PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

10 Mart Rise! *LIVE*

+4
The Chosen One
The Monster Among Men
Ace of Diamonds
The Charismatic Enigma
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

10 Mart Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:30

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Cuma akşamlarının en çok izlenen televizyon programına hoş geldiniz. Ben Corey Graves, yanımda her zaman ki gibi Mauro Ranallo ve Jerry Lawler var.

Mauro Ranallo: Güzel bir geceyi tamamlamak için güzel bir şov. Yine aksiyon dolu bir şov izleyeceğiz.

Jerry Lawler: PWE Apocalypse öncesi son şovumuz. Bizi yine bir sürü şey bekliyor bu hafta. 7 Gündür bekliyoruz, daha fazla beklemeyelim ve şova geçelim.

Bir müzik duyuluyor.

King!

10 Mart Rise! *LIVE* CftXVO5WEAEE4Jj

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Drew%20McIntyre%20Speaking

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Drew McIntyre: 2 Gün için de PWE World Heavyweight Şampiyonluğumu Elimination Chamber maçın da koruyacağım. 5 Rakibim var. Paul Heyman onları Rise'ın en iyileri olarak seçti ve karşıma koydu. Fakat unutulan şey ise benim Rise'ın en iyisi olduğumdur. Hadi biraz gerçeklere bakalım. Uzun süredir Rise kadrosunda yenilgi görmeyen kişi kim ? Ben. Olduğu düşük noktadan güzel bir şekilde en yüksek noktaya gelen kim ? Ben. Randy Orton'u yenip PWE World Heavyweight kemerini 3. kez kazanan kim ? Ben. Shawn Michaels'ın meydan okumasına cevap verip onu Rise'ın Main Event maçında yenen kim ? Ben. Bu gece ki Rise Main Event maçında Chris Jericho'yu yenecek olan kim ? Ben.

Drew McIntyre: ''The Chosen One'', Drew McIntyre bir süredir inanılmaz bir şekilde PWE kariyerine devam ediyor. Bundan 3 ay önce buraya geleceğimi biliyordum. O zaman ki partnerim olan Ethan Carter III'ye bir Future Shock DDT yaptım ve tekrar tek tabanca takılarak yoluma devam ettim. O 3 ay içinde bir çok yaşadım. Güzel performansların ardından gayet iyi bir yükseliş gösterdim ve bu dünyanın en üst seviyede olan kemerini kazandım. Bayanlar ve bayların dikkatine, burası bir Profesyonel Güreş Dünyası ve ben de bu Dünyanın Ağır Siklet Şampiyonuyum. Bu Pazar ki Special Event'den sonra da bu böyle olacak.

McIntyre mikrofonu bırakıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara bir fotoğraf çekimi geliyor. Dolph Ziggler PWE Hardcore ve United States Kemerli ile poz veriyor. Çekim bitiyor ve Matt Striker ona yaklaşıyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Maxresdefault

Matt Striker: Dolph, az önce bire fotoğraf çekimini bitirdin ve gecenin ilerleyen saatlerinde John Cena ile karşılaşacaksın fakat önce senden öğrenmek istediğimiz bir kaç şey var.

Dolph Ziggler: Tabi ki. Her zaman buradayım. Herkesin olması gerektiği gibi.

Matt Striker: Az önce PWE World Heavyweight Şampiyonu Drew McIntyre'ın dediklerini duymuşsundur. Buna nasıl bir cevap verebilirsin ?

Dolph Ziggler: Dediklerin bir kısmına katılıyorum. Doğru söyledi. Bir süredir inanılmaz bir grafik çizdi. Ama bunu yapan sadece o değildi. Ben son zamanlarda iyi bir grafik çiziyorum. Roderick Strong da iyi gidiyor, Finn Balor, Bobby Lashley, Sami Callihan ve Aleister Black de bir süredir düzenli bir şekilde iyi performans sergileyenler arasında. Ama PWE Apocalypse II de ki Elimination Chamber maçında daha önceden ne yaptıklarınız çok önemli olmayacak, maç sırasında ne yapacaklarınız önemli olacak. Ben her zaman ki gibi ringe çıkıp yapabildiğim her şeyi yapacağım ve A++ performans sergileyeceğim, maçı da kazanmayı düşünüyorum.

Matt Striker: Senin dışında kim kazanabilir ?

Dolph Ziggler: Cidden bu soruyu sormuş olamazsın. Eğer sorduysan da dünya da ki en kötü muhabir olabilirsin. Çünkü bir sporcuya gelip diyorsun ki senin dışında kim kazanabilir ? Ve bu sporcu benim gibi biri ise bu durumu daha gülünç hale getiriyor. Bu seninle son defa röportajımız olacak.

Matt Striker: Hala soruya cevap vermedin, belki rakiplerinden endişe duyuyorsundur.

Dolph Ziggler: Matt, sana kolay bir şekilde açıklayayım. Ben yürüyen bir fazlalığım. Yetenek, atletizm ve karizmanın yer aldığı bir fazlalık. Siz söylediniz bende hepsi var. Aynı zamanda PWE Hardcore ve PWE United States Şampiyonluğu da var. Fakat bir şey eksik, o da PWE World Heavyweight Şampiyonluğu. Ve o şampiyonluğu da ele geçirip PWE de aynı anda 3 farklı şampiyonluk taşınan ilk güreşçi olmayı hedefliyorum.

Matt Striker: Cevap vermekten bir kez daha kaçındın, o yüzden tekrar soruyorum. Senin dışında kim kazanabilir ?

Dolph Ziggler: Her hangi biri. Herkes kendi çevresinde çok yetenekli. Braun Strowman'ın çok avantajı olduğunu düşünüyorum. Belki McIntyre bir şekilde korur. Ama bunlar sadece bazı kişilerinin rüyalarında olabilecek şeyler. Çünkü...

Matt Striker: Çünkü ne ?

Dolph Ziggler: Ben Dolph Ziggler'ım ve bu da World War Z'nin yeni bir bölümü.

Ziggler oradan ayrılıyor, kameralar ringe dönüyor.

Next Level!

10 Mart Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

Welcome Your Hometown!

Müzik duyuluyor ama bir süre geçtikten sonra gelen olmuyor. Strong ve Triple H ring de düşünceli düşünceli beklerken kameralar arka alana gidiyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Photo78_crop_north

Soyunma odasına giriyoruz, kameralar köşeye bakıyor ve her taraf boş. Kameraman diğer köşeye dönüyor.

Etraf darma dağan ve BRAUN STROWMAN YERDE YATIYOR. Büyük bir kavga yaşanmış olmalı. Birisi bir şekilde Strowman'ı pataklamış. Şimdi doktorlar giriyor soyunma odasına ve Strowman'a bakıyorlar. O sırada Paul Heyman geliyor içeri ve doktorlar ile konuşuyor. Strowman kötü gözüküyor. Heyman soyunma odasından çıkıyor.

10 Mart Rise! *LIVE* 30kruwz

Paul Heyman: O odada ne olduğuna dair hiç bir fikrim yok. Bilinen tek şey ise birinin Braun Strowman'ı iyice benzettiğidir. Ve doktorlardan öğrendiklerime göre Braun Strowman ne bu gece Roderick Strong karşında maça çıkacak ne de Pazar akşamı Elimination Chamber maçına çıkabilecek. Bunu öğrenmek beni üzüyor ve bay Strowman'a geçmiş olsun diyorum. Ve Elimination Chamber maçına birinin ekleneceğini sizlere garanti ediyorum. Elimination Chamber maçında ki 6. kişi sürpriz olacak ve kim olduğunu Pazar akşamı öğreneceksiniz.

Triple H araya giriyor.

Triple H: Hey Paul, Roderick bu akşam buraya bir maçta yer almak için geldi ve rakibi pert oldu bir şekilde. Ama Roderick hala hazır ve bekliyor. Strowman yoksa başkası ile de maça çıkar.

Paul Heyman: Bu konu hakkında diyebileceğim çok şey yok. Bay Roderick Strong Braun Strowman ile olan maçını Strowman'ın mücadele edemeyecek olduğu için Forfiet ile kazanmıştır. Şu an bay Strowman ile ilgilenip Pazar akşamı için bir 6. kişi bulmam gerekiyor, yeni bir maç ayarlayamam.

Heyman tekrar odaya giriyor, kameralar ringe odaklanıyor.

Triple H: Roderick Strong'un Pazar günü yapacaklarını biliyoruz ve heyecanla bekliyoruz. Ama o bu gece için de hazır. O yüzden soruyorum, arka da bir yerde Roderick Strong'a meydan okumak isteyen biri var mı ? Arka da ki her hangi biri Roderick Strong ile yüzleşmeye HAZIR MISIN ?

Triple H mikrofonu bırakıyor, bir süre sonra bir müzik duyuluyor.

The Aerial Assassin! (CHEER)

10 Mart Rise! *LIVE* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

''The Aerial Assassin'', Will Ospreay geliyor.

Ospreay ringe giriyor ve buradayım diyor. Strong bakışları ile onaylıyor ve ringe bir hakem geliyor.

Singles Match

Roderick Strong vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ospreay'in PWE de ki ilk maçı. İkili Lock Up için ringin ortasına geliyor ve ellerini uzatıyorlar, Strong hemen rakibinin boynundan yakalıyor ve onu yere çarpıyor. Ospreay suratını tutarak kalkıyor, Strong çok mu acıdı diyor. Ospreay onun üstüne koşuyor ve Clothesline deniyor ama Strong eğiliyor. Ospreay arkasını dönüyor, Backhand Chop patlatıyor Roderick ve hemen ardından 2. kez Backhand Chop vuruyor. Ospreay kısa bir süre göğüs kafesini tuttuktan sonra yine hücum ediyor ama Strong Hip Toss ile yere çakıyor onu, Will kafasına kaldırıyor, Strong bir tekme atıyor ve ardından Leaping Leg Drop yapıyor, hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Will Ospreay.

Strong onu kaldırıyor ayağa ve kolundan tutuyor, Wrist Lock bağlıyor, karnına tekme atıp boynundan tutuyor ve DDT deniyor... AMA Ospreay ona izin vermiyor ve sırtına bir kaç darbe vuruyor, sonra sırtını kavrıyor ve Bridging Northern Lights Suplex yapıyor, aynı anda tuş da geliyor 1.. 1.50.. da Strong üstünlüğü alıp aynı pozisyonda kalkıyorlar, Strong üste geçiyor ve rakibinin sırtına sağlam bir tane patlatıyor, kafasını bacaklarının arasına geçiriyor ve kaldırıyor, Power-Breaker!! yapıyor Strong. Ospreay belini tutuyor, yarı ayakta. Strong ise iplerden sekiyor ve ona Running Big Boot! vuruyor. Ospreay kendini yerde buluyor ama tekrar ayaklanıyor, yine yarı ayakta. Strong ise yine iplerden sekiyor, rakibini yakalıyor ve Swinging Neckbreaker deniyor... AMA Will son anda kurtuluyor ve onu ittiriyor. Strong arkasını dönüyor, Back Kick vuruyor Ospreay, hemen ardından eğilmekte olan rakibine bir Kick to the Chest geliyor ve Strong kafasını kaldırdığında zıplayıp Hurricanrana ile yakalayıp atıyor onu. Will Ospreay'e Cheer geliyor derken Ospreay takla atarak kalkıyor ayağa, arkasını dönüyor, kendisine doğru gelen Strong'a Leg Lariat vuruyor, ikisi de aynı anda kalkıyor. Ospreay önce sol eli bir Backhand Chop vuruyor sonra da sağ eli ile bir Backhand Chop vuruyor ve Ospreay'den bir de karna Spinning Back Kick geliyor. Roderick karnını tutarken Ospreay iplere koşuyor ve iplerden sekiyor, Springboard Crossbody yapıyor, Ospreay yine takla atarak ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, Cheer geliyor ona bir kez daha.

Ospreay rakibini kaldırıyor ve karnına bir diz darbesi vuruyor, Ospreay iplerden zıplıyor ve OSCUTTER!!! deniyor... Strong son anda onu yakalamayı başarıyor ve sırtına bir diz darbesi vuruyor ve ardından German Suplex ile onu atıyor. Ospreay kalkıp arkasını dönüyor, Strong ona doğru koşuyor ve SICK KICK!! yapıyor. Will takla atarak düşüyor yere ve Strong tuş deniyor 1.. 2.. de Ospreay ipleri tutuyor. Strong ayağı kalkıyor ve rakibini kaldırmaya çalışıyor ama Ospreay onu yakalayıp çekiyor ve Strong orta iplerden dışarı düşüyor. Will ring de Roderick de dışarıda ayağa kalkıyor, Will arkadan ona Baseball Slide vuruyor. Strong afallıyor ama ayağa kalkıyor, Ospreay de iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile üstüne uçuyor. Ospreay taunt atıp ringe giriyor, Strong yavaştan ayaklanıyor, Ospreay iplerden sekip hızla yoluna devam ediyor ve SASUKE SPECIAL!! geliyor. Ospreay hemen onu ringe atıyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Strong. Ospreay onu köşeye doğru çekiyor ve kendisi de köşeye çıkıp taunt atıyor ve 630 SENTON!!! yapıyor... AMA Strong çekiliyor. Ospreay sırtını tutarak kalkıyor, Roderick Dropkick vuruyor ona ve hemen yakalıyor, END OF HEARTACHE!!! yapıyor... AMA Ospreay arkaya düşüyor. Strong arkasına dönüyor ve yumruk atıyor, Ospreay eğilerek diğer tarafa geçiyor, Strong arkasını dönüyor, Will European Uppercut vuruyor ve ardından da bir Jumping Corkscrew Roundhouse Kick! yapıyor, Strong ayakta sallanırken Will onu yakalıyor ve SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Will Ospreay kazanıyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Will-Ospreay

Ospreay hem şaşkın hem de mutlu. Hakem onun elini kaldırıyor. Will Ospreay arkasına dönüyor ve Roderick Strong karşısında dikiliyor. Strong ona elini uzatıyor ve Ospreay da sıkıyor elini. Triple H de dışarıdan ikiliyi alkışlarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, bir maç daha var.

I Hope You Suffer!

10 Mart Rise! *LIVE* Maxresdefault

Jimmy Havoc geliyor.

Exile!

10 Mart Rise! *LIVE* TJ-Perkins-Entrance

TJ Perkins geliyor.

Singles Match

Jimmy Havoc vs TJ Perkins

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili Lock-Up için birbirlerine yaklaşıyorlar. Havoc bir anda rakibinin karına diz vuruyor! Ardından sırtına sert bir yumruk vuruyor ve rakibini dizlerinin üzerine düşürüyor! Şimdi kafasına sert bir yumruk vuruyor. Arka arkaya yumruklar indiriyor ve Perkins yere yapışıyor. Havoc tuş deniyor hemen. 1... 2 olmadan atıyor Perkins. Havoc şimdi kafasından yakalıyor rakibini. Ardından kolundan tutup köşeye yolluyor. Kendisi de peşinden koşuyor. Perkins HIGH KNEE ile karşılıyor onu! Bir de HIGH KICK vuruyor! Havoc aldığı darbelerin etkisiyle bir kaç adım geri gidiyor. Perkins şimdi DROPKICK vuruyor rakibine! Havoc sendeliyor ama düşmüyor. Perkins şimdi üzerine koşuyor rakibinin. Havoc yumruk sallıyor ama Perkins eğilip karşı iplere koşuyor ve sekip tekrar rakibine doğru gidiyor. ONE-LEG LARIAT vuruyor şimdi! Hemen tuş deniyor. 1....2 olmadan atıyor Havoc. Perkins bir kaç adım geride rakibinin kalkmasını bekliyor. Havoc ağır ağır kalkıyor. Perkins tekrar iplere koşuyor ve sekiyor. Şimdi SPINNING HEEL KICK deniyor ama Havoc kenarı çekiliyor! Perkins sert olmasa da yere düşüyor. Hemen kalkmak istiyor ama Havoc kafasından yakalıyor onu! Ardından kaldırıyor ayağa. Şimdi sert bir yumruk vuruyor! Perkins köşeye yaslanıyor! Havoc geriliyor ve üzerine koşuyor. CORNER CLOTHESLINE!! Ardından rakibinin arkasına geçiyor ve GERMAN SUPLEX ile fırlatıyor!!!! Perkins yerde Havoc ise hafif bir tebessüm ile ona bakıyor. Şimdi ağır adımlarla yaklaşıyor. Havoc elleriyle kalk işareti yapıyor. Perkins yavaş yavaş kalkıyor. Havoc iplerden sekiyor. ROARING ELBOW SMASH vuruyor şimdi!!!!! Perkins tekrar yerde. Havoc az önceki gibi izliyor rakibini. Elleriyle bitti işareti yapıyor. Şimdi kafasından tutuyor rakibini ve kaldırıyor. Ardından iplere yolluyor. Perkins iplerden sekiyor ve Havoc hemen arkasında!!! ACID RAINMAKER!!!!! Havoc son kez bakıyor rakibine ve tuş deniyor. 1...2....3!

10 Mart Rise! *LIVE* Jimmy%2BHavoc

Havoc kazanıyor! Hakem elini kaldırmak istiyor ama Havoc onu itiyor ve yandan bir mikrofon istiyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

Jimmy Havoc: Görüyor musun ? Ne kadar masum olsa da onu bekleyen sondan kaçamadı. Çaba gösterdi. Kurtulmaya çalıştı. Çözüm aradı. Kaçış yolu aradı. Karanlıktan kurtulmak için elinden geleni yaptı. Ama başaramadı. Tıpkı senin de başaramayacağın gibi Bobby Lashley! Umarım az önce olanları izlemişsindir. İnsan kendisini bekleyen kaderi bilemez. Ben sana bunu izlettim. Herkes senin kadar şanslı değil. Neyle karşı karşıya olacağını gördün. Ama hiçbir şey bu sonucu değiştirmeyecek.

Havoc mikrofonu atıyor, bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

John Cena ekranlara geliyor.

10 Mart Rise! *LIVE* John-cena

Cena mikrofonu olan bir muhabir görüyor ve ona gel diyor.

John Cena: Büyük şov öncesi son şovdayız. Bu Pazar gecesi Apocalypse de gizli veya açık fark etmez tüm rakiplerimi yenip bir kez daha bu şirketin ana şampiyonu olacağım. Bundan %100 eminim çünkü ben John Cena'yım ve onlar değil. Fakat bu akşam yapılması gereken bir şey daha var. O da çöpü atmak olacak. Bu akşam makarna kafa çifte şampiyon Dolph Ziggler'ı mağlup edip Elimination Chamber maçına yüksek moral ile gideceğim. Cena bir taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Bir sonra ki maç başlamak üzere.

Devil's Sky!

10 Mart Rise! *LIVE* 2r5xdfd

Kenny Omega geliyor.

Born to Raise Hell!

10 Mart Rise! *LIVE* Zack-Sabre-Jr

Zack Sabre Jr. geliyor.

Singles Match

Kenny Omega vs Zack Sabre Jr.

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili ringin ortasına geliyor, Sabre Jr. rakibini Arm Drag ile atıyor. Omega hemen ayağa kalkıyor, Dropkick vuruyor Sabre. Saber Headlock bağlamak için üstüne gidiyor ama Omega fark ediyor ve karşılık veriyor, karnına bir kaç yumruk atıyor ve Shoulder Jawbreaker yapıyor Omega ve rakibinin karnına bir tekme atıyor, tutuyor ve Falcon Arrow! yapıyor. Omega tuş deniyor 1.. de atıyor Zack Sabre Jr. Omega rakibini kaldırıyor ve iplere atıyor, Sabre iplerden sekiyor, Omega Clothesline deniyor ama Sabre Jr. eğilip arkasına geçiyor ve arkadan Dropkick vuruyor. Omega ayağa kalkıyor Zack bir de Discus Elbow Smash vuruyor, Omega ayakta sallanırken Sabre ona bir yumruk atıyor ama Omega blokluyor ve ona bir yumruk atıp ardından Hurricanrana yapıyor. Sabre kalkıyor ve arkasını dönüyor, Omega üstüne gidiyor. Sabre Drop Toe Hold ile Omega'yı iplere düşürüyor, Omega hemen iplerden geri sekiyor ve Sabre onu yakalıyor, Dragon Suplex!! yapıyor. Zack Sabre Jr. tuş deniyor 1.. 1.15.. 1.25.. de atıyor Kenny Omega. Zack Sabre Jr. ayağa kalkıyor ve ANKLE LOCK!!! için Omega'nın ayağını yakalamayı deniyor fakat Omega anında onu ittiriyor. Sabre takla atarak geriliyor ve hemen kalkıyor ayağa, rakibinin üstüne gidiyor, Omega ona HADOUKEN ile vuruyor. Sabre kalkmaya çalışıyor, Omega Flash Man's Time Stopper! vuruyor ve arkasına geçip yakalıyor onu Dragon Rebirth!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Zack Sabre Jr. Omega rakibini kaldırıyor, Zack bir anda onu kolundan yakalıyor ve Wrist Lock bağlıyor önce sırtına sonra da göğüs kafesine bir tekme atıyor ve esnek bir hareketle ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Omega. Sabre Jr. kalkıyor hemen, Omega daha yerde ama arkasında, Omega'dan Sabre'ye bir Chop Block geliyor. Sabre bacağını tutarken Omega kalkıyor ve Reverse Frankensteiner! yapıyor. Omega ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, Sabre'yi kaldırıyor ve omuzluyor karşı köşeye doğru gidiyor ve Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor, köşeden sekiyor Omega ve Moonsault! yapıyor... AMA Sabre dizlerini kaldırıyor. Omega karını tutarak ringin ortasına doğru giderken Sabre onu yakalıyor ve köşeye atıyor, bir de Running European Uppercut vuruyor ona. Zack onun karnına bir tekme atıyor ve Double Underhook Suplex ile ringin ortasına atıyor. O sırada birinin ringe geldiğini görüyoruz.

10 Mart Rise! *LIVE* CodyRhodesEntrance3_display_image

BU CODY RHODES!!!

Rhodes ringe doğru yaklaşıyor. Zack Sabre Jr. rakibini bırakıyor ve ona odaklanıyor, Cody ringe yaklaşıyor ve ona laf atıyor. Sabre Pazar gününe kadar bekle diyor, Cody de ona bakıp sırıtıyor. O sırada arkadan Kenny Omega ROLL UP!!! şeklinde Sabre'yi alıyor ama onu bırakıyor, Sabre'nin Omega'ya arkası dönük. Omega arkadan ona doğru koşuyor ve KOTARO KRUSHER!!! yapıyor. Omega rakibini kaldırıyor ve omuzluyor, ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Kenny Omega kazanıyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Kenny-omega-

Hakem onun elini kaldırıyor, Omega bir taunt atıyor. O sırada Cody Rhodes ringe giriyor. Omega ringden iniyor ve arka alana gidiyor. Cody Rhodes ise Zack Sabre Jr.'yi ayağa kaldırıyor ve CROSS RHODES!!! yapıyor. Bu görüntüler sonrasında reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Bir müzik duyuluyor.

Deathbed!

10 Mart Rise! *LIVE* Mqdefault

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

10 Mart Rise! *LIVE* O1483747696TOMMY%20Banner

Black ringe giriyor ve mikrofon alıyor. O sırada tüm ışıklar onda toplanıyor.

Aleister Black: Onca yıl tüm dünyayı gezdikten sonra buraya yani PWE'ye geldim. Buraya PWE şirketini yakıp yıkmak için geldim---

O sırada bir ses duyuluyor.

10 Mart Rise! *LIVE* L

Ve pyrolar patlıyor.

Veil of Fire!

10 Mart Rise! *LIVE* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

''The Devil's Favorite Machine'', Kane geliyor.

Kane ringe giriyor ve Aleister Black'ın karşısında dikiliyor. Black diyeceğin bir şey var mı diyor Kane de kafa sallıyor ve bir yumruk patlatıyor. Aleister Black hemen kafasını kaldırıyor, Kane'e cevap verecek iken Kane onu boğazından yakalıyor ve CHOKESLAM!!! yapıyor. Kane klasik tauntunu yapıyor ve pyrolar patlıyor. O sırada kameralar arka alana gidiyor.

10 Mart Rise! *LIVE* TqJC6sM

Chris Jericho ekranlara geliyor.

Chris Jericho: Çemberdeki rakiplerimi umursamıyorum , umursadığım tek şey çember sonunda omzumda ayrılacak olan ünvan. Umrumda olan şeyin ünvan olmasının nedeni onu taşıyan kişinin fazlasıyla uykumu getirmesidir. Rise! brandinin sahip olduğu en büyük özellik olarak konuşuyorum , çemberdeki isimler benim ligim değil. Epey basit bir cümle ve bu cümlede çıkarmanız gereken sonuçlarda epey basit. Kazanacağım cümlesinin basitleştirilmiş versyonuda denilebilir. Beni bulunduğum noktadan alı koyabilecekler ise bunu yapacağım en büyük hata olan susma eylemi ile yaparım, çünkü sustuğum zaman verecek bir cevabımın olmadığını düşünürler. Verecek birden fazla cevabım var ve bu cevapları Apocalypse'da vermeyi düşünüyorum. Karşımda bulunan 5 isimde şimdiden listeye alındı.

Jericho yoluna devam ediyor, kameralar ringe dönüyor.

Here to Show the World!

10 Mart Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

PWE United States ve Hardcore Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor. Yanında Luke Harper var.

Beats Rhymes!

10 Mart Rise! *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

Singles Match

Dolph Ziggler vs John Cena

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Harper aprona çıkıyor ve Ziggler'a bir şeyler söylüyor, aprondan iniyor Harper. Ziggler arkasını dönüyor ve Cena'dan Clothesline. Cena hemen kaldırıyor ve yumruklar atıyor. Karnına bir kaç tekme atıyor ve kafasını bir kaç kez köşeye vuruyor, saçından tutuyor ve yere yapıştırıyor. Karnına bir tekme daha geliyor ve DDT. Cena hızlı başladı. Hemen kaldırıyor ve Gutwrench Suplex. Biraz yumrukluyor ve dışarı atıyor Ziggler'ı. Ziggler hafif kalkıyor ve bir kaç yumruk sallıyor, Cena da karşılık veriyor. Cena omuzluyor ve döndürüyor bir kaç tur havada. Bırakıyor ama Ziggler bariyer desteğiyle ayakta kalıyor. Cena Harper'a bakıyor ve arkasını dönüyor ve Clothesline için koşuyor ama Ziggler eğiliyor ve Low Angle Superkick yapıyor. Cena'yı tutuyor ve ringe sokuyor, Harper'a dikkatli ol diyor ve ringe giriyor ama Cena Small Package alıyor 1.. 2.. Ziggler atıyor. Bu sefer çok yakındı. Hemen kalkıyor Cena ve rakibini iplere yolluyor ve Hip Toss geliyor, kalkınca bir daha yapıyor. İplerden sekiyor Ziggler ve Cena'dan Flapjack. Cena hemen kalkıyor ve geriliyor biraz, Somersault Cutter. Hemen tutuyor Ziggler'ı ve Fisherman Suplex. Cena taunt yapıyor, ipleri gösteriyor, Ziggler kalkıyor, Cena Springboard Stunner için iplere atlıyor ve zıplıyor ama Ziggler'dan Dropkick geliyor. Ve Ziggler'dan bir de Running Neck Snap. Dolph Ziggler kalkıyor ve Cena'ya Springboard Stunner senin neyine diyor. Ve bacaklarına çalışıyor, dizine tekme atıyor. Kaldırıyor John Cena'yı ve arkasına geçiyor Inverted Scoop Powerslam. Ziggler'dan bir de Standing Neckbreaker geliyor. Taunt yapıyor ve köşeye çıkıyor. Cena kalkıyor ve Ziggler Diving Crossbody ile uçuyor ama Cena havada yakalıyor ve AA için omuzluyor. Ziggler karşılık veriyor ama Cena etkilenmiyor ve AA geliyor... ama Ziggler ayaklarının üstüne düşüyor ve Superkick! Tuşa gidiyor Ziggler 1.. 2.. ama 3 olmuyor. Ziggler kalkıyor ve klasik tekme ve yumruklar atıyor, kaldırıyor Cena'yı ve Fireman's Carry Double Knee Gutbuster geliyor. Ziggler zaman kaybetmeden de bir DDT yapıyor. Kaldırıyor ve köşeye atıyor Cena'yı, Stinger Splash ile uçuyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor.  Klasik Elbowlara başlıyor, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ve Heart Stopper. Tuşa gidiyor hemen 1.. 2.. ama Cena attı. Ziggler sinirli. Köşeye geçiyor, bir kez daha Superkick için bekliyor. Cena kalkıyor, Ziggler'dan Superkick geliyor ama John Cena ayağını tutuyor, Ziggler ise Enzuigiri deniyor ama onu da ıskalıyor ve Cena STF bağlıyor.  Ziggler çaresiz. İlerlemeye çalışıyor ama Cena sıkı bağladı. Pes edicek mi Ziggler ? Yavaştan ilerliyor ama daha gidicek yol var. Ziggler ilerliyor Cena geri çekmeyi deniyor ama Ziggler biraz daha ilerliyor. Ziggler'ın kurtuluşu olan ipler gözünün ucunda. 

Elini uzatıyor iplere doğru gitmeye çalışıyor ama zorlanıyor. Biraz deniyor ve iplere ulaşıyor, John Cena bırakmak zorunda kalkıyor. Cena çekiliyor Ziggler iplerden tutunarak kalkıyor. Arkasını dönüyor ve Cena'dan Shoulder Block, Ziggler kalkıyor ve bir Shoulder Block daha. Hemen kalkıyor ama Cena Spin-Out Powerbomb ile onu yere çakıyor. John Cena Five Knuckle Shuffle tauntu yapıp iplerden geriliyor ama Ziggler'dan kafasına tekme geliyor. Ziggler hemen kalkıyor ama Cena omuzluyor ve AA için atıyor ama Ziggler Famouser ile Reverseliyor. Tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cena. İkisi de köşelere çekiliyorlar. İkisi de birbirinin üstüne koşuyorlar, Ziggler bir anda kendini Cena'nın omuzlarında buluyor ve Cena FU!!! ile onu atıyor... Ziggler ayaklarının üstüne düşüyor ve Cena'ya SUPERKICK!!! vuruyor... HAYIR, Cena bacağını yakalıyor ve ittiriyor onu. Ziggler Backhand Elbow darbesi vuruyor ona ve Jumping DDT!! deniyor, Cena onu havada yakalıyor ve atıyor. Ziggler yine ayaklarının üstüne düşüyor. Cena ona yumruk atıyor, Ziggler blokluyor ve o yumruk atıyor. John Cena eğilerek onun arkasına geçiyor bir anda ve ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Cena kazanıyor.

10 Mart Rise! *LIVE* 131090151-1511582

Hakem onun elini kaldırıyor. Bu sırada Luke Harper giriyor ringe ve Cena anında tüyüyor ringden. Harper Ziggler'ı kaldırıyor ve ikili Cena'ya bakıyor. Cena yavşak yavşak gülüyor ve You Can't See Me tauntunu yapıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, Main Event maçı başlamak üzere.

King!

10 Mart Rise! *LIVE* CftXVO5WEAEE4Jj

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

Break The Walls Down!

10 Mart Rise! *LIVE* 10-2-1432120407

''Y2J'', Chris Jericho geliyor.

Singles Match

Drew McIntyre vs Chris Jericho

Zil çalıyor , Jericho ile McIntyre birbirine doğru ilerliyor , Jericho forearm smash vuruyor , McIntyre karşılık olarak yumruk atıyor , Jericho sersemlemesine rağmen McIntyre'ın bacağının arkasına tekmeler atıyor ,McIntyre tek dizinin üstüne düşüyor , Jericho iplere gidiyor gelirken McIntyre ayaklanıyor dropkick vuruyor, McIntyre yerdeki Jericho'yu boynundan tutarak kaldırıyor iplere yolluyor , Jericho iplerden gelirken McIntyre'dan Tilt a Whirl Backbreaker geliyor. McIntyre sakin bir şekilde top rope'a çıkmaya başlıyor , Jericho ayaklanıyor , McIntyre'dan DIVING CLOTHESLINE! ama Jericho havada dorpkick vuruyor , McIntyre yerde iplere doğru sürükleniyor ama Jericho'dan Baseball slide geliyor McIntyre ringin dışına düşüyor.Jericho ringin dışına çıkıyor , McIntyre bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor , Jericho McIntyre'ı çekiyor scoop slam ile apron'a seriyor , Jericho apron'a çıkıyor McIntyre'ı kaldırıyor VE RİNGİN DIŞINA DOĞRU NECKBREAKER YAPIYOR!! McIntyre boynunu tutuyor , Jericho tekrar apron'a çıkıyor McIntyre'ın kalkmasını bekliyor , McIntyre ayağa kalkıyor JERICHO'DAN DIVING CLOTHESLINE!! ama McIntyre Jericho'yu havada yakalıyor VE BARİYERLERE FLAPJACK YAPIYOR!! Jericho düşmeden McIntyre'dan apro'un üzerine LIFTING SPINEBUSTER!! McIntyre Jericho'yu ringe iteliyor ardından ringe girip tuş deniyor 1...2...2.666...attı. McIntyre Jericho'yu kaldırıyor hızlı bir şekilde köşeye yolluyor , Jericho köşeye çarpıp yere düşüyor , McIntyre tekrar kaldırıyor karşı köşeye hızlıca gönderiyor , Jericho bu sefer köşeye giderken ringin dışına çıkıyor soluklanmaya başlıyor , Jericho ringe doğru yöneliyor VE MCINTYRE'DAN SOMERSAULT PLANCHA GELİYOR!! McIntyre Jericho'yu kaldırıyor tekrar ringe sokuyor , McIntyre ringe girer girmez Jericho yuvarlanarak tekrar ringin dışına çıkıyor , McIntyre sinirleniyor ringin dışına çıkıyor arkadan Jericho'yu yakalıyor ama Jericho bu sefer yumruk ile karşılık veriyor , Jericho üst üste yumruklar atmaya başlıyor , McIntyre Jericho'nun boynunu tutuyor ve ringin demirlerine doğru Jericho'yu itiyor , Jericho ringin demirlerine çarpıp yere düşüyor , Hakem saymaya başlıyor 1-2 McIntyre spiker masasının üstüne çıkıyor Jericho'nun kalkmasını bekliyor , Jericho kalkıyor McIntyre'a yöneliyor , McIntyre'dan DIVING CROSSBODY GELİYOR! AMA JERICHO HAVADA CODEBREAKER YAPIYOR!! 3-4 Jericho McIntyre'ı kaldırıyor spiker masasının üstüne yerleştiriyor , Jericho'da spiker masasının üstüne çıkıyor , Jericho McIntyre'ın bacaklarından yakalıyor VE SPİKER MASASININ ÜSTÜNDE WALLS OF JERICHO YAPIYOR!! 5-6 Jericho bırakma niyetinde değil , McIntyre direnmeye çalışıyor çığlık atıyor ama Jericho iyice zorlamaya başlıyor , McIntyre terse dönüyor ve kurtulmayı başarıyor , Jericho tekrar walls of Jericho deniyor ama McIntyre Jericho'nun suratına tekme atıyor , McIntyre ringe yönelmek için spiker masasının üstünden iniyor 7-8 Jericho McIntyre'ı arkadan sertçe ringe itiyor , McIntyre ringe çarpıyor ama apron'a tutunarak ayakta kalıyor , Jericho McIntyre'ı ringe sokuyor , Jericho top rope'a çıkıyor ,McIntyre ayağa kalkıyor , Jericho'dan MISSILE DROPKICK!! McIntyre tekrar yerde kalıyor , Jericho soluklanıyor iplere gidiyor VE LIONSAULT!! tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı.

Jericho tekrar top rope'a çıkıyor , McIntyre ayağa kalkıyor , Jericho'dan DIVING CROSSBODY! McIntyre Jericho'yu havada yakalıyor Köşeye FRONT POWERSLAM YAPIYOR!! Jericho köşede yığılıyor , McIntyre Jericho'yu kaldırıyor VE KÖŞEDEN YARDIM ALARAK TORNADO DDT YAPIYOR!! McIntyre devamında IRON MAIDEN YAPIYOR!!! Jericho elini bir kez vuruyor sora elini yumruk yapıp direnmeye çalışıyor , Jericho iplere sürükleniyor , Jericho ipleri yakalıyor , McIntyre bırakıyor , Jericho ayağa kalkıyor, McIntyre Jericho'yu iplere yolluyor , Jericho gelirken McIntyre'dan CLAYMORE!! Jericho ringin dışına yuvarlanıyor , McIntyre Jericho'yu yakalayamıyor , McIntyre ringin dışına çıkıyor , Jericho'yu ringe sokuyor ve tuş deniyor 1...2...2.888...attı. McIntyre şaşırıyor ardından Jericho'yu ayağa kaldırıyor kollarından tutuyor VE FUTURE SHOCK DDT!! ama Jericho izin vermiyor VE NORTHERN LIGHTS SUPLEX YAPIYOR!! devamında tuşa gidiyor 1...2...2.333...attı.

Jericho McIntyre'ı kaldırıyor ama Drew onun karnına diz darbesi vuruyor, bir de yumruk atıyor ve iplere gönderiyor onu. Jericho iplerden sekiyor, BIG BOOT vuruyor Drew. Y2J ayakta sallanırken McIntyre karnına bir tekme atıyor ve Vertical Suplex yapıyor. McIntyre taunt atıyor ve Chris Jericho'yu kaldırıyor, kafasını 2 bacağının arasına sıkıştırıyor ve G-SPOT!!! yapıyor. McIntyre tuşa gidiyor 1.. 2. 2.50.. da Jericho ayağını iplere koyuyor. McIntyre sinirleniyor, ayağa kalkıyor ve 3 olmuştu sonra koydu diyor. Hakem ben gördüm diyor, Drew da iyi görememişsin maçı kazandım diyor. Jericho yavaştan ayaklanıyor o sırada. Drew McIntyre hakem değil misiniz hepiniz aynısınız, beceriksiz aptallarsınız diyor ve arkasını dönüyor, CODE BREAKER!!! yapıyor Jericho. Drew darbe etkisi ile iplere geriliyor ve iplerden sekip öne geliyor, Jericho bir CODE BREAKER!!! daha yapıyor. Şampiyon yerde, Jericho tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Jericho Şampiyonu yeniyor.

10 Mart Rise! *LIVE* 441ad47da2ee93b57a4c21fec969a4d6

Jericho maçı kazanıyor ve hakem onun elini kaldırıyor.

Jericho taunt atarken John Cena koşarak ringe geliyor.

10 Mart Rise! *LIVE* SJ5uQwn

Cena ringi giriyor ve onu omuzluyor, FU!!! yapıyor. Cena taunt atarken ringe bir başkası giriyor, bu Roderick Strong.

10 Mart Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Strong ringe giriyor ve arkadan Cena'ya vuruyor. Strong onu kendine çeviriyor ve European Uppercut vuruyor, karnına bir tekme atıyor ve END OF HEARTACHE!!! yapıyor.

Strong hakeme kemeri getir diyor, hakem kemeri getiriyor, Strong kemeri alıyor eline, o sırada arkadan biri saldırıyor ona.

10 Mart Rise! *LIVE* Chris+Masters+vs.+Drew+McIntyre+22-4-2011+-+2

Bu Şampiyon McIntyre. Drew onun karnına bir tekme atıyor ve kafandan yakalıyor, FUTURE SHOCK DDT!!! yapıyor.

McIntyre kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor, o sırada ringde bir başkası beliriyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-Superkick-WWE-900x440

Bu Dolph Ziggler. McIntyre direk ona bir yumruk sallıyor ama Ziggler eğilerek kurtuluyor. Drew arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! vuruyor Ziggler.

Ziggler hakeme kemeri getir diyor.

10 Mart Rise! *LIVE* Ziggler-whc

Dolph Ziggler PWE World Heavyweight Kemerini alıyor ve 4. sefer benim olacaksın diye bağırıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 10 Mart 2017, 20:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:32

Şov Fener maçıyla çakışıyor, aktiflik pek olmaz gibi. Sen yine de canlı yayın yap, olmadı her yoruma atarsın bir part.
The Monster Among Men
Main Eventer
Main Eventer
The Monster Among Men

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:32

Merhabalar
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:33

Hoş geldiniz beyler.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:35

Yeni part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:38

Bir part daha geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:40

Sayfayı yukarı çektim bir de ne göreyim yine Dolph Ziggler.
The Monster Among Men
Main Eventer
Main Eventer
The Monster Among Men

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:41

Los Ingobernables demiş ki:
Oman Tanrem
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:42

Yeni part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:43

Los Ingobernables demiş ki:

Başka ne göreceğiz ?

Draft da Rise'ın ilk tercihi. Çifte şampiyon. İlk draft da olduğu gibi ikincisinde de Rise da yer aldı ve Main Event güreşçisi.
The Monster Among Men
Main Eventer
Main Eventer
The Monster Among Men

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:44

Aaaa ben
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:47

Yeni part geldi.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:48

Ziggler'e gereken önemin verilmediğini düşünüyorum biraz pushlarsak bu işi çözebiliriz
The Monster Among Men
Main Eventer
Main Eventer
The Monster Among Men

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:48

Hoaydaaa
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 10 Mart Rise! *LIVE*   10 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 10 Mart 2017, 19:52

Yeni part geldi.

10 Mart Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki