PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Shawn Michaels Roportaj

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

Shawn Michaels Roportaj  Empty
MesajKonu: Shawn Michaels Roportaj    Shawn Michaels Roportaj  EmptyC.tesi 22 Ekim 2016, 14:08

Shawn Michaels Roportaj  Images?q=tbn:ANd9GcQPlzIUfOYmRXr0a0aSAhqL3VWxNUyXW26ChdR4IrAPzq6lt_BaGbDqp-4K

Shawn Michaels : Çok üzgünüm. Ama bunu yapmak zorundayım...

Shawn Michaels Roportaj  FESwGtHxPU8az_-f13bck6sLmBE5Hi_vR0KKTDXuc67Hhk4SGedZeemXA5A5VJOB9r9ViNJt2hj1jeL-T9xQYboVv65fiCOHLu4Z0OKU-3ui=w320-h180-nc

Shawn Michaels : Affet beni. En büyük hayalim için ..

Shawn Michaels Roportaj  Images?q=tbn:ANd9GcSqr2De0FY3GoW7JysqWg_RJa0z02hC-yq5DLzJOIz1E7yYXBUbjg

Shawn Michaels : Beni affedin. Böyle bitmesini istemezdim...

Shawn Michaels Roportaj  Images?q=tbn:ANd9GcRWrKpCL8x6hVG7vBIHusMamjV-fCiyvtXA_WyxCgkSUjOyyqZQ

Michael Cole : Unutamadığın 3 an... Ric Flair'in kariyerini bitirmiştin. Diğeri ise Undertaker tarafından senin kariyerine nokta koyuldu. Peki Triple H' i WrestleMania yolunda elemen, sence normal değil mi ? Neden bu kadar onemli senin için ?

Shawn Michaels : Cole, WrestleMania'da yer almak herkesin hayalidir sadece benim değil. Triple H, ana kemer için orada olmayı istiyordu. Ben ise Undertaker'in serisini bitirmek için. Bu benim için ne kadar önemliyse , onun hedefi için o kadar önemliydi. Ve sanırım biraz konuştuğumuzun dışına çıktım. 

Michael Cole : Ne gibi ?

Shawn Michaels : Son ikiye kalana dek birlikte hareket edecektik. Ve son ikiye kalınca kozlarimizi paylaşacaktık. O an sadece onu elemek istedim. Bu anlık bir histi. Ama ne o ne de ben kazanamadık. 

Michael Cole : Artık PWE'deyiz Shawn. Ve seyirci uzun zamandır seni bekliyordu. Geri döneceğine dair hiçbir ipucu , belirti yokken döndün. Ve herkesi şaşırttın. 

Shawn Michaels : Benim içinde ani oldu çünkü. Kafamı kurcalayan sorulara cevap ararken davet edildim. Aslında böyle bir teklif beklemiyordum. Daha doğrusu rica. Yemek esnasında Triple H bana geri dönüp dönmeyeceğimi sordu. Işte o an dönmeliyim dedim. 

Michael Cole : Sen tekrar başladın ancak o kariyerine nokta koydu. Bunu bekliyor muydun ? 

Shawn Michaels : Kesinlikle beklemiyordum. Bana da sürpriz oldu. Dışarıdan takip eden birisi olarak durumların karışık oldugunu biliyorum. Bu yüzden üstelemedim. Bu onun kararı ve istediğini yapmakta özgür. 

Michael Cole : Tekrar bir DX görme şansımız olmayacak diyebiliriz o zaman. 

Shawn Michaels : Evet bu mümkün görünmüyor. Zaten geri dönme amacım DX'i tekrar kurup yeni döneme aktarma değil. Yarım kalan bir işim var ve onu bitirmek istiyorum. 

Michael Cole : Undertaker'la tekrar karşılaşma fırsatı sana verilmezse, kariyerini tekrar ortaya koyar mısın ? 

Shawn Michaels : Kariyer mi ? Benim PWE'de bir kariyerim yok Michael. Bu yüzden ortaya koyacak birsey de yok. Ancak onunla karşılaşmak için illa bisey yapmam gerekiyorsa, en fazla onu kızdırabilirim. Maçlarına karışırım veya konuşmalarını bölerim. 

Michael Cole : Iki efsaneyi tekrar karşı karşıya görmek , söylenince bile heyecan verici. Umarım bunu görürüz. Peki Shawn, seni tekrar ringte ne zaman göreceğiz ?

Shawn Michaels : Bildiğiniz gibi pazartesi günü Ric Flair ile maçım var. Büyük bir açılış olacak benim icin. Ilk olarak orada pasımı atacağımı düşünüyorum. 

Michael Cole : Road To Future hakkında ne düşünüyorsun ? Orada güreşecek olmak senin için problem teşkil ediyor mu ? Bildiğin gibi o brand yeni katılan isimlerin kendilerini kanıtlamaları için açıldı. 

Shawn Michaels : Hayır Michael. Benim için hiçbir problem yok. Nerede olursam olayım elimden geleni yapacağım. Bu şirkette zayıf olan hiç kimse yok. Eger buraya kabul edildilerse, kesinlikle güçlü ve yetenek sahibi olduklarındandır.

Michael Cole : Peki Shawn , son olarak söylemek istediğin bisey var mı ?

Shawn Michaels : Intikam için dönmedim. Yıllar önce yöneldiğim şeye ulaşmak için döndüm. Ve er yada geç bunu elde edeceğim. 

Michael Cole : Değerli PWE takipçileri, bu alanın efsanelerinden Shawn Michaels ile olan sohbetimiz sona erdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. 

Kameralar kapanır

Shawn Michaels Roportaj
1 sayfadaki 1 sayfası