PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paige WWE'de kalıyor.

2 posters
YazarMesaj
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

Paige WWE'de kalıyor. Empty
MesajKonu: Paige WWE'de kalıyor.   Paige WWE'de kalıyor. EmptyC.tesi 17 Eyl. 2016, 21:21

Alberto Del Rio AAA'ya gitti fakat Saraya'dan (Paige) bir açıklama gelmiş.

Geçtiğimiz günlerde Paige WWE'de kalacağı yönelik hayranlarına ve bu konunun merakında olan diğer kitlelere ilişkin aşağıdaki yazıyı yayınlamış:
Paige: "Öncelikle, son birkaç haftadır desteklerini esirgemeyen ve beni severek takip eden hayranlarıma teşekkür etmek istiyorum. Sözlerime WWE'den ayrılacağıma yönelik çıkan söylentilerin yalan olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Yakın zaman içerisinde kesinlikle aksiyona geri döneceğim ve bunun için şimdiden sabırsızlanıyorum. WWE'de bir süredir bulunmuyordum çünkü sakatlanmıştım ve bu benim için büyük tehdit oluşturuyordu, yetkililer sağlıklı bir geri dönüşü kabul ediyor. Bir diğer hususta WWE'den uzaklaştırma cezası almam. Uzaklaştırma cezası almaktan dolayı üzgün olsam da WWE'nin Sağlık Politikasına kesinlikle saygı duyuyorum. Ancak uzaklaştırılmamın nedeni herhangi bir testten kaldığımdan ya da ilaç kullandığımdan doalyı değil, prosedür sorunlarındandır. Testlere girdim ve testleri geçtim. Testlere girmem gerektiğini söyleyen kişi evimi aradığında evde olmadığımdan açamadım. İletişim kurduktan sonra teste girmek için 321 km (200 mil) yol koyuldum. Yetkili kişiye göre zamanında yetişememişim. İşte bu yüzden uzaklaştırma cezası almış oldum. Bir kez daha desteğiniz ve sevginiz için teşekkürler."
Paige'in önümüzdeki hafta Pazartesi günü döneceği söylentileri de var. Fakat ben pek sanmıyorum.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Paige WWE'de kalıyor.   Paige WWE'de kalıyor. EmptyC.tesi 17 Eyl. 2016, 21:25

Eğer cezası bittiyse haftaya döner. Ama sakatlığı tam geçti mi bilmiyorum.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Paige WWE'de kalıyor.   Paige WWE'de kalıyor. EmptyC.tesi 17 Eyl. 2016, 21:55

Cezasının Eva Marieyle aynı anda bittiğini biliyorum fakat emin değilim sakatlığı hakkında bir bilgim yoh

Paige WWE'de kalıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası