PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*

2 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Empty
MesajKonu: 21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*   21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 21 Haz. 2017, 21:02

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. Aynı zamanda WorldWide öncesi son şov. King of the Ring turnuvasının devam ettiği, aksiyon dolu bir şov olacak, ek olarak bir de United States Kemer maçımız var.

Bir müzik duyuluyor.

Devil's Sky!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Mbhb0Ju

''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Live for the Moment!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* WWE-news-Matt-Hardy

Matt Hardy geliyor.

King of the Ring Tournament Semi Final Match

Kenny Omega vs Matt Hardy

Zil çalıyor ve ikili ringin ortasına geliyor Lock Up için ama Omega rakibinin karnına tekme atıyor, bir de kafasına dirsek darbesi vuruyor Omega ve iplere koşuyor, iplerden zıplıyor ve Matt'i kafasından yakalıyor, SPRINGBOARD TORNADO DDT!! yapıyor Kenny, hemen tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Hardy. Omega kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor yavaşça, saçından tutuyor ve ona bir şeyler söylüyor derken Matt bir anda yumruğu patlatıyor. Omega sersemliyor ve  bir daha patlatıyor Matt. Hardy hiç beklemeden 3. kez yumruk atıyor ve Omega yere düşüyor. Matt biraz soluklanıyor, Kenny ayaklanıyor ve rakibinin üstüne gidiyor. Matt onun karnına tekme atıyor ve onu yakalıyor, Body Slam ile atıyor, hemen ardından da Falling Elbow Drop yapıyor ve tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Omega. Matt Hardy kalkıyor ayağa ve biraz dinleniyor, taunta atıyor, Omega da kalkıyor. Hardy ona yine bir kaç yumruk atıyor ve sonrasında bir bacağından tutup kaldırıyor, Flapjack ile iplere atıyor onu, Omega iplere düşüp geri geliyor, Matt boynunu yakalıyor ve Standing Neckbreaker yapıyor. Matt köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor, DIVING LEG DROP ile atıyor... AMA Omega çekilince Matt yere çakılıyor. 

Omega ve Hardy yavaş yavaş ayaklanıyor, Omega rakibini arkadan yakalıyor ve Dragon Suplex yapıyor. Hardy başını tutarak kalkıyor, Omega onu kolundan tutuyor ve iplere atıyor, Matt iplerden sekiyor, Omega Spinning Wheel Kick vuruyor ona. Kenny tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Hardy. Omega hemen kalkıyor ve rakibini kaldırıyor, ONE WINGED ANGEL!!! deniyor... AMA! Matt onun arkasını düşüyor ve onu yakalayıp Russian Legsweep yapıyor. Matt hemen kalkıp iplerden sekiyor ve Low Angle Big Boot vuruyor. Omega darbe etkisi ile geri takla atıyor ve öyle kalkıyor. Kenny Hardy'nin üstüne koşuyor ama Matt ona Dropkick ile cevap veriyor. Matt hemen onu kaldırıyor ve SIDE EFFECT!! yapıyor. Hardy kalkıyor ve biraz soluklanıyor, sonra köşeye çıkıyor ve MOONSAULT!!! ile atlıyor ama Kenny çekiliyor. Matt yine yeri boyluyor, yarı ayakta göğüs kafesini tutuyor. Omega klasik tauntunu atıp koşuyor ve V-TRIGGER! vuruyor. Omega bekletmeden kaldırıyor onu ve STYLES CLASH!! yapıyor. Kenny tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Matt, Omega şok oluyor. Omega hemen kaldırıyor onu fakat Hardy Headbutt vuruyor ona, karnına tekme atıyor ve TWIST OF FATE!!! deniyor ama Kenny onu ittiriyor. Matt darbe etkisi ile düşüyor, Omega arkadan ona V-TRIGGER!! vuruyor ve kaldırıyor onu, ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Kenny Omega kazanıyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Kenny

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Omega bir maç daha kazanıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Omega finalde. Bu görüntülerden sonra kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Roman Reigns ekranlara geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* B85D4s2IEAAWdDS

Roman Reigns: Gerçekten istediğim şey kavga olduğu için ailemi karşıma almadım. Merhamet, şevkat, dürüstlük gibi eylemler seni başarıdan uzak tutar. Başarıya yaklaşmak için saf bir düşünce ile karşındakini yerle bir etmek zorundasın. Bu yerle bir edeceğin rakibi seçemezsin, sevdiğin birini veya senin için önem farz eden kişileri bile rakip olarak görmek zorundasın. Bazı kişiler sadece onlarla kan bağım olduğu için benim için önemli olduklarını sanıyorlar. Onlara saygı duymamamın nedeni de bu, eğer yeni bir kral olacak ise taht için kardeşlerin savaşması gerek ve bu savaşta iyimserlik ve merhamete yer yok. Eğer acırsan veya hüzün duygusuna kapılırsan kaybedersin. Bu nedenle saf bir nefret ile PWE kariyerime en büyük başarımı ekleyeceğim.

Reigns tauntu yapıyor, kameralar ringe dönüyor.

Live in Fear!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Tumblr_static_tumblr_static_2ay1r3dzl89w0wgc08wcgwg08_640

''The Eater of Worlds'', Bray Wyatt geliyor.

Voices!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Wwe-smackdown-january-4-2013-randy-orton-returns-2

''The Viper'', Randy Orton geliyor.

Singles Match

Bray Wyatt vs Randy Orton

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Maçın başlamasıyla Bray Wyatt alışık olduğumuz tebessümü atıyor. Orton ona anlamsız bir bakış atıyor. Wyatt bir anda üzerine koşuyor rakibinin! Orton eğiliyor! Wyatt tekrar ona dönüyor. Orton sert bir aparkat vuruyor. Bir tane daha. Şimdi iki adım geriliyor ve CLOTHESLINE ile yere seriyor! Şimdi iplere koşuyor Orton. KNEE DROP yapıyor. Tekrar iplere koşuyor ve bir KNEE DROP daha. Şimdi tuş deniyor. 1... 2 olmadan atıyor Wyatt. Orton şimdi kafasından tutup kaldırıyor onu. Ardından köşeye yollamak istiyor ama Wyatt reverseliyor. Orton gidiyor köşe. Wyatt'da peşinden koşuyor. Orton köşeye çarptığı anda Wyatt BODY SPLASH yapıyor! Ardından kolundan tutuyor tekrar. Bir BODY SPLASH daha! Orton köşede kalıyor! Wyatt karşı köşeye koşuyor sekiyor ve CORNER CLOTHESLINE vuruyor bu kez!!!! Orton darbenin etkisiyle 1-2 adım rige doğru geliyor! Wyatt arkasından geliyor ve NOTHERN LARIAT vuruyor!!!! Şimdi tuş deniyor Bray Wyatt. 1...2... Orton atıyor! Wyatt kafasını tutuyor ve HEAD LOCK bağlıyor! Orton şimdi zor durumda! Wyatt şiddeti arttırıyor! Orton direniyor. Şimdi tek ayağını yere basıyor! Ardından diğeri! Ayağa kalkıyor Orton! Wyatt'ın karnına sert bir dirsek vuruyor! Şimdi dönüyor ona ve bir de yumruk atıyor! Orton iplerden sekiyor ve CLOTHESLINE!! Wyatt kalkıyor. Orton bir CLOTHESLINE daha vuruyor! Wyatt bu kez daha ağır bir şekilde kalkıyor! Orton'a dönüp yumruk atmak istiyor ama Orton eğiliyor! Wyatt tekrar ona döndüğü anda Orton'dan SCOOB SLAM!!!! Orotn şimdi şizofrenik hareketler yapmaya başlıyor!!! Wyatt kendisini iplere sürüklüyor. Orton bunu görünce yanına geliyor ve ikinci iplerden yakalıyor rakibini. ELEVATED DDT pozisyonuna alıyor! Ama hayır!! Wyatt ringe giriyor iplerden kurtulup! Şimdi ser bir tokat patlatıyor Orton'a!! Bir tane daha deniyor ama Orton eğilip iplere koşuyor! Wyatt'dan FOREARM SMASH!!!!! Wyatt şimdi iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON!!!! Şimdi Wyatt taunt atmaya başlıyor!!! Orton'a arkası dönük. Orton ağır ağır kalkıyor. Wyatt hala ona bakmıyor. Orton kalkıyor!!! Şimdi bir anda kendisine döndürüyor onu! RKO!!!!! RKO!!!! AMA HAYIR!!! Wyatt itiyor son anda!!! Orrton tekrar Wyatt'a dönüyor. Wyatt yakalıyor bu kez!!!! VE SISTER ABIGAIL!!!!! Bray Wyatt rakibinin işini bitiriyor!!!! Hemen tuş deniyor. 1....2....3!!!!! oluyor ve Wyatt return maçında kazanıyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Bray-Wyatt-Winning-The-Match

Hakem onun elini kaldırdıktan sonra Wyatt dizlerinin üstüne çöküyor ve kollarını 2 yana açıyor, taunt atıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Ringde Chat with Sheamus dekorları var. Sheamus da mikrofon başında.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* RAW_1031_Photo_107

Sheamus: PWE Ailesi, yeni bir Chat With Sheamus programına hoşgeldiniz! Bildiğiniz gibi geçen hafta iki tane bacaksız fellanın saldırısına maruz kaldım. Güreşmemi engelleyen bir sakatlığım vardı ve ringlere dönmek için gün sayarken, geçen hafta uğradığım saldırı açıkçası beni korkuttu. Savaşmaya uzak kaldığım her an hançer gibi batıryordu sanki. Neyse ki bu saldırının bana bir eksisi olmadı. Bu iki bacaksız felladan sonra, bu hafta sizlere olayın karşı yüzü Adam Cole'u takdim etmek istiyorum! Bayanlar Baylar, karşınızda Adam Cole!

(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Maxresdefault

Adam Cole geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* WQ4oWCR

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Sheamus: Adam Cole, hoşgeldin fella.

Adam Cole: Teşekkür ederim Sheamus. Bir Talk Show programına katılmayalı epey oldu. Sanırım bu biriktirdiğim tüm kin ve nefreti kusacağım.

Sheamus: Rahat ol fella. PWE Ailesi, olayın iç yüzüne hakim olmasa da, neyin ne olduğunun farkında.

Adam Cole: Buna şüphem yok.

Sheamus: Pekala o zaman başlayalım. Fella, seninle eskiden gelen bir hukukumuz var. Şirketin öenmli bir dönemecinde aynı safta yer alıp savaşmıştık. Hatırlarsın. Massacre Club'a karşı. O dönemden beri seni tanırım. Güçlü bir fellasın. Ama Young Bucks'a karşı bana biraz etkisiz kalmışsın gibi geldi. Bilinmeyen bir durum mu var ?

Adam Cole: Bilinmeyen bir durum yok. Etkisiz kaldığım da yok. Öncelikle şunu belirteyim, Young Bucks'ı yanlış tanımışım. Uzun zaman onlarla yan yana durdum. Çok kavgaya girdik. Zaferler kazandık. Bullet Club'ın lideri olarak, onların dünya çapında tanınmasını sağladım. Çünkü benim adımın yanında yer alan her ad, saygıyı ve itibarı fazlasıyla kazanır. Onlara asla kendi başlarına elde edemeyecekleri bir itibar kazandırdım. Ama onlar bunu unuttu. Kimin sayesinde yükseldiklerini, kimin desteğini aldıklarını unuttular. Onlara şans verdim. Hatalarından dönmelerini söyledim. Ama onlar yine anlamadılar. Etkisiz kaldığım falan da yok. İntikamımı alacağım. 

Sheamus: O zaman Adam Cole'un bundan sonraki hedefi, Young Bucks'dan intikam almak diyebiliriz. 

Adam Cole: Aynen öyle. Young Bucks'dan intikam alıp kendi yolumdan ilerlemeye devam edeceğim. Ben güreşmeye başlayıp kendi haritamı çizdiğim zaman Young Bucks yoktu. Onlar hiçbir zaman benim planlarımın bir parçası olmadılar. Onlar-

Sheamus: Bi dakika fella. Bu noktada sana bir soru sormam gerekiyor. Adam Cole, planların olduğunu söyledin. Adam Cole'un bundan sonraki planları ne ? King Of The Ring turnuvasından elenmiş olması, ona bişey kaybettirdi mi ?

Adam Cole: Tabiki kaybettirmedi. King Of The Ring turnuvası, benim uzun soluklu hedeflerim arasında olan bişey değildi. Zaten bu turnuvanın açıklandığı tarih çok eski bir zamana dayamıyor. Bu turnuvadan elenmem tabiki beni üzdü. Kazanıp yeni bir kalem başarı almayı kim istemez ? Ancak elenmiş olmak, sende bilirsin ki biz profesyoneller için büyük bir olumsuz etki yaratmıyor. Şirketin en uzun World Heavyweight Şampiyonu olarak, çok daha büyük başarılar kazanacağım. 

Sheamus: Herkes gibi sende geleceğin profili olarak kendini söyledin. Tekrar ediyorum, herkes bunu söyledi. Ama geleceğin starı, profili, yüzü bir kişi olacak. Bu noktada şansın ne kadar ?

Adam Cole: Şans ? Hadi ama bunun şansla bir ilgisi olmadığını biliyorsun. Benim için-

Bir müzik duyulur.

War of Nerves!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

The Young Bucks geliyor. Ellerinde mikrofon var, ringe girmiyorlar.

Nick Jackson: Güzel bir konuşma. Ama yeterli değil Adam Cole. Çünkü doğruları söylemedin. Her zamanki gibi kibirli davrandın ve kendini bir bok zannetmeyi sürdürüyorsun.

Matt Jackson: Bu doğru. Kibirli davranışların yüzünden herşeyini kaybettin. Ama akıllanmadın. Her neyse. İntikamdan bahsediyordun. Biz de Young Bucks olarak sana bir teklif sunmaya geldik.

Nick Jackson: Evet Cole. Sana bir teklifimiz olacak. Madem bahsettiğin kadar büyük bir starsın ve bizden intikam almak istiyorsun, PWE World Wide II'de, Young Bucks'ın karşısına çık. İster yanına birini bul-

Matt Jackson: İstersen tek. Tek başına olman işimize gelir. Alakasız birinin zarar görmesini istemeyiz ha ?

Adam Cole: Güzel. İstediğimi aldım. Siz de öyle. Teklifinizi kabul ediyorum baylar. Pazar gününe iyi hazırlanın!

Young Bucks sırıtmaya başlar, Cole da onları izler. Bu görüntülerden sonra kameralar arka alana gider.

Arka aladan The Rock'ı görüyoruz. Kulaklığını takmış yürüyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 261

Kamera kendisine yaklaşınca Rock kulaklığını çıkartıp kameraya dönüyor.

The Rock: Rock her zaman ailesi için çabaladı, ailesini onurlandırmak için en iyi şekilde yaşadı, Ailesini utandırmamak için doğru rakipleri seçti, her ne kadar bazılarımız bu konuda hata yapmış olsa da. Her neyse buraya aile meselelerini konuşmak için gelmedim tabi, Rock uzun zamandır istediği şeyi almak için konuşmaya geldi, Universal kemerini. O kemeri elde etmek için en çok çabalayan kişi olarak konuşuyorum,hayallerinizi bir kenara bırakın ve bana şeker kıçlarınızı teslim edin. Rock o kemeri kazanacağını daha önce söylemişti, rakibin kimin olduğunu önemsemeyeceğini de söylemişti ama söylenilen sözlerden çok uygulanan eylemlerin önemi var artık. Kısaca o kemer milyonların önünde omzumda durmak zorunda.

Kameralar ringe dönüyor.

Just One!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

Will Ospreay geliyor.

My Time Is Now!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 27809

John Cena geliyor.

Will Ospreay vs John Cena

Zil çalıyor, Lock up ile başlıyorlar, Cena üstünlüğü ele geçiriyor ama Ospreay Cena'nın bacağının arkasına tekme atmaya çalışıyor, Cena Ospreay'nin bacağını yakalıyor onu yere seriyor, Ospreay yerdeyken Cena onun bacağını bırakmıyor, Ospreay Cena'nın suratına tekme atıyor, Cena yüzüne aldığı darbe yüzünden Ospreay'nin bacağını bırakıyor yüzünü tutmaya başlıyor, Ospreay hızlıca kalkıyor ama Cena hemen ona doğru hamle yapmaya çalışıyor, Ospreay hamle yapmaya çalışan Cena'yı kolundan yakalayıp bacak arasından geçiyor ve tuttuğu kol ile Cena'yı yere seriyor,  Cena hızlıca kalkmayı başarıyor ama Ospreay'den ROUNDHOUSE KICK!! Ama Cena son anda eğiliyor ve Ospreay'i arkadan yakalayarak SPIN OUT POWERBOMB YAPIYOR!! Ospreay ringin ortasında yerdeyken Cena Fıve Knuckle Shuffle için taunt yapıyor ardından iplere gidiyor, Cena iplere gittiğinde Ospreay ters dönüyor, Cena Ospreay'nin üstünden geçip tekrar iplere gidiyor, Cena iplerden gelirken Ospreay ayağa kalkıyor Back Kick vuruyor, Cena karnını tutarken Ospreay iplere gidiyor, Ospreay iplerden gelirken Cena'ya Dropkick vuruyor, Cena ringin dışına düşüyor, Ospreay taunt yapıyor, Cena bariyerlere tutunarak ayağa kalkıyor ama Ospreay'den SUICIDE DIVE GELİYOR!! Ospreay Cena'yı ringe sokuyor , Cena ağır bir şekilde ayağa kalkmaya çalışırken Ospreay köşeye çıkıyor, Cena Ospreay'nin olduğu köşeye doğru yöneldiği gibi Ospreay'den DIVING DOUBLE KNEE DROP GELİYOR!! Ospreay pozisyonu bozmadan Cena'nın bacaklarını yakalıyor ve tuş deniyor 1...2... Cena attı, Cena iplere uzanmak için uzattığı elini Ospreay yakalıyor ve ARMBREAKER YAPIYOR!! ama Cena Ospreay'nin Armbreaker bağlamasına izin vermiyor ringin dışına yuvarlanıyor, Ospreay hızlıca ringin dışına çıkıyor ama Cena hemen onu yakalıyor yumruklamaya başlıyor, Ospreay sersemlediği gibi Cena onu ringe sokuyor ardındna kendisi giriyor, Cena ringe girdiği gibi Ospreay'i yakalıyor Suplex deniyor ama Ospreay izin vermiyor Cena'yı iplere yolluyor, Cena iplere gidiyor SPRINGBOARD STUNNER YAPIYOR!! Cena Ospreay'i ringin ortasına sürüklüyor, Cena taunt yapıyor iplere gidiyor, Cena iplerden geliyor VE FIVE KNUCKLE SHUFFLE!!  Ospreay yüzünü tutarak ayağa kalkıyor, Cena hemen onu omuzlarına alıyor VE AA!! Cena tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor ve Cena finale çıkıyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Cena%2BWins

Cena yine kazanıyor ve finale adını yazdıran 2. isim oluyor. O köşeye çıkıp taunt atıyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. Renee Young ekranlara geliyor, yanında Sami Zayn var.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Tumblr_of01t230LH1ver65co1_500

Renee Young: Sami, Cesaro ile büyük bir maçın var, Intercontinental Kemeri ortada. PWE Kariyerinin en büyük maçı bu olsa gerek. Bu konu hakkında bizlere neler söyleyebilirsin ?

Sami Zayn: Öncelikle kibar sözlerin için teşekkür ederim Renee. Evet, bu PWE de ki en büyük maçım. En büyük fırsatım ve bunu çöpe atmak istemiyorum. Cesaro zaten kemere sahip olduğu için yenilmez olduğunu sanıyor. Anlıyorum, o çok güçlü belki de PWE'nin en güçlüsü o, aynı zamanda PWE de ki orta düzey tüm kemerleri kazandı fakat şu anda hala orta düzey de yer aldığına göre her şeyi doğru düzgün yapamadı. Bu da demek oluyor ki Cesaro yenilmez değil. Bunu WorldWide da ona göstereceğim. Hiç bir güreşçi yenilmez değildir, sadece doğru rakip ile karşılaşmamıştır. Cesaro içinse bu kişi Sami Zayn. Aynı Sami Zayn ondan Intercontinental Kemerini de alacaktır.

Zayn sözünü bitiriyor ve Cesaro geliyor oraya.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Ck39zONVAAAO62I

Cesaro: Ağzın iyi laf yapıyor Sami ama bunlar seni kurtarmayacak. Yenilmezim demedim ama en azından senin beni yenemeyeceğini herkes biliyor. Çünkü sen busun. Ortalıkta gezer, arada fırsatlar kapar ama sonunda kaybedersin. Bu yüzden kendimi rahat hissediyorum ve sözlerinin değersiz olduğunu da Pazar akşamı göstereceğim. Renee, sen şimdi biraz kenara çekil lütfen.

Renee Young oradan uzaklaşıyor ve Cesaro da Zayn'e Headbutt vuruyor. Zayn yer kapaklanıyor. Cesaro onu kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor, sonrasında kafasını kutuya vuruyor ve kaldırıyor onu, bir yumruk daha sallıyor ama Zayn eğilince ıskalıyor. Cesaro arkasını dönüp yumruk atıyor ama Zayn kolunu yakalıyor, Wrist Lock bağlayıp karnına tekme atıyor ve sonrasında da boynuna dirsek darbesi vuruyor, duvara atıyor Cesaro'yu. Cesaro duvardan çarpıp geliyor, Zayn ona sert bir Clothesline vuruyor ve Cesaro yere düşüyor. Zayn o yerdeyken biraz da tekmeliyor onu ve sonra bırakıyor. Şampiyon yerde iken Sami Zayn kemer tauntu yapıyor, kameralar ringe dönüyor.

Break The Walls Down!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 10-2-1432120407

''Y2J'', Chris Jericho geliyor.

Kingdom!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Wwe_cody_rhodes

PWE United States Şampiyonu ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

PWE United States Championship Match

Cody Rhodes (c) vs Chris Jericho

Zil çalıyor, İkili  ringin ortasında lock up giriyor, Rhodes üstünlüğü eldeediyor Headlock bağlıyor, Jericho kurtulmaya çalışıyor ama Rhodes iyice zorlamaya başlıyor, Jericho onu yumruklamayı deniyor, Rhodes gücünü kaybediyor tek diz üstüne geçiyor, Jericho üstünlüğü ele geçirmeye çalşıyor ama Rhodes Headbutt vuruyor, Jericho suratını tutmasına izin vermeden Rhodes tekrar yanı pozisyonu yakalıyor, Jericho Jaw Breaker yapıyor, Rhodes bu sefer bırakmak zorunda kalıyor , Jericho iplere gidiyor, Jericho iplerden gelirken Rhodes'dan Forearm Smash geliyor, Jericho yerdeyken Rhodes apron'a geçiyor, Jericho ağır bir şekilde kalkıyor, Rhodes'dan SPRINGBOARD CLOTHESLINE GELİYOR!! Jericho son anda çekiliyor, Rhodes boşa atlıyor, Rhodes ayağa kalkmaya çalışırken Jericho onu arkadan yakalıyor INVERTED FALCON ARROW YAPIYOR!! Jericho iplere gidiyor LIONSAULT!! Jericho tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı. Jericho yerdeki Rhodes'u yakalıyor VE WALLS OF JERICHO!! Rhodes iplere doğru sürünmeye çalışıyor, Jericho izin vermiyor karşı iplere doğru çekiyor ve iplere tutunarak devam ediyor, Hakem Jericho'yu uyarıyor, Jericho bırakıyor, Rhodes köşeye doğru sürükleniyor, Jericho Rhodes'u kaldırıyor köşeye çıkarıyor ama köşeye çıkardığı gibi Rhodes onun suratına tekme atıyor, Jericho yere düşüyor, Jericho ayağa kalkarken Rhode köşede hazırlanıyor VE MOONSAULT YAPIYOR!! Jericho iplere tutunarak kalkmayı deniyor ama Rhodes onu yakalıyor VE FRONT SUPLEX YAPIYOR!! Jericho kendini ringin dışına bırakıyor, Rhodes ringin dışına çıkıyor Jericho'yu apron'a çıkarıyor, Rhodes Jericho'yu apron'da kaldırıyor ve apron'un üzerine TWISTING BRAINBUSTER YAPIYOR!! Rhodes Jericho'yu ringe yuvarlıyor ardından tuş deniyor 1...2...2.888...attı. Rhodes taunt yapıyor Jericho'nun kalkmasını bekliyor, Jericho ayağa kalkıyor, Rhodes onu yakalamayı deniyor ama Jericho Rhodes'un kollarını kenara iteliyor VE CODEBREAKER YAPIYOR!!! ama Rhodes onu dizlerinden yakalıyor köşeye doğru kendisi ile beraber götürüyor, Jericho köşeye çarpar çarpmaz ayakları yere iniyor ama Rhodes onu bırakmıyor VE CROSS RHODES YAPIYOR!! Rhodes tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor. Rhodes kemerini koruyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Cody-Rhodes-defeated-Booker

Hakem ona kemerini getiriyor, Cody kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor, sonrasında ise bir mikrofon alıyor.

Cody Rhodes: Bu kadar mıydı ? Sanırım karşıma daha iyi rakipler gelmesi için biraz daha beklemem gerekecek. Bu unvanı basit yemler için savunmak benim için epey sinir bozucu bir durum. Umarım bazılarınız....

Bir müzik duyuluyor.

SOS!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 18544

Kofi Kingston geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Coop10

Ringe girip mikrofon alıyor.

Kofi Kingston: Güçlü bir rakip istiyorsan bunun için yolunda ilerlemene gerek yok dostum. Seni kısa yoldan istediğin rakibe götüreceğim ama bu rakip senin sahip olduğun bir metal parçasını elinden almak için ringde olacak. WorldWide da rakibin benim.

Kingston mikrofonu atıyor, Rhodes biraz şaşırıyor ama kafasını olumlu bir şekilde sallıyor. Kofi bunu görünce sırıtıyor, o arada Rhodes kemeri bırakıp Kingston'ın üstüne geliyor ama Kofi eğiliyor, Rhodes arkasını dönüyor ve Kofi ona Trouble in Paradise!!! vuruyor. Kofi eğiliyor ve yerden kemeri alıyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Kofi

Kofi Kingston kemer ile taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kenny Omega ekranlara geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* IMG_1206

Kenny Omega: Üçte üç yaptım ve şimdi finalde yer alıyorum. Benim için çok şaşırtıcı bir durum olmadı aslında. Bunun olacağını biliyor, bekliyor ve sizlere de söylüyordum. Finalde ki diğer bir isimse John Cena ve diğer isim de Roderick Strong veya Goldberg olacak. Hepsi kendi çaplarında büyük isimler. Peki ya Omega'nın çapı ne olacak ? Bunu hiç hesaba katmadılar ama ben onlara bu hesap usulünü WorldWide da öğreteceğim. Ve PWE biraz daha temizleniş olacak. Şimdilik bu kadar, hoşça kalın ve iyi geceler.

Omega klasik ateş etme tauntunu yapıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve bir müzik duyuluyor.

Phenomenal!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* AJ-Styles-IWGP

PWE Television Şampiyonu, ''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Styles

Ringe girip taunt atıyor ve mikrofon alıyor.

AJ Styles: Bu Pazar gecesi Television Kemerimi ilk kez savunacağım. Bu kemeri kazanmak, taşımak ve korumak benim için bir onurdur. Ve şu an belimde duran bu kemer PWE basamaklarını tırmanışımı anlatıyor. Bu sadece ilk adım ve sizleri garanti ediyorum ki dahası da gelecek. Çünkü AJ Styles gerçek bir kazanandır. WorldWide da ki rakibim ise Kalisto. Belki kendisini çok duymamışsınızdır ama yetenekli bir çocuk. Ona lafım yok. Fakat AJ Styles seviyesine yetenekli değil. Üzgünüm dostum ama gerçek bu. O Contender maçını kazanarak büyük başarı gösterdin, seni tebrik ediyorum. Beni seçme hakkında açıktı ve bunu da kabul ediyorum ama seni yeneceğim faktörünü değiştirecek bir şey yok. Yerinde olsam Cody Rhodes veya Cesaro derdim, onları yenme şansın daha fazla olurdu. Çünkü bu dünya da Kalisto'nun AJ Styles'ı yenme şansı lotoyu kazanmasından daha düşük. O yüzden sana Pazar gecesi bol şans diliyorum Kalisto. Buna çok ihtiyacın olacak ama maçı ve kemerini kazanmana yetmeyecek. Ama ondan sonra da en azından AJ Styles ile kemer maçına çıktım diye bileceksin. Bu sana bir süre yeter.

AJ Styles sözünü bitirdiğinde bir müzik duyuluyor.

Fearless Warrior!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Kalisto_bio--fb45c5e2c06a1a008c9f0c40834c917d

''The King of Flight'', Kalisto geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Kalisto: Senin gibi birinden bu sözleri duymayı beklemezdim AJ. Rakibini çok küçümsüyorsun ve senin hatan da bu olacak. Maçı ve kemeri kaybetmene neden olacak hatan bu olacak. Demedi deme sonra. Ama ondan sonra da en azından Kalisto'ya kemerimi ve maçımı kaybettim diyebileceksin. Bu sana bir süre yeter.

AJ Styles: Çok akıllısın değil mi ? Benim sözlerime bana karşı kullanıyorsun. Bunlar sana yetmeyecek. Styles Clash vurduğum anda senin için her şey bitecek ve her zaman olduğun kişiye geri döneceksin.

Kalisto: Peki her zaman olduğum ve geri döneceğim kişi kimmiş ?

AJ Styles: Hiç kimse. Evet, doğru duydun. Hiçliğe geri döneceksin Kalisto.

Kalisto: Hiçlik ha ? Bunu göreceğiz.

Kalisto mikrofonunu atıyor ve Styles'a bir tekme atıyor. Şimdi de diğer bacağına tekme atıyor Kalisto ve bir kaç yumruk atıyor, sonra Spinning Back Kick vuruyor ve AJ karnını tutarken göğüs kafesine tekme atıyor. AJ yavaştan ayaklanıyor, Kalisto bir de Dropkick vuruyor. AJ iplerden sekiyor, Kalisto Drop Toe Hold ile düşürüyor onu ama hemen kaldırıyor ve SALIDA DEL SOL!!! deniyor... AMA Styles'ın arkasına düşüyor. AJ ona Backhand Elbow vuruyor ve hemen ardından da Pele Kick!! çakıyor. Kalisto köşeye geriliyor. Styles da diğer köşeden onun üstüne koşuyor ve Running Forearm Smash vuruyor. AJ onu omuzluyor ve Ushigoroshi deniyor... AMA Kalisto onun kolunu yakalıyor ve Arm Drag ile atıyor onu. İkisi de ayaklanıyor hemen, Kalisto onun üstüne gidiyor ve Hurricanrana ile atıyor onu. AJ hemen kalkıyor, Kalisto üstüne koşuyor ama AJ ona Tilt a whirl Backbreaker yapıyor. Kalisto sırtını tutar iken AJ iplerden sekiyor ve Stylin DDT! yapıyor bir de. Styles hemen kaldırıyor onu ve STYLES CLASH!!! yapıyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* CufiYeSWgAEIc0T

AJ Styles kemerini alıyor ve köşeye çıkıyor, taunt atıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda John Cena ekranlara geliyor.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Cena's+-mistake+-Backstage+Fallout-+Raw+1,000+-+July+24,+2012

John Cena: Geri dönüşümün ardından bu turnuva bana iyi bir fırsat oldu ve şimdi finale çıktım. Finalde rakipler tabi ki güçlü ve zorlu olacak ama bende John Cena'yım sonuçta, elim armut toplamıyor. Kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ve kazandığımda da tekrar şampiyon olmanın zamanı gelmiş demektir. Tabi ki ilk hedef WorldWide da ki final. Önce final, sonra kemer.

Cena klasik tauntunu yapıyor, kameralar Main Event için ringe dönüyor.

Next Level!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Roderick_Strong_bio--9b4faa8a7c5b5f95098e6ae707dcf165

PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.

Invasion!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Goldberg-Makes-Entrance-670x377

Goldberg geliyor.

Roderick Strong vs Goldberg

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maçın başlamasıyla Roderick tam konsantre rakibine odanlanmışken Goldberg'i biraz daha rahat görüyoruz. İkili uzaktan birbirlerine bakıyorlar. Goldberg şimdi rakibinin üzerine geliyor! Roderick onun karnına sert bir MIDDLE KICK vuruyor! Ardından hemen bacağına bir LOW KICK! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. Goldberg ona CLOTHESLINE vurmak istiyor ancak Roderick eğilip karşı iplere koşuyor. Goldberg'de ona dönüyor. Roderick sekiyor iplerden. Ama Goldberg'in BIG BOOT'u ile karşılaşıyor! Goldberg rakibine yere serer sermez kükrüyor! Roderick sabit kalmamak için kendisini köşeye yuvarlıyor. Goldberg hemen yanına gelip kafasından tutarak kaldırıyor onu. Ardından köşede yumruklamaya başlıyor. Hakem ikaz ediyor onu. Ancak Goldberg durmuyor! Hakem şimdi başlıyor! Goldberg bırakıyor onu. Şimdi gerilip üzerine koşuyor ve BIG BODY SPLASH! Ardından kaldırıp FALLAWAY SLAM ile fırlatıyor! Şimdi tuş deniyor Goldberg. 1...2... atıyor Roderick. Goldberg tekrar kafasından tutup kaldırıyor onu. Ardından kolundan tutup iplere yolluyor. Roderick iplere tutunuyor! Goldberg hemen üzerine koşuyor! Roderick'ten bir HIGH KNEE! Ardından karnına BACK KICK! Şimdi tek hamlede SWINGING NECKBREAKER yapıyor! Goldberg hemen tek bacağını üzerine kalkıyor! Roderick arkasında. Goldberg kalkınca Roderick DOUBLE KNEE BACKBREAKER yapıyor!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Goldberg. Roderick köşeye doğru çekiliyor ve kalkmasını bekliyor. Goldberg iplere kadar emekliyor ve iplerden tutunarak kalkıyor. Roderick üzerine koşuyor. Ama Goldberg çekildi!!! Şimdi sert bir LARIAT ile yere seriyor!!!! Goldberg SPEAR tauntları atmaya başlıyor ve adım adım köşeye çekiliyor. Roderick şimdi ağır ağır kalkıyor. Goldberg hazır. Roderick dönüyor ve Goldberg koşuyor SPEAR için... Roderick harika bir çeviklikle üzerinden atlıyor!!!! Goldberg köşeye çakılıyor adeta!!!! Çarpmanın etkisiyle geri sekiyor!!! Roderick iplere koşuyor ve sekiyor, SICK KICK!!! vuruyor Roderick. Hemen kaldırıyor Goldberg'i ve omuzluyor, DEATH BY RODERICK!!! yapıyor. Strong hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Strong finalde.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Roderick_Strong_ROH_TV_Champion.0.0

Hakem ona kemerini getiriyor. Strong finalde ki son isim oluyor. Strong kemeri ile taunt atarken bir müzik duyuluyor.

Sexy Boy!

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* HBK-Shawn-Michaels-Entrance-Picture-500x312

Eski PWE Şampiyonu Shawn Michaels geliyor.

Michaels ringe giriyor ve Strong da direk karşısında dikiliyor. Shawn Michaels Kemeri gösteriyor ve geri alacağım diyor, Roderick Strong da denemeni görmek istiyorum diyor ve ikili face to face yaparken şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*   21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 21 Haz. 2017, 21:03

Kadir Gecesi dolayısıyla bant attım.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*   21 Haziran PWE SuperShow! *BANT* EmptyPerş. 22 Haz. 2017, 00:29

Michaels emekli ol bebeğim bu genç adamla başa çıkamazsın.

21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası