PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Batte Royal Ha ?

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Batte Royal Ha ? Empty
MesajKonu: Batte Royal Ha ?   Batte Royal Ha ? EmptyPtsi 05 Ara. 2016, 18:23

Kameralar açılıyor. Arka alandayız. Soyunma odası bomboş iken Dolph Ziggler çıkıp geliyor.

Batte Royal Ha ? Dolph-ziggler-black-eye

Kamerayı tutuyor ve kendisine yaklaştırıyor.

Her Salı akşamı olduğu gibi, yine bir Showdown. Takvim 6 Aralık 2016'yı gösteriyor. İnsanlar arenayı doldurmuş, milyonlar ekran başında izliyor. Ve gecenin en önemli olayı, PWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğunun 1 numaralı adayı olmak için Battle Royal. Kulağa büyüleyici geliyor. Ama ben kendimi bu tür şeylere kaptırmam. Ringe çıkar ve herkesin yapamadığı şeyleri yapıp, yaptıklarının da daha iyisini yaparım. Ve kazanırım. Yarın gece de diğer gecelerden bir farkı olmayacak. Ezikler, kaybedilmeye mahkum olanlar, başarısızlar ve sözlerinden dönenler her zaman ki gibi mağlup edilecek ve ayakta tek kişi duracak, Dolph Ziggler. PWE'nin dönüm noktası.

Her zaman kesin konuşurum ama bu sefer farklı bir kesinlik var. Görüyorsunuz ki ben WrestleMania'ya Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olarak girdim. Sheamus PWE Şampiyonuydu ve Miz Sheamus'u tuş ederek PWE ve Dünya Ağır Siklet ünvanlarını ele geçirdi. Ama bana rövanş verilmedi. Her zaman ki gibi. Sorun değil. Bunu aştım. Çünkü bende her zaman ki gibi kendi ellerimle alacağım. Ve benim rövanş haklarımı kast eden herkes yeniden hüsrana uğrayacak. Çünkü, çünkü ne kadar büyük bir yeteneğin, böylesine yüce bir kişiliğin boşa harcanmasında ki kararları verdiklerini hatırlayacaklar. Ben bunun için orada olacağım.

Kalabalık bir maç olacağını bende biliyorum. Ama kalabalık diye pes etmiyorum. Ben her maçı alırım. İster Handicap, ister Gaunlet ister 10vs1 veya 20v1 olsun. Veya bunun gibi bir Battle Royal olsun. Ne fark eder ki ? Eğer bir güreşçi dediği kadar iyiyse her maçın altından kalkar. Ben kalkarım, çünkü ben o kadar iyiyim. Diğerlerine gelecek olursak, o kadar değil. Çünkü insanlar anlamalı, bu Ziggler'ın dönemi. Ziggler'ın PWE'si. The Miz şu an şampiyon olduğu için kendisini şirketin yüzü, önde geleni olarak görüyor. Ama asıl yaptığı bu değil. Yaptığı şey benim tahtımı sıcak tutmak ve ben unvanımı geri alasıya kadar onu elinde tutmak. Gerçeklerle yüzleşelim, Miz'in bir şey yaptığı yok. Yapacağı da yok. Tıpkı Mr.MITB Randy Orton gibi.

Ben Dolph Ziggler'ım. Showdown da ki Battle Royal'ı kazanıyorum ve Decimation da Miz ile PWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğu için maça çıkıyorum ve onu yeniyorum. Sonra da Randy Orton denilen sefilin Cash In'ini başarısız olmasını sağlayıp yoluma devam edeceğim. Çünkü Show Off bunları yapar. Başka hiç kimse. Sadece ve sadece ''The Show Off'', Dolph Ziggler.

Kamerayı ittiriyor Ziggler ve oradan çıkıp gidiyor.

Batte Royal Ha ?
1 sayfadaki 1 sayfası