PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 PWE Legacy Night 2

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: PWE Legacy Night 2   Perş. 29 Haz. 2017, 23:30


The Legacy!

Şarkı çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor. Kameralar spikerlere dönüyor.


Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Sizlere PWE Legacy adlı şovları anlatacağız.


Jerry Lawler: Çok heyecanlıyım JR. 3 Günlük büyük bir macera yaşayacağız ve bir sürü güzel şeye tanık olacağız. Bu günü sabırsızlıkla bekledim. İkimizinde bu geceden ümitli olduğunu biliyorum, o yüzden bir an önce başlayalım.


Live in Fear!''The Eater of Worlds'', Bray Wyatt geliyor.


Swamp Gas!PWE Television Şampiyonu, ''The Backwoods Brawler'', Luke Harper geliyor.

PWE Television Championship Match

Luke Harper (c) vs Bray Wyatt

Zilin çalmasıyla beraber iki eski Wyatt Family dostu, ringin ortasında face to face yapıyorlar. Harper alışık olduğumuz şekilde dil çıkarıyor. Ancak Wyatt'dan sert bir tokat yiyor! Şimdi Wyatt Harper'ın kafasından tutuyor ve köşeye çarpıyor. Ardından köşede yumruklamaya başlıyor! Hakemin araya girmesiyle Wyatt geri çekiliyor. Harper köşede. Bray Wyatt iyice gerilip koşuyor onun üstüne! Harper çekiliyor! Harper'ın çekilmesiyle Wyatt köşeye çarpıyor! Harper belinden yakalıyor ve GERMAN SUPLEX yapıyor! Şimdi üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor! Ardından kafasından tutup kaldırıyor Wyatt'ı. Şimdi köşeye fırlatıyor ve hemen arkasından üzerine koşuyor. BIG BODY SPLASH! Ardından kaldırıp POWERSLAM ile yere yapışıyor Harper!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Wyatt. Harper ona bakarak sırıtıyor. Şimdi arkasını dönüp köşeye doğru geçiyor Harper. Bray Wyatt'a döndüğü anda Wyatt SPIDER WALK pozisyonunda kalkıyor yerden! Harper bir anda ürküyor! Bray Wyatt şimdi doğruluyor. Harper ona doğru koşuyor ama Wyatt eğiliyor! Harper iplere koşarken Wyatt'ta peşinden geliyor! FOREARM SMASH! Harper yine kalkıyor. Bray Wyatt bu kez SHOULDER BLOCK ile yere seriyor onu!

Şimdi iplerden sekiyor ve RUNNING SENTON!!! Bray Wyatt şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Harper. Wyatt tekrar doğruluyor. Şimdi sırıtmaya başlıyor ve kalkmaya çalışan Harper'ı yakalıyor! SISTER ABIGAIL pozisyonuna getiriyor! Şimdi alnına öpücük konduruyor.. Harper kendisini yere bırakmayı başarıyor! Şimdi yuvarlanarak açılıyor Wyatt'dan. Ayağa kalkıyor! Wyatt onu tekrar yakalamak istiyor ama Harper eğilip arka tarafına geçiyor! Wyatt tekrar Harper'a döndüğü anda, Harper'dan SUPERKICK!!!!! Wyatt yakın olduğu için iplere düşüyor! İplerden sekince Harper bu kez BIG BOOT'u alnının ortasına yapıştırıyor!!!! Tuş denemek istiyor ama Wyatt kendisini aprona sürüklüyor. Harper sinirleniyor ve Wyatt'ın kendisini ringin dışına bırakmasına izin vermiyor! Şimdi kaldırıyor ve aprondan ringe EXPLODER SUPLEX ile çakıyor!!! Harper'da kendisini yere bırakıyor şimdi! İki isimde yerdeyken hakem ikisini de kontrol ediyor. Harper kalkıyor. Bray Wyatt iplerden destek alarak kalkıyor. Harper ona koşuyor! Wyatt blokluyor! Harper tekrar dönüyor Wyatt'a ama Wyatt bu kez karnına tekme indiriyor! Şimdi DDT yapıyor! Bu kez Harper kendisini iplere kadar sürüklüyor. Şimdi o kalkarken Bray Wyatt usulca sokuluyor ona. Wyatt yeniden Sister Abigail için bekliyor ama Harper bunu farkediyor arkası dönükken! Wyatt ona sokulurken bir anda DISCUS LARIAT vuruyor!!!!! Şimdi hemen tuş deniyor. 1....2....3!!!!! Luke Harper kazanıyor! Kemerini korumayı başarıyor.Hakem ona kemeri getiriyor, Harper onu itiyor ve kemeri alıyor. Harper başarlı bir şekilde koruyor kemerini. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kevin Owens geliyor ekranlara.Kevin Owens: PWE'deki değişimin bir parçası olarak, artık geleceğim için daha emin konuşabilirim. Dünyada ki en büyük, en güçlü, en itibarlı star olarak PWE'de yer almam, hem seyirciler için, hem PWE yöneticileri için bulunmaz bir fırsat. Mesele bu fırsatı değerlendirebilmek. Eğer istediğimi alamazsam, olacakları tahmin bile edemezsiniz! PWE'nin, dolayısıyla güreşin bir sonraki sayfasında, yanlızca Kevin Owens yazıyor.

Kameralar ringe dönüyor.Next Big Thing!''The Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.Written In My Face!''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.

Singles Match

Brock Lesnar vs Sheamus

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maçın başlamasıyla iki isimde birbirinin üzerine geliyor. Lesnar bir anda eğilip arkasına geçiyor! GERMAN SUPLEX!!!! Tekrar kaldırıyor Sheamus'u ve bir GERMAN SUPLEX daha! Bırakmıyor Lesnar ve yeniden kaldırıyor. OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX!!!!! '' Welcome To Suplex City '' diye bağırıyor! Sheamus iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor. Lesnar bir anda omuzluyor onu!!!! Ama Sheamus kendisini arkaya bırakmayı başarıyor!! Lesnar ona döndüğü anda WAR SWORD vuruyor Sheamus! Lesnar yıkılmıyor. Sheamus iplerden sekiyor ve bir WAR SWORD daha!! Lesnar yine yıkılmıyor. Sheamus bu kez daha güçlü bir WAR SWORD vuruyor! Lesnar dizlerinin üzerine düşüyor! Sheamus yine iplerden sekiyor ve RUNNING KNEE ile Lesnar'ı yere seriyor!!!!! Tuş denemek istiyor ama Lesnar hemen atıyor! Sheamus onu yerde tutmak istiyor ama Lesnar kolundan yakalıyor ve bir anda ayağa kalkıyor! Şimdi Sheamus'u tek hamlede kaldırıp köşeye getiriyor! Ardından arka arkaya diz darbeleri indiriyor. Şimdi karşı iplerden sekiyor ve RUNNING HIGH KNEE vuruyor! Sheamus sersemleyince bir de POWERBOMB yapıyor!!! Tuş deniyor Lesnar. 1...2.... atıyor Sheamus! Şimdi Lesnar kaldırıyor onu. GERMAN SUPLEX!!!! Tekrar yakalıyor ve bir GERMAN SUPLEX daha!

Şimdi kaldırıyor Lesnar ve bir GERMAN SUPLEX daha yaparken Sheamus engel oluyor ve dirsek vuruyor! Şimdi kalkıyor Sheamus. Lesnar onu yakalamak istiyor ama Sheamus kurtuluyor yine! Şimdi arkasından sert bir tekme vuruyor Lesnar'a! Lesnar bir iki adım öne gittikten sonra tekrar dönüyor. Sheamus onu yakalıyor ve IRISH CURSE BACKBREAKER! Sheamus köşeye çıkıyor. Lesnar ağır ağır kalkarken Sheamus'tan BATTERING RAM!!!! Lesnar tek dizinin üzerine düşüyor! Şimdi tekrar ayaklanmak istiyor ama sallanıyor. Sheamus geliyor üzerine ve BROGUE KICK!!!! BROGUE KICK!! Tuş deniyor Sheamus. 1...2...2.50.2.70!!!! Lesnar omzunu kaldırıyor! Sheamus sinirleniyor. Şimdi rakibinin bacaklarından kavrıyor. CLOVER LEAF bağlamak üzere... Ama Lesnar bacaklarını çeviriyor! Sheamus sarsılıyor. Lesnar kalkmaya çalışırken Sheamus tekrar üzerine geliyor! Bir anda omzuna alıyor Lesnar onu! F-5!!!!!!!! F-5!!!!!! Lesnar tuş deniyor! 1....2...2.70! Sheamus omzunu kaldırmayı başarıyor!!!!! Lesnar sinirleniyor bu kez. Tekrar kaldırıyor Sheamus'u. Önce bir GERMAN SUPLEX yapıyor! Sheamus köşeye yakın yerde. Lesnar sersemlemiş olsa da ayakta. Şimdi ringin ortasında taunt atıyor! Sheamus köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor. Şimdi kalkıyor. Lesnar ona dönüyor ve koşuyor.. Sheamus çekildi! Lesnar köşeye tosluyor! Darbenin etkisiyle bir iki adım ringe doğru geriliyor. Sheamus karşı iplere koşuyor ve sekiyor. BROGUE KICK!!!!!! Sheamus'dan ikinci Brogue Kick!!!!! Lesnar yerde! Sheamus vakit kaybetmeden kavrıyor Lesnar'ı. Şimdi zorlanarak da olsa kaldırıyor. Ve CELTIC CROSS!!!!! Tuş deniyor. 1...2...3!!!! Maç sona eriyor! Sheamus kazanıyor.Hakem elini kaldırıyor, Sheamus bir taunt atıyor. Büyük bir galibiyet alıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara Kenny Omega geliyor.Kenny Omega: King of the Ring Turnuvasını kazanma deneyimimde her ne kadar önemli yol kat etsem de son maçta ki kayıp bu deneyimi baltaladı. Ama bazıları performansımı beğenmiş ki Sami Zayn'e karşı rica ettiğim Intercontinental Şampiyonluğu maçı kabul edilmiş ve Legacy şovlarına eklenmiş. Bu kadar cömert ve hızlı oldukları için PWE Yönetimine teşekkür etmek isterdim ama içimden bir ses bunu ayarlayanın Sami Zayn olduğunu söylüyor. Kendisi ile yollarımız daha önce kesişti ve bu yaptığı veya yaptığını düşündüğüm şey onun için büyük bir hata veya büyük bir zafer de olabilir. Bekleyip göreceğiz ama Sami Zayn'in Intercontinental Şampiyonu Saltanatını temizlemek benim için çok iyi olurdu.

Omega klasik tauntunu yapıyor ve kameralar ringe dönüyor.

Bir müzik duyuluyor.I Walk Alone! (CHEER)''The Animal'', Batista geliyor. Kendisini uzun bir süreden sonra ilk kez PWE de görüyoruz.Ringe giriyor ve mikrofon alıyor Batista.

Batista: Samimi karşılama için teşekkür ederim. Sizleri de görmek güzel. Legacy şovunda gelip konuşmamı istediklerinde onur duymuştum. Yaklaşık 20 yıldır içli ve dışlı bu işteyim ama hala etrafta olmak hoşuma gidiyor. Onlara ne yapmam gerekiyor dediğimde kendin ol ve yeni nesle tavsiye ver dediler. Ben de onun için buradayım. Beni dinleyen herkese mesajım ise kendiniz olun ve sizin için saçma veya kötü düşündüğünüz şeyleri bile yararınıza çevirmeye çalışın. Açık fikirli ama saygılı olun. Karşı çıkma hakkınız var ama cılkını çıkarmayın. Eğer çıkarırsanız kıçınıza tekmeyi basarlar. Orada oldum, yaşadım, gördüm, başkalarının başına geldiğini gördüm ve bu dediklerim tamamen kalpten geliyor. En önemli tavsiye ise kendinize inanmak. Birisi sen yapamazsın derse ona siktiri çekin ve hatalı olduğunu gösterin. Gerçek bir adam böyle yapar. Götünü bir kenara sıkıştırıp oturmaz, başkası yapacağı her şeyi söylesin diye beklemez. Onlara kim olduğunuzu ve neler yapabileceğini gösterin. Aslında ne var biliyor musunuz---

Bir müzik duyuluyor.Just One!''The Aerial Assasin'', Will Ospreay geliyor.

Ospreay ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Will Ospreay: Dave, ne dediğin umurumda değil. Ama lanet çeneni kapat artık. Duymak istemiyorum. Sen işi bitmiş bir ihtiyarsın. Bu gece buraya geldin çünkü artık bu ringlerde güreşerek para kazanamıyorsun ama kazanman gerek. Anlıyorum adamım ama umursamıyorum. O yüzden ikile hadi.

Batista: Buraya kendin mi geldin yoksa baban falan mı bıraktı evlat ? Şu an ait olduğun yere yani arkaya dön yoksa canını yakacağım.

Will Ospreay: Nasıl istersen büyük baba ama demedi deme olan sana olur.

Ospreay mikrofonu bırakıyor ve ona bakıyor. Batista da çok tebessüm etmiyor ve ona bakıyor. Batista bir anda mikrofonu atıyor ve ona Clothesline vuruyor. Ospreay yerde iken Batista ona bir kaç tekme atıyor ve ayağa kaldırıyor onu. Ospreay onu ittiriyor ve tekme atıyor ama Batista bacağını yakalıyıyor ve ittiriyor onu. Ospreay geri takla atarak düşüyor. O yüzden hemen kalkıyor, Batista da ona doğru koşuyor ve SPEAR! vuruyor. Batista kalkıyor ayağa ve onun karnına tekme atıyor, taunt atıp BATISTA BOMB!!! yapıyor. Batista hala form da olduğunu gösteriyor Ospreay'e. Will Ospreay yerde yatarken Batista taunt atıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.Here to Show the World!''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor.Ten!''The Perfect 10'', Tye Dillinger geliyor.

Singles Match

Dolph Ziggler vs Tye Dillinger

Zil çalıyor ve ikili Lock Up için birbirine yaklaşıyor. Ziggler hemen rakibinin arkasına geçip belinden kavramaya çalışıyor ama Tye ona Backhand Elbow vuruyor. Dillinger arkasını dönüyor, Ziggler Clothesline vuruyor ona. Tye yerde Dolph iplerden sekiyor ama Dillinger bir anda ayağa kalkıyor ve onun karşısında dikiliyor. Dolph yumruk atıyor Tye blokluyor ve Backhand Chop vuruyor ona. Dillinger karnına tekme atıyor ama DZ bacağını yakalıyor, bırakmıyor ve Headbutt vuruyor ona. Dillinger biraz geriliyor, Dolph Ziggler onun üstüne koşuyor ama Tye Dropkick vuruyor ona ve hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Ziggler. İkili ayağa kalkıyor. Dolph 1 yumruk atıyor, Tye da 1 tane atıyor. DZ 2. yumruğu atıyor ama Tye blokluyor ve ona art arda 3 yumruk atıyor, 1 de Forearm vuruyor ona Tye ve Inverted Atomic Drop yapıyor. Dillinger rakibinin karnına tekme atıyor ve Suplex için kaldırmayı deniyor ama Ziggler Arm Drag ile atıyor onu. Bu ikisi birbirini çok iyi tanıyor. Tye ayağa kalkıyor, DZ ona SUPERKICK!!! vuruyor ama Tye son anda kafasını çekiyor, Ziggler'ın bacağını onun omzunda kalıyor. Dillinger hemen itiyor onu ve sonrasında karnına tekme atıp bekletmeden Double Underhook Suplex yapıyor. Ziggler köşeye geriliyor ve en dibe yatıyor. Tye Dillinger arenaya bakıyor ve 10 tauntunu yapıyor, Ziggler'a tekme atmaya başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10! oluyor. Dillinger bacağından tutuyor onu ve ringin ortasına sürüklüyor, kafasını kaldırıyor Tye ve iplerden sekiyor. Diğer iplerden de sekiyor ve ona Running Penalty Kick!! vuruyor. Tye tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Ziggler. Dillinger onu kaldırmak için eğiliyor ama Ziggler SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Tye. İkisi hemen kalkıyor ayağa, Ziggler onun üstüne koşuyor ama Tye sert bir LARIAT! vuruyor ona ve Ziggler yere kapaklanıyor. Tye seyirciyi bir güzel coşturuyor ve köşeye çıkıyor. Tye Dillinger köşe de tam dengesini sağlıyor ama Ziggler da bir hışımla kalkıp köşeye çıkıyor ve yakalıyor onu, TOP ROPE SITOUT FACEBUSTER!!! yapıyor Ziggler. Dolph güç bela hafiften toparlanıyor ve tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Tye Dillinger.

Ziggler iplere tutunarak kalkıyor ayağa, Dillinger da köşeye dayanarak ayakta duruyor. Ziggler oraya koşuyor ve Stinger Splash!! ile atlıyor ama Tye çekilince köşeye çarpıyor. Dillinger hemen onu kendisine çeviriyor ve art arda 2 Backhand Chop, 1 de Forearm vuruyor ve arenaya bir bakıyor Tye, 10 tauntunu yapıp orta iplere çıkıyor ve DZ'nin kafasına yumruklar atmaya başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10! oluyor. Dillinger aşağı iniyor, ringin ortasına gidiyor, Ziggler koşarak geliyor ama Tye eğiliyor, Dolph iplerden sekiyor, Dillinger Hip Toss ile atıyor onu. Tye da iplerden sekiyor ve ona Low Angle Dropkick vuruyor. Tye Dillinger biraz soluklanıyor ve Ziggler'ı kaldırıyor.. AMA Dolph onu omuzluyor ve Fireman's Carry Double Knee Gutbuster yapıyor. Tye yerde, Ziggler da hemen kalkıyor ve kafasını kaldırıyor. DZ iplerden sekiyor ve Running Neck Snap yapıyor. Hemen tuş deniyor Dolph 1.. 1.25.. 1.50.. da atıyor Tye. Ziggler kalkıyor ayağa ve ZIG ZAG!!! için pusuya yatıyor. Tye kalkıyor, Ziggler ZIG ZAG!!! için zıplıyor ama Dillinger son anda çekiliyor ve Dolph iplere çarpıyor. Tye ROLL UP!!! ile alıyor onu ama hemen bırakıyor ve Ziggler kalkınca da SUPERKICK!!! vuruyor Tye ve hemen yakalıyor onu, PERFECT 10!!! yapıyor. Tye Dillinger tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Ziggler. Tye hemen kalkıyor ve onun kalkmasını bekliyor. Ziggler çok hareket etmiyor. Dillinger'ın sabrı tükeniyor ve onu ayağa kaldırıyor, omuzluyor ama Ziggler hemen yanına düşüyor, Tye ona dönünce Ziggler Headbutt patlatıyor ona. Dillinger kendini toparlıyor, kafasını kaldırıyor, Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor ona ve ardından da ZIG ZAG!!! çakıyor. Dolph Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Dillinger. Ziggler çılgına dönüyor ve SUPERKICK!!! için tauntlara başlıyor. Tye iplere tutunarak kalkıyor, Ziggler hadisene be diyor. Tye kalkıyor ve arkasını dönüyor, Ziggler yaklaşıp tekmeyi vuruyor... AMA!!! Dillinger bacağını yakalıyor ve hemen omuzluyor onu, TYE BREAKER!!! yapıyor. Dillinger tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Dillinger kazanıyor.Hakem onun elini kaldırıyor, Tye Dillinger klasik 10 tauntlarını yapıyor. Dolph Ziggler kalkıyor ayağa ve onun yanına gelip elini uzatıyor. Tye ne el sıkışması diyor ve Ziggler'a sarılıyor. İki eski dost son bir kez daha karşılaştı ve gülen taraf Dillinger oldu. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kurt Angle ekranlara geliyor.Kurt Angle: Yeniden PWE çatısı altında almak heyecan verici. Burada geçirdiğim zamanlar da verimli olmaya çalıştım ve bir seviyeye kadar geldiğimi düşünüyorum. Ama o seviyeye gelememiştim. O seviyeye ulaşmak için bir kazanan ve şampiyon olman gerekiyor. Ve ben bunları yapmıştım. Olimpiyatlar da, Amerika, Japonya, Meksika da. Küçük veya büyük her yerde. Şimdi ise tüm bunları son bir kez daha yapmanın zamanı geldi. Motivasyonum bu. Buraya gelip yeni çocukların zafer turları atmalarına izin vermeyeceğim, onlara yere devireceğim. Tıpkı zamanında yaptığım gibi. Oh, it's true, it's damn true.

Kameralar ringe dönüyor.Rest In Peace!The Undertaker geliyor.Space Demantia! ''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan geliyor.

Singles Match

The Undertaker vs Sami Callihan

Zil çalıyor, Taker Callihan'a el uzatıyor, Callihan gülümsüyor ardından LOW BLOW VURUYOR!! Callihan'dan sık gördüğümüz bir hareketden sonra Callihan Taker'ı kaldırıyor hızlıca köşeye yolluyor, Taker köşeye çarptıktan sonra dizlerinin üstüne düşüyor, Callihan Dizlerinin üstündeki Taker'a Big boot vuruyor, Taker yerdeyken Callihan ringin dışından bir masa alıyor, Callihan masayı ringe kuruyor, o sırada Taker ayağa kalkmaya başlıyor, Callihan Taker'ı yakalıyor masanın üzerine doğru EXPLODER SUPLEX DENİYOR!! Ama kaldıramadan Taker onu engelliyor yumruklamaya başlıyor! Callihan aldığı darbelerden dolayı bırakmak zorunda kalıyor,  Taker Callihan'ı köşeye çekiyor ve köşede yumruklamaya başlıyor, Callihan sersemliyor ve köşede düştüğü gibi kendini ringin dışına bırakıyor, Taker onun peşinden gidiyor, Taker Callihan'ı ringin dışında yakalıyor ve Callihan'ın kafasını stepslere vurmaya başlıyor 1-2-3-4-5-6 Taker vurmayı bırakıyor ringin dışından 4 tane sandalye alıyor, Taker sandalyeleri ikişerli olarak karşılıklı diziyor, Taker Callihan'ı kaldırıyor ve Sandlayelerin üzerine CHOKESLAM YAPIYOR!! ama Callihan son anda dirsek vuruyor Taker'ın kaldırmasına izin vermiyor, Callihan tekme atıyor Taker bırakmak zorunda kalıyor , Callihan hızlıca Lariat vuruyor, Taker yerdeyken Callihan onu ringe yuvarlıyor, Callihan ringin ortasında Taker'ı kaldırıyor köşeye yolluyor, Callihan köşedeki Taker'ın üzerine koşuyor ama Taker dirsek ile karşılık veriyor, Callihan suratını tutup gerilirken Taker Callihan'ın karnına tekme atıyor ardından onu yakalıyor VE MASANIN ÜZERİNE LAST RIDE YAPIYOR!!  Taker devamında tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı.

Callihan iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor , Taker ise hemen ona doğru yöneliyor onu karşı iplere yolluyor, Callihan iplerden gelirken Taker Leaping Clothesline vuruyor, ama Callihan altından sıyrılıyor tekrar iplere gidiyor ama iplere yaslanarak kendini durduruyor, Taker Callihan'ın üzerinedoğru koşuyor ama Callihan eğiliyor, Taker ringin dışına düşecek iken iplere tutunarak apron'da kalıyor, Taker aprondayken Callihan ona Headbutt vuruyor, Taker yine düşmüyor, Callihan iplere gidiyor, Callihan iplerden gelirken apron'da olan Taker'a BICYCLE KICK VURUYOR!! TAKER SANDALYELERİN ÜZERİNE DÜŞÜYOR!! Sandalyeler kırılıyor!! Callihan ringin dışından sandalye alıyor, Callihan sandalyenin ayaklarını yerleştiriyor, Callihan Taker'ı kaldırıyor ve sandalyenin üzerine HOOK AND LADDER YAPIYOR!!! Sandalye kırılıyor!! Callihan Taker'ı EXPLODER SUPLEX İLE APRON'A GETİRİYOR!! Callihan Taker'ı ringe itiyor ardından tuşa gidiyor 1...2...2.999...attı. Callihan itiraz ediyor ama bir işe yaramıyor. Callihan yerdeki Taker'ı tokatlamaya çalışacak iken Taker Callihan'ı yakalıyor VE HELL'S GATE!! Callihan kendini ringin dışına çekmek zorunda kalıyor, Callihan ringin dışına yaklaştığı gibi Taker onu bırakıyor, Callihan iplere tutunarak kalkmaya çalışırken Taker onu yakalıyor ve köşeye doğru SNAKE EYES YAPIYOR!! Callihan yere düşmeden Taker iplere gidiyor ve gelirken Big Boot vuruyor. Taker ringin dışından masa alıyor, Taker masayı yerleştiriyor ardından Callihan'ı ringin köşesine çıkarıyor, Taker Ringin köşesindeki Callihan'ın boynunu yakalıyor ve Masanın üzerine CHOKESLAM YAPIYOR!!! Taker tuşa gidiyor 1...2...2.9999...attı Taker'da şaşırıyor, Taker taunt yapıyor, Callihan'ı kaldırıyor TOMBSTONE DENİYOR!! ama daha kaldıramadan Calihan karnına defalarca Knee vuruyor, Taker karnını tutarken yumruklamayı deniyor ama Taker Callihan'ın yumruğunu yakalıyor ardından Callihan'a Headbutt vuruyor, Callihan suratını tutarken Taker Callihan'ın kolunu bırakmıyor köşeye geçiyor OLD SCHOOL YAPIYOR!! Ama Callihan Taker iplerde yürürken bacağından çekiyor, Taker iplerin üzerine düşüyor!! Callihan Taker'ı iplerin üzerinden indiriyor, Callihan Taker'ı kaldırıyor VE HEADLOCK DRIVER YAPIYOR!! Callihan tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor ve Callihan kazanıyor.
Sami Callihan büyük bir galibiyet alıyor. Callihan taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Main Event zamanı. Profesyonel Güreş dünyasında gördüğümüz en en iyi gruplardan iki tanesi bu gece, az sonra karşı karşıya gelecek.Special Op!Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, The Shield geliyor.Shot'Em!

Adam Cole, Kenny Omega, AJ Styles, Bullet Club geliyor.

6 Man Tag Team Match

The Shield (Ambrose & Reigns & Rollins) vs Bullet Club (Cole & Omega & Styles)

Zil çalıyor, Rollins ve Styles ringde başlıyor, ikili lock up ile başlıyor, Rollins üstünlüğü sağlayıp Headlock bağlamayı deniyor ama Styles Rollins'in kolunu yakalıyor engelliyor ardından back kick vuruyor, Rollins karnını tutarken Styles iplere gidiyor, Styles iplerden geldiğinde Rollins'den Tilt Whirl Backbreaker geliyor, Styles iplere doğru sürüklenmeyi deniyor ama Rollins onu kaldırıyor köşeye yolluyor, Styles köşedeyken Rollins geriliyor Forearm Smash vuruyor, tekrar geriliyor yine Forearm Smash vurmayı deniyor ama Styles bu sefer dirsek ile karşılık veriyor, Rollins suratını tutarken Styles onu yakalıyor köşeye doğru Snap Suplex yapıyor, Rollins köşeye tutunarak kalkmaya çalışırken Styles onu karı köşeye yolluyor, Rollins köşedeyken Styles üzerine doğru koşuyor Corner Clothesline vurmayı deniyor ama Rollins Styles'ın kolunu yakalıyor REVERSE STO YAPIYOR!! Rollins soluklanıyor, Styles ağır şekilde ayağa kalkmaya başladığı gibi Rollins orta iplere çıkıyor, o arada Styles ayağa kalkıyor ama Rollins'den BLOCKBUSTER GELİYOR!! Rollins tuşa gidiyor 1...2...2.222...attı.Rollins Styles'ı kaldırıyor köşeye çıkarıyor ama Cole arkadan Rollins'e saldırıyor! Rollins yerdeyken Reigns'den Cole'a SUPERMAN PUNCH GELİYOR!! Cole ringin dışına düşüyor, Styles köşede ayağa kalkıyor PHENOMENAL FOREARM VURUYOR!! Reigns yerdeyken Ambrose Styles'ı ringin dışına yolluyor, o sırada Omega Ambrose'u arkadan yakalıyor SAITO SUPLEX YAPIYOR!! ama kaldıramadan Rollins onu kurtarıyor Omega'yı yerde tekmelemeye başlıyorlar, Omega kendini ringin dışına bırakıyor, Dışarıda Styles ve Omega nerdeyse aynı anda kalkmak üzere, Rollins ve Ambrose birbirine bakıyor ardından iplere beraber gidiyorlar, Styles ve Omega ayağa kalktığında Rollins ve Ambrose'dan SUICIDE DIVE GELİYOR!! Ambrose Styles'ı ringe sokuyor, o sırada Rollins köşeye çıkıyor VE FROG SPLASH YAPIYOR!! Ama Styles son anda çekiliyor, Rollins boşa atlıyor, Styles iplere tutunarak hızlıca kalkmaya çalışıyor, Rollins onu yakalıyor iplere yoluyor arkasından kendiside geliyor ama Styles iplerden destek alıyor VE STYLIN DDT YAPIYOR!! Styles yorgun şekilde Rollins'i köşeye yakın bir yere yerleştiriyor, Styles köşeye çıkıyor Taunt yapıyor VE SPIRAL TAP!! Styles tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı! Styles Rollins'i kaldırıyor ama Rollins'den ENZUIGIRI GELİYOR!! Styles yerdeyken Rollins sürünerek tag vermeye çalışıyor ve başarılı oluyor Reigns'e tag veriyor.

Styles iplere tutunarak ayağa kalkıyor ama Reigns onu Lariat ile ringin dışına yolluyor, Reigns ringin dışına çıkıyor Styles'ı saçından tutarak kaldırıyor ringe sokuyor, Styles ayağa kalkmaya çalışırken Reigns onu belinden tutarak kaldırıyor GUTWRENCH SUPLEX YAPIYOR!! Reigns Styles'ı tekrar kaldırmayı denerken Styles ROLL UP YAPIYOR!! 1... ama Styles hemen bırakıyor, Reigns dizlerinin üstündeyken Styles'dan SLIDING FOREARM GELİYOR!! Styles Click işareti yapıyor, Styles Cole'a tag veriyor, Cole ringe giriyor Styles ise Reigns'i kaldırıyor, Cole köşede hazırlanırken Styles Reigns'i Cole'un üzerine yolluyor, Cole'dan CORONA KICK GELİYOR!! Cole tuşa giderken Styles köşeye geçiyor 1...2... Reigns atıyor, Cole Reigns'i ringin dışına yolluyor ardından Omega'ya tag veriyor, Omega ringe giriyor Taunt yapıyor, Reign ayağa kalktığı gibi Omega'dan TOPE CON HILO GELİYOR!! Omega Reigns'i ringe sokuyor ama Ambrose Omega'yı arkadan yakalıyor ve apron'a HOOK AND LADDER YAPIYOR!! Omega yerde kalıyor, ama Cole'dan Ambrose'a SUPERKICK!! Cole Omega'yı kaldırıyor ama Rollins köşeden ikisine DIVING CROOSBODY YAPIYOR!! Rollins ayağa kalkmaya çalışırken Styles onu yakalıyor bariyerlere yolluyor, Styles Omega'yı ringe sokuyor ardından köşeye geçip tag bekliyor ama Reigns ayağa kalkıyor Omega'yı yakalıyor VE RAZOR EDGE POWERBOMB YAPIYOR!! Reigns tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Reigns Omega'yı iplere yolluyor, Omega iplerden gelirken Reigns'den JUMPING CLOTHESLINE GELİYOR!! Omega tekrar ayağa kalkmaya çalışrken Reigns geriliyor, Omega ayağa kalkıyor, Reigns Tekrar Superman Punch vuruyor ama Omega altından sıyrılıp Reigns'i arkadan yakalıyor VE DRAGON SUPLEX YAPIYOR!! Reigns yerdeyken Omega taunt yapıyor, Reigns dizlerinin üstüne geldiği gibi Omega'dan V-TRIGGER GELİYOR!! Omega tuşa gidiyor 1...2...2.999... Rollins bozuyor! Rollins bozduğu gibi Styles ve Cole ringe girip Rollins'e saldırıyor , Ambrose ringe giriyor ama Styles ve Cole onuda yere seriyor, Styles Reigns'i kaldırıyor Omega ve Cole SUPERKICK VURUYOR!! Reigns kendini ringin dışına bırakıyor, Cole ve Styles köşelerine geçiyor Omega'da Cole'a tag veriyor, Cole ringin dışındaki Reigns'i ringe sokuyor kaldırıyor PANAMA SUNRISE!! ama Reigns sırtından atıyor, Cole ayağa kalkmaya çalışırken Reigns iplere gidiyor, Reigns iplerden gelirken Cole ayağa kalkıyor ama Reigns'den SPEAR GELİYOR!!  Reigns tuşa gidiyor 1...2...2.999... Cole ayağını iplere atıyor son anda! Reigns Ambrose'a tag veriyor, Ambrose köşeye çıkarken Reigns Cole'u ayağa kalkdırıyor, Ambrose'dan DIVING ELBOW DROP GELİYOR!!  Cole iplere doğru sürünüyor Ambrose boynunu çıtlatıyor, Cole iplere tutunarak ayağa kalktığı gibi Ambrose'dan FRONT DROPKICK GELİYOR! Cole iplerden sekerek yere düşüyor.

Ambrose Cole'u kaldırıyor DIRTY DEEDS YAPIYOR!! Ambrose tuşa gitmiyor gülümsemeye başlıyor, Omega ve Styles ringe girmek istediği anda Rollins ve Reigns onları ringin dışına çekiyor, Reigns ile Omega, Styles ile Rollins yumruklaşmaya başlıyor, Rollins ve Reigns üstünlüğü ele geçiriyor, Reigns Omega'yı boynundan tutarak stepslere gönderiyor, Rollins ise Styles'ı ringin demirlerine itiyor, Omega ve Styles yerdeyken Rollins ve Reigns onları spiker masasına getiriyor, Ambrose'da geliyor, Shield Styles ve Omega'ya Spiker masasının üzerine TRIPLE DOUBLE POWERBOMB YAPIYOR!! ardından Shield ringe giriyor Cole'u kaldırıyor VE TRIPLE POWERBOMB YAPIYORLAR!! Ambrose tuşa gidiyor 1...2...3!! oluyor. Shield kazanıyor.Bu tarihi maçı The Shield kazanıyor. Hakem onların elini kaldırdıktan sonra üçlü klasik tauntunu atıyor. Shield arkasını dönünce de Bullet Club ayakta, onları bekliyorlar ve Bullet Club da kendi klasik tauntunu yapıyor. Arena ne olacak diye nefeslerini tutuyor ama 2 grup tokalaşıyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz. 


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
 
PWE Legacy Night 2
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» Night Of Champions Match Cards

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE.Com :: PWE Network-
Buraya geçin: