PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*

5 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Empty
MesajKonu: 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 17 Mayıs 2017, 20:47

Come and Get It çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor, şov başlıyor. 

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. SummerSlam II sonrası ilk şov. Bu akşam bir sürü şeye tanık olacağız.

Jim Ross: Yeni şampiyonlarımız da var. Bakalım onlar ne yapacak.

Jerry Lawler: Vince McMahon'ın da büyük bir duyuru yapacağını duyduk. Şova başlayalım ve öğrenelim.

Kameralar arenada bir tur atıyor. Bir müzik duyuluyor.

No Chance In Hell!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 2Q==

Vince McMahon geliyor ve mikrofon alıyor. Ringde ki Bischoff ve Heyman ile tokalaşıyor.

Vince McMahon: İyi akşamlar bayanlar ve baylar. Bir Çarşamba akşamı PWE SuperShow'a daha hoş geldiniz. Son zamanlardan sonra olanlar beni düşündürdü ve Rise, Showdown kadrolarına GM olarak atadığım sayın Eric Bischoff ve sayın Paul Heyman ile bazı toplantılar yaptık ve bir kaç karara vardık. Bunlar PWE Evrenini etkileyecek şeyler. Onun dışında ben de yine bir takım şeylerin yolunda gitmediğini gördüm ve bizzat elimi atmak istedim. Bu büyük duyuru sadece bir kaç kişiyi ilgilendirir gibi gözüküyor ama tüm PWE Çalışanlarını ve tabi ki de siz hayranları etkileyecek. Ama başlamam için bir kaç kişinin burada olması lazım. Söyleyeceğim isimler hızlı bir şekilde buraya gelsin ve direk işe geçelim. PWE Universal Şampiyonu Finn Balor, PWE Intercontinental Şampiyonu Cesaro, PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens ve PWE Tag Team Şampiyonları, Chris Jericho ve Cody Rhodes.

Kameralar girişe dönüyor ve güreşçilerin sıra sıra geldiğini görüyoruz.

Universal Kemerini SummerSlam II de kazanan Finn Balor geliyor.

PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens geliyor. Kemeri SummerSlam de tekrar kazanmıştı.

Intercontinental Kemerinin yeni Sahibi Cesaro geliyor.

PWE Tag Team Şampiyonları Chris Jericho ve Cody Rhodes geliyor. Kemerleri aradan döner dönmez kazanmışlardı.

Tüm isimler ring de toplanıyor.

Vince McMahon: Görülen tüm şeylere ve konuşulan tüm şeylere bakarak şu an burada bulunan 2 PWE Kemerini emekli etme kararı almış bulunmaktayız. Bunun nedeni o kemerlerin şu an eski zamanlarda ki gibi rağbet görmemesidir. Güreşçilerimizin zamanlarını daha yararlı şeylere harcamalarını sağlamak için bu kararı almış bulunuyor. Belki bu kemerler bir gün tekrar aktif olur. Onu şu an bilemeyiz. Sonuca gelecek olursak, PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens, lütfen kemerinizi teslim edin. PWE Tag Team Şampiyonları Chris Jericho ve Cody Rhodes, lütfen kemerlerinizi teslim edin. Bunun sizin performansınız ile alakası yok, bundan emin olabilirsiniz. Ama işi için en iyisi bu. 

3 Şampiyon da şaşırıyor biraz. Owens kemerini Bischoff'a, Jericho ve Rhodes ise Heyman'a teslim ediyor.

Vince McMahon: Ve bunu sizlere telafi edeceğim. Başka bir kemer için maç vererek tabi. Chris Jericho ve Cody Rhodes'un iyi bir ikili olduğunu görüyorum. Bu yüzden de sizleri PWE United States Kemeri için bir rekabete sokarsam ne olacağını merak ediyorum. Will Ospreay ve Andrade ''Cien'' Almas o kemer için büyük mücadele veriyor ve sizin de bu mücadeleye renk katacağınızdan eminim. Detayları sonrasında GM'inizden öğrenirsiniz. Gidebilirsiniz.

Jericho ve Rhodes bize uyar diyerek ringden ayrılıyorlar ve arka alana gidiyorlar. Vince Owens'a dönüyor.

Vince McMahon: Bay Kevin Owens, sizin için ise...

Owens onu durduruyor ve mikrofon istiyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Kevin-Owens-On-Mic

Kevin Owens: Sen söylemeden ben bir konuşayım. Madem benim ter ve kan ile kazandığım kemeri emekli ediyorsun, vereceğin kemer maçı hakkını da ben seçeyim. Ama bundan önce söylemem gereken daha önemli bir şey var. SummerSlam sonrası Rise Genel Menajeri Paul Heyman ile bir araya geldim ve Rise ile bir sözleşme imzaladım! Evet, doğru duydunuz. Bundan böyle Kevin Owens Rise' güreşçisi, kusura bakma Eric. Ve Rise'a geçiyorum, kemerim de emekli ediliyor ve bana da bir kemer maçı verilecek ise Shawn Michaels'a karşı bir PWE World Heavyweight Şampiyonluk maçı istiyorum.

Arena da şaşırıyor bir anda.

Vince McMahon: Cesurca bir hareket bay Owens. Bunu isteme hakkınızı anlayabiliyorum. Ve Shawn Michaels da kemerini SummerSlam de başarılı bir şekilde savundu. Şu an da belirli bir rakibi yok. Kulağa güzel geliyor. Öyle olsun. Bayanlar ve baylar, Shawn Michaels'ın PWE World Heavyweight Kemer için bir numaralı rakibi Kevin Owens'dır. Detayları sonrasında GM'inizden öğrenirsiniz. Gidebilirsiniz.

Owens pis pis sırıtıyor ve ringden inip arka alana gidiyor. Vince Cesaro'ya dönüyor.

Vince McMahon: Bay Cesaro tebrikler. Intercontinental Kemerini SummerSlam de kazandınız. Çok iyi bir güreşçisiniz ve hayranlar size bayılıyor. Fakat yönetim kurulu olarak son bir kaç hafta da ki performansınızı beğenmedik. O yüzden bu gecenin Main Event'in de ki The Rock ile olan maçında yeni kazandığın Intercontinental Kemerini savunacaksın. Sana bol şans, gidebilirsin.

Cesaro bozuk atıyor ve sinirli bir şekilde ringden iniyor. Vince de Balor'a dönüyor.

Vince McMahon: ''The Demon King'', PWE Universal Şampiyonu Finn Balor. Ne kadar etkileyici bir öz geçmiş, ne kadar ilgi çekici bir performans grafiği. Ve ne kadar ilgi çekici bir kemer kazanma taktiği. O kemeri SummerSlam de kazandınız bay Balor. Ama adil bir şekilde kazanmadınız. Bir başkası sizin yerinize geçti ve sizin adınıza maç devam etti. Böylece rakibinizi oyaladınız ve sonradan tekrar ringe girip kemerini kazandınız. Bu açından bakınca Goldberg diskalifiye ile maçı kazanıyor ve kemerini elde tutuyor. Sizin kılığınıza girmiş olan Jimmy Havoc'un kendisine bir kaç hareket yaptığını gördük. Ama kemeri sizden alıp Goldberg'e koymak da mantıklı olmaz. Çünkü o da tuş oldu eninde sonunda. Bu yüzden aklımda harikulade bir fikir var. 

Vince biraz bekliyor ve milleti heyecanlandırıyor.

Vince McMahon: Bu akşam itibari ile PWE Universal Kemerini boşa çıkartıyoruz. Finn Balor ve Goldberg ikilisi PWE X-Rated da bir Hell in a Cell maçında boşta ki Universal Kemeri için mücadele edecek. Ve verdiğiniz çabalardan dolayı bu Special Event'in de Main Event maçında siz yer alacaksınız, SummerSlam de olduğu gibi. Bay Balor, lütfen kemerinizi bay Bischoff'a teslim edin ve gidin.

Balor kemerini vermek istemiyor. Çok sinirli olduğunu görüyoruz fakat kemeri Bischoff'a veriyor ve hızlı adımlar ile ringi terk ediyor. Bu görüntülerin eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Tumblr_static_tumblr_static__640

Jimmy Havoc ekranlara geliyor.

Jimmy Havoc: Geçen gece bazıları için bir takım ilkler yaşandı, yapamazsın diyenlerin şok olduğu ve aynı zamanda gerçeklerin gün yüzüne çıktığı bir gündü. İstenilen sonuçtan uzak olan sonuçlar berbat olarak adlandırılır ama berbat olan tek şey; kazandığımda yerde yatan Cena'nın suratıydı.Karşıma istediğim ismi getirdim ve sonucuda istediğim gibi bitti. Sizlerin gözünde zayıfların ezdiği birisi olmamak için, şirkette övünebileceği başarıları olan kişiyi ezdim. Ayrıca gecenin en kilit maçında doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım. Ezmem gereken kişilerin sayısı henüz bitmedi, sıradaki kim olur bilmiyorum ama etrafımda bulunan herkes sıradaki hedefim olmamak için eylemlerine dikkat etmeli. Sırada bu konuşmamı ciddi almayan herhangi biri olabilir yani kısaca sonucun belli olduğu kavgaya hazırlıklı olun.

Kameralar ringe dönüyor.

Voices!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Wwe-smackdown-january-4-2013-randy-orton-returns-2

''The Viper'', Randy Orton geliyor.

Root of All Evil!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* C8XhQLXUQAQzL-2.0.0

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

Singles Match

Randy Orton vs Aleister Black

Zil çalıyor, ikili birbiri ile bakıştıktan sonra lock up giriyor, Orton headlock almaya çalışırken Black'den european uppercut geliyor lock up bozuluyor, Orton geriye doğru sersemliyor, Black tekrar european uppercut vuruyor, Orton iplere kadar geriliyor, Black Orton'ı yakalıyor iplere yolluyor, Orton iplerden gelirken Black'den Roundhouse kick geliyor ama Ortona altından geçiyor Black'in arkasında kalıyor, Orton hızlı davranıyor Black'i arkadan yakalıyor ve INVERTED HEADLOCK BACKBREAKER YAPIYOR!! Orton erkenden tuşa gidiyor 1...2...attı. Orton Garvin stomp yapmaya başlıyor!! ama Black iplere doğru sürükleniyor, Orton Black'in üzerine doğru geliyor, Orton Black'i yakalıyor ama Black ROLL UP YAPIYOR!! 1...2...2.5... attı, Orton yarı ayakta kalıyor, Black hızlıca iplere gidiyor, gelirken FOOTBALL KICK VURUYOR!! Black top rope'a çıkıyor taunt yapıyor, Orton yavaş yavaş ayağa kalkmaya başlıyor , Black'den DIVING DOUBLE KNEE DROP GELİYOR!! ama Orton iplere doğru çekiliyor, Black boşa atlıyor,Orton hızlıca Black'i yakalıyor Exploder suplex yapmaya çalışıyor ama Black elbow vuruyor Orton bırakmak zorunda kalıyor, Black elbow smash vuruyor ardından iplere gidiyor, Black iplerden gelirken Orton onu yakalıyor ve powerslam yapıyor, Black apron'a doğru sürükleniyor, Orton Black'i apron'dan kaldırıyor  VE SPIKE DDT YAPIYOR!!! Orton tuşa gidiyor 1...2...2.444...attı. Orton punt kick yapmak için köşeye geçiyor, Black ringin ortasında dizlerinin üstüne geliyor, Orton'dan PUNT KICK!! ama Black çekiliyor son anda, Orton tekrar Black'e yönelmek için arkasını dönüyor ama Black'den SPINNING KNEE GELİYOR!!! Orton ringin dışına sürükleniyor, Black taunt yapıyor, Orton ringin dışına ayaklanıyor ringe doğru yöneliyor ama Black'den SUICIDE DIVE GELİYOR!! Black Orton'ı kaldırıyor ama Orton Black'in karnını yumruklamaya başlıyor, Black sersemliyor, Orton Black'e tekme atıyor, Black karnını tutarken Orton Black'i yakalıyor VE GUTWRENCH ELEVATED NECKBREAKER YAPIYOR!! ama Black Orton'ın ozmundayken inmeyi başarıyor, Black Orton'ın arkasında kalıyor, Black Orton'ı arkadan yakalıyor ve ripcord elbow strike yapıyor, Orton dengesini kaybediyor apronlara tutunarak ayakta kalıyor, Black Orton'ı ringe sokuyor, ardından Black ringe giriyor, Orton ayağa kalktığı gibi Black onu yakalıyor VE BRAINBUSTER!!! ama Orton kaldırmasına izin vermiyor, Orton uppercut vuruyor, Black sersemliyor, Orton bu sefer yumruk atıyor ama Black yumruğu yakalıyor ardından lariat vuruyor!! ama Orton altından sıyrılıyor, Black arkasını döndüğü gibi RKO!!! Orton tuşa gidiyor 1...2...3.. oluyor. Orton kazanıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Orton+wins

Hakem onun elini kaldırıyor. Orton SummerSlam sonrasında iyi bir galibiyet alıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alana geliyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 9487_5

PWE World Heavyweight Şampiyonu Shawn Michaels ekranlara geliyor.

