PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 
 

 PWE X-Rated II Main Show *BANT*

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer
The Charismatic Enigma

Mesaj Sayısı : 4826
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 19
Nerden : Antalya

MesajKonu: PWE X-Rated II Main Show *BANT*   Paz 04 Haz. 2017, 20:59


One Step Closer çalıyor ve pyrolar patlıyor. X-Rated II'nin ana şovu başlıyor. Kameralar spikerlere dönüyor.Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Bir PWE Special Event'ini daha sizlere aktaracağız.

Jerry Lawler: 1 Saatlik Pre Show bitti ve şimdi ise asıl aksiyon başlıyor. Büyük maçlarımız var bu akşam.

Jim Ross: Aynen öyle, Television Kemeri için bir Merdiven Maçı, Universal Kemeri için Hell in a Cell maçı var. Randy Orton ve Drew McIntyre da yumruklarını konuşturacak.

Jerry Lawler: United States Kemeri için Fatal 4 Way, Intercontinental Kemeri için Triple Threat ve PWE World Heavyweight Kemer için de Hardcore Maçımız var. Bunlara ek olarak da 8 Man Tag Team maçı var.

Jim Ross: Hep dediğim gibi, bu gece bir çok kader belirlenecek, bir çok kaderin yönü belli olacak. Tabi ki Vince McMahon'ın da yapacağı bir duyuru var.

Jerry Lawler: Senin gibi bende sabırsızlanıyorum ve aldığım habere göre Vince McMahon duyurusunu şimdi yapacakmış. 

Kameralar arka alana gidiyor. Ekranlara PWE Başkanı Vince McMahon geliyor.


Kameralar patrona yaklaşıyor.

Vince McMahon: Daha önceki şovda belirttiğim gibi sizleri ilgilendiren bir duyurum var. Öncelikle...

???: Afedersiniz bölmek zorundayım.

Vince McMahon: Umarım duyurumu bölecek kadar önemli bir konudur.


Sami Zayn kadraja giriyor.

Sami Zayn: Aslında sadece beni değil, şirketi ilgilendiren bir durum. Artık bir kemer şansı hak ettiğimi düşünüyorum, buradaki insanlar benim için tezahürat yaptıkları zaman daha da heycanlanmalarını istiyorum. Bu nedenle bu kemer şansı sadece beni ilgilendirmiyor, aynı zamanda herkesi ilgilendiriyor. Sadece bir şansa ihtiyacım var, daha önce adam akıllı hiç bir şans elde edemedim ama bana verilen bir şans ile pişman olmayacağınızdan eminim.

Vince McMahon: Madem kendine güveniyorsun bir şeyler ayarlamaya çalışırım.

Sami Zayn: Teşekkürler, pişman olmayacaksınız.

Sami Zayn gider.

Vince McMahon: Üzgünüm ama Duyuruyu şov vakitleri nedeniyle ertelemek zorundayım. Şovun ilerleyen kısımlarında duyurumu yapacağım.

Kameralar ringe dönüyor.


Break The Walls Down!


''Y2J'', Chris Jericho geliyor.


Kingdom!''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.Just One!Will Ospreay geliyor.Making A Difference!PWE United States Şampiyonu, Andrade ''Cien'' Almas geliyor.

Fatal 4 Way Match for PWE United States Championship


Andrade ''Cien'' Almas (c) vs Will Ospreay vs Cody Rhodes vs Chris Jericho

Zil çalıyor, Jericho Ospreay'nin üzerine doğru gidiyor, Ospreay ile Jericho yumruklaşmaya başlıyor, Rhodes müdahale etmek isterken Almas onu yakalıyor köşeye çekip yumruklamaya başlıyor, Rhodes köşeden destek alarak ayakta kalmaya çalışıyor, Almas Rhodes'u köşeye çıkarıyor, Almas'da köşeye çıkıyor VE SUPERPLEX!! ama Jericho yumruklaşmadan üstün çıktığı gibi Almas'a arkadan saldırıyor, Almas sersemliyor ama köşeden düşmüyor, Jericho Almas'ı bacağından çekip yere seriyor, Almas yerdeyken Ospreay Jericho'yu arkadan yakalıyor Inverted Suplex yapıyor, Ospreay Rhodes'un olduğu köşeye yöneliyor ama Rhodes'dan MOONSAULT GELİYOR!! Ospreay ringin dışına yuvarlanıyor, Almas iplere tutunarak ayağa kalkıyor ama Rhodes onu yakalıyor iplere yolluyor, Almas iplerden takla ile sekiyor VE SPINNING HEEL KICK VURUYOR!! Almas soluklanamadan Jericho'dan DIVING CROSSBODY GELİYOR!! Jericho devamında tuşa gidiyor 1...2...attı. Jericho Lionsault için iplere gidiyor ama iplere giderken Ospreay ringe giriyor, Jericho onu yumruklamaya balıyor ama Ospreay Knee vuruyor, Jericho karnını tutarken Ospreay Jericho'yu omzuna alıyor ama Rhode'dan FRONT DROPKICK GELİYOR!! Jericho Ospreay'nin ozmundan düşüyor, Ospreay apron'a doğru sürükleniyor, Jericho iplere tutunarak kalkıyor , Rhodes Jericho'yu yakalıyor ama Jericho Rhodes'un suratına Elbow vuruyor, Jericho Rhodes'u iplere yolluyor, Jericho Rhodes'un arkasından geliyor, Rhodes iplere basıyor VE DISASTER KICK VURUYOR!!! Almas arkadan Rhodes'u omuzlarına alıyor VE BRIDING GERMAN SUPLEX YAPIYOR!!! Almas ayakta soluklanmak isterken Ospreay'den SPRINGBOARD FOREARM SMASH GELİYOR!! ama Almas son anda çekiliyor, Ospreay boşa atlıyor, Ospreay hızlıca kalkmaya çalışıyor ama Almas köşeye doğru koşuyor ve EL TORNILLO YAPIYOR!! Almas köşeye çıkıyor, Jericho ayaklanmaya başlıyor, Almas'dan Flying Clothesline vuruyor ama Jericho'dan CODE BREAKER GELİYOR!! Almas ringin dışına yuvarlanıyor, Jericho iplere gidiyor ve Ospreay'e LIONSAULT YAPIYOR!! Jericho tuşa gidiyor 1...2...2.555... Rhodes bozuyor.

Rhodes Jericho'yu kaldırıyor ringin dışına yolluyor, Rhodes ringin dışından iki tane masa alıyor, masaları kuruyor, Jericho ayağa kalktığı gibi Rhodes'a arkadan saldırıyor, Rhodes yerdeyken Ospreay'den Jericho'ya SUICIDE DIVE GELİYOR!! Ospreay Jericho'yu iki masanın ortasına taşıyor, Ospreay köşeye çıkıyor VE 450 SPLASH YAPIYOR!!! iki masada kırılıyor, Ospreay Jericho'yu ringe sokuyor ama Almas aprond'dan Ospreay'e KNEE DROP YAPIYOR!!! Almas ringe giriyor Jericho'yu tuş deniyor 1..2...2.666.. Rhodes bozuyor. Rhodes Almas'ı kaldırıyor ama Almas Headbutt vuruyor, Rhodes sersemliyor , Almas Rhodes'u iplere yoluyor, gelirken Almas onu yakalıyor ve SNAP SCOOP POWERSLAM YAPIYOR!!! Almas taunt yapıyor, arkasını döndüğü gibi Ospreay'den SUPERKICK GELİYOR!! ama Almas altından sıyrılıyor, Ospreay tekrar ona yöneliyor Almas tekme atıyor ama Ospreay tekmeyi yakalıyor ardından Almas'ı bacağından ileri itiyor VE SUPERKICK!! Almas yerde kalıyor, Rhodes'dan Ospreay'e ROLL UP!! 1... ama Rhodes hızlıca bırakıyor Ospreay ayağa kalkar kalkmaz Rhodes'dan ROUNDHOUSE KICK!! Ospreay yere düşmeden Rhodes onu tekrar yakalıyor VE GOURDBUSTER YAPIYOR!!!  Rhodes tuşa gidecekken Jericho ona arkadan saldırıyor, Rhodes yere düşüyor, Jericho onu tekmeleyerek ringin dışına atıyor ve Ospreay'i tuş etmeyi deniyor 1...2...2.777...attı. Jericho taunt yapıyor Almas yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor ama Rhodes ringe giriyor tekrar, Jericho ona elini uzatıyor, Rhodes elini sıkacak iken Jericho'dan Lariat geliyor, ama Rhodes sıyrılıyor VE SITOUT SIDE SLAM YAPIYOR!! Jericho ringin dışına yuvarlanıyor, Almas ayağa kalktığı gibi Rhodes'a Clothesline vuruyor ama Rhodes ondan da sıyrılıyor, Almas'ı arkadan yakalıyor VE CROSS  RHODES!!! tuşa gidiyor 1...2...3!! Cody yeni şampiyon oluyor.Dostu Chris Jericho onu sırtından bıçaklamış olsa da Cody Rhodes United States Kemerini kazanmayı beceriyor. Kemeri alıp köşeye çıkıyor Cody, büyük bir galibiyet eldi etti bu gece. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka da Goldberg ekranlara geliyor.Goldberg: Karşımda fazladan Balor'ın olmayacağı bir maç. Bundan daha iyi olan tek bir şey var, o da Balor'ın kaçacak bir yeri olmaması. eni tanımıyorsun, hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun, Finn, eğer beni tanısaydın bu günlere ne zorluklarla geldiğimi anlardın. Senden çok farklıyım, ama bunu senin gibi ifade etmeme gerek yok, kendimi soyut bir güce adamama gerek yok, bunu yaşadıklarımı gören insanlar anlıyor. Karşıma engelden fazlası çıktı ve hiç birinde arkamı kollayan bir korkak yoktu. Kaçacak yerin olmadığında ve yapacakların kısıtlanmadığında beni ne kadar zorlayabileceğini merak ediyorum, şahsen adaletsizlik ile alınan ünvanımı bir üzerimde bir çizi bile olmadan kazanmayı düşünüyorum.

Kameralar ringe dönüyor.Shot'Em!

Adam Cole, The Young Bucks, Karl Anderson, Bullet Club geliyor.


God's Gonna Cut You Down!

Dolph Ziggler, The Usos ve Luke Harper, EZ/DZ geliyor.

8 Man Tag Team Match


Bullet Club (Adam Cole & The Young Bucks & Karl Anderson) vs EZ/DZ (Dolph Ziggler & The Usos & Luke Harper)


Karl Anderson ve Dolph Ziggler ringde. Zil çalıyor ve maç başlıyor, iki takım biraz atışıyor. Anderson ve Ziggler ringin ortasına geliyor. Anderson ona Too Sweet tauntu yapıyor ama Ziggler ona Open Handed Chop vuruyor ve arena inliyor. Devamında da bir FAMOUSER! yapıyor. DZ tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de Matt Jackson tuşu bozuyor ve ringden çıkıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve bir süre ona bakıyor. Anderson'ı kaldırıyor ama Karl onun karnına bir yumruk atıyor. Bir de suratına yumruk sallıyor Anderson ama Dolph blokluyor ve Arm Drag ile atıyor onu. Anderson yerde iken Ziggler ona bir kaç tekme atıyor ve ayağa kaldırıyor, karnına tekme atıyor, Vertical Suplex ile kendi köşesine doğru atıyor. Jimmy Uso tag istiyor ve Ziggler da tag veriyor ona, Jimmy'den Karl'a Springboard Splash geliyor. Jimmy tuş deniyor 1.. 1.15.. de Anderson atıyor. 

Jimmy onu kaldırıyor ve Wrist Lock bağlıyor, arkasına geçiyor ve sırtına vuruyor. Anderson yere düşüyor, yarı ayakta. Jimmy bir de sırtına tekme atıyor. Jimmy Uso taunt yapıyor ve rakibini kaldırıyor ama Anderson onu ittiriyor ve karnına bir tekme atıyor. Jimmy karnını tutarken Anderson da bir kaç kez boynuna dirsek darbesi vuruyor ve DDT yapıyor. Anderson Jimmy'yi kaldırıyor ve Inverted Atomic Drop yaptıktan sonra yumruk atıp yere deviriyor onu. İplerden geriliyor Karl ve bir de Low Angle Big Boot vuruyor. Anderson tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Jimmy. Bu arada Harper ringe girecek gibi oluyor ama tuş atınca girmiyor. Anderson da bunu görüyor ve o köşeye koşup Harper'a vuruyor. Anderson geri çekilip sırıtıyor. Harper hemen aprona çıkıyor ve öfke soluyor, hakem ringe girmesine izin vermiyor. Anderson arkasını dönüyor, Jimmy ona SUPERKICK!!! vuruyor.... HAYIR! Karl son anda bacağını yakalıyor ve ona Spinebuster çakıyor, Nick Jackson'a tag veriyor. Nick ringe giriyor ve ayağa kalkan Jimmy'ye Dropkick vuruyor. Jimmy geri takla atıyor ve hızını alamıyor, kendi köşesine kadar hıza ilerliyor ve Jey Uso'ya tag veriyor. Nick de oraya koşuyor ama yetişemiyor, Jey de onun üstüne DIVING CROSSBODY ile atlıyor. Fakat darbe etkisi ile Nick düşünce geri takla atıyor ve Jey'i de tutarak ayağa kalkıyor. Nick ona bir Backbreaker yapıyor ve Matt'e tag veriyor. Nick Jey'i omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor ve tutuyor onu öylece. Matt de koşuyor ve Corkscrew Neckbreaker (on to the Knee) yapıyor. Matt de Adam Cole'a tag veriyor. Nick yerde ki Jey'e Standing Moonsault, Matt ise Leaping Leg Drop yapıyor. Matt ve Nick ayağa kalkıp karşı köşeye gidiyorlar, Ziggler ve Harper'a vuruyorlar, onları düşürüyorlar. İkisi de iplerden sekiyorlar ve onların üstüne Suicide Dive ile uçuyorlar. Nick Ziggler'a, Matt de Harper'a uçuyor... AMA! Harper devrilmiyor fakaat Anderson ona Rocket Kick! vuruyor. Adam Cole da köşede taunt atıyor ve Jey'e FROG SPLASH!!! yapıyor. Adam Cole tuşa gidiyor 1... 2... oluyor....

Jimmy Uso bir anda ringe giriyor ve tuşu son anda bozuyor. Cole ve Jimmmy aynı anda kalkıyor ayağa, Jimmy ona Backhand Chop vuruyor ve omuzluyor, Samoan Drop yapıyor.  Karl Anderson arkadan ringe giriyor ve onu çevirip GUN STUN yapmayı deniyor ama Jimmy onu iplere doğru itiyor. O sırada DZ aprona çıkıyor ve onu yakalıyor, Hot Shot yapıyor. Sonrasında da onu Suplex ile dışarı atmak için kaldırmayı deniyor ama beceremiyor. DZ ikinci kez kaldırıyor fakat ayakları havada iken Anderson bacaklarını Jimmy Uso'nun boynuna doluyor! Ziggler Anderson'ı Suplex ile dışarı atarken Anderson da Jimmy'yi Hurricanrana ile dışarı atıyor. Bu arada Adam Cole da ayaklanıyor ve Ziggler'a yöneliyor ama o sırada Jey Uso da ayaklanıyor ve Cole'u saçından yakalıyor, tutup geri çekiyor. Cole ayağa kalkıyor ve Jey Clothesline ile onu indiriyor ve Dolph Ziggler'a tag veriyor. Ziggler hemen köşeye çıkıyor, Cole ayağa kalkıyor ve Dolph ona Missile Dropkick ile atlıyor. İkisi de kısa sürede kalkıyor ve Dolph onun dizine bir tekme atıyor ve yakalıyor onu, Rolling Release Suplex! yapıyor. Ziggler hemen tuşa gidiyor 1.. 1.25.. 1.75.. de atıyor Cole. Ringin dışında ise Karl Anderson Jimmy Uso'yu bariyerle fırlatıyor, arkasını dönünce Harper ona Running Big Boot vuruyor ve Harper arkasını dönünce Young Bucks onun dizlerine Superkick! vuruyor. Dolph Ziggler da ayağa kalkıyor. Matt Jackson ringe giriyor ve onun üstüne doğru koşuyor ama DZ şık bir hareket ile yana kayıp enseden onu iplere doğru ittiriyor. Matt iplerden geliyor, Dolph ona Flying Clothesline vuruyor. Ziggler ayağa kalkıyor, Nick üstüne geliyor bu sefer ama onu Back Body Drop ile atıyor fakat Nick ayaklarının üstüne düşüyor. DZ arkasını dönüyor, Nick SUPERKICK vuruyor ama Dolph bacağını yakalıyor ve Matt'e atıyor onu, afallayan Nick'e de Jumping DDT yapıyor. Ziggler arkasını dönüyor, Cole ona Corona Kick vuruyor. Dolph takla atarak kalkıyor, Cole onu yakalıyor ve köşeye atıyor. Kendisi de oraya koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor ona. Sonrasında ise onu yakalayıp Northern Lights Suplex ile atıyor. Cole Ziggler'ı kaldırıyor ve dışarı atıyor. Matt Jackson ayağa kalkıyor ve iplerden sekip Dolph'un üstüne Tope Con Hilo ile atlıyor. Matt ayağa kalkıyor AMA! Jey Uso bariyerlerden gelip onun üstüne atlıyor ve ikisi de yere yapışıyor. Bu sırada Ziggler yavaştan kalkıyor ama bu sefer de Cole onun üstüne Slingshot Plancha ile atlıyor. Adam ayağa kalkıyor, Jimmy üstüne geliyor ama ona SUPERKICK!! vuruyor Cole ve Ziggler'ı ringe atıyor. Kendisi de giriyor ve onu kaldırıp LAST SHOT!! yapıyor. Cole tuşa gidiyor 1... 2... 2.15...

Luke Harper Cole'u dışarı çekiyor ve ona DISCUS CLOTHESLINE! vuruyor. Harper Cole'ı ringe atıyor, DZ de elini onun üstüne koyuyor ama hakem sayamadan Karl Anderson tuşu bozuyor. Bunu gören Harper ringe giriyor, Anderson ve Harper birbirlerine yumruk atmaya başlıyorlar. Anderson bir yumruk ıskalıyor ve Harper da eğiliyor. Harper onun arkasına kalıyor ve onu iplere doğru ittiriyor. Aprona çıkan Jey Uso ona SUPERKICK! vuruyor. Anderson darbe etkisi ile geri dönüyor ve Harper da onu yakalayıp Powerbomb yapıyor. Bu arada Matt Jackson apronda ki Jey'i tutup çekiyor. Jey suratını çarpıyor ve yüzünü tutuyor. Matt ona bir de Reverse Frankensteiner yapıp aprona çıkıyor. Harper ona koşuyor ama Matt'den ona Enzuigiri geliyor ve Cole Harper'ı yakalıyor, German Suplex ile atıyor onu. Matt de iplerden sekiyor ve SPRINGBOARD MOONSAULT ile Jey'in üstüne atlıyor. Nick Jackson da köşeye çıkıyor ve yerde yatan Ziggler'a 450 SPLASH!!! ile atlıyor. Adam Cole tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Ziggler. Ve Jimmy Uso ayaklanıyor dışarıda. Nick bunu görüyor ve iplere koşuyor. İplere çıkıyor ve diğer iplere atlıyor Nick ama tam o anda Jimmy iplere baskı yapıyor ve Nick iplere baskı yapıp yere düşüyor. Jimmy onu kaldırıyor ve Falcon Arrow yapıyor. Jimmy de ellerini iplere atıyor ve bir dizini aprona koyuyor ama Cole ona Shining Wizard vuruyor ve o da düşüyor. Sadece Ziggler ve Cole kalıyor ayakta. Cole Ziggler'ı alıyor ve köşeye doğru gidiyor, Brainbuster yapıyor ona ve Cole köşeye çıkıyor, ADAM COLE BAYBAY tauntunu atıyor ve PANAMA SUNRISE!!! için Ziggler'ın üstüne atlıyor... AMA! tam o anda ringde yerde yatan Harper bir hışımla kalkıyor ve Ziggler'ı itiyor, Cole Harper'a PANAMA SUNRISE!!! yapıyor. Cole ayağa kalkıyor, Ziggler ona SUPERKICK!!! (Back to the Head) vuruyor ve o düşmeden ZIG ZAG!!! yapıyor. Dolph tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. EZ/DZ kazanıyor.EZ/DZ kazanıyor. Ziggler köşeye çekiliyor, bu galibiyet ile rahatladığını çok net anlıyoruz. EZ/DZ ringin ortasında toplanıyor ve hakem onların ellerini kaldırıyor. Dörtlü taunt atıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada bir maç daha var.Phenomenal!''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor!Next Level!''The Messiah of the Backbreaker'', Roderick Strong geliyor.Space Demantia!PWE Television Şampiyonu, ''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Triple Threat Ladder Match for PWE Television Championship

Sami Callihan (c) vs Roderick Strong vs AJ Styles

Ringin etrafında merdivenler dizili, kemer de yukarıdan sallanıyor. Zil çalıyor ve Şampiyon Callihan ringden çıkıyor. AJ Styles ne oldu derken arkadan Roderick Strong ona yaklaşıyor ve kendisine çeviriyor, bir yumruk atıyor ona. AJ hazmedemeden Roderick bir de dizine tekme atıyor ve Powerbomb için onu kaldırıyor ama AJ Styles yanına düşüyor ve karnına bir dirsek darbesi vuruyor. Strong karnın tutarken Styles bir de Clothesline çakıyor ona. İkisi de kalkıyor ayağa, Styles rakibini Hurricanrana ile atıyor. Strong kalkıyor ayağa, AJ üstüne koşuyor ama kenara çekiliyor Roddy. Styles iplere gidiyor ve oradan sekiyor. Strong Shoulder Block ile onu yere deviriyor ve bir kaç tekme atıyor. Strong karnını tutuyor biraz ama AJ Styles hemen ayaklanıyor, Strong da Body Slam ile atıyor onu. Kısa bir süre geçiyor, Strong Styles'ı kaldırıyor ayağa, o sırada arkadan Sami Callihan MERDİVEN! ile ringe giriyor ve Strong'a bağırıyor. Strong arkasını dönünce merdiveni onun suratına geçiriyor Callihan. Styles bunu görüp Sami'ye hamle yapıyor ama Sami bir de onun suratına merdiven ile vuruyor. Callihan şimdi merdiveni dikey tutuyor ve önce AJ'in sonra da Roddy'nin karnına vuruyor ve merdiveni köşeye getiriyor, yatay bir şekilde orta iplere koyuyor merdiveni. Callihan ringden iniyor ve bir merdiven daha alıyor eline onu da demin köşe de orta iplere koyduğu yatay merdivene dik gelecek şekilde soluna koyuyor. Sami başka bir merdiven daha alıyor ve onu da aynı şekilde sağına koyuyor. Biri üstüne düşerse çok acıtacak. Callihan bir merdiven daha alıyor ve ringe girip kuruyor o merdiveni ve yavaşça tırmanıyor. Callihan bir kaç basamak çıktıktan sonra diğer taraftan da Strong tırmanmaya başlıyor. Bu arada Styles da ayaklanıyor ve Callihan'ın bacağını tutuyor ama Callihan onun kafasına 3 tane tekme atıyor ve ittiriyor onu, AJ dışarı düşüyor. Bu arada Strong en tepeye geliyor ama kemeri almıyor, Callihan'a bir kaç dirsek vuruyor ve köşeden Sunset Flip Powerbomb yapmayı deniyor, Roddy onun üstünden atlayıp diğer tarafa geçiyor ama onu aşağı atamıyor. Strong onun sırtına bir kaç yumruk atıyor ve 2 basamak çıkıp yakalıyor onu, DOUBLE KNEE BACKBREAKER FROM THE TOP OF LADDER!!! yapıyor Strong. 

Callihan ve Strong yerde yatıyor. Strong da hafif hareketlenme var. Kısa bir süre geçiyor ve AJ Styles aprona çıkıyor, iplerden zıplıyor ve yerde yatan Sami'ye 450 SPLASH!! yapıyor. Styles yarı ayaklanıyor, Strong onu yumruk atıyor. AJ de bir yumruk ile cevap veriyor. Strong da bir yumruk atıyor ve ikisi ayağa kalkıyor. Styles yumruk sallıyor ama Strong eğiliyor ve kalkıp bir anda rakibine BIG BOOT vuruyor. AJ Styles afallıyor biraz, Strong onu yakalıyor ve STO Backbreaker yapıyor, ardından da bir Russian Legsweep geliyor. Strong orta iplerden dışarıda ki kurulu bir merdivene uzanıyor. Önce merdiveni ringe yaklaştırıyor, sonrasında ise en üst ipin üstünden ringe sokuyor ve tırmanmaya başlıyor. Strong biraz tırmandıktan sonra AJ Styles da merdiveni bir elini atıp tırmanıyor. Strong tam tepeye ulaşıp kemere dokunduğunda AJ ona yaklaşmış oluyor ve karnına bir yumruk atıyor. AJ de en tepeye geliyor ve AJ Styles, Roderick Strong ikisi köşede birbirlerine yumruklar atmaya başlarlar. Bir kaç karşılıklı yumruk sonrası Styles onun kafasını tutuyor ve merdivene çarpıyor. Strong biraz sallanınca bir kaç kez daha çarpıyor Styles ve iyice tutuyor onu, merdivenin tepesinde SUPERPLEX!!! yapıyor ona. İkisi de yerde, hareketin etkisi ile merdiven de sallanıp düşüyor. 

Biraz zaman geçiyor, Styles da hafiften hareket var. Sami Callihan da dışarıda ayaklanıyor ve spiker masasının önünde ki merdiveni ringe sokuyor. Callihan ringin altını karıştırıyor ve neden bilinmiyor ama 4 tane MASA çıkartıyor. Callihan 2 tane masayı yan yana koyuyor ve diğer 2 masayı da onların üstüne koyuyor. Sami şimdi ringe giriyor ve yerde ki merdiveni alıyor, dikey bir şekilde bir önce ki kurduğu 3 merdivenin karşı köşeye koyuyor. Callihan arkasını dönüyor AMA! Styles Back Body Drop ile atıyor onu. Callihan yerde, AJ iplerden güç alıp ona Running Forearm Smash vuruyor. Hemen kalkıyor AJ ve bir de Low Angle Dropkick vuruyor. AJ kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor, Callihan onun karnına yumruk atıyor ve Wrist Lock bağlıyor. Sami ona Headbutt vurup Lock'ı bırakıyor ve ona Discus Elbow Smash! vuruyor. AJ ayakta sallanırken Sami ona BICYCLE KICK!!!  vuruyor. AJ iplere düşüp geri geliyor, Callihan da karnına tekme atıp DDT yapıyor ona. Callihan kalkıyor ve AJ'i demin dikey koyduğu merdivenin üstüne atıyor. AJ belini tutarak öne geliyor. Callihan yere düşen merdiveni kaldırıp kapatıyor ve AJ'in kafasına basamaklarını arasına sıkıştırıyor, HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor Callihan. Styles ölmüş olabilir. Callihan ayağa kalkıyor ama arkadan Roderick onu yakalıyor ve German Suplex yapıyor. Aynı şekilde kalkıyorlar ama Strong onu bırakıyor ve karnına tekme atıp POWERBOMB (on to the Knee) yapıyor. Callihan sırtını tutarken Roddy onu yakalıyor ve Callihan'ın 3 merdiven ile kurduğu ölümcül köşeye doğru gidiyor ve SPINEBUSTER! ile onu atıyor oraya. Callihan'ın sırtı iyice ağrıyor, diğer köşeye doğru gidiyor. Strong ona doğru koşuyor ve SICK KICK vurmayı deniyor fakat Sami çekilince dikey merdivene tosluyor! Roddy arkasını dönüyor ve Sami ona sert bir Lariat! çakıyor, takla atarak düşüyor Strong. Üç güreşçi de yerde şu an.

Biraz daha zaman geçiyor ve 3 isimde yavaştan ayaklanmaya başlıyor. Callihan Strong'a European Uppercut çakıyor, AJ de Dropkick vuruyor Roddy'ye ve yerde kalıyor o. Sami AJ'in üstüne koşuyor ama AJ onu Flapjack ile köşeye atıyor. Callihan suratını kötü çarpıyor. Styles'ın arkasını dönük, taunt atıyor. Callihan ona arkadan yaklaşıp omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor. Callihan şimdi taunt atıyor ve onu kaldırıyor ama Styles onu ittirip SUPERKICK!!! vuruyor ona. Callihan yine kendisini köşede buluyor. Styles diğer tarafa geçiyor, köşeye hamle yapacak ama Strong ona Jumping High Knee vuruyor. Strong onu köşeye atmak istiyor ama AJ Reverseliyor! ve onu köşeye atıyor. Styles bir Backflip yapıp biraz geriliyor ve köşeye koşup Running Forearm Smash yapıyor. Strong'a Vertical Suplex yapıyor, kalkıyor AJ ve Callihan'a da Northern Lights Suplex yapıyor. İkisi de yarı ayaklanıyor. AJ iplerden sekiyor ve onları yakalıyor, DOUBLE STYLIN DDT! yapıyor. Styles kalkıyor ve yerde ki merdiveni açıyor. Tırmanmaya başlıyor ama Strong onu ayağından yakalıyor ve aşağı çekiyor. Onu iplere atıyor ve dönüşte Kitchen Sink vuruyor. Styles karnını tutarak kalkıyor, Strong ona sert bir Sick Kick!! vuruyor ve o da dışarı düşüyor. Arkadan Sami onu yakalayıp kendisine çeviriyor ama Strong ona yumruk atıyor, Inverted Atomic Drop yapıyor ve bir de Jumping High Knee vuruyor. Callihan sallanırken onu bir de omuzluyor Roddy ve DEATH BY RODERICK! yapıyor. Strong ayaklanıyor ama AJ onu dışarı çekiyor ve omuzluyor, Ushigoroshi! yapıyor. Styles dinleniyor, Strong masalara tutunarak kalkıyor ama Callihan bir hışımla iplerden sekip ona Suicide Dive ile uçuyor. Bu arada AJ Styles ringe giriyor. Strong ayağa kalkıyor, Callihan ona BICYCLE KICK vuruyor. Sami onu yakalıyor ve kurduğu 2 katlı masanın içine yatırıyor onu. Callihan köşeye bakıyor ama AJ'in tırmandığını görünce ringe giriyor ve o da merdivenin diğer ucuna tırmanıyor. İkisi de tepede baş başalar şimdi. Bir AJ bir Sami yumruk atıyor. Callihan şimdi onun suratına tükürüyor ve onu aşağı itiyor. Ama AJ iplere düşüyor, o yüzden hemen toparlanıyor ve kemere dokunan Callihan'a bakıyor. Styles merdivene yaklaşıyor ve onu itiyor, CALLIHAN MASALARIN ARASINDA YATAN STRONG'UN ÜSTÜNE MERDİVENİN TEPESİNDEN DÜŞÜYOR. Masa parçalanıyor. İki isim de vefad. AJ de merdiveni tırmanıyor, tepeye geliyor ve kemeri alıyor. AJ Styles kazanıyor.AJ Styles bu zorlu maçın ardından PWE Television Kemerini ele geçiriyor. Köşeye çıkıp kemeri ile taunt atıyor AJ. Kameralar da arka alana gidiyor.Kevin Owens ekranlara geliyor.

Kevin Owens: Bu gece benim, yani Kevin Owens'ın PWE World Heavyweight Şampiyonu olduğu gecedir. Bunu yalnızca hissetmiyorum, aynı zamanda biliyorum. Bu gece Shawn Michaels benim tarafımdan Hardcore maçında yenilecek ve kemerini kaybedecek. Emeklilik evine gidecek. Bense Rise'in korkulu rüyası ve PWE'nin yüzü olacağım. Bunu da sizlere ne zaman ringe çıksam göstereceğim. Neden mi ? Çünkü ben Kevin Owens'ım ve bunları yapabiliyorum.

Owens kamerayı ittiriyor ve kalkıp gidiyor. Ringe dönüyoruz.Voices!''The Viper'', Randy Orton geliyor.King!Drew McIntyre geliyor.

Singles Match

Randy Orton vs Drew McIntyre

Zil çalıyor ikili birbirine bakıyor, McIntyre Orton'ın üzerine doğru yürüyor, McIntyre lock up girmeye çalışıyor ama Orton McIntyre'ın karnına knee vurarak onu engelliyor, McIntyre karnını tutarken Orton onu iplere yolluyor, McIntyre iplerden gelirken Orton'dan Clothesline geliyor, McIntyre hızlıca kalkıyor, Orton McIntyre'ı yakalıyor Suplex deniyor ama McIntyre izin vermiyor Orton'ın karnını yumruklamaya başlıyor, Orton bırakmak zorunda kalıyor, McIntyre Orton'ı yumruklamaya başlıyor , Orton iplere kadar geriliyor, McIntyre Orton'ı köşeye hızlıca yolluyor, Orton köşeye çarpıp düşüyor, McIntyre Orton'ı kaldırıyor iplere yolluyor, Orton iplerden gelirken tekrar Clothesline vuruyor ama McInyre altından sıyrılıyor VE JUMPING NECKBREAKER YAPIYOR!! Orton Apron'a doğru sürükleniyor, McIntyre apron'a geliyor Orton'u kaldırıyor, McIntyre Orton'ı omzunun arkasına alıyor aprondan yere doğru BELLY PILEDRIVER GELİYOR!! ama Orton son anda sırtından iniyor McIntyre'ı ringin demirlerine doğru itiyor, McIntyre ringin demirlerine çarpıp yere düşüyor, Orton ringin dışına iniyor McIntyre'ı kaldırıyor, Orton McIntyre'ı yakalıyor ve bariyerlere doğru EXPLODER SUPLEX YAPIYOR!!! Hakem saymayı eksik etmiyor 1-2 McIntyre bariyerlere yapışmış şekilde yerdeyken Orton onu kaldırıyor ve bariyerlerin üstüne BACK SUPLEX YAPIYOR!! 3-4 McIntyre seyircilerin arasına düşüyor, Orton McIntyre'ı seyircilerin olduğu yerden kaldırıyor ama McIntyre hızlıca karşlıkı veriyor yumruklamaya başlıyor, Orton sersemleyip geriliyor ardından tekrar McIntyre'ın üzerine geliyor ama McIntyre Headbutt vuruyor, Orton suratını tutarken McIntyre bariyerlerin üstüne çıkıyor VE DIVING FLYING CLOTHESLINE VURUYOR!! 5-6-7 McIntyre Orton'ı ringe sokuyor, Orton ringin ortasında ayağa kalkmaya çalışırken McIntyre köşede taunt yapıyor, Orton ayağa kalkıyor McIntyre'dan CLAYMORE GELİYOR!!! Orton son anda çekiliyor, McIntyre boşa atlıyor, Orton kendine gelirken McIntyre hızlıca onun üzerine doğru koşuyor ama Orton McIntyre'ın karnına son anda tekme atıyor, McIntyre karnını tutarken Orton onun boynunu yakalıyor iplere doğru götürüyor VE SPIKE DDT YAPIYOR!!! ama McIntyre apronda son anda omuz vuruyor izin vermiyor, Orton McIntyre'ı tekrar yakalamaya çalışırken McIntyre Forearm smash vuruyor ardından Orton'ın boynunu yakalıyor ve ipler ile boğmaya başlıyor , Hakem McIntyre'ı uyarıyor, McIntyre bırakıyor, Orton yere düşüyor, McIntyre Orton'ın kalkmasını bekliyor, Orton ayağa kalkıyor, McIntyre'dan SPRINGBOARD FLYING CLOTHESLINE GELİYOR!! ama Orton'dan RKO GELİYOR!!! Orton tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı.

Orton köşeye geçiyor Punt kick için hazırlanıyor, McIntyre dizlerinin üstüne geliyor, Orton'dan PUNT KICK!!! McIntyre son anda çekiliyor, McIntyre hızlıca kalkıyor, Orton'dan RKO!! ama McIntyre onu iplere doğur itiyor, Orton iplere gidiyor, Orton iplerden gelirken McIntyre'dan CLAYMORE!!!! McIntyre tuşa gidiyor 1...2....2.7777....attı. McIntyre Taunt yapıyor, Orton ağır şekilde kalkıyor, McIntyre Orton'ı yakalıyor VE FUTURE SHOCK DDT!! ama Orton Knee vuruyor, McIntyre bırakıyor, McIntyre hızlıca yumruk sallıyor ama Orton altından sıyrılıyor VE HEADLOCK BACKBREAKER YAPIYOR!! Orton McIntyre'ı kaldırıyor köşeye yolluyor, McIntyre köşeye adım atıyor ve Orton'a doğru DIVING CROSSBODY YAPIYOR!! Orton'dan yine RKO!!!! Orton tuşa gidiyor 1...2...3!!! Orton kazanıyor.Randy Orton galibiyeti kopartıyor bu gece de. Hakem onun elini kaldırıyor. Orton köşeye çıkıp taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.Dolph Ziggler ekranlara geliyor, arkasından da Luke Harper ve The Usos geliyor. Muhabir Ziggler'a mikrofon uzatıyor.

Muhabir: Bu gece büyük bir zafer elde ettiniz beyler, tebrik ederiz. Ama ekibin liderine sormak lazım, şimdi ne olacak ?

Dolph Ziggler: Güzel soru dostum. Evet, güzel ve büyük bir zafer oldu. Buna ihyacımız vardı. Her birimizin, PWE Evreninin ve hasta yatağında yatan karımın ihtiyacı vardı. Her zaman ki gibi ringe çıktık ve bir grup elemana onlardan daha iyi olduğumu gösterdik. Tekrar deneyeceklerini sanmıyorum ama biz baya rahatladık. Gelecek de ise hedefimiz kesin. Bullet Club olayını bitirdiğimize göre artık sıra biraz daha şampiyonluk kazanmada. Bu gece sonrasında ki ilk SuperShow'dan itibaren hedefimiz bu olacak....

Ziggler sözünü bitirir bitirmez arkadan Adam Cole saldırıyor ona. Luke Harper ne alıyor lan derken arkadan Karl Anderson sandalye ile onun sırtına vuruyor, Anderson Harper'ı tutuyor ve kutuların arasına atıyor. Bu arada Young Bucks da ellerinde Kendo Stick ile geliyor ve Usos'a vuruyorlar. Matt ve Nick sopaları bırakıyorlar ve Usos'u ayağa kaldırıyorlar, Double Superkick vuruyorlar onlara. Adam Cole da Zigger'ı kaldırıyor ve duvara atıyor onu. DZ duvardan dönüyor, Anderson ve Young Bucks'tan ona Triple Superkick!!! geliyor ve Cole onu yakalıyor, LAST SHOT!!! yapıyor. Cole ona eğiliyor ve bu ben dediğim de bitecek diyor, Bullet Club Too Sweet tauntunu yapıyor ve kameralar ringe dönüyor.Fight!Kevin Owens geliyor.Sexy Boy!PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Heartbreak Kid'', Shawn Michaels geliyor.

Hardcore Match for PWE World Heavyweight Championship

Shawn Michaels (c) vs Kevin Owens

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Zilin çalmasıyla ikiside iplerin altıdan ringin dışına iniyorlar. Owens hemen bir sopa alıyor eline ve Hbk'nin yanına doğru geliyor! Hbk onu farkediyor ve elinde sandalye ile ringe giriyor hemen. Sandalyeyi bırakıyor ve karşı iplere koşuyor. Şimdi Owens'a BASEBALL SLIDE vuruyor! Eline sandalyeyi alıyor şimdi Hbk. Owens kalkarken SPRONGBOARD MOONSAULT ile atlıyor! Şimdi ikiside yerdeler! Hbk rakibinden önce kalkıyor. Tekrar ringin altını karıştırıyor! Şimdi bir zincir çıkartıyor! Owens bariyere tutunarak kalkıyor. Hbk önce BACKHAND CHOP vuruyor rakibine. Bir tane daha! Owens bariyere yapışıyor adeta. Hbk şimdi kolundan tutuyor ve köşe direğine fırlatmak istiyor onu! Ancak Owens reverseliyor!!! Hbk köşe direğine çarpıyor ve yere yapışıyor! Owens hemen az önce çıkardığı sopayı alıyor eline! Şimdi indiriyor Hbk'nin sırtına! Bir kere daha indiriyor!!!!! Şimdi sopayı bırakıyor ve çelik merdiveni alıyor Owens! Hbk hala yerde. Owens çelik merdiveni bırakıyor. Hbk köşe direğine tutunup kalkarken Owens arkasından itiyor onu!! Hbk yine yerde! Owens hemen Hbk'nin çıkardığı zinciri alıyor!! Hbk'nin ellerini köşe direğine bağlıyor!!! Şimdi Hbk'nin kafasını çelik merdivene koyuyor ve eline alıyor sopayı!!!!! Ve indiriyor Hbk'nin kafasına!!!! Bir kere daha indiriyor!!! Hbk'nin kafasında kanama başladığını görüyoruz! Owens şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor rakibini! Şimdi bırakıyor ve SUPERKICK vuruyor!!!!! Hbk'nin elleri hala bağlı!!! Owens çözüyor ve ilk tuş girişimini gerçekleştiriyor! 1....2....2.50!!! atıyor Hbk!!!!

Owens şaşırıyor! Şimdi tekrar yerdeki rakibini alıyor ve sürükleyerek spiker masasına getiriyor! Şimdi spiker masasını dağıtıyor! Şimdi aklına bişey gelmiş gibi ringin altından masa çıkarıyor Owens! masayı açmadan spiker masasının üzerine koyuyor!! Şimdi Hbk'ye dönüyor! Hbk aprona tutunarak kalkmış vaziyette! Owens koşuyor ona! Hbk çekildi!!!! Owens aprona çakılıyor! Şimdi Hbk onu kendisine çeviriyor karnına sert bir tekme vuruyor!!! Owens'ı kafasından tutuyor ve spiker masasına doğru fırlatıyor!!! Owens masaya çarpıyor!!!!! Hbk'nin gözlerinde intikam ateşi var adeta! Şimdi bir sandalye alıyor eline! Owens'ın sırtında patlatıyor!!!!!! Owens acı içerisinde bağırıyor! Owens dizlerinin üzerinde Hbk'ye doğru dönüyor. Hbk sandalyeyi Owens'ın suratında patlatıyor!!!!!! Owens'ın alnı açılıyor ve oluk gibi kan akmaya başlıyor!!!! Owens şimdi ölü gibi! Hbk onu zorda olsa kaldırıyor ve spiker masasında bulunan masanın üzerine yatırıyor!!!!! Şimdi vakit kaybetmeden ringe geliyor ve köşeye çıkıyor!  DIVING ELBOW DROP!!!!!! Masalar paramparça!!!!! İkiside ölü gibi yerdeler!!!!!! Hakemler geliyor ve ikisinide kontrol ediyorlar! Şimdi Hbk ilk tepki veren isim oluyor! Owens'ın üzerine tek elini koyuyor!!!! Hakem sayıyor 1....2....2.70!!!! Owens omzunu kaldırıyor! Bu kez Hbk şaşkın!!!! Hbk şimdi arkasında bulunan bariyere tutunarak kalkıyor! Şimdi Owens'ın kaldırıyor. Önce onu ringe sokuyor. Şimdi kendisi de ringin altından merdiven çıklarıyor! ve ringin dışında açıyor! Şimdi ringe de bir masa sokuyor Hbk. Owens köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor. Hbk masayı açmadan köşeye dayıyor. Şimdi karşı köşedeki Owens'a doğru koşuyor!!!!! Owens blokluyor! Şimdi sert bir tokat vuruyor! Ardından kolundan tutuyor ve köşeye dayalı masaya fırlatıyor!!!!!! Hbk masaya yapışıyor! Owens geliyor rakibinin karnına arka arkaya tekmeler vuruyor! Hbk şimdi yere oturuyor ve sırtı hala masaya dayanmış vaziyette!!! Owens karşı köşeye geçiyor. Şimdi Hbk'ye CANNON BALL yapıyor!!! Hbk hala aynı yerde! Owens tekrar karşı köşeye geçiyor. Yine koşuyor ve CANNON BALL! Hbk masaya dayanarak oradan kalkmak istiyor. Şimdi Owens'a dönüyor! Owens karnına tekmeyi vuruyor! Ve POWERBOMB ile masaya fırlatıyor!!!!!! Masa paramparça oluyor!!!! Owens tuş deniyor. 1....2....2.40...2.50...2.80!!!!! KICK OUT BY HBK!!!!!

Owens şok içinde!!!!! Şimdi ayağa kalkıyor. Hakem ona 3 olmadığını anlatırken Owens bir anda hakeme SUPERKICK vuruyor!!!!! Hakem yere yapışıyor!!!! Hbk kırık masa parçalarının arasından ağır ağır çıkıyor. Owens hala hakemle uğraşıyor! Hbk şimdi köşeye tutunarak kalkıyor. Kırık masa parçalarından birini alıyor eline ve Owens'ın sırtına geçiriyor!!!! Owens şimdi dönüyor Hbk'ye doğru! Hbk bir kere daha vurmak istiyor! Ama Owens eğiliyor bu kez!!!! Şimdi arkasından yakalıyor Hbk'yi ve GERMAN SUPLEX yapıyor. Şimdi kaldırıyor ayağa! İplere yolluyor. Hbk iplere tutunuyor! Owens bir anda koşuyor ve CLOTHESLINE ile atıyor onu dışarı!!!!! Şimdi Kendisi de çıkıyor. Ringin altından bir masa çıkarıyor. 3-4 tane de kelepçe!!!! Şimdi masayı az önce Hbk'nin açtığı merdivenin önüne kuruyor!!!! Hbk'yi bariyerlerin orda görüyor ve hemen geliyor yanına. Önce sert bir tokat çakıyor! Şimdi masaya doğru getiriyor. Masaya yatırmak istiyor ama Hbk direniyor! Şimdi yumruk çakıyor Owens'a!!! kelepçelerden birisini alıyor!! Owens'ın suratına vuruyor!!!!! Duran kan yeniden akmaya başlıyor! Owens masaya tutunarak ayakta kalıyor! Hbk 2-3 adım geriliyor! Owens döndüğü anda SWEET CHIN MUSIC!!!!!! Hbk SWEET CHIN MUSIC ile Owens'ı masaya yatırıyor!!! Şimdi Owens'ın çıkardığı kelepçeleri alıyor ve masanın 4 tarafından Owens'ı kelepçeliyor oraya!!!!! Hbk merdivene çıkmadan eline bir sandalye alıyor! Şimdi çıkıyor merdivene! ELBOW DROP FROM TOP OF THE LADDER!!!!!!! Owens'ın kafasından sandalye patlıyor!!! Masa paramparça!!!! Owens ölü gibi!!!!! HBK de yanına ölü gibi!!!! Hemen son bir gayretle elini Owens'ın üzerine koyuyor!!! 1...2...3 oluyor, Michaels kemerini koruyor.Hakem kemerini ona getiriyor. Shawn Michaels Kemerini bir Hardcore maçında başarılı bir şekilde savunuyor. Michaels ayağa kalkıp taunt atıyor kemeri ile, bizde Main Event öncesi reklamlara gidiyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

Mesaj Sayısı : 618
REP Puanı : 3
Kayıt tarihi : 27/02/12
Yaş : 24
Nerden : Rol var dediler geldik :)

MesajKonu: Geri: PWE X-Rated II Main Show *BANT*   Ptsi 05 Haz. 2017, 01:46

Hardcore maçı harikulade.Bill Goldberg:
 
PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 2 Days )
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )Şu anki karakter: Vandal Ortagun
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
PWE X-Rated II Main Show *BANT*
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rated R Superstar Edge Tanıtım

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE Special Events :: Special Event Sonuçları-
Buraya geçin: