PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:01Come and Get It çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor, şov başlıyor. 

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. SummerSlam II öncesi son şov. Bu akşam bir sürü şey kesinleşecek.

Jim Ross: Haklısın King. Ve bir sürü de birbirinden heyecanlı maçlarımız var.

Jerry Lawler: Bunu inkar edemeyiz JR. Yapmamız gereken şey de arkamıza yaslanıp şovun tadını çıkarmak.

Kameralar arka alana gidiyor.Dolph Ziggler ekranlara geliyor. Kendi soyunma odasında televizyon izliyor. Suratı asık. Televizyondan gelen seslere göre 2 hafta önce Bullet Club'ın eşine ve kendisine yaptıkları saldırıyı izliyor.

Ziggler dayanamıyor ve televizyonu kapatıyor, bu arada kapısının önünden Paul Heyman geçiyor, ona sesleniyor.

Dolph Ziggler: Hey, Paul. Bekle. Senden bir şey isteyeceğim.

Heyman durur ve onun odasına yaklaşır.Heyman'ı biraz endişeli görüyoruz.

Paul Heyman: Derdin nedir Dolph ? Son zamanlarda ki eylemlerin bizleri endişelendiriyor.

Dolph Ziggler: Derdim ne biliyorsun. Adam Cole ve Spot Maymunlarının işime, aileme burnunu fazlaca sokması. Bunu basit bir yolla çözebiliriz. Bu Pazar SummerSlam var. Ve tesadüfe bak ki şov için adım geçmiyor. Cole'un da geçmiyor. Bunun üstüne çalışmalısın bence.

Paul Heyman: Oh, bu maç zaten aklımdaydı. Ama senin zihinsel olarak bu maça hazır olduğunu düşünmüyorum Dolph. Olanlardan sonra kafanda ne tür tilkiler geziyor bilemiyoruz. Çok şey yaşadın ve bizde yangına körükle gitmek istemedik. Ama istediğin şeyden emin olman gerek. Adam Cole tehlikeli bir adam.

Dolph Ziggler: Eminim, %100. Maçı ayarlar ve gerisini bana bırak. Bana en azından bunu borçlusun. Senin şovunu haftalarca taşıdım ve hala da taşıyorum.

Paul Heyman: Tamamdır, oldu. Bu kadar basit. PWE SummerSlam II, Dolph Ziggler ve Adam Cole karşı karşıya gelecek. Ama yerinde olsam bu akşam ki maçımı dert ederim.

Dolph Ziggler: Onu hallederim, teşekkürler Paul.

Paul Heyman yoluna devam ediyor, Ziggler'ın da gülümsediğini görüyoruz, kameralar ringe dönüyor. Bir müzik duyuluyor.Kingdom!PWE Tag Team Şampiyonu, ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor. Yanında Chris Jericho var.More Than One Man!Heath Slater geliyor. Yanında Erick Rowan var.

Singles Match

Cody Rhodes vs Heath Slater

Zil çalıyor ve iki güreşçi Lock Up ile başlıyor. Slater hemen rakibinin arkasına geçiyor, boynuna sağlam bir tane patlatıyor, Cody yarı ayağa düşüyor, Slater bir de karnına tekme atıyor ve yandan tutarak kaldırıyor onu, Side Suplex yapıyor, tuş deniyor 1.. de atıyor Rhodes. Heath hemen kalkıyor ayağa ve yerdeki rakibini tekmeliyor. Slater onu bırakıyor ve kemer işareti yapıyor. Rhodes o sırada kalkıyor ama Slater Clothesline ile onu indiriyor yere. Fakat Cody hızlı bir şekilde toparlanıyor. Slater bu sefer ona Jumping Calf Kick! vuruyor... AMA! Cody eğiliyor. Slater arkasını dönüyor, Cody onun karnına tekme atıyor ve bir anda boynundan yakalıyor, DDT yapıyor. Cody Rhodes ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Low Angle Dropkick vuruyor ona. Cody toparlanıyor ve köşeye geçiyor. Rakibinin kalkmasını bekliyor. Slater kalkıyor, Cody direk arkadan ona yapışıyor ve CROSS RHODES!!! deniyor ama dönerken Slater arkasına geçiyor ve ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Rhodes. İkisi de kalkıyor aynı anda. Cody yumruk sallıyor ama Slater eğiliyor. Cody arkasını dönüyor, Heath ona sert bir Backhand Chop vuruyor, hemen ardından da Headbutt çakıyor. Slater tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Cody. Slater kalkıyor hemen ayağa ve rakibine de kaldırıyor, iplere gönderiyor onu. Cody dönüyor, Slater Clothesline vuruyor ama Cody eğilerek kaçıyor ve diğer iplerden zıplıyor, DISASTER KICK!! vuruyor... Bu sefer de Heath eğiliyor. İkisi de toparlanıyor. Slater rakibinin üstüne gidiyor, Cody onu Backhand Elbow darbesi ile karşılıyor ve karnına tekme atıyor. Cody bir taunt yapıyor, Jericho da dışarıdan onu alkışlıyor. Rhodes Suplex deniyor fakat Slater arkasına düşüyor. Ve Slater ona Chop Block vuruyor. Rhodes bir anlığına kendini yarı ayakta buluyor ama hemen kalkıyor ve arkasını dönüyor. Slater da onun üstüne geliyor. Cody yumruk sallıyor ama Heath Slater onun altından geçiyor ve Jumping Neckbreaker yapıyor. Heath hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1..75 de atıyor Rhodes.

Erick Rowan buna sinirleniyor ve aprona çıkıyor, maskesini çıkartıyor ve hakeme bağırıyor. Bu arada Chris Jericho Rowan'a yaklaşıyor ve ne yapıyorsun barbar diyor. Rowan aprondan iniyor ve onunla yüzleşiyor. Heath de iplere geliyor ve tamam beyler sakin olun diyor. O sırada Rhodes toparlanıyor ve arkadan Slater'a Dropkick vuruyor. Slater hala iplere tutunuyor, Cody de vakit kaybetmeden onu bacaklarından tutuyor ve havaya kaldırıyor, göğüs kafesine bir tekme atıyor ve bırakıyor. Heath göğüs kafesini tutarken Cody onu sırtlıyor ve ALABAMA SLAM yapıyor, tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Slater. Rhodes ayağa kalkıyor ve soluklanıyor. Sonra da köşeye çıkıyor. Slater da yavaştan ayaklanıyor. Cody de Moonsault! yapmak için onun kalkmasını bekliyor. Slater bunu fark ediyor ve bir anda köşeye koşuyor, Cody'nin bacağını tutuyor ve aşağı çekiyor, Cody suratını köşeye fena çarpıyor. Cody suratını tutuyor, Heath onu yakalıyor ve Body Slam ile atıyor, sonra kendisi köşeye çıkıyor ve yeni ayağa kalkan Rhodes'un üstüne DIVING CROSSBODY! ile atlıyor. Slater kalkıyor hemen ve rakibini de kaldırıyor. Ona yumruk sallıyor ama Rhodes eğiliyor ve hemen arkadan yakalıyor onu, Russian Legsweep yapıyor. Cody geri takla atarak kalkıyor ve Slater de kalkmaya çalışıyor ama Cody ona Low Clothesline vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Heath. İkisi de hemen kalkıyor. Cody ona yumruk atıyor ama Heath blokluyor ve ittiriyor onu, Jumping Calf Kick!! vuruyor. Heath soluklanıyor biraz ve sonra tuşa gitmek için eğiliyor ama Cody'den ona Eye Poke! geliyor ve Cody SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, maç bitiyor.Cody hileli bir galibiyet alıyor ama umursamıyor. Hakem kemerini getiriyor ona ve elini kaldırıyor. Chris Jericho da ringe giriyor ve ikili taunt atıyor. Bu arada Erick Rowan giriyor ringe ve takım arkadaşını kaldırıyor ayağa. Şampiyonlar Cody ve Jericho onlara bakarken Rowan ve Slater onlara yaklaşıyorlar, kemer işareti yapıyorlar. Şampiyonlar ne tepki verecek diye bakarken bir müzik duyuluyor.War of Nerves!The Young Bucks geliyor.