Shawn Michaels: Demek Kevin Owens benim kemerim için yeni aday. Oh, ne derler bilirsiniz. Taze kan iyidir. En azından bu sektör de. Kevin Owens da genç, dinamik ve agresif bir güreşçi. Belli bir tarzı ve karizması var, bunu çok net görüyorum. Fakat bana da Shawn Michaels derler. Owens gibi değilim, çok daha fazlasıyım. Ve bunun yaşla ilgisi yok. Bir daha yaş konusu açana bir Sweet Chin Music patlatacağım. Karşıma bir sürü genç isim çıktı ve hepsini tek tek devirdim. Bu kemere ulaşmak için bir Battle Royal kazanmam gerekti ve kazandım da. O maçta AJ Styles, Roderick Strong, Chris Hero gibi gençlere taş çıkardım. Ardından Dolph Ziggler, Drew McIntyre ve Randy Orton gibiler geldi. Kevin Owens benim için sadece başka bir öğün. Bazı öğünlerden daha lezzetli olacağını tabi ki de düşünüyorum. Diğer engelleri aştığım gibi KO engelini de aşacağım. Çünkü bu benim için sadece bir kemer değil. Bu benim dünyam. Ve Owens bunu o kadar çok almak istiyorsa çok ama çok daha fazla uğraşması lazım.

Michaels koltuktan kalkıp gidiyor, bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir tag team maçı var. Katılımcılar Luke Harper, Dolph Ziggler ve Young Bucks ringe. Karl Anderson da ring kenarında.

Tag Team Match

Luke Harper & Dolph Ziggler vs The Young Bucks

Hakem Anderson'a maça karışma diyor. Zil çalıyor, Luke Harper ve Matt Jackson ringde. Matt ellerini ona uzatıp çekiyor bir kaç kez ama sonuncusunda Harper yakalıyor ve arkasına geçiyor. Arkadan ona Headbutt vuruyor, Matt yerde kalıyor. Bir kaç tane tekme atıyor sırtına ve kaldırıp sert bir sağ el vuruyor Harper. Matt ayakta sallanırken de onu alttan yakalıyor Harper ve Double Leg Takedown yapıyor, ardından da Falling Elbow Drop yapıyor. Tuş deniyor Harper 1.. de atıyor Matt. Harper rakibini kaldırıyor ve köşeye atıyor. Bir taunt yapıyor Luke Harper ve köşeye koşuyor ama Matt Jackson bacaklarını orta ipin arasından çıkartıyor ve çekiliyor, Harper köşeye çarpınca da Matt Overhead Kick vuruyor ona. Harper yüzünü tutarak uzaklaşıyor. Apronda ki Nick Jackson onu kendisine çekiyor ve Enzuigiri vuruyor. Matt bu arada arkadan yaklaşıyor Harper'a ve REVERSE FRANKENSTEINER!!! yapıyor. Nick tag alıyor! Harper yavaş yavaş kalkar iken Nick de aprondan atlıyor ve Slingshot Sitout Facebuster!! yapıyor. Nick tuş deniyor 1.. 2.. de DZ geliyor ve tuşu bozuyor. Anderson hakeme bağırıyor.

Ziggler Nick'i kaldırıyor ayağa ve yumruk sallıyor ama Nick onun arkasına geçiyor ve Ziggler dönünce Back Kick vuruyor. Bir de Step-Up Enzuigiri vuruyor Nick. Dolph da arkasını dönüyor yavaşça ve Matt de DIVING CROSSBODY ile atlıyor onun üstüne. Ziggler yuvarlanarak çıkıyor ringden. Nick Harper'ı omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor ve o pozisyonda kalıyorlar. Matt de koşarak geliyor ve Corkscrew Neckbreaker yapıyor. Nick iplerin üstünden aprona geçiyor, Matt de Harper'ı kaldırıyor, galiba Meltzer Driver göreceğiz. Matt güç bela olsa da Harper'ı Reverse Piledriver pozisyonuna alıyor... AMA! Harper rahat durmuyor ve REVERSELİYOR, Matt Jackson'a TOMBSTONE PILEDRIVER!!! yapıyor. Bunu gören Nick vakit kaybetmeden iplerden zıplayıp Harper'ın üstüne atlıyor... AMA Harper'dan ona havada BIG BOOT!!! geliyor. Aman Tanrım burada ne oluyor böyle. Harper köşesine doğru sürüklüyor kendisini. Ziggler da hafif toparlanıp kendisini aprona atıyor. Harper köşeye erişiyor ve Ziggler'a tag veriyor.

Ziggler ringe giriyor. Matt onu karşılıyor ama Ziggler onun karnına bir tekme atıyor ve dışarı sallıyor onu. Nick arkadan ona saldırıyor. Ziggler'ı kaldırıyor Nick ama Ziggler onu ittiriyor ve bir yumruk atıyor, kolundan tutuyor ve Wrist Lock bağlıyor. DZ onun arkasına geçiyor ve onu öne doğru bırakıyor, Headbutt vuruyor. Nick ayakta sallanırken DZ'den bir de Open Handed Chop geliyor ve Nick yere düşüyor. Ziggler tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Jackson. Bu arada Matt aprona zıplıyor. Ziggler üstüne gidiyor ama Matt onu blokluyor, yumruk atıyor önce, sonrasında da Backhand Chop vurup Suck It tauntunu yapıyor, Hot Shot geliyor Matt'den. Dolph geri giderken Nick ROLL UP!!! alıyor onu 1.. 2.. de atıyor Ziggler. Fakat Nick Drop Toe Hold ile onu düşürüyor ve Matt'e tag veriyor. Matt de Slingshot Leg Drop yapıyor. Nick çıkıyor ve Matt tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Dolph. Matt şimdi kaldırıyor onu ama Ziggler şık bir hareket ile arkasına geçiyor ve Inverted Scoop Slam yapıyor. Matt hemen kalkıyor ve tag vermeye gidiyor ama DZ onu yakalayıp çeviriyor, SUPERKICK vuruyor ama Matt eğilince apronda ki Nick'e vuruyor. Bunu gören Matt DZ'ye Roundhouse Kick vuruyor. Ziggler o sırada köşesine gitmeyi deniyordu. Matt de vurunca oraya doğru yöneldi. Matt tag vermesin diye peşinden gitti ama Harper tag aldı. Üstüne gelen Matt'i ittirdi ve ringe girdi, Dropkick yaptı ona. Harper onu kaldırmak için eğiliyor ama Matt onu ittiriyor ve Jumping Enzugiri vuruyor. Ardından da bir SUPERKICK çakıyor. Ziggler bu arada ringden çıkacak iken Matt onu yakalıyor ama Dolph onu ittirip köşeye yaslanıyor. Matt üstüne gidince DZ bacaklarını kaldırıyor. Matt bacaklardan yakalıyor onu ama Ziggler iplere tutunarak iplerin üstünden geçiyor ve aşağı doğru eğiliyor apronda, Matt'i bacaktan yakalıyor. Ziggler TARANTULA! bağlıyor. Ziggler bir süre tuttuktan sonra bırakıyor onu. Matt ringe doğru süzülüyor ve o anda da Harper DISCUS CLOTHESLINE!!! vuruyor. Harper tuşa gidiyor. Nick o arada ringe dalıyor ama Ziggler da bir hışımla giriyor ve DZ ona Running Shoulder Block vuruyor. Tuşta geliyor 1.. 2.. 3.. oluyor. EZ/DZ kazanıyor bu maçı.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Luke-Harpers-Dirty-Ring-Gear-600x250

