PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*

+6
Rawe
The Swiss Sensation
Mamy D Way
Seferoğlu Suphi
Klaus Meine
Ace of Diamonds
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Empty
MesajKonu: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 18:57

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* OwSDIMf

Michael Cole: Bayanlar ve baylar, Showdown'a hoş geldiniz! WrestleMania öncesinde son bir kez bendeniz Michael Cole, ortaklarım Booker T ve John Bradshaw Layfield ile bu şovun anlatımında sizlere yardımcı olacağız.

JBL: Evet maggle tıpkı dediğin gibi bugün çok önemli bir akşam ve önemli maçlarımız var.

Booker T: Wrestlemania falan falan hype filan filan

JBL: Aynen Booker böyle de, seni kovsunlar biz de maggle ile rahat edelim.

Sheamus! Şampiyon elinde bir mikrofonla ringe ilerliyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Sheamus

Hemen ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* 20150402_SD_SheamusPromo_2

Sheamus: Bu omzumdaki kemeri görememeniz için kör olmanız lazım ama, bu kemer fiziksel olarak göründüğünden çok daha fazlası. Bunun önemi o kadar fazla ki en iyi dostlar bunun için birbirlerini satar, insanlar 180 derece dönüş yaparlar. Ama ben, bu şirkete geldiğimden beri neysem hala oyum. Kimseye ihanet etmedim, kimsenin arkasından iş çevirmedim veya oyunlar oynamadım. Ve sonucunda bu kemeri 79 gün boyunca gururla taşıdım. Bu, rekorun önceki sahipleri Dean Ambrose veya CM Punk'ın ancak rüyalarında görebilecekleri bir başarı. Ve şimdi bunu WrestleMania'ya taşıyorum, sahnelerin en büyüğüne. Gecenin ana olayında ringe çıkacağım ve her zaman yaptığım şeyi yapacağım, yani kıç tekmelemek. Kariyerimin en büyük maçı olacak, evet heyecanlı olacağım ama günün sonunda zirvede tek bir isim kalacak. O da Celtic Warrior Sheamus olacak!

Sheamus: Bu noktaya gelebileceğimi benden başka kisme düşünmüyordu. PWE ile sözleşme imzaladığımda sakattım, evet %100'ümü veremiyordum. Bana inanmadılar, sakatlığımdan dolayı buralara gelebileceğimi kimse düşünmedi. Hiç şikayet etmedim. Gerçek erkekler şikayet etmez, durumu düzeltmek için çalışır. Ben de öyle yaptım. Gidip gizli bir spor salonunda beyaz tenim kızarmış ıstakoz kadar kırmızı olana kadar çalıştım. Intercontinental şampiyonu oldum, PWE şampiyonu oldum. Ve WrestleMania'da şirket tarihinin en büyük onuruna erişeceğim, yani yeni PWE World Heavyweight Champion olacağım. Bunu benden daha fazla hak eden tek bir kişi bu dünyada yaşamıyor. Eğer aksini iddia eden herhangi bir andaval varsa beni fazla uğraştırmasın, hemen buraya gelsin ve ben de onun siktiğimin kafasını Brogue Kick ile uçurayım.

Sheamus bu iddialı sözünden sonra mikrofonu yere bırakıyor ve bekliyor ringde. Müziksiz bir şekilde birisi gözüküyor girişte.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* TheMiz1-9

The Miz: Sen mi? Hak etmek mi? Wrestlemania mı? Really? Really? Really? Burada konuşması gereken kişi benim Sheamus çünkü sen ne haksızlıklar hakkında bir şey biliyorsun ya da kimin başarıya ulaşmayı hak ettiğini. Sakat olduğun için kimsenin sana inanmadığını söylüyorsun. Peki Rebellion'da karşıma çıkarken hala sakat mıydın? Hayır Sheamus, yüzde yüzünü verdin ve yine de seni yendim. Bunu o kalın İrlandalı kafana sok çünkü o kemeri uzun süre tutmanın tek nedeni seninle o kemer için hiç maça çıkmamış olmamızdı. İki kere bu ringin ortasında bir güreş maçı için karşı karşıya geldik ve sonuç ne oldu? Miz 2! Sheamus 0! Bunun artmasını görmek ister misin? Kalende gol görmek hoşuna gidiyor mu Sheamus? WrestleMania'da üçüncü puanımı alacağım Sheamus, bunu da seni tuş ederek yapacağım!

The Miz: Beni ne kadar tiksindirdiğinin farkında bile değilsin. İnsanlar sana tepeden mi baktı? Ay, çok yazık. O insanlar bana YILLARCA tepeden bakıyor Sheamus, ve ben bu durumdan hastalık derecesinde sıkıldım. Ve Royal Rumble'ı kazanmama rağmen, WrestleMania'nın ana olayı olacak isim olmama rağmen hala beni ciddiye almayanlar var. Bu şirkette çok düşman edindim, onlardan herhangi birinin WrestleMania'da patlayıp bana PWE tarihinin en büyük zaferine mal olmayacağını nereden biliyorsun? Ama hayır Sheamus, sen sakattın, gizli gizli çalıştın, 79 gün, oley be. Şunu bilmeni istiyorum: Tüm zorluklara rağmen kendime çizdiğim yol sona erdiği zaman, benim 1 günlük kemer saltanatım senin 79 gününe eşit olacak. Benim alacağım tek zafer, senin tüm kariyerindeki zaferlere eşit olacak. Bunu anlıyor musun yoksa senin patates sever İrlandalı kafanın anlaması için daha mı yavaş anlatmalıyım?

Sheamus'un sinirlendiği belli oluyor. Hemen konuşmak için mikrofonu ağzına götürüyor fakat...

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* DolphZigglerEntrance8_original

Ziggler girişte gözüküyor şimdi de.

Dolph Ziggler: Durun bir saniye. Ciddiyim, durun. Üzerinde konuştuğunuz kavramlar, üstüne üstlük bütün bu iş bittiği zaman kazançlı çıkacak kişinin ben olacağım düşünüldüğünde gerçekten içi çok boş ve beleş. Şereftir, onurdur, emektir...hayır, hayır, hayır. Kazanan, kazanmıştır. Bu kadar basit. Nasıl mı kazanırsın? Gözle görülemeyen veya herhangi bir ölçerle ölçemediğin 'winnerlık' diye bir kavram vardır. Ve bu arenadaki loserlara ve ringde duran iki losera kıyasla buradaki tek winner ben olduğum için iyi biliyorum. Siz ikinizi iyi günler beklemiyor. Özellikle bu Pazar binbir umutlarla gittiğiniz yerden eliniz boş çıkacaksınız. Üzgünüm, ama gerçekleri bilmek herkes için daha iyidir. Winner olan ben ise: şovu çalacağım, İrlandalının kemerini de çalacağım, belki kız arkadaşlarınızı bile....şaka yaptım Miz, sakin ol. Ben evli bir adamım, senin Fransız fahişeni de istemiyordum zaten. Ama ilk iki şey konusunda ciddiyim sahip olduğunuz her şeyi alacağım. Because I'm that damn good.

Ziggler ringe girip kemerini kaldırıyor. Şimdi Miz cevap verecekken birisi daha ilerliyor ringe.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* 2014-11-07SD_Digitals1

It's Christian!

Christian: Sanırsam birisini dışarıda bıraktınız...ama kim? (Christian! Christian!) Evet, haklısınız Minnesota halkı. Ama üzülmeyin, çünkü Captain Charisma burada! (cheer) Bu gece bomba gibiyiz bakıyorum. Bombalardan bahsetmişken bu Pazar yapacağımız şeyi ben bir bombaya benzetiyorum. Her an patlayabilir. Birbirinden haz etmeyen dört adam aynı ringe çıkacak...belki Sheamus'tan o kadar nefret etmiyorum ama ana fikri anladınız siz. Saf nefreti o ringde hissedebileceksiniz. Bunu kendi istediğine göre yönlendirecek kişi ise her şeyi alarak arenadan ayrılacak. Bunu yapabilecek başka birini görüyor musunuz? Ben göremiyorum. Siz üçünüz iyi güreşçiler olabilirsiniz...ancak sizin üçünüzde de eksik olan bir şey var. Bu winnerlık veya loserlık falan da değil, Dolph yine kendi kafasından bir şeyler uydurmuş. Bu da karizma! Peki Captain Charisma'dan daha fazla karizmaya sahip olan kim var? Hiç kimse. Bunu yapacak karizmanız yok, bu yükü taşıyamayacaksınız. Bu noktaya kadar iyi geldiniz ama günün sonunda iyi geceler deme vakti gelecek çünkü basit bir tabirle ben üçünüzden de daha iyiyim. Pazar gecesi TD Garden'da bulunacak izleyiciler, PWE Network'ten 9.99'a alanlar veya izle-öde sistemlerine keriz gibi 59.99 dolar ödeyecek olanlar...ve en önemlisi siz üçünüz C elementinin karbon değil, karizma olduğunu ve WrestleMania'ya damgasını vuracağını anlayacaksınız!

Christian mikrofonu yere bırakıyor ve seyircilerin tezahüratlarını dinlerken...SUPERKICK! Christian iplerin arasından düşüyor ringden! Ziggler ona bakıp sırıtırken Sheamus da Miz'e saldırıyor. Yerde tekmeliyor onu derken Miz ayaklanıyor yavaş yavaş. Sheamus aniden ittiriyor onu ve Brogue Kick deniyor ancak Miz eğilerek kurtuluyor...ve kurtulduğu gibi Ziggler'den Superkick'i yiyor suratına! Ziggler kemeriyle taunt atarken arkasını dönüyor aniden ve BROGUE KICK! Ziggler de yeri boyluyor. Bu sırada ayağa kalkan Christian ringe girmek istiyor ama ayakta duran Sheamus'u görünce vazgeçiyor. Sheamus kemeriyle taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Sheamus

Reklamlardan döndüğümüzde ring bomboş.

Devil's Sky! Kenny Omega ringe ilerliyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* 29ebb8376bdcbd7b43f2fb926a28c2f5edab0204_hq

Kürdanını kameraya attıktan sonra ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Sexy Boy çalıyor ve Shawn Michaels, uzun zaman aradan sonra Showdown arenasında gözüküyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Maxresdefault

Ringe giriyor Shawn ve rakibini izliyor.

MONEY IN THE BANK QUALIFYING MATCH
KENNY OMEGA VS SHAWN MICHAELS

Zil çalıyor lock up ile başlıyorlar ,Omega headlock bağlıyor Michaels kurtuluyor bu sefer headlock'ı o bağlıyor  Omega kurtulup arkasından sarılıyor Michaels dirsek vuruyor Omega bırakıyor , Michaels Omegayı iplere yolluyor Michaels eğiliyor Omega tekme atıyor Michaels çenesini tutuyor Omega Hadouken yapıyor Michaels düşüyor Omega iplere gidiyor gelirken standing shooting star press deniyor Michaels çekiliyor hızlıca ayağa kalkıyor Omegayı yakalayıp ddt yapıyor ardından tuşa gidiyor 1-1.5 attı.Michaels Omegayı kaldırıyor köşeye götürüyor knife edge chop yapıyor ardından top rope'a çıkarıyor Michaels da çıkıyor ve superplex geliyor tekrar tuş deniyor 1-2 attı.Omega iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor Michaels üzerine doğru koşuyor ama Omega Michaelsı üzerinden kaldırarak dışarı yolluyor Michaels sümük gibi yapışıyor ve Omegada Tope con gıro geliyor ikiside yerde kalıyor 1-.Yavaş yavaş ikiside kalkıyor 2- 3- Omega daha erken kalkıyor Michaels'ı aprona doğru sürüklüyor Michaels zorluyor Omegaya dirsek vuruyor ardından enzuigiri yapıyor 4- Michaels aprona çıkıyor Omega sersemlemiş bir şekilde kalkıyor Michaelsdan Asai Moonsault geliyor 5-.Michaels Omegayı kaldırıyor ringe sokuyor kendiside ringe giriyor Omegayı tuş etmeyi deniyor 1-2 attı.Michaels Omegayı kaldırıyor köşeye yolluyor üzerine doğru koşuyor Omega çekiliyor Michaels köşeye yapışıyor Omega iplere tutunarak tekmelemeye başlıyor Michaels düşüyor iplere tutunuyor hakem uyarıyor Omega çekiliyor diğer köşeye uzaklaşıyor Michaels kalkmaya başlıyor dizinin üzerinde dururken Omegadan v-Trigger geliyor ardından köşeye çıkıyor Shooting star press geliyor beraberinde tuşda deniyor 1-2-2.9 Michaels ayağını son anda iplere atıveriyor ..Omega Michaels'ı kaldırıyor iplere yolluyor Omega eğiliyor Michaelsdan swing neckbreaker  geliyor , Omega yerdeyken Micheals armbreaker yapıyor ardından top rope'a çıkıyor elbow drop geliyor tuş denemesi 1-2-2.5 attı.Michaels Omegayı kaldırıyor Omega ittiriyor Michaels üzerine doğru gitmeye çalışırken dropkick yapıyor Michaels kalkmaya çalışırken Omega iplere gidiyor gelirken Tony Jaa yapıyor, Omega Michaels'ın kalkmasını bekliyor Michaels kalkıyor Kotaro Krusher yapıyor ardından kaldırıp michinoku driver yapıyor.Tuş deniyor 1-2 attı.Omega Michaels'ı köşeye götürüyor Top rope'a çıkarıyor Avalanche croty's wrath yapıyor zaman kaybetmeden kaldırıp Aoi shoudou deniyor Ama Michaels zorluyor izin vermiyor Ardından Omega superkick deniyor Michaels sıyrılıyor ve Sweet Chin Music! tuşa gidiyor 1-2-3.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Royalrumble1996

Shawn Michaels, adını Money In The Bank maçına yazdıran son isim oluyor. Güzel bir galibiyet aldıktan sonra tepedeki Money In The Bank çantasını gösteriyor işaret parmağıyla. O tepedeki çantaya bakarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Renee Young'ın yanındayız.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Wm30_exclu_cesaro_03

Renee Young: Bayanlar ve baylar, bugünkü konuğum United States şampiyonu Cesaro! Cesaro, bu gece Batista ile karşılaşmadan söylemek istediğin bir kaç şey var mı?

Cesaro: Batista demeden önce burada çok önemli bir şey duyuracağım. Sin Cara ve Braun Strowman kemerim için beni bir süredir takip ediyor. Bu gerçekten rahatsız edici bir durum ve buna bir son vereceğim. WrestleMania'da kemeri ikinize birden karşı koruyacağım. İkinizden de korkmuyorum, elinizden geleni ardınıza koymayın!

Renee Young: Bu gerçekten cesaret isteyen bir karar Cesaro! Batista karşısında iyi şanslar!

Cesaro gidiyor.

Ghetto Symphony ve sisin arasında Sanity üçlüsü ringe ilerliyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Maxresdefault

Nakamura ve R-Truth ringe girerken Taven ring dışında bekliyor.

Onlar yeniden birleşti!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* 1280x720-R8_

Undertaker ve Kane! Yıkımın kardeşleri ringe giriyor.

BROTHERS OF DESTRUCTION VS SHINSUKE NAKAMURA & R-TRUTH

Hakem ringte iki kişinin kalmasını söylüyor. Kane ve Truth ringte kalıyor. Ardından zil çalıyor ve maç başlıyor. Truth biraz kaçak dövüşerek başlıyor ve Kane'den mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışıyor. Kane ise ağır adımlarla rakibine yaklaşıyor. Truth kendi köşesine geçiyor ve Nakamura'ya tag veriyor. Kane yine gardını alıyor ve üzerine gidiyor rakibinin. Nakamura'da kendi köşesinde ve arkası Kane'e dönük. Bişeyler konuşuyorlar Truth'la. Tam o sırada Kane arkadan geliyor ve Nakamura'yı Truth'un üzerine itiyor. Truth aprondan yere yapışıyor! Nakamura'yı ise yumruklayarak köşeye zımbalıyor şimdi! Ardından arka arkaya dirsek darbeleriyle yıpratıyor rakibini. Şimdi geriliyor ve üzerine koşuyor. BODY SPLASH! Ardından yakalıyor rakibini ve SİDE SLAM ile yere yapıştırıyor. Tuş deniyor şimdi. 1...2... atıyor Nakamura. Kaldırıyor Kane onu. Kendi köşesine getiriyor ve Undertaker'a tag veriyor. Taker girer girmez UPPERCUT vuruyor ve köşeye yapışıyor Nakamura. Taker şimdi kafasından yakalıyor ve diğer köşeye yolluyor. Kendisi de iplere koşuyor. Nakamura sertçe köşeye çarpıyor ve çarpmanın etkisiyle geri sekiyor. Tam o sırada iplerden seken Undertaker BİG BOOT ile yere yapıştırıyor onu! Bu sırada R-Truth tekrar köşedeki yerini alıyor. Undertaker şimdi kaldırıyor Nakamura'yı. Kolundan tutup iplere gönderiyor. Nakamura iplerden sekiyor. Undertaker yumruk sallıyor ama Nakamura eğiliyor. Ardından ENZUİGRİ vuruyor! Taker sarsılıyor ancak yıkılmıyor! Rakibi sarsılmışken Nakamura bir kez daha iplerden sekiyor ve bu kez ONE-LEG LARİAT ile yıkmayı başarıyor rakibini! Fırsattan istifade edip hemen Truth'a tag veriyor!

Truth girer girmez tag vermek için sürünen rakibine sert bir tekme vuruyor. Ardından tek bacağına asılıyor ve ringin ortasına çekiyor. İplerden sekiyor ve LEG DROP yapıyor. Tekrar iplere koşuyor ve bir LEG DROP daha. Ardından tuş deniyor.1...2... atıyor Taker. Şimdi saçlarından tutup ayağa kaldırıyor Taker'ı. Ardından kolundan tutup köşeye yollamak istiyor ancak Taker gücünü gösteriyor ve iplere giden Truth oluyor. Taker hemen peşinden koşuyor ancak Truth köşeden harika bir çeviklik ile aprona geçiyor. Köşeye gelen Taker'a , iplerden destek alarak HİGH KİCK vuruyor! Taker bir iki adım geri gidiyor. Truth hemen köşeye çıkıyor ve DİVİNG CROSSBODY ile atlıyor! Tuş pozisyonunda kaldıkları için hakem hemen saymaya başlıyor. 1...2... atıyor yine! Truth kollarından zorda olsa çekerek Nakamura'ya tag veriyor. Nakamura köşeye çıkıyor. DİVİNG ELBOW DROP! Truth aprona geçerken Nakamura tuş deniyor. 1...2... yine attı Taker! Nakamura şimdi bir kaç tekmenin ardından köşeye geçiyor. Pusuya yatmış kurt gibi bekliyor avını. Taker kalkarken '' KİNSHASAAAA '' diye bağırıyor ve koşuyor rakibinin üzerine. Ancak Taker önce davranıp boğazından yakalıyor! Ve CHOKESLAM!! Şimdi Taker tag vermek için fırsat buluyor. Ve sonunda tag veriyor! Aynı anda Nakamura sürünerek R-Truth'a tag veriyor! Şimdi Truth ve Kane içerde. Kane üzerine koşan Truth'a SHOULDER BLOCK yapıyor önce. Truth kalkınca kolundan tutup iplere yolluyor. Yakalayıp SİDEWALK SLAM yapıyor! Ardından köşeye çıkıyor. Truth kalkıyor yavaş yavaş. Ve FLYİNG CLOTHESLİNE  vuruyor Kane! Şimdi tek elini havaya kaldırıyor ve CHOKESLAM tauntu atmaya başlıyor! R-Truth kalkınca yakalıyor Kane rakibini VE CHOKESLAM! O da indi! Tuşa gidiyor Kane.

1, 2- ama ring dışındaki Taven ayağını iplere koyuyor Truth'un. Hakem gösteriyor bunu. Kane ise ring dışındaki Taven'a bakıyor hemen. Taven hiç bir şey yapmadım derken Kane arkasını dönüyor ve R-Truth'u kaldırmaya çalışıyor...ancak R-Truth'tan bir Eye Poke! Hakem bunu da görmedi. Kane suratını tutarken R-Truth koşuyor ve Scissors Kick ile indiriyor Kane'i. Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- hayır! Kane kick-outluyor. R-Truth kaldırmaya çalışıyor rakibini ancak Kane'den ani bir Uppercut! R-Truth yere inerken Kane köşeye doğru sürünüyor. O tag verecekken Nakamura hakeme Japonca bir şeyler zırvalıyor. Hakem onunla uğraşırken Kane tag veriyor. Undertaker hemen ringe giriyor. Hakem ise bunu görüp 'tag vermediniz' diyerek Undertaker'ın ringden çıkması gerektiğini söylüyor. Undertaker hakeme ölü gözlerle bakarken Kane yeniden ringe giriyor...derken R-Truth'tan tag alan Nakamura'dan Running Knee! Kane yere yapışırken Nakamura bekliyor onu Kinshasa için. Kane kalkarken Nakamura koşuyor...derken Kane çekiliyor ve Nakamura köşeye saplanıyor. Bacağını kurtarmaya çalışırken Undertaker yumruğu vuruyor ona. Nakamura geri çekilirken Kane onu Tombstone pozisyonuna alıyor! Bu sırada Matt Taven yine ringe girmeye çalışıyor....

JOHN CENA! Ringe koşuyor hemen!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

Hemen Taven'ı Shoulder Block ile indiriyor ring dışında. Taven kalkınca da Cena omuzluyor onu AA için..

Kane de Tombstone'u yapıyor! Tuşa gidiyor. 1, 2..Truth girmeye çalışıyor ringe ama Undertaker engelliyor onu VE 3! Brothers of Destruction kazanıyor!

Taven, Cena'nın sırtından inmeyi başarıyor ve hemen Nakamura'yı ring dışına çekiyor. Truth da kendini yuvarlarken ringdeki Kane, Undertaker ve John Cena üçlüsü Sanity'e bakıyorlar.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* John-cena-entrance-taunt-never-give-up-t-shirt-wallpaper-2899

Cena taunt atarken ve BoD ekibi arkada kollarını kaldırırlarken Sanity ekibi arka alana geri çekiliyor. Reklamlar.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* J3ozEY

WM II'de takdim edilecek ikinci Hall of Fame üyesi...TRIPLE H!

Ringe dönüyoruz. Ringde şık dekorlar var, tepede ise 'Carter Hall of Fame' yazan bir tabela var. Bir kürsü, üzerinde kaliteli içkiler olan bir de masa var. Seyirciler olup bitene anlam veremezken...

Trouble Trouble Trouble! EC3 şık bir takım elbise giymiş, o da ringe giriyor. Fazla beklemeden bir mikrofon alıyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* XCsbPw4

Ethan Carter III: Bu ringde ne gırgır şamata dönüyor tanrı aşkına diye merak edebilirsiniz ama sizi temin ederim ki bu ne gırgır, ne de şamata. Hayır dostlarım, bu en basit tabirle bir başkaldırı. Ortalıkta bir bulunup bir kaybolanlara, bu şirkete yaptığı etki en fazla 2 ay sürenlere Hall of Fame gibi bir ünvanı verecek kadar düşen bu şirkete karşı bir başkaldırı. CM Punk mı? Şaka yapıyor olmalısınız. Triple H mi? Şimdi ne var, bir at bara ilerleyecek ve garson ona neden uzun suratlı olduğunu mu soracak? Bu hayatımda gördüğüm en kötü şaka. PWE Hall of Fame kürsüsü bu kadar düştüyse, ben de uzun yıllar arasında ailemin baş tacı olan bir ünvanı bu ringlere getireceğim. O da Carter Hall of Fame. Bu gerçekten çok özel bir ünvandır ve bunu sadece Carter ailesine hatrı sayılır yardımları dokunmuş özel insanlar alabilir. 

(boo)

Ethan Carter III: Çenenizi kapayın! Bu ciddi bir şey.....şaka yapıyorum. (gülmeye başlıyor) Carter Hall of Fame diye bir şey yok. Sadece ben uydurdum. Ama benim kafamdan uydurduğum bir Hall of Fame bile PWE'nin Hall of Fame köşesinden daha değerli olacak çünkü bugün ilk katılımcımızı açıklıyoruz. Bayanlar ve baylar, PWE'ye her zaman yardımları dokunmuş, bırakıp gitmeyi bir an bile aklından geçirmemiş bir adamı bugün onurlandıracağız. Bayanlar ve baylar, DREW MCINTYRE!

Broken Dreams!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* PQLPpO

Drew ringe ilerliyor. Ringe girdiği gibi gülümsemeye başlıyor ve masanın üzerindeki içkilerden birisini alıp bardağa döküyor.

Drew McIntyre: Ethan, bu harika oldu! PWE çok büyük bir yanlış yaptı. CM Punk veya Triple H gibi vasıfsız adamlar bu şirketin en önemli köşesine elini kolunu sallaya sallaya girebiliyorsa oranın değeri eksi seviyelerdedir. O yüzden Carter Hall of Fame'in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum!

Ethan ile kadeh kaldırıyorlar.

Ethan Carter III: Evet, Carter Hall of Fame'in en yeni üyesini sizlere tanıştırmama izin verin: Kendisi 2-Time PWE şampiyonu, eski bir Wildcard şampiyonu. Ve WrestleMania'da tıpkı benim gibi Triple Crown yapacak bir isim. Future Shock, Claymore, Iron Maiden gibi bir çok bitirici harekete sahip. Giriş müziği çok badass ve dünyanın en iyi takım arkadaşına sahip! Ayrıca ülkesi dünyadaki en harika ülkelerden biri. Drew McIntyre baylar ve bayanlar, onun hayatı harika. Tıpkı benim gibi. Drew, biraz senin de yorumlarını duymak isterim dostum.

Drew kürsüye geçiyor.

Drew McIntyre: Teşekkürler Ethan, bunun benim için anlamı büyük. Çok çabalarıma rağmen PWE yönetiminin kafası-

Luke Harper indiriyor Drew'ı! Ethan neler olup bittiğine anlam verememişken Rowan onu iplere atıyor ve döndüğünde ise The Way ile yere indiriyorlar EC3'ü. Drew takım arkadaşını iplerin dışarısına çekerken Wyatt Family onlara bakıp takım kemerlerini gösteriyorlar...

derken Young Bucks arkadan sıvışıyor ringe. Wyattlar arkalarını dönüyorlar ve...

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* A52w5296

DOUBLE SUPERKICK! Wyattlar yerle bir oluyor. Young Bucks, kemerler ile taunt atıyorlar. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde ring yeniden bomboş.

DA Dİ DA Dİ DA Dİ POLİS EMRE GEL...ŞAKA ŞAKA CESARO GELDİ!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

Ringe giriyor ve kemerini hakeme verdikten sonra dikkatli olmasını öğütlüyor.

YEEEEAAAAH I WALK ALONE!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Entrance-batista-15241469-400-230

Batista salına salına ringe giriyor ve rakibine bakıyor.

BATISTA VS CESARO

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim de ringin ortasına geliyor. Batista elini uzatıyor, Cesaro ona bakıyor. Batista sık da maça başlayalım diyor. Cesaro elini sıkıyor, Batista bir Headbutt vuruyor ve karnına tekme atıp DDT! yapıyor. Tuşa gidiyor hemen Batista 1.. de atıyor Cesaro. Batista üstüne çıkıyor ve kafasına seri yumruklar atıyor. Hakem araya giriyor ve Batista'yı çekilmeye zorluyor. Batista tamam adamım diyor ve kalkıyor, köşede bir taunt atıyor ve bale yapmıyoruz burada diyor. Batista arkasını dönüyor, Cesaro kalkıyor ve Running Shoulder Block vuruyor Batista, Cesaro takla atarak geri düşüyor ama hemen kalkıyor. Batista üstüne koşuyor, Cesaro bir manevra yapıp kaçıyor ve ensesinden tutup köşeye atıyor rakibini. Batista köşede, Cesaro hemen bir Dropkick vuruyor ona ve karşı köşeye yardırıyor, oradan destek alıyor ve CORNER EUROPEAN UPPERCUT!!! çakıyor. Cesaro hemen karşı köşeye koşuyor ve yaslanıyor. İleri koşacakken onun hemen arkasından gelen Batista CORNER CLOTHESLINE ile köşeye gömüyor onu. Batista köşede yumrukluyor onu, hakem gelince hemen geri adım atıyor ve hakem gidince karna tekmeleri geçiriyor. Batista rakibini omuzluyor ve ringin ortasına getirip güç gösterisi yapıyor, Cesaro o anda aşağı kayıyor ve SUNSET FLIP!!! ile tuşa gidiyor 1.. 2.. de attı Batista. İki isimde aynı anda kalkıyor ama ilk hamleyi Batista yapıyor ve rakibinin üstüne yardırıyor. Cesaro Drop Toe Hold ile düşürüyor onu ve hemen ardından Leaping Double Foot Stomp yapıyor. Rakibini kaldırıyor Cesaro ve FIREMAN'S CARRY CUTTER!! yapıyor. Cesaro tuş deniyor 1.. 1..50 da atıyor Batista. Cesaro rakibini kafasından tutarak ayağa kaldırıyor bir European Uppercut vuruyor. Vurduktan sonra Batista onu yakalıyor ve PUMPHANDLE BACKBREAKER! yapıyor. Batista onu iplere yolluyor ve dönüşte de yakalayıp Sidewalk Slam ile çakıyor yere. Batista bir hışımla kalkıyor ayağa ve iplerden sekiyor, hızlı ve sert bir Low Angle Big Boot yapıyor rakibine, iplere gidiyor ve BATISTA BOMB tauntu yapıyor. Cesaro ayaklanıyor, Batista onu yakalıyor, Batista Bomb!! için kaldırıyor ama Cesaro BACK BODY DROP ile atıyor. Batista kalkıyor, Cesaro BICYCLE KICK!! çakıyor anında. Cesaro rakibini tutarak kaldırıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor. Ama bırakmıyor. Aynı pozisyonda tutarak kalkıyor Cesaro ve bir Belly to Belly Suplex daha. Yine aynı pozisyonda kalkıyorlar, Cesaro onu bırakıyor ve Short-Arm Lariat yapıyor. Cesaro art arda bunu 4 kez yapıyor ve bir de Ricola Bomb!!! yapıp tuşa gidiyor 1.. 1..50.. 2..de atıyor yine Batista.

Cesaro rahatça kalkıyor ayağa. Batista yarı ayakta, Cesaro ona yaklaşıyor ama Batista bir hışımla tutup kaldırıyor onu ve köşeye kadar taşıyıp sertçe bırakıyor köşeye. Cesaro sırtını tutarak ileri süzülüyor, Batista onu yakalıyor ve SPINEBUSTER!! çakıyor. Cesaro'yu ayağa kaldırıyor ve iplere atıyor, Cesaro iplerden sekiyor, SPEAR!!! Deldi geçti Batista! Hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2..15 de ATIYOR CESARO. Batista sinirleniyor bu duruma. Tekmeleri geçiriyor yerde ki rakibine. Hemen kaldırıyor rakibini ayağa ve sıkıca tutuyor onu, kaldırıyor, Gorilla Press Slam yapıyor Batista. Cesaro kısa sürede iplerden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor, bir Headbutt çakıyor Batista ve yakalıyor onu. Suplex pozisyonun da kaldırıyor ve bekletiyor, JACKHAMMER!!! Şimdi Batista Bomb zamanı diyor ve kaldırıyor Cesaro'yu... AMA CESARO O KADAR HIZLI DEĞİL DİYOR VE UPPERCUT vuruyor. Batista darbe etkisi ile iplere gidiyor ve geri sekiyor, Hurricanrana ile atıyor onu Cesaro ve kalkınca da SWISSBLADE! yapıyor. Batista göğsünü tutarak kalkıyor, Cesaro hemen onu havaya atıyor ve VERY EUROPEAN UPPERCUT!!! çakıyor. Batista ayakta sallanırken bir de SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT geliyor. Batista ayağa kalkıyor, Enzuigiri ile vuruyor Cesaro ve kolundan tutup köşeye atıyor. Bir kez daha Corner European Uppercut daha yapıyor Cesaro. İkincisi için geriliyor ve rakibinin üstüne koşuyor ama Batista onun karnına bir tekme atıyor, tutuyor ve aradan köşe direğine atıyor, kötü çarptı Cesaro. Batista onu hemen alıyor oradan ve BATISTA BOMB!!! Çok sert çarptı yere Batista, hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Bu zorlu maçı kazanmasını biliyor Batista.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* 2960925484_2873f9c108

Batista kazanıyor! Kameraya yaklaşıp ''Goldberg...you're last!'' dedikten sonra ringden iniyor. Cesaro da ayağa kalkarken alkışlanıyor seyirciler tarafından. Hakem kemerini getiriyor ona. Cesaro kemerini alıp ringden gidecekken...

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Braunfront-1469592142-800

Strowman geliyor! Ve indiriyor Cesaro'yu Clothesline ile. Cesaro kalkmaya çalışırken Strowman kaldırıyor onu ve Triangle Arm Choke'a alıyor. Cesaro çırpınsa da karşı koyamıyor. Yeterince sersemlemişken Strowman onu pozisyona sokuyor ve Yokosuka Cutter ile yere çarpıyor. Strowman bakıyor USC kemerine derken...

Sin Cara arkadan ringe dalıyor. Strowman onu fark ettiği an Cara atlıyor onun üzerine springboard'dan ve HURRICANRANA! Strowman yere yıkılıyor! Kalkmaya çalışıyor Braun ancak Sin Cara koşuyor ve Running Dropkick yapıyor! Braun Strowman ring dışına düşüyor. Braun nefret dolu gözlerle bakıyor Sin Cara'ya ring dışında. Sin Cara ise USC kemeriyle taunt atıyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Sin-Cara

Arka alana gidiyoruz.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* CavWt5rWwAENX5X

Roman Reigns ve Dean Ambrose arka alanda.

Dean Ambrose: Uzun zaman oldu 'ortak'.

Roman Reigns: Haklısın. Bunca geçen zamanı nerede telafi edebileceğimizi biliyorum. WrestleMania'da. Merdivenlerin arasında.

Dean Ambrose: Hiç sormayacaksın sanmıştım.

Roman Reigns: Bütün bunların yanında bilmen gereken bir şey var. WrestleMania'da karşımda sen değil, Dwayne bile olsa, Usolar bile olsa ya da direk kendi babam bile olsa acımam. Money In The Bank çantası benim olacak Dean, bana engel olma.

Roman yumruğunu çıkarıp Dean'a gösteriyor.

Dean Ambrose: Hayırdır Roman? Yolunu kendin açamıyor musun da bana çekilmemi söylüyorsun. Dur bir saniye, evet bunu yapamıyorsun. Burada hiç başarılı olamadın. Bir kaç kıçı kırık Hardcore kemeri, o kadar. Money In The Bank'i alabileceğini mi düşünüyorsun, o zaman iyi şanslar ahbap çünkü karşında ben olacağım. Eski dostlar olduğumuz için değil, senden daha iyi olduğum için bana dikkat etmelisin. Zamanın daha gelmedi, 'çaylak'.

Dean sırıtıp gidiyor oradan. Roman ona düşünceli bir şekilde bakarken...

RKO! Randy Orton saldırıyor arkadan! Roman yerde yatarken Randy kaldırıyor onu ve tuttuğu gibi duvara fırlatıyor, sonrasında kaldırıp bir RKO daha yapıyor. Randy giderken sağlık görevlileri Roman'ın durumuna bakmak için geliyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Sami Callihan spiker masasında. Ringde ise Prince Devitt var.

Sami Callihan: ....her neyse Cole ne diyordum? Ha evet, Prince Devitt gerçekten yetenekli bir isim, Japonya'yı kasıp kavurdu. Bray Wyatt için çok zorlu bir rakip. Neler olacağını göreceğiz.

DEATH!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* BkCjbFy

Intercontinental şampiyonu Bray Wyatt ilerliyor ringe. Devitt'in yüzünde bir ifade yok.

BRAY WYATT VS PRINCE DEVITT

Bray kendi kendine kıkırdarken Devitt ise ısınmak için kollarını ve bacaklarını sallıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Bray yavaş yavaş yürürken Devitt hemen lock-up’a giriyor. İki isim bir süre lock-upta duruyorlar ama Bray Wyatt oluyor üstün çıkan isim. Devitt’i Side Headlock’a alıyor. Devitt kurtulmak için Bray’in karnına yumruklar atmaya çalışıyor ancak Bray’in gülümsediğini görebiliyoruz. Devitt yeniden baskıyı kurmayı deniyor fakat Bray aniden bozuyor kilidi ve tokatı yapıştırıyor rakibinin suratına. Devitt sinirli bir şekilde bakıyor ve ardından koşuyor şampiyonun üzerine fakat Bray aniden Lariat’ı vuruyor. Devitt takla atarak yere yapışıyor. Bray onun başında eğiliyor ve FOLLOW diye bağırırken İrlandalı aniden kaldırıyor bacağını ve Bray’in göbeğine tekmeyi vuruyor. Bray karnını tutarken Devitt kalkıyor ayağa ve Bray’i kafasından tutup iplere fırlatıyor, döndüğünde ise Sling Blade ile indiriyor! Maçtaki ilk tuş girişimini gerçekleştiriyor Prince Devitt. 1, 2- Wyatt atmasını biliyor. Prince Devitt şaşkın bir şekilde ayağa kalktıktan sonra köşeye geçiyor. Wyatt kalkmaya çalışırken Devitt koşuyor ve Running Dropkick ile yapıştırıyor Bray’i köşeye! Bray köşedeyken geri çekiliyor İrlandalı ve yeniden koşuyor üzerine doğru ancak Bray çekilince Devitt köşeye çarpıyor. O köşedeyken Bray koşuyor şimdi ve Body Avalanche! Devitt yere yapışırken Bray sırıtıyor, sonrasında koşuyor yine ve Running Senton! Ezildi adeta Prince Devitt. Kaburgalarını tutarak kalkarken Bray yakalıyor onu..ve Sister Abigail pozisyonuna alıyor..ancak Devitt sıyrılıyor ve Back Kick vuruyor Bray’e. Bray eğilmişken Devitt koşuyor onun üzerine ancak Bray yakalıyor onu ve Uranage Slam ile yere yapıştırıyor. Devitt kalkmaya çalışırken Bray onun karnına tekmeyi vuruyor, sonrasında Suplex’e kaldırıyor ama Devitt arkaya atıyor kendisini ve Bray arkasını döndüğünde tokadı geçiriyor Devitt. Şampiyon kendisine gelemeden Devitt darbelere devam ediyor, Bray sersemleyince koşuyor Devitt ve Enzugiri ile yıkıyor onu. Bray yere inmişken tuşa gidiyor Devitt. 1, 2- Hayır! Bray bu kadar çabuk pes etmiyor. Devitt kalkıyor ayağa. Bray de doğrulmaya çalışırken Devitt tekmeyi indiriyor onun kafasına. Bray yerde kalmışken Devitt köşeye çıkıyor hemen. Ve Coup de Grace deniyor…

Ancak Bray çekiliyor ve Devitt boşa atlıyor. Yuvarlanarak olası bir hasarı önlüyor Devitt ve arkasını döndüğünde…Bray onu Running Body Block ile yıkmasını biliyor. Devitt sarsıntı geçirmiş gibi ayağa kalkıyor ve Bray hemen onu Sister Abigail pozisyonuna almayı deniyor ancak İrlandalı bu denemeden de kurtulmayı başarıyor ve Wyatt Family liderinin arkasına geçiyor. Bray arkasını döndüğünde de Pele Kick! Bray sersemleyip yere yıkılmışken Devitt de yere yatıyor. Seyircilerden alkışlar yükseliyor. Devitt kalkıyor hemen. Bray de kalkmaya çalışırken Devitt onu Bloody Sunday pozisyonuna alıyor. Kaldırmaya çalışıyor fakat Bray’i kaldıramıyor. Bray en sonunda onu ittiriyor ve bir de Lariat ile yere alıyor. Devitt yere yapışırken Bray köşeye geçiyor ve Spider Walk pozisyonunu alıyor! 

Sami Callihan: Şunu bilmeniz gerek. Bray gerçekten akıl oyunlarını çok iyi oynayan birisi. Buna şüphe yok ancak WrestleMania’da benim karşıma çıktığı zaman onu hiçbir akıl oyunu kurtaramayacak.

Devitt kalkarken Bray onun karnına tekmeyi basıyor, sonrasında kıkırdayıp sert bir DDT ile yere çarpıyor. Devitt yerde yatıp iplere erişmeye çalışırken Bray onu sırtından tutup kaldırıyor ve karnına tekme atıyor tekrardan. Sonrasında bacak arasına alıyor Devitt’i…VE PILEDRIVER! Prince Devitt kafa üstü yere çakılırken Bray tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Bray-Wyatt-rr

Devitt yerde hareketsiz yatarken Bray onun başında eğiliyor ve FOLLOW diye  bağırıyor. Bu sırada spiker masasından kalkan Sami Callihan ringe giriyor. Bray ile face-to-face yapıyorlar. Biz de arka alana gidiyoruz.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Heath_Slater.0.0

Heath Slater var. Hiç bir şey demeden kamerayı çeviriyor ve birisinin yanına gidiyor. Bu Jimmy Jacobs. Kendisi kontrat töreni için gorilla pozisyonuna ilerlerken Slater durduruyor onu.

Jimmy Jacobs: Ne istiyorsun Heath? Birazdan çok önemli bir yerde olmam gerekiyor. Zamanımı fazla harcamamanı öneriyorum.

Heath Slater: Harika bir fikrim var Jimmy! WrestleMania ile alakalı, şirket ile alakalı!

Jimmy Jacobs: Seni hiç iş hakkında düşünen biri olarak hayal etmemiştim Heath, etkilendim doğrusu. Neymiş bu fikrin?

Heath Slater: PWE Hall of Fame köşesi PWE'nin en efsane isimlerinden oluşuyor, değil mi?

Jimmy Jacobs: Evet de ne alaka?

Heath Slater: Ben o köşeye yakışacak çok efsane bir isim biliyorum. Gel buraya oğlum....

WOOF! WOOF! Çomar koşarak geliyor oraya. Jimmy'nin yüzünde sarkastik bir bakış var.

Heath Slater: Evet Jimmy, yeni PWE Hall of Famerı...ÇOMAR! Ne düşünüyorsun?

Jimmy cevap vermeden arkasını dönüyor ve gidiyor.

Heath Slater: Amaaaaaan. Carter Hall of Fame'e başvururum ben de. Gel Çomar, sana HoF mu yok?

WOOF WOOF! Kameralar ringe çevriliyor.

Kontrat töreni için uygun şeylerle donatılmış ring.

Toxicity! Yoğun cheerler eşliğinde Seth Rollins ringe ilerliyor.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQxxA3b3hVBzDyY3GuGdpVFN_sQISmItbk6XWadbhafoGh5YbdA

Ringe giriyor.

Seth Rollins: Bu günün geleceğini hepimiz biliyorduk. Ben biliyordum, sizler biliyordunuz ve en önemlisi sen de biliyordun Jimmy. Ben ne yaparsam yapayım sonumuz her zaman böyle olacaktı. Çünkü sen beni kıskanıyorsun Jimmy, seni her alanda geçmemi kendine yediremiyorsun. Boynuz kulağı geçer, bu basit bir gerçek. Ancak senin bununla büyük problemlerin var. Geride kalmaktan korkuyorsun. Her zaman öyle oldu. Whitmer, Lacey, Steen...benim de gerimde kalamadın. Ama Wrestlemania'da bu iş son bulacak ortak, sonunda senin de kabullenme vaktin gelecek ve Seth Rollins belki de kariyerindeki en eski defteri kapattıktan sonra ışıklı yoluna devam edecek.

BEEN TO HELL! Herkes girişe bakıyor ancak Jimmy seyircilerin arasından giriyor ringe.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* GX3vPZ

Ringe giriyor Jimmy.

Jimmy Jacobs: Haklısın Seth, bu iş gerçekten çok fazla uzadı. Senin işini daha önce bitirmemem konusunda hata bende. Sen, sana verdiğim hiç bir şeyi hak etmiyordun. Yine de benim üzerimden geçinmeyi başardın. Birbirimizi oyuna getirdik. Bu oyun ise son bulacak artık, ve ben bu oyunu bitireceğim. Tam tersi olmayacak.

Seth Rollins: Bana hiç bir şey vermedin. Ben kariyerim boyunca her şeyi söke söke aldım, sen ise sadece işleri resmileştiren adam oldun. Şimdiki gibi: saçma salak bir takım elbise, işlerini korkakların halledebileceği gibi çöz-

Jimmy Jacobs: Korkak mı? Hayır Rollins, ben işlerimi garanti yoldan hallediyorum. Zeki insanların yapabileceği gibi. Senin anlayacağını zaten beklemiyordum ama madem bu kadar erken bir çıkış yapmayı seçtin, sana bir kaç lanet gerçekten bahsedebilirim. Hiç bir şey hak etmedin, hiç bir şeyi söke söke elde edemedin. Elde ettiğin ilk ana kemeri başkalarına ihanet ederek ve başkalarının yardımı ile kazandın. İkincisini ise derim yerindeyse ben sana hediye ettim. Üçüncüsünde ise hiç bir Contender maçı kazanmadığın için sana karşı kemerini korumak zorunda olmayan bir adamı tartaklayarak şans elde ettin. Sen bu şirket için bir kansersin Rollins, bunu anlamam çok uzun sürdü ama sonunda büyük an geldi ve çattı: En büyük sahnede, en büyük maç. Bunun ikimizin birbirimizi pataklayıp sonra rafa kaldırabileceği bir defter olduğunu mu düşünüyorsun?

Seth Rollins: Ben mi kanserim? Ben, PWE tarihinin en iyisi, Seth Rollins. Buradaki en büyük kanser sensin Jimmy. Bunu kendi gözlerinle göremiyorsun. Doğru işler yaptığını sanıyorsun ama yaptıkların sadece bu şirketi dibe sürüklüyor. PWE'yi geliştirdiğini mi sanıyorsun? Hayır, PWE seninle gelişmedi Jimmy Jacobs, PWE sana rağmen gelişti. Bu ringe çıkan ve hünerlerini sergileyen yetenekleri saçma sapan kararlarınla aşağıya bile çekemiyorsun, o kadar güçsüz birisin sen. Başkalarına arkadan saldırarak işlerini bitiriyorsun ve herkes senin yolundan çekiliyor. Bu kadar basit olamaz Jimmy. The Rock gitti, Paul Heyman ve Triple H de öyle..ama ben buradayım. Ve seni o üçünden de iyi tanıyan biri olarak şunu söylüyorum: Artık birilerinin senin terör denemelerine son verme zamanı geldi. Ve o kişi de Seth Freaking Rollins'ten başkası değil eski dostum, tarih başka birinin olmasına da izin vermezdi zaten.

Jimmy Jacobs: Burada durmuş geçmişimizden ve tarihten bahsediyorsun. Sence evren bu detayları umursuyor mu? 38 Eylül 9022 tarihinde tüm gezegenler aynı hizaya geliyor, tüm galaksiler dans ediyor ve yıldızlar halay çekiyor! Aman Tanrım, bu bir işaret olmalı. Beni gerizekalı mı sanıyorsun Seth, bazen çok merak ediyorum. Hayır, ben zeki bir adamım. PWE'yi ise zekamla bugünlere kadar getirdim. Belki bana rağmen geliştiler, bunu tamamen inkar edemem. Bana rağmen çünkü onlar oyunu benim kurallarıma göre uymayı reddetti. Ve ben, ilk başta onlara ılımlı yaklaşmayı denedim. Ama ne mi oldu? Yüz verdim ve tepelerime çıktılar, tıpkı senin yaptığın gibi bay 'ben çok yetenekliyim ama her maçımı kaybediyorum.' Bundan sonra kimse bunu yapamayacak, çünkü benim bulunduğum zirveye tırmanma cesaretini bile gösteremeyecekler. İbret-i alem olsun diye de seninle, WrestleMania'da ve bu ringin ortasında başlayacağım. Bu iş kanla başladı Rollins, ve kanla sona erecek.

Seth Rollins: Bütün sorun da bu. Sürekli kendi bildiğinin en doğrusu olduğunu düşünüyorsun. Madem en doğrusu, herkesin senin yönetiminin altında barış içinde yaşaması ve parıltılı bir ütopya olmamız gerekmiyor mu? Peki neden işler bu kadar berbat? İşler berbat Jimmy, çünkü sen berbat ettin. Çocukça hayallerini ve fantezilerini şirket yönetimine bulaştırdın ve en sonunda sistem bozuldu, çarklar dönmemeye başladı. İşte bu yüzden WrestleMania'da ortaya koymanı istediğim bir şey var. Eğer seni yenersem, PWE yönetiminde hiç bir yetkin kalmaz. Madem benden daha iyisin ve beni yeneceksin, o zaman senin için hiç bir sorun olmamalı, yanılıyor muyum?

Jimmy Jacobs: Ne yapmaya çalıştığını biliyorum Seth...biliyorum çünkü sana ben öğrettim. Ağzımdan laf almaya çalışıyorsun. Kelimelerle beni yenmeye çalışıyorsun. Hayır, beni yenmedin. Şartını kabul edebilirim, çünkü seni yeneceğimden eminim. Şartını kabul edeceğim, ama karşılığında senden de değerli bir şey ortaya koymanı istiyorum.

Seth bir süre düşünüyor. 

Seth Rollins: Jimmy Jacobs. Hikayemiz 9 sene önce başladı. O 9 sene boyunca ben güreş tarihinin en iyilerinden biri olurken, sen ise bir korkak oldun. Büyük işler başarmak istedin, ama bunu yapamadın. Bu fırsatı sana vereceğim: WrestleMania'da...kariyerimi ortaya koyuyorum!

Seyircilerin sesleri kesiliyor bu cümleden sonra. Jimmy kahkaha atıyor.

Jimmy Jacobs: Kariyerini, benim pozisyonum kadar değerli gördün demek. Kendini çok büyük görüyorsun Rollins..ama kabul ediyorum. Seni değil bu şirketten, komple endüstriden şutlamak harika olur. Ben cömert bir adamım, o yüzden anlaştık: Jimmy Jacobs vs Seth Rollins. Authority vs Career.

Jimmy gömlek cebindeki kalemi çıkarıyor ve kontratı imzalıyor. Sonra kalemi Seth'e veriyor. Seth de imzalıyor. İmzaladıktan sonra Jimmy aniden masayı Seth'in üzerine deviriyor. Seth toparlanmaya çalışırken Low Blow! Geçen haftanın intikamını alıyor Jimmy. Sonrasında onu kaldırıyor hemen ve Contra Code için köşeyi gösteriyor. Koşarken Seth aniden ittiriyor Jimmy'i! Jimmy suratını çarpıyor köşeye. Arkasını döndüğünde ise Seth'ten karnına tekme geliyor. Hemen Curb Stomp için iplerden sekiyor...fakat Jimmy Jacobs ringden dışarı yuvarlıyor kendini.

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* Seth-Rollins-3-seth-rollins-38373425-1280-720

Seth geri çekilen Jimmy'e bakıyor. Jimmy de ringdeki Seth'e bakıyor. Bu görüntüler eşliğinde Wrestlemania öncesi son Showdown'un sonuna geliyoruz. 

En son The Technical Messiah tarafından Çarş. 02 Kas. 2016, 21:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 24 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 18:58

Kemer omzunda değil belinde Sheamus kardeş.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 18:59

Bismillah
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:03

Fellaaaaaa
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:05

Bu Show  Upper-Mid Carder olcam inş <3
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:07

hay amını sikiyim bari wm öncesi son showdownda aktifik olsun.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:08

Oktayın kadroda yokluğu hissediliyor.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:12

Biz burdayız! Upper Mid Carder olunacak!
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:13

Yeni part geldi.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:16

Kim kescek gene sözünü
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:18

The Miz Sheamus olayı falan inşallah wm'den sonra biter
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:23

Yeni part geldi.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:23

Hadi bakalım ne olacak
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:29

Yeni part geldi.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*   2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE* EmptyÇarş. 02 Kas. 2016, 19:29

Aha Sexy Boy vs Cleaner

2 Kasım SuperShowdown *GO-HOME SHOW FOR WRESTLEMANIA! LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» 15 Kasım Showdown LIVE !
» 19 Ekim SuperShowdown *LIVE*
» 25 Ekim SuperShowdown *LIVE*
» 22 Kasım Showdown LIVE !
» 29 Kasım Showdown *LIVE*