PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Şirketin yüzü

YazarMesaj
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

REP Puanı : 5

Şirketin yüzü Empty
MesajKonu: Şirketin yüzü   Şirketin yüzü EmptyC.tesi 24 Haz. 2017, 03:20

Binanın spor salonu bölgesi ekrana geliyor. Luke Harper halter kaldırırken kamera ona yaklaşıyor.

''76''

''77''

''78''

''79''

''80''

Şirketin yüzü Luke_harper_1-1024x576

Luke Harper halteri yere bırakıyor ve kameraya bakıyor.

Hayatta kalma mücadelemiz sırasında ekibimden sadece ben burada kalabildim. Garip bi durum benim için. Şimdi ne desem bilemiyorum. Arkadaşlar gitti üzüldüm desem tam olmayacak, iyi olmadıkları için gitti desem ayıp etmiş olucam. Yapıcak bişey yok. Tekrar tek başıma PWE yollarındayım. Ama bu sefer hedeflerim büyük. Alt tabakadan üste çıkmak istiyorum. Orda burda gezinmekten sıkıldım. Bende kendi çapımda büyük bi ismim. Neden benden şirketin yüzü olmasın ki ? Bence olur ve olacakta. Ondan dolayı zamanı çok iyi kullanacağım, gün gelecek Universal veya PWE kemerini alıp şirketin yeni yüzü ben olacağım. Bilge bir kişi zamanında eğer inanırsan hayalin gerçek olur demiş. İşte öyle yani. Hedef ortada inancım tam ve o hayal gerçek olacak. Neyse şimdi git de ben de çalışmaya devam ediyim. Evde çoluk çocuk bekler. Daha karpuz kesicez çay içicez.

Luke Harper kameramanı kovalıyor ve halter kaldırmaya devam ediyor.

Şirketin yüzü
1 sayfadaki 1 sayfası