Harper'dan gelen sağlam bir Clothesline sonrasında EZ/DZ ikilisi galibiyeti alıyor. Dolph Ziggler bir mikrofon alıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Dolph-Ziggler-Sharing-Views-on-Mic-in-The-Ring

Dolph Ziggler: Bunu olabildiğince kısa tutacağım. Royal Rumble da Adam Cole'ı adil bir şekilde yendim. Fakat SummerSlam de o beni çok da adil olmayan bir yol ile yendi. Bunun hakkında lafı uzatmaya gerek yok. Demem o ki skor 1-1. Bu da demek oluyor ki birinin öne geçmesi için bir maç daha yapılması lazım. O yüzden de Adam Cole'u X-Rated da bir maça daha davet ediyorum. SummerSlam de kıl payı kurtuldu. Ama bu sefer kurtulamayacak. Cesaretin varsa ortaya çıkarsın.

Ziggler mikrofonu atıyor ve Harper ile bir taunt yapıyorlar. O sırada arkadan ringe Young Bucks ve Karl Anderson giriyor. Anderson arkadan Ziggler'a vuruyor. Bunu gören Harper arkasını dönüyor ama DOUBLE SUPERKICK!!! geliyor ona. Anderson biraz daha Ziggler'ı pataklıyor. Sonrasında Young Bucks Harper'ı ona fırlatıyorlar ve Anderson da ona GUN STUN yapıyor. Nick de aprona geçiyor, Matt de Ziggler'ı kaldırıp uygun pozisyona geçiyor ve INDYTAKER!!! geliyor. Young Bucks ve Karl Anderson Too Sweet tauntu yaparken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara eksi Universal Şampiyonu Goldberg geliyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Vmssg_6m7Ue--8de8e427a8b60d3b6876d9fe9852065f

Goldberg: Unvanım elimden gitse de bu onu tekrar kazanamayacağım anlamına gelmiyor, dolaylı yoldan Balor'ın suratını ezeceğim anlamına geliyor. Kemeri haksız yere kaybettim ama sonucunda kemerin boşa çıkarılması benim için bir talihsizlik sayılmaz. O kemeri tekrar kazanabileceğimi biliyorum ve bu benim istediğim kurallar ile olmalı. Kavgaya herhangi birinin dahil olamayacağı ve aynı zamanda kavgadan da herhangi birinini kaçamayacağı şekilde, Hell in a cell maçı olacak. Bu sefer hilen veya hilelerin kabusunun karşısında işe yaramayacak.

Kameralar ringe dönüyor.

King!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* IMG_2782

Drew McIntyre geliyor.

Just One!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

Eski United States Şampiyonu, Will Ospreay geliyor. 

Singles Match

Drew McIntyre vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve iki isim de ringin ortasına gelip Lock Up ile başlıyorlar maça derken McIntyre rakibinin arkasına geçiyor ve ona 2 yumruk atıp German Suplex deniyor ama Ospreay Backhand Elbow darbesi ile blokluyor ve onun arkasına geçiyor, ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Drew. İkisi de aynı anda kalkıyor. Will arkasını dönüyor, Drew Big Boot! vuruyor ona ama Ospreay eğiliyor. McIntyre arkasını dönüyor, Ospreay'den Basement Dropkick geliyor, Drew yarı ayakta. Ospreay'den bir sol ayağı ile onu sırtına tekme bir de sağ ayağı ile sırtına tekme atıyor. Will bir tekme de göğüs kafesine atıyor ve arkasını dönüp iplere koşuyor, iplerden sekiyor... AMA McIntyre onu yakalıyor ve Tilt a whirl Backbreaker vuruyor. Will Ospreay yarı ayakta sırtını tutarken Drew iplerden sekiyor ve sert bir Clothesline vuruyor ona, Will takla atarak düşüyor, McIntyre tuş deniyor 1.. 1.50.. da Ospreay atıyor. McIntyre hemen rakibinin üstüne çıkıyor ve kafasına bir kaç yumruk atıyor. Drew ayağa kalkıp taunt yapıyor ve rakibini kaldırıyor, FUTURE SHOCK DDT!! pozisyonuna alıyor ama Ospreay rahat durmuyor ve onu kolundan yakalıyor, Wrist Lock bağlıyor ve arkasına geçip boynuna bir dirsek darbesi vuruyor. Ospreay rakibinin omzundan güç alıyor ve onun üstünden atlıyor, o sırada bacaklarını da boynuna doluyor ve Hurricanrana ile atıyor onu. İki isimde kalkıyor ayağa. Ospreay rakibinin üstüne koşuyor ama Drew tam onun suratına BIG BOOT! çakıyor. Will iplere düşüyor ve ileri sekiyor, McIntyre da Snap Scoop Powerslam ile yere vuruyor onu. Drew hemen kalkıp iplerden sekiyor ve bir de Low Angle Big Boot vuruyor ona, hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Ospreay. Drew hemen kaldırıyor onu ve bir kaç yumruk atıyor, sonra da karnına bir kaç diz darbesi vurup taunt yapıyor ve sırtlıyor onu. Drew McIntyre onu havaya fırlatıyor... AMA Ospreay havada onun kolunu yakalıyor ve Arm Drag ile atıyor onu. İki isim de kalkıyor ayağa ve birbirinin üstüne koşuyor fakat Ospreay'den Drew'a Jumping Double Foot Stomp geliyor. Ospreay onu biraz köşeye yaklaştırıyor ve köşeye tırmanıyor, IMPLODING 450 SPLASH!!! yapıyor Will ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de McIntyre atıyor.

Ospreay kalkıyor ayağa ve rakibini de kaldırıyor, tekme atıyor ona ve iplerden sekiyor ama Drew'dan ona Pop-Up Flapjack geliyor. Ve Drew iplerden sekiyor, CLAYMORE vuruyor. Hemen tuş deniyor Drew 1.. 1.75.. 2.. de omzunu kaldırıyor Ospreay. McIntyre saçını arkaya atıyor ve onu kaldırmak için eğiliyor ama Ospreay SMALL PACKAGE alıyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor McIntyre. Ospreay Kip-Up ile ayağa kalkıyor. Drew da şimdi kalkıyor ama Ospreay'den onun karnına Spinning Back Kick geliyor. Ospreay üstüne koşuyor, Drew yumruk sallıyor ama Will eğiliyor ve iplere gidiyor, Handspring Backhand Elbow vurmayı deniyor ama son zıplayışta McIntyre arkadan onun enseye sağlam geçiriyor. McIntyre onu kaldırıyor fakat Ospreay boyundan yakalıyor onu ve Shoulder Jawbreaker yapıyor, tuttuğu gibi dışarı atıyor onu. Fakat McIntyre yere çakılmıyor derken Ospreay'den Baseball Side geliyor. Will iplerden sekiyor ve bir de Suicide Dive!! ile onun üstüne uçuyor. Ospreay hemen rakibini ringe atıyor ve kendisi de aprona, oradan da köşeye çıkıyor. Ospreay köşede, Drew onun üstüne koşuyor ama Will tekme atıyor... Fakat Drew ayağını yakalıyor ve bir anda sertçe çekiyor onu. Ospreay Shooting Star Press hareketi şeklinde yere iniyor ama Drew'dan ona bir Chop Block geliyor. Hemen ardından da tam kafasına Running Knee vuruyor ve yakalıyor, G-SPOT!! yapıyor ona. Ospreay yerde iken Drew bir de ona IRON MAIDEN!!! bağlıyor. Ospreay ringin ortasına çaresiz kalıyor ve iplere de ulaşamıyor, pes ediyor. McIntyre kazanıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Drew-galloway-BIG

Hakem elini kaldırmaya geliyor ama McIntyre ittiriyor onu. Bir taunt atıyor ve ringden inip gidiyor Drew. O sırada bir müzik duyuluyor.

Making A Difference!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Andrade-almas-entrance-2_orig

PWE United States Şampiyonu, Andrade ''Cien'' Almas geliyor.

Almas ringe giriyor ve kemerini belinden çıkartıyor, havaya kaldırıyor ve mikrofon alıyor.

Andrade ''Cien'' Almas: SummerSlam de seni yendim ve bu kemeri kazandım. Senin de rövanş maçın için neler saçmalayacağını tahmin edebiliyorum. Rövanş maçımızın olacağını biliyorum fakat zamanı hakkında benim de bir fikrim yok evlat. Cody Rhodes veya Chris Jericho da bizim dansımıza katılmış olabilir. Ama yine ben kazanan olarak çıkacağım. Andrade ''Cien'' Almas, PWE'nin United States Şampiyonu. Eğer SummerSlam ve bu gece ki maçtan sonra hala toparlanabilirsen gel ve beni bul, seni bu kemer için bir kez daha yeneyim.

Almas mikrofonu bırakıyor, kemerini havaya kaldırıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sheamus'ı ringde görüyoruz, elinde mikrofon var.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Wwe-smackdown-sheamus-vs-swagger-sheamus-30970983-642-361-1899709

Sheamus: Zaman gerçekten çok hızlı geçiyor ve onu tutmak imkansız. PWE SummerSlam I daha dün gibi aklımda. O gün ringe çıktığım zaman karşımda Bray Wyatt vardı. Ortada ise Avrupa Şampiyonluğu. Bray Wyatt'ı tek hamlede alaşağı edip büyük bir zafer kazanmıştım. Başarıya aç bir fellaydım ve beni durdurmanın imkansız olduğu zamanlardı. Dediğim gibi, zaman hızla geçiyor ve Pazar günü PWE SummerSlam II'de ringe çıktım. İlkine göre farklı olan çok şey vardı. Rakibim farklıydı. Amacım farklıydı. Maç türü farklıydı. Ancak! Farklı olmayan tek şey sonuçtu! Maçtan önce söz verdiğim gibi, The Rock'ın dişlerinden bir parça aldım! Dişlerine Brogue Kick vurdum ve tıpkı ısı güdümlü füzeye benzeyen kıçını yere serip üç saniye boyunca yerde tuttum! Rock, bu sefer olmadı fella. Savaşın bitmediğini sana söylemiştim. Tekrar söylüyorum. Aramızdaki savaş hala bitmedi! 1-1 oldu fella. Önce sen sonra ben. Elbette güzel bir final yapacağız ancak şimdi değil. Savaşmamı engelleyecek bazı durumlar ortaya çıktı ve bir süre kimsenin dişlerinden parça alamayacağım. PWE'deki varlığım devam edecek. PWE'ye yakışır bir planım var. Eminim ki bu süprizimi herkes beğenecek. Yolu açın ve The Celtic Warrior, The Great White'ın süprizini bekleyin!

Mikrofonu bırakır ve taunt atar. Kameralar arka alana döner.

Kameralar arka alana geliyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Balorinterviewxwl1

Bu akşam Universal Kemerinden çekilen Finn Balor ekranlara geliyor. Muhabir onu yaklaşıyor ama Balor mikrofonu alıyor ve onu ittiriyor.

Finn Balor: Bu sadece bir uyarı, başka bir şey olarak algılamayın. Çünkü ucu ciddi yerlere dokunacak. Ben SummerSlam II Main Event'in de Goldberg'i yendim ve Universal Kemerini kazandım. Fakat bu gece ise kazanma yöntemin beğenilmediği için kemerimi boşa çıkardılar ve sonra ki Special Event için Goldberg ile Hell in a Cell maçına koyuldum. Bunun yanında teselli olsun diye tekrar Main Event maçına koydular. Çok teşekkür ederim, bu çok yardımcı olacaktır. Fakat burada ki asıl sorun ise Vince McMahon'ın tehlikeli bir kumar oynaması idi. Ve o da yanlış oynadı. Hem de çok yanlış. Umarım beni duyuyorsundur Vince, çünkü yanlış bir hamle yaptın. Ben Goldberg'i yenerek o kemeri kazandım ve bunu bir daha yapacağım. Fakat senin yaptığın hatayı telafi etmenin bir yolu yok. Senin için üzülürdüm ama sana gelecek olanlar benim elimden olacağı için üzelemiyorum da. Ama beklemen gerekecek. Bir süreliğine fakat sonra sıra sana gelecek.

Balor kamerayı ittiriyor ve gidiyor. Kameralar da ringe dönüyor.

Space Demantia!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Sami1

''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Next Level!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Roderick-strong

PWE Television Şampiyonu, ''The Messiah of the Backbreaker'', Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

PWE Television Championship Match

Roderick Strong (c) vs Sami Callihan

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Callilhan hemen Strong'a koşuyor ve Turnbuckle'a ittirip Shoulder Block indiriyor art arda. Daha sonra alıyor ve diğer Turnbuckle'a fırlatıyor Callilhan. Maç gerçekten hızlı başladı. Callilhan koşarken Strong, Callilhan'a sert bir Sick Kick geçiriyor! Strong tuşa gidiyor 1…2…2,33 Sami Callilhan Kick Out! Strong şimdi Callilhan'ın tepesine çıkıyor ve Callilhan'ı yerde yumruklamaya başlıyor ve üstünden inip Headlock'a alıyor. 1 Dakika boyunca Callilhan'ı yerde tutuyor ama Callilhan birden hareketleniyor ve yarı ayağa kalkıyor. Strong'un karnına dirsekler atıyor, bir de suratına yumruk atıyor, Strong bırakıyor ve Callilhan, kafasına bir yumruk atıyor bir de Dropkick atıyor. Strong kalkıyor ve Callilhan'nın üstüne gidiyor ama Callilhan Strong'u Bodyslam ile yere seriyor. Daha sonra yerde ki Strong'u tekmeliyor biraz ve hafif geri çekilip bir taunt atıyor ve Kafasına bir Jumping Knee Drop yapıyor! Strong Turnbuckle'a gidiyor ve destek alarak ayağa kalkıyor. Callilhan arkadan yaklaşıyor ve Olympic Slam yapıyor! Strong sırtını tutarak kalkıyor, Callilhan Swinging Neckbreaker deniyor ama Roderick Strong Reverseliyor ve Callilhan'nın karnına tekme atıp Power Breaker yapıyor! Bide yetinmeyip Turnbuckle'a çıkıyor ve Diving 450 Frog Splash vuruyor Roderick Strong! Tuşa gidiyor Roderick, 1...2…2,66 Sami Callilhan Kick Out! Callilhan'nın üstüne birde Jumping High Knee ile atlıyor! Strong daha yeni başladım dercesine Callilhan'a bakış atıyor. Callilhan şimdi ayağa kalkmaya çalışırken Strong onu yakalıyor ve CX '02 vuruyor! Strong şimdi Callilhan'ın kalkmasını bekliyor. Callilhan ayağa kalkınca Death By Roderick yapcakken Callilhan havaya kalkmıyor! Strong uğraşsada Callilhan Strong'un karnına yumruk atıyor. Strong eğilince alıyor onu ve Headlock Driver! Callilhan sürünerek tuşa gidiyor 1…2…2,77 Roderick Strong Kick Out! Callilhan şimdi Strong'un bacağını yakalıyor ve Stretch Muffler yapıyor! Strong bağırmaya başlıyor! Callilhan, Strong'un ayağını o kadar çekiyor ki nerdeyse kendi kafasına deycek! Strong şimdi iplere deymeye çalışıyor tam deycekken Callilhan kilidi bırakıyor ve bu sefer Strong'u ringin ortasına sürükleyip Stretch Muffer yapcakken Strong, Callilhan'a tekme atıyor. Callilhan sinirleniyor ve Strong'u ayağından tutarak Turnbuckle'ın yanına götürüyor. Şimdi Callilhan Turnbuckle'a çıkıyor ve Roderick'in ayağına Diving Double Foot Stomp vuruyor! Roderick acıdan yerde zıplamaya başlıyor! Callilhan tuşa gidiyor 1…2…2,99 Roderick Strong Kick Out! Callilhan iyice sinirleniyor ve Strong'un kalkmasını bekliyor. Strong'dan ses çıkmayınca onu alıyor ve ayağa kaldırıyor. Headlock Driver yapcakken Strong reversliyor ve Russian Leg Sweep yapıyor! Strong zıplayarak Callilhan'ın ayaklarına geçiyor ve Strong Hold bağlıyor! Callilhan da bağırıyor! Sami ringin ortasında kalıyor. Strong kendinden gayet emin. O sırada bir müzik duyuluyor.

Phenomenal!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* AJ-Styles-Entrance

PWE Television Kemeri için #1 Contedner olan, ''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

Styles yavaş yavaş ilerliyor. Strong da ona bakarken AJ Styles ringe iyice yaklaşıyor. Roderick Strong kilidi bırakıyor ve iplere gidiyor. Bağırıyor ona, istiyorsan gel diyor. Triple H ona maça odaklan diye bağırıyor ama Strong onu duymuyor bile. AJ Styles ise sadece ona bakıyor. Strong bir şey söyle veya yap adam diyor. O sırada arkadan Callihan yaklaşıyor ve ROLL UP!!! alıyor Strong'u... AMA hemen onu bırakıyor Sami ve ayağa kalkınca Bicycle Kick geçiriyor ona. Sami onu yerden kaldırıyor hemen ve HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor. Callihan tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Sami Callihan yeni PWE Television Şampiyonu oluyor.

Callihan köşeye çekiyor kendini ve kemerini alıyor. Bu arada AJ Styles ringe giriyor. Callihan köşede ayaklanıyor ve onun karşısına geçiyor, kemeri kaldırıyor havaya. Artık şampiyon benim diyor. AJ tavrını hiç bozmuyor ve Roderick Strong ayaklanıyor, ne yaptın diyor Styles'a ve Callihan'ı ittiriyor oradan. Styles da tavrını korumaya devam ediyor. Strong öfke ile ona bakarken arkadan Callihan kemer ile koşarak geliyor ve Strong'un kafasına geçiriyor, o da Styles'a çarpıyor ve ikisi de düşüyor. Callihan ayağa kalkan Styles'a Lariat çakıyor ve takla attırıyor ona. Sonrasında Sami Strong'u kaldırıyor ve Sitout Powerbomb yapıyor ona. Callihan hemen kalkıyor ve Styles'ı yakalıyor, HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor ona da.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* CallihanChamp.jpg.pagespeed.ce.q7xtLxegTS

Sami Callihan Television Kemerini alıyor ve yere oturuyor, yoruldum diyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada bir maç daha var.

Live for the Moment!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* WWE-news-Matt-Hardy

Matt Hardy geliyor.

Fearless Warrior!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Kalisto_bio--fb45c5e2c06a1a008c9f0c40834c917d

''The King of Flight'', Kalisto geliyor.

Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

Born to Raise Hell!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Zack-Sabre-Jr

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

Tag Team Match

Matt Hardy & Kalisto vs Alberto Del Rio & Zack Sabre Jr.

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ringte Kalisto ve Del Rio var. Del Rio rakibine hemen hamle yapmak istiyor ancak Kalisto eğilip arkasına geçiyor ve bacağına sert bir tekme atıyor. Arka arkaya tekmeler vuruyor Kalisto! Del Rio tek bacağının üstünde sekiyor darbelerin acısından! Kalisto bu kez Del Rio'nun diğer bacağına çalışıyor ve Del Rio yere düşüyor! Ancak hemen dizlerinin üzerine kalkıyor. Kalisto iplerden sekiyor ve dizlerinin üzerindeki rakibine HURRICANRANA yapıyor! Del Rio kafasını sertçe yere vuruyor!! Kalisto hemen tuş deniyor. 1...2 olmadan atıyor Del Rio. Kalisto boynundan tutup kaldırmak istiyor rakibini. Del Rio bir anda kalkıyor ve Kalisto'yu da kaldırıyor! SIDE SLAM ile yere çakıyor! Kalisto çabuk kalkıyor! Del Rio ona fırsat vermeden yakalıyor kafasından köşeye doğru itiyor. Kalisto köşeye yapışınca Del Rio'da üzerine koşuyor ve CORNER CLOTHESLIEN vuruyor! Ardından yine kafasından tutuyor ve kendi köşesine getiriyor. Şimdi Sabre tag alıyor ve ringe giriyor. Kalisto'nun karnına sert bir tekme atıyor! Ardından köşeye itiyor ve Kalisto kafasını köşeye vuruyor! Sabre'de arkasından tuş pozisyonuna alıyor onu! 1...2... atıyor Kalisto! Sabre vakit kaybetmeden köşeye çıkıyor! Kalisto ağır ağır kalkıyor yerden. Sabre'den DIVING CROSSBODY!!!! Yine tuş deniyor! 1...2...2.45'te atıyor Kalisto! Sabre yerdeki rakibini kolundan çekiyor ve yine Del Rio'ya tag veriyor. Del Rio Kalisto'nun koluna sert bir tekme vuruyor. Ardından kafasından kafasından tutup kaldırıyor. HEADBUTT vuruyor önce! Kalisto iplere yaslanınca CLOTHESLINE vuruyor!!! Ancak Kalisto apronda kalıyor! Del Rio'da taunt atıyor ringin ortasında! Kalisto iplerden destek alarak kalkıyor! Del Rio ona doğru geliyor yine. Kalisto iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD SLING BLADE!!!! İkiside yerde! Kalisto sürünüyor ve Matt Hardy sounda maça giriyor! 

Del Rio kalkıyor ayağa. Matt koşuyor ve SHOULDER BLOCK ile yere seriyor. Del Rio yine kalkıyor ve bir SHOULDER BLOCK daha! Del Rio zorlanıyor kalkmakta! Matt onu kaldırıyor ve INVERTED NECKBREAKER!! Şimdi köşeye çıkıyor Matt Hardy! Köşede bir taunt atıyor ve DIVING ELBOW DROP!!!! Hemen tuş deniyor! 1...2...2.50! Sabre bozdu tuşu!!! Kalisto bunu görünce dalıyor ringe! Sabre'ye koşuyor ve STEP-UP ENZUIGIRI vuruyor!!!! Matt ve Del Rio'da aynı anda kalkıyorlar! Kalisto iplerden destek alarak kalkmaya çalışan Sabre'yi tutuyor boynundan! Matt'de Del Rio'nun karnına tekmeyi vuruyor ve yakalıyor boynundan! Kalisto'dan Sabre'ye SALIDA DEL SOL! Aynı anda Matt'den Del Rio'ya TWIST OF FATE!!!! Matt hemen tuş deniyor. 1...2...3! oluyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Kalisto-Winning-The-Match-Awl1081
17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Matt_Hardy_bio

Matt Hardy ve Kalisto ikilisi bu maçtan galip ayrılıyor. Onlar taunt atarken kameralar da arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara The Rock geliyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 261

Maç öncesi hazırlandığını görüyoruz. Onun yanına birisi yaklaşıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 008_backstage_20140406hm_0085-1758386816

Bu Roman Reigns!

Roman Reigns: Maç için hazır mısın kuzen ? Yumruklarını iyi kullanman gerekecek. Cesaro zorlu bir rakip.

The Rock: İnan bana kuzen. Buna hazırım. Ve o Ajan 47 ne kadar güçlü olursa olsun The Rock bu gece onun kıçını tekmeleyecek ve Intercontinental Kemerini kazanacak.

Roman Reigns: Eğer sen öyle diyorsan öyledir.

O sırada Eric Bischoff oradan geçiyor, Reigns ona sesleniyor.

Roman Reigns: Bischoff, buraya bak.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* 29

Bischoff telefonunu kapatıyor ve ona dönüyor.

Eric Bischoff: Ne oldu ?

Roman Reigns: Kuzenim Rock ve Cesaro'nun Intercontinental Kemeri için maça çıkmasına bir sözüm yok ama söylemeden edemeyeceğim. O kemeri kaybettim ve rövanş maçı alamadım. Bu gece biri Intercontinental Kemer maçına çıkacaksa o ben olmalıydım bence. SummerSlam da Brock Lesnar'a yaptıklarımı gördün. O kemeri de onun yüzünden kaybetmiştim. Kararı veren kimse ondan şüphe duyuyorum.

Eric Bischoff: Karar Vince'e aitti evlat. Bu gece için yapabilecek bir şeyin yok. Belki bir daha ki sefere.

The Rock: Endişelenme kuzen, o kemer bu gece aileye geri dönüyor.

Herkes yönüne gidiyor, kameralar da ringe dönüyor.

The Rock Says!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* A-Star-Entry-Of-The-Rock-In-WWE-Arena

''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Swiss Made!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

Yeni Intercontinental Şampiyonu Cesaro geliyor.

PWE Intercontinental Championship Match

Cesaro (c) vs The Rock

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İki isim bir anda Lock Up'a giriyorlar. Rock üstün geliyor ve köşeye kadar götürüyor rakibini! Ancak Cesaro sert bir dirsek vuruyor! Yüzünü rakibine dönüyor ve bir de yumruk vuruyor! Rock karşılık vermek istiyor ancak Cesaro eğiliyor ve arkasına geçiyor! Şimdi Rock köşede! Cesaro arka arkaya yumruk darbeleri indiriyor! Ardından karnına sert bir tekme vuruyor! Rock köşede kalıyor! Cesaro geriliyor ve RUNNING EUROPEAN UPPERCUT! Cesaro rakibinin hala köşede kaldığını görünce yine geriliyor ve tekrar koşuyor! Ama Rock geliyor ve sert bir LARIAT vuruyor!! Cesaro böcek gibi yapışıyor yere! Rock kısa bir süre onu süzüyor. Ardından Cesaro'nun hareketlendiğini görünce boynuna yapışıyor ve kaldırıyor. Şimdi EXPLODER SUPLEX! Tuş deniyor Rock. 1...2... atıyor Cesaro. Rock rakibinin tek kolundan ve kafasından yakalıyor. HEAD LOCK pozisyonundalar! Rock şiddetti arttırıyor yavaş yavaş. Ama Cesaro tek ayağını yere basıyor! Ardından diğeri! Şimdi kalkıyor. Sağdan bir dirsek çakıyor! Bir tane daha! Rock kilidi gevşetince bir tane de soldan çakıyor Cesaro! Şimdi kurtuluyor ve iplere koşuyor! İplerden sıçrıyor ve SWINGING UPPERCUT!!! Rock sarsılıyor ama düşmüyor! Cesaro tek hamlede köşeye çıkıyor! Rock ona dönünce DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!! Tuş pozisyonundalar! 1...2... atıyor Rock! Cesaro hakeme bakıyor ve kalkıyor ayağa! Şimdi Rock'ın bacaklarından tutuyor ve SHARPSHOOTER pozisyonuna almaya çalışıyor! Ama Rock itiyor onu bacaklarıyla! Şimdi kalkıyor Rock. Rock kalkarken Cesaro koşuyor ona doğru. Rock'tan SPINEBUSTER!!!! SPINEBUSTER ile yere seriyor Rock!

Şimdi rakibinin baş ucuna geliyor! Dirsekliğini çıkarıyor ve taunt atıyor People's Elbow için! Ardından iplere koşuyor ve sekiyor! Şimdi diğerine! Rock diğerine giderken Cesaro ayağa kalkıyor! Rock iplerden döndüğü anda RUNNING EUROPEAN UPPERCUT vuruyor Cesaro! Rock iplere yapışıyor!! Cesaro karşı iplerden sekiyor ve CLOTHESLINE ile dışarı atıyor Rock'ı!!! Ringte taunt atmaya başlıyor ardından! Rock ringin dışında yavaş yavaş kalkmaya başlıyor. Cesaro ipleri tutuyor SOMERSAULT PLANCHA ile atlıyor!!!!! Şimdi ikiside dışarda yerdeler! Hakem double count out için saymaya başlıyor! İlk kalkan Cesaro oluyor. Rock bariyerlerden destek alarak kalkıyor. Cesaro koşuyor! Rock çekildi!!!! Cesaro bariyerde asılı kalıyor adeta!!! Rock fırsatı kullanıyor ve arka arkaya diz darbeleri indiriyor rakibinin karına! Hakem 6'ya geldiğine Rock rakibini alıyor ordan. Şimdi ringe sokuyor. Ardından kendisi de giriyor. Cesaro ağır ağır emekleyerek köşeye geliyor ve köşeye tutunarak kalkıyor. Rock koşuyor ona doğru! CORNER CLOTHESLINE! Şimdi bir daha geriliyor. Yine koşuyor! Cesaro çekildi!!!! Rock köşeye çarpıyor!!!! Rock darbenin etkisiyle birkaç adım geri geliyor! Cesaro arkasından DROPKICK vuruyor! Rock ikinci iplere düşüyor şimdi! Cesaro karşı iplerden sekiyor ve SWISS ONE NINE!!!!! Rock darbeyi alınca ayağa kalkıyor! Cesaro apron tarafından iplerden sıçrıyor! SPRINGBOARD CROSSBODY!!!! Tuş pozisyonundalar! 1...2... atıyor Rock!!! Cesaro sinirleniyor! Şimdi eliyle bitti işareti yapıyor! Yerdeki rakibini NEUTRALIZER pozisyonuna almaya çalışıyor. Olmuyor! Tekrar deniyor ama Rock yine çırpınıyor ve kurtuluyor! Cesaro bir kere daha denemek isterken Rock boynunun üzerinden arkaya atıyor onu!!!!  Cesaro düşüyor ancak hemen kalkıyor. Kalkar kalkmaz Rock'ın üzerine koşuyor! Rock çekilince Cesaro iplerden sekiyor! Döndüğü anda Rock yakalıyor onu!!! VE ROCK BOTTOM!!!! ROCK BOTTOM!!!!! Rock tuş deniyor!!!! 1...2...3!!!! oluyor. Rock Intercontinental Kemerini kazanıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* The-Rock-wins

Cesaro'nun Intercontinental Kemeri saltanatı kısa sürüyor. Rock güzel bir maçın ardından yeni şampiyon oluyor. Rock taunt atarken bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Roman-Reigns-Entrance-AWl1070

Rock'ın kuzeni Roman Reigns geliyor.

Reigns ringe giriyor ve alkışlamaya başlıyor. Rock ve Reigns ringin ortasında sarılıyorlar. Reigns onun elini kaldırıyor, Rock da kemerini kaldırıyor. Kuzenleri bir arada görüyoruz, ikisi de son derece mutlu, aile içi huzurları var. The Rock kemeri aşağı indiriyor.... Roman Reigns kemeri onun elinden alıyor ve yere seriyor.....

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Wwe-rumors-roman-reigns-the-rock-kept-away-wrestlemania-32-fans-boo-900x440

Rock ne yapıyorsun kuzen diyor ama Roman bir şey demiyor, yeri gösteriyor. Rock kemerini almak için eğiliyor. Reigns ona bir yumruk patlatıyor!!! Ve bir tane daha patlatıyor. Neler oluyor bu ringde. Roman onu kaldırıyor ve Headbutt darbesi ile yere yıkıyor. Arenada biraz sessizlik oluyor ama sonrasında ise çok karışık tezahüratlar geliyor. Rock ayağa kalkıp arkasını dönüyor, Reigns onun suratına Big Boot geçiriyor. Reigns iplere baskı uyguluyor ve böğürüyor, taunt atıyor. Rock kalkıyor ayağa ve SPEAR!!! geliyor. Roman Reigns kuzenine Spear yapıyor ve mikrofon alıyor Reigns. Aynı zamanda kemeri de alıyor.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* Maxresdefault

Roman Reigns: Burası benim imparatorluğum. Bu imparatorluğu daha önce bir kaç kez kurdum ama hep bir sebepten veya kişiden dolayı yıkıldı. Ama şu an itibari ile küllerinden yeniden doğdu. Ve benim imparatorluğum da kimse benim hakkımı alamaz. 2 Ay önce PWE Intercontinental Şampiyonu idim ve Alberto Del Rio'ya bu kemeri kaybettim. Geri alacak iken de Brock Lesnar yüzünden alamadım. Gördüğünüz gibi SummerSlam de Lesnar'ın icabına baktım ve bu güzelim kemere gözümü çevirdim. Ama Del Rio kemeri Cesaro'ya kaybetmişti. Sorun değil, kemeri ondan alacaktım. Fakat gecenin başında Vince McMahon benim yerime kuzenim olan Rock'ı Cesaro ile bu kemer için karşılaşmasını seçti. Bu imparatorlukta kimse benim hakkımı alamaz, kuzenim bile. Ama eğer alırsa ki bunun bedelini fazlası ile öder. Az önce bunları gördük. Ve sözüm sözdür. Kuzenim kıçını tekmeleyip Intercontinental Kemerini geri alacağım. Believe That.

Reigns mikrofonu atıyor ve kemer ile taunt yapıyor. Biz de şovun sonuna geliyoruz.
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 17 Mayıs 2017, 21:03

Güzel şov olmuş elinize sağlık. Emziği ağzından alınmış çocuk gibi oldum şuan
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 17 Mayıs 2017, 21:30

ohhh bu gidişle beşinci ana kemer de gelicek emeğinize sağlık
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyPerş. 18 Mayıs 2017, 09:41

WHC mi ? Kulaga güzel geliyor.
Uchiha Itachi
Jobber
Jobber
Uchiha Itachi

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*   17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT* EmptyC.tesi 20 Mayıs 2017, 20:22

Ospreay kardeşimiz istediği kadar deneyebilir. Elinize sağlık.

17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası