluyor ve kalkan Enzo'ya Clothesline vuruyor. Bunu gören Cass aşağı iniyor ve bir kaç yumruk atıyor, Damien Sandow geriliyor ve kabloya takılıp düşüyor. Hafif kalkıyor ve Cass bir Big Boot da ona çakıyor. Enzo'yu kontrole gidiyor Cass. O sırada Cody kalkıyor ve köşeye çıkıyor, arkasını dönüyor. Cass Enzo'yu kaldırıyor ve Rhodes MOONSAULT!! ile atlıyor üstlerine. Rhodes Cass'i ringe sokuyor. Cass kalkıyor ve Disaster Kick!!! çakıyor Cody. Yakalıyor ve bir de CROSS RHODES!!! geliyor. Cody Rhodes tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. bitiyor. Cody Rhodes Big Cass'i yenmeyi başarıyor. Rhodes ringden çıkıyor ve Enzo Amore giriyor.

2 Eylül Rise! *LIVE* RAW_1024_Photo_066

Team Rhodes Scholars oradan uzaklaşıyor ve Sandow mikrofon alıyor.

Damien Sandow: Size söylemiştim. Cody Rhodes bu gece bu ringde maça çıktı ve güzel, temiz bir galibiyet aldı. Ders alın buralardan. O Moonsault'u iyi denk getirdi. Herkes yapamaz. Şimdi Cody'nin gitmesi gereken bir yemek var. Onu bir beyefendi gibi hazırlamamız lazım. Sizlere iyi akşamlar ve son bir şey,

Cody Rhodes & Damien Sandow: YOU'RE WELCOME!!!

Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve gündüz Micheal Cole'un Dolph Ziggler ile yaptığı röportajı izliyoruz.

2 Eylül Rise! *LIVE* MEqb0P

Michael Cole: Sevgili PWE severler, iyi günler. Ben Michael Cole ve yanımda PWE Tag Team Şampiyonluğunun bir yarısı ''The Show Off'', Dolph Ziggler var.

Dolph Ziggler: Açılış için teşekkürler Michael.

Michael Cole: Peki Dolph bu Survivor Series hakkında neler düşünüyorsan. Bu akşam ki Rise sonrası şartlar belli olacak ama aşağı yukarı herkesin bir tahmini var. Bu Dolph Ziggler'ı nasıl etkileyecek ? Dolph Ziggler ne yapacak ?

Dolph Ziggler: Michael, her zaman en iyi yaptığımı yapacağım. Ringe çıkacağım ve son ana kadar mücadele edeceğim. Benim iyi taraf da veya kötü taraf da olmam fark etmez. Savaşçıyım. Aydınlık tarafta da karanlık taraf da da savaştım. Benim sorunum bana vaad edilen ödül veya hak ettiğim ödül. Çalıştığım patronlardan bazıları gelip bana çok fazla şey vaad etti. Ama olmadı. Ben de her sefer daha üst seviye olmak için çalışmaya devam ettim. Burada başardığım her şey birinden gelmedi veya birisi sayesinde gelmedi. Hepsini kendim başardım. 

Michael Cole: İyi bir konuya değindin Dolph. PWE Karnene bakacak olursak 2 Hardcore Şampiyonluğu, 1 World Heavyweight Şampiyonluğu, 1 Tag Team Şampiyonluğu ve King of the Ring turnuvası bulunuyor.

Dolph Ziggler: Aynen öyle. Elde ettiğim başarılara bakarsan hepsini bileğim ile oyunun kurallarına göre aldım. Kural dışına çıkmadım. Hile yapmadım. Ter ve kan döktüm. Hardcore Şampiyonluğunu 2 kez kazandım ve bazıları arkadan saldırı falan diyor ama bu tamamen saçmalık. O ünvan 7/24 ve bir hakemin olduğu her yerde savunuluyor. O yüzden ağlamayın. World Heavyweight Şampiyonluğunu alırken de strateji denilen bir şeyi kullandım. King of the Ring turnuvasında da gayet adil bir şekilde mücadele ettim ve onu da haneme ekledim. Tag Team Şampiyonluğunu kazanırken de ortağım ile iş birliğini iyi yaptık ve kazandık. Bunlara bakarak Dolph Ziggler'ın kazandıkları ona başkası tarafından verildi veya haksız bir şekilde aldı derse saçmalıkta çığır açar. Yaptığım her şey ortada. Bu işin yüzü benim. Her gün burada veya buranın dışında saatlerce çalışıyorum. Her zaman maça çıktığımda çıtayı arttırıyorum. İşimi iyi yapıyorum. Çok titiz bir şekilde.

2 Eylül Rise! *LIVE* JBzMdj

Dolph Ziggler: Buna rağmen bana bir gün deniliyor ki, ''Seni ana ünvan maçına alamayız çünkü çok iyisin''. Sonra ki gün ise, ''Seni ana ünvan maçına alamayız çünkü yeterince iyi değilsin''. Hepsi yanılıyorlar. BEN O KADAR İYİYİM. VE DAHA FAZLASIYIM. Jacobs ve Massacre Club üyeleri ile yaptığım şey elbet bir gün sona erecek. Ama Dolph Ziggler pes etmeyecek. Sonuna kadar gidecek. Bu yüzden Jacobs beni seçti. Evet onun kiralık askerleri gibiyiz ama sonunda şirketin başında olan birisi değer verilmeyen birini fark ediyor ve onu bir kenara atmıyor. Her ne kadar kendini kanıtlasa da yine kanıtlamasını istiyor. Ki bunu seve seve yaparım. Önce ki duruma kıyasla göze batıp bir kenara atılmaktansa kendimi yine kanıtlarım. Ringe çıktığım her maç da bunu zaten Dünya'ya gösteriyorum. O yüzden sevgili takım elbise ordusu, NE BEKLİYORSUNUZ ?

Michael Cole: Dolph biraz sakin olman gerekiyor. Bu röportajlar böyle gerçekleşmez.

Dolph Ziggler: Nasıl yani ?

Michael Cole: Bu kadar sert sözler ile yani. Bunları ringe çıkıp söyleyebilirsin ama burası yeri değil. Şu an ki konumuz bu Survivor Series'den sonra şirketin geleceği.

Dolph Ziggler: Sence bende ringe çıkıp konuşmak istemek yerine senin yanına gelip kameraya karşı mı konuşurdum. SES bir güçtür. Kendini duyurmadır. Ve bir süredir bundan engelleniyor gibi hissediyorum. Ama ben Dolph Ziggler'ım ve beni engelleyebilecek bir insan evladı yoktur. Goldberg, Brock Lesnar, Ethan Carter 3, Anti Law Society, Hunter veya Bullet Club. Fark etmez, bir noktadan sonra birilerini durdurmak için bir şey yapamazsın ve ben o noktayı geçeli çok oluyor.

2 Eylül Rise! *LIVE* 2jvdpN

Dolph Ziggler: Sözlerimi bir kenara yazın. Bu Pazar akşamından sonra tüm Dünya'nın bana saygı duymaktan başka yapabileceği bir şey yok. Her gece bu şirketi ben ve başkaları bir üst kademeye çıkarıyor. Bu da unutulması veya umursanmaması gereken bir şey değil. Bu bir gerçektir. Daha önce de dedim, ''Eğer gerçekler ile yüzleşemiyorsanız uzaklara gidin. Veya ben televizyona çıktığımda izlemeyin. Çünkü ben böyle biriyim, tartışma bitmiştir''. Belki bu endüstrinin gördüğü en iyilerinden biriyim, belki değilim ama bunu göstermek için şans alamadım. Ve size garanti ederim ki o şans çok yakında gelecek. Jacobs'un bu Pazar maçı kazanması ile değil veya Hunter'ın bu Pazar maçı kazanması ile değil. Tüm bunlar bir kişi ile alakalı, o da Dolph Ziggler. Bu işe en baştan başlayan birisi. Yıllarca amatör güreşte tecrübe üstüne tecrübe kattıktan sonra profesyonel kademeye adım atıyor ve o günden beri bir bir dünyayı sarsmaya devam ediyor.

Dolph Ziggler: It's not showing off if you back it up.

Dolph Ziggler kalkıp gidiyor ve kameralar ringe çevriliyor.

Glass Shatters!

2 Eylül Rise! *LIVE* WM27_Photo_141

Stone Cold Steve Austin ATV ile geliyor.

2 Eylül Rise! *LIVE* Stonecold6_zps12mi9a2i

Ringe girip bir mikrofon kapıyor.

Stone Cold Steve Austin: Bu gece kısa keseceğim. O yüzden sadede gelelim. Conor McGregor.... İstediğin kadar iyi bir dövüşçü ol, fark etmez. Çünkü hiçbir zaman benim gibi biriyle ringi paylaşmadın. UFC de yendiğin aptallardan bize ne ? Pro Wrestling Debut maçında The Miz'i yenerek Wildcard kemerini almanda çok büyük bir başarı değil. Üç tane amatör güreşçi bir araya gelse Miz'i yener. İnanmıyor musunuz ? Sadece 9.99 $ olan PWE Network'u alın ve WorldWide şovunu açın. Ama ben Miz değilim. Ben Stone Cold Steve Austin'im. Pro Wrestling işinde bambaşka bir sayfadır Stone Cold. Bu güne kadar elimden o kadar çok kıç geçirdim ki ama sanırsam hiç İrlanda kıçının tadına bakmamıştım. Benim için yeni bir deneyim olacak. Ve evde oturup götünü göbeğini büyütenler o zaman karar verir, Stone Cold yaşlı mı değil mi diye ? En kötü günümde bile bir adet Conor McGregor'u yenebilirim. O yüzden kıçını Pazar günü getirmeyi unutma evlat. Ve eğer sinirimi bozarsan, şu gördüğün ATV ile ezerim seni.

Glass Shatters eşliğinde bira içiyor Stone Cold Steve Austin. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve arka alanda Dean Ambrose & Renee Young ikilisini görüyoruz.

2 Eylül Rise! *LIVE* G1eHVK5Z

Renee Young: Ya, demese öyle şapşik.

Dean Ambrose: Anlamadım. Ve anlaman için söylüyorum, bizim Ohio töresinde böyle şeyler diyene meydan dayağı atıyorlar.

Renee Young: Neden ?

Dean Ambrose: Bilmiyorum, sormadım.

Renee Young: Saçma ama. Sence değil mi ?

Dean Ambrose: Bilmiyorum, umurumda değil.

Ambrose ve Young konuşurken bir Yerel Güreşçi oradan geçiyor ve Renee Young'ı süzüyor. Ambrose bunu fark ediyor ve ona yaklaşıyor.

Dean Ambrose: Hayırdır birader ? Bir sorun mu var ?

Yerel Güreşçi: Yok abi, ne olsun ? O indy senin bu indy benim geziyoz. Arada da burada jobberlık yapıyoz işte.

Dean Ambrose: İyi, kolay gelsin de sen demin benim manitayı mı kestin ?

Yerel Güreşçi: Yok abi olur mu öyle şey ? Ben arkada ki sete bakmıştım. Küçükken oyuncu olmak isterdim ama olamadım. Set de baya şekil gözükünce baya daldım hani.

Dean Ambrose: Anlıyorum, kaybol hadi.

Yerel Güreşçi: Tamam abi. Bu arada yenge de çok güzelmiş maşallah, çıtır çıtır. Allah ayırmasın.

Ambrose bunu duyunca gözü dönüyor. Çocuğa bir yumruk çakıyor, adam yerde. Kaldırıyor ve duvara çarpıyor Ambrose. Oradan da alıyor ve masanın üstüne atıyor. Masa kırılıyor, tüm yemekler de çocuğun üstüne bulaşıyor. Dean onu oradan kaldırıyor ve bir de Dirty Deeds yapıyor.

Renee Young: Çocuğa naptın ya ?

Dean Ambrose: Ben yanındayken sana baktı, laf attı sana.

Renee Young: Eee nolcak ? Çocuk işte, he de geç. Dövmen gerekmiyordu.

Dean Ambrose: Ne çocuğu, benden fazla sakalı vardı. Koskoca adamdı.

Bu tartışma devam ederken kameralar ringe dönüyor.

Phenomenal!

2 Eylül Rise! *LIVE* Fb056583f91ae477c9ee7e89d7aa86c6_crop_north

Geçen hafta Rise Main Event'inden galip ayrılan AJ Styles geliyor.

Space Demantia!

2 Eylül Rise! *LIVE* 12737024_941098229272508_582785877_o

Cesareti su niyetine içen adam Sami Callihan geliyor.

Metalingus!

2 Eylül Rise! *LIVE* Edge_bio

The Rated R Superstar Edge geliyor.

Break the Walls Down!

2 Eylül Rise! *LIVE* RAW_1000_Photo_195b

Y2J Chris Jericho geliyor.

Tag Team Match

AJ Styles & Sami Callihan vs Edge & Chris Jericho

Zil çalıyor ve maç başlıyor. AJ Styles ve Chris Jericho ringte. İki isimde lock-up pozisyonuyla başlayacak gibi duruyor fakat Chris Jericho ani bir hareketle AJ'in arkasına geçiyor. Belly-to-back suplex deniyor ve başarılı. Jericho, Styles'ı kaldırıyor köşeye yolluyor. Arka arkaya chop darbeleriyle üstüne gidiyor. Styles bir anda pozisyonu lehine çevirip Jericho'yu köşe tarafına geçiriyor. Bu sefer Styles dirsek darbeleriyle Jericho'nun üstüne gidiyor. Styles şimdi zıt köşeye gidiyor koşarak Jericho'un üstüne bir dirsek darbesiyle gidiyor fakat Jericho, Styles'ın yüzüne sert bir tekme geçiriyor. AJ bir kez daha gitmek istiyor yine tekmeyle karşılaşıyor. Jericho hemen iplerden sekiyor ve one-handed bulldog. Jericho'dan tuş denemesi 1-2 Styles çabukça atıyor. Jericho, Styles'ı iplere gönderiyor. İlk karşılaşma boş geçiyor. İkinci karşılaşmada Jericho'dan Spinning heel kick. Jericho bir kez daha tuşa gidiyor fakat Styles çabukca atıyor. Jericho şimdi Styles'ı kendi takım arkadaşının bulunduğu köşeye gönderiyor. Edge'e tag veriyor. Edge şimdi içerde. Arka arkaya seri tekmelerle Styles'ın gardını indiriyor. Styles ayaklanınca Edge arkadan avantajı ele geçirip Northern lights suplexi geçiriyor. Edge şimdi AJ'i iplere gönderiyor fakat AJ'den mükemmel bir forearm smash. Edge neye uğradını şaşırmış durumda. Edge hemen ayaklanıp Styles'ın üstüne gidiyor. Sert bir yumruk geçiriyor. Edge-O-Matic için Styles'ı çeviriyor fakat Pele Kick! Muazzam bir pele kick Styles'tan. Edge iki büklüm yerde yatıyor. Şimdi iki isimde yerde köşelerine doğru sürünmeye çalışıyorlar. İkiside sürünüyor ve tagler başarılı. Callihan ve Jericho oyunda. Callihan'dan bir lariat. Jericho ayağa kalkınca bir lariat daha. Jericho tekrar kalkıp üstüne koşuyor fakat Callihan'dan Bicycle Kick! Callihan hızlıca tuşa gidiyor. 1 2- Jericho kurtuluyor. Callihan Jericho'yu kaldırıyor Sami-Driller pozisyonuna alıyor fakat Jericho kurtuluyor ve Callihan'ın bacaklarını ele geçiriyor. Walls of Jericho! Jericho Walls of Jericho'yu bağlamış durumda. Callihan acı içerisinde. İplere yetişmeye çalışıyor fakat çok uzakta. Callihan pes edicek. Hayır! Styles ringe girip kilidi bozuyor. Edge de ringe giriyor. Edge, Spear için koşuyor fakat Styles çekilince Edge kafasını demir posta geçiriyor. Styles'ta onun peşinden dışarıya gidiyor. Ayağa kalkan ilk Callihan oluyor. Jericho'nun göğsüne bir tekme atıyor. Powerbomb pozisyonuna alıyor ve Sitout Powerbomb. Callihan pozisyonun getirdiği avantajla hızlı bir tuşa gidiyor. 1 2- Jericho son anda omzunu kaldırıyor. Callihan şimdi Styles'a tag veriyor. Styles köşede. Styles köşeye tırmanıyor, Jericho hala yerde. Styles'dan SPIRAL TAP geliyor ama Jericho çekiliyor ve yere çakılıyor AJ. Kötü çarptı Styles. Jericho kalkıyor ve arkadan Styles'ı yakalıyor, BREAKDOWN!! Tuşa gidiyor Y2J 1.. 2.. CALLIHAN BOZUYOR. Edge de ringe giriyor ve Spear deniyor ama Sami Callihan Leapfrog ile atlıyor. Sami arkasını dönüyor ve iplerde ki Edge'e bir Clothesline çakıyor, ikisi de dışarı düşüyor. Ringde AJ ayağa kalkıyor ve aprona çıkıyor. Jericho hala yerde oyalanıyor. Dışarıda da Callihan ve Edge ayağa kalkıyor. Callihan Lariat deniyor ama Edge eğiliyor Callihan arkasını dönüyor ve BIG BOOT çakıyor Edge. Ringin altını karıştırıyor Edge ve bir sandalye alıyor. Ringe bakıyor ve Jericho'ya göz kırpıyor. Styles hala apronda, Jericho hakeme yapışıyor ve görüşünü kısıtlıyor. Callihan kalkıyor ve Edge sandalyeyi kafasına geçiriyor. Jericho şimdi hakemi ittiriyor, Styles de PHENOMENAL FOREARM ile atlıyor ama Jericho eğiliyor. Styles hemen kalkıyor ama Jericho hemen arkadan yakalıyor ve iplere kadar sürüklüyor onu. Edge Sandalyeyi bir de Styles'a geçiriyor, Jericho çeviriyor Styles'ı ve CODEBREAKER!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Jericho 1.. 2.. 3.. Maç bitiyor. Bu heyecanı bol takım maçını Styles ve Callihan kaybediyor.

2 Eylül Rise! *LIVE* 441ad47da2ee93b57a4c21fec969a4d6

Edge ve Jericho kazanıyor. İkili galibiyetlerini kutluyor. AJ Styles ayağa kalkıyor, Jericho onu fark ediyor ve CODEBREAKER!! Sami Callihan da ayaklanıyor ve Edge SPEAR!! yapıyor. Edge ve Jericho taunt yaparken reklamlar giriyor.

Reklamlar bitiyor ve Main Event başlıyor.

Miss Murder! (boo) Yuhalamalar eşliğinde Massacre Club ringe ilerliyor. Massacre Club beşlisi önden ilerlerken Drew McIntyre onlardan uzak bir şekilde arkada yavaş bir şekilde yürüyor ringe. Altı adam en sonunda ringe giriyor. Şirketin sahibi Jimmy Jacobs hemen eline bir mikrofon alıyor.

2 Eylül Rise! *LIVE* Jacobs

Jimmy Jacobs: Triple H..ve göt oğlanları. Kıçınızı bu ringe getirin de Survivor Series'te yapacağımız maçın bir şeyler ifade etmesi için medeni insanlar gibi bir anlaşmaya varalım.

MY TIME

Triple H, Adam Cole, Sheamus ve Baron Corbin dörtlüsü hışımla ringe giriyorlar. Triple H bir mikrofon alıyor ama konuşmaya fırsat bulamadan Jimmy Jacobs onun sözünü kesiyor.

Jimmy Jacobs: Görünüşe göre biraz gelişme kaydedebilmişiz. Bu beş, hadi ben de eski bir güreşçiydim beni sayarsak altı kişinin karşısına dört kişiyle çıkabilecek kadar güveniyorsunuz bize. Söz verdiğim gibi, bu gece herhangi bir kavga olmayacak. Ben adamlarımı ikna ettim, Dean Ambrose'u bile. Sen de kendi adamlarının bu anlaşmayı bozmayacağına söz verebilirsen gelişmelere devam edebiliriz.

Hunter mikrofonu götürüyor ağzına.

2 Eylül Rise! *LIVE* Triple-H-Speaking-On-Mic-As12331

Triple H: Senin gibi bir it bile söz verebiliyorsa, benim vermemem epey garip olurdu. (Sheamus, Cole ve Corbin üçlüsüne dönüyor.) Adamı duydunuz beyler, bu gece aksiyon olmayacak.

Triple H'nin takımında biraz somurtmalar olsa bile anlaşmayı bozmamaya dikkat ediyorlar.

Triple H: Sayı konusuna gelirsek, sen o işi hiç dert etme Jimmy. Ben ve arkamda gördüğün üç adam, siz bir onursuzluk yapmadığınız sürece altınızı birden temizlemeye hazır.

Jimmy Jacobs: Bu Pazar sadece dört kişi çıkıyorsunuz demek oluyor bu sanırım?

Triple H: Hayır. Beşinci adamımız, aramıza Survivor Series gecesi teşrif edecek.

Jimmy Jacobs: Bu iş için gizli bir kart bulundurman gerçekten çok komik Hunter. Umutlarını gizli bir adama bağlaman epey gülünç. Beni görüyorsun, arkamda bu Pazar kıçınıza tekmeyi basacak beş adamı da görüyorsun. Sizden gizleyecek hiç bir şeyimiz yok, çünkü hangi hamleyi yapacak olursan ol, bu işin sonu senin ve yardakçıların adına başarısızlıkla sonuçlanacak.

Triple H: Beşinci adamı gizli tutmamızın nedeni kendi adımıza bir avantaj elde etmek değil Jimmy, beşinci adamı gizli tutuyoruz çünkü kendisi Pazar gününden önce ortaya çıkarsa o maçı yapmamıza gerek bile kalmaz, sözüme güven sen.

Jimmy Jacobs: Kesin kalmaz..neyse. En son şartlar diyorduk Hunter. Bizim sizden istediklerimiz açık. Elinizdekiler belli, çok fazla şey değil. O yüzden fazla eveleme geveleme yapmadan sadede geleceğim: Eğer biz kazanırsak, Sheamus'un PWE şampiyonluk kemeri ve Adam Cole'un World Heavyweight şampiyonluk kemeri Massacre Club'un ve Drew McIntyre'ın eline geçer. Aynı zamanda sen Triple H, sen de yönetime karşı çıkacak fırsatı bir daha bulamazsın. Ben davet etmediğim sürece PWE binasına adımını bile atamazsın. Davet edildiğin zaman da özel şovların açılışında çıkıp D-X tauntu falan atarsın anca, gerçi gururun bunu kaldırabilir mi bilmiyorum.

Triple H: Gururum konusuna kafa yorman ruhumu okşattı diyebilirim, keşke ben de aynı şeyi senin için söyleyebilseydim çünkü ortada bahsedilecek bir gurur yok.

Seyirciler ''ooooh'' çekiyor. Jacobs somurtuyor.

Triple H: Şimdi gelelim benim isteklerime. İlk olarak, kazandığımız takdirde ben, arkamda duran üç adam ve Pazar gecesi takımımıza katılacak olan adam, senin tarafından kovulamayacak. 

Jimmy Jacobs: Buna istifalar dahil mi? Eğer istifa falan etmeye karar verirsen seni durdurmak zorunda kalmayacağım, değil mi? Çünkü yine bir işi bırakıp gideceğinden eminim de.

Triple H sinirleniyor.

Triple H: Umarım karşındakini provoke etmek bu anlaşmayı fesh ediyordur çünkü bu yumruğu suratına yemek üzeresin.

Jimmy Jacobs: Eğer o yumruğu havaya bile kaldırırsan sen ve ekibin Survivor Series'i ancak PWE Network'ten izleyebilirsiniz. Eee, başka şartın var mı?

Triple H: Olmaz mı? İkinci olarak, SINIRSIZ yetkilerine de bir sınır getireceğiz. Senden tüm şirketi isteyebilirdim ama bu o kadar eğlenceli olmazdı, oyunun kuralları böyle işliyor. PWE yönetimine ben de katılacağım ve orada olduğum her vakit sana bu yaşananları hatırlatacağım. Öylece çıkıp gidemeyeceksin, böylece her gününü sana zehir etme fırsatı bulacağım.

Jimmy Jacobs: Yönetimde sana çoğunluğu hiç bir fırsatta veremeyeceğimi bilmeni isterim.

Triple H: Çoğunluk kimin umrunda, sadece senin deli saçması fikirlerinin önüne bir engel çekebilmek bile bu şirketin ilerlemesi için yeter. Ben de bu hakka sahip olmak istiyorum. Son olarak da, eğer kazanırsak Massacre Club diye ortada bir şey kalmayacak. Ekibindeki herkes dağılacak ve farklı yollara gidecek. Anlaştık?

Jimmy karar vermeden önce arkasındaki ekibe dönüyor. Drew'ın donuk bakışlarına rağmen kafasını 'evet' anlamında sallanıyor, Seth sırıtıyor ve 'yap' diyor, Dean dilini çıkarıp ellerini çırpıyor, Christian ve Ziggler de baş parmaklarını kaldırıyor.

Jimmy Jacobs: Anlaştık.

Jacobs ve Triple H face-to-face yapıyorlar. Kamera sonrasında Triple H'nin ekibine çevriliyor, sonra da Jimmy Jacobs'un ekibine. En son yine Jacobs ve Triple H'nin face-to-face'sine çevriliyor kamera ve bu görüntüler eşliğinde Rise sona eriyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 02 Eyl. 2016, 21:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:10

20.30 Civarı yeni part gelecek.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:14

LET'S GO ORTON BEYBİ. İYİ AKŞAMLAR BOOKER AMCA NAYS ŞOV.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:16

LET'S GO CENA - CENA SUCKS.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:21

Sanırım buraya adım attığımdan beri hiç Cena'yı tutmadım feudlarda... Niye öyle oldu ki acep ??
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:23

AKTİFLİK ULAN
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:30

8:30 oldu part pease.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:30

Cena vs Orton feudunu daha önce çok gördük ama hepsi de çok iyiydi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:31

Part geldi.
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:33

Ziggler ve CC gelir
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:34

Tag team feudları olması güzel oluyor.Hep singles olması sıkar.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:34

Rhodes Scholars takımı tarihin en underrated takımlarından biriydi be. Umarım push alacak malzeme çıkarırlar da seve seve pushlarız.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:35

Şu Sandow'a bayılıyorum ya, ne yazıkki WWE de bitirdiler adamı
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:37

Ben randy iken bu pusher cena beni yendiydi aq
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 2 Eylül Rise! *LIVE*   2 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 02 Eyl. 2016, 20:38

Gelenler ve Cody Rhodes'un rakibi belli oldu.

2 Eylül Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki