PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Nasıl Hitap Etmeliyim?

YazarMesaj
Aleister Black
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Aleister Black

REP Puanı : 5

Nasıl Hitap Etmeliyim? Empty
MesajKonu: Nasıl Hitap Etmeliyim?   Nasıl Hitap Etmeliyim? EmptyPerş. 16 Mart 2017, 12:54

Aleister Black: Olanlar, olanlar... Geçen hafta olanlar aklımı kurcaladı. Size geç cevap vermemin nedeni de sanırım budur. Düşündüm. Büyük Kırmızı Canavar'a karşı nasıl bir duruş sergilerim? Onun karşısında nasıl dururum? Aslında geçmişte ilham aldığım isimlerdensin Kane. Senin o yarattığın korkular, bu insanların seni benimsemesi... Ama şimdi geçti Kane. Bu insanlar seni hala korkunç, şeytanın favori iblisi olarak biliyor. İnsanlar hakkında bir çok şeyi biliyor, seni farklı farklı kelimelerle anıyorlar. Söyle Kane. Ben sana nasıl hitap etmeliyim? Şeytanın favori iblisi olarak mı? Yoksa Aleister Black'in fahişesi olarak mı? Bana sorarsan ikinci seçenek çok açık. Bana karıştın Kane. Sen bir süper kahraman değilsin, sen bu şirkette korkuyu hissettiren, bu mistik güce sahip olan adamsın. Fakat bir şeyi bilmiyorsun. Sen çabalasan da bu insanların gözüne girmeyi, beni "sözde" korkutmayı çabalasan da boş kalacaksın. Senden korkmuyorum. Çünkü korkulacak bir adam değilsin. Bu insanlar seni hangi yönünden hatırlıyor? Sikik başarılarınla mı? Evet. Ama ben seni böyle hatırlamayacağım. Seni Aleister Black'in önündeki engellerden biri olarak hatırlayacağım, daha sonra o adamın seni öldürdüğünü, seni bitirdiğini hatırlayacağım. Diğerlerine baksana Kane! Hiçbiri dönüp bana karşı çıkmaya cesaret edemedi. Ama sen ettin, tek fark bu. Çünkü sonuç değişmeyecek. Gecenin sonunda seni alt ettiğimde ait olduğun yere gitmiş olacaksın. En dibe!

Nasıl Hitap Etmeliyim?
1 sayfadaki 1 sayfası