PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Downfall II *LIVE*

+10
The Swiss Sensation
The Monster Among Men
Klaus Meine
The Brahma Bull
Texas Rattlesnake
Achilles
leo
The Charismatic Enigma
Mamy D Way
Rawe
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

PWE Downfall II *LIVE* Empty
MesajKonu: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 17:59

I Don't Care çalıyor ve pyrolar patlıyor. Heyecanlı bir Pre Show'un ardından PWE Downfall II'nin asıl şovu başlıyor. Spikerlerdeyiz.

PWE Downfall II *LIVE* Michael-cole-jerry-lawler-jbl

Micheal Cole: King WrestleMania'dan sonra ilk Special Event, sence neler olacak ?

Jerry Lawler: Cole benim çok fazla beklentim var. Ama neler olacağı hakkında bir şey diyemem çünkü süper heyecanlıyım.

JBL: Nasıl heyecanlı olunmaz ki ? Benim kalbim çok hızlı atıyor. Şovun sonunu göremeyebilirim maggle.

You're Gonna Pay!

PWE Downfall II *LIVE* D3ac8276f202eee6d2ca018b4b0fcbe8

The Undertaker geliyor.

WORLDLIFE!

Büyük yuhalamalar var arenada. Belli bir süre geçiyor fakat Cena ortalıklarda yok. Bu sırada büyük ekranda bir görüntü beliriyor.

PWE Downfall II *LIVE* Dbd895756af3a455c805dd017daaa2fd

Cena arenanın dışında.

Cena: Hey, Ölü Adam. Vücudunun ölü olduğunu biliyorum. Peki ya ruhun? O da ölü mü? Görüşünüe bakılırsa senin bir motorun var. Ve benim de bir canavarım var. Neden bu işi daha farklı şekilde yapmıyoruz? Ben ve sen. Dışarıda. Ölümüne bir yarış. Yada bunun için çok mu yaşlısın?

Undertaker ringin içinde sinirden deliye dönüyor. Ringin dışına inip motoruna atlıyor. Motoruyla arenanın dışına doğru sürmeye başlıyor. Kamelarımızda onu takip ediyor. Arenanın dışında Cena beklemekte. Taker motoruyla yanına doğru gidiyor.

PWE Downfall II *LIVE* 071d0bf83e61281f3748ed3c4af3a723

Cena: Tam 3'te Ölü Adam. Tam 3'te. 1-

Cena gaza basıp gidiyor. Undertaker da biraz da geç olsa onu takip ediyor. Bu sırada PWE helikopteri ikiliyi havada takip etmeye başlıyorlar. Cena yarışa önde başlasada, Taker sonradan onu yakalıyor. Son 100 metreye girilirken Taker hızlanmaya başlıyor. Taker son 20 metrede avantajı eline geçiriyor. Fakat o da ne? Cena motorunu, Taker'ın motorunun üstüne kırdı. İkiside feci bir şekilde düştü.

İki isimde yerde hareketsiz yatarken kameralarımız arka alana gidiyor.

Jim Cornette'i görüyoruz. Masanın üstünde de bir kontrat.

PWE Downfall II *LIVE* Contract

Jim Cornette: Doğru şeyi yapıyor muyum? Bilmiyorum. Ama buralarda gerçekten senin gibi birilerine ihtiyacım var.

Karanlıktan bir hırıltı gelir.

Jim Cornette: Yani demek istediğim PWE evrenin senin gibi birilerine ihtiyacı var. Sadece şurayı imzaladıktan sonra PWE'nin kontratlı bir güreşçisi oluyorsun. Merakımdan soruyorum. Ne yapmayı planlıyorsun?

Karanlıktan anlaşılmayan bir ses geliyor.

???: K?rm4k. K3m1k.

Kameralar ringe dönüyor ve bir kemer maçı ile devam ediyoruz.

Ghetto Symphony!

PWE Downfall II *LIVE* Maxresdefault

Sanity geliyor.

Prison Song!

PWE Downfall II *LIVE* OZ4MrEf
PWE Downfall II *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

PWE Tag Team Şampiyonları MCIIIntyre geliyor.

PWE Tag Team Championship Match

MCIIIntyre (Ethan Carter III & Drew McIntyre) (c) vs Sanity (Matt Taven & Shinsuke Nakamura)

Ringde Nakamura ile Drew kalıyor Ec3 ile Matt köşeye geçiyor.Zil çalıyor Nakamura alaycı bir bakışla gelmesini işaret ediyor Drew üzerine doğru gidiyor yumruklaşıyorlar Nakamura diz vuruyor Drew eğiliyor Nakamura Heel Kick deniyor Drew çekiliyor Nakamura'nın arkasında kalıyor neackbreaker deniyor Nakamura o pozisyondan kurtuluyor Tekme atıyor Drew tekmeyi tutuyor ardından clostline vuruyor.Drew Nakamurayı kaldırıyor iplere yolluyor gelirken Dropkick geliyor Drew ayağa kalkıyor rahatlıkla Nakamura Matt'e tek vermek için yerde sürükleniyor Drew Nakamura'nın bacağını tekmeliyor ve ringin ortasına sürükleyip tuşa gidiyor 1..1.5 attı çok erken bir denemeydi.Drew Nakamurayı elinden tutup köşeye sürüklüyor Ec3'ye tag veriyor Drew Nakamura'nın karnına tekme atıyor Nakamura oturur pozisyonda oluyor Ec3 ringe giriyor Rolling Neck Snap yapıyor ardından Nakamurayı kaldırıp top rope'a çıkarıyor Ec3 de çıkıyor Ama Nakamura Ec3'yi yumruklamaya başlıyor Ec3 düşmemeye direniyor Yandan Drew Nakamura'nın sırtına vuruyor Nakamura yumruklamayı bırakıyor Ec3 den superplex geliyor Taven hala elini uzatıyor ama Nakamura yerde iki seksen uzanıyor Ec3 dalga geçer tavırlarla Taven'a bakıyor el hareketi çekip Nakamurayı omzuna alıyor ve FIREMAN'S CARRY CUTTER YAPIYOR VE TUŞA GİDİYOR 1...2...2.5 attı. Nakamura adeta ikiye bir savaşıyor.Ec3 Nakamurayı kaldırıp iplere yolluyor Nakamura gelirken Yakuza Kick vuruyor ikiside yerde Nakamura yavaş yavaş kalkıp Taven'a uzanmaya çalışıyor Ec3 kalkıyor Nakamura'nın bacağından tutuyor kaldırıyor ama Nakamuradan spinning wheel kick geliyor ardından Nakamura eninde sonunda sürünerek tag verebiliyor.Taven ringe girdi Ec3'nin karnını tekmelemeye başladı Ec3 oturur pozisyonda acı çekerken Taven iplere gidiyor gelirken Dropkick yapıyor ve tuş deniyor 1...1.5 attı Taven zaman kaybetmeden köşeye çıkıyor Drew geliyor Tekrar Taven'ın bacağından tutuyor ama Taven tekme ile Drew'u aprondan ring dışına düşürüyor Ec3 ayağa kalkıyor Tavendan Crossbody geliyor O arada dışarda ayağa kalkan Drew'a suicide dive yapıyor , Taven ringi dağıttı adeta ve tekrar köşeye çıktı FROG SPLASH!! AMA EC3 KENARA ÇEKİLİYOR TAVEN SİNEKLERİN ÜZERİNDE DÜŞÜYOR ADETA,Ec3 Taven ile aynı anda kalkıyor Taven üzerine doğru koşuyor Ec3 den Flapjack geliyor o arada Taven Nakamurya Tag veriyor Hızlıca ringe geliyor Ec3 clostline vuruyor ardından Jawbreaker yapıyor Nakamura sersemliyor tekme atıyor Headlock bağlıyor ama Nakamura iplere yolluyor Ec3'yi VE KINSHASA!!!! Drew ringe geliyor onada kinshasa deniyor ama Drew Nakamurayı kaldırıp turnbuckle powerbomb yapıyor o arada Taven springboard dan Drew'ün üzerine atlıyor Drew onuda yakalıyor omzuna alıyor Firemen's Carry Gutbuster yapıyor.Drew köşesine geçiyor Ec3 elini Nakamura'nın üzerine atıyor 1..2.. attı.Ec3 dizini üstünde duruyor Nakamura iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor Ec3 üzerine doğru koşuyor Nakamura eğiliyor Ec3 iplere tutunarak apronda kalıyor Nakamuradan enzuigiri geliyor Ec3 dışarı düşüyor Nakamura seyircilere bakınıyor Ec3 kalkmaya başkıyor ve Nakamursan Corkscrew plancha geliyor. Taven ve McIntyre ring dışında kapışıyorlar. O sırada Nakamura EC3'yi ringe sokuyor. KINSHASA!!! tauntu atıyor ama McIntyre ringe dalıyor ve önünü kesiyor. Nakamura üstüne koşuyor, Drew çekiliyor bir anda ve EC3 Nakamura'ya RUNNING BIG BOOT çakıyor. Matt Taven hemen ringe dalıyor ve Drew'ın altından geçiyor ve ona PELE KICK vuruyor. Taven kalkamadan EC3 onun kafasına basıyor ve tuttuğu gibi dışarı atıyor, kötü düşüyor Taven. EC3 arkasını dönüyor, Nakamura'yı kaldırıyor ve EC3 CUTTER!!! Tuşa gidiyor Ethan 1.. 2.. 3.. ve şampiyonlar kemerlerini koruyorlar.
PWE Downfall II *LIVE* WjXlHuf
PWE Downfall II *LIVE* Drew-galloway-wwe-tna-brock-lesnar

Hakem onlara kemerlerini getiriyor. İlk savunmalarında MCIIIntyre kemerleri koruyor. İkili kemerle sevinirken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda AJ Styles'ı görüyoruz.

PWE Downfall II *LIVE* Aj-styles-wwe-2016

Birini arıyor gibi. Tam o sırada Jim Cornette ile karşılaşıyor. 

AJ Styles : Seni bulduğuma sevindim. İsteklerimi yerine getirecek bir patron olup olmadığını merak ediyorum doğrusu.

Jim Cornette : Seni karıya götüremem. Bugün yeteri kadar işim var. 

AJ Styles : İstediğim şey kaygan bir delik değil. Parmağını bile kıpırdatmayacaksın. Sadece dudağından çıkacak iki çift söz.

Jim Cornette : Ne istiyorsun ?

AJ Styles : Başıma bela olacak bir herif var. Beni kışkırtmaya çalışıyor. Benim yoluma çıkıyor ve maçlarıma karışıyor. İşimi düzgünce yapmama engel oluyor. Bende bu herifin kıçına sağlam bir tekme atmak istiyorum. Sanırım kim olduğunu anladın. Kane.

Jim Cornette : Kane mi ? Aklını mı kaçırdın evlat ? Kane, kıçına kolayca tekme atabileceğin birisi değil. Bugüne kadar çok kişinin canını yaktı. Ve tahmin ediyorum onunla uğraşırsan seninde canını feci halde yakacak. Bana sorucak olursan-

AJ Styles : Sana bişey sormuyorum patron. Senden yalnızca küçük bir istekte bulunuyorum. Küçük bir istek.. Önümüzdeki Showdown'da Kane'le ringe çıkmak istiyorum. Teke tek. Ve kimin can yakacağını göstermek istiyorum.

Jim Cornette : Lafımı ikiletme. Kane'i yenmek kolay bir iş değil.

AJ Styles : Bırakta orasını ben düşüneyim. Daha Phenomenal One ile karşılaşmadı. Ona kim olduğumu göstereceğim. 

Jim Cornette : Peki evlat. Maçını aldın. Ve fazlasıyla şansa ihtiyacın olacak. Bol şans.

AJ Styles kafasıyla teşekkür eder ve oradan ayrılır.

Kameralar ringe dönüyor.

Swiss Made!

PWE Downfall II *LIVE* RAW_1090_Photo_095

Cesaro geliyor.

Invasion!

PWE Downfall II *LIVE* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Cesaro ve Goldberg takımı ringdeler. Rakipleri Masked Men de seyirciler arasından ringe geliyor ve maç başlıyor.

Tag Team Match

Cesaro & Goldberg vs Masked Men

Hakem zili çalıyor. Ringte Cesaro ve maskeli adamlardan birisi kalıyor. Şimdi aksiyona giriyorlar! Lock-Up sonucunda Maskeli adam Cesaro'yu köşeye sıkıştırıyor. Ardından dirsek darbeleri vuruyor. Şimdi karnına arka arkaya tekmeler indiriyor! Cesaro yere oturmuş ve sırtı köşeye yaslanmış vaziyette. Bu sırada hakem ayırıyor. Maskeli adam geri çekiliyor ve şimdi koşuyor Cesaro'nun üzerine. Sert bir diz vuruyor!! Ardından tuş deniyor. 1...2... atıyor Cesaro. Şimdi Maskeli adam onu kolundan çekiyor ve diğer Maskeli adama tag veriyor. Şimdi ringe giren tekmelemeye başlıyor Cesaro'yu! Ardından kolundan tutup kaldırıyor. Şimdi bir de kolundan köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor. SHOULDER ATTACK! Maskeli adam şimdi iplerden sekiyor. Cesaro aldığı darbeden dolayı köşeden sekiyor. Maskeli adam RUNNİNG KNEE vuruyor birde!! Şimdi Cesaro'yu omuzluyor ve POWERSLAM! Maskeli adam kollarını iki yana açıyor ve taunt atıyor!! Şimdi Cesaro ağır ağır kalkıyor. Maskeli adam onu kaldırıyor ve BACKBREAKER! Tuş deniyor şimdi. 1...2... Goldberg dalıyor ringe! Tuşu bozuyor! Legal olarak ringe olan adamı omuzluyor ve köşeye çarpıyor! Bu sırada diğer Maskeli adam Goldberg'e saldırıyor. Ancak Goldberg onu da omuzluyor ve apron tarafına atıyor. Tam aprona attığına saldıracakken köşedeki Maskeli adam DOUBLE AXE HANDLE vuruyor Goldberg'e!! Apron tarafındaki de kafasından tutarak Goldberg'i dışarı çekiyor! Bu sırada Cesaro kalkıyor ve ringteki Maskeliye RUNNİNG EUROPEAN UPPERCUT vuruyor!! Maskeli aprona geçince, DROPKİCK vuruyor ve onu, Goldberg ve diğer maskeli adamın üzerine düşürüyor!! Üçüde yerde! Cesaro karşı iplerden sekiyor. Diğerleri kalkarken SUİCİDE DİVE ile atlıyor üzerlerine!!

Şimdi Cesaro legal adam olarak ringe giriyor. Hakemde saymaya devam ediyor. Bu sırada diğer maskelide ringe giriyor. Aynı anda Goldberg köşesine geçiyor. Şimdi Cesaro rakibinden önce davranıp UPPERCUT vuruyor ona! Ardında bir tane daha! Şimdi SHOULDER BLOCK vuruyor ve yere seriyor rakibini! İplerden tutuyor ve DOUBLE FOOT STOMP vuruyor birde! Şimdi köşeye çıkıyor ve kalkmasını bekliyor. Maskeli adam ağır ağır kalkarken Cesaro DİVİNG CROSSBODY ile atlıyor! Ve tuş girişimi! 1...2... atıyor Maskeli adam. Şimdi Cesaro kollarından onu kendi köşesine çekiyor ve Goldberg sonunda maça dahil oluyor!! Şimdi Maskeli adamı omuzluyor ve köşeye sertçe çarpıyor. Ardından arka arkaya SHOULDER ATTACK vuruyor. Şimdi yakalıyor ve birde VERTİCAL SUPLEX!! Tuş deniyor Goldberg. 1...2... atıyor Maskeli adam. Goldberg seyircilere doğru bakarken seyircilerden cheerlar geliyor. Bir anda Goldberg aprondaki Maskeliye BİG BOOT vuruyor ve Maskeliyi yere düşürüyor!! Birinci iplere çıkıyor ve ona bağırarak küfürler savuruyor!! Bu sırada ringteki Maskeli kalkıyor ve birinci iplerdeki Goldberg'i yakalıyor. GERMAN SUPLEX yapıyor!! Ardından köşeye yaslanıp soluklanıyor biraz. Şimdi Goldberg ayaklanırken SHOULDER BLOCK geliyor Maskeliden. Goldberg tekrar kalkıyor. Maskeli onu kolundan tutup iplere yollamak istiyor ama Goldberg daha güçlü olduğu için reverseliyor. Maskeli iplerden sekiyor. Goldberg eğiliyor bu sırada. Ama Maskeli onun göğsüne sert bir tekme vuruyor! Goldberg dikilince karnına bir tekme. Kollarından tutuyor ve SİTHOUT POWERBOMB!!! Yoksa bitecek mi ? 1...2... Cesaro bozuyor!! Cesaro bozdu tuşu! Şimdi dğer Maskeli Cesaro'ya saldırıyor!! Yumruklayarak köşeye kadar itiyor onu. Şİmdi geriliyor ve BİG BOOT!! Ama eğildi Cesaro!! Yerdeki ayağından tutup çekiyor ve yere düşürüyor! Şimdi ayaklarında yakalıyor ve aynı anda cheerlar arenayı sarıyor!! CESARO SWİNG!! Seyircilerde saymaya başlıyor. 1...2...3...4...5...6...7....8...9...10! Cesaro bırakıyor! Maskelide kendisini dışarıya yuvarlıyor. Cesaro şimdi köşesine geçiyor! Goldberg ona doğru geliyor dizlerinin üstünde ve tag!! Cesaro ringteki Maskeliye RUNNİNG EUROPEAN UPPERCUT vuruyor önce! Ardından kollarında tutup iplere yolluyor! Rakibi gelince onu havaya fırlatıyor ve harika bir EUROPEAN UIPPERCUT daha!!! Cesaro şimdi çılgınlar gibi taunt atıyor!!! Rakibi yavaş yavaş kalkıyor. Cesaro onu yakalıyor ve NEUTRALİZER!!! NEUTRALİZER!!! Cesaro tuşa giderken Goldberg diğer Maskeliyi kontrol ediyor. Şimdi hakem sayıyor. 1...2...3!!! Maç bitiyor.

PWE Downfall II *LIVE* A01213a4c7be37f9e85c304d105b9f0e

Goldberg ve Cesaro, sonunda Maskelilerden intikam alıyorlar!!

Maskeli adamlar nefes nefese ringi terkediyorlar. Ardından iki tane mikrofon alıyorlar. Hızlı adımlarla rampaya gelip ringe dönüyorlar. 

Maskeli Adam 1 : Tebrikler koca adamlar! Uykularınızı kaçıran ve kim olduklarını dahi bilmediğiniz 2 kişiyi mağlup ettiniz. Nasıl hissediyorsunuz ha ? Bilet alarak buraya, yalnızca vakit öldürmeye gelen alt sınıf insanlar tarafından şakşaklanmak nasıl hissettiriyor ? Sanırım içiniz huzurla doldu ve artık mutlusunuz.

Maskeli Adam 2 : O zaman size bir kötü haberimiz daha var. Sizin için kötü, bizim için iyi bir haber. Çünkü artık sizinle oynamaktan sıkıldık ve biraz gerçeklere dönmek iyi olur diye düşündük. Bizim kim olduğumuzu çılgınlar gibi merak ediyorsunuz değil mi ? O zaman hazır olun baylar. Sonunda bizim kim olduğumuzu öğreniyorsunuz.

( Maskeyi çıkarmak üzereyken diğeri engel olur )

Maskeli Adam 1 : Bir saniye bekle dostum. Bunun için henüz erken. Bizim kim olduğumuzu merak ettikleri doğru. Ancak bizi görmeyi hala haketmiyorlar. Haftalardır buraya, bizim kim olduğumuzu öğrenmeye gelen alt sınıf insanlara gereğinden fazla değer vermiş oluruz. Ve ben bunu hiç mi hiç istemiyorum. Karşımızda Goldberg ve Cesaro var. Goldberg yıllarını buraya adamış bir budala olabilir. Üstün başarılar elde etmiş, çoğu kişi tarafından bir idol olarak görülüyor olabilir. Cesaro ise, '' GELECEK VAADEDEN '' diye anılıyor. Ve çok fazla yetenekli olduğu söyleniyor. Kıçı gökyüzüne kadar kaldırılan bir aptal! Bu iki adama kaybetmemiz, onları ciddiye almadığımızdan kaynaklı. Çünkü asıl amacımız bu iki aptalla bir savaşın içine girmek değil. Hedefimizin bu kadar küçük olduğunu düşünmüyorsunuz öyle değil mi ? Pekala lafı fazla uzattım. Kim olduğumuzu öğreneceksiniz. SHOWDOWN'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Bu sırada..

PWE Downfall II *LIVE* Backwards-motorcycle-crash-628-1353961439-1

Kameralarımız tekrardan arenanın dışında. Taker, oldukça sinirlenmiş durumda. Cena'nın üstüne doğru gidiyor. İki isimdede çizikler ve hafif kanamalar var. Taker, Cena'ya iyice yaklaşmış durumda. Cena yerde hareketsiz bir şekilde yatıyor. Fakat BAH GAWD! Cena elindeki muştayla Taker'ın ağzına geçiriyor bir tane. Taker olduğu gibi yere düşüyor. Cena, Taker'ın üstüne doğru gidiyor. Fakat şimdi Taker kirli oynamaya başladı. Taker yerden aldığı bir çamur birikintisini Cena'nın yüzüne doğru fırlatıyor. Cena şuan kör gibi. Taker, Cena'nın üstüne doğru koşuyor ve Clothesline. Cena yerde hareketsiz bir şekilde. Taker, Cena'yı kaldırıyor. Hasar görmüş de olsa hala gidebilecek motorunun arkasına koyuyor. Tam motorunu gazlarken bir şeyler söylüyor.

Undertaker:
Bu işi usulüne göre halledeceğiz.

Kameralar tekrardan ringe dönüyor.

For Whom the Bells Tolls!

PWE Downfall II *LIVE* 9syUWq9

PWE Intercontinental Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Swamp Gas!

PWE Downfall II *LIVE* Luke_Harper_bio

Luke Harper geliyor.

İkili ringin ortasına geliyor ve Face to Face yapıyorlar. Hakem kemeri Sami'den alıyor. Sami Harper'a bir Headbutt çakıyor. Ardından yumrukları geçiriyor ona. Dizine bir tekme atıyor ve sırtına sırtına vuruyor. Tutuyor onu ve köşe direğine atıyor. Harper omzunu fena çarpıyor. Callihan onu oradan alıyor ve Fisherman Suplex ile ringin ortasına atıyor. Üstüne çıkıyor ve kafasına kafasına vuruyor. Kalkıyor ve iplerden sekip Low Angle Big Boot vuruyor. Kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor Callihan, Harper kalkınca da suratına geçiriyor. Boynundan tutuyor ve HEADLOCK DRIVER yapıyor. Mikrofon alıyor Sami.
Sami Callihan: Bu işi benim yolumla yapacağız. Şimdi maçı başlat.

PWE Intercontinental Championship Match

Sami Callihan (c) vs Luke Harper

Callihan yerde ki rakibini tekmeliyor. Hakem araya girince bırakıyor Callihan. Köşeye geçiyor ve ayaklarını iplere uzatıyor. Harper yavaş yavaş kalkıyor. Callihan toparlanıyor ve üstüne gidiyor ama Harper arkasını dönüyor ve yakalıyor onu, TRUCK STOP!! vuruyor. Harper maç öncesi aldığı darbeler yüzünden tuşa gidemiyor. Şampiyon da rakibi de yerde. Hakem sayıyor. 1.. 2.. oluyor hafif hareketlenmeler var. 3.. 4.. 5.. olunca Callihan kendini ringin dışına çekiyor ve sayımı bozuyor. Harper da kalkıyor ayağa, Callihan ringe girmeye çalışıyor ama Harper onu Running Shoulder Block ile dışarı atıyor ve iplerden sekiyor Harper, SUICIDE DIVE!! ile onun üstüne atlıyor. Harper zarar almasına rağmen riskli hareketler yapıyor. Harper ve Callihan aynı anda kalkıyor. Callihan koşuyor ve Lariat vuruyor. Harper birazcık etkiliyor. Callihan ona bir kaç yumruk atıyor ve ringe giriyor. Sami iplere koşuyor ve iplerden geriliyor. O da Suicide Dive!!! ile atlıyor ama Harper EUROPAN UPPERCUT!!! koyuyor ve Sami bok çuvalı gibi iplerde kalıyor. Harper ringe giriyor ve onu oradan alıyor, SITOUT POWERBOMB!! vuruyor. Tuşa gidiyor aynı anda 1.. 1..50 da atıyor Callihan. Harper ayağa kalkıyor ve YEAH YEAH YEAH diye anırıyor. Arkasını dönüyor ve rakibini almak için eğiliyor, Callihan onu SMALL PACKAGE ALIYOR!!! 1.. 2.. 2.50 da ATTI Harper. İkisi de aynı anda ayağa kalkıyor, Callihan BICYCLE KICK! vuruyor, Harper iplere geriliyor ve sekiyor, DISCUS CLOTHESLINE!! vuruyor o da. İkisi de yan yana düşüyorlar ve ikisi de kolunu diğerinin üstüne atıyor, hakem de duraksıyor biraz ama sonra sayıyor 1.. 2.. ve ikisi de 2.. de atıyor. ilginç bir maç oluyor. Harper ayağa kalkan ilk isim oluyor ve rakibini de kaldırıyor. Boynundan tutup Neckbreaker deniyor ama Callihan Reverseliyor ve Russian Legsweep yapıyor. Tuşa gidiyor 1.. de atıyor Harper. Callihan şimdi köşede geçiyor ve taunt atıyor, Harper kalkıyor. Callihan onu yakalıyor ve Headlock Driver!!! deniyor ama Harper onu ittiriyor ve SUPERKICK!! vuruyor. Takla atarak düştü Sami, yarı ayakta hala, Harper bu sefer de Running Big Boot!! vuruyor, Sami'nin suratı dağılıyor. Harper da tuşa gidiyor 1.. 2.. de attı Sami Callihan. Harper sinirleniyor. Yerde tekmeliyor onu ve ayağa kalkıyor. Kemer için bekliyor Harper. Callihan kalkıyor, Harper ona DISCUS CLOTHESLINE vuruyor ama hayır, Callihan eğilerek kaçıp arkasına geçiyor ve Harper dönünce BICYCLE KICK!!! vuruyor, hemen yakalıyor onu ve CRADE KILLER!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Sami 1.. 2..3.. oluyor ve maç bitiyor. Callihan kemerini koruyor.

PWE Downfall II *LIVE* Sami.0.0

Callihan kemerini alıyor ve taunt atıyor. Arka alana geçiyor müziği eşliğinde. Bu sırada...

PWE Downfall II *LIVE* Hqdefault

Taker arkadan motorsikletiyle gözüküyor. Arkasındada Cena var. Cena hareket etmeye çalışıyor. Taker 1-2 küçük yumrukla Cena'yı sersemletiyor. İkili şuan rampada. Bu sırada Cena motorsikletin arkasından atıyor kendisini. Taker onu fark ediyor. Geriye dönüp Cena'nın üstüne doğru gidiyor fakat Cena çekilince Taker reklam panolarında buluyor kendini! Cena, Taker'ın üstüne doğru gitmeye başlıyor şimdi. Taker'ı motorsikletten kavrıyor ve seyircilerin olduğu alana fırlatıyor. Peşinden gidiyor Cena. Taker biraz sarsılmış durumda. Cena onu yumruklayarak seyircilerin arasında gezdiriyor. Cena, Taker'ın kafasından tutuyor ve bir masaya doğru fırlatıyor. Masa kırılmış durumda değil. Cena, Taker'ı masanın üstüne bırakıyor. Sonrada bir üst kattaki seyircilerin yanına çıkıyor. Taker hafiften ayaklanmaya başlıyor. BAH GAWD! DIVING LEG DROP! CENA DIVING LEG DROP'LA 1 ÜST KATMANDAN TAKER'IN KAFASININ ÜSTÜNE İNDİ! HEM DE MASAYA.

PWE Downfall II *LIVE* John-cena-258

Arka alandan hakemler hızlı bir şekilde olay yerine doğru koşuyor. Hakemlerden birisi X işareti yapıp sağlık görevlilerini çağırıyor. Sağlık görevlileri bir an önce olay yerine geliyorlar. İlk önce Undertaker'ın durumu inceleniyor. Taker ölü bir halde yerde yatıyor. Cena ona oranla daha iyi durumda. Sağlık görevlileri Taker'a boyunluk takıp sedyeye koyuyorlar. Bu sırada Cena ayaklanıyor ve sedyede duran Taker'a doğru ilerleyip Taker'ın suratına tükürüyor! Bu adamın hiç saygısı yok mu? Cena tauntlarını atmaya başlıyor. Bu sırada...

PWE Downfall II *LIVE* Vya1li

WTF! O GERÇEKTEN ÖLÜ ADAM! ONCA ŞEYDEN SONRA AYAKLANDI! Cena hala farkında değil olayların. Taker, sedyenin üstünden kalkıyor. Cena hala seyircilerin arasından tauntlarını atıyor olayın farkında değil. Taker, arkadan Cena'ya yaklaşıyor. Cena şimdi arkasını döndü fakat bu onun için iyiye işaret değil! Undertaker, Cena'yı boğazlıyor ve seyircilerin arasına CHOKESLAM! Taker, Chokeslam'i vurur vurmaz yere düşüyor. Sağlık görevlileri tekrardan Taker'ı sedyeye alıp götürüyorlar. Bir takım sağlık görevlisi daha geliyor. Onlarda bilinçsiz halde yatan Cena'yı götürüyorlar. Bu rekabetten şu ana kadar ikiside bir şey kazanamadı, fakat ikiside bir çok şey kaybetti. Bu görüntülerden sonra reklamlara gidiyoruz.

Bir promoyla reklamlardan dönüyoruz.

Video bitiminden hemen sonra maça geçiyoruz.

Here to Show the World!

PWE Downfall II *LIVE* Dolph-Ziggler-Entrance-TB1060

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.

Cult of Personality!

PWE Downfall II *LIVE* CM+Punk

''The Best in the World'', CM Punk geliyor.

Singles Match

Dolph Ziggler vs CM Punk

Hakem ikisini de kontrol ediyor. İki güreşçi de pis pis bakıyorlar bir birlerine. Hakem zili çalıyor ve heyecanlı maç başlıyor. İki güreşçi de ringin ortasına geliyor. Gözlerini birbirlerinden ayırmıyorlar. Hakem artık maça başlayın insanlar bekliyor diyor. Ziggler hakeme bir bakış atıyor ve bir yumruk sallıyor ama Punk eğiliyor anında. Ziggler arkasını döner dönmez Punk bir yumruk sallıyor ama Dolph Ziggler eğiliyor bu sefer. Arena şimdi ne olacak diye heyecanla bekliyor. İkili Lock Up giriyorlar. 1 Dakika geçiyor ve üstünlük kuran olmuyor. Punk ani bir hamle ile rakibine Headlock bağlıyor. Ziggler kolaylıkla ondan kurtuluyor ve SLEEPER HOLD bağlamak için zıplıyor, bağladı gibi ama Punk onu kolundan yakalıyor ve biraz eğiliyor, yere çakıyor onu. Punk hemen üstüne çullanıyor ve ANACONDA VISE bağlamayı deniyor ama Ziggler bir manevra yapıyor ve kurtulmayı başarıyor. Dolph hemen kendini dışarı atıyor. Punk'ın yüz ifadesi değişiyor. Ziggler kendini toparlıyor ve ringe giriyor. Punk onun karnına tekme atıyor ve iplerden sekiyor, Clothesline deniyor ama Dolph Ziggler eğiliyor. Şimdi iki isim de ipten sekiyor ve Crossbody!!! ile birbirlerine atlıyorlar, HAVADA ÇARPIŞIYORLAR. Ziggler karnını tutuyor, Punk ise çenesini. Kötü çarpıştılar, Punk dizini Ziggler'ın karnına geçirdi, Ziggler da dirseğini Punk'ın çenesine geçirdi. Şimdi ikisi de ayaklanıyor, Ziggler bir Dropkick çakıyor. Punk kalkıyor, Ziggler'dan bir Flying Clothesline geliyor. CM Punk kalkınca bir tane daha geliyor. Punk köşeye çekiliyor, Ziggler STINGER SPLASH! ile üstüne uçuyor. Hemen boynundan yakalıyor ve Swinging Neckbreaker ile yere çakıyor. Vintage Ziggler!!!

Ziggler Elbow Droplara başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. ve HEART STOPPER! vuruyor ama Punk çekiliyor. İkisi de aynı anda kalkıyor, Punk Ziggler'ın üstüne gidiyor ama Ziggler REVESELİYOR ve Body Slam deniyor ama Punk AYAKLARININ ÜSTÜNDE YERE İNİYOR ve Back Kick vuruyor. Hemen rakibin kafasını yakalıyor ve DDT! vuruyor. Tuşa gidiyor Punk 1.. 1.25.. de atıyor Dolph Ziggler. CM Punk hemen kalkıyor ayağa ve GTS tauntu yapıyor. Ziggler kalkıyor, omuzluyor onu AMA Ziggler Reverseliyor ve Sunset Flip Powerbomb yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.25.. 1.50.. da atıyor Punk. Ziggler hemen kalkıyor ve Famouser!! için zıplıyor ama Punk atıyor onu. Ziggler kalkıyor, Punk sol elinin tersi ile vuruyor, birde sağ elinin tersi ile vuruyor. Karnına da bir Spinning Back Kick vuruyor ve Ziggler eğilip karnını tutarken da göğüs kafesine bir tekme atıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve Punk ROUNDHOUSE KICK!! çakıyor, Vintange Punk!!! Punk hemen köşeye çıkıyor. Randy Savage'ın Diving Elbow Drop tauntunu yapıyor. Ziggler bir hışımla kalkıyor ve köşeye çıkıyor. Punk'ı yakalıyor ve TOP ROPE SITOUT FACEBUSTER! yapıyor. İkili bir süre yerde kıvranıyor. Ziggler tuş etmek için biraz sürünüyor ve kolunu koyuyor 1.. 2.. de atıyor CM Punk. Punk'ın kolu havada iken Ziggler yakalıyor ve ARM TRAP CROSSFACE!!! bağlıyor. Punk iplere yakın ama çok çabuk yakalandı. Ziggler avazı çıktığı kadar bağırıyor ve sonunda ''Pes et, şansın yok'' diyor. Punk'da ''Asla'' diye bağırıyor. İplere uzanıyor ama daha biraz yolu var. Ziggler onu biraz geri çekmek için açık bırakıyor ama o sırada Punk İPLERİ yakalıyor. Ziggler bırakmak zorunda. Punk iplerden destek alarak kalkıyor. Ziggler üstüne gidiyor, Punk Backhand Elbow darbesi vuruyor. Arkasına geçiyor ve German Suplex ile onu ringin ortasına atıyor. Ziggler kalkıyor, Punk ona Basement Dropkick vuruyor. Ziggler yarı ayakta iken Punk onu yakalıyor ve Welcome to Chicago Motherfucker!!! yapıyor. Ziggler sırtını tutarken Punk onu köşeye çapraz şekilde çekiyor ve kafasına da seri yumruklar atıyor. Punk ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Running Leg Drop yapıyor. Punk aynı hareketi 2 kez daha yapıyor ve köşeye çıkıyor. Randy Savage tauntunu yapıyor ve DIVING ELBOW DROP!! ile rakibinin üstüne uçuyor, hemen de tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.10.. da atıyor Ziggler. Punk ayağa kalkıyor. Ziggler'ın karşısına geçiyor ve soluklanıyor. Ziggler de kafasını kaldırıyor, Punk ona doğru koşuyor ve SHINNIG WIZARD vuruyor. Ziggler yerde afallarken Punk köşeye çıkıyor ve X tauntu yapıyor. Köşeden iniyor ve arkasını dönüyor, Ziggler Jumping DDT ile atlıyor ama Punk onu atıyor. Üstüne doğru koşuyor Punk ve Running Hurricanrana Facebuster ile yere çakıyor onu. Punk şimdi aprona geçiyor, Ziggler'ın kalkmasını bekliyor. Ziggler kalkıyor ve arkasını dönüyor, Punk Springboard Clothesline ile atlıyor, OMG!!! Ziggler onu havada tutuyor ve MID AIR NORTHERN LIGHTS SUPLEX!! Punk da Ziggler da yerde.

Hakem saymaya başlıyor 1.. 2.. 3.. oluyor iki isimde iplere elini atıyor. 4.. oluyor, Ziggler ikinci iplere tutunuyor. Hakem 5.. diyor ve Ziggler kendini son iplere atıp ayağa kalkıyor, Punk ise ikinci ipte yarı ayakta. Punk şimdi kalkıyor arkasını dönüyor, Ziggler onu yakalıyor ve Snap Suplex yapıyor. Tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Punk. Ziggler onun arkasını geçiyor. Mesafe açıyor ve koşuyor, Running Neck Snap yapıyor birde. Hemen ardından Running Low Dropkick vuruyor. Ziggler Adam Cole Baybay tauntunu atıyor  ve köşeye çıkıyor. Punk ayağa kalkıyor ve Ziggler atlıyor, PANAMA SUNRISE!!! Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Punk. Ziggler ayağa kalkıyor ve gülüyor. Punk'ı kaldırıyor ama Punk onu ROLL UP alıyor 1.. 2.. 2.99 da attı Ziggler. İkisi de aynı anda kalkıyor, Punk ilk hamleyi yapıyor ama ıskalıyor, Ziggler onu yakalıyor ve ZIG ZAG!!! Hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da omzunu kaldırdı Punk. Ziggler şok oluyor. Hemen onu kaldırıyor Ziggler, Superkick vuruyor ama Punk onun bacağını tutuyor. Bacağını sertçe yere bırakıyor ve omuzluyor, GO TO SLEEP!!! vuruyor. Tuş deniyor Punk 1.. 2.. 2.50.. da bu sefer Ziggler atıyor. Punk hakeme tutunarak ayağa kalkıyor. Ziggler'a bakıyor. Onu kaldırıyor ve köşeye atıyor. Punk da diğer köşeden koşuyor ve Step Up High Knee!! vuruyor. Bulldog için kafasını tutuyor ve koşuyor ama Ziggler onu atıyor. Punk kalkıyor, Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor. Punk yere düşmüyor, iplere düşüyor ve sekip ayağa kalkıyor, Ziggler bir SUPERKICK daha vuruyor ama Punk onu omuzluyor ve GO TO SLEEP!!! için atıyor ama Ziggler REVESELİYOR VE FAMOUSER!!! VURUYOR. Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de OMZUNU KALDIRIYOR Punk. İki güreşçi de yerde. İkisi de tükenmek üzere. Hangisi bu maçı kazanacak bilmiyoruz ama önce ayağa kalkmaları gerek. İki isim de köşede ayağa kalkmaya çalışıyor. O sırada arena hareketleniyor.

PWE Downfall II *LIVE* A3409b70703c711461401b417de4bf70

Dean Ambrose bariyerlerden atlıyor.

PWE Downfall II *LIVE* 9syUWq9

Sami Callihan da ringin altından çıkıyor.

Ziggler şaşkın şaşkın etrafına bakıyor. Bir Punk'a, bir Ambrose'a, bir de Callihan'a bakıyor. Ambrose aprona çıkıyor, Ziggler ona bir yumruk çakıyor ve Ambrose düşüyor. Callihan da diğer tarafan aprona geliyor ama Ziggler dönünce iniyor. O sırada Punk köşeden Ziggler'ın üstüne gidiyor. Ziggler da ona gidiyor. Punk biraz fazla hızlı gidiyor, Ziggler onu havaya atıyor ve yakalıyor, POP UP BELLY TO BACK SUPLEX!!! Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. CALLIHAN RİNGE DALIYOR VE HAKEMİN ÜSTÜNE ATLIYOR. Tuşu bozuyor. Ambrose da ringe giriyor. Hakemi kaldırıyor ve DIRTY DEEDS! yapıyor. İkili şimdi Ziggler'a dalıyor. Biraz dövüyorlar, Ambrose Ziggler'ı kaldırıyor, Callihan karşına geçiyor ve BICYCLE KICK! vuruyor ama Ziggler çekiliyor, tekme Ambrose'a geliyor. Ziggler da Callihan'a SUPERKICK! vuruyor. Arkasını dönüyor Dolph Ziggler, Punk hemen bir Leg Lariat vuruyor. Ziggler kalkıyor ama Punk ona fırsat vermeden Falcon Arrow! çakıyor. Punk GTS için rakibini kaldırıyor ama Ziggler onun kafasına kafasına dirsekleri vuruyor ve arkasını düşüyor, ZIG ZAG!!! Ziggler tuşa gidiyor ama hakem yok. Ziggler hakemi bekliyor, bir hakem ringe yardırıyor ve tuşu sayıyor 1.. 2.. 2..99 DA ATIYOR PUNK!!! Ziggler şok oluyor, suratı 101 farklı ifadeye bölünüyor. Ziggler yerde tekmeliyor onu biraz. Sonra 3. Zig Zag için taunt yapıyor. Punk kalkıyor, Ziggler ZIG ZAG için zıplıyor ama CM Punk iplere tutunuyor, Ziggler yere çakılıyor. Punk hemen onu kaldırıyor ayağa ve sol elinin tersi ile vuruyor, birde sağ elinin tersi ile vuruyor. Karnına da bir Spinning Back Kick vuruyor ve Ziggler eğilip karnını tutarken da göğüs kafesine bir tekme atıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve Punk ROUNDHOUSE KICK!! çakıyor, hemen omuzluyor ve GO TO SLEEP!!! Ziggler yere düşmeden Punk onu yakalıyor. One More Time işareti yapıyor ve arena çılgına dönüyor, Punk Ziggler'ı omuzluyor ve GO TO SLEEP!!! geliyor bir daha, Punk tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. CM Punk kazanıyor. Punk Dolph Ziggler'ı yeniyor.

PWE Downfall II *LIVE* CM-Punk-won-the-No.1-Contender-match

Hakem CM Punk'ın elini kaldırıyor. Punk, Ambrose ve Callihan ile galibiyetini kutluyor. Punk mikrofon alıyor.

CM Punk: Bu gördüğünüz üçlü PWE de ki adaletsizlik sistemi ile karşı karşıya kaldı. Biz dışlandık, yukarıdan bakıldık, asla başaramazlar dendi. Ama bunu kendimiz için değiştirdik. Bunu tüm PWE için değiştireceğiz. Ve bunun ilk örneği ise şu an ayağımın dibinde yatıyor. Baylar ve bayanlar, Dolph Ziggler Overcasts ekibine yenik düştü. Dolph o kadar çok konuştun ama kaybettin ve tek başınasın. Söylemek istediğin bir şey var mı ? Çünkü az sonra senin canına okuyacağız.

Punk mikrofonu Ziggler'a uzatır.

Dolph Ziggler: Yalnız olduğumu sanıyorsan düşündüğümden de aptalsın Punk. Çünkü yanımda ki adamlar hakkında hiç bir fikriniz yok.

CM Punk: Kimmiş bu adamlar ? Çok merak ettim. Aslında etmedim. Boş bir adamdan çıkan boş sözler.

Punk bir işaret yapıyor ve üçlü yerde ki Ziggler'a dalıyorlar. Kısa süre sonra Punk mikrofonu alıyor.

CM Punk: Adamların nerede Nicky ? Senin dayak yemenden belki hoşlanmışlardır. Belki bunun için hazır değillerdir.

Dolph Ziggler: They're ready, willing and gable.

The Elite!

PWE Downfall II *LIVE* Gable-and-Jordan

American Alpha geliyor.

Jason Jordan ve Chad Gable ringe giriyor. Overcasts ekibi bir adım geri atıyorlar. Dolph Ziggler onlara tutunarak ayağa kalkıyor. Ziggler hadi şimdi sayılar eşit diyor. CM Punk kafasında hesap yapıyor ve Ambrose Ziggler'a bir yumruk çakıyor. Jordan Ambrose'un saçından tutuyor ve Headbutt çakıyor. Ona dalıyor. Callihan da Gable'a dalıyor. Gable hemen onun arkasına geçiyor ve German Suplex çakıyor ona. Callihan iplere dayalı iken da Clothesline çakıyor ve onu dışarı atıyor. Jason Jordan da Ambrose'u yakalıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor. Ayağa kaldırıyor ve dışarı atıyor onu. CM Punk ringde tek kalıyor şimdi. Ziggler ona saldırıyor ama Punk eğiliyor ve kaçıyor, Back Kick vuruyor ona. Arkasını dönüyor Punk, American Alpha Double Clothesline ile indiriyor onu. Punk kalkıyor, Ziggler onu Dropkick ile yere indiriyor, Punk kendini dışarı çekiyor. Ziggler, Gable ve Jordan ringde, Punk, Callihan ve Ambrose da dışarıdalar. 

İki grup birbirine bakarken şovun bu kısmı da bitiyor. Şimdi sıra Main Event de. Christian ve The Miz PWE World Heavyweight Şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek.

En son Rawe tarafından Paz 27 Kas. 2016, 19:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 19 kere değiştirildi
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:02

İyi akşamlar tekradan
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:04

Hızlı başladı şov. PWE ekranlarında daha önce olmamış bir şeyle. Yorumlar gelsin lütfen.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:05

İlginç bir başlangıç.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:05

Vira Bismillah.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:07

Olaylar... olaylar.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:08

Ufak bir part daha geldi.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:10

Gazamiz mübarek olsun
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:11

Taker Babaaağ
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:11

Lets go cena cena suck
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:12

ANANIN AMI
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:13

Kahrimiz kılıcımız düşmana ziyan
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:13

Backstage geldi. Sayfa 2 olsun maça geçeriz.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:14

Selamlar.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Downfall II *LIVE*   PWE Downfall II *LIVE* EmptyPaz 27 Kas. 2016, 18:14

Heel Cena > HLR Cena

PWE Downfall II *LIVE*
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE DownFall LIVE !
» PWE Downfall II Pre Show *LIVE*
» PWE Downfall II Main Event *LIVE*
» PWE DownFall II
» Before DownFall