PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.

4 posters
YazarMesaj
Egemen21EGE12
Mid-Carder
Mid-Carder
Egemen21EGE12

REP Puanı : 5

Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.  Empty
MesajKonu: Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.    Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.  EmptyPtsi 30 Ocak 2017, 23:54

Uzun Süre Düşündükten Sonra Bu Makaleyi Yazmaya Karar Verdim Bence CM Punk'ın WWE'e Yada Başka Bir Güreş Şirketini Geri Dönmesi Gerektiğini Düşündüm Punk Gall'ile Çıktığı MMA Maçında Kaybetmişti Bundan Sonra Kariyeri Pek Aydınlık Görülmedi Sonrası UFC Maçlara Çıkarmadı Bence Daha Sonra'da Çıkarmayı Pek Düşünmüyor Çünkü CM Punk'a Göre Çok Uygun Bir Yer Değildi Bana Göre UFC Kötü Şekilde Maçını Kaybetti Ondan Sonrada Kaybetme İhtimahalli Yüksek Bence Çünkü Rakipler Punk'a Göre Güçlü Rakipler Punk'ın Gitmesi Gereken Yerlerden Bahsedersek TNA Gerçekten Uygun Görünüyor Bence Birde TNA neden almak istemesin ki Punk Gibi Bir İsimi Bence Almak İsterler Orada Kariyeri Güzel Zirveye Deyecektir- Geri Dönmesi Gereken Yer WWE wwe bence artık punk'ı İstemez Sanırım Çünkü Punksız WWE de güzel bence çünkü yeni güreşçilerde seviliyor. Lucha Underground. Bence Buraya Gidebilir Punk Gibi Bir İsim Reytingleri Yüksek Tutar Ama Ücret Olarak Daha Fazla Bir Ücret Ödemeleri Lazım Ama UFC'de ezilmektense Burayı Tercih Edebilir Veya WCPW Wcpw pek uygun görmüyorum çünkü burası çok büyük derecede kötü bir şirket Reyting Olarak Yükselir Ama Punk Buraya Gitmesi Saçma Olur. Bence Punk İçin TNA Veya WWE var Ama Bunların Arasından TNA 'yı Tercih Etmesi Gerek Çünkü Punk Artık Eskisi Kadar Kemer Alamaz Bence Yani Geri Gelirse Roman Reigns'e Yem Olur Brock Lesnar'a Yem Olmuştu Ama Smackdown Brand'ında Olmamalı Bence Raw'da Olması Daha İyi Olabilir Veya Punk Dövüş Kariyerine Nokta Koyması Mantıklı Olur Çünkü UFC fazla dövüşe çıkarmıyor Yani Enson Gall'dan sonra belki çıkarmıyorlar Punk Kariyerinde Yanlış Bir Hata Yaptı Diyebilirim Çünkü UFC'e Gitti Gitmemesi Lazımdı Kariyerinde Bütün Şirketlerde İyi Bir Yere Gelebilir Bence Çok Fazla Bir Etken Yaratmaz. Çünkü Yetenekli Bir Güreşçi NJPW'e de gidebilir ama Orasıda Punk İçin Uygun Bir Yer Görüyorum Punk Ufc kariyeri Gerçekten Kötü Olacak Bence Çünkü Gall'a Karşı Maça Çıkması Gerçekten Kötüydü Daha Erkendi Bence Çünkü Herkez Profesyonel MMA'cı Olarak Doğmuyor. Herkez O Yollardan Geçti Ama Punk Daha Geç Çıkabilirdi Daha Sonra Çıkabilirdi. Punk Hazır Olmaya bilirdi Çünkü Daha Yeni Gelmişti Yani Daha Çok Çalışması Lazımdı Kendini Geliştirmesi Lazımdı Kendini Hazır Hissetmiş Sanırım Ama Yenilgiye Uğradı. Punk Kariyeri WWE Kariyeri İyi Oldu Ama Eksikleri Vardı Bence En Son Kemerini Elinde Uzun Süre Tuttu Sonra The Rock'a Karşı Mağlup Oldu. Punk Kendinden Emindi Bence UFC'ye Giderken Ben Olsam Düşünürdüm UFC Gerçek Bir Şirket NJPW TNA gibi şirketlerde Gerçek Very Happy ama UFC Punk'a Ağır Gelir Devamını Kariyerini Nasıl Olacak İlerleyen Günlerde Göreceğiz.

Okursanız Sevinirim...  Yazar Egemen Very Happy .
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.    Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.  EmptySalı 31 Ocak 2017, 02:16

eline sağlık
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.    Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.  EmptySalı 31 Ocak 2017, 02:17

Eline sağlık.O kadar naz yaptıktan sonra dönmesini ben şahsen istemiyorum.
Lovenkrands
Jobber
Jobber
Lovenkrands

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.    Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.  EmptyCuma 09 Haz. 2017, 17:07

Eline sağlık ama punk wweyi istemiyo wwe punkı değil Very Happy

Punk'ın Gitmesi Gereken Şirket.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sandow'u alan şanslı şirket kim?
» TNA Neler Yapıyor ? (Sene Sonunu Göremez Bu Şirket)