PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*

Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:06

Come and Get It çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor, şov başlıyor. 

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. PWE SuperShow'larını sizlere biz anlatacağız.

Jerry Lawler: Bunu duyduğumda çok sevinmiştim JR. Efsanevi ikili tekrar bir arada. Ve bu sefer yollarımız PWE de kesişti.

Jim Ross: Bu gece ise PWE Yıldızlarının yolları da bir çok şey ve kişi ile kesişecek King. 3 Hafta boyunca canlı bir şov izlemedi hayranlar. Bant yayınlar ve Live Event'ler ile PWE'yi takip ettiler ama özlem bu gece bitiyor.

Jerry Lawler: Haklısın. Bu gece ise bir çok maçımız var, çoğu kemerleri ilgilendiren maçlar çünkü 3 hafta aradan sonra kim rahata alıştı kim daha çok çalıştı onu göreceğiz. Hatta yeni meydan okuyanlar da sahaya çıkacak. Çok heyecanlıyım JR.

Jim Ross: Ben de öyle Jerry. Bu tarihi gece de bir an önce başlamak üzere.

Jerry Lawler: Patron daha fazla beklemek istemiyor.

No Chance In Hell!

PWE Başkanı Vince McMahon geliyor.

Ringe giriyor ve bir süre arenayı dinliyor, onların susmanı bekliyor.

Vince McMahon: Bayanlar ve baylar, üç haftalık bir aranın ardından hepiniz PWE SuperShow'a hoş geldiniz. Herkes heyecanlı. Çünkü aramızı verirken daha iyi şeylerin olacağı vaadini vermiştik. Bunu tabi ki de zaman gösterecek ama ben yine de süreci açıklamak istiyorum. 3 Nisan 2017 tarihinde PWE'ye bir ara vermiştik ve bundan tam 23 gün sonra yani 26 Nisan 2017 de ise geri döndük. Ve bu akşam ki şov ile SummerSlam'e giden yolu da başlatmış olduk. Burada çalışanların kimisinin hala kapatılmamış defterleri var. Yeni tat arayanlar da var. Bunlar SummerSlam'e giden yolu oluşturacak. Siz seyircilere olan tavsiyem şovları takip etmek olacak. Bu basit bir şey. Fakat çalışanlarıma, güreşçilerime, oyuncularıma olan tavsiye ise daha istekli olmalarıdır. İsterseniz buna bir tarz yeni dönem diyebilirsiniz. Bir şeyi istiyorsanız elde etmeniz gerekiyor. Zaman, yer ve şartları zaten biz ayarlıyoruz. İhtiyacımız olan şey ise PWE bayrağını taşıyabilecek kişiler. O yüzden bu geceden itibaren PWE de ki herkesin daha hırslı olacağını düşünüyorum. Bu kadar konuşma yeter, şovun asıl kısımlarına yani kavga kısmına geçelim.

Arenada ki seyirciler bir anda ayaklanıyor, No Chance In Heel çalıyor tekrar, Vince yavaş yavaş ringi terk ederken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Gölgelerin arasından Braun Strowman çıkıyor.

Braun Strowman: Yıkımın gücü ortada ama yıkıma karşı gelecek kişiler ortada değil. Dengeyi ayarlamak için kendi düzeyimde bir rakibe ihtiyaç duyuyorum, aksi halde bir avuç insanı kolaylıkla ezmek keyifli değil.Sizler keyif almak için kendi düzeyiniz den yüksek kişilere meydan okumaya bayılıyor olabilirsiniz ama bu davranışınız benim için hiç keyifli değil, sizler benim için aşırı kolaysınız. Şampiyonlarınız veya efsaneleriniz nerede? Bana onlar lazım, yükselmek için galibiyete ihtiyaç duyan kişiler lazım değil. Yıkımın sonunu sizler belirliyorsunuz, yıkım kaçınılmaz bir olay ama insanda bırakacağı etki farklı olacak tabii. Hangi şampiyonunuz veya hangi efsaneniz veya hangi büyük güreşciniz gelirse gelsin, ne de olsa onlar yıkımı bilmeyen sıradan insanlardan başka bir şey değil.

Strowman yoluna gidiyor. Kameralar ringe dönüyor.

Sexy Boy!

The Heartbreak Kid, Shawn Michaels geliyor.

King!

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

PWE World Heavyweight Championship Match

Drew McIntyre (c) vs Shawn Michaels

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkisi Face To Face yaparken Drew, Shawn Michaels'ı Lock Up'a alarak onu Turnbuckle'a doğru ittiriyor. Drew, Lock Up yaparken hakem onu bırakması için uyarıyor ve Drew yumruk indirerek bırakıyor. Drew biraz soluklandıktan sonra HBK'yi tekmelemeye başlıyor. Daha sonra onu alıyor ve diğer Turnbuckle'a yolluyor. Ardındanda kendisi uçuyor ve Corner Elbow Smash vuracakken HBK, onu alıyor ve İnverted Atomic Drop vuruyor! Daha sonrada tek sıçrayışla arkasındaki Turnbuckle'a zıplayıp Frog Splash yapıyor! Shawn Michaels tuşa gidiyor 1…2…2,22 Drew Mcİntyre Kick Out! Shawn Michaels Drew'in kafasını alıyor ve yumruklamaya başlıyor. Daha sonra Drew'i ayağa kaldırıyor ve iplere yolluyor. Drew iplere kollarıyla tutunuyor ve Shawn Michaels da kendi kendine Drop Kick yapıyor. HBK yavaş yavaş ayağa kalkarken Drew, HBK'ye dizlerinin üstündeyken Running Big Boot vuruyor! Drew tuşa gidiyor 1…2…2,33 Shawn Michaels Kick Out! Drew, HBK'yi boynundan yakalıyor ve Headlock'a alıyor. İkiside beraber yere doğru yatıyor ve orda Lock Up'a devam ediyorlar. HBK yerde debelenirken Drew'in kafasına yumruk indiriyor. Birkaç kere daha vurduktan sonra HBK kolunun altından kurtuluyor. İkiside ayağa kalktıktan sonra onu allıyor ve iplere yolluyor. HBK'de ardından geliyor ve Clothesline vurup Drew'i ringten aşağıya atıyor. HBK etrafına bakınca iplerden atlıyor ve Slingshot Plancha yapıyor Drew'e! Daha sonrada bir taunt atıyor. Drew'i şimdi masalardan birine sürüklüyor ve oraya yerleştiriyor. Shawn Michaels, ona Backhand Chop indiriyor! Drew göğsünü tutuktan sonra ona sert bir şekilde Elbow Smash indiriyor. Biraz daha Elbow Smash vurduktan sonra onun karnına tekme atıyor ve HBK eğilmek zorunda kalıyor. Drew Mcİntyre onu alıyor ve Celtic Cross pozisyonuna getiriyor! Daha sonra Aprona doğru koşuyorlar ve Apron Celtic Cross vuruyor. Hakem 7'ye kadar saymışken Drew, HBK'yi ringe sürüklüyor ve tuşa gidiyor. 1…2…2,77 HBK ayağıyla iplere deyiyor ve Rope Break! Drew bu sefer ringin ortasına sürükleyerek deniyor şansınını. 1…2…2,66 Shawn Michaels Kick Out! McIntyre iyice sinirleniyor. Ayağa kalkıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Michaels kalkıyor ayağa ve McIntyre Claymore ile üstüne gidiyor ama HBK son anda çekiliyor! Drew yere düşünce hemen ayağa kalkıyor. HBK'de kalktığı gibi SCM'yi Drew'in suratına yapıştırıyor! HBK tuşa gidiyor 1…2…2,88 Drew McIntyre Kick Out! 

Shawn Michaels şimdi birden Kip Up yapıyor ve arenada ayaklanıyor. Drew'de yavaş yavaş kalkarken HBK geliyor ve Flying Forearm yapıyor! Bir daha Kip Up yaptıktan sonra onu alıyor ve Atmoicd Drop yapıp Body Slam ile çarpıyor. Daha sonrada Turnbuckle'a gidiyor ve Diving Elbow Drop yapıyor! McIntyre karnını tutarken Shawn Michaels Turnbuckle'a gidiyor SCM tauntları atmaya başlıyor. Drew ayağa kalkınca tam SCM vuracakken Drew onun ayağını yakalıyor. Bu sefer diğer ayağının baldırına sert bir tekme atıyor ve HBK yere sert bir şekilde düşüyor. Dizlerinin üstündeyken onu alıyor ve Future Shock DDT! Drew HBK'yi bırakmıyor ve onu ayağa kaldırıp birde Ego Trip vuruyor! Drew tuşa gidiyor 1…2…2,99 Shawn Michaels Kick Out! McIntyre şimdi iplere doğru gidiyor ve orada etrafına bakınıyor. O sırada Shawn yavaş yavaş kalkıyor ve Roll Up yapıyor! 1…2…2,99 Drew McIntyre Kick Out! Drew ayağa kalkarken HBK çelme çakıyor ve Drew McIntyre'yi yere düşürüyor! Daha sonra bir ayağını yakalıyor ve Figur Four Leglock yapıyor! Drew şimdi kurtulmaya çalışıyor! Etrafındaki iplere gitmeye çalışıyor!

McIntyre kıvranıyor ve iplere doğru sürünüyor, Michaels ise kasmıyor, olabildiğince acı çektirmeye çalışıyor. Drew bir süre daha uzanıyor ve iplere yakalıyor ama verilen zarar büyük. Shawn köşeye çekiliyor ve tauntlara başlıyor. Şampiyon ise yavaş yavaş ayaklanıyor. Michaels hazır, Drew arkasını dönüyor, SWEET CHIN MUSIC!!! vuruyor HBK.... HAYIR! Drew onun bacağını yakalıyor ve dirsek darbesi vuruyor. Michaels bacağını tutarken Drew onu yakalıyor ve G-SPOT!! yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 2.15.. de Michaels ayağını iplere koyuyor. McIntyre sinirli bir şekilde ayağa kalkıyor, Michaels'i tekmelemeye başlıyor. Hakem araya giriyor. Drew köşeye çekiliyor ve onun kalkmasını bekliyor. HBK ise köşeye tutunarak kalkıyor ayağa ve arkasını dönüyor, McIntyre CLAYMORE! ile ona uçuyor ama HBK çekilince Drew köşeye çarpıyor. Shawn hemen onu orada kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor ona. Köşeye yaslıyor ve art arda 3 Corner Clothesline vuruyor. Michaels bir de Backhand Chop vuruyor ve Flapjack ile onu ringin ortasına doğru atıyor. Michaels da toparlanıyor ve onu kaldırmaya doğru gidiyor ama Drew tam suratına BIG BOOT! geçiriyor. Michaels ayakta sallanır iken Drew onun karnına tekme atıyor ve FUTURE SHOCK DDT!!! pozisyonun alıyor... Tam vuracak iken Michaels kurtuluyor ve onun yanına geçiyor, SWEET CHIN MUSIC!!! vuruyor. Drew yere düşmüyor, kendini iplere bırakıyor. Ama iplerden de ona doğru sekiyor ve Michaels bir daha SWEET CHIN MUSIC!!! vuruyor. HBK tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Yeni bir şampiyonumuz var.

Hakem ona kemeri getiriyor. Shawn Michaels yaş demiyor, sakatlık demiyor, emeklilik demiyor geri dönüyor güreşe ve bu akşam da PWE World Heavyweight Şampiyonu oluyor. Gece inanılmaz başlıyor. Michaels ayağa kalkıyor ve kemeri ile taunt atıyor. Arenadan onu güzel bir tepki geliyor. Hakem onun elini kaldırıyor ve pyrolar patlıyor. HBK sevinirken bir müzik duyuluyor...

Voices!

Randy Orton girişte beliriyor, arena çılgına dönüyor. 

1 Kez PWE Intercontinental Şampiyonu, 2 kez PWE World Heavyweight Şampiyonu ve Money in the Bank kazananı Orton geri dönüyor.

Shawn Michaels ise baya şaşırıyor. Randy Orton yavaş yavaş adımlar ile ringe ilerledikten sonra ringe giriyor ve Michaels'ın karşısına geçiyor. Orton ve Michaels Face to Face yaparken Drew McIntyre da ayağı kalkıyor ve karnını tutuyor, onlara katılıyor. 2 Eski PWE Şampiyonu ve yeni şampiyon göz göze geliyor. Orton Kemeri kesiyor, McIntyre o kemer bana ait diyor, Michaels ise kemer benim diyor ve havaya kaldırıyor. Randy Orton ikisinin arasından geçiyor ve köşeye çıkıyor, klasik tauntunu yapıyor. McIntyre herkesten daha çok şok olmuş bir şekilde onu izliyor. Orton köşeden iniyor ve Michaels'a bakıyor. Shawn Michaels da ben neler gördüm diyor. Michaels, McIntyre ve Orton birbirlerine bakarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda.

John Cena ekranlara geliyor. Cena yerde oturuyor. Kamera gelince ayağa kalkıyor ve kameraya yaklaşıyor.

John Cena: İnsanların benden ne kadar nefret ettiği açıkcası asla sikimde olmadı. İnsanların aileme veya kişiliğime laf atmaları da sikimde olmadı, ayrıca ciddiyetimin farkında olmayan şirkette pek sikimde değil. Kısacası onlar ne kadar hor görse de John Cena'yı vardan yok edemezler, silemeyecekleri bir gerçeğin ta kendisiyim ve yeri geldiğinde silemedikleri gibi tahta koymak zorunda kalacaklar. Aslında tahtıma bizzat kendim ulaşacağım, onlar sadece karşıma bir kaç siktiri boktan engel koyacak. Peki bu silinmediğim ortamda, işin sonunda hayatını geçindirebileceği iş imkanı olmayan insanlar ne halt edecek? Bunu bilemeyiz ne de olsa...

John Cena bir anda yere düşüyor, arkadan birisi vuruyor ona ve onu yerde tekmeleyeme devam ediyor. Saldıran kişi Cena'yı kaldırıyor ve kutulara doğru atıyor. Saldırgan kameraya dönüyor yüzünü...

BU JIMMY HAVOC! Havoc'dan bir Middle Finger geliyor kameraya ve kameraya yaklaşıyor.

Jimmy Havoc: Senin zamanın bitti Cena, hem de çok önce. Fakat bunun farkında değilsin. Bunadın, hemde baya bunadın. Bu yaptığım ve ileride yapacağım şeyleri bir iyilik olarak düşün. Seni buradan paketleyip göndereceğim. Çünkü artık buraya ait değilsin. Ben buraya hükmedeceğim. Uzun bir yolculuk olacak ama senin gibi birini buradan yollayarak büyük yol kat edeceğime inanıyorum. Senin zamanın doldu John, benim zamanım ise daha yeni başlıyor.

Havoc kamerayı ittiriyor ve yoluna devam ediyor, kameralar da ringe dönüyor.

Sheepherder!

Erick Rowan ve Heath Slater geliyor.

Break The Walls Down!

''Y2J'', Chris Jericho ve ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Ambition And Vision!

Austin Aries geliyor ve Ethan Carter III geliyor. PWE Tag Team Şampiyonları birbirlerine bakıyorlar ve ringe giriyorlar.

Triple Threat Match for PWE Tag Team Championship

Austin Aries & Ethan Carter III (c) vs Chris Jericho & Cody Rhodes vs Erick Rowan & Heath Slater

Zil çaldığı anda üç takım birbirine giriyor. Rhodes ve Rowan, Slater ve Aries, EC3 ve Jericho kapışıyor. Bir süre sonra Rowan Rhodes'ı dışarı atıyor ve pelinden gidiyor. Aries ise Slater'a Clothesline vuruyor ama kendisi de onunla beraber uçuyor. Ring de Carter ve Jericho kalıyor. EC3 rakibini iplere gönderiyor, Jericho iplerden dönüyor ve Ethan Dropkick çakıyor ona hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Y2J. EC3 Headlock bağlamayı deniyor ama Chris kaçıyor oradan. Üstüne gelince Jericho Drop Toe Hold ile onu iplere düşürüyor. Jericho ayaklanıyor, Ethan Carter iplerden sekerek geri geri ona doğru gidiyor ve Y2J onu yakalıyor, Bridging Dragon Suplex yapıyor, tuş da geliyor anında 1.. 1.15.. 1.25.. de atıyor Ethan Carter III. Ring dışında da aksiyon devam ediyor, Erick Rowan Rhodes'ı çelik merdivene gönderdikten sonra aprona çıkıyor. Slater ve Aries de aynı anda birbirlerine Clothesline vurunca yere düşüyorlar. Jericho rakibini kaldırıyor ve Body Slam ile atıyor ama EC3 ayaklarının üstüne düşüyor ve onun karnına bir diz darbesi vuruyor, European Uppercut ile de vurunca yere yığıyor onu ve EC3 gidiyor Erick Rowan'a tag veriyor, ringden çıkıyor. Erick Rowan ringe giriyor ve yeni kalkan Jericho'yu Running Shoulder Block ile deviriyor. Rowan onu yakalıyor ve Headbutt vuruyor sonra da ringin ortasına doğru Body Slam ile atıyor. Rowan taunt yapıyor ve iplerden sekiyor, Running Body Splash yapıyor ona ve tuş deniyor 1.. 1.50.. da Austin Aries tuşu bozuyor. Aries Rowan'a art arda dirsek darbeleri geçiriyor ve bir de Step-Up Enzuigiri vuruyor. Aries hemen Jericho'yu tutuyor ve köşesine çekiyor, dışarı çıkıyor Austin ve tag alıyor, Jericho'yı orta iplerin arasından dışarı atıyor. Aries köşeye çıkıyor, Rowan ona dönüyor ve Aries DIVING CROSSBODY! ile onun üstüne atlıyor... AMA Rowan onu havada yakalıyor! ve Backbreaker yapıyor, sonrasında da Fallaway Slam ile atıyor. Erick Rowan ayağa kalkıyor, Cody Rhodes giriyor ringe ama Rowan Big Boot! ile yere seriyor onu. Bu arada Heath Slater aprona çıkıyor ve tag istiyor. Rowan Aries'i kaldırıyor ve DDT! yapıyor, kendi köşesine çekiyor onu ve Slater'a tag veriyor. Heath Slater direk köşeye tırmanıyor ve DIVING ELBOW DROP!! ile atlıyor onu üstüne. Slater kemerler için tuşa gidiyor 1.. 2.. de Cody bozuyor tuşu.

Rowan onun üstüne geliyor ama Rhodes Slater'ı onun üstüne atıyor. Rowan onu tutuyor ama Jericho da aprona çıkıyor ve Rowan'a yapışıyor, tag alıyor. Cody bu arada iplerden sekiyor ve Slater'a DISASTER KICK!!! vuruyor. Rowan Jericho'ya bir yumruk atıyor ve Cody'nin üstüne gidiyor ama Cody eğilerek kurtuluyor. Rowan ileri giderken Aries ona Discus Five Arm!!! vuruyor. Rowan afallamış iken EC3 ringe giriyor ve ona Dropkick vuruyor. Rowan orta iplerden dışarı düşüyor. EC3 ve Aries Slater'ı kaldırıyorlar ve Rowan'ın üstüne atıyorlar. Şampiyonlar sevinirken arkadan Cody Rhodes onlara dalıyor ve EC3'yi dışarı atıyor Cody. Chris Jericho da ringe giriyor ve Cody Aries'i ona doğru atıyor, Jericho CODE BREAKER!!! vuruyor ona, Cody de arkadan yakalıyor ve CROSS RHODES!!! çakıyor. Jericho tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Yeni Tag Team şampiyonlarımız var.

Hakem onlara kemerlerini getiriyor. Chris Jericho ve Cody Rhodes yeni PWE Tag Team Şampiyonları oluyorlar. İkili taunt atarken Austin Aries EC3'yi ringe atıyor ve kendisi de giriyor. Eski şampiyonlar ayaklanıyor, Cody & Y2J gard alıyorlar ama Aries alkışlamaya başlıyor. EC3 ne yapıyorsun derken Aries onun karnına tekme atıyor ve BRAINBUSTER!!! yapıyor. Cody ve Y2J şok oluyor, Aries ringden iniyor, sinirli bir şekilde arkaya gidiyor. Rhodes ve Jericho şaşkın bir şekilde bakarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Intercontinental Şampiyonu Alberto Del Rio ve Ricardo Rodriguez ekranlara geliyor.

Rodriguez Del Rio'ya bir çeki düzen veriyor.

Alberto Del Rio: Bu kemeri almak için çok mücadele verdim. AJ Styles'ı yenerek Contender oldum ve sonra da Roman Reigns'i yenerek kemerin yeni sahibi oldum. Sonra şaibeli bir maçta Roman Reigns'i yenerek korudum kemeri. Gurur duyduğum bir an değil ama sonuçta kemeri korudum. Ve yeni bir rakip bekliyorum. Ben de sizler kadar merak ediyorum yeni rakibimi. Acaba kim olacak ? Ama çok da dert etmiyorum. Çünkü bu şirketi Kıtalar Arasında benden daha iyi temsil edebilecek bir kişi dahi yok....

???: Bu şirketi Kıtalar Arası alanda senden daha iyi temsil edeceğimden eminim.

Del Rio arkasını dönüyor ve yanına birisi geliyor.

(Wade Barrett'ı Alberto Del Rio varsayın.)

BU CESARO!!! Del Rio bir kahkaha atıyor, Cesaro ise soğuk kanlılığını koruyor.

Cesaro: Gülmene sevindim dostum. Çünkü bir süre sonra gülemeyeceksin. O yüzden hala gülebiliyorken gül. Sana karşı bir şeyim yok ama o Intercontinental Kemerini çok istiyorum. O yüzden yüzünde ki gülümsemeyi silebilirim. Sen bir şey demeden açıklayayım. 3 Hafta boyunca PWE canlı yayın yapmadı ama bu şov yapmadı anlamına gelmiyor. Bir Live Event de bir Intercontinental Kemeri maçında yer aldım. Evet, maçı sen kazandın ama sana zor dakikalar yaşattım. Daha sonra da başka bir Live Event de ise bir Tag Team maçında kazanmak için seni tuş ettim. Benim kitabımda bu bir kemer maçına çıkma şansım olduğun gösterir. Tabi korkmazsan.

Alberto Del Rio: Korkmuyorum amigo. Alberto Del Rio korkusuzdur. Ve her kitaba kulak asmaz. Ama ilginç bir noktaya da değindin, hakkını veriyorum. Burada işler benden sorulmuyor ama eğer bir Intercontinental Kemer maçı istiyorsan alabilirim. Fakat önemli olan kimin nerede ve ne zaman güldüğü değil. Önemli olan kimin en son güldüğüdür. Bunu aklında tut amigo, çünkü ringe yeni yetme biri ile çıkmayacaksın. Karşında Alberto Del Rio olacak.

Cesaro ve Alberto Del Rio Face to Face yaparken kameralar ringe dönüyor.

Bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

Dolph Ziggler geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Dolph Ziggler: Herkesi bu kadar heyecanlı görmek çok güzel. Sadece 3 hafta ara vermiş olsak bile bu heyecanı hissetmeyi özlemişim. Benim için iyi bir 3 hafta oldu. Gezdim tozdum, IWC ve Live Eventler de yer aldım. Deşarj oldum geldim. Ve gözüme bir şey kestirdim. O da Redemption II de kaybettiğim PWE United States Şampiyonluğu. Will Ospreay şu an için onu sıcak tutuyor ama yakın zamanda geri alacağım. İşte bundan emin olabilirsiniz. Onun dışında ise----

Bir müzik duyuluyor.

ADAM COLE BAYBAY!!!

Something For You!

Adam Cole geliyor.

Adam Cole ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Adam Cole: Nasılsın Dolph ? Saçların berbat olmuş bu arada. Kuaförünü değiştir derim.

Dolph Ziggler: Ne istiyorsun Adam ? Beni takip mi ediyorsun ? Çünkü benim peşimi bırak dediğim de benden intikam almak için gelmediğini söyledin. Yoluna çıkmazsam yoluna çıkmam dedin. Daha sen benden uzak kalamaz iken ben senden nasıl uzak kalacağım ?

Adam Cole: Her zaman zeki birisiydin Dolph, takdir ediyorum. Ama bu o kadar da saf olmadığın anlamına gelmiyor.

Dolph Ziggler: Ne ima ediyorsun ?

Adam Cole: Hiç bir şey. Direk söylüyorum zaten, ima etmeme gerek yok. Ama senin için daha açık hale getireyim. Evet sana kaybettikten sonra yaklaşık 4 ay falan PWE de yer almadım. Ve 1 gece geri döndüm ve o andan itibaren seninle işim yok dedim. Ama yalan söyledim. Beni yenmen de bana rahatsızlık veren şey ne biliyor musun ? Geceleri yatağa yattığımda aklıma geliyor, birebir maçta Dolph Ziggler'a kaybettim. Üstelik 63 gündür taşıdığım kemerimi de kaybettim. Geri dönme kararı aldığımda aklımda ki tek şey seni teke tek bir maçta yenmek ve o kıçını güzel bir şekilde tekmelemek. Çünkü senden hoşlanmıyorum Dolph. Saçından, tavrından, ringe gelişinden. Beni iğrendiriyorsun. Senin gibi birisi bu sektör de nasıl dayandı bilemiyorum. Ama dayandığını görmek ve üstüne bire bir dünya kemeri maçında beni temiz yenmene dayanamıyorum. Evet döndüğümden beri seninle yollarımız kesişti ama birebir olmadı hiç. Fakat bundan vazgeçtim Dolph.

Dolph Ziggler: İyi, çünkü başaramazdın. Seni bir kere yendim ve yine yenebilirim. Çünkü ben Dolph Ziggler'ım Adam ve sen de hiç kimsesin. PWE'ye geldin de ne yaptın ha ? Bullet Club ile takıldın. Tebrikler bunu yapan 25. kişisin. World Heavyweight Şampiyonluğunu aldın ve 63 gün taşıdın, tekrar tebrikler. Ama bunu yapan ilk ve son kişi değilsin. Bu da seni hiç kimse yapar. Bu kadar basit.

Adam Cole: Aslında haklısın Ziggler. Cidden söylüyorum. Çok samimi bir biçimde diyorum. Gerçekten haklısın. Daha fazlasını istiyorum. Ben ve Young Bucks da daha fazlası için buradayız ve bizim de planlarımız var. Ben kişisel meseleleri tabi işin içine kattım ve ilk seni hedef aldım. Çünkü o aptal suratını tekmelemeyi her şeyden çok istiyorum. Bunu ne kadar çok istediğimi tahmin bile edemezsin. O yüzden oyunu sonra ki seviyeye taşıyorum. Sadece seni yenmek istemiyorum. Sana acı çektirmek istiyorum.

Dolph Ziggler: Tabi Cole, tabi. Yaparsın. Bu kesin yaşanır.

Adam Cole: Beni ciddiye alman gerekiyordu Dolph. İlk hatanı şu an yapmış bulunmaktasın. Çocuklar, Matt ve Nick, gelin hadi. Ve paketi de getirin.

Ziggler ne olup bitiyor diye etrafına bakınıyor. Adam Cole pişkin pişkin gülüyor.

Nick Jackson önce geliyor, Matt'e bağırıyor dikkatli ol diye. Matt Jackson da arkadan çıkıyor ve tamamdır geliyoruz diyor.

Young Bucks geliyor ve yanlarından Nikki Bella var. Matt onu sımsıkı tutuyor ve ringe doğru götürüyor, Nick de Nikki'nin kolundan tutuyor kaçmasın diye. Onlar ringe ilerliyorlar.

Ziggler da sinirden çıldırıyor ve Cole'un üstüne yürüyor.

Adam Cole: Yanlış bir hareket yapma Dolph. Eşinin geleceğini tehlikeye atma.

Young Bucks ringe giriyor. Nikki Bella çaresizce bağırıyor. Ziggler da bırakın onu diyor, Cole ve Young Bucks pis pis gülmeye devam ediyorlar.

Adam Cole: Umarım ne kadar ciddi olduğumu anlamışsındır Dolph. Eğer anlayamazsan işler senin için daha da kötüye gidecek.

Dolph Ziggler: Tamam, tamam. Anladım. Anladım orospu çocuğu. Şimdi bırak onu. 

Adam Cole: Ne kadar ayıp Dolph. Sen böyle konuşan birisi değilsin, ağzına küfür yakışmıyor.

Dolph Ziggler: Dalga mı geçiyorsun ?

Adam Cole: Evet, Dolph. Daha doğrusu seninle taşak geçiyorum. Ama ciddi bir şekilde. Ve biz çok eğleniyoruz.

Ziggler bir hamle yapmayı deniyor ve Adam Cole'un üstüne gitmeye çalışıyor, ona saldırmayı deniyor ama aynı anda karşı tarafa bakarken Cole onu yakalıyor, karnına yumruk atıyor ve kafadan yakalıyor Ziggler'ı, her şeyi yakından izleyeceksin Dolph diyor ve işaret veriyor Cole.

Matt ve Nick aynı anda Nikki'nin karnına yumruk atıyorlar. Nikki Bella yere kapaklanıyor, Ziggler'ın gözünden biraz yaş geldiğini görüyoruz. Nikki Bella yavaş yavaş ayaklanıyor ve Young Bucks ona SUPERKICK!!! vuruyor. Nikki Bella vefad. O sırada Ziggler'ın HAYIR! diye çığlığını duyuyoruz. 

Adam Cole ve Young Bucks kahkaha atarken Ziggler Cole'a dirsek vuruyor. Ziggler arkasını dönüp bir de yumruk atıyor ona. Ziggler ile doğru koşuyor ve Nick'i Flying Clothesline ile indiriyor. Ayağa kalkıyor Dolph. Matt ona yumruk atıyor ama Dolph altından geçiyor ve kafadan yakalıyor, Swinging Neckbreaker yapıyor. Nick ayağa kalkıyor, Ziggler Dropkick patlatıyor. Matt kalkıyor, bir Dropkick de ona geliyor. Ziggler eşi Nikki'nin yanına çöküyor ve onu kontrol ediyor. Ziggler'dan biraz daha gözyaşı geliyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve Cole'un yanına gidiyor. Cole biz ettik sen etme Dolph diyor ama Ziggler onu duymuyor bile. Tam ona vuracak iken Young Bucks tutuyor onu. Ziggler bir Matt'e, bir de Nick'e yumruk atıyor, Cole'a dönüyor Dolph ama Cole ona SUPERKICK!!! vuruyor. Bullet Club toparlanıyor, üçlü Ziggler'ı ringin ortasına çekiyor ve Nikki'yi de tutup onun üstüne atıyorlar.

Adam Cole ve Young Bucks da taunt atıyor. Bu görüntülerin ardından reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

The Machine Gun!

''The Machine Gun'', Karl Anderson geliyor.

Fight!

PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens geliyor.

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

Kevin Owens (c) vs Karl Anderson

Zil çalıyor , Anderson ve Owens birbirinin üzerine doğru yürüyor, Owens forearm smash vuruyor, Anderson headbutt ile karşılık veriyor, ikili birbirinin ensesinden yakalayıp yumruklaşmaya başlıyor, yumruklaşmadan Anderson üstün çıkıyor,Owens iplere kadar geriliyor, Anderson clothesline ile Owens'ı ringin dışına yolluyor,Anderson ringin dışına çıkıyor ringin altından sandalye alıyor, Owens ayağa kalkmaya başladığı gibi Anderson sandalyeyi Owens'ın sırtına geçiriyor, Owens diz üstü düşüyor, Anderson Owens'ı kaldırıyor apron'a çıkarıyor,Anderson sandalye ile beraber apron'a çıkıyor, Anderson sandalyeyi önğne bırakıyor Owens'ı çeviriyor ve SANDALYENİN ÜSTÜNE JUMPING NECKBREAKER YAPIYOR!!! Owens aprondan yere doğru düşüyor, Anderson bu sefer sandalyeyi ringin dışına yerleştiriyor ardından Owens'ı kaldırıyor , Anderson Owens'a sandalyeye doğru FISHERMAN SUPLEX YAPIYOR! ama Owens Anderson'ın kaldırmasına izin vermiyor karnını yumrukluyor, Anderson bırakıyor, Owens Anderson'ın karnına tekme atıyor, Anderson karnını tutarken Owens Anderson'ı yakalıyor VE PUMPHANDLE NECKBREAKER YAPIYOR!! Owens Anderson'ı kaldırıyor ringe sokuyor, Anderson ringde kendine gelmeye çalışırken Owens sandalye ile ringe giriyor, Anderson Owens'ın ringe girmesi ile beraber hızlıca ilerliyor ama Owens sandalye ile Anderson'ın karnına vuruyor ardından Anderson'ın sırtına vuruyor ve Anderson tekrar yerde kalıyor, Anderson yerdeyken Owens sandlayeyi bırakıyor iplere gidiyor, gelirken RUNNING SENTON YAPIYOR!! Owens ringin dışına çıkıyor masa alıp tekrar ringe giriyor, Owens masayı köşeye yakın bir yere yerleştiriyor, Owens Anderson'ı kaldırıyor VE MASANIN ÜSTÜNE POWERBOMB!! ama Owens powerbomb için kaldırdığı anda Anderson Owens'ın suratına vuruyor, Owens Anderson'ı bırakıyor, Anderson Owens'a headbutt vuruyor, Owens suratını tutarken Anderson Owens'ı karşı köşeye hızlı bir şekilde yolluyor, Owens köşeye yüzüstü çarpıp yere düşüyor, Anderson sandalyeyi alıyor yerleştiriyor ardındna Owens'ı kaldırıyor VE SANDALYE ÜZERİNE SWIEL GUN STUN YAPIYOR!! Sandalye kırılıyor!! Owens tekrar ringin dışında, Anderson ringin dışına çıkıyor tuşa gidiyor 1...2...2.88...attı. 

Anderson tekrar sandalye alıyor, Owens diz üstü pozisyona gelene kadar kalkıyor Anderson'ın bacağına tutunuyor, Anderson sandalye ile Owens'a vuracak iken Owens'dan LOW BLOW!!! Anderson sandalyeyi düşürüyor, Owens sandalyeyi alıyor apron'a koyuyor ardından Anderson'ı yakalıyor VE APRON POWERBOMB YAPIYOR!!! Anderson apron'da kalıyor, Owens Anderson'ı ringe sürüklüyor, Owens ringe giriyor Anderson'ı masanın üstüne yerleştiriyor, Owens top rope'a çıkıyor ve masanın üzerinde olan Anderson'a MOONSAULT YAPIYOR!!! Anderson son anda masanın üstünden kendini yere atıyor, Owens boşa atlıyor ve masa kırılıyor. Anderson ringin dışından masa alıp ringe yerleştiriyor, Anderson kırık masa parçalarını Owens'ın suratına fırlatıyor, Anderson Owens'ı kaldırıyor ama Owens Anderson'ın suratına tükürüyor!! devamında Owens Anderson'ın karnına tekme atıyor iplere yolluyor, gelirken masanın üstüne POP UP POWERBOMB!! Owens tuşa gidiyor 1...2...3!!! Owens kazanıyor.

Owens kemerini korumasını beliyor. Hakemden kemerini alıyor KO ama o taunt atarken bir müzik duyuluyor arenada.

Glorious Domination!

''The Glorious One'', Bobby Roode geliyor.

Roode ringe giriyor ve Owens ile Face to Face yapıyor. Roode kemeri işaret ediyor, Owens daha 40 fırın ekmek yemen gerekiyor diyor. O arada bir müzik daha duyuluyor.

Born to Raise Hell!

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

Sabre de ringe giriyor ve ikiliye bakıyor. Owens daha arkada gelmeyen kaldı mı diyor. Roode gözünü şampiyondan ayırmıyor, Sabre de pis pis gülüyor. Üçlü Face to Face yaparken kameralar arka alana gider.

Kameralar arka alanda. PWE Universal Champion Goldberg ekranlarda!

Goldberg: Tekrar görüşmek güzel! Uzun bir tatil oldu ha ? 3 hafta boyunca pek çok şeyden mahrum kaldınız. Ancak şunu söylemeliyim ki, değişen hiçbir şey olmadı! PWE Universal Şampiyonluğumu, savunmak için bir rakibe ihtiyacım var o kadar! Bu akşam neler olacak göreceğiz ancak bu maçta yer alan herkesi aynı çemberde ortadan ikiye ayırmıştım! Kazanan kim olursa olsun, başına gelecek olan şeyler aynı. SPEAR, JACKHAMMER, 1,2,3! GOLDBERG HALA ŞAMPİYON! 

Kadrajdan çıkıyor Goldberg. Bizde ringe dönüyoruz.

Next Level!

PWE Television Şampiyonu Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var. 

Strong ringe giriyor ve rakibini bekliyor. Gelen olmuyor, bir süre sonra ekranda birisi beliriyor.

Finn Balor: İyi akşamlar Roderick Strong. Gördüğüm üzere maçımıza hazırlanmış. Ama bu maç olmayacak. Şovdan önce Eric Bischoff ile konuştum. Ona dedim ki bu Television Kemeri benim için bir şey ifade etmiyor. Oyuncak bir kemer gibi, o kemer için maç istemiyorum dedim. Bischoff ise sen bilirsin dedi ama benim daha parlak bir fikrim vardı. Bu gece ki Universal Kemeri Contender maçına girmemi önerdim. Television Kemeri rövanşı yerine Universal Kemeri için Contender maçı yani. Bischoff da kabul etti. Bu demek oluyor ki o kemer ile istediğin kadar eğlenebilirsin Strong. Ben Universal Kemerine oynuyorum. Ha, sakın rakibin yok sanma. Sana da bir güzellik yaptım ve rakip buldum. Kemerin orta olduğu bir maç hemde. Ama sorun etme, dediğin kadar iyiysen kazanırsın.

Balor ekrandan kayboluyor ve bir müzik duyuluyor.

Domination!

Bobby Lashley geliyor.

PWE Television Championship Match

Roderick Strong (c) vs Bobby Lashley

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkili birbirlerinin etrafında bir iki tur atıyorlar önce. Ardından Lock-Up'a giriyorlar ama Lashley gücünü konuşturuyor ve Roderick'i adeta fırlatıyor! Roderick tekrar kalkıyor. Lashley ona bakarak sırıtıyor. Roderick tekrar gardını alıyor ve rakibine yaklaşıyor. Lashley bir anda karnına tekme vuruyor! Ardından sırtına sert bir yumruk indiriyor. Şimdi dizlerinin üzerine çöküyor Roderick. Lashley kafasından tutuyor ve bir de yumruk indiriyor. Roderick sırtı üstü yerde. Lashley Vakit kaybetmeden kafasından tutuyor ve kaldırıyor rakibini. Kolundan tutuyor ve köşeye fırlatıyor! Roderick köşeye çarpıyor sırtını ve aynı anda Lashley'den BIG BODY SPLASH geliyor! Ardından rakibini kaldırıyor ve SIDE SLAM ile yere yapıştırıyor Lashley! Hemen tuş deniyor. 1..2.. atıyor Roderick. Lashley tekrar kaldırıyor rakibini. Şimdi sert bir yumruk atıyor ancak gardını alıyor ve anında karşılık veriyor Roderick! Arka arkaya yumruklar indiriyor! Lashley iplere yaslanmak zoruda kalıyor! Roderick geriliyor ve BIG BOOT vuruyor! Lashley şimdi ringin dışında!!! Roderick ringte taunt atıyor!! Ardından rakibini kontrol ediyor. Şimdi kalkmaya başladığını görünce köşeye çıkıyor Roderick. Lashley ringin dışında kalkıyor ayağa! Roderick oa DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!!!! Ama Lashley yakalıyor!!!! Havada yakalıyor Roderick'i!! Şimdi FALLAWAY SLAM ile fırlatıyor!!!! Roderick acı içerisinde sırtını tutuyor!! Lashley kısa bir kas gösterisinin ardından rakibini kaldırıyor ve ringe sokuyor! Şimdi kendiside giriyor ringe ve yerdeki rakibinin etrafında taunt atmaya başlıyor!! Ardından Spear için geriliyor!!!!

Roderick kalkmaya başlıyor. Lashley hazır! Şimdi koşuyor Spear için.... HAYIR!! Roderick kıvrak bir hareketle atlıyor üzerinden!!! Lashley omzunu sertçe köşeye çarpıyor!!!! Roderick hemen dönüyor rakibine doğru ve arkadan yakalıyor! DOUBLE KNEE BACKBREAKER!!!! Lashley dizlerinin üzerine kalkıyor!! Sırtını tutuyor acı içerisinde! Roderick tekrar geliyor ve boynundan tutup kaldırıyor onu! Şimdi bir de INVERTED BACKBREAKER yapıyor!!! Hemen tuş deniyor şimdi! 1...2... atıyor Lashley!!! Roderick ayağa kalkıyor ve Sick Kick için beklemeye başlıyor!!! Bobby Lashley çok ağır hareket ediyor. Ama bir hışımla kalkıyor ve Roderick beklemediği bir anda CLOTHESLINE ile yere seriyor!!! Roderick kalkıyor tekrar. Lashley onu yakalıyor ve LIFTING SPINEBUSTER!!! Lashley agresif bir şekilde tekrar Spear tauntları atıyor!! Roderick sersemliğini atmak için kafasını sağa sola sallıyor ve yavaş yavaş kalkıyor! Lashley köşede! Roderick ise karşı köşeden destek alarak kalkıyor!!! Lashley koşuyor Spear için!!!!! SICK KICK!!! SICK KICK!!! Roderick'ten harika bir kontra!!!! Spear için gelen rakibini Sick Kick ile yere seriyor! Şimdi tuş deniyor! 1...2...3!!!! Roderick kazanmayı başarıyor!!! Zorlu bir rakibi mağlup ediyor!!!! 

Hakem ona kemerini getiriyor! Strong kemerini korumasını biliyor. Stron taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada bir maç daha var.

Root of All Evil!

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

Bir ses duyuluyor.

Ve pyrolar patlıyor.

Veil of Fire!

''The Devil's Favorite Machine'', Kane geliyor.

Black ve Kane Inferno Maçı için ringe giriyor ama daha zil çalmadan bir müzik duyuluyor.

I Am Stronger!

Braun Strowman geliyor ringe.

Black onu karşılıyor hemen ne işin var diyor ama Strowman ona Headbutt vuruyor. Bir de Clothesline çakıyor Strowman ona. Yerde kalıyor Black ve Strowman onu tekmeliyor. Bu arada Kane arkadan Strowman'a dokunup onu kendisine çekiyor ve ne oldu aslanım diyor ama Strowman ona da Headbutt vuruyor ve boğazından yakalıyor, Choke Slam yapıyor. Kane pert oluyor. Strowman tekrar Black'e dönüyor ve onu ayağa kaldırıyor, ona bağırıyor ve RUNNING POWERSLAM!!! yapıyor ona. Braun Strowman taunt atıyor, böğürüyor ringde, kameralar da arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda, Sami Zayn ekrana geliyor.

Sami Zayn: Evet, işte döndük. Tekrar başladığımız yerdeyiz. Daha doğrusu bıraktığımız yerdeyiz. PWE ara vermeden önce de yine etrafdaydım. Şu an da öyledim. Tabi her zaman etrafta olacağım ama bu benim için yeterli değil veya iyi değil. Şampiyon olmak istiyorum. Bu PWE'ye galiba 4. gelişim. Her seferinde elim boş gittim. Artık bende bir şeyler başardım demek istiyorum. Çünkü bu şirkette bir şeyler başardım diyenlerin yarısından daha yetenekliyim. Bunu diyerek kendini beğenmiş birisi olduğum iznine kapılabilirsiniz ama bendeki gerçek bu. Uzun lafın kısası bu Sami Zayn normalinden farklı. Artık büyük oynama kararı aldım. SummerSlam'e göz diktim ve istediğimi alacağım.

Sami Zayn bir taunt yapıyor ve kameralar ringe dönüyor.

Sırada ki maçın katılımcıları Kenny Omega ve Will Ospreay ringdeler, maça başlamak üzereler.

Non Title Singles Match

Kenny Omega vs Will Ospreay

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor maça, Ospreay headlock bağlamaya çalışırken Omega Ospreay'ın bacağının arkasına tekme atıyor, Ospreay'nin dengesi bozuluyor, Omega Ospreay'nin arkasına geçiyor boynundan yakalıyor headlock yapıyor, Ospreay eğiliyor omzundan Omega'yı önüne seriyor, Omega yerdeyken Ospreay Omega'yı yumrukluyor, Omega sersemlediği anda Ospreay Omeaga'yı kaldırıyor köşeye yolluyor, Omega köşeye çarpıyor köşeye doğru yaslanırken Ospreay köşeye doğru koşuyor ama Omega'dan HADOUKEN GELİYOR!! Ospreay hadouken'den sonra arka takla ile ayağa kalkıyor ama Omega'dan SUPERKICK GELİYOR!! Ospreay Omega'nın bacağını yakalıyor, Ospreay Omega'yı tek bacağından yere seriyor ve LEG CRAP YAPIYOR!! Omega direniyor, Omega'nın direnmesi ile beraber Ospreay FIGURE FOR LEG LOCK YAPIYOR!! Omega bağırmaya başlıyor ama halen pes etmemekte ısrarcı, Omega iplere doğru sürükleniyor ve başarılı oluyor. Ospreay Submission'ı bırakıyor, Omega apran'da ayağa kalkmaya başlıyor, Ospreay iplere gidiyor, gelirken apron'da olan Omega'ya high knee vuruyor, Omega ringin dışına düşüyor, Osprey apron'a geçiyor, Omeaga yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Ospreay'den DIVING DOUBLE KNEE GELİYOR!! ama Omega Ospreay'i havada yakalıyor powerbomb pozisyonuna alıyor ama Ospreay izin vermiyor inmeyi başarıyor, Ospreay indiği gibi Omega karnına knee vuruyor, Ospreay karnını tutarken Omega'dan apron'a GUTWRENCH POWERBOMB GELİYOR!!! Omega Ospreay'i ringin ortasın sürüklüyor ve tuşa gidiyor 1...2...2.666...attı. 

Omega köşeye geçiyor Ospreay'nin kalkmasını bekliyor, Ospreay dizlerinin üstünde kalkıyor Omega'dan V-TRIGGER GELİYOR!! ama Ospreay son anda çekiliyor, Omega boşa gidiyor, Ospreay ayağa kalkıyor, Omega Ospreay'e doğru yöneliyor ama Ospreay'den SUPERKICK GELİYOR!! Omega yere yığılıyor Ospreay tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı. Ospreay top rope'a çıkıyor taunt yapıyor ve CORKSCREW SENTON YAPIYOR!! tekrar tuşa gidiyor 1...2...2.888... Omega elini iplere atıyor. Ospreay sinirleniyor Omega'yı kaldırıyor iplere yolluyor, Omega iplerden gelirken dropkick vuruyor, Ospreay yere düşüyor ardındna kendini ringin dışına bırakıyor, Ospreay kendine geldiğinde ringe yöneliyor ama Omega'dan TOPE CON HILO GELİYOR!! Ospreay yere yığılıyor, Omega Ospreay'i ringe sokuyor, Omega ringe giriyor, ringe girdiği gibi Ospreay ayağa kalkmaya başlıyor, Ospreay ayağa kalkıyor ama Omega Ospreay'i yakalıyor VE AOI SHOUDOU YAPIYOR!! Omega tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı.  Omega Ospreay'i kaldırıyor top rope'a çıkarıyor, kendiside top rope'a çıkıyor SUPERPLEX DENİYOR!! ama Ospreay izin vermiyor Omega'nın altından sıyrılıyor kafasını köşeye sıkıştırıyor VE ELEVATED SUPERKICK VURUYOR!! Omega yere yığılıyor, Ospreay fırsatı değerlendiriyor top rope'a çıkıyor VE SHOOTING STAR PRESS YAPIYOR!! tuşa gidiyor 1...2...3!! Ospreay kazanıyor.

United States Şampiyonu bir kez daha kazanıyor. Ospreay ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, o sırada bir müzik duyuluyor.

Making A Difference!

Andrade ''Cien'' Almas geliyor.

Ospreay onu karşılıyor ringde ve ne lazımdı diyor. Almas ona bakıyor ve gülüyor, onun karnına Spinning Back Kick vuruyor Almas ve yakalıyor, LA SOMBRA!!! yapıyor ona. Şampiyon yerde. Andrade ''Cien'' Almas United States Kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Karışık reaksiyon alıyor. Almas kemeri bırakıyor ve ringden iniyor. Seyircilerin arasından geçerek kayboluyor. Hakemlerde Ospreay'i ringden çıkartıyor ve arkaya götürüyorlar.

Ring boş kalıyor. Bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

''The Big Dog'', Roman Reigns ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor :

Roman Reigns: Lafı fazla dolandırmayı sevmem. Ancak ne zaman şu iplerin arasında bir başarı yakalasam, orospu çocuğunun teki çıkıyor ve herşeyi berbat ediyor. Kıtalarası Şampiyonluğu kaybettim. Ancak görünen o ki yeni düşman kazandım. Pekala kimden bahsettiğimi biliyorsunuz. Brock! Taşaklarını al ve buraya getir! Erkek olduğunu kanıtla!

Roman kısa bir süre bekliyor. Gelen giden yok. Roman sırıtıyor ve tekrar konuşmaya başlayacakken....

Sasquatch!

''The Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor! Ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Brock Lesnar: Roman Reigns. PWE'deki tüm işe yaramazlar sürüsü içinde sen en berbat olanısın. Sana saldırmış olmam, kendini önemli bir konumda hissetmene sebep olmasın. Haftalardır gerçek bir kavga istedim ancak benim kim olduğum unutuldu. Ciddiye alınmadım. Yoketmeye en alttan başladım. En alttada sen varsın Roman. Buradaki hiç kimsenin bana rakip olamayacağını hepimiz biliyoruz. Ancak ben seni fethetmek istiyorsam, bunu yaparım ve bir sebebi olmasına gerek duymam. 

Roman Reigns:  Bir saniye Brock. Haftalardır ciddiye alınmadın. Ancak bu senin kim olduğunun unutulmasından dolayı değil, artık ciddiye alınacak birisi olmadığın için! Kendimi önemli bir konumda hissetmem için, Brock Lesnar'ın ya da onun kendisini dozer gibi gören birkaç piç kurusunun saldırısına ihtiyacım yok. Brock, kabul etmelisin ki, senin hiç olmayan zamanın geçti. Eğer bunu kabul edemiyorsan ve tekrar şu iplerin arasında ışıkları üzerine toplayan adam olmak istiyorsan, bunu anlayışla karşılarım. Ancak benim bulunduğum konum senin bulunduğun batağın çok üzerinde! Şimd-

Brock Lesnar: Ezberlediğin cümleleri söylemekten vazgeç Roman. Ringe her çıktığında aynı kelimeleri dolandırıp duruyorsun. Ancak gözlerindekini görüyorum. Korku! Herkes gibi sende benden korkuyorsun. Kariyerini bitirmemden, kalıcı bir sakatlık bırakmamdan korkuyorsun. Kendi değerli hissettiren ne bilmiyorum. Ama sokak kıyılarındaki fahişeler kadar değerin yok. Kim olursan ol, seni bekleyen sondan kurtulamayacaksın Roman! Yapacaklarımdan kaçamayacaksın. Ye, Uyu, Fethet, Tekrar! 

Brock mikrofonu yere fırlatıyor ve bir anda Roman'ın üzerine atlıyor!!! Deli gibi yumrukluyor ve belinden tutup tek hamlede kaldırıyor!! GERMAN SUPLEX!!!! Tekrar gidiyor yanına ve tekrar kaldırıyor! Bir GERMAN SUPLEX daha! Brock Lesnar çıldırmış gibi! Roman'ı kaldırıyor ve yine GERMAN SUPLEX yapıyor!!! Ardından '' Welcome to Suplex City '' diye bağırıyor! Roman'ı tekrar kaldırıyor ve bu kez OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX yapıyor!!!! Seyirciden iyi reaksiyon geliyor. Brock sırıtmaya devam ediyor ve tekrar kaldırıyor Roman'ı. Bu kez omzuna alıyor. F-5!!!!! Brock Lesnar taunt atıyor!!!

Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Space Demantia!

Sami Callihan ringe geliyor!

Written In My Face!

'' The Celtic Warrior '' Sheamus geliyor. 

Electrifying!

'' People's Champion '' The Rock geliyor!

Catch Your Wretched Kings!

Son olarak Finn Balor'da ringe geliyor ve Main Event için herşey hazır!

Fatal 4 Way #1 Contendership Match for PWE Universal Championship

Sami Callihan vs Sheamus vs The Rock vs Finn Balor

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Dört isimde birbirlerine bakıyorlar. Bir anda Sheamus ve Rock kavgaya tutuşuyorlar! Sami'de Balor'a saldırıyor! Karşılıklı yumruklaşmalar devam ediyor. Balor Sami'yi köşeye sıkıştırmış vaziyette. Rock ise Sheamus'un üzerinde deli gibi yumrukluyor onu! Rock şimdi Sheamus'u kaldırıyor ve iplerin üzerinden ringin dışına atıyor! Balor'da Sami'yi köşede bırakıyor ve Rock'a doğru dönüyor! Rock'tan Balor'a ARM DRAG! Balor tekrar kalkıyor ve Rock bir ARM DRAG daha yapıyor. Ardından Balor kalkarken Rock onu kafasından tutuyor ve ikinci iplerden dışarı atıyor! Bu sırada Sami'de köşeden destek alarak kalkıyor! Rock'ın ona arkası dönük. Sami koşuyor ve ai bir NOTHERN LARIAT vuruyor!!! Heme tuş deniyor. 1...2... atıyor Rock! Sami şimdi boynundan tutuyor onu ve kaldırıyor. Ardından karnına sert bir tekme vuruyor. Şimdi kafasından ve mayosundan tutuyor. Ardından köşe direğine fırlatıyor!!! Rock omzunu sert bir şekilde köşe direğine çarpıyor!!! Sami hemen arkasından geliyor ve belinden sarılıyor! Ardından GERMAN SUPLEX ile fırlatıyor!!!! Rock dizlerinin üzerine kalkıyor. Sami köşede pusuya yatmış onu bekliyor. Rock kalkarken Sami koşmaya başlıyor! Ancak bir anda Sheamus dalıyor ringe!!! Sami'ye sert bir WAR SWORD vuruyor!!! Sami çivi gibi yere çakılıyor şimdi! Rock köşede soluklanıyor. Sheamus ona koşuyor ve CORNER SHOULDER ATTACK!!! Ardından iplere koşuyor Sheamus. Rock aldığı darbeden dolayı köşeden ringe bir kaç adım atıyor. Sheamus koşuyor Rock'a ve RUNNING KNEE!!! Şimdi omzuna alıyor Rock'ı ve ROLLING SENTON!!!! Bu sırada Sami Sheamus'u Roll-Up'a alıyor! 1...2...2.60!!! Sheamus son anda omzunu kaldırıyor!!!! Rock kendisini aprona sürüklüyor. İplerden destek alıyor ve apronda ayağa kalkıyor! Sami geliyor arkasından. Rock'ı tutuyor ve ringin içine EXPLODER SUPLEX ile atmayua çalışıyor. Bu sırada Balor geliyor!!! Sami'nin arkasından DROPKICK vuruyor ve Sami Rock'a çarpınca Rock dışarıya uçuyor!!! Sami'de iplerde asılı kalıyor!! Balor karşı iplerden sekiyor ve Sami'yi CLOTHESLINE ile dışarı atıyor!!

Arkasını dönüyor Balor. Sheamus'un ona koştuğunu farkediyor ve son anda eğiliyor! Ardından BACK KICK vuruyor Sheamus'a. Şimdi karşı iplere koşuyor tekrar. SLING BLADE!!! Balor çıldırmış gibi!!! Adeta makine gibi bu akşam! Ringin dışına bakıyor. Sami ve Rock'ın kalktığını görüyor. Şimdi tekrar iplerden sekiyor ve SUICIDE SOMERSAULT SENTON ile atlıyor!!!!! Seyirciden iyi reaksiyon geliyor maça! Balor kalkıyor tekrar. Ringin dışında da Rock ve Sami aynı anda kalkıyorlar. Rock Sami'ye sert bir yumruk indiriyor. Şimdi bir tane de Sami vuruyor. Karşılıklı yumruklar geliyor Rock ve Sami'den! Bu sırada Balor ringe giriyor. Sheamus köşeden destek alarak kalkıyor. Balor ona doğru koşuyor.. Bir anda Sheamus ringe doğru iki adım atıyor!! Koşan rakibini yakalıyor ve IRISH CURSE BACKBREAKER!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Balor!!! Ringin dışında da aksiyon sürüyor!! Sami Rock'a doğru koşuyor ve RUNNING BACK ELBOW ile yere seriyor!!!! Ardından ringe yöneliyor! Ringte Sheamus Balor'u kaldırıyor. Şimdi kolundan tutuyor ve iplere yolluyor ve eğiliyor. Balor iplerden sekiyor. Şimdi Sheamus'un göğsüne sert bir tekme vuruyor! Bu sırada Sami köşede!!! İki rakibine birden DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!!! Şimdi Sheamus'un üzerinde tuş deniyor. 1...2... atıyor Sheamus!!! Sami ve Balor ayaktalar şu anda. Sami Balor'a yöneliyor ancak Balor'dan harika bir PELE KICK!!!! Sami köşeye yakın bir yere düşüyor!! Balor hemen köşeye çıkıyor ve COUP DE GRACE!!!!! COUP DE GRACE!!!! Hemen tuş deniyor!!! 1...2....2.70!!! Sheamus bozuyor tuşu!!!! Balor kalkıyor hemen. Sheamus geriliyor ve BROGUE KICK!!! BROGUE KICK!!!! Hemen Balor'un üzerinde tuş deniyor. 1...2...2.80!!! Rock bozuyor bu kez!!!! Hemen Sheamus'u kaldırıyor. ROCK BOTTOM!!! ROCK BOTTOM!!! Bu iş biter! Rock tuş deniyor. 1...2...2.80!!!! Sami son gayretle bozuyor tuşu!!!!! Dört isimde yerde! Seyirciden mükemmel bir cheer geliyor!!!

Balor kendisini aprona sürüklüyor. Sami ise köşeden destek alarak kalkmaya çalışıyor. İlk önce Rock ayağa kalkıyor ve Sheamus'a yöneliyor hemen!! Boynundan tutuyor ve kaldırıyor. Ardından kolundan tutup iplere gönderiyor. SPINEBUSTER!!!! Rock People's Elbow için taunt atmaya başlıyor!!!! Dirsekliğini çıkarıyor şimdi!!!! Koşuyor iplere!!! Sekiyor ve diğerine koşuyor! Ondan da sekiyor!! Bir anda Sami çıkıyor karşısına!!!! BICYCLE KICK!!!! Rock kendisini iplere bırakıyor!!!! Hala ayakta! Sami koşuyor ve CLOTHESLINE ile atıyor onu dışarı!!!! Sheamus kendisini karşı köşeye sürüklüyor. Sami ona bakıyor. Balor arkasında!!! Şimdi Sami Balor'a doğru dönüyor. Balor geliyor ve STEP-UP ENZUIGIRI!!!! Şimdi Sheamus'a dönüyor! Sheamus'un üzerine geldiğini farkedince hemen gardını alıyor ve karşılık veriyor! Şimdi kolundan tutup iplere yollamak istiyor. Ama Sheamus Reverseliyor ve iplere gidiyor Balor! Ancak iplere tutunuyor ve orda kalıyor. Sheamus koşuyor ona. Balor ipleri aşağı çekiyor. Sheamus Rock'ın olduğu tarafa düşüyor!!! Rock Sheamus'u görünce hemen ring yerine ona yöneliyor. Önce kaldırıyor. Şimdi arka arkaya PEOPLE'S PUNCH darbeleri ile spiker masasına kadar getiriyor!!! Masayı boşaltıyor şimdi ve Sheamus'u üzerine çıkarıyor!!! Bu sırada Sami Balor'un karnına tekmeyi indiriyor!! Şimdi Headlock Driver için geliyor!! Ama Balor çekiliyor!!!! Ardından Sami'yi arkasından köşeye itiyor ve Sami kafasını çarpıyor!!! Şimdi yerde!!! Bu sırada Rock ve Sheamus spiker masasının üzerindeler!!!! Karşılıklı yumruklaşırken Rock yakalıyor onu!!!! ROCK BOTTOM!!!! ROCK BOTTOM!!!!! Spiker masası paramparça!!!! İki isimde yerde!! Sheamus hareketsiz!!! Bu sırada Balor kaldırıyor Sami'yi!!! BLOODY SUNDAY!!!! Etrafına bakıyor ve kimse yok!!! Hemen tuş deniyor. 1..2...3!!!!!

Finn Balor kazanıyor!!!! Maça son anda dahil olup Universal Şampiyonluğu içi contender olmayı başarıyor!!!!! Rock ve Sheamus dışarda yerdeler. Sami ringe yatıyor. Balor köşeye çıkıp galibiyetini kutlarken şovun sonuna geliyoruz.

Dolph Ziggler:

En son The Charismatic Enigma tarafından Çarş. 26 Nis. 2017, 20:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:10

İyi akşamlar

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:10

İyi akşamlar Oktay, hoş geldin.

Part geldi.

Dolph Ziggler:

Achilles
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:11

Patron haklı. Kavga istiyoruz

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:12

Iyi akşamlar.

Mkk:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:15

Hoş geldin Kaan.

Part geliyor.

Dolph Ziggler:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:16

Yeni part geldi. Umarım 15-20 dakikaya toparlanırız.

Dolph Ziggler:

The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:18

Şampiy10 geldi maçı başlatın

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:19

Hoş geldin Drew kardeş.

Dolph Ziggler:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:20

Yeni part geldi ve maç başladı.

Dolph Ziggler:

Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:22

Drew korur bence

Mkk:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:25

Yeni part geldi.

Dolph Ziggler:

Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:28

Niye kimse yok

Mkk:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:30

The Charismatic Enigma demiş ki:
Yeni part geldi.

Dolph Ziggler:

The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

MesajKonu: Geri: 26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*   Çarş. 26 Nis. 2017, 20:33

Reosta demiş ki:
Niye kimse yok

Biz düşündük ama cevap bulamadık. Yardım istedik o yüzden. İsviçre de ki bilim adamları da bu konu üstünde çalışmalar yapıyor ama daha sonuç çıkmadı.

Dolph Ziggler:

26 Nisan PWE SuperShow *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki