PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

I FIGHT!

YazarMesaj
kep
Newbie
Newbie
kep

REP Puanı : 5

I FIGHT!  Empty
MesajKonu: I FIGHT!    I FIGHT!  EmptyCuma 10 Mart 2017, 17:01

Wings of Icarus duyuluyor ve arena kararıyor ve birden beyaz ışıklar yanıp sönüyor, Kenny Omega sahnede beliriyor ve Kliq işaretini yapıyor ve ringe doğru geliyor, ve köşeye çıkıp, ringe iniyor ve bir mikrofon alıyor;

"Evet, sayın olanlar ve ya olmayanlar. Ne olduğunuz pek umrumda değil, bunun bir belirli ve ya belirsizlik içindeki bir nedeni yok. Bundan böyle susacak ve beni izleyecek, beni öğrenecek, beni hatırlayacaksınız, o beyinleriniz beni unuttuğuna pişman olmuş bir şekilde benden özür dileyecek. Zira eski hikayeleri anlatanlar pek kalmadı, hatırlayanlarda gölgelerde yaşıyor, cesur olanlar ve gerçek işte benim gibi. Onlar buradalar, çünkü burada olmak için, burada olmak onların kaderi, onların nedenselliğinden kaynaklanan bir gerçeklik döngüsüdür. Sürekli ve sürekli burada olacaklar, zamana hükmediyorlar, aslında tek kişi. Tek kişi hükmediyor. Tek kişilik, dev ekip. Tek kişi ancak bu kadar mükemmel olabilirdi, o tek kişi tabikide, benden başkası olamazdı. Benden başkası layık olamazdı. Kimseyi bu pozisyona layık göremezlerdi. Benden başka. Ben mükemmelliyetin, saf bir şekilde dolaştığı, bir tehlikeyim. Ben şunun ve ya onun kıyısında olmam, ben herşey ve her aklınıza gelenin olay ufkunda olanım. Gercekleşenlerin, ve gerçekleşeceklerin nedeniyim. Bunu anlamanızı sizden isteyemem, bunu yapamazsınız zira, küçücük ve ilkel beyinlerinize bu bilgileri sokamazsınız, beyininizi bu bilgilere açamazsınız çünkü sizler: önyargılı, geri kafalı, ilkel zihniyetlersiniz. Burada neden oturduğunuzu bilmiyorsunuz bile. Ama ben biliyorum, elbette SmackDown Live'ı izlemeye gelmediniz. Sizler Kenny Omega'yı izlemeye geldiniz. Çünkü sizler bana aşıksınız, sizler ve bu yer bensiz yapamaz. Ben Güreş Tanrısı'yım. Ben zamanınızı yönlendiren kişiyim, olağanüstü olan eski birinden bile daha iyiyim. Ben temizlikçiyim. Ve işimi yaptım, onu temizledim. Herkes görevini yapsa, dünya daha yaşanabilir biryere dönüşürdü. Ama hayır sizler aptal şeylere kafa yoracaksınız, sevdiğiniz insanı düşüneceksiniz, onu hayal edeceksiniz. Batıl inançlarınıza körü körüne inanmaya devam edeceksiniz. Nedem yapıyorsunuz bunu? Güvende mi hissediyorsunuz? Peki gerçekten de güvende misiniz? Bu dünyada güvenli hiçbir yer yok. İnsanların olmadığı yerde(ki öyle bir yer yok.) vahşi hayvanlar başlıyor. Dünyanın kendisi büyük bir tehlike. Ve bunu aptal düşünceleriniz ile maskeliyorsunuz. Doğa'nın gücüne karşı, güvenlik güçleriniz ne yapabilir? Neden boş şeylere bu kadar kafa yorduğunuzu, bunu yanlış bir yol içinde olduğunu anlıyor musunuz? Evet, anlıyorsunuz. Sanırım o kadar da aptal değilsiniz. Aranızda zeki olarak sayılabilecekler bile olabilir. Buna neden olanlar kendilerinizsiniz. Kendinizi engelleyen, üçüncü bir şahıs değildir. Peki sizi engelleyen kimdir? Bunun cevabı çok basit bir, aynanın karşısına geçin, cevabı öğrenmiş olacaksınız.Ancak korkmayın, şuan Sauron tarafından sıkıştırılmış İsildur gibi olmanın tam zamanıdır. İsildur, garip bir kişiliktir. Hem kötülüğü Arda(Elfçe'de, Orta Dünya demek.)'dan def etti, hemde Arda'nın kalbinde yaşamasına izin verdi, bir günde iki potansiyel sonuç çıkardı İsildur. Ama iki sonuçta kendi sonuna giden bir yoldu. Evet. Ölüm bir son değildir. Sadece başka bir kapıdır, hepimizin açması gereken. Bu dünyanın gri yağmur perdesi kalkar ve herşey gümüş bir tepsiden görünür. İşte sonra görürsünüz. Ak Kıyılar'ı ve ötesini, hızla doğan güneş altında ki sıcak yeşil ülkeyi.Zaman kaybettiklerinizi silmeye geliyor." der ve Wings of Icarus duyulur ringi terk eder.

I FIGHT!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Owens Will Fight
» Becaus I'm bringing The Big Fight!