PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

17 Ocak Showdown *LIVE*

+2
Ace of Diamonds
Rawe
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

17 Ocak Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 18:59

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* OwSDIMf

Jim Ross: Bayanlar ve baylar! PWE Showdown'a hoşgeldiniz! Bu gece bizleri inanılmaz bir şov bekliyor. Intercontinental kemer maçı, WarTime gelişmeleri ve daha nicesi.

JBL: Aynen, öyle JR. Bu gece bizleri çok güzel bir şov bekliyor. Kaçıranlar üzülür!

Michael Cole: Şov öncesi almış olduğumuz bilgiye göre, sırada dün gece ilk Universal şampiyonu olma şansını elinden kaçıran adamın ringe geliceğini öğrendik.

Jim Ross: Size söylüyorum, çocuklar. Sheamus kaybetse bile dün gece er yada geç bu kemeri kazanacağını gösterdi.

WRITTEN IN MY FACE!

Sheamus rampada. Yüzünde tek bir gülümsemeden ibaret bir şey yok. Ringe gelip mikrofonu eline alıyor. Konuşmaya başlıyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* 160520_512x288_generated

Sheamus: Ne derler bilirsiniz, sevmediğiniz ot her zaman burnunuzun dibinde biter. Sizlere her ne kadar temiz ve tartışmasız bir kavga istediğimi söylesem de dönen kirli oyunlar ve katakulliler yeniden haklı olduğumu ispatlıyor. Beni neden teniz yenmekten acizsiniz? Haydi ama, bir kişinin taşşaklarına tekme atmak o kadar kolay olmamalı. Evet Sami, şimdilik o kemerinle sana iyi eğlenmeni öğütlüyorum çünkü o kemeri nasıl aldığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu da beni asıl konuşacağım konuya getiriyor. Finn Balor...neden maçın ortasında çıkıp aniden bana saldırdığını sormayacağım evlat. Oldu mu, oldu. Sebebini umursamıyorum, sadece sonucunu umursuyorum ki sonucu senin için iyi bitmeyecek. Benim de kuşkusuz ki kendimce sebeplerim var Finn. O saldırın beni gerçente sinirlendirdi çünkü benim tek istediğim bu ringe çıkmak, iyi bir dövüş yaşamak ve sonunda kazanan taraf olarak evime galibiyetle dönmek. Ama sen Finn, bu isteklerime pek yardımcı olmuyorsun. Sana ne yapacağımızı söyleyeyim Finn, Universal kemerini şimdilik bir kenara bırakalım fella. Yerin derinliklerinden yeryüzüne çıkacaksın, sonra o boyalı kıçını tıpış tıpış ringe getireceksin ve ben de senin kafanı tekmeleyip seni olduğun yere geri göndereceğim. Geride kalmaktan şikayet ettin Finn ama bunu yaparken büyük bir hata yaptın. Seni öyle kötü döveceğim ki şeytan halinle Tanrı'ya dua edeceksin. Artık ringe şeytan boyalarınla sürünmek yerine kiliseye yara ve bere içerisinde sürüneceksin. Daha da geriye gideceksin ve bir daha asla sesin çıkamayacak.

Catch Your Breath!

Finn Balor bu sefer rampada.

Jim Ross:
Bu adam dün bir haksızlığın önüne geçti. Doğru olanı yaptı.

Balor ringe gelip bir mikrofon istiyor. Konuşmaya başlıyor.

Finn Balor: Sheamus, sanırım geçen Cumartesi yaptığım hareket sana bayağı dokunmuş olmalı. Aman tanrım Sheamus, şu an ne kadar üzgün olduğunu hayal bile edemiyorum. Düşünsene, rakibinin üstündesin ve onu tuş ediyorsun. Hakem biri vurmuş sonra ikiyi vurmuş ve bir anda ışıklar sönüyor. Tek bir hakem vuruşuyla Universal kemerini eline geçirebilecekken artık bir kaybeden oldun. Benim sayemde. Evet, bu bana yapılsaydı ben de o adamı öldürmek isterdim. Ama Sheamus, sen beni öldüremezsin. Sen beni istediğin kadar kavgaya çağırabilirsin. İstersen bar kavgasına bile çağır fella. Hiç benim stilim değil ama yine de oraya gelir ve seni doğduğuna pişman ederim. Ben senin gibi kirli bir adam da sayılmam Sheamus. Tamamen farklı stiller, anlarsın ya. Ama tüm bu farklılıklara rağmen tek bir şeyden her zaman emin oluruz: O da senin layık olduğun yerin benim her zaman altım olduğu. Senin neyi temsil etmeye çalıştığını çok iyi anlıyorum aslında: Kavgacı, sarhoş, sert laflar söyleyen, karizmatik, stereotipik bir İrlandalı. Başlı abşına bir tiksinç yuvası. Spot ışıklarının altındaki adam, bir reklam yüzü...üzgünüm Sheamus. Gerçekten çok üzgünüm çünkü seni bir çok önemli şeyden alı koyacağım. Universal kemeri bir başlangıçtı. Bunlar daha iyi günlerin. Senden kopup gidecek bir sürü şey var. Benim ise kazanacağım şeylerin listesi daha yeni başlıyor. Kimleri yendiklerin veya başarıların beni korkutmuyor. Seninle aramızdaki en büyük fark şu: Sen zirvesine çıktığın dünyanın altına bakmayı akıl edemiyorsun, böylece o dünyanın çökmekte olduğunu göremiyorsun.

IF YOU SMELL!

Rock görünüyor stagede. Dün gece olay adamlardan biri olmuştu. Ringe mikrofonuyla beraber gelip konuşmaya başlıyor.

The Rock: İlk olarak The Rock şunu belirtmek istiyor: Sami Callihan koca kafalı orospu çocuğunun teki. İkinci olarak The Rock farklı noktalara parmak basacak. Özellikle sen, boyalı ucube, sen kim olduğunu sanıyorsun da o boyalı burnunu The Rock'un işine sokmaya cüret ediyorsun ha? The Rock planlarının bozulmasından hiç hoşlanmaz. Sheamus gibi tuttuğunu koparan bir fellanın yerine sümsük ve loser bir ibnenin kazanmasına sebebiyet vermen de The Rock'u deli eden başka bir unsur. The Rock senin kim olduğunu bilmiyor ama senin nereye gideceğini çok iyi biliyor. Belki de eskisi gibi olur. Geride kalırsın. The Rock ise yükselmeye devam eder. Bunu da nasıl mı yapar? 47 numara botlarını güzelce parlatır, ilk olarak Sami Callihan'a, sonra da Finn Balor'a güzelce saplar! Sonra ne olur mu dersin? The Rock sadece insanların şampiyonu olmaz. Universal kemerini alan The Rock artık uzaylıların da şampiyonu olur. Peki uzaylıların şampiyonu olan The Rock ne yapar? NASA ile görüşür, tez vakitte Neptün'e gider ve mavi tenli uzaylı kadınları ile çılgın geceler geçirir! Bütün bunlardan önce ise bir süreç var ve o süreç daha yeni başlıyor.

For Whom The Bell Tolls!

PWE Universal Şampiyonu rampada, kemeriyle birlikte. Ringe doğru ilerliyor. Belindeki kemeri özellikle Rock ve Sheamus'ın gözüne sokuyor. Bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Sami Callihan: İnsanlar neden hep gerçeği kabul etmek yerine türlü bahaneler üretmeye çalışır ki? Bu kemer belimde ve bunu sapına kadar hak ettim. Sonunda zirvedeyim. Bu lanet zirveye çıkmam 1 yılımı aldı ve bunu kısa bir sürede vereceğimi sanıyorsanız gidin ve kendinizi becerin. Evet Sheamus, Finn Balor'un karışması adil değildi değil mi? Çok yazık, çünkü ondan önce burada gördüğümüz vasat film yıldızı da ringe çıkıp bana Rock Bottom yaptı. Bunu yaptı çünkü onun kuyruk acısı var. Onu da bileğimin hakkıyla yendim ve ağlamaya devam ediyor. Low Blow mu? Bu kadar pısırık olmayın. Yiğidin malı meydanda olur. (gülüyor) Şunu tekrar söylüyorum: Bu kemeri benden başka hak eden hiç ama hiç kimse bu şirkette bulunmuyor. Karşılaşmak isteyenleri de ringin ortasında bekliyorum. Sizlere 1 yıl içimde biriktirdiğimi göstermeye can-ı gönülden hazırım. Bu başarının Finn Balor olmadan gelmeyeceğini düşünen her aptalı karşıma almaya hazırım. Finn, bir adaletsizliği çözmeye çalışıyordun belki ama seni de karşıma almaktan korkmuyorum. Ben bu şirketin görüp görebileceği en iyi Dünya şampiyonuyum. Bu Dünya şampiyonu sıfatını kendim hakkımda kullanabilmek için o kadar uzun süre bekledim ki...bazı şeyler değişecek. Bugüne kadar izlediğiniz Sami Callihan'ı unutun. Çok şey değişecek. Eskisi gibi başarısızlıklar ve hüzünle dolu günler yok. Onun yerine, benden şüphe eden herkese başarısızlıklar yaşatma ve hüzne boğma günleri var. Zamanlar değişti, alışmazsanız geride kalırsınız.

Ortam gerilmeye başlıyor. Sheamus Balor'a, Rock ise Callihan'a doğru bir atım atarken-

I'M BACKKK!

Eric Bischoff mikrofonla rampadan doğruca ringe doğru koşuyor.

Eric Bischoff: HAYIR, HAYIR, HAYIR! HAYIR! WarTime yaklaşıyor ve ben en iyi 4 adamıma bir zarar gelmesine göz yummayacağım. WarTime'dan sonra birbirinize istediğini yapabilirsiniz. Fakat şuan değil. Sami odama gel. Seninle görüşmem gereken bir şey var.

Bischoff mikrofonu bırakıyor. Superstarlarda teker teker ringden ayrılıp arka alana geçiyorlar. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşü.

Deadman's Game!

17 Ocak Showdown *LIVE* The-Undertaker-Entrance

The Undertaker geliyor.

Break The Walls Down!

17 Ocak Showdown *LIVE* 6874436

PWE Intercontinental Şampiyonu Chris Jericho geliyor.

PWE Intercontinental Championship Match

Chris Jericho (c) vs The Undertaker

Zil çalıyor Taker Jericho'nun üzerine doğru yürüyor Jericho hamle yapmayı denerken Taker yumruklamaya başlıyor Jericho epey sersemliyor ,Taker seri yumruklara devam ederken ringin dışına atıyor kendini seyirciler yuhalamaya başlıyor Jericho "Shout the hell up" diye bağırıyor Taker arkadan kafasını yakalıyor ve bulldog ile yere seriyor Jerichoyu.Taker Jericho'yu sakin bir şekilde kaldırıyor Jericho önünü görmeden yumruk sallıyor Taker yumruğu yakalıyor , Jericho headbutt vuruyor Taker burnunu tutarken Jericho'dan enzuigiri geliyor Taker aprona doğru yüz üstü düşüyor, Taker'ın yüzü apronda kalıyor Jericho hızını alıyor VE DRIVE BY!! Jericho tekrar boo almaya başlıyor apronda ayağa kalkıyor kollarını açıyor , Taker bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor Jericho crossbody yapıyor AMA TAKER YAKALIYOR TOMBSTONE! Jericho son anda kendini çeviriyor VE DDT! Çok erken bitebilirdi maç , hakem saymayı eksit etmiyor 7- Jericho ayağa kalkıyor kendini zar zor ringe atıyor 8- Takerda ayağa kalkıyor apron'a tutunuyor 9- ringe giriyor son anda .Taker ringe girdiği gibi Jericho saldırıyor sırtını vuruyor ,Taker knee vuruyor ardından omzu ile köşeye kadar itiyor , köşeye yapıştırıyor Jericho'yu ardından Taker Jericho'yu top rope'a çıkarıyor Jericho son anda tekme atıyor Taker sersemliyor Jericho top rope'dan crossbody yapıyor ve başarılı.Devamında tuşa gidiyor 1...2... attı.Jericho yerde Taker'ı tekmeliyor Taker acı içinde iplere uzanmaya çalışıyor , Jericho Taker'ı bacaklarından yakalıyor WALLS OF JERICHO!! Tam çevirecek iken Taker zorluyor VE HELLS GATE!! Jericho eli ile ipe uzanamıyor ayağını iplere çevirip ayağını atıyor Taker bırakmıyor ama , hakem uyarıyor Taker bırakıyor Jericho iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor ,Taker ayağa kalkıyor Jericho'ya doğru koşuyor Jerichodan dropkick geliyor.

Jericho köşeye geçiyor "Come on baby" diyor Taker kalkıyor CODEBREAKER! TAKER YAKALIYOR BACAKLARINDAN OMZUNA ALIYOR ARDINDAN LAST RIDE!! Jericho pestil oluyor Taker tuşa gidiyor 1...2...2.5... Jericho elini ipe atıyor.Taker Chokeslam tauntunu yapıyor Jericho kalkmadan kendini dışarı atmaya çalışıyor Taker yakalıyor Jericho iplere tutunuyor Taker ısrarcı Jericho tekme atıyor Taker karnını tutuyor Jericho suplex için kaldırıyor Taker izin vermiyor arkasına düşüyor Jericho arkasına dönüyor Taker tekme atıyor ardından kolundan tutup köşeye götürüyor OLD SCHOOL! Tam vuracak iken Jericho Taker'ın bacağını çekiyor Taker iplerin üstünde kalıyor hayaları gidiyor , Jericho ardından hızını alıyor VE İPLERİN ÜZERİNDEKİ TAKER'A SPRINGBOARD DROPKICK VURUYOR!! Taker ringin dışına düşmüyor iplere tutunuyor ardından Jericho Taker'ı tekrar yakalıyor aprondan ringe sokmayı deniyor Taker izin vermiyor aprondan ringin içindeki Jericho'yu boynundan tutuyor VE CHOKESLAM!!! Taker kaldırmadan Jericho dirsek vuruyor Taker yüzünü tutarken Jericho suplex ile Taker'ı ringe sokuyor ardından Jericho iplere gidiyor VE LIONSAULT!! tuşa gidiyor 1...2...2.8... attı.Jericho tekrar Taker'ın kalkmasını bekliyor ,Taker kalkıyor CODEBREAKER!! Taker yine yakalıyor Jericho Taker'ın suratına vuruyor Taker bırakıyor Jericho ise dengesi bozuk şekilde iniyor , Taker yüzünü tutarken Jericho iplere yaslanıyor hızlıca Taker'a doğru koşuyor ama Taker hızlı davranıyor Jericho'nun boynunu yakalıyor VE CHOKESLAM!!! Tuşa gidiyor 1...2...2.999... attı Taker şaşırıyor hakeme itiraz ediyor.

Undertaker ayağa kalkıyor ve Jericho'ya bakıyor. Onu kaldırıyor ve kolundan tutuyor. Taker köşeye çıkıyor, Jericho'nun kolunu tutuyor hala. OLD SCHOOL deneyecek Undertaker. Taker iplerde yürümeye başlayacak iken Chris Jericho ona bir yumruk atıyor. Bir tane daha atıyor Jericho ve köşeye çıkıyor o da. Bir Taker bir de Y2J yumruk atıyor. Taker onun kolunu bırakıyor ve Headbutt vuruyor. Jericho aşağı düşüyor ama hemen kalkıyor ayağa. Taker ona tekme sallıyor ama Jericho o tekmeyi tutuyor, ayağını geri ittiriyor ve DROPKICK! vuruyor, Taker köşeden aprona DÜŞÜYOR. Jericho kalkıyor ayağa, Taker'a doğru koşuyor ve Running Enzuigiri vuruyor. Taker apron da sallanırken Jericho bir de Springboard Dropkick! vuruyor, Undertaker aprondan da aşağı düşüyor. Chris Jericho ringden inecek gibi oluyor ama ne gerek var Count Out ile kazansam olur0 diyor ve iplere yakın duruyor, Taker'ı izliyor. Hakem de saymaya başlıyor. Taker toparlanma aşamasında, 1..2..3.. oluyor, Jericho bir şey görüyor hayranların arasında, dışarı çıkmak için bir adım atıyor ama hakem dur diyor ona ve çıkmazsın diyor. Jericho tamam seni kırmayacağım diyor ve hakeme sarılıyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Owens-nailes-rollins-with-a-ring-edge-powerbomb

O sırada KEVIN OWENS bariyerlerden atlıyor ve dışarı Undertaker'ın üstüne gidiyor. Owens onu kaldırıyor ve kafasını bacaklarının arasına sokuyor, POWERBOMB TO THE APRON!!! Jericho ise hala ring de hakeme sarılıyor, Owens Taker'ı ringe sokuyor. Jericho kafasından tutup kaldırıyor onu ve ''I am the best in the world at what I do'' diyor ve CODE BREAKER!!! çakıyor. Jericho tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve Y2J kemerini koruyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* 1210195

Chris Jericho hemen ringden iniyor ve en iyi arkadaşına sarılıyor. Hakem Intercontinental kemerini ona getiriyor. Jericho kemeri havaya kaldırıyor, Owens da onun 1 adım gerisinde onu işaret ediyor. Chris Jericho şimdi ringe giriyor ve kemeri Taker'a gösterip ona laf atıyor. Owens ise ringin dışında. BU ARADA ROMAN REIGNS BARİYERLERDEN ATLIYOR!!! Jericho onu görüyor ve Kevin dikkat et diye bağırıyor. KO arkasını dönüyor ve ona bir yumruk atıyor... AMA Reigns eğiliyor ve kolunun altından geçiyor, iplerin arasından onları izleyen Chris Jericho'ya, SUPERMAN PUNCH!!! vuruyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Roman-Reigns-Vs-Kevin-Owens-AW159

Reigns arkasını dönüyor, Owens ona bir yumruk atıyor ama Roman Reigns onu blokluyor ve bir tane sağlam yumruk patlatıyor. Kevin Owens darbenin etkisi ile gerilerken Reigns'den klasik bir UUUUUUUAAAAAHHHHHHHH!!! kükremesi geliyor ve SPEAR!!! yapıyor ona. Roman Reigns tek başına JeriKO ikilisini alt ediyor. Reigns Main Event de ki maçları için Kevin Owens'a bir mesaj gönderiyor.

Arka alandayız. Eric Bischoff'u ofisinde görüyoruz.

17 Ocak Showdown *LIVE* 4live-eric.bischoff-11.02.10.1

Kapı tıklanıyor.

Eric Bischoff: Kim o?

?: Benim. Buraya çağırtmışsın.

Eric Bischoff: Evet, lütfen içeri gel.

Kapı açılıyor ve içeriye Universal Şampiyonu Sami Callihan giriyor.

Sami Callihan: Dinliyorum.

Eric Bischoff: Biliyorsun, WarTime geliyor. Showdown takımının 5 kişiye ve en önemlisi 1 kaptana ihtiyacı var. Kadromuza baktığımda ise kaptanın kim olması gerektiğine karar verdim. Showdown takımının kaptanı sensin, Sami! Adım gibi biliyorum ki o Rise kaltaklarına Wartime'da hakettiklerini vereceksin.

Sami Callihan: Hepsi bu mu?

Eric Bischoff: Evet.

Sami Callihan: Tamam, o zaman.

Sami Callihan odadan çıkıyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Electrifying!

17 Ocak Showdown *LIVE* Rock28

The Rock geliyor.

Metalingus!

17 Ocak Showdown *LIVE* 520155_1294146287099_480_300

''Rated R Superstar'' Edge geliyor.

War Time Elimination Match for Team Showdown

The Rock vs Edge

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Başlar başlamaz Edge Rock'ın üzerine koşuyor. Rock onu ARM DRAG ile fırlatıyor! Edge kalkıyor ve bir ARM DRAG daha! Edge şimdi köşeye tutunarak bir kez daha kalkmaya çalışırken Rock hemen arkasından sarılıyor ve GERMAN SUPLEX! Ardından tuş deniyor. 1...2.. atıyor Edge! Rock şimdi saçlarından tutup kaldırmak istiyor rakibi. Ama Edge kalkarken rakibinin karnına sert bir yumruk atıyor! Şimdi kalkıyor ayağa. Birde tekme vuruyor karnına! Ardından mayosundan ve kafasından tutup köşeye direğine fırlatıyor!! Rock omzunu sertçe köşeye çarpıyor! Edge belinden çekiyor onu ve Roll Up'a alıyor! 1...2... atıyor Rock! Edge şimdi kafasını ve kolunu iki eliyle kavriyor ve kilide alıyor Rock'ı!! Rock ilk anda kurtulmayı denesede başarılı olamıyor. Edge şiddeti arttırırken, Rock tek bacağını yere basmayı başarıyor. Ardından diğeri ve ayağa kalkıyor! Şimdi arkasındaki rakibine boştaki koluyla dirsek vuruyor! Bir kez daha! Edge bırakmak zorunda kalıyor! Rock onu kolundan tutuyor ve iplere gönderiyor. Edge iplerden sekiyor ve Rock onu SPINEBUSTER ile yere seriyor!!!! Şimdi ayağa kalkıyor Rock. Peoples Elbow tauntu atıyor ve koşuyor iplere! Sekiyor ve diğerine gidiyor. Edge, rakibi üzerinden atlayıp diğer iplere koştuğu sırada ayağa kalkıyor! Rock iplerden sekiyor ve Edge onu BIG BOOT ile karşılıyor!!!! Şimdi taunt sırası Edge de!! Edge saçlarını arkaya atarak köşeye doğru çekiliyor! Spear diye sayıklıyor! Rock yavaş yavaş kalkıyor. Edge hazır. Rock dönüyor ve Edge koşuyor! Ama Rock kenarı çekiliyor!!! Edge son anda köşeye carpmaktan kurtuluyor. Rock arkasında. Edge dönüyor ona doğru. Rock yakalıyor rakibi ve ROCK BOTTOM!!! ROCK BOTTOM!!! Biter bu maç. Rock tuş deniyor. 1...2...3!

17 Ocak Showdown *LIVE* Wm28_photo_359

Showdown takımının eli The Rock ile artıyor. The Rock Showdown takımına katılıyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşü sırada Tag Team Titles maçı olacağı duyuruluyor.

The Elite!

17 Ocak Showdown *LIVE* Gable-and-Jordan

American Alpha geliyor. Yanlarında Four Horsemen ekibinden olan Dolph Ziggler ve Luke Harper da var.

Dörtlü ringe giriyor, Dolph Ziggler mikrofon alıyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* 339oqk3

Dolph Ziggler: Bu gece tarih yazılacak. 17 Ocak 2017, Salı akşamı PWE Rise! da yer alan Four Horsemen ekibi Showdown şovunu istila etti ve ekibin içinde ki American Alpha takımı Showdown da yer alan, PWE Tag Team şampiyonu olan ama takım olarak bir şey beceremeyen Cesaro & Sheamus ikilisini yenecek ve PWE Tag Team Şampiyonluğunu hak ettiği seviyeye ulaştıracak. Four Horsemen ekibi olarak bizim bu şirketi daha iyi bir yer yapmak için yaptığımız her şeye teşekkür ettiğiniz için rica ederiz.

Ziggler mikrofonu bırakıyor ve Harper ile ringden iniyor.

Hellfire!

17 Ocak Showdown *LIVE* Tag-team-1482215693-800

PWE Tag Team Şampiyonları Cesaro ve Sheamus geliyor. Ellerinde mikrofon var.

Sheamus: Biliyor musunuz fellar ? Geçen şovda ortağımı yalnız bırakmıştım çünkü başka işlerim vardı. Ama bu gece tekrar beraberiz. Ve az önce Dolph Ziggler'ın dediği tüm lafları ona yedireceğiz. Avrupa tarzında.

Cesaro: First Anniversay Şovunda eksik kalmış olabilirim. Ama bu akşam doğru kişi yanımda. Chad, Jason umarım olacak olanlara hazır gelmişsinizdir.

Cesaro ve Sheamus mikrofonları bırakıp ringe giriyorlar.

PWE Tag Team Championship Match

Cesaro & Sheamus vs American Alpha (Jason Jordan & Chad Gable)

Cesaro ve Chad Gable ringde, maça bu ikili başlayacak. Hakem dışarı da ki Dolph Ziggler ve Luke Harper ikilisini uyarıyor ve zili çaldırıyor. Gable ve Cesaro hemen Lock Up giriyorlar. Cesaro kısa süre içinde Headlock'a alıyor... AMA Gable anında pozisyonu çeviriyor ve Cesaro'yu ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Cesaro, hızlı başladı maç. Cesaro ve Chad Gable birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar. Gable Leg Takedown için Cesaro'ya alttan girişiyor ama Cesaro bunu fark ediyor ve alttan gelen Gable'ı yere bastırıyor. Sırtına bir tekme atıyor Cesaro ve kafasını bacaklarını arasına sıkıştırıyor. Powerbomb! deniyor Cesaro ama Gable'ı kaldıramıyor ve Chad Gable REVESELİYOR, Back Body Drop ile atıyor onu... AMA Cesaro ayaklarının üstüne düşüyor. Gable arkasını dönüyor, BAM! European Uppercut vuruyor Cesaro. Gable kendini yavaşça yere bırakıyor, Cesaro gülüyor buna. Ve onun ayağından tutuyor, kendi köşesine sürüklemek istiyor ama Gable onu ittiriyor. Cesaro köşesine geri takla atarak geriliyor, Gable da kendi köşesine gidiyor ve ikisi de aynı anda tag veriyor, Sheamus ve Jason Jordan ringe giriyorlar.

Sheamus rakibinin üstüne koşuyor, Jason Jordan da geri durmuyor ve onun üstüne koşuyor. İkisi tam ringin ortasına geliyorlar ve Jordan Sheamus'ı bir anda yakalıyor ve ALPHA-PLEX!! ile atıyor onu. Bu arada Cesaro da ringe girmeye çalışıyor ama o iplerin arasından gelirken Jordan göğüs kafesine bir tekme atıyor. Jason Jordan arkasını dönüyor, Sheamus ona Running Double Axe Handle vuruyor. Kalkınca Sheamus bir kez daha Running Double Axe Handle vuruyor ve iplerden sekiyor Sheamus, Running Knee Drop yapıyor. Sheamus kalkıyor ayağa, Chad Gable ringe giriyor. Gable onun üstüne koşuyor, Clothesline deniyor ama Sheamus eğiliyor ve Gable arkasını dönüyor, Sheamus ona bir yumruk atıyor. Chad biraz geriliyor ama onun üstüne gidiyor, Sheamus FLAPJACK ile onu iplerin üstüne bırakıyor. Gable iplere düşüyor ve etki ile ringin dışına düşerken Luke Harper tutuyor onu. Harper onu sağlamca yere indiriyor ve ringe sokuyor, Gable arkadan Sheamus'ı yakalıyor ve çok güzel bir German Suplex!! yapıyor. Jordan hemen Sheamus'ı tuşa gidiyor 1.. 1.25.. oluyor... Cesaro bozuyor tuşu. Gable ona gidiyor ve bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve 3. yumruk geliyor. Bir kez daha deniyor ama Cesaro eğilince Gable devam ediyor ve iplerden sekip onun üstüne gidiyor... AMA Cesaro onun karnına tekme atıyor ve onu SUPLEX için kaldırmayı deniyor, o sırada arkadan Jason Jordan vuruyor ona, Gable yerde kalıyor. Cesaro Jordan'a Backhand Elbow vuruyor, Sheamus bir anda kendi zorluyor ve ayağa kalkıyor, Double Leg Takedown ile yere gömüyor onu. Cesaro da Gable'ı kaldırıyor ayağa ve SUPLEX ile kaldırıyor havaya, biraz bekletiyor ve sonra yere vuruyor onu, güzel bir Delayed Vertical Suplex izledik. Cesaro ringden çıkacak iken Luke Harper giriyor ringe ve onun üstüne gidiyor ama Cesaro eğilerek kaçıyor ondan. Harper arkasını dönüyor, Sheamus ona BROGUE KICK!!! vuruyor. Harper iplere geriler iken Cesaro'da ona Running European Uppercut vuruyor. Harper dışarı düşüyor ama yarı ayakta. Cesaro onun kalktığını görüyor ve iplerden sekiyor, SUICIDE DIVE ile üstüne uçuyor. Cesaro aprona çıkıyor ve Sheamus'den tag alıyor. Cesaro köşeye çıkıyor ve Jordan'a Diving Crossbody!! ile atlıyor. Kalkıyor Cesaro ve Gable'ı dışarı atıyor. Jordan'ı kaldırıyor Cesaro ve Ricola Bomb yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Jason Jordan. Cesaro kalkıyor ayağa ve Jordan'ı da kaldırıyor... AMA Jordan bir anda onun arkasına geçiyor ve JORDAN SLAM yapıyor, tuş deniyor 1.. 2.. 2.50.. da Sheamus BOZDU! Sheamus tuşu bozduktan sonra Jordan'a bir Irish Curse Backbreaker! yapıyor ve çıkıyor ringden. Bu sırada Cesaro köşesine doğru gidiyor, Sheamus da tag için bekliyor. Dolph Ziggler Chad Gable'ı ringe sokuyor ve git diyor. Cesaro köşesine giderken Chad Gable dalıyor ringe ve onun üstüne çullanıyor, Ziggler da dışarıda dolaşıyor ve Sheamus'ın olduğu köşeye geliyor. Şimdi Jordan da Cesaro'nun üstüne çullanıyor. Sheamus ringe girecekken Ziggler onu ayağından tutuyor ve aşağı çekiyor, hakem ise ringde ki hengameden olan biteni göremiyor. Sheamus arkasını dönüyor, Harper SUPERKICK!! deniyor ama Sheamus yakalıyor ayağını ve yere bırakıyor, Harper'ı omuzluyor, Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor ona. Sheamus kalkıyor ve Ziggler'a bakıp ringe giriyor. Dolph Ziggler da giriyor ringe, SUPERKICK!!! için bacağını kaldırıyor.... AMA Sheamus hakemi çekiyor önüne, Ziggler tekmeyi vurmuyor. Sheamus hakemi Ziggler'a ittiriyor, Ziggler hakemi Clothesline ile indirip Sheamus'un üstüne gidiyor ama Sheamus eğiliyor. Ziggler arkasını dönüyor, BROGUE KICK!!! vuruyor, Ziggler tekmeyi ağzına alıyor. Sheamus Ziggler'a bakarken girişten birisi koşarak ringe geliyor ve köşeye geçiyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Finn-balor-1471092936-800

BU DEMON KING FINN BALOR!!! Geçen şov da olanlar yetmemiş demek ki. Sheamus arkasını dönüyor, Balor ona Running Dropkick vuruyor, Sheamus iplere geriliyor. Finn Balor Gable ve Jordan'a çekilin diyor, Cesaro'yu kaldırıyor ve BLOODY SUNDAY!!! yapıyor ona. Bu arada Sheamus da ayağa kalkıyor iplerde... AMA Balor Clothesline vuruyor ona, dışarı düşüyor Sheamus. Balor da iplerden sekiyor ve TOPE CON HILO!! ile uçuyor ona. Jordan ve Gable birbirlerine bakıyorlar ve bağırıyorlar. Jordan Cesaro'yu kaldırıyor ve havaya atıyor, Gable onu yakalıyor ve yere çakıyor, GRAND AMPLITUDE!!! geliyor American Alpha'dan. Tuşa gidiyor Jordan... AMA HAKEM YOK. American Alpha beklerken bir hakem görünüyor girişte. Hakem ringe koşarak geliyor ve tuşu sayıyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Yeni şampiyonlarımız var.

17 Ocak Showdown *LIVE* American-Alpha-SD-Live-Tag-Champs

American Alpha PWE'nin yeni Tag Team Şampiyonları oluyorlar. Ringe bakıyoruz, hakem kemerleri ikiliye getiriyor. Ziggler ayaklanıyor ve Luke Harper da ringe giriyor. Four Horsemen ring de sevinir iken etrafa bakıyoruz, Finn Balor yok. Sheamus ve Cesaro da arka alana gidiyorlar. Four Horsemen ring de taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Cesaro-and-sheamus-try-to-get-on-620x350

Cesaro ve Sheamus ekrana geliyor. Az önce takım kemerlerini kaybettiler. Sheamus ceketini giyiyor üstüne, Cesaro ise çantaya tekme atıyor.

Sheamus: Böyle olmamalıydı fella.

Cesaro: Biliyorum.

Sheamus: O Finn Balor denen kancığı delik deşik edeceğim. Hele onu bi elime geçireyim.

Cesaro: Aynen onu yapmalısın dostum ama artık takım olmamız gerekiyor.

Sheamus: Kabul etmesi üzücü olsa da başka şansımız yok fella. Şu an işler karışık ve takım olarak da bir şeyler yapamıyoruz.

Cesaro: Maalesef. Umarım o Finn Balor denilen veletin aklını başına getirirsin dostum. Çünkü boyu olmaması gereken yerlerde. Ona iyi bir ders ver.

Sheamus: Vereceğim fella. Sen de dikkat et kendine. Dediğim gibi işler karışık.

Cesaro başını sallıyor ve ikili el sıkışıyorlar ve ikisi de ayrı yollara gidiyorlar.

Kameralar arka alana gidiyor. Arka alanda kameralar Kyle O'Reilly'nin soyunma odasına giriyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Promo-redragon-kyle-oreilly-bobb-1024x576

Kameramanın önünden bir muhabir odaya giriyor ve Kyle O'Reilly ile el sıkışıyor ve yanına oturuyor.

Muhabir: İyi akşamlar Showdown severler. Yanımızda PWE Superstar'larından biri bulunuyor, Kyle O'Reilly. Kyle sormak istediğimiz soru belli. Senin ve Alex Shelley arasında neler oluyor ?

Kyle O'Reilly: Öncelikle iyi akşamlar. Onun ve benim arasında olanlar tamamen kişisel. Bunu o başlattı. O takım maçında ellerini bana koydu. Ve geçen First Anniversary şovunda karşılığını aldı. Bu kadar basit.

Muhabir: Peki devamı gelecek mi ? İkiniz de PWE'nin genç yetenekleri arasında gösteriliyorsunuz. Bu rekabet size PWE basamaklarını tırmanmanız için büyük bir fırsat gibi gelmesi gerekiyor değil mi ?

Kyle O'Reilly: Aslında öyle. Çünkü ikimiz de aynı zaman da PWE ile anlaştık. Ve bana saldırması kendisine bir isim yapmak, bir etki göstermek içindi. Bunu anlıyorum. Ama birine karşı kavga başlatırsan sana gelecek kavgaya da hazır olman gerekiyor.

Muhabir: Sorularımıza cevap verdiğiniz için teşekkür ediyoruz Kyle. İyi akşamlar.

Kyle O'Reilly: İyi akşamlar.

Muhabir oradan kalkıyor ve kapıya doğru gidiyor. Kyle O'Reilly de ayaklanıyor ve şişesinden bir yudum su içiyor. Kyle şişeyi yere koyduğunda arkadan birisi ona saldırıyor. BU ALEX SHELLEY! Muhabir kameramana bunlar çek diyor. Shelley ona bir kaç tekme atıyor ve ayağa kaldırıyor, dolaba atıyor O'Reilly'yi. Alex Shelley ona bir kaç yumruk daha atıyor ve tutuyor onu, televizyona doğru atıyor. 82 Ekran Led TV parçalanıyor, Kyle O'Reilly yerde. Shelley kameramana yaklaş diyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Maxresdefault

Alex Shelley: Ben bir kavga başlattığım da gelecek olan kavgaya hazırım. Ama daha fazlasını da ortaya koymaya müsaitim. Bunu anlasan iyi olur Kyle O'Reilly. Yoksa Alex Shelley'nin elinden daha çok acı çekeceksin.

Shelley oradan ayrılıyor, kameralar da ringe dönüyor.

The Rising Sun!

17 Ocak Showdown *LIVE* 20160407_Shinsuke_1920x1080--0c070c90d0ff7da070adaff6d2967a6b

''The King of Strong Style'', Shinsuke Nakamura geliyor.

Phenomenal!

17 Ocak Showdown *LIVE* Fb056583f91ae477c9ee7e89d7aa86c6_crop_north

''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

War Time Elimination Match for Team Showdown

Shinsuke Nakamura vs AJ Styles

Hakem güreşçileri kontrol ediyor ve her şey hazır diyor. İkili ringin ortasına geliyor ve el sıkışıyorlar. Zil çalınca Lock Up giriyorlar. 1 Dakika boyunca iki taraf da üstünlük sağlayamıyor, Nakamura bir açık buluyor ve Styles'ı Arm Drag ile atıyor. AJ kalkıyor hemen... AMA Nakamura ona Dropkick vuruyor. AJ Styles bir kez daha anında ayağa kalkmıyor ve rakibinin üstüne gidiyor, Shinsuke Nakamura bu sefer onu Back Body Drop!! ile atıyor... AMA AJ Styles ayaklarının üstüne düşüyor. Nakamura arkasını dönüyor, AJ Back Kick vuruyor. Shinsuke Nakamura karnını tutarak kalkıyor, AJ Styles SPIN KICK! vuruyor... AMA Nakamura onun bacağını havada yakalıyor. AJ tek ayak devam ederken bir anda ENZUIGIRI! vuruyor ama Nakamura bu sefer de eğiliyor. AJ bacağını kurtaramadı, hala yerde. Elleri ile kendini kaldırıyor AJ ve ileri doğru takla atıyor, Nakamura da bacağını tutarken onunla beraber hareket ediyor ve kafasını köşeye çarpıyor, AJ Styles'dan çok stratejik bir hareket geliyor. Nakamura yüzünü tutarak kalkıyor ve arkasını dönüyor. AJ ona bir kaç yumruk atıyor sonra bir Backhand Chop darbesi vuruyor ve bir kaç yumruk daha atıp bir kez daha Backhand Chop darbesi vuruyor ve Nakamura'yı omuzuyor, USHIGOROSHI!!! yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Shinsuke Nakamura. 

AJ Styles ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, yerde ki rakibine Headlock bağlıyor. 1 Dakika geçiyor, Nakamura yarı ayakta, Styles ise tam olarak ayakta hala Headlock pozisyonundalar. Shinsuke Nakamura hareketlenmeye başlıyor. AJ Styles'ın karnına bir kaç yumruk atıyor, sonra 2 de dirsek vuruyor. Nakamura kurtuluyor ve bir de karnına diz darbesi vuruyor. AJ'i belinden tutuyor ve Back Suplex! deniyor ama AJ arkasına, ayaklarının üstüne düşüyor. Styles hemen iplere koşuyor ve iplerden sekiyor, rakibinin üstüne gidiyor ama Nakamura Kitchen Sink ile karşılık veriyor, Nakamura tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor AJ. Shinsuke Nakamura kalkıyor ayağa, Styles'ı kaldırıyor ve omuzluyor ama AJ rahat durmuyor ve onun önüne düşüyor, AJ bir yumruk atıyor. Nakamura eğiliyor ve arkasına geçiyor, Double Knee Backbreaker yapıyor, AJ ayakta kalıyor ama sırtını tutuyor. Nakamura Kip Up!!! ile kalkıyor ve Styles'ı yakalıyor, German Suplex ile atıyor onu köşeye doğru. AJ Styles köşede, ilk köşe yastığına dayadı kendini, Nakamura da görüyor bunu ve bir taunt atıyor, ona doğru koşuyor Nakamura ve Running Knee Strike vuruyor köşede yatan Styles'a. Nakamura hemen tutuyor onu ve ringin ortasına çekiyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor AJ Styles. Nakamura nasıl olur diyor hakeme, oturduğu yerden itiraz ediyor ama hakem dinlemiyor onu. Nakamura tam kalkacakken Styles onu kolundan ve bacağından yakalıyor, tuşa alıyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Nakamura. İkisi de aynı anda kalkıyor ayağa, Nakamura yumruk sallıyor AJ eğiliyor ve PELE KICK! vuruyor ona. Nakamura iplerden gerilip onun üstüne geliyor, AJ onu Drop Toe Hold ile yere düşürüyor. Ve kendisi de iplere doğru bir takla atıyor, şık bir hareket ile orta ipin arasından aprona geçiyor. Nakamura ayağa kalkıyor ve Styles da PHENOMENAL FOREARM!!! vuruyor ona. Styles hemen kaldırıyor onu ve STYLES CLASH!!! yapıyor. AJ tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. AJ Styles Showdown takımına katılıyor.

17 Ocak Showdown *LIVE* Ce4e5fee4625c8366574c997f08c2c76

Hakem geliyor ev onun elini kaldırıyor. Showdown takımı çok güçlü bir isim kazanıyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklam dönüşü gecenin Ana Olayı var!

FIGHT! AÇ BASLARI!

Kevin Owens rampada.

17 Ocak Showdown *LIVE* 81569403c5b010b716ec7494e9c8741d_crop_north

Ringe doğru iler-

ROMAN REIGNS ARKADAN GELİYOR VE KO'YA SALDIRIYOR!

17 Ocak Showdown *LIVE* Maxresdefault

Reigns, Owens'ın kafasından tutup ring postlarına geçiriyor. Owens sersemlemiş ve şaşırmış durumda. Reigns şimdi bileğini sıvazlıyor. Owens'ın üstüne koşuyor ve SUPERMAN PUNCH! Reigns, Owens'ı spiker masasına yaklaştırıyor. Reigns masayı temizliyor. Owens'ı kaldırıyor ve POWERBOMB! HEM DE MASANIN ÜSTÜNE! Owens'ın bırakın mücadeleyi yürüyecek hali kalmadı. Reigns sevinirken bizde şovun sonuna geliyoruz.

En son Rawe tarafından Salı 17 Ocak 2017, 19:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:02

Geldim.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:03

p
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:04

offf geliyorum
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:05

akıyo bu akşam
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:08

p geldi aktifliğe göre 20.20 gibi bant gelebilir
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:09

off güzel sokmuşum şeymoya lafı
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:10

p geldi emre naber
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:11

off rock uzaylı sikiyor

iyidir birhancım seni sormalı
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:14

p geldi

iyidir nolsun rabbitteki rumble gecesine teşrif edicek misin?
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:15

rumble'ı arkadaşla evde izleyeceğiz, büyük ihtimalle sanal dünyaya kapalı olurum rumble zamanı.

callihan da güzel konuşmuş.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:17

aynen hepsi iyi konuşmuş p ledim
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:19

hayvani part geldi galiba diğer part bant olacak
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:21

Jericho korur.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 17 Ocak Showdown *LIVE*   17 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 17 Ocak 2017, 19:23

bant geliyo 10 dk ya

17 Ocak Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 24 Ocak Showdown *LIVE*
» 30 Ocak 2016 Showdown Live Event / Istanbul, Turkey
» 31 Ocak Showdown *BANT*
» 24 Ocak Showdown Match-Card
» 31 Ocak Showdown Match-Card