PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

6 Aralık Showdown *LIVE*

+9
Achilles
Texas Rattlesnake
The Brahma Bull
Seferoğlu Suphi
PrinceCGR
The Charismatic Enigma
Show Off and Anti Diva
Mamy D Way
Rawe
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

6 Aralık Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:14

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

6 Aralık Showdown *LIVE* OwSDIMf

Michael Cole: Bayanlar ve baylar, Showdown'a hoş geldiniz! Ben Michael Cole ve bu gece bizi bekleyen çok şey var. PWE de Randy Orton ve Cesaro ilk kez karşılaşıyor.

JBL: Bir de Hardcore maçımız var. Adamım Heath Slater kemerini bir kez daha ortaya koyuyor. Kendisinden ümitliyim ve rakibi Baron Corbin hakkında hiç bir fikrim yok. Kim olduğunu bile bilmiyorum maggle.

Booker T: BEŞ KEZ Dünya Şampiyonu oldum John, BEŞ KEZ. Booker T, 5 kez WCW şampiyonu oldu.

Michael Cole: Booker iyi misin ?

JBL: Bir şeyi yoktur Michael. Sadece canlı yayından önce kullanmaması gereken yasaklı bir madde kullanmıştır. Zaten yaşlandı arada kafası gidip geliyor.

Booker T: Bu yaşlı halim ile sana kök söktürürüm ama şu an biraz başım deniyor.

JBL: Ceza yemeden önce biri kameraları bizden alsa iyi olur.

Bu görüntüler esnasından kameralar arka akana gidiyor. PWE GM'i Jim Cornette arka alanda.

6 Aralık Showdown *LIVE* Hqdefault

Cornette birilerine gel işareti yapıyor. Elinde bazı dosyalar var. Biri geliyor ve o dosyaları alıp yenisini veriyor. Uzakta 2 tane rahat giyinmiş ve ellerinde metinler olan kişiler görüyoruz, büyük ihtimalle de onlar yazar.

Jim Cornette: Gelebilirsiniz beyler.

Yazarlar geliyor.

Jim Cornette: Rakamlar çok iyi gözüküyor beyler. Ürün satışları. Network gelirleri. Sosyal medya da bizi konuşuyor. Çok para harcıyoruz ama karşılığı da geliyor. İyi iyi. Ama devam etmeliyiz. PWE tüm Dünyayı sarıyor. İnsanlar bizden bir şeyler bekliyorlar. Devam etmeliyiz. Sizler de bir kaç yeni senaryo bulun. Rise için çalışmaya başlayın ve yarına kadar bana iyi fikirler ile gelin. Bende odama çekileyim ve işe koyulayım.

Jim Cornette ve yazarlar oradan ayrılıyor. Kameralar soyunma odasına gidiyor.

Soyunma odasındayız. CM Punk parmağı ile gelin işareti yapıyor. Onun yanına varınca beni takip edin diyor ve soyunma odasından çıkıyoruz. Punk tamam başlayın işareti yapıyor.

6 Aralık Showdown *LIVE* JLYAoni

CM Punk: Bu akşam sadece adı şampiyon olan bir kişinin karşısına çıkmak için birçok kişi mücadele edecek.Ne kadarda heyecan verici kazandıktan sonra PWE tarihinin en boş şampiyonu ile karşılaşacağız çakma şampiyon Drew McIntyre bile daha ciddiye alınacak biriydi.Battle Royal benim için bir hedef değil eğer orada ter döküceksek kazananı tabiki ya ben ya Dean Ambrose yada Sami Callihan olacak.Biz bu işe girmeden önce belli ideallerimiz vardı ve onlardan birini başarmak için ana kemere ihtiyacımız var ve o şansı yakalamak için gün bugün.Bu akşam o hakkı elde ettikten sonra yolumuza çıkan domuzları temizlemek için harekete geçeceğim.Çünkü buraya sadece zararları var.Ve zararlı şeyleri temizliyip uzaklaştırmak bizim görevimiz.Seve seve bacılarını dikizleriz.

Kameralar oradan çıkıyor. Bir ışık geliyor bir odadan. Kameralar oraya gidiyor.

Uzun zaman önce asla bir domuzla güreşmemeyi öğrendim. Hem sen kirleniyorsun hem de domuzun hoşuna gidiyor. ''

'' Kalbim baya sakin. Artık dönebilirim '' 

'' Kaçtığını sanırsın ve kendine çarparsın. En uzun dönüş yolu eve en kısa yoldur '' 

( Beyaz ışığın ortasındaki adamın etrafı, yüzleri görünmeyen ve ellerinde meşaleler olan 7 kişiyle çevrilir )

'' Kapılar açılıyor! Sürgüler çekildi '' 

'' Altın Mızrak yerinden alındı. Sahibine iletildi! ''

'' Kutsanmış ruhlar, ölümsüzlük yetisini terketti. Artık geçiş vakti! ''

'' Güneş kavuruyor. Hava yok, nefes yok.. '' 

'' Sürüngenler, yaratıcılarına geri döndü. Artık geçiş vakti! ''

'' Son gemi, son kez limandan demir aldı! ''

'' Yeşil ışık parlaması gerçekleşti! ''

'' Ölümsüz ruha, yeni bir ruh üflendi '' 

'' Dağlardan esen sert rüzgar, adanın her yerine yayıldı '' 

'' Buzullar artık Okyanus'a karıştı. Artık geçiş vakti ''

( Hepsi aynı anda )

'' ARTIK GEÇİŞ VAKTİ! ''

Bu görüntüler sonunda kameralar ringe dönüyor.

Burn In My Voices!

6 Aralık Showdown *LIVE* E349a4cd0db5d6e352a0bd1904256312

Mr. MITB Randy Orton geliyor.

Randy Orton vs Cesaro

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Cesaro hemen Randy'nin üsütne koşuyor ama Randy kendini ringin dışına nabıyon amk dercesine yuvarlıyor. Şimdi Cesaro'da ringin dışına çıktı ve Randy'i kovalıyor Randy bu sefer ringe girdi ve ardından Cesaro'da giriyor. Cesaro tam ayağa kalkıcakken Randy onu yerde yakalayıp yumruklamaya başlıyor. Cesaro şimdi iplere tutundu ve hakem ayırıyor Cesaro tam ayağa kalkıcakken Randy'den Cesaro'nun karnında diz darbesi geliyor. Randy bir kez daha yumruklamaya başlyıro ve şimdi Cesaro'yu iplere gönderiyor. Şimdi Ccesaro geri döndüğünde Clothesline sallıyor ama Cesaro altından eğiliyor ve iplerden geildikten sonra Randy'e Roaring Swiss Uppercut geliyor! Randy ayağa kalkıyor ve Cesaro'dan art arda uppercut darbeleri geliyor. Şimdi Cesaro Randy'i köşeye sıkıştırıyor. Randy'i kolundan tutuyor ve diğer turnbuckle'a gönderiyor. Cesaro Corner Eurpean Uppercut için koşuyor ama Randy çekiliyor ve Cesaro turnbuckle'a yapışıyor. Cesaro tam arkasını döndüğünde Randy RKO için zıplıyor ama Cesaro onu ittiriyor. Randy tam arkasını döndüğünde Cesaro ayaklarından tutarak Randy'i düşürüyor. Şimdi tam Giant Swing hareketini uygulayacekken Randy Cesaro'yu ayaklarıyla ittiriyor. Randy ayağa kalkıyor ve Cesaro tam Randy'e koşarken Randy Cesaro'yu Powerslam ile yere seriyor. Hakem tuşa gidiyor 1...2..2,44453 Cesaro Kick Out! Randy Cesaro'nun karnını tekmelemeye başlıyor. Randy şimdi Cesaro'nun kafasına Leaping knee drop ile atlıyor.Randy Cesaroyu kaldırıyor Boynundan tutuyor spike ddt için iplere götürüyor Cesara aprondan Randy'e omuz atıyor Randy geriliyor CESARO SPRINGBOARD UPPERCUT YAPIYOR,Randy'i kaldırıyor NEUTRALIZER! ama Randy omzuyla arkaya atıyor Cesaro kalkıyor Randyden RKO! ama Cesaro itiyor Randy hakeme çarpıyor hakem yere düşüyor Randy arkasına dönüyor Cesaro dropkick yapıyor ardından kaldırıp iplere yolluyor gelirken VERY EUROPEAN UPPERCUT! AMA RANDY HAVADA CESAROYU YAKALIYOR VE RKO!!

Randy çıldırıyor arkadan MIZ GELİYOR , MIZ RANDY'İ HABERSİZ YAKALIYOR SKULL CRUSH FINALE YAPIYOR!! Miz spiker masasına gidiyor mikrofon alıyor.

The Miz: Benim ünvanımı almak için fırsat kolluyorsun biliyorum , konuşmalarında tehditler savuruyorsun ama bu tehditlerinin sonucunu bilmiyorsun.Bir dahaki sefere konuşmadan önce sonuçları düşünerek konuş çünkü bir dahaki sefere bu kadar şanslı olmayabilirsin.

Cesaro sürünerek elini Randy'nin üzerine atıyor 1...2...3! kazanan Cesaro oluyor , Cesaro iplere tutunarak kalkıyor.

6 Aralık Showdown *LIVE* A01213a4c7be37f9e85c304d105b9f0e

Cesaro bir taunt atıyor ve seviniyor. Arkasını dönüyor v  GOLDBERG GELİYOR CESAROYA SALDIRIYOR HEMEN, GOLDBERG JACKHAMMER YAPIYOR! Goldberg'in tauntları ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralarımız arka alana dönerken üç tane yan yana sandalyeyi yerden görüyoruz. En başta kot pantolonlu bir adam var. Hemen sağında da bir kot pantolonlu adam daha var. Onun da iki yanında iki sandalye yan yana. Biri yırtık siyah pantolonlu, diğerinde ise takım var gibi. Kameramız birden en soldaki sandalyeye odaklanıyor. Kamera yavaşça yüz kısmına doğru yaklaştı.

6 Aralık Showdown *LIVE* Jkbsj6

Shawn Michaels: Başlıyor muyum ? Pekala. Öncelikle tüm PWE Universe için sol elimi kaldırıyorum ve onları selamlıyorum. Çok ciddi bir giriş oldu ha ne dersiniz ? Her neyse. Bu akşam PWE Dünya Şampiyonluğu için maça çıkma hakkı elde edebilirim. Jim beni de o maça yazmış. Bunun için her ne kadar yaşlanmış bir kıçım olsa da, resmi olarak bu şirketin bir güreşçisi olduğum için bu maçta yer alacağım. O ring, mahşer yeri gibi olacak millet. Tıpkı Royal Rumble'da olduğu gibi. Bu maçı kazanıp Decimation'da Miz'in karşısına çıkmayı tabiki istiyorum. Ve bunu yaparken de, beni Downfall'da kızlıklarını yeni kaybetmiş ve fahişe olma yolunda ilk adımı atmış genç kızlar gibi davranıp mağlup eden, Chris Jericho ve Kevin Owens'ı yok edeceğim. İki sıra yanımda oturuyorlar. Ben bu cümleleri kurarken onlar kaşlarını çatmış bana bakıyorlar. Ama bu onları kurtarmayacak. Ve yanımda Deano var. Stilini beğeniyorum adamım. Ama çok fazla burnunu sokuyorsun. Burnunu pislikten çekmediğin sürece, olacakların kokusunu alamazsın. Klasik bir dede profiliyle önerilerimi de yaptım. Kendimi tebrik ediyorum. Bu akşam bende herkes kadar iddialıyım. Birçok kişinin sonu olacağım. Neden mi ? ÇÜNKÜ BUNU YAPABİLİRİM!

Bir cümle daha kuracakken sözü bir diğer isim tarafından kesiliyor. Kamera hızlıca en sağdaki sandalyeye geçiyor. Bu...

Chris Jericho: Görüyorsun değil mi Kev? 

6 Aralık Showdown *LIVE* 2ecdd2a

Chris Jericho. Ve yanında da Kevin Owens var.

Chris Jericho: İnsanlar bizim yüzümüzden ağlıyor ve bana kalırsa bu gece yine bizim yüzümüzden ağlayacaklar. (Kamerayı fark eder) Kayıtta olduğumuzu neden söylemiyorsun seni aptal salak? Her neyse.  Az önce kankama da söylediğim gibi Shawn Michaels gibi bizi çekemeyen kim varsa bu gece bir kez daha hayal kırıklığına uğrayacaklar. Çünkü ikimizden birisi bu gece PWE Şampiyonluğu maçına çıkmak için şans elde edecek. Böylece ileride Jeri-KO takım şampiyonu olmanın yanı sıra bünyesinde birde PWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonunu da barındıracak ve biz bir kez daha en iyi olduğumuzu dünyaya ispatlayacağız. Anlıyorsunuz değil mi?

"Kadrajdan bi' çıkın amına koyim."

Ortadaki sandalyeden bir el Jericho'yu kafasından iteler ve kamerayı elleriyle kendine çevirir. Bu...

6 Aralık Showdown *LIVE* Doaybm

Dean Ambrose: Bakın ne söyleyeceğim... Kaybedecek bir şeyi olmayan bir adamın ne kadar gözü dönmüş savaşacağını az çok tahmin edebilirsiniz dostlar, öyle olacak. Dökülen kova kova kanlar, kırılmış kemikler, kaynaklarının kimler oldukları açıkçası SİKİMDE BİLE DEĞİL. Hep beraber tırmanıyoruz bu dağa. Benden uzakta durun ki, tekrardan selam çaktığınızda en azından tepeyi gördüm de düştüm teselliniz olsun. Yakınımda tırmanmaya çalışırsanız, daha göz ucuyla yukarıya bakamadan sıfır seviyesine geri dönersiniz. Acımayacağım, çocuklar. (Kafasını sola çevirir) Şu siktiğim veteranı da, (Kafasını sağa çevirir) Şu gay ilişkilerini gün geçtikçe ilerleten iki andaval da yeri selamlayacak ilk isimler olacak ve be...

Chris Jericho: Ne? Ambrose? En yakın arkadaşım Kevin Owens ve beni bu şekilde tehdit edersen ne olur biliyor musun?

Dean Ambrose: Tanrı aşkına...

Chris Jericho: Hayatında görebileceğin kadın sayısından daha çok yatak kırdım Ambrose. Bizi gay olarak nitelendirirsen ne olacak biliyor musun?

Kevin Owens: Evet dostum. Bunu hak etti. YAP ŞUNU!

*kalem açma sesi*

Chris Jericho: HER ŞEYDEN ÖNCE, LAFIMI KESTİĞİN ZAMAN NE OLUR BİLİYOR MUSUN AMBROSE!?

Dean Ambrose: Chris, buna gerek yok.

Chris Jericho: CINCINNATI Lİ BİR SOKAK KÖPEĞİ BANA ARKADAKİ İKİ BACAĞIYLA PİSLİĞİNİ FIRLATIRSA NE OLUR BİLİYOR MUSUN DEAN AMBROSE!?

Bu sırada arena'da "Stupid Idiot" chantleri atılmaya başlar.

Dean Ambrose: Lütfen.

Chris Jericho: Dean Ambrose, YOU JUST MADE THE LIST!

Dean Ambrose: Ah, hayır...

Üzgün bir surat ifadesi belirir Ambrose'un yüzünde.

Kevin Owens: Nasılmış lan!?

Yerini gülümsemeye bırakır bir süre kıkır kıkır güler. Eliyle Chris'in elindeki listeye vurur, liste kenara uçar. Hala gülmeye devam ediyor. Bir süre sonra gülmek, yerini asık surata bırakır. Ciddiyet hadsafhada.

Dean Ambrose: Amına koyduğumun salağı. 

Sandalyeden kalkıp programı terkederken kamera tekrardan Chris Jericho ve Kevin Owens'a dönüyor.

Kevin Owens:
 Chris... Boş ver kanka.

Jericho sinirden kıpkırmızı olmuş durumda.

Chris Jericho: Gerizekalı... Aptal.

Kameralar ringe dönüyor. Sırada bir kemer maçı daha var. Ve katılımcılar ringe gelmiş bile.

PWE Hardcore Championship Match

Heath Slater (c) vs Baron Corbin

Zil çalıyor ikili lock up ile başlıyor Slater headlock alıyor Cobin Slater'ın karnına vuruyor Slater bırakıyor Corbin yumruklamaya  başlıyor Slater geriye gidiyor yava yavaş, Corbin shoulder block ile yere seriyor Slater'ı ardından ringin dışından sandanlye alıp ringe giriyor.Corbin sandalyeyi ortaya dik şekilde koyuyor Slater ayağa kalkıyor Corbin sandalyenin üzerine suplex deniyor Slater izin vermiyor VE FRONT SUPLEX YAPIYOR CORBIN'E SANDALYE KIRILIYOR VE TUŞA GİDİYOR 1...2... attı.Slater ringin dışından masa alıp tekrar ringe giriyor, masayı ringin ortasına yerleştiriyor Corbin'i kaldırıp masaya yatırıyor köşeye çıkmaya başlıyor ama Corbin Masadan iniyor köşeye çıkıyor oda Slater izin vermiyor tekme atıyor Corbin masanın önüne düşüyor kalktığı gbi Slater crosbody ile üzerine atlıyor AMA CORBIN HAVADA YAKALIYOR VE MASANIN ÜZERİNE POWERSLAM YAPIYOR!! Tuşa gidiyor olduğu gibi 1...2... attı.corbin sürünerek ringden çıkıp kendostick alıyor ringe giriyor, Kendostick ile Slater'ın boynunu sıkıyor Slater kurtulmaya çalışıyor Corbin bırakmıyor Slater ters dönüyor ve kurtulmayı başarıyor.Corbin kendo stick ile Slater'ın dizine vurmaya başlıyor şimdide , Slater zor bela kendisini ringin dışına atıyor Corbin sakin şekilde ringin dışına çıkıyor Slater sürünüyor Corbin onu yakalayıp bariyerlere atıyor üzerine doğru koşuyor ve clostline vuruyor Slater seyircilerin yanına düşüyor , Corbin peşini bırakmıyor Slater sürünerek uzaklaşmaya çalışıyor Corbin peşinden gidiyor SLATER SEYİRCİLERDEN BİRİNİN İÇECEĞİNİ CORBIN'İN GÖZÜNE ATIYOR CORBIN GÖZÜYLE İLGİLENİRKEN SLATERDAN SMASH HIT GELİYOR!! tuşa gidiyor 1...2...2.5 attı , Corbin seyircilerin yanında yerde uzanır durumda Slater ağır adımlarla spiker masasına yöneliyor , Spiker masasına yaslanarak dinleniyor Corbin ağır adımlarla Slater'a doğru yöneliyor Slater Corbin'in üzerine doğru koşuyor clostline deniyor CORBIN EĞİLİYOR VE SPİKER MASASININ ÜZERİNE DEEP SIX YAPIYOR! masa kırılmıyor,Corbin masanın üzerine çıkıyor END OF DAYS! AMA SLATER TAKLA İLE DDT POZİSYONUNA ALIYOR CORBIN ROLL UP YAPIYOR 1...2...3!! Corbin kazanıyor kemeri alıp stage'e hızlı adımlarla ilerliyor seyircilere karşı kemeri kaldırıyor. Baron Corbin PWE'nin yeni Hardcore Şampiyonu. Girişte Corbin kemerini kaldırıyor ve seyircilere bağırıyor.

ARKADAN LUKE HARPER SALDIRIYOR, CORBINI KALDIRIYOR VE DISCUS CLOSTHESLINE TUŞA GİDİYOR 1...2...3.Harper yeni şampiyon oluyor.  

6 Aralık Showdown *LIVE* B2r_VzXIEAEsukX.0.0

Harper kemeri alıyor ve topukluyor direk. Kameralarda arka alana gidiyor.

AJ Styles ve Roman Reigns ekranlara geliyor.

6 Aralık Showdown *LIVE* Roman-Reigns-AJ-Styles-3

AJ Styles : Ne işin var burda ?

Roman Reigns : Ufak bir hatırlatma yapmaya geldim.

AJ Styles : Ne söyleyeceksen söyle, sonra toz ol!

Roman Reigns : Bak parlak çocuk, senin çeneni dağıtarak bir savaş başlattığım doğru. Bunu bilerek ve isteyerek yaptım. Bu akşam ringte, ana kemer yolunda büyük bir savaş olacak. Ve bu savaşı ben kazanacağım.

AJ Styles : O savaşta ben de varım. Bu da demek oluyor ki kazanman mümkün değil adamım.

Roman Reigns : Benimle taşak geçmemen gerektiğini sana söylemiştim. Hala aynı şeyi yapıyorsun ve git gide kızdırıyorsun AJ. Seni iplerin üstünde yere zımbalayacağım!

AJ Styles : Boş laflar maçın sonucunu değiştirmiyor. Senin sonunu da. Seni orada dışarı postaladıktan sonra arkandan el sallarım Roman. En azından bunu hakediyorsun.

Roman Reigns : Bende ikinci deliğini açtığım zaman, sallayacağım şeyden hoşlanmayacaksın AJ. Sen bir sik haketmiyorsun!

AJ Styles : Söylesene Roman, neden bu kadar gerginsin ? Seni bu kadar heyecanlandıran ne ? Yoksa benim alışık olduğum spot ışıklarının önüne çıkmaktan mı korkuyorsun ?

Roman Reigns : Ne o spot ışıkları, ne de seni şakşaklayan insanlar sikimde değil AJ. Sikimde olan tek şey o ringte yer alacak et yığınları. 

AJ Styles : Seninle konuşmuştuk Roman. Bugün buradan asla zaferle ayrılamayacaksın. Asla! 

Roman Reigns : Maçın sonunu göremeyeceksin!

Kameralar ringe dönüyor ve şimdi zaman Battle Royal zamanı. Kim #1 numaralı aday olacak ? Decimation'a Miz ile kim birlikte gidecek ? Hepsini az sonra öğreneceğiz.

6 Aralık Showdown *LIVE* Mizcom

Maç başlamadan önce Booker T spiker masasında bir yana kayıyor ve PWE World Heavyweight Şampiyonu The Miz geliyor.

JBL: Hoş geldin şampiyon.

The Miz: Merhaba JBL.

Michael Cole: Tekrar seninle beraber bu masa da olmak benim için onur verici Miz.

The Miz: Biliyorum Michael, rica ederim.

Booker T: Evlat, sen kaç kez dünya şampiyonu oldun ha ? Ben 5 kez oldum ve sen şu an görkemli kemerin ile gelip buraya oturuyorsun. Ben kazandığım 5 tane kemeri getiriyor muyum buraya ?

JBL: Çünkü 5 kez aynı dünya kemerini kazandın ve o kemer artık yok Booker. Kendine gel. Şampiyonu burada.

Michael Cole: Booker T'nin davranışları için özür dilerim Miz, kendisi iyi değil.

The Miz: Sorun yok. Şampiyon olunca insanlar sizi kıskanır. Benim alışık olduğum bir durum. Fazla uzatmadan maça geçelim. Heyecanlı değilim dersem yalan söylemiş olurum.

Kameralar ringe dönüyor ve katılımcılar gelmek üzere.

Here to Show the World!

6 Aralık Showdown *LIVE* Dolph-Ziggler-Entrance-TB1060

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.

Phenomenal!

6 Aralık Showdown *LIVE* Aj-Styles-Entrance-AWl1002

''The Phenomenal One'' AJ Styles geliyor.

Cult of Personality!

6 Aralık Showdown *LIVE* Cm-punk-2172210

''The Best in the World'' CM Punk geliyor.

Ziggler, Styles ve Punk ringe duruyor. O sırada ringe sırasıyla bir kaç kişi geliyor. Bunlar; Epico, Bo Dallas, Tyson Kidd, Wade Barrett, Matt Taven, Sin Cara ve Damien Sandow.

Truth Reigns!

6 Aralık Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQpet9ZS7Bz_jQPVqQQTrLh8DipTbeCmIYB-9D172cdjUb-dFTl

''The Big Dog'' Roman Reigns geliyor.

For Whom the Bell Tolls!

6 Aralık Showdown *LIVE* 9syUWq9

PWE Intercontinental Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

We Are The Champions!

6 Aralık Showdown *LIVE* Chris-Jericho-and-kevin-Owrens

Team JeriKO geliyor.

Ring kalabalıklaşmaya başlıyor. Sırası ile ringe gelenler oluyor. Bunlar: Kane, John Cena, Tye Dillinger, Erick Rowan ve Baron Corbin.

Metalingus!

6 Aralık Showdown *LIVE* 520155_1294146287099_480_300

''Rated R Superstar'' Edge geliyor.

Somebody Gonna Get It!

6 Aralık Showdown *LIVE* Mark-Henry-Entrance

''The World's Strongest Man'' Mark Henry geliyor.

Swiss Made!

6 Aralık Showdown *LIVE* RAW_1090_Photo_095

''Swiss Superman'' Cesaro geliyor.

The End!

6 Aralık Showdown *LIVE* Af1c76757d47ce5e9179544b9cd32588_original

''Lunatic Fringe'' Dean Ambrose geliyor.

Ring iyice kalabalıklaşıyor. Sırasıyla ringe geliyorlar. Bunlar: Heath Slater, Jeff Hardy, Matt Taven, Shinsuke Nakamura, Karl Anderson, Luke Gallows ve Johnny Mundo.

Invasion!

6 Aralık Showdown *LIVE* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Prison Song!

6 Aralık Showdown *LIVE* OZ4MrEf
6 Aralık Showdown *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

PWE Tag Team Şampiyonları, Ethan Carter III ve Drew McIntyre geliyor.

The Elite!

6 Aralık Showdown *LIVE* Gable-and-Jordan

American Alpha geliyor.

Ringe tıklım tıklım doluyor. Sırasıyla bir kaç kişi daha geliyor. Bunlar: Luke Harper, Umaga, Shawn Michaels, Mordecai ve Kenny Omega.

PWE Kadrosunun çoğu ring de toplanmış durumda şu an. Bazıları şampiyon, bazıların başkası ile kanlı bıçaklı durumda, bazılara da çoktan PWE de tarih yazdı. Ama hiç biri fark etmiyor çünkü hepsinin tek bir amacı var. O da bu maçı kazanıp PWE'nin en değerli ödülü için bir maça çıkmak.

#1 Contendership 40 Man Battle Royal for PWE World Heavyweight Championship

Winner Will Face The Miz at PWE Decimation

6 Aralık Showdown *LIVE* Largest+Battle+Royal+in+WWE+History+14-10-2011+-+WWE+Smackdown+Videos+October+14%252C+2011+-+Watch+Online+%252B+downloads+video+%252B+1

Hakem zili çalıyor ve  40 kişinin yer aldığı, First Showdown Rumble olarak adlandırılan Batte Royal başlıyor.
Başlar başlamaz da kavga başlıyor. Herkes birbirine saldırıyor. Dolph Ziggler kavgadan kaçıyor, etrafta dolanıyor. Mark Henry Shinsuke Nakamura'yı köşeye sıkıştırmış. Sin Cara Heath Slater'ın bacaklarına tekme atıyor. Baron Corbin ve Kane karşılıklı yumruklar atıyorlar. CM Punk'ın birine Falcon Arrow yaptığını görüyoruz. Cesaro Cody Rhodes'a bir kaç European Uppercut vuruyor. O sırada Sami Callihan Mordecai'ye BICYCLE KICK vuruyor. Callihan onu dışarı atmak için iplere atıyor ama Mordecai iplerde kalıyor. Kalıyor derken Ziggler ona doğru koşuyor ve Clothesline vuruyor ona.

Mordecai Elendi!

Ziggler arkasını döndü ve Callihan'a Clothesline denedi ama Callihan eğilerek kurtuldu. İkisi de ayakta, face to face yaparken Mark Henry Double Clothesline ile onları yere deviriyor. Henry taunt atıyor ve arkasını dönüyor, SPEAR!!! Edge bu. Dönüşünü Spear ile yapıyor. Matt Taven'ı görüyoruz bu arada, Tye Dillinger tarafından yere serildi şimdi. Aynı anda Epico ve Bo Dallas ikilisi Damien Sandow'a Dropkick vurdu. Onu atmayı deniyorlar ama Sandow apronda kalıyor. Atacak iken Sin Cara geliyor ve Sandow'u kurtarıyor. Dallas ve Epico'ya saldırıyor. Sandow Epico'ya Hot Shot yapıyor ve ringe giriyor, uzaklaşıyor. Sin Cara ise Dallas'a Step Up Enzuiguri vuruyor ve arkasını dönüp gidiyor. Dallas ve Epico yan yana iplerdeler. O sırada Callihan koşuyor ve Double Clothesline vuruyor.

Bo Dallas ve Epico Elendi!

Kane, Luke Gallows'a CHOKESLAM yapıyor. Bu arada Tyson Kidd iplerden zıplıyor ve Springboard Crossbody yapıyor ama Chris Jericho ona havada CODE BREAKER! yapıyor. Ringin diğer tarafında ise CM Punk tabiri caizse Roundhouse Kick ile Cesaro'nun kafasını uçuruyor. O sırada Dolph Ziggler köşeye doğru uçuyor ve Ambrose'a Stinger Splash ile atlıyor. Jericho Kidd'i kaldırıyor ama Tyson Kidd onun bacaklarına tekmeler atıyor ve onu def ediyor. Baron Corbin ona yaklaşıyor ama Kidd ona Back Kick vuruyor. Kidd yanına yaklaşan Shawn Michaels'a da bir Backhand Elbow vuruyor ve arkasını döner dönmez SUPERKICK!! KO bu. Kidd ayakta sallanırken JeriKO onu tutuyor ve dışarı atıyor.

Tyson Kidd Elendi!

Erick Rowan köşede Karl Anderson'ı Body Avalanche ile tost ediyor. Ziggler Dropkick vuruyor Kenny Omega'ya. Bu arada Mark Henry'nin etrafına toplanıyor bir kaç kişi. Henry Slater'a Headbutt vuruyor. Dillinger'ı kafasından tutuyor ve bok çuvalı atar gibi atıyor. Üstüne koşan Cesaro'yu blokluyor ve Big Boot vuruyor ona. Bu sırada arkadan Wade Barrett ona vuruyor. Henry çok sinirli, arkasını dönüyor ve Barrett'a 2 yumruk atıyor. Bir tane de Headbutt vuruyor. Barrett yarı ayakta iken karnına bir diz darbesi vuruyor Henry ve sırtına da bir kaç tane geçiriyor. Onu iplere koyuyor ve bacağından tutup atıyor.

Wade Barrett Elendi!

Bu sırada Erick Rowan Chad Gable'a bir Pumphandle Backbreaker yapıyor. Arkasını dönüyor, Dean Ambrose ona Lariat vuruyor ama Rowan hiç bir şey olmamış gibi tepki veriyor. Tam o anda CM Punk bir Running Leg Lariat vuruyor. Rowan ayakta hala, dengesini kaybetti biraz. Ziggler Jumping DDT ile ona atlıyor ama Rowan onu geri atıyor ve kafasını kaldırıyor, Cesaro ona Discus European Uppercut vuruyor, Rowan iplere geriliyor ve Cesaro bir de Running European Uppercut vuruyor ona.

Erick Rowan Elendi!

Bu arada Shinsuke Nakamura ringin ortasında ki Kevin Owens'a KINSHASA vuruyor. Nakamura ayaklanıyor ve etrafına bakarken Kenny Omega da ona Kinshasa vuruyor. Jericho da Code Breaker yapıyor ve saçından yakalıyor onu, en yakın arkadaşımın kafasına tekme atana ne olur biliyor musun der ve listedesin Nakamura deyip onu dışarı doğru fırlatır. Ama Shinsuke Nakamura apronda kalıyor. Roman Reigns uçuyor ve SUPERMAN PUNCH vuruyor.

Shinsuke Nakamura Elendi!

J Styles da bu arada Jason Jordan'a sert bir yumruk çakıyor. Shawn Michaels CM Punk'ı köşede kıstırıyor ve ona Backhand Chop darbeleri vuruyor. Michaels arkasını dönüyor ve ringin ortasında Luke Harper'ı ayağa kaldırıyor. O arada SPEAR!! geliyor, bu sefer Goldberg. Goldberg şimdi de Spinebuster ile önce Ziggler'ı sonra da Rhodes'u yere çakıyor. Matt Taven üstüne geliyor ama onu da yakalıyor ve elleri ile havaya kaldırıyor. Gorilla Press Drop ile dışarı şutluyor onu.

Matt Taven Elendi!

Mark Henry ringi domine etmeye devam ediyor. Kenny Omega'yı ringin ortasına fırlatıyor. MCIIIntyre takımı yerde onu tekmeliyor ve ayağa kaldırıyorlar, EC3 ona One Percenter vuruyor ve dışarı atıyor.

Kenny Omega Elendi!

Ringdeyiz. Bir kaç superstar Kane'a dalıyor. Bunlar Tye Dillinger, Damien Sandow, Sin Cara ve Jeff Hardy. Sin Cara iplerden zıplıyor ve Sandow onu yakalıyor, Facebuster ile Kane'in üstüne vuruyor. Bu sırada Tye ve Jeff ona tekmeliyor. Jeff bacaklarından tutuyor, Kane kalkmaya çalışıyor ama Dillinger onun kafasına Low Superkick vuruyor ve Hardy'den de Jumping Kick to the Middle Section geliyor ve hemen ardından da Low Angle Dropkick vuruyor. Dörtlü Kane'i kaldırıyor ve dışarı atıyorlar.

Kane Elendi!

Bu arada ringe Umaga Dean Ambrose'u yakalıyor ve ona Samoan Spike yapıyor. Ziggler Crossbody ile Henry'ye uçuyor ama Henry onu yakalıyor ve World's Strongest Slam!! vuruyor. Sami Callihan Umaga'ya arkadan atlıyor. Umaga onu biraz sallıyor ve yere çakıyor. Umaga kafasını kaldırıyor ve Shawn Michaels'dan ona bir Sweet Chin!! geliyor. Mark Henry onu yakalıyor ve dışarı atıyor.

Umaga Elendi!

Tam bu arada John Cena Styles'a AA yapıyor. Roman Reigns Luke Gallows'a Samoan Drop yapıyor. Kevin Owens ise Karl Anderson'a DDT yapıyor. Reigns yerde ki Anderson'u kaldırıyor ve iplerin üstünden dışarı yolluyor.

Karl Anderson Elendi!

Bu arada Team JeriKO Cesaro'ya Pop Up Code Breaker yapıyorlar. Jeff Hardy CM Punk'a Twist of Fate yapıyor. Goldberg köşede Luke Harper'ın pestilini çıkartıyor. Bu sırada Roman Reigns Luke Gallows'u kaldırıyor ve iplere dayıyor, tam ayağından tutmak için eğiliyor ve tutuyor ayağını, Dolph Ziggler Gallows'a SUPERKICK! vuruyor.

Luke Gallows Elendi!

Ziggler ayağa kalkıyor ve gülümsüyor derken SUPERMAN PUNCH!! Bu arada Dean Ambrose McIntyre'ı Dirty Deeds pozisyonuna alıyor ama EC3 Running Big Boot vuruyor ona ve McIntyre yakalıyor onu, Future Shock DDT!! yapıştırıyor. Cesaro ise Tye Dillenger'ı yakalıyor ve NEUTRALIZER!!! yapıp dışarı atıyor.

Tye Dillinger Elendi!

Cesaro arkasını dönüyor ve Flying Chuck! Johnny Mundo bu. Mundo ona bir Corkscrew Neckbreaker yapıyor. Mundo kalkıyor ve Jeff Hardy Sling Blade ile indiriyor onu. Bu arada Heath Slater Ziggler'a SMASH HIT vuruyor. Cody Rhodes ona bir yumruk atıyor ve ondan kaçıyor Heath, yakalıyor onu ve Russian Leg Sweep yapıyor. Damien Sandow da CM Punk'a bir You're Welcome yapıyor. O arada Jeff Hardy Mundo'ya Stunner vuruyor ve saçından tutup atıyor onu.

Johnny Mundo Elendi!

Goldberg Kevin Owens'ı yakalıyor ve havaya kaldırıyor, JACKHAMMER!!! vuruyor. Goldberg bir taunt atıyor ama arkasını döndüğünde Cesaro'dan ona SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT geliyor. Mark Henry Big Boot ile Sami Callihan'ı saf dışı bırakıyor. Henry arkasını dönüyor, Styles'dan ona PELE KICK!! Roman Reigns'den Superman Punch! ve Shawn Michaels'dan Sweet Chin geliyor. Henry ayakta sallanıyor, Slater ona bir Dropkick vuruyor, Luke Harper da SUPERKICK vuruyor. Harper, Styles, Reigns, HBK, Heath onu yakalıyorlar ve 5 kişi dışarı atıyorlar.

Mark Henry Elendi!

Bu arada beşli arkasını dönüyor. Edge'den Harper'a SPEAR geliyor. Ziggler'dan da Styles'a Jumping DDT, McIntyre'dan Reigns'e CLAYMORE!! geliyor. Ziggler Slater'ın üstüne gidiyor ama Slater ondan kaçıyor ve Jumping Neckbreaker yapıyor. Slater ondan kaçıyor ama Punk da onu yakalıyor ve omuzlayıp GTS vuruyor. Michaels da McIntyre ile kapışıyor. Edge de Harper'a yerde bir kaç tekme atıyor ve kaldırıp Edgucation yapıyor. Diğer tarafta ise American Alpha Sami Callihan'ı yakalıyor ve dövüyorlar, Grand Amplitude!!! yapıyorlar. Ambrose direk Gable'a dalıyor. Arkadan Ziggler geliyor ve onu uzaklaştırıyor. CM Punk da Ziggler'ı omuzluyor ama Ziggler arkasına düşüyor ve ZIG ZAG yapıyor. Ziggler ayağa kalkıyor, Running Big Boot geliyor Harper'dan. Bu arada Sin Cara da iplerden zıplıyor ama Baron Corbin onu yakalıyor ve END OF DAYS!!! yapıyor. Sandow arkadan Corbin'e yaklaşıyor ama Corbin ona dirsek vurup atıyor, Sandow apronda kalıyor. Corbin geriliyor ve ona Running Shoulder vuruyor, aynı anda da EC3 Edge'in üstüne gidiyor ama Edge ipleri çekiyor.

Damien Sandow ve Ethan Carter III Elendi!

Dean Ambrose da Jason Jordan'a Dirty Deeds vuruyor ve dışarı atıyor onu.

Jason Jordan Elendi!

AJ Styles da Jericho'ya STYLES CLASH!! yapıyor. O arada Jeff Hardy köşeye çıkıyor ve SWANTON BOMB yapıyor Y2J'e. Styles ve Hardy onu atmayı deniyor ama arkadan Owens onlara dalıyor. Bu arada Cody Rhodes da Roman'a Moonsault yapıyor. Üstüne gelen Slater'ı yakalıyor ve Alabama Slam ile de ringe vuruyor onu. Yerde ki Ziggler'ı kaldırıyor ve CROSS RHODES!! yapıyor. Cody yakıyor bu gece derken Callihan ona BICYCLE KICK vuruyor. Punk da tam kafasının arkasına Roundhouse Kick vuruyor ve onu tutup dışarı atıyor.

Cody Rhodes Elendi!

20 Kişi gitti 20 kişi kaldı. First Showdown Rumble da yarıya ulaştık ve maç son hızı ile devam ediyor.

Sin Cara Jeff Hardy'ye bir Enzuiguri vuruyor. Yerde ki Harper'a da Shining Wizard yapıyor. Bu arada Cesaro da köşede ki Edge'e Corner European Uppercut yapıyor. Tam o anda AJ Styles da Phenomenal Forearm ile Cena'ya uçuyor. Cena düşmeden Punk onu omuzluyor ve GTS!!! Punk onu ayakta tutuyor ve köşeden de Dean Ambrose Diving Elbow Drop ile ona atlıyor. Ringin öbür tarafında ise Chad Gable Cesaro'ya Alpha-Plex!! yapıyor. Ambrose yerde ki Cena'yı kaldırıyor ve atıyor.

John Cena Elendi!

Sin Cara üstüne gelen Roman Reigns'i Basement Dropkick ile durduruyor. Jeff Hardy'yi Drop Toe Hold ile yere çakıyor. Ama Team JeriKO ona saldırıyor. İkili onu biraz dövüyor ve POP UP CODE BREAKER yapıyorlar. Bu sırada Goldberg de Ziggler'a Powerbomb yapıyor ama ayağa kalkınca da Shawn Michaels onu Body Slam ile yere indiriyor. Y2J de Sin Cara'ya Walls of Jericho bağlıyor. Bir köşede Baron Corbin ve Chad Gable kapışıyor. KO yeter diyor ve JeriKO Sin Cara'yı kaldırıp atıyorlar.

Sin Cara Elendi!

Maç başlayalı yarım saati geçti ve ringde şu an 18 kişi var. Overcasts Drew McIntyre'a çalışıyor. Dolph Ziggler ve Chad Gable ise köşeye sıkıştırdılar Baron Corbin'i. Shawn Michaels biraz Goldberg'i patakladı ama Cesaro arkadan HBK'yi yakaladı ve ona Electric Chair Drop yaptı ve o Goldberg'e dalmaya başladı. Styles ve Reigns de kedi köpek gibi kapışıyor. Edge ve Chris Jericho'dan karşılıklı yumruklar geliyor. Jeff Hardy ise KO'ya bir Swanton Bomb yaptı şimdi. Slater ise Harper'ın kafasından tutuyor ve köşeye köşeye vuruyor. Şimdi Slater onu köşeye çıkarttı. O sırada da Chad Gable ve Dolph Ziggler da Corbin'i Suplex ile kaldırdılar. Edge de Jericho'yu atmayı denedi ama Jericho onu attı ama apronda kaldı Edge. Aynı an içerisinde Ziggler ve Gable Suplex ile Corbin'i dışarı attılar, Slater Dropkick ile Harper'ı attı ve Jericho da iplerden zıpladı ve Edge'e Springboard Dropkick vurdu.

Luke Harper, Baron Corbin ve Edge Elendi!

An itibari ile ringde 15 güreşçi kaldı. Bunlar; CM Punk, Dean Ambrose, Sami Callihan, AJ Styles, Roman Reigns, Dolph Ziggler, Heath Slater, Shawn Michaels, Chad Gable, Chris Jericho, Goldberg, Kevin Owens, Cesaro, Jeff Hardy ve Drew McIntyre.

Cesaro ve Goldberg ringin ortasında birbirleri ile kapışıyor. O sırada Shawn Michaels o araya dalıyor ve ikisine de sıra sıra Backhand Chop vuruyor. Drew McIntyre Superplex!!! ile Hardy'yi yere gömüyor, tabi kendisini de. Ziggler Slater'a Superkick yapıyor. JeriKO ve Punk & Ambrose kapışıyor. Reigns Leaping Clothesline ile Callihan'ı yere deviriyor. AJ Styles da Reigns'i omuzluyor ve Ushigoroshi yapıyor, aprona çıkıyor ve Sami'ye Springboard 450!! yapıyor. Gable ve Ziggler da AJ'e dalıyor. Bu arada Owens Punk'ı ve Jericho da Ambrose'ı saf dışı bırakıyor ve ikili aprona çıkıyor. Ringin ortasında kapışan Goldberg, HBK ve Cesaro'nun üstüne Jericho DIVING CROSSBODY ile atlıyor ama üçlü onu yakalıyor. O anda Kevin Owens ise köşeden Seated Senton ile onların üstüne uçuyor ve beşi de yere yığılıyor ve ring durgun iken arenada bir ses duyuluyor.

GONG!!! Arenada ışıklar gidip geliyor ve ringin ortasında biri var.

BU THE UNDERTAKER!!! Taker ringin ortasında beliriyor ve kendisine gelen Gable'ı bir yumruk atıyor ve yere deviriyor. Styles'a Big Boot yapıyor, Hardy'yi yakalıyor ve Sidewalk Slam yapıyor. Punk ve Ambrose'u kaldırıyor ayağa Taker, boğazlarına yapışıyor ve DOUBLE CHOKESLAM!!! yapıyor. Undertaker Sami Callihan'ı buluyor, ona bir taunt yapıyor ama Heath Slater arkadan Taker'a vuruyor. Taker arkasını dönüyor, Slater şu an yaptığına bin pişman oluyor ve Taker onu dışarı fırlatıyor.

Heath Slater Elendi!

Undertaker Callihan'ı yakalıyor ama Callihan ona karşılık veriyor. Callihan onu ittiriyor ve BICYCLE KICK deniyor ama Taker ayağını havada yakalıyor ve onu ayağından itip çeviriyor ve yakalıyor, TOMBSTONE PILEDRIVER!!! Taker klasik tauntu yapıyor ve kemer işaretini yapıyor. Sami Callihan'ı ayağa kaldırıyor ve dışarı atıyor onu.

Sami Callihan Elendi!

Işıklar düzeliyor ve Taker da ortadan kayboluyor.

Ringde yavaş ayaklanmalar oluyor. Shawn Michaels ilk kalkan oluyor. Dolph Ziggler da kalkıyor ve HBK ona SWEET CHIN yapıyor. Drew da kalkmış oluyor ve bir Sweet Chin de ona geliyor. Goldberg de yavaştan kalkıyor, HBK taunt yapıyor, Goldberg kalkıyor, HBK Sweet Chin vuruyor AMA Goldberg onu yakalıyor ve yakaladığı gibi sırtlayıp dışarı atıyor.

Shawn Michaels Elendi!

Bu arada Styles ve Reigns toparlanmış. Ringin ortasında ölümüne kapışıyorlar. Bu arada Gable ile de Ambrose bir savaş veriyor. McIntyre ve Ziggler hala yerde. CM Punk da kalkıyor ve köşeye geçiyor. Jeff Hardy Cesaro'ya bir Vertical Suplex yapıyor. Gable Ambrose'a bir Low Blow Kick vuruyor ve Ziggler'ı kaldırıyor. Punk arkadan Gable'a uçuyor. JeriKO ayağa kalkıyor ve Ambrose'a dalıyor. Ama Ambrose de karşılık veriyor. McIntyre da ayaklanıyor ve Jericho'ya Big Boot vuruyor. AJ ve Roman kapışırken AJ Roman'ı iplere atıyor, Roman iplerde, üstüne gelen AJ'e ayağını kaldırarak vuruyor. AJ gaza geliyor ve koşuyor, onun üstüne atlıyor ama ikisi de birden düşüyor.

AJ Styles ve Roman Reigns Elendi!

Gable Punk'ı kaldırıyor ve onu ileri atıyor ama Goldberg onu yakalıyor ve Northern Lights Suplex yapıyor ona. Ziggler ve Gable ringin ortasında onu dövüyor. Bu arada Cesaro kendisini kaldırmaya çalışan Goldberg'i Back Body Drop ile atladı, köşe de ki Jeff de yerde ki Goldberg'e 450 Splash ile atladı. Ringde heyecan son dorukta. Jericho McIntyre'a bir Eye Poke yapıyor. Ziggler Punk'ı kaldırıyor ve ona Shoulder Jawbreaker yapıyor, Gable da Dropkick yapıyor. O sırada Jericho Punk'a gidiyor ve Code Breaker çakıyor. Punk kafasını tutarken Ziggler'dan SUPERKICK!!! geliyor. Ziggler vakit kaybetmeden tutuyor onu ve atıyor.

CM Punk Elendi!

Jericho gülüyor. Ziggler ve Gable da buna sevinirken arkadan McIntyre ikiliye vuruyor ve ikisi de atmayı deniyor. AMA HAYIR. İkisi de apronda kalıyor. McIntyre Ziggler'a bir dirsek darbesi vuruyor, Chad Gable da zıplayarak ringe girmeyi deniyor ama McIntyre ona BIG BOOT'U!!! koyuyor.

Chad Gable Elendi!

Ring de 10 kişiden az isim var. Bunlar: Goldberg, Jeff Hardy, Dolph Ziggler, Dean Ambrose, Kevin Owens, Cesaro, Drew McIntyre, Chris Jericho.

Owens Ambrose'u iplere gönderiyor ve Pop Up Powerbomb!! yapıyor. Bu arada McIntyre Jericho'nun karnına tekme atıyor ve Future Shock DDT yapıyor. Onu atmak için kaldırıyor ama Y2J direniyor, Ziggler ipleri aşağı çekiyor. Jericho onun kafasından tutuyor ve atıyor ama Drew REVERSELİYOR ve onu atıyor.

Chris Jericho Elendi!

Bunu gören Kevin Owens cinnet geçiriyor ve arkadan ona dalıyor. Bu arada ringin dışında AJ Styles ve Roman Reigns ayaklanıyor. İkili kavgaya başlıyorlar ve 2 hakem onları ayırmaya çalışıyor. Owens McIntyre'ı tutuyor ve Vertical Suplex in to the Neckbreaker yapıyor. Owens onu iplere atıyor ve gelince de havaya atıyor, POP UP POWERBOMB için ama Cesaro KO'yu ittiriyor ve POP UP EUROPEAN UPPERCUT!!! vuruyor. Owens Cesaro'ya Superkick!! vuruyor. Goldberg Cesaro'yu, KO da Drew'ı tutuyor ve ikisi de aynı anda atıyor.

Cesaro ve Drew McIntyre Elendi!

Son beşe kaldık. Bu isimler; Kevin Owens, Dean Ambrose, Goldberg, Dolph Ziggler ve Jeff Hardy.

Dışarı da ki Styles vs Reigns kavgası devam ediyor. O sırada da diğer tarafta Punk ve Gable kavgaya başlıyor. Jason Jordan direk geliyor ve kavgaya katılıyor. Ringde ise Hardy Ambrose'a Mule Kick vuruyor ve KO'ya da Twist of Fate yapıyor. Jeff Hardy Swanton Bomb!!! için köşeye çıkıyor, bu arada da Goldberg Clothesline ile Ziggler'a vuruyor. CESARO ARKADAN RİNGE GİRİYOR VE GOLDBERG'I 3'LÜ KAVGANIN OLDUĞU YERE ATIYOR. 

Goldberg Elendi!

Hakemler o karmaşayı çözmek için oraya gidiyorlar, 1 hakem de Reigns ve Styles'ı ayırmaya yardıma gidiyor. Bu arada ringde, köşede ki Jeff Hardy atlıyacakken Dolph Ziggler onu dışarıya itiyor. Jeff Hardy kavga edenlerin üstüne doğru düşüyor, arada 1-2 hakem de telef oluyor.

Jeff Hardy Elendi!

Ringin etrafı tam bir kaos alanı. Hakemler iki tarafta da çıkan olayları engellemeye çalışıyor. Bu arada ringde de sadece 3 kişi var. Bunlar: Dean Ambrose, Kevin Owens ve Dolph Ziggler.

Üçlü ringin ortasına geliyor ve birbirlerine yumruklar atıyorlar. Ambrose Owens'ın karnına bir tekme atıyor, Ziggler'a da Headbutt vuruyor. Snap Suplex ile atıyor Ziggler'ı. Kevin Owens da onun üstüne gidiyor ve Lariat ile yere seriyor onu. Hemen iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON yapıyor. Ziggler'ı da kaldırıyor KO ve Relase Powerbomb yapıyor. Dolph sırtını tutarken arkadan Ambrose Owens'a Chop Block vuruyor, onu atmayı deniyor ama KO onu blokluyor ve yumruk atıyor. Kevin Owens ona bir kaç yumruk atıyor ve iplere gönderiyor. Ambrose iplerden Crossbody ile dönüyor ve ona atlıyor. Kafasına seri yumruklar geçiriyor Ambrose. Sonra kafasından tutup kaldırıyor ve DIRTY DEEDS!! deniyor ama KO onu Back Body Drop ile atıyor. Bu arada ring dışı kavga sürüyor, 2 hakem daha geliyor onları ayırmaya. Owens şimdi onu yakalıyor ve Package Piledriver yapıyor. Owens taunt atıyor ve yeni şampiyon benim diyor, iplere atıyor onu, Ambrose iplerden geliyor, Owens onu havaya atıyor ama Ambrose REVESELİYOR, Hurricanrana ile. İki isim de aynı anda ayağa kalkıyor, Ziggler da zıplayıp ikisini de yakalıyor ve DOUBLE JUMPING DDT!!! Şu an 3 isim de yerde. Dışarı da ki kavga yavaştan ayrıldı gibi. Hakemler güreşçileri ayırdılar ama hala güreşçiler rahat durmuyorlar, hakemler onları arka alana götürmeye çalışıyorlar. Ringde ise Ambrose kalkıyor, köşede Dean. Kevin Owens iplerden tutunarak kalkıyor. Dolph Ziggler da ringin ortasına. İkisine bakıyor. KO onun üstüne gidiyor ama Ziggler ani bir Body Slam ile onu yere atıyor. Ziggler Ambrose'a Stinger Splash ile atlıyor ama Ambrose çekiliyor. Ziggler kafasını kötü vuruyor. Ambrose hemen onu yakalıyor ve dışarı atıyor.

Dolph Ziggler Elendi!

Son ikiye kalındı. Dean Ambrose ve Kevin Owens.

Owens kalkıyor şimdi ayağa, Ambrose'un üstüne gidiyor ama Ambrose eğilerek ondan kaçıyor. Dean arkasını dönüyor, tekme atıyor karnına. Dirty Deeds deniyor ama KO rahat durmuyor ve kurtuluyor, Clothesline deniyor ama Ambrose kaçıyor bu sefer ve sert bir LARIAT çakıyor. Ambrose ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırıyor. Ona bir Low Blow vuruyor ve tutuyor dışarı atıyor.

Kevin Owens Elendi!

Kazanan: Dean Ambrose

6 Aralık Showdown *LIVE* 512c458523362fa70e01b555d96e5016_crop_north

Ambrose kendini iplere atıyor ve sevinmiş gibi davranıyor. Ama anons eden de yok, müziği de çalmıyor, hakem gelip de elini kaldırmıyor. Çünkü kimse olan biteni görmedi. Ziggler da fark ediyor bunu. Bu arada arkadan Dolph Ziggler ringe giriyor. Ve asgari ücretli hakemler hiç bir şeyi fark etmedi.

Ziggler arkadan Ambrose'a vuruyor. Bacağına bir tekme atıyor ve FAMOUSER!! yapıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve şimdi dışarıya bağırıyor. American Alpha CM Punk'ı bırakıyor ve ortadan tüyüyorlar. Bu arada ringde de Ambrose Ziggler'a bir yumruk atıyor. Hakemler orayı yavaştan temizliyorlar. Ziggler ve Ambrose kapışıyor ama Ambrose bu maçı zaten kazanmıştı bile. Ziggler ona bir Headbutt vuruyor, bir tane de Ambrose vuruyor. Ambrose bir tane daha vuruyor ve 3. kez deniyor ama Ziggler kaçıyor ve arkadan onun boynuna vuruyor. Onu yakalıyor ve HALF NELSON DRIVER vuruyor Ziggler. Dolph Ziggler rakibi Ambrose'u kaldırıyor ve onu atıyor... AMA Ambrose APRONDA KALIYOR. Ziggler onun üstüne gidiyor ama Ambrose alttan bir Shoulder Thrust vuruyor. Ambrose iyice pozisyona giriyor ve Ziggler'ı Back Body Drop ile atıyor... AMA o da APRONDA KALDI. İki isim de apronda. Bir Ambrose bir de Ziggler yumruk atıyor. Ambrose karna bir tekme atıyor ve tutuyor onu sırtından ama Ziggler da hemen havaya kaldırıyor onu fakat atamıyor çünkü Ambrose dirseği ile sırtına vuruyor. Ambrose onun kafasını kaldırıyor, bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve bir tane daha atıyor, gülüyor Ambrose. Ziggler bir hışımla kalkıyor ve SUPERKICK!!! vuruyor ama Ambrose ayakta kalıyor derken bir SUPERKICK!!! daha vuruyor ve Ambrose düşüyor.

Dean Ambrose Elendi!

Kazanan: Dolph Ziggler

6 Aralık Showdown *LIVE* Dolph-Ziggler-Wins-The-Match

Asgari ücretli hakemler bu sefer olan biteni görüyorlar. Müzik çalıyor ve anons yapılıyor. Ziggler kazanıyor maçı ve #1 Contender oluyor.

Ziggler sevinirken GM Jim Cornette ringe geliyor. Ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Ambrose da ring de ayağa kalkıyor.

Jim Cornette: Bu kabul edilemez. Müthiş bir maç oldu ama sonunu karıştı. Sana diyorum Dolph Ziggler, çünkü yapan sensin. American Alpha'ya yaptığın işareti gördük. Maçın seyrini değiştirdin. Ama maçta görev alan lisanslı hakemler bunları görmedikleri için sana kazanmadın diyemeyiz. Bayanlar ve baylar First Showdown Rumble'ın kazananı, ''The Show Off'' Dolph Ziggler.

Arena da bir an BOO artışı oluyor.

Jim Cornette: Ama, ama senden önce bu maçı kazanan oldu. Onunda hakkını yemeyeceğim. Bayanlar ve baylar First Showdown Rumble'ın diğer kazananı, ''The Lunatic Fringe'' Dean Ambrose.

CHEER'lar geliyor bir anda. The Miz ise kalkıp ringe geliyor.

The Miz: Diyorsun ki Decimation da maç Triple Threat oldu.

Jim Cornette: Hayır Miz, olmadı. Hala bire bir olacak. Bunu da Rise da çözeceğiz.

The Miz: Nasıl ?

Jim Cornette: Çok basit. Bu Cuma Rise! şovunda First Showdown Rumble kazananları Dolph Ziggler ve Dean Ambrose Rise! da bir maça çıkacaklar ve o maçın kazananı The Miz ile PWE Decimation da PWE World Heavyweight Championship için maça çıkacak.

Cornette mikrofonu bırakıyor. The Miz, Dean Ambrose ve Dolph Ziggler ringin ortasında face to face yaparken şov sona eriyor.

En son Rawe tarafından Salı 06 Ara. 2016, 20:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 30 kere değiştirildi
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:16

iyi akşamlar
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:17

Selam
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:17

Reosta demiş ki:
iyi akşamlar
İyi aksamlar
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:18

İyi akşamlar beyler. Biraz toplanalım hızlanırız.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:20

Allah Allah niye kimse yorum atmiyor
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:23

Hoş geldiniz beyler. Güzel bir şov olacağını düşünüyorum.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:24

Kısa bir part daha geldi.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:27

Çok geç kalmadan gelebildim.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:28

Bugun birileri doner Rez Alin
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:29

Sayfa 2'ye geçelim uzunca bir part gelecek.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:29

Şunu TV şovu izler gibi izlemeyin. Yorum atın.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:32

Spiker konuşmaları iyi olmuş.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:33

usta bu jimi gözüm tutmadı
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 6 Aralık Showdown *LIVE*   6 Aralık Showdown *LIVE* EmptySalı 06 Ara. 2016, 18:34

Bismillah. Geldim. İnş BR'ı alacam Very Happy (Açgöz ben)

6 Aralık Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
 Similar topics
-
» 27 Aralık Showdown *LIVE*
» 3 Aralık Showdown *LIVE*
» 13 Aralık Showdown *LIVE*
» 21 Aralık Showdown - Brand Split & Draft *LIVE*
» 6 Aralık Showdown Match-Card