PWE


Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 19:20


1. Dean Ambrose

PWE'ye görkemli bir The Shield dönemiyle başladı Ambrose. Görkemli olmasına görkemli ama Dean Ambrose için hayatının en güzel günleri olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bu görkemli dönem onun için oldukça dramatik bir şekilde son buldu. Çünkü bu sonda Dean Ambrose, bütün süperstarların bitirici hareketlerine bedel bir acıyla tanıştı. İhanet... PWE kariyerinin boyunca bu yarayı üstünde taşıdı ancak bu ondan hiç bir şey götürmedi, aksine ona çok şey getirdi. Zaferler, şampiyonluklar, ödüller, paralar, güzel kızlar ve daha niceleri. Ama bütün bunlar bir kenara dursun, bu ihanetin ona getirdiği en önemli şey elbette kardeşinden aldığı intikamı oldu. Çünkü PWE'de ne kadar mücadeleye girerse girsin onun asıl derdi kardeşi Seth Rollins karşısındaki zaferiydi ve onu da elde ederek PWE tarihine adını altın harflerle yazdırdı.This Lunatic Runs to Asylum!


 
2. Seth Rollins

Onun için her şey WrestleMania I'de ki Money in the Bank maçında başladı. O maçta uğradığı hüsrandan sonra Seth Rollins adeta bir savaş başlatmıştı. Bu savaştaki tek dostu öfkesi düşmanı ise herkesti. Seth Rollins etrafındaki her şeyi kırıyor, döküyor, parçalıyordu. Kardeşleri de buna dahil. Öfkesini ilk olarak The Shield'dan aldı. Çevresindekilere bir mesaj göndermeye çalışıyor gibiydi. Öyle ki Kendi kurduğu The Shield'ı kendi bitirerek hepimize çok sağlam bir mesaj göndermişti bile. ''O boktan bir çantadan daha fazlasını hak ediyordu.'' Gün geçtikçe Architect'de üstüne koyarak devam etti. Neyi mi? Tıpkı Ambrose gibi zaferleri, şampiyonlukları, paraları ama güzel kızları değil. Çünkü onun Jimena'sı vardı. Ambrose'dan bir diğer farkı da Ambrose karşısında matematiksel bir üstünlüğünün olmaması. Ama her ne kadar zafer Ambrose'un olsa da Seth Rollins için kaybeden diyemeyiz. Çünkü Ambrose ile olanlar yalnızca Ambrose ile oldu. Onun yoluna devam etmesine hiç bir zaman engel olmadı. Hal böyle ki Seth Rollins yoluna hiç durmadan devam etti. Önüne çıkan engellere takılmaksızın. Jimmy Jacobs gibi engellere bile boyun eğmeksizin yoluna devam etti ve yolun sonuna geldiğinde çoktan PWE'nin bir efsanesi olmuştu.-I am Seth Rollins, who the fuck are you?3. Dolph Ziggler
Ona bencil diyebiliriz, egoist, kibirli, adi bir pislikte diyebiliriz. Hatta bunca zaman boyunca takındığı o itici tavrı yüzünden onu öldürebiliriz de. Ama hakkını asla yiyemeyiz. Onun PWE'nin gerçek bir emektarı olduğu gerçeğini kesinlikle değiştiremeyiz. Hele ki bu güne kadar PWE'de başardığı bunca şeyden sonra. PWE'de ki ilk dönemlerinde CM Punk ile takılarak sabırla ''Punk'ın iti qweqwe'' gibi ithamlara tahammül etti. Çünkü o ''Punk'ın iti'' değildi. Zamanını bekleyen bir underdogdu. Ancak yine de içten içe zamanının bir türlü gelmemesinden endişeleniyordu ki bu endişesini ortadan kaldırmak için işini şansa bırakmamaya karar verdi ve kendi zamanını kendisi yarattı. Canavarın önünden yemeğini çekti aldı ve o gün Punk'ın iti olmadığını herkese ispatladı. O günden sonra ise kazandığı başka şampiyonluklar ile bambaşka şeyleri ispatladı. Şu anda PWE tarihinin en çok maça çıkan ismi konumunda ve artık ispatlayacağı hiç bir şey kalmadı. Çünkü o artık PWE'nin efsanelerinden birisi.


-I told one day that I am not that good enough and told the next day that I am too good. But in fact, I am that damn good.


4. Sheamus
İpini koparan lakabını kapıp PWE'ye koşuyor ancak lakabının hakkını verenini çok göremedik bugüne kadar. Sheamus hakkını verenlerden işte. Çıktı ringe ben 'ben savaşçıyım ulan'' dedi. Başlarda sakatlıkla boğuştuğu için lafından bekleneni veremedi. Haliyle bizde kendi kendimize ''yav he he'' dedik. Ama gün geçti, sakatlık göçtü, Sheamus ringe çıktı ve boşa konuşmadığını herkese gösterdi. Günler geçtikçe daha fazlasını da gösterdi. İnanılmaz maçlar, inanılmaz çekişmeler içerisinde yer aldı. Belki zaman zaman sevmeyeni çoktu ama öyle bir konumdaydı ki, ne kadar sert mücadeleler geçirmiş olursa olsun bütün rakipleri içten içe ona saygı duydu. Ana kemerle buluşması ne kadar uzun sürdüyse ayrılması da buna nispet olacak uzunlukta oldu. PWE tarihinin en büyük şovuna Wrestlemania'ya şampiyon olarak gitti ve o da PWE'nin efsanelerinden birisi olarak kendini kabul ettirmeyi başardı.


-AND AT THE END, THERE WILL ONLY BE ONE MAN, STANDING AT THE TOP, ME! THE CELTIC WARRIOR, SHEAMUS!


5. The Miz
Debut maçından bile şikayetçi olacak kadar gözü aç bir adam düşünün, gözü her zaman bulunduğunun dahada yukarılarında olan bir adam. İşte öyle bir adamdı The Miz. Herkes gibi onunda derdi kendine başarılarla dolu bir kariyer yapmaktı. Öyle de yaptı zaten. Ancak şu an bu listede olmasının nedeni kariyerinde zirveyi görmüş bir adam olmasından çok yaptığı her şeyi zirvedeymiş gibi yapmış olmasıdır. Çünkü hangi konumda olursa olsun bir şekilde adının zirvedekilerle aynı yerde geçmesini sağlamayı biliyordu. Daima gözlerin üstünde olmasını istiyordu ve bunu her seferinde başarıyordu. Bunu zaman zaman patronla ufak tefek atışarak yapıyordu. Zaman zamanda elindeki hangi unvan olursa olsun onu en tepedeki unvanmış gibi sunarak dikkatleri üzerine çekiyordu. Survivor Series şovunda kendisini arka planda bırakacak bir çok isimle aynı ringe çıktığında bile dikkatleri üzerine çekmenin bir yolunu buluyordu. PWE'de Wildcard Şampiyonluğuyla açılan şampiyonluk perdesini WrestleMania II main eventinde PWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu kazanarak kapattı ve bu dönem içerisine Royal Rumble gibi büyük zaferler de ekledi. Şimdi ise PWE'nin efsanelerinden birisi konumunda.  


-BECAUSE I'M THE MIZ AND I'M AWESOME!6. CM Punk
Punk'ın ilgi odağı genelde ring içinden çok ring dışı oldu hep. Çünkü onun derdi iyi bir kariyer veya farklı farklı altın kemerler kazanmak olmadı hiç bir zaman. Onun derdi her zaman insanlara gerçek güreşi izletmek oldu. Kendini böyle bir savaşa adadı ve PWE kariyeri boyunca bunun uğruna savaştı. Kimi zaman bunu arka plandaki takım elbiselilerle çekişerek yaptı kimi zaman da taşın altına elini kendi koyarak yani maçlara çıkarak kemerler kazanarak yaptı. Ama derdi her zaman insanlara kaliteyi sunmak oldu. Bunun için yaptığı başka önemli şey de ''Road to Future'' adlı brandı açmaktı. PWE'ye yeni adım atmış isimlerin pişmeleri adına açtığı bu brand PWE'ye bir çok yıldız kazandırdı. Zaman zaman kendine özel cash in çıkarması gibi olaylarla kafalarda soru işaretleri bıraksa da bu onun şu anda PWE'nin gerçek bir efsanesi olduğunu kesinlikle değiştirmiyor.


-BERABER DİRENİŞ ATEŞİNİ YAKALIM BU ŞİRKETE HÜKMEDELİM GÜREŞİ GETİRELİM !


7. Christian
PWE'nin neredeyse en kritik dönemlerine şahit olmuş birisi. Aksiyonların içinde yer alması, yönü sürekli değişen sert rüzgarlara rağmen üst mertebede varlığını sürdürmesi, ona olan bakış açısını biraz ilginç kılıyor. Yeri gelince yalaka, düzenbaz bir çiftbozan, yeri gelince, dirayetli ve inatçı bir star. PWE'de Triple Crown ve ilk Grand Slam sahibi. Çalkantılı süreçte bunca başarıyı ne zaman kazandı, nasıl kazandı, anlamak zor. Yetenekli olduğu asla söylenemez ama kazandığı bunca şey, onda varolan bir hırsın ve inadın kanıtı. Goldberg ile WHC için kapıştığı Hell In A Cell maçı ise belkide onun zirvesi. Birçok kişiye göre doğrular sabittir ve değişmezdir. Ancak ona göre kuralları, doğruları ve yanlışları, içinde bulunulan durum belirler. Belki de başarısının sırrı bu...


-BECAUSE THAT'S HOW HE ROLLS!
8. Finn Balor

Genel olarak baktığımızda Finn Balor'un PWE'de iki dönemi oldu. İki döneminde tek bir ortak yanı var o da kısa olmaları. Bunun dışında geri kalan her şey birbirine tam anlamıyla zıt. İlk döneminden başlayacak olursak başladığımız gibi bitiririz. Çünkü ilk dönemi onun için büyük talihsizlikti. Finn Balor o dönemde neredeyse bir hiçti. Kendisi de bunun farkına varmış olmalı ki ikinci döneminin her anı ilk döneminin acısını çıkarır nitelikteydi. Finn Balor'un önünde yine kısa bir zaman dilimi vardı ancak bu sefer hiç bir anı boşa gidemezdi. Bunun farkındaydı ve bunun farkında olan birisinin yapması gereken ne varsa hepsini yaptı. İlk olarak PWE'de gerçek anlamda iz bırakmış birisi ve aynı zamanda vatandaşı olan Sheamus ile çekişti ve onu yenerek hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığının sinyallerini vermeye başladı. Daha sonra PWE'ye yeni gelmiş olan Televizyon Şampiyonluğunu kazanan ilk kişi olmayı başardı. Ancak bunları yaparken ''We Are The Champions'' müziği eşliğinde duygusal anlar yaşamıyordu, inanılmaz bir soğukkanlılıkla yapıyordu bunları ve bu da bizim ''Gerçektende hiç bir şey eskisi gibi değil'' dememizi sağlıyordu. Ancak yine de görkemli Sheamus zaferi ve Televizyon Şampiyonluğu onu kesmemişti ve o bu sefer de PWE Evrensel Şampiyonluğunu kazandı. Ancak bu da onu kesmedi ve o PWE Evrensel Şampiyonluğunu bir daha kazandı. En sonunda ise yapacak başka bir işi kalmadığının farkına vardı. Çünkü o PWE'de bu kadar kısa zaman içerisinde böylesine büyük işlere imza atan tek adam olmuştu. Soğukkanlılığını daima korudu ve sessiz geldiği bu yerden bu sefer silinemeyecek izler bırakarak, bir efsane olarak ayrıldı! 


-Eğer ne olduğumu anlatmaya kalkarsam bir sürü karışıklığa sebep olurum. Ama sen beni şimdilik Finn Balor olarak bil.

9. Drew Mcintyre
The Shield'a girmek, beleşten şampiyonluk kazanmak gibi enteresan işlerin altına imzasını atan bir adamdı Drew Mcintyre. PWE'de daima varolan nadir bir isim. Gerek tek başına olsun gerek stable halinde PWE'de inanılmaz işler başardı. Genelde olayların hep içindeydi ancak daima bir adım gerideydi. Bir Batista olmasa da insanlar onu pek sevmezdi, o da insanları tabi. Ancak ilginçtir ki insanların içten içe ona karşı engel olamadıkları bir hayranlıkları vardı. Yaptıklarıyla PWE için gerçek anlamda bir demirbaş, vazgeçilmez bir isim olmayı başarmıştı. PWE'de 3 şampiyonluk yaşamış 4 isimden birisi olmakla birlikte daha bir çok başarının altına imzasını atarak bu gün kendisini PWE'nin efsanelerinden birisi olarak görmemizi sağladı. 

-Drew McIntyre'ın 3. Devri'ne hoşgeldiniz

10. Goldberg
PWE tarihinin daima varolan tek canavarı. Uzun soluklu PWE macerasında başarmadığı iş, kazanmadığı kemer kalmadı. Buraya geldiğinde zaten efsaneydi. Buradan ayrıldığında da ne olursa olsun efsane olarak ayrılacağını biliyordu. Ancak o hiç bir zaman bunun arkasına saklanmadı. Tek bir an olsun içindeki canavarı kaybetmedi. PWE'de yer aldığı her bir gün heyecanı, isteği, açlığı tıpkı ilk gün olduğu gibiydi. İlerleyen yaşına rağmen Dolph Ziggler ve Dean Ambrose'dan sonra en çok maça çıkan isim olması bunu kanıtlar nitelikte. Bu zaten böyleydi ancak şimdi daha bir eminiz. Goldberg daima PWE'nin bir efsanesi olacak.

-YOU'RE NEXT!!!


EMEĞİ GEÇENLER
The Brahma Bull
Achilles 


''The REIS'' John CenaEn son The Brahma Bull tarafından Cuma 07 Tem. 2017, 19:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 19:27

bir takım hatalar vardı editlendi


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 622
REP Puanı : 8
Kayıt tarihi : 29/01/16
Yaş : 21

MesajKonu: Geri: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 19:36

Eline sağlık biraderim. McIntyre'ı da daha yukarılarda görmek isterdik. Liste 12 kişilik olsaydı muhtemelen 11 Heath Slater, 12 de Sami Callihan olurdu.Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)


Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
avatar

Mesaj Sayısı : 2677
REP Puanı : 31
Kayıt tarihi : 13/01/16
Nerden : Samsun

MesajKonu: Geri: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 20:20

The Chosen One demiş ki:
Eline sağlık biraderim. McIntyre'ı da daha yukarılarda görmek isterdik. Liste 12 kişilik olsaydı muhtemelen 11 Heath Slater, 12 de Sami Callihan olurdu.
dsadsfasdaffdsafds


''The REIS'' John Cena

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 4582
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 18
Nerden : Hollywood, Florida

MesajKonu: Geri: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 20:33

Emeği geçenlerin ellerine sağlık, güzel olmuş.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Achilles
Moderatör
Moderatör
avatar

Mesaj Sayısı : 3357
REP Puanı : 32
Kayıt tarihi : 04/04/16
Yaş : 22
Nerden : Dublin, Ireland

MesajKonu: Geri: Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!   Cuma 07 Tem. 2017, 21:20

Eline sağlık reis


And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!
 


THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Best Superstars of PWE History/ PWE TOP 10!
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE.Com :: PWE Network-
Buraya geçin: