PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*

+5
Perfect 10
Aleister Black
PrinceCGR
Ace of Diamonds
The Charismatic Enigma
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Empty
MesajKonu: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:29

Best of You çalıyor ve pyrolar patlıyor. Rebirth II Pre Show'u başlıyor. Kameralar Pre Show spikerlerine dönüyor.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Renee-young-wwe-announcer

Tom Phillips: Bu akşam yeni şeylere tanık olacağız. Bazılarının canlandığını göreceğiz. Bu akşam PWE Rebirth II'deyiz.

Renee Young: Geçtiğimiz yıl baya heyecanlı geçen Rebirth bu sene daha da heyecanlı geçecek.

Tom Phillips: Nasıl geçmesin ? Steel Cage, 2 out of 3 Falls ve Death Match gibi maçlarımız var.

Renee Young: Ama bunlar ile de sınırlı kalmıyoruz. Pre Show da heyecanlı 2 maç göreceğiz. İlk PWE Television Şampiyonu belirlenecek. 

Tom Phillips: Brock Lesnar vs AJ Styles maçını da unutmayalım. Kısacası heyecanın dorukta olduğu bir şov, o yüzden bir an önce başlasak iyi olacak.

Kameralar arka alana gidiyor.

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan ekranlara geliyor.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Sami Callihan: Boşa harcayacak vaktim yok. Kazandığım herşeyi ben kendim kazandım. Kazanmak zor olandı. Artık kazandığım herşeyi, ismimi, itibarımı, unvanımı savunma zamanı. Kolay kazanmadım ve kolay kaybetmeyeceğim. Maçı kazanmak için herşeyi yapabilirim. Elime bir sandalye alıp Rock'ın kafasını dağıtabilirim. Onun bacağını merdivene sıkıştırıp üzerine atlayabilir ve bacağını kırabilirim. Bu beni diskalifiye etmeyecek ve işte bu yüzden günün kazananı ben olacağım. İlk Universal Champion olarak, bu seviyeye geldiğim günden itibaren, eskiyi toprağın altına gömdüm ve farklı bir adam çıkardım ortaya. Bu adam eskisi gibi çabuk sinirlenmiyor, sabırlı. Bu adam öfkesinin kurbanı olmuyor, öfkesiyle kurban ediyor! Sonuç olarak, karşımdakinin kim olduğunu önemsemeden bu maçı kazanacağım. Sadece kazanacağım!

Callihan kemerini omzuna atıp yoluna devam ediyor. Kameralar ringe dönüyor.

Exile!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* TJ-Perkins-Entrance

TJ Perkins geliyor. İlk kez bir PWE Special Event'in de yer alıyor.

More Than a One Man!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor. Her zaman ki gibi enerjik.

Singles Match

TJ Perkins vs Heath Slater

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili Lock Up ile başlıyorlar. 1 Dakika boyunca üstünlük kurmaya çalışıyorlar ama iki taraf da üstün çıkamıyor. Slater TJP'yi ittiriyor ve bir yumruk sallıyor ama Perkins eğilerek kurtuluyor. Slater arkasını dönüyor, Perkins Arm Drag ile onu atıyor. Heath hemen kalkıyor, TJP'nin üstüne gidiyor, TJP bu sefer onu Japanese Arm Drag ile atıyor. Perkins tuş deniyor 1.. de Slater atıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor, Perkins Slater'ın üstüne gidiyor... AMA Slater Flapjack ile onu yere çakıyor. Slater iplerden sekiyor, TJP ayağa kalkıyor o anda ve Slater ona Flying Forearm Smash vuruyor. Slater kalkıyor hemen ardından da TJP kalkıyor. Heath onun suratına bir BIG BOOT çakıyor, TJP yerde. Slater da köşeye çıkıyor ve bir taunt atıyor. O sırada yerde ki TJ Perkins ellerini yere dayıyor ve kendisini geri itiyor ve takla atarak kalkıyor. Perkins köşeye yöneliyor, Slater'ın karnına Spinning Back Kick vuruyor, zıplıyor ve HURRICANRANA!! ile onu ringin ortasına atıyor. TJP köşeye çıkıyor, Slater ayağa kalkıyor, TJP köşeden atlıyor ve 86er!!! vuruyor. Perkins tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Slater.

Perkins onu kaldırıyor ama Slater SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor TJP. Slater hemen kalkıyor, Perkins de kalkıyor, Slater ona Jumping Calf Kick vuruyor. Slater onu boynundan tutarak kaldırıyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor. Taunt atıyor Heath, Perkins kalkıyor ayağa. SMASH HIT için onu yakalıyor Heath... AMA TJP ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Slater. İkisi de aynı anda ayaklanıyor, Slater bir yumruk sallıyor, Perkins eğilerek kurtuluyor. Slater arkasını dönüyor, TJP ona Backhand Elbow darbesi vuruyor. Slater yüzünü tutarak 1-2 adım geriliyor, TJP Drop Toe Hold ile onu iplere düşürüyor ve Wrecking Ball Dropkick!! yapıyor TJP. Heath Slater ringin ortasına geriliyor ve ayağa kalkıp arkasını dönüyor, Perkins iplerden zıplıyor ve SPRINGBOARD TORNADO DDT!!! yapıyor. Perkins tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15.. de atıyor Slater. Perkins ayağa kalkıyor, bacağını rakibinin bacaklarının arasına geçiriyor ve Dab tauntunu atıyor, MUTA LOCK!!! bağlıyor. Slater pes etmemek için büyük çaba sarf ediyor. TJP ise kararlı. Slater iplere baya yakın, uzanmaya çalışıyor ve uzanıyor ama hasar verildi mi verildi. Slater iplere tutunuyor, TJP geri çekiliyor. Slater iplerden destek alarak kalkıyor, TJP onun üstüne koşuyor, Slater Shoulder Block ile karşılık veriyor, Perkins yere geri takla atarak düşüyor ve hemen ayağa kalkıyor, JUMPING NECKBREAKER! yapıyor Heath Slater. Hemen tuş deniyor Heath 1.. 1.75.. 2... de atıyor TJP. Slater ringe vuruyor ellerini, sinirlendi baya. Slater kalkıyor ayağa ve rakibini de kaldırıyor ve Dropkick vuruyor. Perkins ayağa kalkıyor, Clothesline ile onu yere indiriyor Heath. Perkins kısa sürede ayağa kalkıyor, Slater onu kolundan tutuyor ve iplere atıyor. Perkins iplerden dönüyor, Slater ona yumruk atıyor ama Perkins eğilerek kurtuluyor ve diğer iplerden sekiyor, Running Hurricanrana ile Slater'ı köşeye doğru atıyor. Slater bir anda kendini köşede buluyor. Perkins üstüne doğru koşuyor, Slater bacaklarını kaldırıyor ama TJP son anda yakalıyor. Perkins bacaklarından tutuyor ve bir anda geriye ittiriyor, Slater köşeye çarpıyor ve Perkins onu omuzluyor, DETONATION KICK!!! yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. TJP kazanıyor.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Skysports-tj-perkins-cruiserweight-wwe-205-live_3852104

PWE de ki ilk bireysel maçını kazanıyor TJ Perkins. TJP taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda kameralara The Rock takılıyor! Tek kaşını kaldırıyor yaklaşıyor.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* The-Rock-Tattoo-Wallpaper-500x278

The Rock: The Rock soru sormamanız karşılığında kısa bir konuşma yapmayı teklif ediyor ? (muhabir onaylar). Sami maçı kazanmak için The Rock'ın toplarını dağıttığından beri, The Rock onun şeker kıçını havaya uçuracağı günü bekliyordu ve SONUNDA! o gün geldi! The Rock heyecanlı değil çünkü The Rock bu ayarda Sami'nin yaşı kadar maça çıktı. Bugün ne yapacağını biliyor ve Rebirth'ün Main Event'ine tamamen uygun bir hazırlık yaptı. The Rock maçın hakkını verecek. The Rock sadece maçın değil, bugün herkese hakettiğini verecek. Sami'ye hakkını verecek, milyonlarca (MİYONLARCA) Rock fanına hakkını verecek, ve The Rock kendisine de hak ettiğini verecek! Bu gece ringe çıkacak, kendisini hazır bekleyen Jabroni'yi bayıltana kadar dövecek ve PWE deki başarılarına yenisini ekleyecek! Şimdi The Rock'ın değerli vaktini daha fazla harcamayın. 

The Rock bir taunt atıp orayı terk eder. Kameralar da ringe dönüyor.

The Elite!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları American Alpha geliyor.

Gable ve Jordan kendilerine ayrılan sandalyelere oturuyorlar. Maçın başlamasını bekliyorlar.

Glorious Domination!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Maxresdefault
PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Baron-Corbin-Image-AWL114

Bobby Roode ve Baron Corbin, The Glorious Wolf ekibi geliyor.

Born to Raise Hell!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Zack-Sabre-JR.

Zack Sabre Jr. geliyor.

Kingdom!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Tag Team Match

The Glorious Wolf (Bobby Roode & Baron Corbin) vs Zack Sabre Jr. & Cody Rhodes 

Zilin çalmasıyla birlikte maç başlıyor! Ringte Cody ve Corbin var. Şimdi Lock Up için birbirlerinin üzerine geliyorlar. Ama Corbin bir anda rakibinin karnına diz darbesi vuruyor! Ardından kafasından ve mayosudan tutup köşe direğine fırlatıyor! Cody omzunu sert bir şekilde köşeye çarpıyor! Corbin arkasından geliyor ve belinden çekiyor onu. Şimdi bir de GERMAN SUPLEX ile fırlatıyor! Cool tavırlarını sürdürüyor Corbin. Kalkıyor ve ağır adımlarla rakibine gidiyor yine. Şimdi kalkmaya çalışan Cody'nin kafasından tutuyor. Ama bir anda Cody onun karnına yumruk atıyor! Şimdi bir tane daha! Ardından kalkıyor ve iplere koşuyor Cody! Ama döndüğü anda Corbin'den BIG BOOT yiyor! Şimdi tuş deniyor Corbin! 1...2... atıyor Cody. Corbin onu kolundan kendi köşesine çekiyor. Roode tag alıyor ve ringe giriyor. Şimdi Cody'nin karnına bir tekme vuruyor. Ardından köşeden destek alarak DOUBLE FOOT STOMP yapıyor! Şimdi bir de o tuş deniyor. 1...2... Kick Out!! Cody maçta kalıyor yine! Roode şimdi kafasından tutuyor onu ve kaldırıyor. Ardından sert bir yumruk vuruyor! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. Ama Cody'den DROPKICK geliyor!! İki isimde yerde! Cody ağır ağır kendi köşesine sürükleniyor tag için!!! Roode ise onu yakalamaya çalışıyor! Cody tam verecekken son anda ayağından tutup çekiyor Bobby Roode onu! Şimdi kaldırıyor kafasından tutup. SWINGING NECKBREAKER! Şimdi köşeye çıkıyor Roode. Cody ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Roode hazırlanıyor!!! Cody kalkıyor. Roode atlıyor DIVING KNEE DROP için!! Ama Cody çekiliyor!!! Bobby Roode yere yapışıyor!! Cody iplere tutunuyor şimdi!! Roode kalkıyor! Yaklaşıyor Cody'e! Ama Cody harika bir DISASTER KICK vuruyor!! İkiside yerde yine! Şimdi ikiside tag vermek için köşelerine sürükleniyorlar!! Aynı anda tag veriyorlar!!

Sabre sonunda maça dahil oluyor!! Corbin ve Sabre birbirlerinin üzerlerine koşuyorlar şimdi! Sabre eğiliyor! Arkadan bir DROPKICK vuruyor Corbin'e!! Corbin şimdi köşeye çarpıyor! Yüzüstü köşede!! Sabre koşuyor ona! Şimdi bir de CORNER DROPKICK!!! Darbenin etkisiyle bir iki adım ringe doğru geriliyor Corbin! Sabre tek hamlede köşeye çıkıyor! Corbin hala ayakta! Şimdi dönüyor Sabre'ye! DIVING ENZUIGIRI!!!! Harika bir hareket Sabre'den!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2...2.60!!! omzunu kaldırıyor '' The Lone Wolf ''! Sabre şimdi kalkıyor. Köşeye yaslanıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor! Corbin önce kendisi iplere sürüklüyor! Ordan destek alarak kalkmaya çalışıyor!! Bu sırada Cody ve Roode köşelerine çıkıyorlar tekrar. Sabre iplerin önünde ayağa kalkmış olan Corbin'in üzerine üzerine koşuyor!! CLOTHESLINE vuruyor ve Corbin dışarıya düşüyor!!!! Bu sırada Bobby Roode arkasından geliyor ve aynı şekilde Sabre'yi dışarı atıyor!!! İplernden bakarak sırıtıyor Roode!! Cody arkasında!! Şimdi dönüyor ona doğru Bobby Roode! Ama Cody alnının ortasına BIG BOOT vuruyor ve Bobby Roode da dışarıya uçuyor!!! Zack Sabre Jr. Bobby Roode ve Baron Corbin kalkmaya çalışıyorlar!! Cody aprona geçiyor! Şimdi SPRINGBOARD MOONSAULT ile atlıyor onların üzerine!!! Seyirciden iyi bir reaksiyon geliyor ve cheerlar yükseliyor!!! Cody şimdi takım arkadaşını kaldırıyor ve ringe girmesine yardımcı oluyor! Kendisi de köşeye geçiyor. Corbin'de giriyor şimdi ringe! Sabre iplere koşuyor. Ama Corbin bir anda kalkıyor!! Sabre geldiğinde harika bir DEEP SİX!!!! İkiside yerde!! Corbin daha hızlı bir şekilde köşesine gidiyor Bobby Roode'a tag veriyor!! Ancak Corbin aprona geçmiyor!

Roode Sabre'yi yakalıyor tag veremeden!! Şimdi belinden kavrıyor ve kendisine çeviriyor. Ardından kolundan tutup ikendi köşesine yolluyor!!! Corbin bu son anda aprona geçiyor! Roode koşuyor oraya!!! Sabre çekiliyor!!! Roode Corbin'e çarpıyor ve Corbin yerde!!! Sabre şimdi son gücüyle Cody'e tag veriyor!!! Cody hemen giriyor ringe!!! Yüzüstü köşeye yapışmış olan Roode'un yanındaki iplerde bekliyor!! Roode oraya dönünce DISASTER KICK!!! Şimdi taunt atıyor Cody!!! Bobby Roode kalkıyor ağır ağır!! Cody yakalıyor onu ve CROSS RHODES!!! CROSS RHODES!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!! Cody Rhodes ve Zack Sabre Jr. bu güzel maçı kazanan isimler oluyorlar!!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Zack%2BSabre%2BJr
PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Cody_original_original_crop_north

Hakem ikilinin elini kaldırıyor. SZJ & Cody ikilisi taunt atarken American Alpha ringe giriyor.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* A1caae9e9e2003fb6b85100094beb3ca74e46ecf_hq

Gable ve Jordan taunt atıyorlar. BOO geliyor onlara. Tag Team Kemerlerini alıyorlar ve şampiyon biziz diyorlar. SZJ & Cody ve American Alpha Face to Face yapıp laf dalaşına girmişken The Glorious Wolf ekibi de ringe giriyor ve 2 takımın karşısında duruyorlar, bu iş daha bitmedi diyor Bobby Roode. 3 Ekip de birbirine bir şey söylerken bir müzik duyuluyor.

Omen in the Sky!

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* Luke_Gallows_bio-bac1286b548f0f7f05e023130f1af168

Luke Gallows ve Karl Anderson ikilisi, The Club geliyor.

American Alpha, The Club, The Glorious Wolf ve ZSJ & Cody takımları ring de, hepsi birbirlerine bakıyorlar. 4 Takımın da tek isteği PWE de ki en iyi takım olmak. Kim önce hamle yapacak diye bekliyoruz ama bir kaç hakem ringe geliyor ve olay başlamadan bitiyor. 4 Takım Face to Face yaparken kameralar spiker ekibine dönüyor.

Tom Phillips: Nefes kesen bir Pre Show izledik. Sonda ki olay ise şaşırtıcı olduğu kadar mükemmeldi.

Renee Young: Haklısın Tom. İlerleyen haftalarda bu 4 takımın mücadelesini görecek gibiyiz. Ve TJ Perkins de iyi bir başlangıç yaptı.

Tom Phillips: Aynen öyle ve geleceği çok parlak duruyor. Fakat şimdi veda zamanı.

Renee Young: Biz sizlere iyi geceler diliyoruz, umarız şovunuz ve akşamınız iyi geçer.

Bu görüntüler ile Rebirth II Pre Show'u bitiyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Perş. 23 Şub. 2017, 21:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:30

Geldik.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:32

e başkaları gelmedi mi amk
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:33

Geç kaldım sanmıştım. İyi akşamlar.
Aleister Black
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Aleister Black

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:34

Buradayız geldik.
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:35

Alper kankeyto benim bi Orton feudum vardı o ne oldu bir özet geçsen
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:35

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:36

TJ Perkins koskoca adamsın, yakışıyor mu dab yapmak.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:37

Perfect 10 demiş ki:

Usta işte ikiniz arasında bir kemer maçı olacaktı. Ama senden promo gelmedi onun için. En son War Time da ki Tag Team için attın. Sizin dışınızda başkalarının olduğu da bir PWE WHC maçı duyurduk, senden yine gelmedi. O maçı da Drew McIntyre aldı, sonra Orton'ı da yolladı şirketten. Senden de promo bekliyoruz.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:38

TJ Perkins kazanacaktır.
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:38

The Charismatic Enigma demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:

Usta işte ikiniz arasında bir kemer maçı olacaktı. Ama senden promo gelmedi onun için. En son War Time da ki Tag Team için attın. Sizin dışınızda başkalarının olduğu da bir PWE WHC maçı duyurduk, senden yine gelmedi. O maçı da Drew McIntyre aldı, sonra Orton'ı da yolladı şirketten. Senden de promo bekliyoruz.
Beni de yollasın valla üşeniyom.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:39

Perfect 10 demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:

Sen gideceksen seni yollayacak adam belli.  Very Happy
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:39

Perfect 10 demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:

80. kez mi yenecen
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:40

Perfect 10 demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:

80. kez mi yenecen

Kısmetse.

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*   PWE Rebirth II Pre Show *LIVE* EmptyPaz 19 Şub. 2017, 17:40

Pfff almış aq dab'cısı.

PWE Rebirth II Pre Show *LIVE*
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Rebirth PRE SHOW
» PWE Rebirth II *Main-Show*
» PWE Rebirth LIVE !
» PWE WAR TIME II * PRE SHOW * * LIVE *
» PWE Downfall II Pre Show *LIVE*