PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE WorldWide II Pre Show *BANT*

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Empty
MesajKonu: PWE WorldWide II Pre Show *BANT*   PWE WorldWide II Pre Show *BANT* EmptyPaz 25 Haz. 2017, 21:01

To Be Loved çalıyor ve pyrolar patlıyor. WorldWide II Pre Show'u başlıyor. Kameralar Pre Show spikerlerine dönüyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Renee-young-wwe-announcer

Tom Phillips: Herkese iyi akşamlar sevgili seyirciler. Ben Tom Phillips ve yanımda Renee Young var. Sizlere WorldWide II'nin Pre Show'unu anlatacağız.

Renee Young: X-Rated'den sonra ki Special Event'imiz ile karşınızdayız. Special Event takviminin de sonuna yaklaştığımızı belirtelim.

Tom Phillips: Bu gece Pre Show da sadece iki maçımız var. Bir Open Challenge ve bir Kemer maçı.

Renee Young: Bray Wyatt Open Challenge yapacak ve Cody Rhodes United States Kemerini Kofi Kingston'a karşı koruyacak.

Bir müzik duyuluyor.

Live in Fear!

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Tumblr_static_tumblr_static_2ay1r3dzl89w0wgc08wcgwg08_640

''The Eater of Worlds'', Bray Wyatt geliyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Bray-Holding-Mic-Al116

Ringe giriyor ve cebinden mikrofon çıkartıyor.

Bray Wyatt: Randy Orton beni yenebileceğini düşündü ama yanılıyordu. Onu yendim ve bu bana biraz kolay geldi. O yüzden bende bir Open Challenge yapmak istedim. Gayet güzel bir fikir. En azından Çarşamba akşamı gibi olmayacak. Gizli bir rakip, her hangi biri olabilir. Kim olduğumu bilmiyorum o yüzden tam onun için hazır değilim. Ne kadar heyecan verici değil mi ? Bence öyle. Daha fazla da beklemek istemiyorum. Arka alanda Bray Wyatt'ın Korku Bahçesine adım atabilecek biri var mı ? O kadar cesareti olan birisi varsa şu an tam bu ringin ortasındayım ve onu bekliyorum.

Wyatt bir süre bekliyor, bir müzik duyuluyor.

Just One!

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

''The Aerial Assasin'', Will Ospreay geliyor.

Singles Match

Bray Wyatt vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve maç başlıyor, 2 güreşçi ringin ortasına geliyor ve Lock Up ile başlıyorlar maça. 1 Dakika geçiyor ve 2 taraf da üstünlük kuramıyor. Bray Wyatt gücünü kullanıyor ve rakibi Ospreay'i itiyor, Ospreay geri takla atarak düştüğü için hemen kalkıyor. Wyatt ona arkasını dönüyor, Will ise rakibinin üstüne koşuyor... AMA! Wyatt bir anda dönüyor ve ona sert bir LARIAT çakıyor, Ospreay takla atarak düşüyor, Bray de vakit kaybetmeden Running Senton yapıyor ve tuş deniyor 1.. 1.25.. 1.50.. da atıyor Ospreay. Bray Wyatt rakibi yerde iken bir taunt atıyor, sonra da ona bir kaç tekme atıyor, Wyatt onu saçından tutarak kaldırıyor ve bir yumruk atıyor, Will yere düşüyor. Wyatt yine onu kaldırıyor ve Body Slam ile yere atıyor. Wyatt köşeye geçiyor ve iplere tutunuyor, Spider Walk pozisyonuna geçiyor ve Ospreay'e doğru gidiyor. Wyatt bir süre bekliyor sonra normale dönüyor ve Ospreay'i kaldırıyor, SISTER ABIGAIL! pozisyonuna alıyor onu, arenaya bakıyor Bray ve onun anından öpüyor... AMA Ospreay da mücadele eden birisi, Wyatt'ın koluna sıkıca tutunuyor Ospreay ve ayakları ile de kendini geri itiyor ve Wyatt'ın koluna tutarak takla atmış oluyor Will Ospreay, onun önüne çıkıyor. Ospreay bekletmeden ona Roundhouse Kick!! vuruyor. Bray biraz afallıyor, Will de hemen ardından Jumping High Knee vuruyor. Wyatt çenesini tutarken Ospreay'den bir de Spinning Back Kick geliyor, Wyatt karnını tutuyor, Will iplerden sekiyor ve yandan onun kafasına Running Front Dropkick vuruyor, Wyatt yerde. Ospreay biraz soluklanıyor ve taunt yapıyor. Ospreay'den Standing Moonsault! geliyor Wyatt'a ve Will hemen kalkıyor, bir de Standing Shooting Star Press!! yapıyor ona. Ospreay tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Wyatt. 

Ospreay onu kaldırıyor ve bir kaç Forearm darbesi vuruyor. Ospreay şimdi iplerden sekiyor, yandan Wyatt'a yaklaşıyor ve Bodyscissors Hurricanrana! deniyor... AMA Wyatt Ospreay bacaklarını boynuna dolayıp tam atacak iken onu fırlatmayı başarıyor. Will ise ayaklarının üstüne düşüyor ve arkasını dönüyor ama Wyatt ona çok sağlam bir yumruk patlatıyor ve yere düşüyor. Wyatt şimdi kaldırıyor onu ve Drop Suplex ile atıyor. Ospreay hemen kalkınca Wyatt bir de BIG BOOT! vuruyor ona. Ospreay yerde, Wyatt da soluklanıyor, arkasını dönüyor ve saçını arkasına atıyor. O arada Ospreay bir hışımla kalkıyor ve ona Jumping Enzuigiri vuruyor. Wyatt biraz afallıyor ve iplere doğru geri çekiliyor. Ospreay de koşuyor ve Clothesline çakıyor, Wyatt dışarı düşüyor. Bray hemen ayaklanıyor, Will de iplerden sekiyor ve Suicide Dive!!! ile onun üstüne uçuyor. Ospreay kalkıyor ve taunt atıyor, hemen ringe giriyor. Wyatt hafiften ayaklanıyor, Ospreay iplere koşuyor ve iplerden sekiyor, bir de SASUKE SPECIAL! ile Wyatt'ın üstüne uçuyor. Will hemen kaldırıyor onu ve ringe atıyor, kendisi de giriyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Bray Wyatt. Ospreay onu kol ve bacağından tutuyor, biraz daha ringin ortasına yaklaştırıyor ve aprona geçiyor. Ospreay apronda bir taunt atıyor ve SPRINGBOARD 450 SPLASH!!! ile atlıyor... AMA Bray dizlerini kaldırıyor. İki isim de yavaşça ayaklanıyor. Ospreay karnını tutarken Bray ona doğru gidiyor ve Running Body Block vuruyor ona. Wyatt hemen kalkıyor ve rakibi de kaldırıyor, Uranage Slam! yapıyor Wyatt ve tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Ospreay. Bray şimdi kaldırıyor onu ama Ospreay onu itiyor ve SUPERKICK! vuruyor fakat Bray son anda bacağını yakalıyor ve itiyor onu. Ospreay arkasını dönüp kafasını kaldırıyor ama Wyatt onu yakalıyor ve bekletmeden SISTER ABIGAIL!!! yapıyor. Wyatt tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Bray Wyatt kazanıyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Bray-Wyatt-Winning-The-Match

Hakem onun elini kaldırdıktan sonra Wyatt dizlerinin üstüne çöküyor ve kollarını 2 yana açıyor, taunt atıyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Ark alanda ekranlara PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Mqdefault

Roderick Strong: Bu gece Main Event maçında yer alıyorum fakat kemerimi korumuyorum. King of the Ring turnuvası için final maçına çıkacağım. Bu turnuva da 3 zorlu rakibi geçtim, PWE Kemerini ele geçirdim ve finali kazanarak koleksiyona bir kemer daha eklenecek. Final de ki rakiplerim ne kadar zor biliyorum. John Cena bu şirketin yıllardır elemanı. John Cena denilince şirket yüzü, ana şampiyon, büyük isim gibi sıfatlar akıllara geliyor. Kenny Omega ise uluslararası alanda tanınmış bir güreş. Kenny Omega denilince de akla yetenek, en iyi maç makinesi gibi sıfatlar akıllara geliyor. Fakat ben de Roderick Strong'um. Tecrübe, hedef, arzu var bende de. Cena ve Omega bazı şeylere sahip ama benim sahip olduklarım dışında ben onların da sahip oldukları bazı şeylere sahibim. Bu farkı da bu gece göstereceğim.

Roderick Strong kemerini gösteriyor ve kameralar ringe dönüyor.

SOS!

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* 18544

Kofi Kingston geliyor.

Kingdom!

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Wwe_cody_rhodes

PWE United States Şampiyonu ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

PWE United States Championship Match

Cody Rhodes (c) vs Kofi Kingston

Zil çalıyor , ikili birbirne doğru yürüyor lok up giriyor, Rhodes üstünlüğü sağlamaya çalışırken Kingston Jaw Breaker yapıyor Lock up bozuluyor, Rhodes geriye doğru adım attığı gibi Kingston onu yumruklamaya başlıyor, Rhodes iplere kadar geriliyor, Kingston Rhodes'u boynundan tutup ringin dışına yolluyor, Rhodes dışarı düşecek iken iplere tutunarak apronda kalıyor, Rhodes aprondayken Kingston iplere gidiyor, Kingston iplerden dönüyor Rhodes'a hamle yapmayı düşünüyor ama Rhodes'dan ENZUIGIRI GELİYOR!! Kingston yere düşüyor ama kolay şekilde dizlerinin üstüne gelebiliyor, Kingston kalkmak için çabalarken Rhodes hemen köşeye çıkıyor, Kingston ayağa kalkıyor köşedeki Rhodes'u görüyor, Kingston Rhodes'a doğru yönedliği gibi Rhodes'dan MISSILE DROPKICK GELİYOR!! Kingston köşeye doğru sürükleniyor, Rhodes onun kalkmasını bekliyor, Kingston köşeye tutunarak ayağa kalkıyor, Rhodes köşedeki Kingston'ın üzerine doğru koşuyor, Kingston Rhodes'un suratına tekme atarak karşılık veriyor, Rhodes suratını tutarken Kingston onu yakalıyor ve köşeden yardım alarak TORNADO DDT YAPIYOR!!! Kingston Rhodes'u ringin ortasına sürüklüyor taunt yapıyor iplere gidiyor, Kingston iplerden geliyor VE BOOM DROP!! Kingston tuşa gitmeye çalışıyor ama Rhodes onu kolundan yakalıyor VE SHORT ARM SCISSORS!! Kingston acıdan bağırmaya başlıyor ama iplere yakın olduğu için acısı erken bitiyor, Rhodes Kingston'ı bırakıyor, Kingston iplere tutunarak kendini apron'a çekiyor, Rhodes Kingston'ı kaldırıyor ama Kingsto Rhodes'un karnına omuz vuruyor, Rhodes karnını tutarak geriye çekildiği gibi Kingston köşeye çıkıyor ama Rhodes hemen onu köşeden yere inidriyor, Rhodes Kingston'ı kaldırıyor ama Kingston hemen onu yumruklamaya başlıyor, Rhodes sersemlediği gibi Kingston onu iplere gönderiyor arkasından kendiside gidiyor, Rhodes köşeden destek alıyor VE DISASTER KICK VURUYOR!! Rhodes hemen tuşa gidiyor 1...2...2.666...attı.

Kingston kendini ringin dışına bırakıyor, Rhodes hızlıca köşeye çıkıyor taunt yapıyor, Kingsto n ağır şekilde ringin dışında ayağa kalkmaya başlıyor, Kingston ayağa kalktığı gibi Rhodes'dan MOONSAULT GELİYOR!!! İkisi de yerde kalıyor,Rhodes ringe tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor , Rhodes ayağa kalktığı gibi ringe yaslanıyor ardından Kofi'yi kaldırıp ringe sokuyor, Rhodes Kofi'yi ringin içinde kaldırıyor VE CROSS RHODES YAPIYOR!! ama Kingston izin vermiyor!! Kingston Rhodes yakaladığı gibi tekmelemeye başlıyor, Rhodes tek dizinin üstüne düştüğü gibi  Kingston iplere gidiyor,Kingston iplerden gelirken Rhodes'dan ROLL UP GELİYOR!! 1...2...2.777...attı, ikisi aynı anda kalkıyor ama Kingston kalkar kalkmaz TROUBLE IN PARADISE YAPIYOR!! AMA RHODES SON ANDA EĞİLİYOR!! Kingston yere düşüyor, Rhodes onu kaldırıyor TWISTING BRAINBUSTER YAPIYOR!!! ama Kingston onu köşeye kadar kendisi ile beraber gidiyor, Rhodes köşeye çarptığı gibi bırakıyor , Kofi gerilip hızını alıyor ve köşede olan Rhodes'a KORONCO BUSTER YAPIYOR!! Rhodes yere düşümüyor, Kingston onu tutarak ringin ortasına getiriyor SOS!! ama Rhodes izin vermiyor dirsek vurmaya başlıyor, Kingston bırakmak zorunda kaldığı gibi Rhodes onu yakalıyor VE CROSS RHODES YAPIYOR!! Rhodes tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor. Cody yine kemerini koruyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT* Cody-Rhodes-defeated-Booker

Hakem ona kemerini getiriyor, Cody kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor, Cody pis pis sırıtır iken kameralar spiker ekibine dönüyor.

Tom Phillips: Nefes kesen bir Pre Show izledik. Bir kez daha.

Renee Young: Haklısın Tom. Klasik bir kemer maçı gördük. Rhodes kemerini başarılı ile korudu, bir kez daha.

Tom Phillips: Wyatt ve Ospreay maçı da iyiydi ama Wyatt üsttün çıkan taraf oldu ki bu da Ospreay için iyi bir şey değil.

Renee Young: Biz sizlere iyi geceler diliyoruz, umarız şovunuz ve akşamınız iyi geçer.

Bu görüntüler ile WorldWide II Pre Show'u bitiyor.

PWE WorldWide II Pre Show *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE WorldWide II Main Show *BANT*
» PWE WorldWide II Main Event *BANT*
» PWE WorldWide Pre-Show
» PWE X-Rated II Main Show *BANT*
» Main Event - 20 Nisan 2014 -Show [Bant]