PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*

5 posters
YazarMesaj
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* Empty
MesajKonu: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 15:25

Merhaba sevgili izleyiciler bugün hepimiz American Airlines Arenadayız müthiş şov bizleri bekliyor!

Get Ready To Fly!!

Justin:Please Welcome to yourr WH championnn AJ Styles

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AJ:Ben olağanüstü kişiyim!Ben sizlerin şampiyonunuzum!Ben bu brand ve dünyanın en iyisiyim!NWOda Mizin kıçını tekmeledim ve PWE tarihinin ilk WH şampiyonu oldum ve bu kemerin ebedi sahibi olucam!Çünkü ben AJ Styles'ım güreşin efendisiyim ve o diğer ezik güreşçiler önümde diz çökücek...

Shane O Mac !!What The Fuck onun burda ne işi var??

Shane:Ehehehe.Teşekkürler!İlk önce ön bilgi vermek istiyorum!Karşınızda sadece Mr.Money Shane O Mac yok karşınızda YENİ SMACKDOWN GMi var!Vince beni bu göreve adadı ve bu işi en iyi benim yapabileceğimi söyledi ve doğru!AJ burada sen değil para konuşur ve parası sahip olan konuşur yani sen sus!Kemeri kazandığına göre korumasını bileceksin.O zaman Smackdown için ilk duyurumu yapayım bu akşam main eventte!Aj!! Kemerini 5 kişilik eleme maçında koruyacaksın!Rakiplerin!!The Rated R Edge!Saviour CM Punk!The Miz!!!Veeee Joooohn Cena!!(cheer)

AJ çok sinirlenir
AJ:Ne !Ne dedin sen bu nasıl olur!Onlar daha contender bile olmadan bu şansı nasıl verirsin !Bu maç olmıyacak sana gününü göstericem!

Shane:Evet oldu!Karşında Smackdown GMi var bunu unutma!

AJ çok sinirlendi!AJden Shaneye bir yumruk!!Ardından Styles Clashe aldı!

AJ kemerini aldı ve sinirli bir şekilde arkanın yolunu tutuyor ve görevliler gelip Shaneyi alıyor.

Rey Mysterio geliyor büyük bir boo var!

OMG!!HBK sakatlanmıştı!NWOdan sonra ilk maçı !

Sıradaki maç HBK vs Rey ve maç IC contenderlığı için!

Maça klasik Lock-Up ile başladılar, HBK üstün çıkıyor ve Headlock Takedown geliyor Rey Yerde kalıyor. Michaels Irısh Whip'e gidiyor geri sekti Jumping Elbow Drop deniyor ama Rey çekiliyor Michaels boşluğa düşüyor.Rey'den Dropkick geliyor.Michaels yere yapışıyor şimdi hafif kalkmaya çalışıyor Michaels,Rey Irısh Whip'e gidiyor geri sekiyor ve Low Dropkick yapıyor ardından tam göğsüne Kick Geliyor ve hemen ardındanda Dropkick yapıyor Michaels yere çakılıyor tuş denemesi Rey'den 1-2 Michaels Kurtuluyor.Rey kaldırıyor Michaels'ı Michaels'dan bir elbow geliyor ardından ikincisi Rey bıraktı HBK'yi Şimdi bir Arm Drag geliyor HBK'den Rey kalktı hemen Şimdi HBK yakaladı ve harika bir BackBreaker geliyor tuş denemesi 1-2 Rey kurtuluyor son anda.Michaels Knee Drop yapıyor Rey kafasını tutuyor acı içinde, HBK kaldırdı Rey', Irısh Whip'e gönderiyor Rey geri geldi ve Clothesline'den kurtuldu şimdi SpringBoard CrossBody denemesi Rey'den ama Michaels yakalıyor şimdi omzuna aldı ve Samoan Drop Yapıyor Michaels.Köşeye çıkıyor Michaels. Flying Elbow Drop denicek, Atlıyor ama Rey kaçıyor oradan şimdi Low Dropkick geliyor Rey'den Michaels ringin ortasında oturup kalıyor Rey Apron'a geçiyor ve SpringBoard Senton yapıyor Michaels'a tuş deniyor Rey 1-2- HBK kurtuluyor son anda.Rey'den Low Kick'ler geliyor şimdi yumruklamaya başladı HBK'i Michaels'da karşılık veriyor ve şimdi HBK'den Kick geliyor ardından'da Rey'i ringin dışına fırlatıyor.

Tekrar sizlerleyiz iki güreşcide ringde Rey ayakta durmakta güçlük çekiyor şimdi Michaels Flying Forearm yapıyor HBK. Şimdi Figure Four Leg Lock ile kilitliyor Rey'i Michaels, Şimdi kıvranıyor yerde Rey, Michaels dahada sıkıyor Rey zorda olsa ipleri tutmayı başarıyor ve hakem Rope-Break işaretini veriyor HBK hemen bırakıyor.Şimdi Rey'in bacaklarına tekmeler atıyor Michaels ardından Leg Breaker Combo yapıyor ard arda tekmeler atıyor Rey'in bacağını adete kullanılmaz hale getirdi HBK.Michaels Kaldırdı Rey'i TurnBuckle'a gönderiyor Rey'i çakıyor köşeye şimdi üstüne koşuyor Michaels ve TurnBuckle Clothesline&Bulldog combo yapıyor Michaels.Michaels köşeye çıkıyor ve Flying Elbow Drop için Taunt'lara başlıyor,Ardından atlıyor ve Flying Elbow Drop yapıyor Michaels Rey yerde yatıyor çaresiz şimdi HBK kip-up ile ayağa kalkıyor ardından Sweet Chin Music için ayağını yere vuruyor 6-7-8-9 ve Sweet Chin Music'i vuruyor HBK vuruyor ve Rey yere yığılıyor ardından HBK tuşa giriyor One-Two-Three ve HBK maçı kazanıyor.

HBK maçı kazanıyor!!Christianın kemeri için bir numaralı aday oluyor!

REKLAMLAR

Ravishing!Bayanlardan büyük bir cheer geliyor!

Ringe girip şovunu yapıyor ve mikrofon istiyor.

Rude:Merhaba bayanlar ve bayanlar .Bu şovu izlemeye neden geldiğinizi çok iyi biliyorum tabikide benim seksiliğim için şu an bu staddaki tüm kızlar benimle olmak istiyor.Evet şansınız var beni öpme şansınız var!Rick Rudeyi öpmek isteyenler ellerini kaldırsın.
(Bir çok kız ellerini kaldırır)
Evet siz bayan lütfen ringe gelirmisiniz?(Ringe güzel bir bayan gelir)

Rick Rude mikrofonu yere atar ve hemen kızın dudağına yapışır.

Ziggler koşarak ringe girer ve Rude kızı öpmeyi bırakır.

Ziggler:Ne!Sen senin gibi bıyıklı iğrenç yaratık ben seksiyimmi diyor!Bu şirketin en seksi ismi benim!Ve eminimki bu kızların hepsi ve sen güzel bayan hepiniz benim için buradasınız biliyorum!

Ziggler hemen kızın dudağına yapışır ve Ziggler kızı kucağına alır kız Rudeye bay bay işareti yapar Rude ne olduğunu anlayamaz şaşırır.

Titanron bölümüne gelir Shane

Shane:Ziggler bence gitme o kızı bırakta sıradaki maçı izlesin Rick Rude vs Ziggler kazanan MITB maçına gider!

Sıradaki maç MITB eleme maçı

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor. İkili birbirini süzüyor ve Lock Up ile başlıyorlar ama üstünlük sağlayan olmuyor. İkili tekrar bakışıyor ve yine Lock Up yapacaklar derken Ziggler, Rude un karnına bir diz darbesi vuruyor. Ardından iplerden sekerek üzerine koşuyor ama Rude dan bir Big Boot geliyor. Şimdi üzerine yatıp tuş deniyor. Fakat hakem biri bile vurmadan Ziggler, Rude u üzerinden atıyor. Rude, Ziggler in saçlarından tutuyor ve köşeye götürüyor. Kafasını ar arda köşeye vurmaya başlıyor. Ama Ziggler bir anda kendine geliyor ve dirsek darbeleri atıyor. Şimdi ar arda yumruklar ile rakibi sersemle tip, iplere yolluyor. Ziggler, Rude iplerden gelirken harika bir dropkick yapıyor! Hemen tuş deniyor ama 1´i zor buluyor. Ziggler, Rude un üzerine çıkıp suratını yumruklamaya başlıyor. Hakem onu uyarıyor ama Ziggler yumruklamaya devam ediyor! Çıldırmış gibi yumrukluyor! Hakem saymaya başladığı anda bırakıyor ve Rude un kalkmasını bekliyor. Şimdi Rude yavaş yavaş ayağa kalkıyor derken, Ziggler boynundan yakalıyor. Sleeper Hold pozisyonu ama Rude arka köşeye doğru koşuyor ve Ziggler in sırtını köşeye çarptırarak kurtuluyor. Fakat Ziggler tam olarak sersemlememiş ve köşeye çıkıp, Rude un arkasını dönmesini bekliyor. Rude arkaya dönüyor. Ziggler üzerine Cross Body ile atlıyor ama Rude, Ziggleri havada yakalıyor! Ve powerslam ile yere çiviliyor adeta! Ardından taunt yapıyor ve Ziggler´i tekrar kaldırıyor. Bir powerslam daha yapıyor ve tuşa gidiyor. 1..2..3!

MITBye giden ilk isim belli oluyor!Rick Rude MITBde!

Kameralar backstageye çevirilir backstagede Christian vardır.Christian bir bayanla konuşuyordur.

Christian:Aahahah öyle mi!Bende pembe dizilere bayılırım!İnanamıyorum ne kadar çok ortak yanımız var değilmi!
Bayan:İyide ben pembe dizi severim demedimki salak!(Bayan Christiana tokat atar)

Oda ne!Christianın arkasında Edge belirir

Edge:Ah be dostum sen bu işi öğrenemedin gitti!Kızlara nazik davranıcaksın izle ve gör.Merhaba bayan babanız şekerci olmalı yoksa bu kadar tatlı olamazsınız.

Bayan:Hayır babam tabikide güreşçi!

Edge:Hass.Baban kim???

OMG OMG OMG!Bu bu Hulk Hogan!Edgenin arkasında belirir.

Hogan:Kızım bir sorun mu var?Edge Christian noluyor!Çabuk burdan gidin!

Edge:Fuck!Yakalandık kaç kaç kaç!

Edge ve Christian koşarak oradan uzaklaşırlar.

Justin :Next Match is for the WHH Championship

Edge!!!

Punk geliyor!!Itss clobberinn timeee!

Aweeeesome!

Cheeer!Cenaa

AJ Styles!Şampiyonumuz ringe giriyor ve müthiş maç için her şey hazır.

Kişiler birbirlerine bakışıyor ve aynı anda birbirlerine giriyorlar.Cena hızlı bir şekilde AJ'i köşeye monte ederek yumrukluyor.Bir iki tekme de atıyor ve Corner Choke yapıyor,dirty bir hareket,hakem bakmıyor.Miz ve Punk birbirleriyle uğraşıyor,Punk'dan bir Roundhouse denemesi,Miz reverse edip Leg Sweep ile karşılık veriyor ama arkasını döndüğünde Edge'dan Lifting DDT yiyor.Edge ve Punk lockup'a giriyor,AJ ise Cena'nın tekmesini reverse ediyor ve köşeye bu sefer Cena geçiyor,AJ chop'lamaya başlıyor,2'ci chopta Cena reverse ediyor ve Arm Bend ile bir Snap Suplex yapıyor.Cena taunt yapıp bir Fist Drop da çekiyor,Edge ani bir hareketle lockup'dan kurtulup Boxing Jab ve Knife Edge Chop geçiriveriyor,ardından iplerden gerilerek Punk'ün üstüne atılmak isterken Miz ayağa kalkıp Edge'i tutuyor ve Military Press Slam yapmak istiyor ama Punk Miz'in ayağına çalışarak onu düşürtüyor ve Edge'de Punk'un sırtına düşüyor! Çabukça bir GTS çekiyor ve 1!!!2!!!3!!! İnanılmaz! Edge maçın çok başında eleniyor!

!Edge yerde diz çökmüş bir şeklide ellerini başına koyuyor.Şaşkınlık içerisinde!Hakem Edge'in dışarı çıkmasını istiyor ama Edge hakemi itip Punk'a doğru koşuyor ve bir Spear! Edge delirmiş gibi! Kaldırıyor,Edgecution! Bir daha kaldırıyor,groggy durumdayken iplerden sekiyor ve bir Spear daha!Edge çıldırmış gibi kalkıyor ve Miz'e de bir Spear hediye ediyor! Miz'i Punk'un üstüne çekiyor ve hakem de mecbur sayıyor,Punk da eleniyor!Edge Punk'u dağıtmaya devam ediyor,ringin dışarısına çıkartıyor ve bariyerlere bir Spear!!! Edge taunt yaparak gidiyor.AJ , Miz ve Cena birbirlerine bakışıyorlar,Miz kötü durumda ama çatışmaya devam ediyor.Miz ve Cena lockup'a giriyor,AJ de iplerden gerilip üstlerine Crossbody ile atlıyor.İkiside yere düşüyor,Miz'e tuş denemesi,Miz kalkıyor.Cena AJ'e iki shoulderblock vuruyor,AJ kalkında bir Fisherman suplex ve Protobomb çekiyor.Elini kaldırıp taunt yapıyor ve 5 Knuckle Shuffle'ı vuruyor!AJ doğruluyor ve Attidude Adjusment!Tuşa gidiyor..1--2 olmadı!!AJ Styles kurtuldu!Üç adamda yerde

OMG OMG OMG!!Batista!!Batista titantronun önüne tekerlekli bir kadın ile geliyor!Cena kalkıyor ve iplere tutunup onlara bakıyor!The Mizden roll up !1--2--3 !!Cena elendi!Son ikiye AJ ve Miz kaldı!!Cena ringen inip koşarak Batistanın peşinden gidiyor ama Batista kaçıyor yetişemiyor.The Miz gaza geldi!AJyi yumruklamaya başlıyor!SCFe kaldı!Ama Aj onu itti!Yumruklar Styles Clash geliyor!!Oldu 1--2

Shane:Dur Dur!!Hakem dur!Sayma!Ringden çık bu maçın hakemi artık benim!

Shane ringe giriyor ve hakemliğe başlıyor!AJ sinirli bir şekilde Shaneye bakıyor pine gidiyor 1--2 Miz kurtuldu!AJ Mizin kalkmasını bekliyor Styles Clashe aldı!Ama oda ne!Shane O Macın elinde muşta var ve AJnin yüzüne yumruk!!!The Miz inanamıyor hemen pine gittiShane hızlıca saydı 1--2--3!!!İnanılmaz!!Yeni şampiyon The Miz!

Shane O Macın AJ Stylesa bakışlarıyla şov sona eriyor

Tüm hakları saklıdır PWE Smackdown 2012

En son The Boss tarafından C.tesi 28 Tem. 2012, 15:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://pwetr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 15:42

Çok seksi başlamış şov. AJ vs Shane feudu doğarsa süper olur.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 15:54

Kemeri alacağım ! YES ! YES ! Kazandım !

En son The Chick Magnet tarafından C.tesi 28 Tem. 2012, 16:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 16:00

Edge ile olan Segment'im güzelmiş. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 16:05

Kazandıııııııııııııııııım ! THE MİZ İS CHAMP !
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 16:07

Rude sikicidir.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 16:52

Edge-Christian olayı komikmiş. Very Happy

"Fuck! Yakalandık, kaç kaç!"
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 17:10

Unutmayın ki rövanş hakkım var ve PPV'de orospu kemeri gerçek sahibine almak için çıkacağım.

Uups burası feud bölümü değilmiş.Neyse güzel show eline sağlık ganpa.
Stu Bennett
Main Eventer
Main Eventer
Stu Bennett

REP Puanı : 1

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 28 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 28 Tem. 2012, 19:45

Şansınız varken gülün, sevinin. Çünkü zamanı gelince, gülmek için bir ağzınız kalmayacak.

PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*
1 sayfadaki 1 sayfası