Matt ve Nick ringe giriyorlar ve iki takımada Suck It tauntunu yapıyorlar, kemerleri gösterip onlar bize ait, maç istiyoruz diyorlar. Cody ve Jericho Young Bucks'a küçümseyici bir bakış atıyor. Rowan da sıranızı bekleyin diyor. Slater da yandan yandan onu destekliyor. Bir müzik daha duyuluyor o sırada.Done With That!The Usos geliyor.

Jimmy ve Jey'in Young Bucks ile uzun süredir devam eden bir sorunları vardı. İkili ringe giriyor ve diğer 3 takıma bakıyorlar, buralarda tek kemer maçı isteyen tek takım biz değilmişiz diyorlar. 4 Takımda gardını alıyor o anda, kavga çıkacak gibi derken bir müzik duyuluyor.MacMilitant!Teddy Long geliyor. Elinde bir mikrofon var.

Teddy Long: Beyler belki bilmiyorsunuzdur ama ben PWE de danışman olarak çalışıyorum. Ve bu tüm olan bitenler için harika bir fikir geldi aklıma. Bunu da gerekli kişilere bildirdim ve artık resmiyet kazandı. SummerSlam II de Chris Jericho & Cody Rhodes, The Young Bucks, The Usos ve Erick Rowan & Heath Slater takımları PWE Tag Team Şampiyonluğu için bir Tag Team Turmoil maçında karşı karşıya gelecekler. Bol şans playas. Holla Holla Holla!

Bu görüntülerin ardından kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Matt Hardy ekranlara geliyor.Kameralar ona yaklaşırken Hardy bir taunt atıyor.

Matt Hardy: PWE Ailesi! Yeniden burdayım, ait olduğum yerde! Dövüşmekten zevk alıyorum ve bunu yaparken çılgın bir adama dönüştüğümü biliyorum. Herkes gibi benimde bir tarzım var. Hedeflerim, duruşum, değerlerim. Tüm bunları unutmuş olabilirsiniz ancak size tekrar hatırlatmaktan büyük mutluluk duyacağım! Ve siz beni tekrar ait olduğum seviyede göreceksiniz! Aradan bunca zaman geçmesine rağmen şirkette bir değişim yok ve bu beni gerçekten şaşırttı. Sürekli kanayan bir yara var. Hiç kapanmayan bir yara ancak endişelenmeyin. Taze kan bulundu!

Kameralar sırada ki maç için ringe dönüyor.Beats Rhymes!John Cena geliyor.Just One!PWE United States Şampiyonu, ''The Aerial Assassin'', Will Ospreay geliyor. I Hope You Suffer!Jimmy Havoc geliyor.Making A Difference!Andrade ''Cien'' Almas geliyor.

Tag Team Match


John Cena & Will Ospreay vs Jimmy Havoc & Andrade ''Cien'' Almas

Maça Cena ve Havoc başlıyor. Lock-up ile maça başlıyor ikili ve Cena üstün çıkıp Headlock bağlıyor. Havoc onu iplere atıyor ve geri dönüşte Shoulder Block deniyor ama Cena yere yıkıyor onu ve bir de kaldırıp Arm Drag ile yere seriyor Havoc'u Cena. Cena şimdi yavaşça kaldırıyor Havoc'u ve bir Suplex deniyor ama Havoc iki ayağının üzerine düşüyor ve Almas'a tag veriyor, Almas ringe giriyor ve bir Running Clothesline ile yere seriyor Cena'yı ardından köşedeki Ospreay'ı aprondan düşürüyor ve tekrar Cena'ya dönüp bir Snap Suplex yapıyor. Almas tuşa gidiyor, 1! 2! Ama Cena kurtuluyor kolay şekilde. Almas şimdi Cena'yı kaldırıp köşeye gönderiyor ardından kendisi de koşuyor ama Cena onu itiyor dirseği ile ardından üzerine koşup Clothesline ile yere seriyor, ardından köşeye dönüyor tekrar ve çıkıyor, Almas biraz ayağa kalkınca Cena atlıyor ve Leg Drop! Cena hemen tuşa gidiyor ama Almas 2'de kurtuluyor kolayca. Cena şimdi Headlock bağlıyor Almas'a ve köşeye gidip Ospreay'a tag veriyor. OSpreay ringe giriyor ve Almas'ı Cena'nın da yardımı ile bir Dropkick ile yere seriyor. O'Spreay şimdi kaldırıyor Almas'ı ve ard arda Arm Draglar yapıyor ardından bir de Head Scissors bağlayıp yere seriyor Almas'ı ama Almas birden kik-up yapıyor ve Superkick ile Ospreay'ı yere seriyor! Almas hemen tag veriyor Havoc'a! Havoc ringe giriyor ve yerde tekmelemeye başlıyor Opsreay'ı. Ardından kaldırıyor ve bir Body Slam ile köşeye atıyor bir de köşeden destek alarak Knee Drop yapıyor tam O'Spreay'ın suratına! Havoc şimdi kaldırıyor Ospreay'ı ve headlock bağlıyor, ardından ringin ortasına doğru koşuyor ve Running Bulldog! Havoc tuş deniyor ama O'spreay kurtuluyor kolayca. Havoc ayağa kaldıracak gibi yaparken Figure-4 bağlıyor! Figure-4! Ospreay çıldırıyor ringin ortasında! 

