PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

10 Şubat Rise! *BANT*

5 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

10 Şubat Rise! *BANT* Empty
MesajKonu: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyCuma 10 Şub. 2017, 19:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: İyi akşamlar baylar ve bayanlar. Bir Cuma akşamı daha PWE Rise! ile sizlerle birlikteyiz. Her zaman ki gibi Show Stealer maçlarımız var.

Mauro Ranallo: PWE Television Kemeri için yapılan turnuvanın ilk raundu bu akşam bitecek ve 4 adam bir üst tura çıkacak. Onun dışında Jimmy Havoc ile Kofi Kingston'ı aksiyon da göreceğiz.

Jerry Lawler: En önemlisi sona saklandı tabi. Yeni bir PWE World Heavyweight Şampiyonumuz var ve kendisin söyleyeceği bazı şeyler var.

Bir müzik duyuluyor.

Broken Dreams!

10 Şubat Rise! *BANT* CftXVO5WEAEE4Jj

Yeni PWE World Heavyweight Şampiyon, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Drew%20McIntyre%20Speaking

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Drew McIntyre: Geçen hafta bu kemeri 3. kez kazandım. Ve tabi ki de bazı tepkiler aldım. Almamak elde değil. Ama tepki beklediğim bazı kişilerden tepki alamadım. Tam olarak bazı kişiler değil aslında. Bir grup insan. Onlar öyle bir grup ki, buraya yani PWE'ye geldiklerinde ne kadar iyi olduklarından bahsedip bir gün PWE World Heavyweight Şampiyonu olacaklarını söylüyorlar. Ama günün sonununda ise Drew McIntyre ringden PWE World Heavyweight Şampiyonu olarak ayrılıyor. Kendi başıma. CM Punk gibiler, Randy Orton gibiler başkasının hakkını çalarlar ve sonra ben kazandım derler. Fakat benim durumumda öyle olmadığı gayet net. Bu kemerin rekabete ihtiyacı vardı. Ve Orton bunu veremiyordu. War Time da ki performanslara da bakınca bir şeyler gün yüzüne çıktı. Kısa bir özet geçeyim.

Drew McIntyre: Hey, bakın. Burada Randy Orton var. Yıllardır burada, babası zaten bir efsane idi ve o da işini iyi yapıyor. Şampiyon olarak da çok iyi iş yapacağına eminiz. Ve Randy Orton bir takım şeylerden sonra kendisini bir PWE World Heavyweight Şampiyonluğu maçında buluyor, o bu derken bir şekilde şampiyon çıkıyor. Ama performansının azaldığı da gözlerden kaçmıyor. War Time II geliyor ve gidiyor. Ve bir şeyin farkına varılıyor. Hey, burada Drew McIntyre var. Pazar günü onu gördünüz, Survivor oldu. PWE de bir sürü kemer kazandı. Güzel bir öz geçmişi var ve istenilen rekabeti, mücadeleyi ortaya koyabilir. Neden onu da bunun içine katmıyoruz ve belki herkesi şaşırtır. Ve gerçekten de Drew McIntyre herkesi şaşırtıyor.

Drew McIntyre: Açık olmak gerekirse de ben bunu hak ettim. Kimse bana vermedi. Ve bu kemeri de söke söke aldım. Uzun bir sürede elimde tutmayı düşünüyorum. O yüzden birisi gelip almak istiyorsa buyursun denesin. Ben buradayım, ring ayağımızın altında, seyirciler, hakemler ve spikerler hazır. Neyi bekliyoruz ?

O sırada ''Aynen, neyi bekliyoruz'' diye bir ses duyuluyor ve dev ekranda birisi gözüküyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Maxresdefault

BU RANDY ORTON!!!

Randy Orton: Tebrikler şampiyon. Umarım kemeri benim için sıcak tutuyorsundur. Çünkü en kısa sürede geri almayı bekliyorum. Geçen hafta şansın yaver gitti Drew. Her taraf karıştı, toplu olarak benim üstüme çullanıldı ve bir anlık boşluğuma gelince toparlayamadım. Dillinger Cena'yı saf dışı bıraktı, seni de bıraktığını sanıp bana son hamlesini yaptı. Ama sen, sinsi bir çakalsın Drew. Sen de onu saf dışı bırakıldın ve zaten yaralı olan bir şampiyona bir de sen son hamle yaptın ve kemeri kaptın. Bir daha ki sefere böyle bir şey yaşanmayacak. Çünkü sadece sen ve ben olacağız. Başka hiç kimse olmayacak.

Drew McIntyre: Diyor ringe gelmeyen adam.

Randy Orton: Eğer gelirsem senin için kötü olur. Kemeri kaybetmeden biraz tadını çıkarmanı istiyorum.

Drew McIntyre: Herkes bunun korkaklara ait bir söz olduğunu bilir. Eğer şu an bir akıl oyunu oynadığını düşünüyorsan vazgeç çünkü oynamıyorsun.

Randy Orton: Nasıl görürsen gör. Ben sana tek şey söylüyorum. Seni yeneceğim ve o kemeri eve getireceğim.

Drew McIntyre: Ne zaman ? Nerede ? Nasıl ?

Randy Orton: Benim uygun bulduğum bir yer ve zamanda olacak. Ve sonunda ise sana bir RKO vereceğim.

Drew McIntyre: Hayatta olmaz. Görüyorsun ki artık şampiyon benim. Yani benim şartlarıma göre hareket edeceğiz. Sana nerede ve ne zaman olacağını söyleyeyim. 17 Şubat Cuma akşamı, yani haftaya Cuma Rise! da. Sen, ben ve bir ring. Maçın sonunda ise sana bir Future Shock DDT yapacağım ve bu kemeri koruyacağım.

Randy Orton: Hemen de alışmışsın şampiyon olmaya. Daha önceki iki şampiyonluk maceran ne kadar sürdü de bu kadar acele ediyorsun ?

Drew McIntyre: Çünkü senin gibi korkmuyorum. Artı seni yendim ve bir daha yenebilirim. Ayrıca şampiyonların şartına göre yapıyorsak maça da bir tür ekliyorum Orton. Umarım hazır olursun.

Randy Orton: Ne türü ? Neden bahsediyorsun ?

Drew McIntyre: Az önce maçımızın türü içinde kafamda bir şey belirledim. Ve sende bunu diğer herkes gibi haftaya Rise'ın başında öğreneceksin. Sana 1 hafta veriyorum, eğer yine korkarsan herkese bir korkak olduğunu ve şampiyon olmadığını ispatlamış olacaksın.

10 Şubat Rise! *BANT* Ul0wq5o4

Drew McIntyre kemerini gösteriyor. Arenadan karışık tezahüratlar geliyor. Randy Orton ise biraz agresif görünüyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda. TJ Perkins ekranlara geliyor. TJP Antreman yaparken bir muhabir ona yaklaşıyor.

Muhabir: TJ, PWE ile anlaşan son isimlerden birisin. Bize düşüncelerini aktarabilir misin ?

TJ Perkins: Hayaller her insan için birer yaşama sebebidir. Hayaller olmasaydı gerçekleştirilmesi gereken hedefler olmazdı. Hedeflerimi gerçekleştirme vaktim geldi , aynı bir rüyanın içinde gibiyim, bu rüya benim için yeni hayallerin oluşmasına sebep olacak. Her zamankinden daha mutlu , daha heyecanlı ve daha hevesliyim. Bu anlatılmaz duygularımı sizlere ringde yansıtacak olmam beni başka bir rüyaya sürüklüyor. PWE için yeni bir yıldız ve benim için yeni hayallerin vakti geldi. Hazır olun çünkü ben çoktan hazırım.

Muhabir: Teşekkürler TJ, bol şans.

TJ Perkins antreman yapmaya devam ediyor. Kameralar da ringe dönüyor.

Beats Rhymes!

10 Şubat Rise! *BANT* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

Devil's Sky!

10 Şubat Rise! *BANT* 2r5xdfd

Kenny Omega geliyor.

First Round Match for PWE Television Championship

John Cena vs Kenny Omega

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Cena ve Omega Lock Up ile başlıyorlar. Omega kısa sürede üstünlüğü kuruyor ve Cena'nın karnına bir diz atıyor, diziyle de Cena'yı yere atıyor, Headlock bağlıyor Omega. Cena hareketleniyor ama Omega da dirsek darbeleri indiriyor ve kilidi bırakıyor. Cena hemen kalkıyor ve Omega'nın üstüne gidiyor ama Omega Shoulder Tackle yapıyor. Cena hemen kalkıyor ve Arm Drag ile atıyor onu. Omega da hemen kalkıyor ve Superkick! deniyor ama Cena eğiliyor, BELLY TO BACK SUPLEX ile atıyor onu. İplerden tutunarak kalkıyor Kenny, Cena'dan bir Clothesline geliyor. Kenny kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor Cena, sonra iplere gönderiyor ve bir Clothesline daha. Cena hızlı bir taunt yapıyor ve Omega'yı kaldırıyor, Fisherman Suplex deniyor ama Omega direniyor ve kurtuluyor. Hemen yumruklar atıyor Omega, bir de karna tekme atıyor ve ittiriyor Cena'yı, JUMPING HIGH KNEE vuruyor Omega. Cena ise ayakta sallanırken Omega bir de Dropkick vuruyor, Cena köşeye geriliyor. Ama hemen köşeden desteği alıyor Cena ve Kenny'nin üstüne gidiyor. Kenny Omega Drop Toe Hold ile Cena'yı yere düşürüyor. Beline 3 kez tekme atıyor Omega ve iplerden gerilip Low Angle Dropkick vuruyor. Tuş deniyor Kenny 1.. 1.15 da atıyor Cena. Omega hemen ayağa kalkıyor ve BC tauntu yapıyor. Cena'yı kaldırıyor. Inverted Facelock Backbreaker yapıyor ve Cena'yı omuzluyor, Fireman's Carry Gutbuster geliyor Omega'dan ve bir de sert bir LARIAT çakıyor Cena'ya. Kenny Omega Cena'ya karşı büyük zirve yapıyor. Şimdi köşeye geçiyor Omega ve Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkıyor ve V-TRIGGER!! Kenny tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cena. Omega 3 oldu 3 diyor ama hakem değil dedi. Omega sinirini Cena'dan çıkartıyor. Tekmeliyor onu. Sonra ayağa kaldırıyor ve sırtına alıyor, Rolling Fireman's Carry Slam!! Köşeye çıkıyor Kenny Omega, MOONSAULT!!! ile atlıyor.

Cena ÇEKİLİYOR... Ve Omega sert iniş yapıyor. Karnını tutarak ayağa kalkıyor, Cena arkadan geliyor ve Throwback yapıyor. Tuş deniyor Cena 1.. 1.75 de atıyor Omega. Cena yerde ki Omega'yı kaldırıyor ve sırtlıyor, Emerald Flowsion geliyor Cena'dan. Omega hızlı kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor ama Cena da karşılık veriyor ve onu köşeye atıyor, Omega sırtını çarpıp ringin ortasına doğru süzülüyor. Cena da yakalıyor onu ve HURRICANRANA geliyor Cena'dan. Bir de DDT yapıyor. Köşeye çıkıyor Cena. DIVING LEG DROP BULLDOG ile atlıyor ama Omega kaçıyor. Ve Cena da ringe çakılıyor. Cena hakemden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor ama Kenny Omega onu omuzluyor ve Attitude Adjustment!! yapıyor Omega, Cena'yı kendi silahıyla vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor John Cena. Omega hemen kalkıyor, Cena da dizlerinin üstünde duruyor ve Omega EX HADOUKEN yapıyor. Cena sarsılıyor ama düşmüyor. Omega bir kez daha EX Hadouken yapıyor ama Cena eğilip kaçıyor. Omega arkasını dönüyor, Cena omuzluyor onu ve FU!!! yapıyor. Cena tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. ve maç bitti. Cena üst tura çıkıyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Cenawinhiac_zps7f2dfa07

Hakem onun elini kaldırmak istiyor ama Cena onu itiyor ve köşeye çıkıyor. John Cena köşede taunt atıyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alandayız, Triple H ekranlara geliyor.

10 Şubat Rise! *BANT* 3071501735_1_3_jIbS6ePf

Kendisini biraz düşünceli görüyoruz. Renee Young onun yanına yaklaşıyor.

Renee Young: Hunter, bir sonraki eşleşme için heyecanlı mısınız? 

Triple H: Evet heyecanlıyız denilebilir ama hazırız ve bekliyoruz. Kim çıkarsa çıksın bize karşı şansı olmayacağını söyleyebilirim. 

Renee Young: Peki özellikle eşleşmek istediğiniz bir rakip var mı? 

Triple H: Biz rakip seçmiyoruz. Kim çıkarsa kabulümüzdür sonuçta kazanacak ve bir sonraki tura çıkacak olan Roderick Strong olacak. Elimde olsa onu direkt finale yerleştirirdim ama maalesef adil ortamlarda gerçekleşen bir turnuva olmalı. 

Renee Young: Peki Roderick nerede? Normalde yanından ayrılmazdı. Bugün burada değil mi? 

Triple H: Roderick şuan yanımda değil bunun yerine çalışmayı tercih ediyor. O asıl işini yapmaktan memnun, benim gibi kameralar karşısına çekip konuşmak yerine çalışmak ona daha iyi hissettiriyor. Zaten eşleşeceği rakibin bu yüzden şansı yok. Roderick her zaman hazır ve güçlü ve her gün mevcut yeteneğinin üzerine biraz daha ekleyip kendini güçlendiriyor. Kemeri kazandığında onun gerçekten ne seviyede olacağını göreceksiniz.

Triple H yoluna devam ediyor. Kameralar ringe dönüyor.

Ringe dönüyoruz. Rise Genel Menajeri Paul Heyman ringde.

10 Şubat Rise! *BANT* Raw_995_photo_060-1467121779-800

Heyman'ın elinde bir mikrofon var.

Paul Heyman: İyi akşamlar bayanlar ve baylar. Ben Paul Heyman, Rise! şovunun genel menajeri. Asıl konuya geçmeden önce başka bir konuya değinmek istiyorum. PWE Television Kemeri turnuvası. 8 Rise katılımcısı turnuvaya girdi ve bazılarının tur atladığını gördük. Umarım sadece onlar ile kalmayız. Çünkü Rise bir kez daha Showdown'ı geçmesi gereken bir durumda. Ve geçeceğiz de. O yüzden PWE TV Şampiyonluğu turnuvasında yer alan tüm işçilerime başarılar diliyorum.

Paul Heyman: Asıl konumuz ise bazı karmaşıklıkları çözmek. Son 1 aydır Dolph Ziggler ve Shawn Michaels arasında olup bitenler korkunç anlara da, keyifli anlara da ve acımasız anlara da sahip oldu. Ama ikisi de hayatlarına ve kariyerlerine farklı yönde devam ettiler. Ta ki Shawn Michaels son sağlık testini geçene kadar. Shawn bana gelip dedi ki ''Paul, Ziggler ile bir maça ihtiyacım var, o züppeye ders vermem gerekiyor'' dedi. Bende tamam dedim. İkinizi de bu şova seçtim çünkü ikiniz de inanılmaz katılımcılarsınız. Ve siz ikinizi ringde karşı karşıya görmek de bir çok hayranı mutlu eder. Kimin daha iyi olduğunu da görürüz. Ama Shawn bununla bitirmedi. Sonucun garanti olması için benden bir 2 out of 3 Falls Match istedi. İnkar etmeyeceğim, hoşuma gitti. 

Paul Heyman: Biraz düşündüm ve tamam dedim. Evet bay ve bayanlar doğru duydunuz. PWE Rebirth de Dolph Ziggler ve Shawn Michaels 2 out of 3 Falls maçında karşılaşacak. Bir de bilgi vereyim, bu maçta Dolph Ziggler'ın herhangi bir kemeri olmayacak, çünkü Shawn Michaels kemer hakkını kullanmak istemedi. Ama bu Ziggler'ın kemerini, öhom pardon kemerlerini korumayacağı anlamına gelmiyor. Dolph, buraya gel ve seninle biraz sohbet edelim.

Here to Show the World!

10 Şubat Rise! *BANT* Ex%2BChampion

PWE United States ve Hardcore Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor.

Ziggler ringe giriyor, Heyman'ı önemsemiyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Dolph-ziggler

Bir mikrofon alıyor.

Dolph Ziggler: Ne var biliyor musun Paul ? Seni önemsemiyorum. Ve şampiyonluk unvanlarımı koruyacağımın da farkındayım. Şampiyonluklar savunulmak için varlar. Hardcore Şampiyonluğum için zaten rakibi bu Salı öğrendim. Bischoff karşıma koya koya Jeff Hardy'yi koydu. Beni çok zorlayacağını sanmıyorum. Rebirth de ise sen karşıma Shawn Michaels'ı koydun. 2 out 3 Falls maçı beni biraz zorlayacak ama Shawn Michaels'a gelirsek, hiç sanmıyorum. O yüzden benim United States Şampiyonluğum için de bana bir isim ver, beni hiç zora sokacağını sanmıyorum. Ama ben de dahil herkes merak ediyor. O yüzden getir gelsin Paul, elinde ki en iyi kartı oyna. Benim sınırlarımı zorla. Ama garanti veriyorum ki üçünü de yeneceğim. 

Paul Heyman: Böyle pozitif olman güzel Dolph. Çünkü seni gerçekten zorlayacağım. Bakalım dediğin kadar iyi misin göreceğiz. Bir isim söylediğim de sana bu basit gelecek. Yenerim diyeceksin. Ve gerçekten de böyle bir olasılık var. 3 Kişiyi de yenebilirsin. İmkansız değil. Ama maçlara çıkacağın tarih ip gibi dizilirse ne olacak Dolph ?

Dolph Ziggler: Nasıl yani ? Ne demeye çalışıyorsun Paul E ?

Paul Heyman: Diyorum ki, 14 Şubat Showdown da Hardcore Kemerini bir Hardcore maçında Jeff Hardy'ye karşı koruyacaksın. 17 Şubat Rise! da ise United States Kemerini Kane, TJ Perkins ve Matt Hardy'ye karşı bir Fatal 4 Way maçında koruyacaksın. Ve 19 Şubat PWE Rebirth de ise Shawn Michaels ile 2 out of 3 Falls maçında karşılaşacaksın.

Dolph Ziggler: Ne ? Bu nasıl bir şey ? 6 Gün içinde 3 tane zorlu maç. Önce bir Hardcore maçı, sonra bir Fatal 4 Way maçı ve ondan sonra da bir 2 out of 3 Falls maçı diyorsun. Bu doğru veya adil değil.

Paul Heyman: Ama bu senin sorunun Ziggler. Sen bir adama saldırdın ve onu bir kaç haftalığına ringe çıkamamasına neden oldun. Sonra başka bir şampiyona saldırdın ve şampiyonluğunu aldın. Ondan bir kaç gün sonra ben seni Samoa Joe karşısında bir United States kemeri maçı ile ödüllendirdim ve o maçı da ekibin, karın sayesinde kazandın. Tüm bu şeyleri sen başlattın Ziggler. Hepsi senin eylemlerin ile oldu. Ve etrafına iyice bir bak. Değişim olsun istedin. PWE'yi değiştirmek istedin. Eğer önümüzde ki haftayı atlatabilirsen cidden bunu başarmış olabilirsin. Merak etme, ben sana inanıyorum. Yapabilirsin Dolph, yapabilirsin.

Heyman yavşak yavşak sırıtıyor, Ziggler sinir küpüne dönüyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Ring de Braun Strowman ve Cesaro var.

Braun Strowman vs Cesaro

Maçın başlamasıyla Cesaro yavaş yavaş yaklaşıyor Strowman’a ama Strowman acımadan direkt yakalıyor Cesaro’yu ve tutup köşeye fırlatıyor ardından seri şekilde spear yapmaya başlıyor,Cesaro en sonunda bir boşluk anında diziyle Strowman’ın karnına vuruyor,Strowman’da karnını tutarak arkasını dönüyor Cesaro’ya ve Cesaro’da bunu fırsat bilip Bulldog yapıyor Strowman’a ve Strowman yerde! Cesaro çabuk tuş deniyor 1! 2! Ama Strowman kurtuluyor kolay bir şekilde.Cesaro köşeye çekiliyor ve soluklanıyor biraz ardından Strowman’a yaklaşıyor tekrar ve köşeye koyuyor Strowman’ı ve European Uppercut yapmaya başlıyor ardından biraz geriliyor ve Running Uppercut! İkinci kez yapıyor,üçüncü kez yapıyor derken Strowman yakalıyor ve Running Powerslam! Cesaro yere çok sert çarpıyor! Strowman hemen iplerden sekiyor ve Jumping Leg Drop,kalkıyor ve olduğu yerde bir Leg Drop daha yapıyor! Kalkmadan tuş deniyor 1! 2! Cesaro kurtuluyor! Strowman şimdi yavaş yavaş kaldırıyor Cesaro’yu ama birden Cesaro’yu boğazından tutuyor sol eliyle ve Cesaro’nun göğüs kafesine yumruğu vuruyor ve Cesaro yere seriliyor,acı içinde ringin dışına yuvarlanıyor Cesaro ve Strowman’da onu takip ediyor ve peşinden iniyor ringden.Cesaro bu sırada bariyerlere yaslanmış,kendine gelmeye çalışıyor.Strowman birden Cesaro’ya doğru koşuyor derken Cesaro çekiliyor ve Strowman bariyerlere çarpıyor ve yıkıyor bariyerleri! Seyircilerin arasına dalıyor Strowman! Hakem bu arada count out sayıyor hala ve Count beşte. Cesaro ringe giriyor ve beklemeye başlıyor ama Strowman’da kalkıyor bu sırada! Cesaro inanamıyor! Strowman sürüne sürüne ringin yanına geldi Count dokuzda derken Strowman ringe girdi! Cesaro hemen yerde tekmelemeye başlıyor Strowman’ı ardından bacaklarından yakalıyor Swing mi?! Yapıyor! Cesaro Strowman’a swing yapıyor! Şimdi Sharpshooter deniyor ama Strowman izin vermedi,Strowman yakalıyor Cesaro’yu Back Suplex yapıyor iki isimde yerde,Strowman önce kalkıyor ve Cesaro’yu ayağa kaldırıp iplere gönderiyor ardından geri gelen Cesaro’yu göğsünden itip havaya fırlatıyor derken Uppercut! Cesaro havada uçarken Uppercut yapıyor ve iki ayağını üzerine düşüyor ve Body Slam deniyor,yapabilir mi?! Yaptı! Body Slam yapıyor Strowman’a Cesaro! Şimdi SharpShooter bağlıyor, Strowman pes edecek mi?! Sağ elini havaya kaldırdı....

İpleri yakalıyor Strowman! Hakem hemen bıraktırıyor Cesaro'ya,Cesaro iplere dayıyor kendini ardından Strowman'a yaklaşıyor ve Neutralizer için yakalıyor Strowman'ı ama kaldıramıyor artık onunda enerjisi tükendi diyebiliriz.Cesaro birkez daha Swing için yakalıyor ama Strowman itiyor onu ardından hemen ayağa fırlıyor ve Cesaro'yu yakalıyor ve bir Belly To Belly! Ardından kaldırıp bir Belly To Belly daha! Birde kaldırıp Body Slam yapıyor ve birde Big Elbow Drop, Strowman tuş deniyor, 1! 2! Ama Cesaro kurtuldu yine! Strowman kaldırıyor hemen Cesaro'yu ve Chokeslam için tutuyor! Yapacak mı?! Kaldırıyor ve ChokeSlam derken Cesaro reverselıyor ve DDT! Strowman yerde! Cesaro tuşa gidiyor, 1! 2! 3!? Strowman'ın ayağı iplerde! Strowman tuş olmuyor!! Cesaro köşeye doğru çekiliyor. Strowman da kendini diğer köşeye doğru yuvarlıyor. İkisi de ayağa kalkmaya çalışıyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

Domination! (WTF!)

10 Şubat Rise! *BANT* Bobby-lashley-tna

Bobby Lashley geliyor. SHOWDOWN'DAN LASHLEY BU!

Bobby Lashley ringe giriyor. Cesaro ona yöneliyor ve çekil diyor, arkasını dönüyor Cesaro. Strowman'ı yakalıyor ve ringin ortasına getiriyor. Cesaro arkasına bakıyor, Lashley hala ring de. Cesaro Strowman'ı bırakıyor, Braun ayakta sallanıyor. Cesaro onun yanında duruyor ve Lashley'e bakıyor. Lashley bir anda ikisine de CLOTHESLINE vuruyor. İkisi de biraz geriliyor, hakem zili çaldırıyor ve Double DQ anonsu yaptırıyor. Lashley Cesaro'yu tutuyor ve Strowman'a atıyor. Strowman iplere doğru geriliyor, Lashley ise Cesaro'yu yakalıyor ve iki elinin üstünde kaldırıyor, GORILLA PRESS DROP!! ile yere bırakıyor onu. Lashley arkasını dönüyor, üstüne gelen Strowman'a Clothesline vuruyor. Strowman ayakta sallanıyor, Lashley ona bir kaç yumruk atıyor ve iplerden sekiyor, BIG BOOT! vuruyor. Strowman darbe etkisi ile iplere geriliyor ve iplerden sekiyor, SPEAR!!! vuruyor Lashley. Braun Strowman yerde. Bu arada bir kaç hakem ringe geliyor ve Lashley onları ufak hareketler ile tek tek yere deviriyor ve taunt atıyor. Cesaro kalkıyor ayağa şimdi, Lashley hemen onu yakalıyor ve DOMINATOR!!! yapıyor. Lashley mikrofon alıyor.

Bobby Lashley: Her şeyin bir bedeli vardır. Az önce devam etmekte olan bir şampiyonluk turnuva maçını böldüm. Ve iki güreşçinin de elenmesine sebep oldum. İşte bedel bu. Eğer PWE hiç bir şey yapmayan, çaba sarf etmeyen Braun Strowman ve Cesaro gibi adamları bu kemer turnuvasını koyup benim gibi çaba sarf edip turnuvada yer almak istemeyen bir adamı turnuvaya almayınca ve bu yetmezmiş gibi birini de bana cevap versin diye çağırdım da kimse de gelmeyince böyle bir bedel ödeniyor. Cesaro ve Strowman kurallara göre turnuvadan eleniyor. Bu bir çok kişinin sinirini bozacak. Ama ben onları, bu hayranları ve tüm şirketi kurtarabilirim. Ben kendimi turnuvaya katıldığımı açıklıyorum ve bu Double DQ ile maçtan galip çıkmadığı için kendimi de bir üst tura çıktığımı ilan ediyorum. Şimdi ne olacak ?

Lashley mikrofonu atıyor. O sırada güvenlik görevlilerinden oluşan bir ordu ringe geliyor ve onu yakalıyorlar. Lashley bu sefer karşılık vermiyor ve onu arka alana götürüyorlar. Bu görüntüler ile arka alana gidiyoruz.

Bu gece Main Event maçında Finn Balor ile karşılaşacak olan Daniel Bryan ekranlara geliyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Daniel-Bryan-Backstage-600x250

Daniel Bryan: Bu gece için hiç bir endişem yok. Finn Balor'u tanıyorum. Daha önce onunla güreştim. Aradan yıllar geçti ama ikimizde olduğumuzdan daha güçlüyüz. Güzel bir maç olacak biliyorum. Bilmediğim şey ise Finn'in ne kadar dayanabileceği. Çünkü eminim ki o da benim yoluma çıkan diğerleri gibi pes edecek. Umarım canı çok yanmaz, yetenekli birisi. Yeteneği heba olsun istemem. Ama turnuvada bir üst tura çıkmak için onun yeteneğini heba etmem gerekirse tereddüt etmeden onun yeteneğini heba ederim.

Bryan yoluna gidiyor. Kameralar ringde dönüyor.

I Hope You Suffer!

Jimmy Havoc geliyor.

SOS!

10 Şubat Rise! *BANT* 18544

Kofi Kingston geliyor.

Singles Match

Jimmy Havoc vs Kofi Kingston

Zil çalıyor, ikili Lock Up için birbirine yaklaşıyor ama Havoc Kingston'un karnına bir tekme atıyor. Kingston karnını tutarken Havoc sırtına da vuruyor bir tane ve iplerden sekiyor, Kofi'nin üstüne gidiyor ama Kofi Leapfrog ile kurtuluyor. Havoc diğer iplerden sekiyor, Kingston bu sefer de yere yatarak kurtuluyor. Havoc yine iplerden sekiyor, Kingston Dropkick vuruyor ona. Kofi tuşa gidiyor 1.. de atıyor Jimmy. İkisi de aynı anda kalkıyor ayağa. Kingston bir Roundhouse Kick! vuruyor ama Jimmy eğiliyor. İkisi de kalkıyor, Kofi bu sefer Reverse Spin Kick vuruyor, Jimmy yine eğilerek kurtuluyor. Kofi bu kez karnına tekme atıyor... AMA Jimmy Havoc onun ayağını yakalıyor ve bir anda ittiriyor. Kofi darbe etkisi ile biraz sarsılıyor, hemen rakibinin üstüne gidiyor ama Havoc Back Body Drop ile atıyor onu. Kingston kalkıyor, Havoc ona bir yumruk atıyor ama Kingston eğiliyor, Havoc arkasını dönüyor, Kofi ona Double Backhand Chop vuruyor. Jimmy yere düşüyor ama hemen kalkıyor ayağa. Kofi Kingston onun üstüne koşuyor ama Havoc ona Backhand Elbow vuruyor, Kingston çenesini tutarken Havoc onu dışarı atıyor ama Kofi apronda kalıyor. Jimmy Havoc arkasını dönüyor, Kofi ona Enzuigiri vuruyor. Havoc biraz geriliyor, Kofi de taunt atıyor ve iplerden zıplıyor... TAM O ZIPLARKEN Havoc Roaring Elbow!! vuruyor ve Kofi aşağı düşüyor. Kingston dışarıda toparlanıyor ve arkasını dönüyor, ringde ise Havoc iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile onun üstüne uçuyor. Havoc hemen onu ayağa kaldırıyor ve ringe sokuyor. Havoc da bir taunt atıyor ve ringe giriyor. Jimmy ringe giriyor ve Kingston'a doğru ilerliyor, Kingston ona bir yumruk atıyor ve arkasından da Leaping Backhand Elbow vuruyor. Havoc yerde iken Kofi iplerden sekiyor ve Low Angle Dropkick vuruyor ona. Kingston bir taunt atıyor ve BOOM DROP!! yapıyor. Kofi Kingston köşeye geçiyor ve taunt atmaya başlıyor.

Kingston bekliyor, Havoc şimdi ayağa kalkıyor. Arkasını dönüyor Havoc, Kingston TROUBLE IN PARADISE!!! ile geliyor... AMA Havoc eğilerek kurtuluyor. Kingston arkasını dönüyor, Havoc yakalıyor onu ve Flapjack ile yere çakıyor. Kofi göğüs kafesine tutarak kalkıyor, Jimmy arkadan onu boyundan yakalıyor ve Standing Neckbreaker yapıyor, tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Kingston. Jimmy Havoc rakibini ayağa kaldırıyor ve taunt atıyor, ACID RAINMAKER!!! vuruyor... AMA bu sefer de Kofi eğilerek kaçıyor. Kofi iplerden sekiyor ve Leg Lariat vuruyor ona. İkisi de kalkıyor hemen, Kofi onu yakalıyor ve Russian Legsweep yapıyor. Kingston hemen kalkıyor ve Havoc'u kaldırıyor ipler atıyor onu ve Kofi de arkasından gidip TROUBLE IN PARADISE!!!! vuruyor... HAYIR, Havoc eğiliyor ve Kofi iplere çarpıyor. Kingston hemen kalkıyor ve biraz ileri gidiyor, Jimmy ona Running Big Boot vuruyor, Kingston darbe etkisi ile iplere sekiyor ve hemen iplerden geliyor, Havoc onu yakalıyor ve ACID RAINMAKER!!! yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Jimmy Havoc kazanıyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Jimmy%2BHavoc

Hakem onun elini kaldırıyor. Havoc başarılı bir performans sergiliyor ve kazanıyor. Köşeye geçiyor ve taunt atıyor Havoc. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada bir turnuva maçı daha var.

Kingdom!

10 Şubat Rise! *BANT* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Chris Is Awesome!

10 Şubat Rise! *BANT* C4tTdfz

''The Knockout Artist'', Chris Hero geliyor.

Cody Rhodes vs Chris Hero

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Hero hemen boynundan yakalıyor Cody'nin ve köşeye götürüyor. Ama köşeye gelmeden Cody kendisini kurtarmayı başarıyor. Şimdi arkasından itiyor ve Hero kafasını köşeye çarpıyor! Cody hemen arkasından geliyor ve Roll-Up'a alıyor! 1...! atıyor Hero ve aynı anda kalkıyorlar. Cody üzerine gidiyor Hero'nun ama ARM DRAG ile fırlatıyor! Cody kalkıyor ve Hero'dan bir ARM DRAG daha! Cody şimdi iplerden destek alarak kalkıyor. Hero kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. Cody sekiyor iplerden ve Hero'ya doğru gelirken HERO SIDEKICK! Hemen tuş deniyor Chris Hero. 1...2... atıyor Cody! Hero şimdi boynundan tutup kaldırıyor onu. Şimdi köşeye fırlatıyor ve kendisi de karşı köşeye geçiyor. Hızla koşuyor rakibinin üzerine! Ama Cody çekiliyor!!! Hero köşeye çarpıyor! Cody hemen aprona geçiyor. SPRİNGBOARD CROSSBODY!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Hero!!! Cody şimdi rakibinin tek kolunu ve kafasını HEADLOCK ile bağlıyor!! Hakem hemen o bölgeye geliyor. Hero kurtulmaya çalışsa da ilk anda başarılı olamıyor. Cody şiddeti arttırıyor! Hakem Hero'ya pes edip etmediğini soruyor. Hero kafasını sallıyor ve reddediyor. Ardından hemen gücünü toplayıp bir hamlede ayağa kalkmayı başarıyor! Şimdi dirsek vuruyor rakibine. Bir dirsek daha! Şimdi bir de yumruk vuruyor suratına!! Şimdi iplere koşuyor Hero. Cody'de ona doğru gidiyor. Hero iplerden sektiği anda Cody DROPKİCK vuruyor! Hero yerde tekrar! Cody şimdi köşeye çıkıyor. Köşede arkasını dönüyor. Hero kalkıyor. Cody şimdi MOONSAULT ile atlıyor!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Hero! Kendisini aprona kadar yuvarlıyor şimdi. Cody dizlerinin üstünde soluklanıyor. Hero'da iplerden alarak kalkmaya çalışıyor. Cody şimdi karşı iplere koşuyor. Bu sırada Hero içeri giriyor hemen koşuyor rakibine! Cody sekiyor ve dönüyor!! Hero FOREARM SMASH ile yere seriyor onu!!!!

Şimdi kalkıyor Cody tekrar. Hero arkasından yakalıyor onu ve GERMAN SUPLEX ile fırlatıyor! Cody köşeye yakın bir yere düşüyor! Chris Hero şimdi kalkmasını bekliyor. Cody köşeden destek alarak kalkıyor. Hero koşuyor üzerine ve BİG BODY SPLASH!! Ardından SWİNGİNG NECKBREAKER!!!! Hero şimdi taunt  atmaya başlıyor!!!! Cody yerde!!!! Zor da olsa kalkmaya çalışıyor. Chris Hero rakibinin kalkmasını bekliyor. Cody ağır ağır kalkıyor. Hero şimdi kolundan tutuyor ve iplere yolluyor ve peşinden yaklaşıyor... Cody iplerden sıçrıyor bir anda!! Ve DISASTER KICK!!!!! İkiside yerde şimdi!!!! Hakem saymaya başlıyor! İkiside  karşılıklı iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyorlar!! Şimdi birbirlerinin üzerlerine geliyorlar! Cody bir anda arkasına geçiyor ve Cross Rhodes pozisyonuna alıyor!!! Ama Hero kendisini yere atıyor ve kurtuluyor! Ardından Cody LARİAT deniyor ama Hero eğilip karşı iplere koşuyor! Sekiyor ve Cody'e doğru geliyor! CYCLONE KILL!!!!!! Cody yere yapışıyor!!!! Hero hemen tuş deniyor! 1...2...3!!!! Chris Hero kazanıyor!!! Üst tura çıkmaya hak kazanıyor!

10 Şubat Rise! *BANT* CzXQ90W

Güzel bir maç izledik ve Chris Hero bu maçtan galip ayrılan isim oldu. Hero taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda geziniyor. Kane'e rastlıyor kameraman ve onu görüntülüyor. Kane bunu fark ediyor ve kameraya dönüyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Kane_zps67b80cbe

Kane çok pis bakıyor. Kameraman gidecek iken Kane ona gel işareti yapıyor. Kameraman Kane'e yaklaşıyor.

Kane: Zack Ryder, eğer konuşacak veya yapacak bir şeyin varsa ben buradayım.

Kane yoluna devam ediyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada gecenin Main Event maçı var.

Flight of the Valkyries!

10 Şubat Rise! *BANT* 2ic4bxt

Daniel Bryan geliyor.

Catch Your Wretched Kings!

10 Şubat Rise! *BANT* Finn-Balor-Entranec

Finn Balor geliyor.

Daniel Bryan vs Finn Balor

Zil çalıyor , Lock Up giriyorlar , Bryan Headlock için uğraşıyor ama Balor Bryan'a Jaw Breaker yapıyor Lock Up bozuluyor , Bryan kendini toparlamaya çalışırken Balor Bryan'ı köşeye yolluyor , Bryan köşeye sırt üstü çarpıyor ardından Balor Bryan'ın üzerine doğru koşuyor Bryan Flapjack ile karşılık veriyor, Balor'un kafası köşeye çarpıyor ama Balor yere düşmüyor , devamında Bryan'dan Back Suplex geliyor Balor yerde, Bryan top rope'a çıkıyor Balor yavaş yavaş ayağa kalkıyor Bryan'dan MISSILE DROPKICK GELİYOR!! Balor son anda çekiliyor Bryan yerde kalıyor , Balor Bryan'ı kaldırıyor BUTTERFLY SUPLEX YAPIYOR! Bryan acı içinde köşeye doğru sürükleniyor, Bryan köşede ayağa kalkmaya çalışırken Balor'dan CORNER DROPKICK GELİYOR! Bryan ringin dışına sürükleniyor , Balor taunt atıyor. Bryan bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor , Balor iplere tutunuyor , Bryan kendine geliyor ve Balor'dan SLINGSHOT CORKSCREW PLANCHA GELİYOR!!! Bryan son anda çekiliyor Balor kafasını bariyerlere vuruyor , Bryan bunu fırsat görüyor Balor'ı kaldırıyor Bariyerlerin üzerine LIFTING DDT YAPIYOR!! Balor yere düşüyor kafasını tutuyor , Bryan soluklanıyor , hakem saymaya devam ediyor 3-4 Bryan Balor'u ringe sokuyor , Bryan apron'da Balor'ın kalkmasını bekliyor , Balor kalkıyor Bryan'dan SPRINGBOARD CLOTHESLINE!! Balor iplere hızlıca karşısındaki iplere tutunuyor Bryan ise yere düşüyor ama kalkması vakit almıyor , Bryan Balor'a doğru koşuyor , Balor eğiliyor Bryan ringin dışına düşecek iken son anda iplere tutunup apron'da kalıyor ayağa kalkıyor AMA BALOR'DAN PELE KICK!!! Bryan tekrar ringin dışına düşüyor.

Bryan ayağa kalkıyor , Balor iplere gidiyor gelirken dışarıya doğru SUICIDE SOMERSAULT SENTON YAPIYOR!! Bryan tekrar yerde , Balor Bryan'ı ringe sokuyor , Balor top rope'a çıkıyor VE COUP DE GRACE!!  Bryan son anda çekliliyor , Balor takla ile ayakta kalıyor Bryan'a yöneliyor lariat vuruyor AMA BRYAN YAKALIYOR VE LEBELL LOCK!!! Balor direnmeye çalışıyor , iplere uzanmayı deniyor ama Bryan iyice zorlamaya başlıyor , Balor ters dönüyor submission'dan kurtuluyor üstüne Bryan'ın kolunu yakalıyor VE ARM BREAKER YAPIYOR!! Bryan acı içinde kıvranıyor ama bir işe yaramıyor , zor bela ipe tek el ile tutunuyor , Balor bırakıyor.Bryan iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Balor Bryan'ı arkadan yakalıyor VE LIFTING INVERTED DDT!! Balor kaldırmadan Bryan Balor'ın suratına tekme atıyor , Balor bırakıyor Bryan ise iplere gidiyor gelirken Balor'a Front dropkick vuruyor, Balor yere düşüyor Bryan top rope'a çıkıyor VE DIVING HEADBUTT GELİYOR!! Başarılı oluyor , devamında tuşa gidiyor 1...2...2.5... attı. Bryan köşede Balor'ın kalkmasını bekliyor , Balor ayağa kalkıyor , Bryan RUNNING KNEE İÇİN KOŞUYOR!! BALOR ERKEN DAVRANIYOR VE SLING BLADE!! Balor top rope'a çıkıyor , Bryan eğilme pozisyonuna yakın bir şekilde ayağa kalkmaya çalışıyor VE BALOR'DAN DIVING DOUBLE FOOT STOMP TO THE BACK!! Balor köşeye geçiyor , Runing front dropkick için Bryan'ın ayağa kalkmasını bekliyor , Bryan ayağa kalkıyor VE RUNNING FRONT DROPKICK!! Bryan köşeye çarpıp yere düşüyor , Balor tekrar top rope'a çıkıyor VE COUP DE GRACE!! Bryan ringin dışına çıkarak kurtuluyor , Balor sinirleniyor , Bryan spiker masasına tutunarak soluklanıyor , Bryan ringe doğru baktığı gibi Balor'dan SUICIDE DIVE GELİYOR! Balor Bryan'ı kaldırıyor , kafasından tutup bariyerlere yolluyor, Bryan çok sert bir şekilde bariyerlere çarpıyor ardından Balor Bryan'ı tekrar kaldırıyor ve bu sefer stepslere yolluyor ,Bryan stepslere çarpıyor stepsler devriliyor , Bryan yorgun şekilde apron'a tutunarak kalkmayı deniyor , Balor Bryan'ı yakalıyor apron'a çıkarıyor ardından kendisi çıkıyor ve Apron'da LIFTING INVERTED DDT YAPIYOR!!! Bryan'ın işi bitiyor , Balor Bryan'ı ringin ortasına doğru iteliyor ardından tuşa gidiyor 1...2...2.999.... attı. Balor şaşırıyor, köşeye çıkıyor ve COUP DE GRACE!!!

AMA BRYAN ÇEKİLİYOR. Finn Balor yere kapaklanıyor. Balor biraz kötü düşüyor ama kalkıyor ayağa, arkasını dönüyor ve Bryan'ı kaldırıyor ayağa. Balor ona bir yumruk atıyor ama Daniel Bryan takla atarak kaçıyor ve kurtuluyor. Balor arkasını dönüyor, Bryan onun bacağına tekme atıyor, bir de diğer bacağına tekme atıyor ve ardından Basement Dropkick vuruyor. Balor dizlerinin üstünde duruyor, Bryan onun göğüs kafesine bir tekme atıyor ve arena inliyor. Bryan bir tekme daha atıyor göğüs kafesine ve arena yine inliyor. Bryan Balor'un göğüs kafesine bir tekme daha atıyor ve hemen ardından ROUNDHOUSE KICK!! vuruyor. Bryan onu biraz daha ringin ortasına çekiyor ve köşeye çıkıyor. Bryan bir taunt atıyor ve DIVING HEADBUTT!!! ile atlıyor... AMA Balor çekiliyor. Bryan çok kötü düşüyor. Kafasını tutarak kalkıyor Bryan, arkadan Balor onu yakalıyor ve ters çeviriyor, karnına bir tekme atıyor ve BLOODY SUNDAY!!! yapıyor. Bryan yerde yatarken Balor köşeye çıkıyor ve COUP DE GRACE!!! geliyor bir de. Balor tuşa gidiyor 1.. 2.. 3... oluyor. Balor tur atlayan son isim oluyor.

10 Şubat Rise! *BANT* Finn-Balor-NXT-Debut

Hakem onun elini kaldırıyor. Finn Balor köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyCuma 10 Şub. 2017, 19:01

Acil bir durum çıktığı için bant geldi. Kusura bakmayın. Haftaya görüşürüz. Bu arada PWE TV Turnuvasında tur atlayanların maçları haftaya devam ediyor, o maçlar için de promo atmayı unutmayın.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyCuma 10 Şub. 2017, 19:05

iki de iki seksss
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyCuma 10 Şub. 2017, 20:16

quaresma senin ananı götünden sikeyim
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyCuma 10 Şub. 2017, 21:35

Los Ingobernables demiş ki:
Sağol doğru konuş lan şam bisküvisi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyC.tesi 11 Şub. 2017, 01:04

The Chosen One demiş ki:
Los Ingobernables demiş ki:
Sağol doğru konuş lan şam bisküvisi
sen neeee diyon YARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyC.tesi 11 Şub. 2017, 12:15

Herifler bitmeyen rise şovu yapmış aga
Egemen21EGE12
Mid-Carder
Mid-Carder
Egemen21EGE12

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 10 Şubat Rise! *BANT*   10 Şubat Rise! *BANT* EmptyPaz 12 Şub. 2017, 19:08

Lashley basar şovu. . . rastgele girdim benim adam çıktı Very Happy

10 Şubat Rise! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası