PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paige Ayrılmaya Yakın

3 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Paige Ayrılmaya Yakın Empty
MesajKonu: Paige Ayrılmaya Yakın   Paige Ayrılmaya Yakın EmptyPerş. 08 Eyl. 2016, 14:10

18 Ağustos da WWE tarafından 30 gün ceza alan Paige, Ringside Access'in haberine göre yetkililerden kontratını fesh edilmesini istemiş. 

Bildiğiniz üzere Paige'in sevgilisi Alberto Del Rio da aynı zamanlarda 30 gün ceza almıştı ve geçtiğimiz günler de WWE'den ayrılmıştı. Ekim 2015 de dönünce 1 yıllık anlaşma imzalamıştı Del Rio ve kendisine vaat edilenler gerçekleşmeyince ayrılmayı düşünüyordu. 

Draft zamanı da ikili ayrı kadroya düşünce çok sinirlenmişlerdi. İkiliyi ayrı kadrolara almak fikri ise Triple H'e ait olduğu söyleniyor. WWE'ye göre Del Rio Paige'i olumsuz etkiliyordu, zaten ikili de ilişkileri medyaya yansımasın diye çok uğraştı ama medyada duyulunca da rahatsız olduklarını belirlediler. WWE de çözüm ararken ikiliyi ayrı kadroya koydu ama ikili için de yaramadı.

Bundan dolayı da Del Rio iyice sinirlendi, Mayıs-Haziran aylarından itibaren kontrat feshi istiyordu ve draft sonrası iyici sinirlenen Del Rio kendisine ve sevgilisine gelen ceza yüzünden iyice sinirlendi. İkilinin bu konuda tam söylediklerini bilmiyorum ama iddialara göre aldıkları cezayı hak edecek bir şey yapmamışlar. İkiliden sonra Eva Marie de 30 günlük ceza aldı ve açık şekilde yanlış bir şey yapmadığını söyledi. 

Yanlış hatırlamıyorsam okuduğum haberde üç ceza alan Superstar da aynı sebepten ceza almış ama ne ilacı olduğunu hatırlayamıyorum. Ceza almalarına rağmen Eva Marie ve Paige Total Divas çekimlerinde yer aldılar. 

WWE de ADR'nin gitmesinden sonra Paige'e ADR ile olan ilişkisini bitirmesini yoksa kovulacağını, çünkü onun kendisini kötü etkilediğini düşünüyorlardı. Triple H de özellikle Paige üzerinde çok durdu çünkü Paige de Hunter'ın NXT de ki göz bebeklerinden biriydi.

Bana soracak olursanız da Paige'i takip eden birisiyim ve bir süredir düşen performansını fark ediyorum, sosyal medya da ise biraz daha düşüş yaşadığını fark ettim, düşüşten kastım daha çok karamsar biri olmuş gibi. Belki de Del Rio onun aklını kötü fikirler ile dolduruyordu. Eğer Del Rio için WWE'den giderse bence kendisine etmiş olur. Eğir Del Rio ve işi konusunda seçim yapmaya maruz kalmışsa bence işini seçmeli ama gelen haberler gideceği yönünde.

WWE Paige gibi birisini asla bulamaz, Paige'in de gideceği yerde daha kolay uyum sağlayacağını düşünmüyorum. Onun için de en iyisi WWE de kalmak, yetkililer ile iletişime geçip karakterinin kontrolünü biraz daha eline alması gerek.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Paige Ayrılmaya Yakın   Paige Ayrılmaya Yakın EmptyPerş. 08 Eyl. 2016, 21:41

Dünyada 7 milyar insan var, başka bi İngilizi alıp boyarız aynısı çıkar sıkıntı yok
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Paige Ayrılmaya Yakın   Paige Ayrılmaya Yakın EmptyPerş. 08 Eyl. 2016, 22:26

Hay aq gidemez gidersede heralde başka bir federasyonda olur tamamen o federasyona doğru yönelirim o zmn

Paige Ayrılmaya Yakın
1 sayfadaki 1 sayfası