Tam pes edecekken Cena geliyor ve bozuyor hareketi aynı anda Almas'da ringe dalıyor ve Cena'yı yere serecekken Cena'dan FU! geliyor. Cena Almas'a FU yapıyor ama Havoc arkadan ona saldırıyor. Havoc ona sağlı sollu bir kaç tane vuruyor ve ayağa kaldırıyor, tokat atıyor ona ve ardından da sert bir yumruk patlatıyor. Cena bir anda karşılık veriyor fakat sonrasında ise Jimmy de onun karnına bir tekme atıyor. Havoc Cena'yı arkadan yakalıyor ve ACID RAINMAKER!!! vuruyor. Havoc ayağa kalkıyor, o anda Ospreay arkadan zıplıyor ve Reverse Frankensteiner!! yapıyor ona. Havoc yarı ayakta iken Ospreay bir de Jumping Corkscrew Roundhouse Kick! vuruyor. Will eğiliyor ve onu kaldırıyor ayağa ama Havoc onu ittiriyor ve Headbutt çakıyor ona, karnına da bir tekme atıyor ve Suplex ile kaldırıyor... AMA Ospreay REVERSELİYOR ve Stunner! yapıyor. Havoc ayakta sallanırken Ospreay iplerden de sekiyor ve OSCUTTER!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Ospreay 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Cena ve Ospreay ikilisi kazanıyor.
Hakem geliyor ve Cena'nın elini kaldırıyor. Ospreay de toparlanıyor ve kemerini alıp köşeye çıkıyor. Cena ve Ospreay taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, Corey Graves'i ringde görüyoruz.Corey Graves: Bayanlar baylar hepiniz hoşgeldiniz. PWE Talk With Corey Graves'te bugün, 1 Kez Intercontinental Şampiyonu, 2 Kez PWE World Heavyweight Şampiyonu ve Mr. MITB olmuş olan kişiyi ağırlayacağız. Bayanlar ve baylar, karşınızda ''The Viper'', Randy Orton...

Kameralar girişe dönüyor.Voices!''The Viper'', Randy Orton geliyor.Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Randy Orton: Beni burada ağırladığınız için teşekkür ediyorum.

Corey Graves: Randy, öncelikle PWE'ye tekrar hoşgeldin. Geri dönmek ve kaldığın yerden devam edecek olmak seni nasıl hissettiriyor ?

Randy Orton: Hoş bulduk Corey. Ortalarda görünmediğim süre zarfında, yoğunlaşmam gereken başka konular vardı. Zaman ayırmam gereken şeyler. Tamamen gitmeyeceğimi tahmin ediyorum ki herkes anlamıştır. Sürekli benim müziğimi, ya da beklenmedik bir anda ortaya çıkıp RKO ile dönmemi bekleyen pek çok insan vardı. Şimdi geri döndüm. Çünkü meydanı asla kıçıkırık McIntyre ile, buruşuk Shawn Michaels'a bırakamazdım. 

Corey Graves: Hızlı bir giriş oldu. Geldin ve PWE World Heavyweight Şampiyonluğu için maça çıkacaksın. Rakiplerin hakkında genel görüşlerin nedir ?

Randy Orton: Rakiplerim hakkında genel görüşüm mü ? PWE'de hiç kimse rakibini övmez Corey. Aynı zamanda rakip olanlar birbirine istediği muameleyi yaparlar. Çünkü onlar adı üzerinde ''rakiptirler ''. Her ne kadar meseleler iplerin arasında çözülüyor olsa da, işin psikolojik boyutu da vardır. 

Corey Graves: Teker teker analiz etmesen de, en azından tek cümle ile özetleyebilir misin ?

Randy Orton: Tek kelime ile özetliyim. ''BERBATLAR''.

Corey Graves: İçlerinden birisi PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''Mr.WrestleMania'' lakabına layık görülmüş birisi, diğeri ise bu şampiyonluğu 3 kere kazanmayı başarmış birisi. Berbatlıktan kastın nedir ?

Randy Orton: Şirkette işe yarar kişiler burada olmadığı zaman, herkes o şampiyonluğu kazanabilir. Boşluktan faydalandılar. Tamamen boşluktan faydalandılar. Kendilerini çok akıllı ve sinsi zannediyorlar. Yılan olmadan zehir püskürtmeye çalışmak.. Tam anlamıyla berbatlar. Anladın mı ?

Corey Graves: Pekala Randy. Son olarak maç nasıl olacak ? Randy Orton'un etkisi ne olacak ?

Randy Orton: Pazar günü Randy Orton ikisinin de kıçını tekmeleyecek ve kemerini geri alacak!

Orton mikrofonu bırakır ve köşeye çıkar. Klasik tauntunu yaparken kameralar arka alana gider.

Arka alanda ise Bobby Roode ekranlara geliyor.Bobby Roode: Summerslam benim için yeni bir gün gibi. İsmimin ait olduğu yerde olmaması beni rahatsız ediyor, bunun bir sonu artık olmalı. Muhteşem yönlerim dünyaya yansımalı ve üstün özelliklerim bu şirkette bulunan herkes tarafından kabul edilmeli. Engeller her insanın karşısına çıkabilir, engellerin aşılıp aşılmayacağını tahmin edebilirken engellerin sayısını tahmin edemiyoruz. Beklemediğimiz bir anda bile alakamız olmayan yolda birer engel çıkabiliyor. Tesadüf olduğuna inandığımız aksiliklerde aslında birer engeldir, bu engel karşıma en ağır şekilde çıktı, adeta hiç yokmuşum gibi davranıldı ama aşamayacağım bir engel olmadığı için Summerslam'de ismimi ait olan bölgeye taşıyacağım. Yapılması gerekenlerden bahsettiğime göre izninizle dediklerimi gerçekleştirerek engelleri aşmam gerek. 

Kameralar ringe dönüyor.Glass Shatters!Stone Cold Steve Austin geliyor.Domination!Bobby Lashley geliyor.

#1 Contendership Match for PWE Television Championship


Stone Cold Steve Austin vs Bobby Lashley

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Stone Cold Steve Austin ve Lashley ikilisi şimdi Face To Face yapıyor. Lashley Austin'in üstüne atlarken Austin kenara çekiliyor ve onu Lock Up'a alarak Turnbuckle'a doğru gidiyor. Austin, Lashley'i Turnbuckle'da tekmelemeye başlıyor. Austin bayabi tekme indirdikten sonra hakem ayırmak zorunda kalıyor! Austin şimdi ayağıyla Lashley'in boğazına bastırarak nefesini kesiyor. Lashley yerde soluklanırken Austin onu ayağa kaldırıyor ve iplere yolluyor. Lashley geri döndüğünde Austin Clothesline'ı yapıştıracakken Lashley kolunun altından eğilerek bidaha iplere gidiyor. İplerden geri döndüğünde Austin'e Shoulder Block indiriyor! Austin ayağa kalkınca Lashley'den birde Full Nelson Slam yiyor! Lashley tuşa gidiyor 1…2…2,33 Stone Cold Steve Austin Kick Out! Lashley ayağa kalkıyor. Austin'ide ayağa kaldırdıktan sonra Suplex denemesi yapmak istiyor. Ama Austin kalkmıyor. Austin şimdi Lashley'e Headbutt indiriyor. Daha sonrada onu Body Slam ile çarpıyor! Daha sonrada iplerden gerilip Elbow Drop indiriyor Austin! Austin şimdi Turnbuckle'a çıkıyor. Austin tam atlıyacakken Lashley ipleri sallıyor ve Austin Turnbuckle'a çok kötü düşüyor! Austin'in karnına ağrılar giriyor! Lashley ayağa kalkıyor ve Austin'e Elbow Smash indiriyor! Austin iyice sersenlemişken Lashley onu hafiften ayağa kaldırıyor ve Supperplex yapmaya çalışıyor! Austin kalkmıyor ve Headbutt vuruyor Lashley'e! Lashley şimdi art arda yumruk indiriyor ve bu sefer Superplex'i indiriyor! Daha sonrada yerde takla atıp Anaconda Vise'a alıyor Lashley! Austin şimdi yerde debeleniyor. Austin küfür etmeye başlıyor! Austin şimdi boştaki elylr Lashley'in kafasına yumruk vuruyor! Art arda vurunca Lashley bırakmak zorunda kalıyor! Austin şimdi iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. O sırada Lashley koşarak Austin'e geliyor ama Austin Stun Gun yapıyor! Lashley boğazını tutarken Austin, Lashley'in karnına bir tekme atıyor ve Stunner! Lashley havada 2 takla atıyor! Austin yerde sürünerek Lashley'e küfür ettikten sonra tuşa gidiyor 1…2…2,99 Bobby Lashley Kick Out! 2'side yerde yaklaşık 30 saniye kaldıktan sonra Austin belini tutarak ayağa kalkıyor. Lashley'e bişeyler dedikten sonra onu Turnbuckle'a koyuyor. Austin onu en üstdeki Pad'a kucaklayarak koyduktan sonra Headbutt vuruyor Austin! Lashley sersemleyince bu sefer Austin onu alıyor ve Superplex!!! yapıyor.

Austin ve Lashley toparlanmaya çalışırken bir müzik duyuluyor.Space Demantia!Sami Callihan bir anda ringin altından çıkıyor ve ringe giriyor.

Callihan ringe girer girmez hakem onun üstüne geliyor ama o hakemi ittiriyor ve yeni ayaklanan Bobby Lashley'e BICYCLE KICK! vuruyor. Callihan Austin'e dönüyor ve ona saldırıyor. Onu pataklıyor biraz Callihan ve boynundan tutuyor, HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor. Sami ayağa kalkıyor ve Lashley'nin üstüne çıkıyor, onu dövüyor biraz ve kalkıyor, Austin'e gidiyor, ona bir kaç tekme attıktan sonra ters çeviriyor ve Lashley'i oraya sürüklüyor. Onun da boynuna bir kaç dirsek darbesi vurduktan sonra POWERBOMB!! ile Austin'in üstüne atıyor. Callihan mikrofon alıyor.Sami Callihan: Yazın en büyük partisi geliyor diye duydum. Ve Sami Callihan için bir yer ayıramadınız mı ? Bu çok kötü biliyorum. Ama çarenizin ben olduğumu da biliyorum. O yüzden bu Austin ve Lashley maçını sabote ettim. Eğer SummerSlam de Roderick Strong'un PWE Television Kemerini birine karşı savunmasını istiyorsanız ben buradayım. Bu maçın galibi de olmadığına göre kendimi Television Kemeri için #1 Contender ilan ediyorum. SummerSlam de görüşürüz Roddy. 

Callihan mikrofonu fırlatır arkasına ve taunt atar. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, bire müzik duyuluyor.Here to Show the World!''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.War of Nerves!The Young Bucks geliyor.

Handicap Match

Dolph Ziggler vs The Young Bucks

Zil çalıyor, Matt Jackson ringde. Ziggler ona doğru yaklaşıyor, Lock Up işe başlayacak gibi ellerini birbirlerine uzatıyorlar... AMA arkadan Nick Jackson ringe giriyor ve Ziggler'a vuruyor. DZ yere düşüyor, Nick hemen onu tekmelemeye başlıyor. Matt de tamam yeter diyor ve Ziggler'ı kaldırıyor, Suplex pozisyonu için bekletiyor Matt ve onu o şekilde kaldırıyor. Nick ise onu bacaklarından yakalıyor ve ikili onu biraz yukarı kaldırıyorlar, Matt bırakıyor ve biraz geri çekiliyor. Nick ise Ziggler'ı bir anda yere doğru bırakıyor ama yere çarpmasına izin vermeden hafif kaldırıyor. O sırada Matt de onu doğru koşuyor ve AIDED FAMOUSER! geliyor Young Bucks'tan. Nick Dolph'u ters çeviriyor ve Matt tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Ziggler. Nick ringden çıkıyor, Matt ise toparlanıyor ve Ziggler'ı kaldırıyor. Onu birazcık ringin ortasına götürüyor ve Inverted Atomic Drop yapıyor. Hemen ardından da bir Backhand Chop vuruyor ona. Matt bir de SUCK IT tauntunu yapıyor ona ve Back Kick vuruyor. Matt kardeşinin olduğu tarafa doğru koşuyor ve iplere zıplıyor, o anda Nick'e tag veriyor ve iplerden sekiyor Matt, Ziggler'ı yakalıyor ve SPRINGBOARD TORNADO DDT!! yapıyor. Matt ayağa kalkıyor ve Nick ile Too Sweet tauntu yapıyor. Nick apronda, ipleri kullanarak geriliyor biraz ve sonrasında ise Slingshot Springboard Senton yapıyor. Nick tuş deniyor 1.. 1..50.. da atıyor Ziggler. 

Nick şimdi rakibini ayağa kaldırıyor ve suratına bakıyor, Dropkick çakıyor bir anda. Dolph geri takla atarak düşüyor, Nick onun üstüne koşuyor ama Ziggler ona Backhand Elbow darbesi vuruyor. Hemen bir yumruk sallıyor DZ ve karnına tekme atıyor. Wrist Lock bağlıyor Ziggler ve iplere atıyor onu. Nick iplerden sekiyor, hızla DZ'nin üstüne gidiyor ve Hurricanrana ile onu kendi köşesine doğru atıyor. Dolph takla atarak kalkıyor. Nick köşesine doğru koşuyor ve zıplıyor ama yolunda ki Ziggler onu yakalıyor havada. Nick çırpınırken Dolph bir anda onu Flapjack ile bırakıyor. Nick göğüs kafesini kötü çarpıyor ama Matt'e tag veriyor. Matt iplerin üstünden atlıyor ama Ziggler bacaklarını tutuyor, Matt'in elleri hala iplerde. Ziggler bir anda onu yukarı fırlatıyor ve dizini öne çıkartıyor. Matt onun dizine düşüyor. Matt karnını tutarak ringin ortasına doğru ilerliyor. Ziggler ise apronda yeni toparlanan Nick'i boynundan tutuyor ve ringe sokuyor. Nick 2 ayağının üstüne giriyor ringe. Ziggler onu Matt'e atıyor ve çarpışıyorlar. Nick darbe sonrası arkasını dönüyor, DZ Headbutt çakıyor ona ve arkadan Matt'i yakalıyor, Inverted Scoop Powerslam ile yere vuruyor onu ve hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Matt.

Dolph hemen kalkıyor, Matt'i de kaldırıyor ve ona art arda 3 yumruk atıyor. Hemen sonrasında ise Matt onu itiyor ve SUPERKICK!!! vuruyor ama Dolph son onda bacağını yakalıyor ve sert bir şekilde bırakıyor, Matt'in dizine bir tekme atıyor ve boynundan yakalıyor, çeviriyor onu Dolph ve klasik tauntunu yapıyor, Standing Neckbreaker ile yere çakıyor onu. Ziggler hemen onun kafasından tutuyor ve biraz kaldırıyor, Running Neck Snap yapıyor. DZ tekrar ayaklanıyor ve ringe giren Nick'e Dropkick vuruyor. Toparlanıyor ve Matt'e de bir Low Angle Dropkick çakıyor. Hemen kalkıyor ve Heart Stopper!! yapıyor. Tuşa gidiyor Dolph 1.. 1.75.. de Nick Jackson bozuyor tuşu. Nick onu kaldırıyor ve köşeye atıyor, oraya koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. Matt de toparlanıyor ringe. Nick Ziggler'ı oradan alıyor ve Matt'e atıyor, Matt de gelişine SUPERKICK!!! vuruyor. Matt Jackson hemen onun karnına tekme atıyor ve Powerbomb şeklinde havaya kaldırıyor. Nick de iplerin üstünden aprona geçiyor ve ikili köşeye doğru koşuyor, POWERBOMB + ENZUIGIRI!!! kombosu geliyor. Matt Hip Toss ile Ziggler'ı atıyor ve Leaping Double Foot Stomp yapıyor ardından. Nick de onu ortaya çek diyor ve Matt DZ'yi ringin ortasına çekiyor. Nick zıplıyor ve Springboard Splash yapıyor, Matt'den de aynı anda Standing Moonsault geliyor. Nick tuşa gidiyor 1.. 2.. de attı DZ. Ziggler gözünü tutuyor ve hakemi çağırıyor. Matt onu kaldırmak için eğiliyor ama hakem ne var diyor derken Ziggler Matt'e Eye Poke yapıyor ve SMALL PACKAGE ile onu aşağı alıyor ama anında bırakıyor. Nick oraya yöneliyor ama Dolph Drop Toe Hold ile onu Matt'in hayalarına doğru düşürüyor. İki kardeş de acı çekerken Ziggler hemen kalkıyor ve ayağa kalkan Nick'e JUMPING DDT!! yapıyor. Matt de yavaştan kalkıyor ve Dolph ona SUPERKICK!!! vuruyor, Matt orta iplerden dışarı düşüyor. Ziggler arkasını dönüyor, Nick SUPERKICK!!! vuruyor ama Ziggler eğiliyor ve arkasında kalıyor, ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Maç bitiyor, Ziggler Handicap maçını kazanıyor.Dolph Ziggler hemen tüyüyor ringden. Hakem de onun yanına gidiyor ve elini kaldırıyor. Ziggler SummerSlam öncesi güzel bir galibiyet alıyor. Sırıtarak yoluna devam ediyor Ziggler, Kameralarda arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Roderick Strong ekranlara geliyor, o ve Triple H birisini arıyorlar.Roderick Strong: Hunter, onu buldun mu ?

Triple H: Hayır, telefonu da meşgul çalıyor.

Roderick Strong: Bischoff! Neredesin ? Eric Bischoff, cevap ver.

Triple H: Buldum Roddy, orada.

Triple H Bischoff'u işaret eder, Strong ve Triple H de oraya gider.Eric Bischoff ise telefonla konuşmaktadır. Strong ve Triple H'in kendisine yaklaştığını görünce telefonu kapatır.

Eric Bischoff: Ne oldu beyler ?

Triple H: Bir problemimiz var. Senin Showdown güreşçilerin Austin ve Lashley, Strong ile Television Kemeri maçına çıkmak için karşı karşıyaydı. Ama diğer bir Showdown güreşçin olan Sami Callihan geldi ve maçın içine etti, kemer maçı benim falan dedi. Bunu çözmen gerekiyor.

Roderick Strong: SummerSlam'den mahrum bırakılmak istemiyorum Eric. Ama senin güreşçilerin arasından da maça çıkacak kalmadı gibi.

Eric Bischoff: Callihan mantığı ile bilinen birisi değildir. Ama sende haklısın Roderick. O yüzden şöyle yapalım. Bu gece Austin ve Lashley kazanamadığına göre senin Television Kemeri için SummerSlam de rakibin o maçı bozan Sami Callihan olsun. İyi bir maç olacaktır tahminimce. Ve ikiniz de birbiriniz ile karşılaşmak ister gibisiniz. Resmiyet kazandı. Strong vs Callihan, SummerSlam II, Television Kemeri Maçı.

Triple H: Fena değil.

Eric Bischoff: Sadece bununla da kalmıyorum beyler. Madem yazın en büyük partisi geliyor, ortamı biraz daha kızıştıralım. SummerSlam Pre Show'un bir Battle Royal düzenleyeceğim. Hem Rise hem de Showdown güreşçileri katılacak. Kazanan ise SummerSlam'den sonra PWE Television Şampiyonuna meydan okuyacak. Eğer kemerini korursan sonra ki rakibin belli olmuş olacak, Callihan kazanırsa onun bir diğer rakibi olacak ve son olarak da maçta yer alanlar da o kemerde bir şans elde edebilecek. Herkes kazanıyor.

Roderick Strong: Güzel ama şunu bil. SummerSlam'e girdiğim şekilde çıkacağım. Omzumda kemer ile. Ve o maçın kazananını da aynı şekilde yeneceğim.

Bischoff tabi sen nasıl istersen kral diyor ve yoluna gidiyor. Kameralar da ringe dönüyor.The Truth Reigns!Roman Reigns geliyor.ADAM COLE BAYBAY!!!

Something For You!Adam Cole geliyor.

Singles Match

Roman Reigns vs Adam Cole

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İki isim önce birbirleri etrafında bir iki tur atıyorlar. Roman rakibinin üzerine gidiyor ve Lock Up'a giriyorlar. Adam Cole bir anda eğilip arkasından sarılıyor rakibinin. Ancak Roman sert bir dirsek vuruyor! Cole bırakıyor rakibini. Roman ona doğru dönüyor ve sert bir yumruk atıyor! Ardından bir de HEAD BUTT vuruyor! Cole dizlerinin üstüne düşüyor. Roman kafasından tutup kaldırıyor onu ve köşeye fırlatıyor. Ardından üzerine koşuyor. Ama Adam Cole onu HIGH KNEE ile blokluyor! Roman tekrar rakibine doğru geliyor ama Cole yine HIGH KNEE ile durduruyor ve köşeye çıkıyor! Roman şimdi dönüyor rakibine. DIVING CROSSBODY geliyor Cole'dan!!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Roman. Adam Cole yerdeki rakibini tekmelemeye başlıyor! Hakme bırakmasını söylüyor ancak bırakmıyor Cole! Hakem saymaya başlayınca bırakıyor. Roman ağır ağır iplere sürüklüyor kendisini. Adam Cole hemen geliyor rakibinin yanına. Sırtından sarılıyor ve kaldırıyor. Arkasından iterek köşeye çarpıyor rakibini! Roman çarpmanın etkisiyle bir iki adım ringe doğru geriliyor! Adam Cole ONE LEG LARIAT vuruyor bu kez!!! Roman tek dizinin üzerinde. Cole iplerden sekiyor ve FRONT DROPKICK vuruyor yüzüne! Tuş deniyor tekrar! 1...2... atıyor Roman. Cole kafasını ve tek kolunu yakalıyor. Pes ettirmeye çalışacak! Hakem Roman'ın yanına geliyor. Roman kafasını sağa sola sallıyor hayır dercesine! Cole şiddeti arttırırken Roman tek ayağını yere basıyor! Ardından diğeri! Şimdi ayağa kalkıyor! 

Yüzünü Cole'a dönüyor ve sert bir aparkat vuruyor!!! Ardından bir de yumruk indirmek istiyor ancak Cole eğilip iplere koşuyor! Sekiyor ve rakibine doğru geliyor. Ancak Roman yakalıyor onu!! Ve SAMOAN DROP!!!! Cole kalkarken Roman iplere koşuyor. Cole kalkınca Roman'dan LEAPING CLOTHESLINE!!! Cole tekrar kalkıyor. Roman kolundan tutuyor ve köşeye fırlatıyor! Şimdi koşuyor üzerine! CORNER CLOTHESLINE! Arka arkaya vurmaya devam ediyor! Cole darbelerin etkisiyle ringe doğru geliyor! Roman yakalıyor ve TILT-A WHIRL SLAM!!!! Roman şizofrenik hareketler yapmaya başlıyor! Köşeye geçiyor ve SUPERMAN PUNCH tauntu atıyor!!!! Cole kalkıyor!!! Roman geliyor ona doğru!!!!! Cole eğildi!!!! Superman Punch'dan kurtuluyor!! Roman ona doğru dönüyor şimdi!!! SUPERKICK!!!! Adam Cole ani bir SUPERKICK çakıyor!!!! Roman hakeme çarpıyor SUPERKICK yiyince!!! Hakem yerde!!! Cole hemen tuş için rakibinin üzerine kapanıyor!!!! Ancak seyirciler dışında sayan yok!!!!! Cole sinirleniyor!!!! Hakemin yüzüne yaklaşıp '' 5 oldu '' diye bağırıyor! Cole hakemi kaldırmaya çalışırken birisi dalıyor ringe!!!! 

 Luke Harper bu!!!! BIG BOOT vuruyor Cole'a!!!!! Cole sert bir darbe almasına karşın kalkmaya çalışıyor!!! Şimdi kalkıyor Cole! Harper bu kez DISCUS CLOTHESLINE vuruyor!!!!! Cole 2.80 uzanıyor yere! Harper bir taunt atıyor, Cheer alıyor arenadan ve çıkıyor ringten!!!! Roman geliyor Cole'a doğru sürünerek! Hakem de kendine geliyor! Roman tuş deniyor. 1.. 2.. 3.. oluyor ve Reigns kazanıyor.

www.wrestlezone.com/assets/uploads/2015/10/RomanReigns-e1446051493799.jpg" style="width: 350px;height: 197px" border="0">

Roman galibiyetini kutluyor!! Taunt atarken bir müzik duyuluyor.Sasquatch!Brock Lesnar hızla ringe geliyor! Ringe dalıyor! Roman deli gibi yumruklamaya başlıyor onu! Ama Lesnar arkasına geçmeyi başarıyor! Ve GERMAN SUPLEX!!!! Lesnar tekrar sarılıyor Reigns'e kaldırıyor ve tekrar GERMAN SUPLEX!!! Reigns sersemlemeye başlıyor! Lesnar kaldırıyor yine! Üçüncü GERMAN SUPLEX!!!! Lesnar çığlığı basıyor '' WELCOME TO SUPLEX CITY BITCH! ''. Lesnar tekrar kaldırıyor! Omzuna alıyor Raigns'i! F-5! İLE YERE ÇAKIYOR!!!! Roman yerde yatarken Brock Lesnar taunt atıyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada Main Event maçı var.Sexy Boy!PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Heartbreak Kid'', Shawn Michaels geliyor.Electrifying!''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.Invasion!PWE Universal Şampiyonu Goldberg geliyor.Born to Raise Hell!PWE Hardcore Şampiyonu, ''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.
Swiss Made!''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.King!Eski şampiyon Drew McIntyre geliyor.Written In My Face!''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.Catch Your Wretched Kings!Finn Balor geliyor.Fight!Kevin Owens geliyor. 

Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!Realeza!PWE Intercontinental Şampiyonu Alberto Del Rio geliyor. Kemerini arabanın yan koltuğundan alıp geliyor.

10 Man Tag Team Match

Shawn Michaels & The Rock & Goldberg & Zack Sabre Jr. & Cesaro vs Drew McIntyre & Sheamus & Finn Balor & Kevin Owens & Alberto Del RioZil çalıyor, Ringde Michaels ve Sheamus bulunuyor. İkili lock up ile başlıyor, Sheamus headlock'a almaya çalışırken Michaels Sheamus'un karnına  knee vuruyor lock up bozluluyor, Sheamsu karnını tutarken Michaels Sheamus'u iplere yolluyor, Sheamus iplerden gelirken Michaels'a Double Axe vuruyor, Michaels yere düşüyor ama darbeden fazla etkilenmiyor hemen ayağa kalkıyor Sheamus'a yöneliyor, Sheamus tekrar Double Axe vuruyor ama Michaels sıyrılıyor, Sheamus boşa gittiği anda Michaels Sheamus'un bacağına tekme atıyor, Sheamus bacağını tutarken Michaels Sheamus'u yakalıyor ve shin breaker yapıyor. Michaels tuşa gidiyor 1....1.5...attı, Michaels Sheamus'u kaldırıyor hızlıca köşeye yolluyor, Sheamus köşede kalıyor, Michaesl köşeye doğru Sheamus'un üzerine doğru koşuyor ama Sheamus son anda elbow vuruyor, Michaels suratını tutup arkasına dönüyor, Sheamus ise arkasından lariat vuruyor, Michaels tekrar yerde kalıyor, Sheamus Michaels'ı kaldırıyor top rope'a çıkarıyor, Sheamus köşede orta iplere doğru çıkıyor Michaels'ın boynunu ve kollarını yakalıyor BUTTERFLY SUPLEX YAPIYOR!! Sheamus devamında tuşa gidiyor 1...2...attı. Köşede McIntyre tag istiyor, Sheamus Michaels'ı kaldırıyor takımının olduğu köşeye doğru boynundan tutarak götürüyor, Sheamus Michaels'ın kafasını köşeye vurmaya başlıyor 1-2-3-4 Michaels yere düşüyor ardından Sheamus McIntyre'a tag veriyor, McIntyre ringe giriyor, McIntyre Michaels'ı kaldırıyor, McIntyre Michaels'ı ayakta tokatlamaya başlıyor, Michaels iplere doğru geriliyor, McIntyre clothesline ile Michaels'ı ringin dışına yolluyor, McIntyre ringin dışına çıkıyor Michaels'ı kaldırıyor ama Michaels kalkar kalkmaz McIntyre'ı yumruklamaya başlıyor, McIntyre sersemliyor, Michaels McIntyre'ı bariyerlere doğru yolluyor, McIntyre bariyerlere çarpıp yere düşüyor, Michaels hızlıca ringe giriyor top rope'a çıkıyor McIntyre'ın kalkmasını bekliyor, ama Del Rio köşeden Michaels'ın ayağını tutuyor, Michaels Del Rio'nun suratına tekme atıyor, Del Rio apron'dan yere düşüyor, Del Rio ayağa erken kalkıyor ama Michaels'dan Del Rio'ya DIVING CROSSBODY GELİYOR!!! Michaels ayağa kalkıyor arkasını dönüyor McIntyre'dan BIG BOOT GELİYOR! McIntyre Michaels'ı ringe sokuyor, McIntyre Owens'a tag veriyor, Owens ringe giriyor, Michaels'ı kaldırıyor ama Michaels'dan atomic drop geliyor, Owens kasıklarını tutarken Michaels iplere gidiyor, Gelirken FLYING FOREARM SMASH VURUYOR!! Takla ile kalkıyor ardından Cesaro'ya tag veriyor. Cesaro tag aldığı gibi top rope'a çıkıyor, Owens yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Cesaro taunt yapıyor ve DIVING EUROPEAN UPPERCUT VURUYOR!! Cesaro devamında tuşa gidiyor 1...2...2.4...attı. 

Cesaro Owens'ı yerde yakalıyor VE GUTWRENCH SUPLEX YAPIYOR!! Owens köşeye doğru sürükleniyor, Cesaro ensesinden tutarak Owens'ı kaldırıyor iplere yolluyor, Owens iplerden gelirken dropkick vuruyor, Cesaro yere düşüyor ama kalkması zaman almıyor, Cesaro Owens'a yöneliyor lariat vuruyor ama Owens kolunu yakalıyor ardından Cesaro'nun bacağını yakalıyor  VE EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!! Cesaro sürünerek köşeye doğru oturur pozisyonda kalıyor, Owens hızını alıyor VE CANNONBALL YAPIYOR!! Cesaro ringin dışına yuvarlanıyor, Owens ringin dışına çıkıyor Cesaro'yu kaldırıyor VE APRON POWERBOMB YAPIYOR!! Owens Cesaro'yu ringin içine sürüklemek isterken Rock Owens'ı arkadan çeviriyor VE APRON'A ROCK BOTTOM YAPIYOR!! Balor apron'dan hızını alıyor ve Rock'a FRONT DROPKICK VURUYOR!! Balor ayağa kalktığı an , Sabre Balor'ı arkdan yakalıyor VE HALF NELSON SUPLEX YAPIYOR!! Sabre Owens'ı ringe sürüklüyor ama o arada Del Rio Sabre'ye arkadan saldırıyor, Del Rio Sabre'yi yerde tekmelemeye başlıyor, Owens ringe girdiği gibi Goldberg'den lariat yiyor ama McIntyre ve Sheamus ringe giriyor Goldberg'e saldırıyor, Goldberg yerede kalıyor, McIntyre Goldberg'i kaldırıyor Sheamus ise  yerini alıyor , McIntyre Goldberg'i Sheamus'un üzerine doğru yolluyor, Sheamus'dan BROUGE KICK!! ama Goldgberg altından geçiyor, iplere gidiyor gelirken Sheamus'a SPEAR VURUYOR!! McIntyre hızlıca Goldberg'e saldırıyor , Del Rio'da geliyor, ikisi beraber Goldberg'e SUPLEX YAPIYOR!! ardından ikiside köşesine geçiyor Sheamus ise acı çekerek ringin dışına sürükleniyor, Cesaro apron'a geçiyor, Owens ringde yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Cesaro'dan SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT GELİYOR!! Cesaro tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı. Cesaro Sabre'ye tag veriyor, ardından Cesaro Owens'ın bacaklarını tutuyor VE CESARO SWING YAPIYOR!! Döndürdükten sonra bırakıyor köşeye geçiyor, Sabre Owens'ın bacağını kavrıyor yüz üstü şekilde STRETCH MUFFLER YAPIYOR!!! Owens acısını bağırarak belli edebiliyor, iplere sürünmeye çalışıyor ama Sabre Owens'ın boynunu da yakalıyor, Owens iplere zor bela yetişiyor, Sabre mecbur olarak bırakıyor, Owens iplere tutunurken Sabre Owens'ın bacağını tekmelemeye başlıyor, Hakem Sabreyi uyarıyor Sabre sakin bir şekilde tekmelemeyi bırakıyor ve Goldberg'e tag veriyor, Goldberg ringe giriyor, Owens sürünerek elini uzatıyor ama Goldberg Owens'ın bacağını yakalıyor, Goldberg Owens'ı ringin ortasına sürüklüyor, Goldberg Owens'ı kaldırıyor VE FRONT POWERSLAM GELİYOR!! ama Owens son anda Goldberg'in omzundan iniyor arkasına düşüyor, Goldberg arkasına döndüğünde Owens forearm smash vuruyor ardından ENZUIGIRI!! Goldberg yere düşüyor , Goldberg iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Owens yorgun bir şekilde Balor'a tag veriyor, Balor ringe giriyor, Goldberg ayağa kalkıyor, Balor Goldberg'i ringin dışına yollamaya çalışıyor ama başaramıyor, Goldberg headbutt vuruyor, Balor sersemliyor , Goldberg Balor'ı iplere yolluyor, Balor iplere gidiyor iplerde yaslanarak kendini durduruyor, Goldberg üzerine doğru koşuyor, Balor eğiliyor, Goldberg iplere tutunarak son anda apron'da kalıyor ama Balor'dan PELE KICK GELİYOR!!! Goldberg apron'un üzerinde kalıyor, Balor iplere tutunuyor VE SLINGSHOT DOUBLE FOOT STOMP YAPIYOR!!! Goldberg ringin dışına düşüyor , Balor Goldberg'i kaldırıyor ringe sokuyor, Balor top rope'a çıkıyor taunt yapıyor VE COUP DA GRACE!! ama Goldberg son anda çekiliyor, Balor boşa atlıyor, Balor dengesini toparladığı anda Goldberg Balor'ı yakalıyor VE SPINEBUSTER YAPIYOR!!! Goldberg tuşa gidiyor 1...2...2.6666...attı. Goldberg Rock'a tag veriyor. Rock Balor'ın başına geliyor VE PEOPLE'S ELBOW!! Rock tekrar tuşa gidiyor 1...2...2.999... Del Rio tuşu bozuyor ve bozduğu gibi ringi terkediyor, Rock sinirleniyor.

Rock Cesaro'ya tag veriyor, Cesaro ringe giriyor Balor'ı kaldırıyor ama Balor knee vuuryor ardından back kick vuruyor, Cesaro karnını tutarken Balor Cesaro'nun boynundan tutarak köşeye getiriyor ve Del Rio'ya tag veriyor , Del Rio ARM BREAKER YAPIYOR!!! ama Cesaro izin vermiyor yumruk atıyor karnına , Del Rio bırakıyor, Cesaro Del Rio'yu iplere yolluyor gelirken VERY EUROPEAN UPPERCUT VURUYOR!! Cesaro tuşa gidiyor 1...2...2.888... ama McIntyre bozuyor ve devamında Cesaro'yu tekmelemeye başlıyor , Michaels durumu görüyor ve hemen ringe giriyor, McIntyre Michaels'ın üzerine doğru gördüğünü farkettiği gibi hakemi Michaels'ın üzerine doğru gönderiyor, hakem Michaels'a çarpıp düşüyor, Michaels hakeme baktıktan sora McIntyre'a doğru tekrar yöneliyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar, McIntyre yumruklaşma sonunda iplere kadar geriliyor, Michaels Clothesline vuruyor ve ikisi beraber ringin dışına düşüyor, o arada Roode geliyor!!! elinde sandalye ile geliyor , Sabre'yi fark etmeden aprondan indiriyor ve kafasına sandalye ile vuruyor!! Owens Roode'u gördüğü gibi üzerine doğru koşuyor ama Roode sandalye ile Owens'ın karnına vuruyor ardından sırtına vurarak yere seriyor, Rock, Sheamus, Balor, Goldberg ise ringe giriyor,Goldberg ile Balor, Rock ile Sheamus yumruklaşıyor, Balor Goldberg'i köşeye sıkıştırıyor,öteki taraftada Rock Sheamus'u köşeye sıkıştırıyor, Balor'da Rock'da karşılarındakini top rope'a çıkarıyor VE AYNI ANDA SUPERPLEX YAPIYORLAR!!! 4 isimde bitkin şekilde ringin dışına yuvarlanıyor. Cesaro ve Del Rio nerdeyse aynı anda ayağa kalkıyor , Del Rio hızlı davranıyor VE ROLL UP!! 1...2... ama Del Rio bırakıyor, Cesaro yarı ayakta kalıyor kalıyor, Del Rio'dan STEP UP ENZUIGIRI GELİYOR!! Cesaro düşmeden Del Rio onu yakalıyor VE DOUBLE KNEE BACKBREAKER YAPIYOR!!! Cesaro düşüyor ama tekrar yarı ayakta kalıyor, Del Rio'dan LOW SUPERKICK!! Cesaro bu sefer tamamiyle yerde kalıyor, Del Rio tuşa gidiyor 1...2...3!!! ve maç bitiyor.
Alberto Del Rio takımına maçı kazandırıyor. McIntyre, Sheamus, Balor, Owens ve Del Rio kazanıyor. Takım şu an darma dağan bir halde. Del Rio kemerini alıyor ve girişe gidiyor. Ricardo da onun yanına geliyor. Alberto Del Rio Kemerini kaldırıyor girişte, bu görüntüler ile SummerSlam öncesi son şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 


En son The Charismatic Enigma tarafından Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:03

Benim olduğum her şovda aktiflik olur. SaSpend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:03

Selam


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:04

Mağaradaydım Bullet Club Nikkiye naptı d:Spend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
learp
Newbie
Newbie
avatar

Mesaj Sayısı : 8
REP Puanı : 5
Kayıt tarihi : 06/05/17
Nerden : Ankara

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:04

Buralardayım


RPG: Matt Hardy
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:07

Aktiflik olur ins


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:07

Aktiflik?Spend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:08

Aleyküm selam beyler, hoş geldiniz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:08

Hoş buldukSpend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
avatar

Mesaj Sayısı : 3278
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:09

saRPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:09

Texas Rattlesnake demiş ki:
Mağaradaydım Bullet Club Nikkiye naptı d:

Ziggler geliyor ve hayranlara hakaret ediyor. Cole'e da laf çakıyor biraz. Cole geliyor ve senden intikam almak için geldim tarzı şeyler diyor. Ve Young Bucks geliyor, Nikki ile beraber, Ziggler & Nikki Superkick Party'sine maruz kalıyor. Cole & Bucks Heel Turn, Ziggler & EZ/DZ Face Turn oluyor.


Dolph Ziggler:
 


En son The Charismatic Enigma tarafından Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:10

Ace of Diamonds demiş ki:
sa

Aleyküm selam Emre, hoş geldin. 

Part geldi.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 1837
REP Puanı : 17
Kayıt tarihi : 31/01/16
Yaş : 18
Nerden : Bellefontaine, Ohio

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:12

Güzel güzel


 

Mkk:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 657
REP Puanı : 29
Kayıt tarihi : 14/03/16

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:13

Tarafımız CodySpend most of YOUR life ruled by another! Watch YOUR race dwindle to a handful! And then...tell me what has more meaning than your own strength! I have in me the blood of a Saiyan prince. He is nothing but a joke! Yet I've had to watch him surpass me in strength...my destiny...THROWN TO THE WAYSIDE!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: 10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*   Çarş. 10 Mayıs 2017, 20:15

Çok aktiflik olmadığı için art arda sallıyorum partları. 

Müzik duyuluyor için tahmini olan var mı ? Ziggler ve Harper beraber gelip Tag Team Kemerlerini alacak diyenler +1


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
 
10 Mayıs PWE SuperShow! *LIVE*
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: Eski PWE :: PWE RPG :: PWE Showdown :: Maç Sonuçları-
Buraya geçin: