PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 
 

 PWE WorldWide II Main Event *BANT*

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer
The Charismatic Enigma

Mesaj Sayısı : 4826
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 19
Nerden : Antalya

MesajKonu: PWE WorldWide II Main Event *BANT*   Paz 25 Haz. 2017, 21:01

Reklamlardan dönüyoruz ve kameralar spikerlere dönüyor.Jim Ross: Heyecan verici bir şovu atlattık ve sonunda Main Event kısmına gelebildik.

Jerry Lawler: Aynen öyle JR ama önümüzde bir maç daha var. Hadi onu izleyelim.


My Time Is Now!John Cena geliyor.Devil's Sky!''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.Next Level!PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.

60 Minute Time Limit, NO DQ, King of the Ring Tournament Final Match, Winner Gets a Title Shot

John Cena (A Block Winner) vs Kenny Omega (B Block Winner) vs Roderick Strong (C Block Winner)

 Üçlü ringin ortasına geliyor, Kenny Omega hemen ringden iniyor. Cena ve Strong ona bakarken bir anda birbirlerine dönüyorlar ve Lock Up girişiyorlar. Roderick üstünlük kuruyor ve Headlock bağlıyor rakibine. Ama Cena da kolay kolay pes etmiyor, gücünü kullanıyor ve onu yavaş yavaş itiyor, ipe kadar geliyor. İpe gelince de Cena ipten destek alıyor ve Strong'u itiyor. Roderick Strong karşı ipten sekiyor, Cena ona Running Shoulder Block vuruyor. Roddy önce yere devriliyor ama hemen kalkıyor fakat Cena ona bir yumruk atıyor, şimdi Strong bir tane atıyor. Bir Cena bir Strong yumruk atıyor. İkisi bir süre böyle devam ediyor, bu arada Kenny Omega ringe giriyor, Cena ve Strong ona yumruk atıyor aynı anda fakat Omega eğiliyor ve ikisinden de sıyrılıyor iplere koşuyor. Kenny iplerden sekiyor Roderick ve John'a Running Double Front Dropkick vuruyor. Omega kalkıyor hemen, onun ardından da Cena ve Strong kalkıyor. Kenny önce Roddy'ye sonra da Cena'ya yumruk atıyor. Omega arkasını dönüyor ve tam iplere koşmak için bir hamle yapıyor fakat Cena onu saçından yakalıyor ve kendisine çeviriyor, Cena ona bir yumruk atıyor, ardından da Roderick Kenny'ye bir yumruk atıyor. Cena ve Strong ona Double Wrist Lock bağlıyor, onu yakında ipe kadar götürüyorlar ve diğer ipe atıyorlar. Omega iplerden sekiyor, Cena ve Roderick Double Hip Toss ile onu yere atıyorlar. Kenny belini tutarak kalkıyor, Cena ona yumruk atıyor. Roderick de bir Dropkick çakıyor, Omega orta iplerin arasından dışarı düşüyor. Strong anında Cena'ya yumruk atıyor... AMA Cena blokluyor ve art arda ona 2 yumruk atıyor, sonra karnına tekme atıyor ve DDT! yapıyor. Cena onu yakalıyor, Fisherman Buster yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor Roderick. John Cena hemen köşeye çıkıyor ve Strong'un biraz kalkmasını bekliyor. Strong hafif ayaklanıyor, Cena tam atlayacak iken Kenny Omega aprona çıkıyor ve Cena'yı ittiriyor, Cena iplere düşüyor ve arkasını dönüyor. Strong ona Basement Dropkick vuruyor ve yavaştan onu kaldırıyor. Bu arada Omega apronda, Omega zıplıyor, şu an ki zıpladığı üst ipten çaprazında ki üst ipe zıplıyor ve oradan da rakiplerinin üstüne SPRINGBOARD MOONSAULT!!! ile atlıyor.

15.00 DAKİKA

Vücutlar ringin etrafına yayılıyor. Omega inanılmaz bir hareket yaptı ve şimdi ayaklandı, Strong'u biraz ortaya çekiyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Roddy. Kenny şimdi de Cena'yı biraz ortaya çekiyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. da John da atıyor. Omege ayaklanıyor ve köşeye geçiyor, Cena da yarı ayaklanınca Kenny onun üstüne V-TRIGGER!!! ile gidiyor fakat Cena dizini yakalıyor ve onu omuzluyor, AA!!! için onu atacak iken Strong ayaklanıyor ve koşuyor, iplerden sekiyor. Cena bunu görünce boşluğuna geliyor ve Omega da yanına düşüyor, Roderick Strong da Cena'ya SICK KICK! vuruyor. Strong ayağa kalkıyor hemen, Kenny de iplere tutunarak kalkıyor. Strong koşarak onun üstüne geliyor, Omega da ileri 1 adım atıyor ve biraz yana çekiliyor. Strong ona yaklaştığında Kenny bir anda arkasına geçiyor ve onu yakalıyor, Dragon Suplex!! yapıyor. Strong ne olduğun anlamadan kalkmaya çalışıyor, Omega hemen yakalıyor onu ve GOLDEN STAR BOMB!!! yapıyor. Roddy yere çarptığında bir anda geriye doğru takla atıyor. Omega tuşa gitmek için ona yaklaşıyor ama Cena koşarak geliyor ve ittiriyor onu. Omega kalkıp arkasını dönüp bir hamle yapıyor ama Cena onu Back Body Drop ile atıyor. Kenny sırtını tutarak kalkınca da Dropkick vuruyor ona ve Strong'a yaklaşıp tuş deniyor Cena 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Strong. Cena hemen kalkıyor ve Strong'u kaldırmak için eğiliyor ama Strong SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Cena. İkisi de hemen ayaklanıyor, Cena Flapjack ile onu iplere atıyor. Strong geri dönüyor, Cena onun karnına yumruk atıyor, Roddy yarı ayakta. John iplerden sekiyor ve Throwback yapıyor. John Cena ayaklanıyor, Kenny üstüne koşuyor, onu yakalıyor ve Tilt a whirl Backbreaker yapıyor. Cena Roddy'yi kaldırıyor ve Rolling Suplex ile köşeye doğru atıyor. Cena köşeye çıkıyor, taunt atıyor. Strong ayaklanıyor... AMA! Kenny bir hışımla köşeye çıkıyor fakat Cena ona art arda 3 yumruk ve bir de Headbutt vuruyor ve aşağı itiyor onu. Omega Roddy'nin yanına düşüyor ve Cena ikisinin üstüne DIVING CROSSBODY!!! ile atlıyor. John Cena ikisine birden tuşa gidiyor ve ikisi de 1.. 1.50.. da atıyor. Üçü de kalkıyor, Cena Double Clothesline ile rakiplerini deviriyor.

25.00 DAKİKA

Cena şimdi Omega'yı kaldırıyor fakat Omega onu ittiriyor ve ayaklanıyor. Cena onun üstüne gidiyor ama Omega bir koşu yapıyor ve onu Hurricanrana ile atıyor. Cena kalkıyor, Omega ona EX Hadouken vuruyor. Omega ayağa kalkıyor, Strong arkadan ona yaklaşıyor ve Double Knee Backbreaker yapıyor. Cena ayaklanıyor şimdi, Strong onu yakalıyor ve STO ile yere çakıyor. Roderick ayağa kalkıyor, karşısında Kenny'yi buluyor. Strong ona bir hamle yapacak iken Kenny Omega elini kaldırıyor ve dur diyor ona, Flash Man's Time Stopper vuruyor, Strong yere düşüyor ve kendini dışarı atıyor. Strong dışarıda yarı ayakta, Omega iplerden sekip koşuyor ama Cena önüne çıkıyor ve onu omuzluyor fakat AA! ile atamadan Omega arkasını düşüyor ve iplere itiyor onu. John iplerden dönüyor, Kenny ona Spinning Wheel Kick vuruyor ve hemen kalkıp iplerden sekiyor, TOPE CON HILO!! ile Strong'un üstüne atlıyor. Omega yavaştan ayaklanıyor, kalkıyor ve arenaya bakıyor. Kenny arkasın dönüyor, köşe orta iplerde bekleyen Cena Diving Plancha! ile onun üstüne atlıyor. Omega yerde iken Cena onu tutup kaldırıyor ve bariyerlere atıyor. Cena Kenny'yi kaldırıyor ve ringe atıyor şimdi. Yerde ki Strong'ı da kaldırıyor Cena ve Spinebuster ile zemine çakıyor onu. John da ringe giriyor ama Omega ona Dropkick çakıyor. İkisi de kalkıyor hemen ama Cena Lariat vuruyor ona. Kenny afallıyor, Cena onu kaldırıp arkasına geçiyor ve German Suplex ile atıyor onu. John Cena şimdi kalkıyor, bir süre sonra da Omega kalkıyor, Cena iplere gidiyor ve iplerden sekiyor, Omega'yı da yakalıyor, SPRINGBOARD STUNNER!!! yapıyor Cena ve hemen tuş deniyor 1.. 2.. 2.15.. de Roderick Strong bozuyor tuşu. Cena ve Strong kalkıyor, Strong hemen onun karnına tekme atıyor ve yakalayıp Pumphanle Backbreaker yapıyor. Strong ardından STO Backbreaker + Neckbreaker kombosu yapıyor. Strong kalkmaya çalışıyor, dizlerinin üstünde iken Omega bir anda V-TRIGGER!!! vuruyor ve hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Strong. Omega sinirli, hemen kalkıp onu dışarı atıyor ve Cena'yı kaldırıyor, ONE WINGED ANGEL!!! deniyor ama Cena arkasına düşüyor ve onu çevirip omuzluyor, AA!!! ile atıyor. Cena tuşa gidiyor 1... 2...

40.00 DAKİKA

3... olmadan atıyor Omega. Cena şaşırıyor, onu ringin ortasına getiriyor ve ayağa kaldırıyor, Double Underhook Suplex yapıyor onu. Cena kalkıp onu çeviriyor ve STF!!! bağlıyor. Omega ringin ortasına çaresiz kalıyor, iplere uzanmayı deniyor ama çok uzakta kalıyor. Cena hadi pes et diye bağırıyor, Omega sürünüyor biraz, iplere yaklaşıyor ama Cena baskıyı arttırıyor. Fakat Kenny de direniyor ve biraz daha sürünüyor ve iplere çok yaklaşıyor. Kenny elini uzatıyor, biraz daha uzansa iplere değicek ama Cena da çok baskı uyguluyor. Omega tam pes edecek iken... Dışarı da ki Strong onun elini tutuyor ve pes etmesine izin vermiyor. Strong şimdi ayağı kalkıyor ve onun elini iplere koyuyor. Cena kilidi bırakıyor, Strong giriyor ringe. Cena onu yumruk sallıyor ama Strong blokluyor ve Backhand Chop vuruyor ona. Bir de Headbutt vuruyor Roddy ve Drop Toe Hold ile onu düşürüyor, Strong onu bacaklarından tutuyor ve kaldırıyor, Wheelbarrow Backbreaker yapıyor ve hemen tuş deniyor 1.. 1.25.. 1.75.. de atıyor Cena. Roddy kaldırıyor onu ve köşeye atıyor, kendisi de kalkıp koşuyor ve Cena'ya Body Avalanche yapıyor. Karşı köşeye kalkan Omega'nın da üstüne koşuyor Strong ve ona da Body Avalanche yapıyor ama Omega çekiliyor, Roddy köşeye tosluyor, Omega ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Strong. Omega kalkıyor, Cena yavaş yavaş üstüne geliyor, ona SUPERKICK!!! vuruyor Kenny ve direk tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de Cena atıyor. Omega ayağa kalkıyor, arkadan Strong onu çeviriyor ve omuzlayıp DEATH BY RODERICK! yapıyor, Omega hafiften kalkıyor, Strong da iplerden sekiyor ve bir de SICK KICK!!! vuruyor. Roderick Strong hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da John Cena bozuyor tuşu. İkili kalkıyor, Strong yumruk sallıyor ama Cena eğiliyor ve onu yakalıyor, Spinning Side Slam yapıyor ona. Cena kalkıyor ve Omega'yı kaldırıyor, AA! için omuzluyor ama Omega arkasına düşüyor yakalıyor onu, Rain Trigger! yapıyor. Kenny tuşa gidecek iken Roddy kalkıyor ve ona Jumping High Knee vuruyor, ardından da Olympic Slam yapıyor. Strong Cena'yı kaldırıyor ayağa ve END OF HEARTACHE!!! yapıyor. Strong güç bela tuşa da gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da Kenny Omega bozuyor.

50.00 DAKİKA

Biraz zaman geçiyor ve yavaş yavaş kalkıyorlar. Omega ringin ortasına geliyor. John Cena onun üstüne koşarak geliyor, Omega da Leg Lariat vuruyor ona ve kalkıyor, iplere koşuyor. Cena da kalkıyor, Omega da ona KOTARO KRUSHER! yapıyor. Omega kalkıyor, Strong ona Clothesline vuruyor. Strong da iplere tutunarak kalkıyor ayağa. Strong yarı ayakta ki Cena'ya yaklaşıyor, Cena bir anda onu omuzluyor fakat Omega Cena'nın karına tekme atıyor, Strong yanına düşüyor ve Omega Cena'ya Hadouken vuruyor. Strong Kenny'ye yumruk atıyor ama Kenny çekiliyor ve arkadan yakalıyor onu, Reverse Frankensteiner yapıyor. Kenny de zar zor kalkıyor ayağa ve Roddy'yi kaldırıyor, ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. 2.75.. de Cena bozuyor. Cena Omega'yı kaldırıyor, Gutwrench Powerbomb ile atıyor. Cena Strong'u kaldırıyor ve Body Slam ile atıyor onu, Cena kendini de yere bırakıyor. Üç isim de yavaştan kalkmaya çalışıyor. Strong ve Cena kalkıyor. Strong onun karnına tekme atıyor ve End of Heartache deniyor ama Omega ona Big Boot vuruyor. Cena yarı ayakta, Omega ona V-TRIGGER! vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. de iken Strong hemen bozuyor tuşu. Strong ve Omega kalkıyor ama Omega onun arkasına geçiyor ve Dragon Suplex ile atıyor onu. Kenny şimdi de Cena'yı kaldırıyor ve STYLES CLASH!!! yapıyor ona. Kenny tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Cena. Omega kalkıyor, Cena'yı kaldıracak iken Strong onu kendisine çekiyor ve karnına tekme atıyor ve Powerbomb yapıyor. Strong kolunu üstüne koyuyor 1.. 2.. 2.15.. de Omega atıyor. Strong kalkıyor ayağa ve bu sefer Cena'yı kaldırıyor ama Cena onu yakalıyor ve Michinoku Driver ile yere çakıyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de Strong atıyor. Cena yavaşça kalkıyor, Omega da kalkıyor. Cena ona yumruk atıyor ama Kenny blokluyor ve karnına diz darbesi vuruyor. Omega klasik tauntunu yapıyor ve iplerden sekiyor, Cena'ya V-TRIGGER! vuruyor ama Cena onu yakalıyor ve ileri atıyor, Strong ona SICK KICK!! vuruyor, Cena onu omuzluyor ve AA!!! ile atıyor. Strong hemen Cena'yı kendisine çeviriyor ve kaldırıyor onu ve END OF HEARTACHE!!! yapıyor, Strong tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Strong kazanıyor.Hakem ona kemerini getiriyor ve elini kaldırıyor. Strong ilk turda PWE Kemerini kazanmıştı, 3 hafta sonra finalde ise turnuvayı da kazanıyor ve bir kemer maçı elde ediyor. İnanılmaz bir maç izledik ve Roderick Strong maçı 39 saniye kala kazandı. Strong taunt attıktan sonra mikrofon alıyor.

Roderick Strong: Nasıl bir macera oldu ha, evet çok ilgin bir macera oldu. King of the Ring Turnuvasına girdim, ilk maçta Shawn Michaels'ı yenerek PWE World Heavyweight Kemerini ele geçirdim. Sonra 2 maç daha kazandım ve finale çıktım. Finalde de çok zorlu 2 rakip ile karşılaştım ve neredeyse 1 saat boyunca güreştik, onu da ben kazandım. Ve uzatmadan da sizlere hangi kemeri istediğimi söylüyorum. En kısa sürede PWE World Heavyweight Şampiyonu olarak PWE Universal Şampiyonu Roman Reigns ile karşılaşmak istiyorum.

Roderick Strong mikrofonu bırakıyor, arena şok oluyor. Karışık tezahüratlar geliyor. Strong taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
 
PWE WorldWide II Main Event *BANT*
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE Special Events :: Special Event Sonuçları-
Buraya geçin: