PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Pool Of Blood

YazarMesaj
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

Pool Of Blood Empty
MesajKonu: Pool Of Blood   Pool Of Blood EmptyCuma 17 Şub. 2017, 22:00

Pool Of Blood 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Callihan kameralara gözüküyor

"Zamanında insanlar kendilerini korumak için tehlikeli aletler yarattı.Kılıç ile kan ve vahşeti ortaya çıkardılar.Kılıç ile karşı karşıya gelmeden ok ve yay aracılığı ile kan davasını ilerlettiler.Günümüze kadar kendini koruma aletleri kan davasının aracı oldu ama bu silahlar ile yok edemedikleri tek bir varlık vardı. "Kötülük".İnsanlar kötülüğü yok etmek için kötülüğü kullandı. Kendi içlerindeki kötülüğü yenmek yerine kendilerini temiz varsayıp adaletsiz bir şekilde kötülük ile savaştılar.Ama bir noktada hata yaptılar , kötülüğü yok etmek imkansızdır.Kötülüğü yok sayamazsın , iyilik ile kazandığını düşünemezsin.Kötülük günün her saatinde kazanır.kötülüğü kötülük ile yok etmeyi denersen yok ettiğin kötülüğün yerini sahip olduğun kötülük kapar.Günün her saatinde kazanmak için kötü olmadım , ben "kötü" doğdum."

"Bize bir seçme hakkı verilmedi ama çocukluğumdan beri kötü tarafta olduğumu biliyordum.İnsanların beni iyi olarak görmesinin sebebi işimi iyi yapıyor olmamdı.İşimi iyi yaptığım için insanların favorisi oldum.Her şeyden önemlisi kendimi üstün görmeyip diğerlerinden daha fazla çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum.Çalışmayı durdurduğum an gerilediğimi düşünüyorum çünkü benim yerimde olmak isteyen bir çok insan var.En iyi olmanın ve ünvan sahibi olmanın en büyük zorluğu bu olsa da daha zor durumları atlattığımı düşünüyorum.Haftalar hatta aylarca sustum , susmak istedim , çünkü yeri geldiğinde konuşmayı doğru bulan bir insanım.Başkaları gibi argo kelimeler ile kendimi diğerlerinden ayırt etmeye çalışan birisi değilim.Küfrü kullanmıyorum demiyorum , sadece bazıları küfür etmesini bilmiyor o kadar."

"The Rock ile aylardır rekabet içerisindeyiz , üstün olduğumu söylemiyorum ama ben  en azından onunla aynı ringde yüzleşirken üstün çıktım.Hatta galibiyetimi kötülemek için bildiği tüm küfürleri etti , belkide sosyal medyada gördüğü küfürleri söyledi ama yine de her hafta adil olmayan şekilde bana saldırarak kendini iyi göstermeye devam etti.Şovların çoğunda bana karşı ayakta kapattın ve farkettiysen bunu yüzüme karşı yapmadın.Gerçekler seni şüpheden uzak noktalara taşır ve bende benim senden daha iyi olduğum gerçeğini sana bir kez daha yaşatarak şüphesiz hayatına merhaba demeni sağlayacağım."

"Tanrı Şeytan ve Meleği ; iyilik ve kötülüğü anlatması için göndermedi.Onlar sadece iyilik ve kötülükleri anlattı.İş insanda bitiyordu."

"İnsanlar yaptıkları günahların suçunu bile şeytana atarken mağlubiyetlerine neden sebep aramasınlar. The Rock'ın bahanesi ne olursa olsun umursamadan bir sonraki rakibime odaklanacağım.Bunu yapacağımı söylemiştim çünkü ünvanımı hak eden birilerine koruma vaktim geldi de çatıyor.Güreş için tüm saatlerimi harcadığım sürece bana şampiyon olarak seslenmekten başka çareniz yok.Bununla yükümlüsünüz ve hiç birinizin düşüncesi veya istekleri bunu değiştiremez.İnsanlar bu sıfata sahip olmak istiyor ama hiç biri benim harcadığım vaktin yarısını harcamıyor.Emin olun harcadığım vakti daha farklı bir işe harcasaydım o işinde en iyisi olurdum.Mesela bir aktör olup Hollywood yıldızı olabilirdim , hatta orada bile The Rock'tan daha iyi olurdum."

"Aslında umrumda olan kişi The Rock değil.O benim saltanatımda karşıma çıkan piyonlardan biri.Sadece bir puanı simgeleyen bir taş,onun kıçını tekmelemem bile benim için bir hakaret iken kendisini benim rakibim olarak görüyor.Hayır o benim rakibim değil , benim rakibim onu yönlendiren şah.Ve onun gibi bir piyonu oyun dışı ettiğim zaman seni yönlendirenin bile sikinde olmayacağı bir kayıp olacak.Bundan emin olmanı sağlamam için seni gerçeklere iyice yakınlaştırmam gerek ama sen görmeyi ret edip hala savaşmak istiyorsun."

"Savaşta kazanmak istiyor isen rakibin kadar iyi olmalısın.Eğer rakibin kadar iyi değilsen stratejiler bile seni kazanan yapamaz."

"Şirkete her gün laf atan kişiler gelip geçti.Onlar her zaman şirketle kendilerini tezat gösterdi çünkü başarılarının gölgelenmelerini istemiyorlardı.Eleştirilmekten korktukları için bunla yüzleşmek istemediler.Aynı bir ayna gibi , çirkinliklerine veya lekelerine bakmamak için aynadan kaçtılar ama ayna nereye bakarsan karşına çıkan bir maddedir.Aynadan kaçamazsın ,aynaları kıramazsın ve kirlerini gizleyemezsin.Bunları yapan kişiler benden bir şans istiyor ama bu şansın dile getirilmesini istemiyor.İnsanlar epey benciller değil mi? Bir teşekkür etmek yerine sizi en ezeli rakibiniz yapıyor ve sosyal hayatınıza hakaretler yağdırıyor.Rakiplerime fazlasıyla laf atmamaktan yanayım ama insanlar beni madara etmek için uğraşıyor.Açıkcası sikimde olmadı , benimle ne diye dalga geçtikleri veya nasıl dalga geçtiklerini umursamadan cevabımı ringde verdim.Çünkü insanlar seni ringdeki performansın ile hatırlıyor boş vaatlerin ile değil."

"Işıksız bir evde büyüdüm , sebebi tüm paramı güreş ile ilgili dvdler veya posterlere gidiyordu.Ama şikayetçi değildim.Küfürler ile ayrıldığım memleketimden , onurlu ve övgü dolu sözcükler ile karşılandım.Bunu kendim başardım , Sami Callihan başardı , bir başkası değil sadece ben.Rezalet maçlarım oldu ve o rezalet maçların yarısında çoğu kişi evlerinin yolunu tutmuştu.Kalanlar ise bize küfretmek için veya pet şişe fırlatmak için duruyordu.Küfürler ile bu yüzden aram iyi değil ama yeri geldiğinde küfrü yararlı bulduğum oluyor.Mesela The Rock'ın orospu çocuğu olması."

"Su damlalarını sayamıyoruz ama su damlalarının hızını tahmin edebiliyoruz.Hızını bildiğimiz bir şeyin sayısını tahmin etmek neden zor? Bir çok iyi güreşçi var bunlar sayılabilir ama kimse tüm güreşçileri sayamaz.Torpil ile yükselenlerden daha çok çabalayan insanları kimse tanımıyor.Bu adaletsizlik ile savaşmayı tercih ettim ve bu yüzden kendi emeği ile bu ringi paylaştığım herkes benim gözümde bir rakipten başka bir şey değil.Ve emin olun alsa rakibim olmak istemezsiniz."

"Aydınlık bir günün ardından doğacak bir karanlığın sonu geliyor.Sonun karanlık olması bir daha güneşin açmayacağı anlamına geliyor.Son adımlarımıza dakikalar kaldı... Ümitlerin ve hayallerin ikiye ayrıldığı yol... son çizgi...Kemiklerini kırma vakti geldi."

Pool Of Blood
1 sayfadaki 1 sayfası