PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Bölüm 1; Join Me

3 posters
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

Bölüm 1; Join Me Empty
MesajKonu: Bölüm 1; Join Me   Bölüm 1; Join Me EmptyPaz 18 Eyl. 2016, 13:22

“Join Me!”

Bölüm 1; Join Me 2059336941_df010ef286_z

Sonunda gördüğü rüyalardan kurtulan Punk uyanmıştı. Yatakta doğrularak oturdu ve derin bir nefes aldı. AJ hala uyuyordu ve onu rahatsız etmemek için parmaklarının ucuna basarak çıktı.  Çıkarken de sandalyenin üstüne bıraktığı kıyafetlerini aldıp bir çırpıda giydi. Anahtarlarını alıp çıktı.

Bu gün, ömür boyunca sevdiği PWE’deki son günüydü. Ailesi ile daha çok vakit geçirmek ve yeni hayallerin peşine gitme amacıyla bırakacağını Jimmy Jacobs ile konuşunca fazla zorlamadan yol vermişti ona Jacobs.
“McMahon olsa gitmeme izin vermezdi.” Diye düşündü Punk. Arabasına atladı, ve motoru çalıştırıp sert bir hareketle geriye çekti.  

CM Punk, dünyanın en iyisi ve en uzun süreli PWE Champion!

Bölüm 1; Join Me 7f7d7d3671af726d8425b174a58ec0fdx

Kafasında hala garip sesler yankılanmaya devam ederken, yol kenarında yürüyen Sami Callihan’ı gördü. Arabanın kornasına basınca Callihan duraksadı ve Punk yanına çekti.

CM Punk:- Şirkete mi?

Callihan başıyla onayladı.

CM Punk:- Atla o zaman.

Callihan Punk’un yanına bindi. 

Sami Callihan:- Sağol dostum. 

CM Punk:- Senin arabana ne oldu?

Sami Callihan:- Geçen gün su kaynattı. Ben de zorlamadım daha fazla. 

CM Punk:- Peki.

Sami Callihan:- Demek ayrılıyorsun, Philip?

CM Punk:- Pek gönlüm yok gerçi.

Sami Callihan:- Beni de evde April gibi biri beklese ben de güreşmek istemezdim.

CM Punk:- Sırıtma. Ben gayet ciddiyim.

Sami Callihan duraksadı ve kendini toparladı.

Sami Callihan:- Pardon dostum.

CM Punk:- Ben bu işe senelerimi verdim. En güzel zamanım da bu zamanlarda oldu. Bırakmak kolay değil, anlıyor musun?

Sami Callihan:- Anlıyorum adamım. 

Bölüm 1; Join Me WWEHeadquartersStamford

Şovun yapılacağı binanın önüne geldiler. Hala kurulmakta olan alanı dikkatlice izledi Punk. Kontağı kapattı ve arabadan çıkıp içeriye doğru yürümeye başladı. Kapıyı açıp içeri girdiğinde backstage’ı hiç olmadığı kadar boş gördü. Gözlerinin önüne oradan daha önce geçmiş güreşçilerin silüetleri geliyordu sanki. Bir süre yürüdü ve PWE Şampiyonlarının adlarının yazdığı plaketin önüne gelip durdu. İnceledi bir süre. Dean Ambrose, Seth Rollins, Drew McIntyre, Sheamus… ve CM Punk. En uzun reign.

CM Punk:- Hiç biri benden iyi değil. Asla da olamayacaklar.

Yürümeye devam etti arkaplanda. Bir odanın önünde durdu ve gülümsedi. Odada Triple H logosu bulduğu zamanı hatırladı. Güreşçilerden bazılarını gördü ve onlara baktı. Yeni ve gençtiler, tıpkı bir zamanlar kendisi olduğu gibi. Ringe giriş rampasının önünde Sheamus kameraların önünde PWE Championship kemeri ile röpörtaj veriyordu. Bir süre sonra bitince Punk Sheamus’a yaklaştı.

CM Punk:- Gayet alıştın bakıyorum.

Sheamus arkasını dönüp Punk’u süzdü.

Sheamus:- Bu gün son gününmüş diye duydum. 

CM Punk:- Evet. Ve sana birkaç şey söylemeye geldim Sheamus. Kemeri omzunda taşıyıp, ben Punk’tan daha iyiyim demek seni gerçekten daha iyi yapamaz. Ben senden ve senin her zaman olduğundan daha iyiyim. 

Sheamus:- Sadece bunu söylemeye mi geldin?

Sheamus yüzünü Punk’un yüzüne dayar.

Sheamus:- Sadece bunu söyleyip vaktimi boşa harcamaya gelmişsen hata yaptın Punk. Emeklilik maaşını ye ve kıçının üstünde otur. Güreşi güreşenler yapsın.

CM Punk:- Hayır. Başka bir zamanda olsa şu anda kendini yerde bulmuştun.  Bay büyük Sheamus’u büyük bir şey sanmaman için geldim. Bir gün reignimi kırabilirsin, bu gayet doğal. Ama unutma ki, bir gün senin reignini de kıracaklar. Bir çocuk seni yenebilecek. Buna dayanabileceğin zamanı görmek isterdim. Royal Rumble’da Sami seni patakladığında ne yapacağını gayet iyi izliyor olacağım Sheamus. 

Dedikten sonra arkasını dönüp gidecekken Sheamus seslenir.

Sheamus:- Punk.

CM Punk arkasını döner.

Sheamus:- Başarılar.

CM Punk:- Sağol.

Punk ağır ağır yürüyerek ringin olduğu yere girdi. Açıklıkta onlarca insan ringi kurmaya uğraşıyorken, gidip onlara yardım etme isteğini bastırdı ve bağdaş kurarak ringin başında oturdu. 

CM Punk:- Yıllarımı buraya verdim. Her seferinde kendime sordum, “bu sefer çıkmak istiyor muyum?” diye. Ağrılarımı bastırıp çıktığımda, binlerce insanın adımı haykırdığını duyduğumda, her şeyi unutmak çok kolay geliyor. Hayatını sadece dört köşeli bir ringe adıyorsun. Orada ölsen bile, diyorsun ki olsun. Güzel bir şekilde öldün. Ve şu gün, CM Punk ölmüştür. Artık Philip Jack Brooks yaşamaktadır. 

Punk’un sırtına bir el dokundu. Arkasını dönüp baktı, Jimmy Jacobs’tu.

Jimmy Jacobs:- Oturabilir miyim?

CM Punk:- Tabii.

Jacobs da Punk gibi bağdaş kurup oturdu. Bir süre konuşmadan ringi seyrettiler.

Jimmy Jacobs:- Neden gitmene izin verdiğimi soracaksın.

CM Punk:- Soracak mıyım?

Jimmy Jacobs:- Karar vermiş bir insanı engelleyemezsin.

Konuşmamaya devam ettiler. 

CM Punk:- Engel…

Jimmy Jacobs:- İzin veriyorum, Punk.

Punk başıyla onaylayıp ayağa kalktı ve çıkışa doğru yürürken son defa içeriye bir baktı. Tam dışarıya çıkarken, televizyonda Dean Ambrose vs. CM Punk promosu görünüyordu.

Gözü bir süre takılsa da, Sami’nin sesiyle uyandı.

Sami Callihan:- İyi misin, dostum?

CM Punk:- İyiyim. Bana bak.

Sami duraksadı.

CM Punk:- Royal Rumble’da Sheamus’u yeneceksin. Bunu senden beklemiyorum. Yapman gereken bir şeyi hatırlatıyorum.

Sami Callihan:- Elimden geleni yapacağım.

CM Punk:- Güzel. Seni izliyor olacağım.

Dedikten sonra arkasını döndü, ve kamera güneş ışığı ile kamaşırken kapıdan çıktı.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

Bölüm 1; Join Me Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm 1; Join Me   Bölüm 1; Join Me EmptyPaz 18 Eyl. 2016, 13:28

PWE'nin en iyisine yakışır şekilde olmuş eline sağlık.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Bölüm 1; Join Me Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm 1; Join Me   Bölüm 1; Join Me EmptyPaz 18 Eyl. 2016, 16:31

Kaisér demiş ki:
Kardeş Seth Rollins üçüncü bölümde.

Eline sağlık Emircan, keyifle okudum.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

Bölüm 1; Join Me Empty
MesajKonu: Geri: Bölüm 1; Join Me   Bölüm 1; Join Me EmptyPaz 18 Eyl. 2016, 17:50

The Technical Messiah demiş ki:
Kaisér demiş ki:
Kardeş Seth Rollins üçüncü bölümde.

Eline sağlık Emircan, keyifle okudum.
Üçüncü bölüme geldiğimizde

PWE'nin çomarına yakışır şekilde olmuş eline sağlık.Yorumunu yapıcam endişelenme.

Bölüm 1; Join Me
1 sayfadaki 1 sayfası