PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

28 Şubat Showdown Live

+5
The Brahma Bull
Mamy D Way
Excellence of Execution
The Charismatic Enigma
Achilles
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

28 Şubat Showdown Live Empty
MesajKonu: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 19:57

Click Click Boom! Showdown introsu eşliğinde şov başlıyor!

28 Şubat Showdown Live Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole: PWE Ailesi, Salı akşamlarının değişmezi Showdown'da JBL ve Booker T ile sizlerleyiz.

JBL: Ortam git gide kızışıyor Maggle. Bakalım bu hafta neler olacak..

Booker T: Diva sezonu açılmış beyler!

JBL ve Michael Cole anlamsız gözlerle Booker T'ye bakarken kameralar ringe dönüyor. Ringte Corey Graves var. 

Graves'ın dışında ring de ise Sami Callihan, Finn Balor, Kevin Owens, Goldberg, The Rock ve Sheamus var. Hepsi de Elimination Chamber maçında yer alıyor.

28 Şubat Showdown Live Corey_Graves_bio

Corey Graves: Değerli PWE Ailesi, bugün şovu açan kişi olmaktan büyük onur duyuyorum. Bugünkü konuklarım, PWE Apocalypse II'de, Universal Championship için Elimination Chamber maçında yer alacak isimler... Sözü daha fazla uzatmayıp başlamak istiyorum. 

(Goldberg'e döner)

Corey Graves: Yıllarını güreşe vermiş ve birçok kişinin idolü olmuş birisi olarak, neden bu maçı Goldberg'in kazanacağını açıklar mısın ?

Goldberg: Daha önce kazandığım bişeyi tekrar kazanmamdan daha doğal bişey yok evlat. Çeşitli maç türleri var ve ben hepsinde bulundum. Çok fazla maça çıktım sayısını hatırlamıyorum. Kazandığım maçlara, elde ettiklerime, bir yenisini daha ekleyeceğim hepsi bu kadar.

Corey Graves: İyi şanslar Goldberg. (Finn Balor'a döner). PWE'ye tekrar dönüp bu kez çok hızlı bir giriş yaptın ve PWE'nin ilk Television Şampiyonu oldun. Senin için bu maç nasıl geçecek Finn ? Maçı neden Finn Balor kazanacak ?

Finn Balor: Çünkü ben herkesin inandığı şeylere inanmıyorum. Önem verdiğim şeyler farklı. Ben farklıyım! Diğer 5 kişi, ya intikam için, ya da basit bir kemer için orada olacak. Ancak benim gözümde onların hiçbir değeri yok! Hayatımı basitleştirilmiş olan her şeyden arındırdım. En sonunda mükemmel oldum ve bu yüzden kazanacağım!

Corey Graves: Anladım iyi şanslar Finn. (Kevin Owens'a döner). Sert bir Rebirth'den sonra Kevin Owens için iyi bir fırsat. Kevin Owens bu sefer ne yapacak ? 

Kevin Owens: Kevin Owens bu sefer hırs dışındaki tüm hislerini öldürdüğü için kazanacak! Açık olmam gerekirse Corey, bu sefer görmekten bıktığım Roman Reigns ya da beni mendil gibi kullandığını düşünen Chris Jericho yok! Onlarla birlikte diğer hislerimi de öldürdüm ve hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum. Bu yüzden ben kazanacağım!

Corey Graves: O zaman sana da iyi şanslar Kevin. (Sheamus'a döner). PWE'nin en büyük saltanatına sahip olan kişisin Sheamus. Universal Şampiyonluğu için final maçına da çıkmıştın ancak başarılı olamadın. Bu kez farklı olacak olan şey ne ?

Sheamus: Sonucu ne olursa olsun savaş insanı yorar fella. 84 günlük saltanata sahip olmak ve o yıpranmışlığı WrestleMania'ya taşımak beni epey yormuştu. Toparlanma sürecini atlattım.Farklı olan şey şu fella, artık kendimi yorgun hissetmiyorum! İçimde tekrar gücü hissediyorum! Güçlü bir Kelt Savaşçısı'nın neler yapacağını herkes bilir. Bu savaşın sonucu belli!

Corey Graves: Pekala teşekkürler Sheamus sana da iyi şanslar. (Rock'a döner) The Rock için bu maç ne ifade ediyor ? Rebirth'de kaybettin ve tekrar Universal Şampiyonluğu için maça çıkıyorsun. Maç bittiğinde kemeri kaldıran neden The Rock olacak ? 

The Rock: The Rock çok konuşan muhabirleri sevmez Jabroni! Ancak senin için bir iyilik yapıp bu karmaşık sorularını cevaplayacak. The Rock'ta yaşlı Bill gibi pek çok maça çıktı ve çok şey kazandı. The Rock kaybettiği için kendisini harap etmeyecek çünkü The Rock kazanmayı da kaybetmeyi de biliyor! Bu kez kazanacak olan kişi kesinlikle The Rock olacak Jabroni anladın mı ?

Corey Graves: Anladım Rock iyi şanslar. (Sami'ye döner). Sami Callihan bunu kazanana kadar uzun bir yoldan geçti ve PWE'nin hala ilk ve tek Universal Şampiyonu konumunda. Peki bu maçı neden Sami kazanacak ?

Sami Callihan: Çünkü bu sefer devir benim devrim. Bu bana bahşedildi. Artık zamanımın geldiğini defalarca söylememe rağmen kimse dikkate almadı. Sanırım artık herkes bu konuda ciddidir ha ? (Tek koluyla Corey'i iter). O maçta yer alacak herkes burda olduğuna birbirimize yokmuşuz gibi yapmayalım öyle değil mi ? Baylar, sizin için farklı birfilm olmayacak. Maça çıkacağız, siz katılımcı olarak ayrılacak, ben kemerimi alıp gideceğim. Bu kadar!

Sheamus: Haklısın fella. Sami eski senaryodaki gibi maça çıkacak, Brogue Kick yiyecek ve o ringi terkederken, ben kemeri kaldırıyor olacağım!

Finn Balor: Kendini savaşçı zanneden bir ayyaş, maçın sonunu göremeyecek fella!

Goldberg: Ayrımcılık yapmayacağım evlat. Sen değil, hepiniz sıradasınız! 

The Rock: Birilerinin kıçını sıraya sokmak için, kıçın fazla buruşuk Bill. The Rock hepsini hatırlatacak!

Kevin Owens: Konuşmaktan başka bir işe yaramayan aptallar sürüsünü yenmek sandığımdan daha kolay olacak!

Herkes ringin ortasında çember şeklini almış, birbirlerini yiyecek gibi bakarken kameralar arka alana gidiyor. Cesaro kadrajda.

28 Şubat Showdown Live Cesaro.0.0

Cesaro: Uzun bir aradan sonra tekrar burada olmak güzel! Geleceğim ve planlarım için daha fazla çalışmam gerekirken buradan uzak kalmak zorunda kaldım ve PWE Ailesinin benden beklediklerini gerektiği gibi yerine getiremedim. Ama bu tekrar başarılı olamayacağım anlamına gelmiyor! Kaldığım yerden devam edip daha iyi şeyler yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Kendisini rakipsiz zanneden herkes için kötü, PWE Ailesi için iyi bir haberim var. Geri döndüm ve bu kez daha iddialıyım!

Kadrajdan çıkıyor Cesaro. Bizde reklama gidiyoruz. 

Kameralar ringe dönüyor. Sırada gecenin ilk maçı var.

Worlds Apart!

28 Şubat Showdown Live Sami_Zayn_bio--a4d935562066d5193625109ebfca07df

Sami Zayn geliyor.

Domination!

28 Şubat Showdown Live Bobby-lashley-tna

Bobby Lashley geliyor.

Singles Match

Sami Zayn vs Bobby Lashley

Zil çalıyor , ikili lock up ile başlıyor , Lashley headlock bağlıyor , Zayn diz çökecek duruma geliyor , Lashley Zayn'in boynundan tutarak köşeye kadar götürüyor headlock'ı bırakıyor Zayn'i köşeye sabitliyor, Zayn karşılık vermeyi deniyor ama Lashley yumruklamaya başlıyor , Zayn sersemliyor , Lashley iplere tutunarak Zayn'i tekmelemeye başlıyor, hakem Lashley'i uyarıyor Lashley tekmelemeyi bırakıyor , Zayn tekmelerin ardından oturur pozisyonda kalıyor , Lashley Zayn'in kafasından tutarak kaldırıyor ve biel yapıyor, Zayn hızlıca ringin ortasında kalkmayı başarıyor arkasını dönüyor , arkasını döndüğü gibi Lashley yakalıyor Zayn'i kaldırıyor VE GORILLA PRESS SLAM YAPIYOR!! Zayn apron'a doğru sürükleniyor , Lashley yerdeki Zayn'i kaldırmayı deniyor ama Zayn iplere sıkıca tutunuyor , Lashley Zayn'in suratını yumrukluyor , Zayn iplere bırakıyor , Lashley Zayn'i kaldırıyor Vertical suplex deniyor ama Zayn kaldırmasına izin vermiyor , Zayn knee vuruyor Lashley karnını tutarak ringin ortasına doğru geriliyor , Zayn Lashley'nin üzerine doğru koşuyor AMA LASHLEY ZAYN'I YAKALIYOR VE SPINEBUSTER!! Ama Zayn son anda Lashley'nin boynunu ve kolunu yakalıyor ve Lashley'nin üstünde kalıyor , Zayn Lashley'nin kollarını sıkmaya başlıyor , Lashley ayakta duramıyor ve beraber yere düşüyorlar.Zayn aynı pozisyonda yerini ayarlıyor VE BUTTERFLY LOCK!! Lashley direniyor , Lashley gücünü topluyor tekrar ayağa kalkıyor ama Zayn bırakmıyor , Lashley Köşeye doğru koşuyor ve Zayn'i köşeye vuruyor. Zayn Lashley'nin üstünden iniyor , Lashley tekrar köşede Zayn'i yumruklamaya başlıyor, Lashley köşeye ellerini yerleştiriyor omzu ile vurmayı deniyor ama Zayn Lashley'nin suratına tekme atıyor , Lashley suratını tutarken Zayn Lashley'nin boynunu yakalıyor ve köşeden destek alarak TORNADO DDT YAPIYOR!! Zayn tuşa gidiyor 1...2....2.6666.....attı! 

Zayn Lashley'nin kalkmasını bekliyor , Lashley kalkıyor Zayn'den EXPLODER SUPLEX GELİYOR!! Lashley ringin dışına sürükleniyor , Zayn soluklanıyor , Lashley iplere tutunarak kalkıyor , Zayn'den SUICIDE DIVE!! Lashley tekrar yerde , Zayn tekrar ringe giriyor , Lashley kolaylıkla kalkmayı başarıyor ama ZAYN'DEN TOPE CON HILO GELİYOR!! Zayne apron'a çıkıyor , Zayn Lashley'nin kalkmasını bekliyor , Lashley kalkıyor ,Zayn apron'daki iplere sıkıca tutunuyor VE ARABIAN PRESS!! Ama Lashley Zayn'i yakalıyor VE APRON'UN ÜZERİNE FRONT POWERSLAM YAPIYOR!! Zayn apronda kalıyor , Lashley apron'a çıkıyor Zayn'i kaldırıyor VE FRONT SUPLEX YAPIYOR!! Zayn yere düşüyor , Lashley Zayn'i ringe sokuyor ve tuş deniyor 1...2....2.7777...attı! Lashley Zayn'i kaldırıyor top rope'a çıkarıyor , Lashley'de top rope'a çıkıyor , Lashley'den Zayn'e SUPERPLEX!! Ama Zayn izin vermiyor , Zayn headbutt vuruyor Lashley sersemliyor , Zayn top rope'dan apron'a iniyor VE LASHLEY'E ENZUIGIRI VURUYOR!! Lashley yere düşüyor , Zayn top rope'a çıkıyor ,Lashley ayağa kalkıyor , Zayn'den DIVING CROSSBODY!! Zayn köşeye geçiyor , Lashley ise karşı köşeye tutunarak kalkıyor köşeye yaslanıyor VE ZAYN HELLUVA KICK İÇİN KOŞUYOR AMA LASHLEY'DEN SPEAR GELİYOR!!

???: Bir sonraki rakibin bu kadar zayıf olamayacak.

Lashley ekrana dönüyor...

28 Şubat Showdown Live Maxresdefault

JIMMY HAVOC BU!!!

Jimmy Havoc: Keyfin yerinde mi? çünkü bana karşı en iyi halinde olmanı istiyorum çünkü kazanma ihtimali olmayan birisinin tüm gücünü görmek ayrı bir keyif gibi. Ringde senin gibi pislikleri görmeyi istemiyorum ve bu miğde bulandırıcı maçın biran önce bitmesini istiyorum. Mide bulandırıcı performansını sonlandırmak için bir ders alman gerekiyor ve bu dersi sana Apocalypse da vermeyi düşünüyorum. Ha bu arada arkana bakmanı tavsiye ediyorum.

Havoc ekrandan kayboluyor.

Lashley arkasını dönüyor, Zayn'in ayağa kalktığını görüyor, Lashley Lariat! deniyor ama Zayn altından geçiyor VE BLUE THUNDER BOMB!! YAPIYOR. Zayn Lashley'i kaldırıyor köşeye yolluyor VE HELLUVA KICK!!! vuruyor. Zayn tuşa gidiyor 1..2..3.. oluyor. Sami Zayn kazanıyor.

28 Şubat Showdown Live Files-sami-zayn

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Lashley Havoc'un oyununa kurban gidiyor, Sami Zayn de galibiyeti alıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Bir müzik duyuluyor.

Sasquatch!

28 Şubat Showdown Live 20120402_raw_brock_lesnar

''Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.

28 Şubat Showdown Live Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Brock Lesnar: Yapmak istediğimi yaparak karşıma sizlerin "Olağan Üstü" dedikleri kişiyi koydum. Sonucunda olağan üstü olan tek şeyin onun kıçı oldu, top gibi saç ve sakal stili ile benim rakibim olması canavara yapılan bir hakaret olsa da bunu göz ardı edebilirim çünkü onun rakibim olmasını ben istedim. Sebepsiz, sadece istedim. Bu darbem ile Brock Lesnar'ın halen bu ringlerde olduğunu hatırlatmış oldum ve bu ringe gelip millete laf atacak iseniz bunu en iyi olduğunuzu düşünerek yapmayın çünkü değilsiniz. Bokum kadar ağırlığı olmayan kişiler unvanlar ile kendini bir sik zannediyor. Aldığınız unvanların bir önemi yok, benimle kavgada yüzleşebilecek durumda değilseniz bir hiçsiniz. Bana karşı kolunuzun kırılmasını bile şans olarak nitelendirecek durumdayken halen en iyi olduğunuzu düşünüyor iseniz karşıma gelir bana meydan okursunuz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde cesaretinizi göz önünde bulundurabilirim.

Lesnar bir süre bekliyor. Ses çıkmıyor.

Brock Lesnar: Tam tahmin ettiğim gibi. Gelecek hafta aynı soruyu soracağım. Umarım o zaman cesareti götüne kaçmayan biri cevap verir.

Lesnar ringden ayrılıyor. Arka alana doğru gidiyor.

Kameralar girişe odaklanıyor.

The Truth Reigns!

28 Şubat Showdown Live Roman-Reigns-Entrance-Al122

PWE Intercontinental Şampiyonu Roman Reigns geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Roman Reigns: Chris Jericho haklıydı. Onu her zaman ring dışında pataklamam hiç bir şeyi ifade etmiyordu. Belki bundan keyif alıyordum, belki stres atma konusunda bire birdi ancak yinede bunu yaptığımda karşılığını alacağım tek yer bu ringdi ve öyle de oldu. (Kemerini kaldırıyor) Chris Jericho artık Showdown'da götünü kollayacak kimse kalmadığı için Rise'ye geçti. Hiç sorun değil. Çünkü bu arenada tekmelemek istediğiniz sürece sizin için kıçtan bol bir şey yok. Pekala açık konuşayım, tam şu anda arka alanda nefes alan herkese bu bebeği sunuyorum. Kıçları karşılığında.

Reign spiker masasına geçiyor. Maç başlamak üzere.

Phenomenal!

28 Şubat Showdown Live Fb056583f91ae477c9ee7e89d7aa86c6_crop_north

''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

28 Şubat Showdown Live 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

28 Şubat Showdown Live Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

#1 Contedership Match for PWE Intercontinental Championship

AJ Styles vs Alberto Del Rio

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkili Lock-Up'a giriyorlar. Del Rio boyunun avantajıyla rakibinin boynunu yakalıyor şimdi. AJ onu geri geri iterek iplere yaslıyor ve boynunu kurtarıyor şimdi. Ardından Del Rio'yu karşı iplere yollamaya çalışıyor ama Del Rio'dan reverse geliyor AJ gidiyor iplere. Del Rio ringin ortasında rakibi ona doğru gelirken eğiliyor. Ama AJ onun göğsüne sert bir tekme vuruyor! Şimdi bacağına da bir tane patlatıyor! Ardından yine iplerden sekiyor ama Del Rio bu sefer SHOULDER BLOCK ile karşılıyor. Şimdi ROLLING ELBOW DROP vuruyor ve tuş deniyor! 1.... 2 olmadan atıyor AJ. Del Rio şimdi kolundan tutup kaldırıyor rakibini ve köşeye fırlatıyor. Ardından koşuyor üzerine! AJ çekiliyor! Del Rio Step Up Enzuigiri denerken köşede ters şekilde asılı kalıyor! Şimdi yere düşüyor! AJ çekiyor ringin ortasına doğru onu. Şimdi tuş deniyor. 1...2'de atıyor Del Rio. AJ şimdi kafasından tutup HEADLOCK bağlıyor! Del Rio kısa bir süre çırpınsa da çabuk ayağa kalkıyor. Şimdi sert bir dirsek patlatıyor rakibine. İkinciyi vurduğu anda bırakıyor AJ! Şimdi kolundan tutuyor Del Rio ve DOUBLE KNEE ARMBREAKER!!!! AJ kolunu tutuyor acı içinde! Şimdi tek kolundan destek alıp kalkıyor. Del Rio arkasına geçiyor ve BACKSTABBER!!! Tuş deniyor. 1...2... omzunu kaldırıyor AJ! Del Rio şimdi köşeye doğru geliyor. AJ ağır ağır kalkıyor. Del Rio üzerine koşuyor rakibinin. Ama eğiliyor AJ! Del Rio tekrar ona dönüyor. Ancak AJ harika bir PELE KICK vuruyor!!! İki isimde yerde şimdi! Hakem saymaya başlıyor. AJ ağır ağır aprona sürüklüyor kendisini. Del Rio ise tam karşı tarafındaki iplerden destek alarak kalkıyor. Şimdi ikiside ayakta. Del Rio rakibine doğru yaklaşmak istiyor. AJ iplerden sekiyor... PHENOMENAL FORARM SMASH!!!!! AJ  hemen tuş deniyor. 1....2....2.40!! omzunu kaldırıyor Del Rio!!! Şimdi AJ sinirleniyor. ve tekrar apron tarafına geçiyor. biraz bekliyor ve şimdi sıçrıyor iplerden... SPRINGBOARD 450 SPLASH!!!! Ama hayır!!! Del Rio çekiliyor ve AJ yere çakılıyor!!! Hakem onu kontrol ediyor şimdi!! Del Rio karşı köşeden destek alıyor ve kalkıyor. AJ ise onun karşısındaki köşede ve yerde!!! Del Rio kalkmasını bekliyor onun. AJ kalkıyor ve Del Rio koşuyor. STEP-UP ENZUIGIRI!!!! Del Rio bu kez başarılı!!!Tuş deniyor. 1...2...2.60!!! Olmuyor! AJ atıyor! Del Rio şimdi kalkıyor ayağa ve bekliyor rakibini. AJ ağır ağır kalkıyor şimdi. Del Rio tek kolunu yakalıyor!!!!! Ama AJ çabuk davranıp itiyor onu arkasından!!!! Del Rio iplere tutunuyor son anda ve tekrar rakibine dönüyor. SPINNING HEEL KICK! Ancak Del Rio düşmüyor!! AJ şimdi karşı iplere koşuyor ve sekip rakibine doğru geliyor. Del Rio şimdi yakalıyor kolunu!!!!! VE CROSS ARMBREAKER!!!!! Hemde ringin ortasındalar!!!! AJ deli gibi çırpınsa da fazla dayanamıyor ve maçı bırakmak zorunda kalıyor.

28 Şubat Showdown Live Alberto-Del-Rio-With-Ricardo-Rodriguez-520x292

Del Rio Intercontinental Kemeri için #1 Contender oluyor. Del Rio ringden iniyor ve şampiyon Reigns ile Face to Face yaparken reklamlara gidiyoruz.

Heyecanlı bir maç bizleri bekliyor.

Bir müzik duyuluyor.

Written In My Face!

28 Şubat Showdown Live WWE-Sheamus-Entrance-at-Smackdown

''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.

Sheamus spiker ekibi ile tokalaşıp bir sandalye alıyor ve oturuyor.

Electrifying!

28 Şubat Showdown Live A-Star-Entry-Of-The-Rock-In-WWE-Arena

''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Invasion!

28 Şubat Showdown Live Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Singles Match

The Rock vs Goldberg

Hakem zili çaldırtıyor ve maç başlıyor. Müthiş bir soğukkanlılık var ikili de. Bir süre birbirlerini süzdükten sonra ikisi de aynı anda ringin ortasına geliyorlar ve face to face yapıyorlar bir süre. Tam böyle mi devam edecek derken Rock birden ittiriyor Goldberg'i. Hemen ardından Goldberg bir yumruk ile cevap vermek istiyor ancak Rock ondan daha hızlı davranıyor ve seri seri People's Punch'lara atmaya başlıyor! Bir tane daha ve bir tane daha. Bir kaç tane daha vurduktan sonra tauntunu yapıyor ve son bir tane daha vuruyor ancak o vuramadan Goldberg'den Clothesline geliyor! O anda yere çakılıyor Rock. Goldberg hiç vakit kaybetmeden kaldırıyor Rock'u ve karnına diz darbeleri atmaya başlıyor. Köşeye kadar bu şekilde yıpratarak götürüyor onu. Köşeye yasladıktan sonra da yumruklamaya başlıyor. Rock'u iyice sersemlettikten sonra karşı köşeye yolluyor ve hemen ardından koşarak Corner Clothesline vuruyor Rock'a! Hiç vakit kaybetmeden tekrardan karşı köşeye yolluyor ancak bu sefer daha sert bir şekilde. Rock köşeden sekiyor şimdi ve Front Powerslam Goldberg'den! Yaşlı kurt müthiş başladı maça! Tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmuyor! Goldberg bir süre soluklandıktan sonra yeniden kaldırıyor. Bir süre seyircilere bakıyor. Duymamış gibi tavırlar sergiliyor seyirciye ve bir anda coşturuyor ortamı! Ardından köşeye geçiyor ve Spear için bekliyor Goldberg! Henüz çok erken! Rock yavaş yavaş kalkıyor! Goldberg iyice kasılıyor! Rock şimdi kalktı! Goldberg koşuyor Spear için..... AMA TEKMEYLE REVERSELİYOR ROCK! Goldberg biraz sersemlesede bir kaç saniye sürüyor bu ve yeniden Rock'un üstüne gidiyor ama SPINEBUSTER GELİYOR ROCK'TAN!!! PEOPLE'S ELBOW TIME! Rock hemen baş ucuna geçiyor Goldberg'in! Ayağıyla şöyle bir ayar çekiyor! Kolluğunu çıkarttıktan sonra seyircilere fırlatıyor ve tauntu da yaptıktan sonra iplere doğru koşmaya başlıyor! Sekiyor iplerden ve 1 tur daha koşuyor. Bir kez daha sekiyor şimdi AMA BU SIRADA SPEAR GELİYOR GOLDBERG'DEN! HİÇ BEKLEMİYORDU BUNU ROCK! TUŞA GİDİYOR ŞİMDİ GOLDBERG! 1! 2! 2,50! KICKOUT BY THE ROCK!!!

Goldberg ikinci tuş denemesinde de umduğunu bulamıyor. Öfkeli öfkeli nefes alışverişleri gerçekleştirdikten sonra ayağa kalkıyor. Ardından Rock'u da kaldırıyor. Kolunun altına alıyor Jackhammer için! Şimdi ayaklarından dikiyor havaya Rock'u! Ama Rock bu sefer bu kadar kolay lokma olmuyor! Biraz çabaladıktan sonra Goldberg'in arkasına düşürüyor kendisini. Ayakları yere basar basmaz People's Punch'ları saydırmaya başlıyor! Üstelik Goldberg'in arkası dönükken! Seri seri ep ey saydırıyor Rock. Goldberg bu sefer bir hayli sersemledi! Şimdi Rock tauntunu yapıyor ve son bir tane daha geçiriyor derken vazgeçiyor! Tam yumruk atacakken bir anda geri çekiyor elini Rock. ''Bu sefer olmaz'' der gibi sallıyor kafasını. Ardından yine aynı tauntu yapıyor ve hızlıca iplerden sekiyor ve Jumping Clothesline!!! Goldberg yerle tanışıyor!!! Rock hiç vakit kaybetmeden Kip Up ile ayağa kalkıyor. Şimdi seyirciyi coşturan Rock oluyor ve ayaklarından tutuyor Goldberg'i! Hiç fantaziye kaçmıyor ve hızlı bir şekilde Sharpshooter bağlıyor!! Goldberg belki de maçın başından beri ilk kez bu kadar acı çekiyor! Rock çok iyi bağladı Sharpshooter'ı! Ama ipe de git gide yakınlaşıyor Goldberg! Tüm gayretini gösteriyor kurtulmak için! Ve şimdi tutuyor ipleri Goldberg! The Rock çok beklemeden bırakıyor Goldberg'i. The Rock bir süre soluklanıyor. Bu sırada Goldberg'de ayağa kalkıyor. Goldberg ayağa kalkınca The Rock üstündeki rahatlığı atıyor ve Goldberg'e yaklaşıyor. Ardından yine yumruklamaya başlıyor Rock. Bu sefer yavaştan atıyor yumrukları Rock. Şimdi bir tane daha vuruyor. Bir tane daha vuracak derken Goldberg aniden karşılık vermek istiyor ama Rock reverselemeyi başarıyor yumruğu ve ROCK BOTTOM!! ROCK BOTTOM!!! TUŞA GİDİYOR ROCK!! 1! 2! 2,75! KICK OUT BY GOLDBERG! Rock maçtaki ilk tuş denemesinde çok yaklaşıyor galibiyete ama nafile. Rock şimdi Goldberg'i kaldırmak için hamle yapıyor ama Goldberg bir anda Headbutt ile adeta püskürtüyor Rock'u! Rock sersemleyerek köşeye geçiyor! Goldberg'de biraz gerildikten sonra Rock'a doğru koşuyor Corner Clothesline için ama Rock'tan dirsek darbesi geliyor! Bu sefer de Rock Goldberg'i püskürtüyor! Rock şimdi hızlıca Turnbuckle'a çıkıyor ve Diving Crossbody ile uçuyor Goldberg'in üstüne! Yere düşürür düşürmez tuş deniyor Rock! 1! 2! -3 olmadan atıyor Goldberg! Şimdi ikisi de aynı anda ayağa kalkıyorlar ama Goldberg daha hızlı davranıyor ve Clothesline ile indiriyor Rock'u! Rock yerde sürünerek köşeye atıyor kendisini. Goldberg bu sefer düz bir şekilde gidiyor köşeye ve diz darbeleri yumruklar Allah ne verdiyse giriyor Rock'a! Şimdi ufak bir gayretle sırtlıyor ve Turnbuckle'a oturtuyor Rock'u! Sık sık yumruklar atarak kendine gelmesini engelliyor Rock'un! Ardından kendisi de çıkıyor Turnbuckle'a! Bir kaç yumruk daha vuruyor Rock'a ve hemen ardından SUPERPLEX! SUPERPLEX İLE YERE ÇAKIYOR ROCK'U GOLDBERG! AMA KENDİSİ DE PEK İYİ GÖRÜNMÜYOR! İKİ İSİMDE YERDE ŞU ANDA!!!

Rock köşeye doğru sürüklüyor kendini. Goldberg de iplere tutunuyor, yarı ayakta. Goldberg şimdi ayağa kalkıp arkasını dönüyor, Rock da köşede kalkıyor ayağa sonunda. Goldberg onun dönmesini bekliyor, SPEAR!!! tauntları atıyor. Rock köşeye tutunuyor ve köşede ki yastığı söküyor, havaya atıyor. Hakem onunla uğraşmaya dalıyor, Rock arkasını dönüyor, Goldberg SPEAR!!! ile geliyor... Rock onun göğüs kafesine bir tekme sallıyor. Goldberg göğüs kafesini tutarken Rock ROLL UP şeklinde arkasına geçiyor... VE LOW BLOW!!! vuruyor. Rock ayağa kalkıyor ve hadi hakem gel diyor. Rock Goldberg'i çeviriyor ve tutuyor, ROCK BOTTOM!!! yapıyor, Rock tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. The Rock kazandı.

28 Şubat Showdown Live 530016_271464079604493_204663462951222_604033_2117148045_n

Hakem onun elini kaldırıyor. Rock tam olarak bileğinin hakkı ile olmasa da kazandı. Spiker masasında ki Sheamus bunu onaylamıyor bir şekilde bakıyor ona. Bu görüntüler eşliğinde arka alana gidiyoruz.

Ark alandayız, Kevin Owens ekranlara geliyor.

28 Şubat Showdown Live Kevin-owens-backstage-2

Maçı için hazırlanıyor.

Kevin Owens: Başarısız bir sonuç ile Intercontinental unvanı kazanamamış olabilirim ama hayat yeni sonlar ve yeni başlangıçlar için vardır. Hak ettiğim maçta bulunduğum sürece ortada bir sıkıntı görmüyorum. Sıkıntıdan çok ortada sevmediğim pislikler görüyorum. Güreş için izleyebileceğiniz en sağlam maçları çıkartabilirim ve hatta akılda kalmamın sebebi bu. Farklı dilde konuşan insanların bile söylediği bir ortak lakap ile ilerledim veya ortak bir slogan ile. Bu aldığım destekler beni güreşe iyice bağladı, güreş için bir çok kişiden daha değerliyim çünkü ben bu işi onlardan daha ciddiye alıyorum. Ciddiye aldığım için bulunduğum yerin nasıl bir yer olduğunu biliyorum. Her şeyin farkında olmam beni bir kaç adım ileride tutar. Bu avantajımı Universal şampiyonluğu için değerlendireceğim.

Owens yoluna devam ediyor. Kameralar ringe dönüyor.

Kameralar ring de. Sırada bir kemer maçı var.

Omen in the Sky!

28 Şubat Showdown Live Luke_Gallows_bio-bac1286b548f0f7f05e023130f1af168

Luke Gallows & Karl Anderson ikilisi, The Club geliyor.

The Elite!

28 Şubat Showdown Live Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları American Alpha geliyor.

PWE Tag Team Championship Match

American Alpha (c) vs The Club

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ringte Karl Anderson ve Chad Gable var. Şimdi ikili etraflarında dönüyorlar. Ve ikisi Lock Up'a girişiyor! Şimdi Anderson, onu kendi köşesine doğru ittiriyor ve orda Lock up'a alıyor. Hakem orda 5'e kadar sayarken Luke Gallows Anderson'a eliyle dokunuyor ve Tag alıyor. Hakem saymayı bitiriyor ve Anderson'da yumruk atıyor bırakıyor ve Gallows'a döndüğünde onu Body Slam ile çarpıyor. Anderson'da Elbow Drop vuruyor. Chad Gable doğrulduktan sonra Gallows onu göğsüne bir tekme attıktan sonra yere yığılıyor ve Anderson'da Aprona geçiyor. Luke Gallows, Chad Gable'ı Headlock'a alıyor. Şimdi yavaştan ayağa kalkmaya başlıyorlar ve Gable Gallows'un karnına yumruk atıyor ve Headlock pozisyonu bozuluyor. Şimdi Gallows'dan da bir yumruk geliyor Gable'ın suratına. Gallows şimdi Gable'ı iplere gönderiyor ama Gable reversleyerek Gallows'u iplere yolluyor. Gallows, iplerden sekerek geri döndüğünde Chad Gable, Gallows'a Shoulder Tackle vuruyor! Gable şimdi sürünerek Jason Jordan'a gidiyor ve ona tag veriyor. Jordan şimdi ayağa kalkan Gallows'a bir Clothesline indiriyor! Şimdi birde Anderson'a gidiyor ve ona da Elbow Smash vuruyor! Jordan şimdi iplerden geriliyor ve Gallows'a Frog Splas ile atlıyor! Jordan tuşa gidiyor 1…2…2,44 Luke Gallows Kick Out! Jason Jordan Gallows'u alıyor ve Turnbuckle'a doğru omzuna alıp Snake Eyes yapıyor! Luke Gallows yüzünü döndüğünde de Dropkick vuruyor! Şimdi Karl Anderson'da ringe dalıyor ve Jason Jordan'a saldırıyor. Jordan yumruklanırken Chad Gable'da ringe dalıyor ve Jordan'ı kurtarıyor. Ve şimdi beraber Anderson'a Grand Amplitude yapıyorlar. Gable'da Apron'a geri dönmüşken Jordan'da tam Gallows'a giderken, Gallows ayağa kalkıyor ve Big Bøøtu yapıştırıyor. Gable'da ringe dalıyor ama ona da Gallows Poll ile karşılık veriyor. Anderson'da ayağa kalkıyor ve Gallows, Jordan'ı omzuna alıyor ve Anderson iplerden geriliyor ve Rocket Kick yapıyorlar. Gallows şimdi tuşa gidiyor 1…2…2,66 Jason Jordan Kick Out! Gallows şimdi Anderson'a Tag veriyor. Karl Anderson şimdi Jordan'ın kafasına yumruk indiriyior. Daha sonra Jordan'ı kaldırıyor ve kavrayıp Gutbuster vuruyor! Ve ardından da Jordan'a Knee Lift vuruyor. Ve daha sonra iplerden geriliyor Running Elbow Drop vuruyor! Karl Anderson tuşa gidiyor 1...2....2,55 Jason Jordan Kick Out! Jordan şimdi sürünerek Chad Gable'a gidiyor ve tam Tag verceken Karl Anderson onun ayağından tutuyor ve sürüklüyor. Jason Jordan onun suratına tekme indiriyor ve Jason Jordan Gable'a zıplayıp tam Tag vericekken Gallows onu havada yakalıyor ve Fallaway Slam ile fırlatıyor! Chad Gable, Gallows arkasını döndüğünde ona Hurricanara yapıyor! Chad Gable şimdi Jason Jordan'ı ayağa kaldırıyor ve Luke Gallows'u alıp Tech Fall yapıyorlar. Hakem şimdi Gable'ı dışarı çıkması için uyarıyor ve Gable Gallows'u yanında götürüp dışarda yumruklamaya başlıyor. Jason Jordan onlara bakarken Karl Anderson onu Roll Up'a alıyor! Hakem sayıyor 1…2…2,99 Jason Jordan Kick Out! 

Jason Jordan şimdi sinirleniyor ve Belly To Belly! Karl Anderson bir daha ayağa kalkıyor ve Powerslam! O sırada Chad Gable'da Gallows'u tam Barrier Powerbomb yapıcakken Gallows Gable'ın üstüne düşüyor ve onu Snake Eyes ile bariyerlere fırlatıyor. O sırada Jordan'da Karl Anderson'u Gallows'un yanına yolluyor. Şimdi Jordan köşeye çıkıyor ve taunt atıyor... DIVING CROSSBODY!! ile 3'ünün üstüne uçuyor! Jordan kalkıyor ayağa ve Anderson'u ringe atıyor. Jason Jordan da giriyor ringe ve rakibini kaldırıyor, Anderson onun karnına diz darbesi vuruyor ve kolundan tutup ipler atıyor. Jason iplerden sekiyor, BIG BOOT!! deniyor Karl... AMA Jordan eğilerek altından geçiyor ve ayağa kalkıyor, arkadan Anderson'a Dropkick vuruyor. Anderson sırtını tutar iken Chad Gable ringe dalıyor ve ona Running European Uppercut vuruyor. Karl yüzünü tutarken arkadan Jordan onu yakalıyor ve havaya atıyor, Gable yakalayıp yere çakıyor, GRAND AMPLITUDE!!! geliyor. Jordan tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. American Alpha kazanıyor.

28 Şubat Showdown Live American-Alpha-SD-Live-Tag-Champs

American Alpha kemerlerini koruyorlar. Onlar taunt atıyor iken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. The Brian Kendrick ekranlara geliyor.

The Brian Kendrick: Ben kim neden buraya çağırdı ?

O sırada Austin Aries de oraya geliyor.

28 Şubat Showdown Live Austin-Aries-e1453553411863

Austin Aries: Seni de mi buraya çağırdılar ?

The Brian Kendrick: Birisi saçma bir oyun oynuyor gibi.

Marty Scurll de oraya geliyor.

28 Şubat Showdown Live Marty_scurll

Marty Scurll: Buradan gidin. Birisi benimle burada görüşmek istiyor.

Austin Aries: Bizi de aynı nedenle çağırdılar. Sende bizim gibi bekleyeceksin.

Marty Scurll: Acaba kim ?

Bir ses duyuluyor.

???: O kişi ben oluyorum.

Herkes arkasını dönüyor.

28 Şubat Showdown Live Bischoff

Bu Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff! Şov da ilk kez görüyoruz.

Eric Bischoff: Beyler söylemem gerekiyor ki siz PWE de ve Showdown da yer alan yetenekli kişilersiniz.

The Brian Kendrick: Evet, doğru söylüyorsun.

Austin Aries: Bilen biliyor.

Marty Scurll: Demek istediğin asıl şey ne ?

Eric Bischoff: Fakat hiç biriniz de bir kemer yok. Yeteneğiniz ve karizmanız var ama her hangi bir başarınız yok. En azından PWE de. Ve bunu değiştirmek istiyorum.

The Brian Kendrick & Austin Aries & Marty Scurll: Nasıl ?

Eric Bischoff: Görüyorsunuz ki iki şov da ortak savunulan şampiyonluklar var. Bunları bir süredir Showdown'a getirmek için uğraşıyorum. Ve sanırım aradığım üçlüyü buldum. Sen, The Brian Kendrick, senin Hardcore Kemerini bu şova getirmeni istiyorum. Dolph Ziggler yetenekli ve hilekar bir güreşçi fakat onu yenebilirsin. Ve siz, Austin Aries ve Marty Scurll, ikiniz çok iyi bir takım olursunuz ve American Alpha'yı yenip Tag Team Kemerlerini buraya getirebilirsiniz. Tabi sizi bir şeye zorlamak istemem ama başka şansınız yok. Kimse sizin boş takılmanızı istemez. Bir cevabınız vardır diye düşünüyorum.

The Brian Kendrick & Austin Aries & Marty Scurll: Evet, kabul ediyorum.

Eric Bischoff: Üçünüzden aynı anda bunu duymak iyi oldu. Brian, senin için bir Hardcore kemer maçı ayarlayacağım. Aries ve Scurll, sizin için de önce bir takım maçı ayarlayacağım ki birbiriniz ile çalışmayı öğrenin sonrasında ise bir kemer maçı. Beni yüz üstü bırakmayın beyler, yoksa eskisi kadar mutlu mesut yaşayamazsınız.

Bischoff oradan ayrılıyor. Üç güreşçi düşünceli bakarken kameralar ringe dönüyor.

Sırada Main Event maçımız var. 

Bir müzik duyuluyor.

Catch Your Wretched Kings!

28 Şubat Showdown Live Balor

PWE Television Şampiyonu Finn Balor geliyor.

Balor ringin etrafında bir tur atıyor ve bir sandalye alıyor. Spiker masasının oraya kuruyor ve oturuyor.

Murder Melody!

28 Şubat Showdown Live Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

Fight!

28 Şubat Showdown Live Owens-620x350

Kevin Owens geliyor.

Non Title Singles Match

Sami Callihan vs Kevin Owens

Zil çalıyor ikili hemen ringin ortasına gelip Lock Up giriyorlar, Callihan hemen Owens'ın arkasına geçiyor, German Suplex! ile atıyor onu. Sami ayağa kalkıyor, Kevin da ona bakıyor, Sami gülüyor, Kevin güzel hareket deyip kalkıyor ve onun üstüne gidiyor. Şampiyon Callihan bir yumruk sallıyor, Owens blokluyor ve onun dizine tekme atıyor. KO rakibinin kafasına da bir tekme atıyor ve iplerden sekiyor, Clothesline vuruyor KO, Sami eğilerek kurtuluyor ve KO'yu koldan yakalıyor, Swinging Neckbreaker deniyor Sami, Owens kurtuluyor ve boynuna sert bir tane patlatıp Belly to Back Suplex yapıyor, Owens tuş deniyor 1.. de atıyor Callihan. Kevin Owens kalkıyor, rakibini kaldırıyor ve karnına bir tekme atıyor, ardından yakalıyor ve Snap Suplex yapıyor. Callihan sırtını tutarak kalkıyor, iplere yaslanıyor. KO onun üstüne gidiyor ama Callihan Backhand Elbow darbesi vuruyor. Sami bir de Spinnnig Back Kick vuruyor ve iplere koşuyor fakat Owens da arkasından geliyor. Sami iplere yaslanınca arkasını dönmüş oluyor ve gelen KO'yu görünce eğilip kurtuluyor. KO şimdi arkasını dönüyor, Back Kick vuruyor Callihan, KO iplerden. Callihan bir de Dropkick vuruyor ve Owens dışarı düşürüyor. Sami Callihan taunt atıyor, Kevin Owens dışarı da ayağa kalkıyor, Callihan iplerden sekiyor, SUICIDE DIVE! ile atlıyor onun üstüne. Sami kalkıyor ayağa ve yerde ki Owens'a bir kaç tekme atıyor sonra onu kaldırıp ringe atıyor. Callihan da ringe giriyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Kevin Owens. Maç hızlı başladı.

Callihan Owens'ı kaldırıyor ve boynundan tutuyor, Standing Neckbreaker yapıyor. İplerden sekiyor Callihan, Running Elbow Drop yapıyor... AMA KO dizlerini kaldırıyor. Callihan dirseklerini tutarken Owens kalkıyor ayağa ve onu tutuyor, çeviriyor kendisine, Pumphandle Backbreaker yapıyor. Owens dizi ile onu ittiriyor, havaya kaldırıyor ve yere düşmesini sağlıyor DDT! yapıyor ardından. Sami yerde yatıyor, Owens iplerden sekiyor, Running Senton! yapıyor. Kevin Owens tuş deniyor 1.. 1.15..1.50.. da atıyor Callihan. Owens taunt atıyor ve Callihan'ı kaldırıyor. Callihan onu ittiriyor ve bir sağ bir de sol patlatıyor. Ardından Backhand Chop vuruyor Sami ve zıplıyor, Hurricanrana ile atıyor KO'yu. Owens ayağa kalkıp arkasını dönüyor, BICYCLE KICK!! vuruyor Callihan. Owens iplerden geriliyor ve geliyor, Callihan Snap Scoop Powerslam ile yere çakıyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. 2.. de atıyor Kevin Owens. Callihan onun üstünden kalkıyor ve ring de oturuyor biraz, dinleniyor. Callihan ayaklanıyor şimdi ve Owens'ı kaldırıyor. Boynundan yakalıyor Sami ve HEADLOCK DRIVER!!! deniyor... AMA KO onu ittiriyor. Sami arkasını dönüyor, SUPERKICK!! vuruyor Owens, Callihan geriliyor, orta iplere düşüyor. Oradan destek alarak KO'ya doğru gidiyor. Owens karnına tekme atıyor ve Swinging Fisherman Suplex yapıyor. Callihan yerde kalıyor. Owens onu bacaklarından tutup köşeye çapraz bir şekile getiriyor. Owens aprona çıkıyor ve taunt atıyor. Köşeye tırmanıyor KO ve BULLFROG SPLASH!!! yapıyor. Owens tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15.. de omzunu kaldırıyor Sami Callihan.

Sami Callihan karnını tutarak kendini köşeye doğru atıyor, köşeye yaslıyor. Owens da bunu fırsat biliyor ve karşı köşeye geçiyor ve ileriye doğru koşuyor, Cannonball! yapıyor. Owens rakibini kaldırıyor ve iplere atıyor onu. Callihan geliyor iplerden Owens onu havaya atıyor ama Callihan arkaya düşüyor. Callihan ayaklarının üstüne düşüyor, takla atıyor ve kendini ipler de buluyor. Callihan rakibinin üstüne koşuyor ama Owens Kitchen Sink ile karşılık veriyor, Sami yerde. Ama hemen kalkıyor, bu sefer KO sert bir LARIAT vuruyor ona ve takla atarak düşüyor Callihan. Kalkıyor Sami ve kendini iplere atıyor. Owens ona koşuyor ama Sami Big Boot! vuruyor. Callihan Owens'ı tutuyor ve dışarı atmayı deniyor... AMA KO Sami'yi dışarı atıyor. Callihan dışarıda ayaklanıyor, Owens iplerden geriliyor ve SUICIDE SOMERSAULT SENTON!! ile onun üstüne atlıyor. Owens dışarıda ayaklanıyor. Hakem ringe gelin diyor. KO etrafına bir bakıyor ve Callihan'ı kaldırıyor ayağa. Owens Callihan'ı SPİKER MASASINA POWERBOMB!!! ile atıyor. Owens onu tutuyor ve ringe atıyor direk. Kendisi de giriyor ve tuş deniyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Şampiyon. Owens kalkıyor ayağa ve ne yapsak ki diye düşünüyor. Callihan'ı kaldırıyor ayağa ama Callihan onu ittiriyor ve Leg Lariat vuruyor. Owens ayakta sallanırken Callihan sert bir LARIAT! çakıyor ona ve Owens iplere geriliyor ve iplerden sekiyor, Callihan yakalıyor, Vertical Suplex yapıyor. Callihan karşı tarafa geçip taunt atıyor. Owens kalkıyor ve arkasını dönüyor, Sami BICYCLE KICK!!! vuruyor... HAYIR... KO onun bacağını tutuyor. KO onu ittiriyor, Callihan hemen dönüp karnına Back Kick vuruyor. Göğüs kafesine de bir tekme atıyor. KO şimdi ona bakıyor. Sami ona doğru koşuyor, ellerini onun kasıklarının yakınlarına doğru koyuyor, kendini yukarı atıyor, bacaklarını boynuna doluyor, Callihan Hurricanrana ile atmayı deniyor... AMA Owens POWERBOMB!!! ile onu yere çakıyor. Sami Callihan pozisyona çok iyi geldi ama KO affetmedi ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. 2.75.. de atıyor Sami. Callihan yavaşça kalkmaya çalışıyor, Owens kaldırıyor onu ama Sami arkasına geçiyor ve onu iplere doğru ittiriyor, KO dönüyor, Sami BICYCLE KICK vuruyor ve yakalıyor onu, CRANIAL CONTUSION!!! yapıyor. Callihan tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor.

28 Şubat Showdown Live Sami.0.0

Callihan kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Dışarıda ki Finn Balor ise dikkatlice izliyor onu. Sami Callihan taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.

En son Achilles tarafından Salı 28 Şub. 2017, 21:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 19:58

Takipteyim.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 19:59

İyi akşamlar hocam hoşgeldin
Excellence of Execution
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Excellence of Execution

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:00

Rock alır kemeri bu sefer gibi geliyor bana.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:00

iyi akşamlar
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

Uzatma Corey daha 5 adama birden Rock Bottom atacam.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

willospreay demiş ki:
kesin alır
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

Sizde hoşgeldiniz beyler
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:01

willospreay demiş ki:
28 Şubat Showdown Live Large
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:03

3 ppv üst üste rock ile kapışıyorum aq sıkıldım çetinden
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:03

Ulan yemekten sonra insanın karnı ağrır mı ya
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:04

Sa geldik
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:04

as drew kardeş istersen kemeri verebilirsin
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:05

Ufak bir part geldi
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 28 Şubat Showdown Live   28 Şubat Showdown Live EmptySalı 28 Şub. 2017, 20:05

The Brahma Bull demiş ki:
Ulan yemekten sonra insanın karnı ağrır mı ya
karın ağrıması dedinde aklıma bişi geldi , bu gün okulda hocanın doğum günü vardı bizde pasta yaptırdık resimli fln, ekstradan 1-2 dilim arttı bizde onların içine enjektör ile musil kattık ve bir pastayı 2 liraya attık diğerini çöpe attılar.

28 Şubat Showdown Live
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» 7 Şubat Showdown * LIVE *
» 21 Şubat Showdown *LIVE*
» 23 Şubat 2016 PWE Showdown Live
» 1 Şubat PWE Showdown
» 9 Şubat PWE Showdown