PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Supershow 1 LIVE

+6
Mamy D Way
The Unpredictable One
Oberyn Martell
The Charismatic Enigma
Connecticut Blue Blood
leo
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

PWE Supershow 1 LIVE Empty
MesajKonu: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:17

Arka alanda Triple H’in odasındayız. Triple H masasında oturuyor telefonda biriyle konuşuyor. Triple H’in telefonu kapatmasıyla Roderick Strong’un odaya girmesi bir oluyor. Strong hızlı bir şekilde Triple H’in elini sıkmadan karşısına oturuyor.

Roderick Strong: Hunter. Bana inandın ve her şeyi başardım. Şimdi bu yeni dönem saçmalığı falan derken kemerimin elimden kaymasını istemiyorum tamam mı?
Triple H biraz sert sert baktıktan sonra konuşuyor..
Triple H: Ne yapmamı istiyorsun? Ben mi koruyayım kemeri senin yerine?
Roderick Strong:Hadi ama Hunter. Buraya şaka dinlemeye gelmedim. Maçlarda ayrılacağım olmalı. Maç türünü seçmek, istediğim hakem falan falan.
Triple H: Saçmalıyorsun Evlat. Böyle bir şey olmayacak. Ben artık PWE’nin GM’iyim ve görevimin getirdiği kurallar var bundan da yukarıda benim koyduğum kurallar var. Ayrıcalık falan olmayacak. Şimdi git ve çalış, kemerini adil bir şekilde koru.

Roderick Strong sinirli şekilde ayağa kalkıyor ve parmağını Triple H’e doğrultarak konuşuyor..
Roderick Strong: Dalga mı geçiyorsun ha?! Şampiyonum ben! İki kemeri birleştiren adamım! Yeni dönem benim Hunter ve sen bana ayrıcalık tanımıyorsun çünkü yeni işin buna izin vermiyor öyle mi? Burada oturuyorsan bunun sebebi de benim! Kayınpederinin taşaklarını yalayacaksın diye kendimi yaktırmam sana!

Triple H birden ayağa fırlıyor..

Triple H:Çizgiyi aşıyorsun Strong! Kendine gel yoksa ben getiririm!

Roderick Strong: Hiçbir şey yapamazsın ihtiyar! Ben Dean Ambrose gibi olmayacağım tamam mı? Beni kolay alt edemezsin. Sözünün eri olmayacağını bilmem gerekirdi. Sen sadece bir sahtekarsın ve kendi menfaatini gerçekleştirmek için sevdiğin adamı satarsın!

Triple H aniden tokat atıyor Strong’a..
Triple H: Çizgiyi aştın Strong.. Çizgiyi aştın ve bunu kötü ödeyeceksin. Kimse benimle böyle konuşamaz! Şimdi odamdan defol yoksa buraya bir yığın adam doldurur seni de şovun sonuna kadar dövdürtürüm. Defol!

Strong öfkeli şekilde odadan çıkıyor ve Triple H’e sandalyesine oturup sakinleşmeye çalışıyor.Biriyle telefon görüşmesi yapıyor.

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

PWE Supershow 1 LIVE Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross:Herkese iyi geceler dilerim.Bugün PWE tarihinin en önemli günlerinden birisi ve chairman Vince McMahon konuşma yapacak.

No Chance !

PWE Supershow 1 LIVE Whysoseriousvince

Vince McMahon:Bugün sizler gerçekten şanslı kişilersiniz bugün PWE için bir dönüm günü yeniden doguş günü bugün laf bana fazla düşmüyor çünkü umuyorumki yeni GM'inizden birşeyler dinlemeyi daha çok arzuluyorsunuzdur.İşte yeni GM'iniz !

Triple H tekrar PWE arenasında !

PWE Supershow 1 LIVE Tripleh-1423727312

Triple H :Bugün tekrar PWE'de chairman olarak işe başlama gururunu yaşıyorum.Önceki dönemlerimde benden memnun kaldınızmı bilmiyorum ama bu seferki durum biraz daha farklı çünkü bildiginiz gibi bu sıralar PWE şirketinin finansal durumu pekte iyi bir durumda degil ve ben bu şirkete kurtarıcı olarak geldim.Ve degişik şeyler yapmak zorundayız.Tabiki herzamanki gibi iyi isimler katmaya çalışacagız bünyemize ama eski gücümüzün olmadıgınıda biliyoruz.Bugün sadece bu kasvet konuşmaları yapmaya gelmedim.PWE General Manager konumunda biri olarak iki karar almış bulunmaktayım.Roderick Strong'un taşıdıgı PWE WHC kemeri ikiye ayrılıyor.Bundan sonra Roderick sadece PWEC kemerini taşıyacak.WHC kemeri için turnuva maçları bugün başlayacak.Bir ekleme yaptıgımız kemer sayısını dengelemek için Television kemerini kaldırma kararı aldık.Luke Harper ve Goldberg USA kemeri için bir kemer maçına çıkacak ama bugün degil.Bu yeni dönemde sizlerden destek ve ilgi bekliyorum iyi seyirler iyi geceler !

Kameralar arka alana geçiyor Luke Harper konuşmak istiyor.

PWE Supershow 1 LIVE Backstage%2BTalk

Siyahi Ablamız:Evet Luke buraya gelerek birşeyler söylemek istedigini söyledin seni dinliyoruz.
Luke Harper:Anlamsız bir şekilde yeni GM olarak ilan edilen Triple H benim kemerimi ortadan kaldırarak beni Goldberg'in kucagına attı.Her zamanki gibi bir yenilik yaparken birinin ortada kalması gerekiyordu bu şanslı isim bu sefer ben oldum.Daha yeni omzuma aldıgım bu kemer benden alındı.Söylenecek sözler çok ama sanırım söz vakti çok yakın bir zamanda yumruklara geçecek.Goldberg USA kemeri için o gün oraya geldigimde sıradak-

PWE Supershow 1 LIVE Backstage%2BTalk%2B1

Kadraja Dean Ambrose giriyor.

Dean Ambrose:Zırlaman bittiyse sıra birazda benim gibi gerçek adamlara gelsin.Şirkete geri döndüm ve bakıyorumda kıçına tekme basılcak tertemiz tamponlar beni bekliyor.Şuan yeni düzen olduguna göre herkes kendi yolunu çizmekte özgür.Bende şansımı yaşlı bunak Goldberg ve bu zırlak velet Luke Harperın karşısına çıkmakta kullanıyorum.Sizler belki resmi olarak USA kemeri için ortada olan isimler olabilirsiniz ama herzaman ensenizde benim nefesim olacak.Hazır ol-

Luke Harper Dean Ambrose'in elindeki mikrofonu elinden alıp hızlıca yere atıyor ve karşısına dikiliyor.İkisi face to face yaparken kameralar kapanıyor.

Devil's Sky duyuluyor ve arenada cheer tufanı kopuyor.

PWE Supershow 1 LIVE Tumblr_nyjbvdulak1ueherho1_400

The Cleaner ! PWE İntercontinental Champion Kenny Omega maçı için ringe geliyor.

Jim Ross:Bu adam defalarca bu şirketteki en itibarlı kemerin kıtalararası kemer oldugunu bagıra bagıra dile getiriyor.Bakalım laflar fiile dökülecekmi yoksa o topladıgı çöpler gibi kendini paketlenmiş bir şekildemi bulacak.

Jerry Lawler:Bugün degil.

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B1

Pete Dunne PWE arenasındaki ilk maçına çıkmaya geliyor.

Jerry Lawler:Bu çocuk belki şimdi degil ama ileride gerçekten ismi duyuldugunda korkulan isimlerden birisi olmaya aday birisi bu maçtan sonra sizlerde bana hak vereceksiniz teminatını veriyorum.

Kenny Omega vs Pete Dunne - İntercontinental Championship

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İki isimde birbirleri etrafında bir iki tur dönüyor. Ardından Omega tek hamlede rakibinin kafasını yakalıyor ve iplere kadar çekiyor onu. Şimdi karnına sert bir diz darbesi indiriyor! Ardından köşede tekmelemeye başlıyor! Hakemin müdahalesi ile bırakıyor Omega!! Şimdi gerilip tekrar rakibinin üzerine koşuyor ama Dunne çekiliyor! Omega köşeye çarpıyor! Dunne belinden kavrayıp kendisine doğru çekiyor rakibini ve GERMAN SUPLEX! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor. Ardından bir LEG DROP yapıyor. Şimdi Omega kendisini iplere doğru sürüklüyor. Pete Dunne onu saçlarından tutup kaldırıyor! Ardından sert bir tokat patlatıyor. Bir tane daha vurmak istiyor ama Omega gardını alıyor!! Şimdi sert bir yumruk ile rakibini yere indiriyor! Ardından geriliyor ve EX HADOUKEN vuruyor!! Şimdi tuş deniyor Omega. 1...2 Pete Dunne atıyor. Omega şimdi kaldırıyor rakibini ve omuzluyor. Ardından ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM!!!! Bir de iplerden sıçrıyor ve SPRONGBOARD MOONSAULT ile kombine ediyor!!!! Yine tuş deniyor Omega. 1...2... atıyor Dunne! Omega tekrar kafasından tutup kaldırıyor. Ama Dunne onun karnına sert bir yumruk vuruyor! Ardından dikiliyor! Şimdi Omega onu yakalamak isterken Dunne eğilip karşı iplerden sekiyor. CLOTHESLINE ile indiriyor Omega'yı! Omega kalkıyor. Dunne bir CLOTHESLINE daha vuruyor! Omega bu kez daha ağır bir şekilde kalkıyor. Dunne onun karnına tekme atıyor ve kafasını bacaklarının arasına geçiriyor! Şimdi POWERBOMB yapıyor!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... Omega atıyor. Pete Dunne şimdi yine saçlarından tutup kaldırıyor rakibini. Crash Landing için kaldırmak istiyor! Ama hayır!! Omega dirsek vuruyor ona! Bir dirsek daha! Şimdi iplerden sekiyor. SHOULDER BLOCK ile indiriyor rakibini! Yine iplerden sekiyor ve bir SHOULDERBLOCK daha! Pete Dunne ağır ağır kalkarken Omega arkasında bekliyor. Dunne kalkıyor ve Omega yakalıyor onu. DRAGON RUSH!!!! Kenny Omega taunt atmaya başlıyor! Pete Dunne ise yerde! Omega geriliyor V-TRIGGER için. Pete Dunne kalkıyor ve Omega koşuyor.. Pete Dunne dizini yakalıyor onun!!! Ardından kaldırıyor ve CRASH LANDING!!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... Omega atıyor! Pete Dunne şimdi DROP DEAD için taunt atmaya başlıyor!! Ancak Omega henüz kalkmış değil. İplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor Omega. Pete Dunne ise onu bekliyor. Omega kalkıyor şimdi. Dunne onu tutmak isterken bu kez Omega'dan kontra geliyor!!! tek hamlede rakibini kaldırıyor ve AOI SHOUDOU ile yere çakıyor!!!!! Omega'da kalkmıyor yerden. İki isimde yerdeyken seyirciden güzel bir reaksiyon geliyor. Şimdi Dunne kalkarken Omega onun karnına tekme atıyor ve iplerden sekiyor. V-TRIGGER!!!! V-TRIGGER!!! Omega kazanmaya çok yakın. Şimdi tuş deniyor. 1....2....3...!!!!

Kenny Omega kemerini korumuş oluyor.

Jerry Lawler:Ne maçtı ama aranızda benle aynı görüşü taşıyanları görmeye başladım bile.
Jim Ross:O listeye benide ekleyebilirsin dostu-

10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 BREAK THE WALLS DOWN !

PWE Supershow 1 LIVE Tumblr_n9gm85HUyV1qb1js0o3_250

Chris Jericho:Para,şan,şöhret,İTİBAR bunlar bu şirkette agıza alınınca akla tek bir isim gelir oda benim ismim CHRİS JERİCHO eger bir şeyin itibar kazanmaya ihtiyacı varsa ilacı belli CHRİS JERİCHO o kemer evet şirketin en itibarlı kemeri olacak ama senin omzunda degil benim omzumda.Sen kendini hala japonyada terör estiren kişi oldugunu sanıyorsun.Ama burası PWE ve sen  burada sadece bir parazitsin parazitleri TEMİZLEMEK benim işim temizlik senin işin degil benim işim ve ben işime karışılmasını sevmem.O kemeri senden alana dek iyi taşı gerisi zaten bende.

Wrestling has more than one royal family !

PWE Supershow 1 LIVE Tumblr_ojc2hrCFG41s05wxzo1_400

Cody Rhodes o istedigi kalıcı izi bırakmak için tekrar PWE arenasında.

Next Big Thing !

PWE Supershow 1 LIVE LgFEli

Brock Lesnar her zamanki gibi kendisinden emin adımlarla ringe geliyor.

Jim Ross:Her ne kadar Cody'nin artık hakettigi yere gelmesini istiyor olsamda karşısındaki herife baktıgımda ne diyorum ben diyorum.

Cody Rhodes vs Brock Lesnar - WHC Tournament Match
Cody ters bakışlarla Lesnar'ı süzüyor ama Lesnar'ın suratında "bitse de gitsek" tarzı bir ifade var. Hakem ikisini de kontrol ediyor ve zili çalana doğru gidip maçı başlatıyor. Maç başlar başlamaz Cody üzerine koşuyor Lesnar'ın ama Lesnar direk tuttuğu gibi onu geri fırlatıyor. Cody dizinin üstünde durup bakıyor bir süre daha. Lockupa giriyorlar ve Cody arkasına geçip dizinin arkasına bir tekme geçirip yere düşürüyor sonra da Buzzsaw Kick vuracakken Lesnar tutuyor bacağını, havaya kaldırıyor ve Military Press Slam yapıyor. Cody hemen ayağa kalkıyor ve bir Dropkick, sonra bir tane daha ve Lesnar iplere yaslanınca diğer iplere koşup bir Crossbody ile üzerine atlıyor ama Lesnar yine havada yakalayıp onu turnbucklea çarpıyor, sonra da Powerslam vuruyor. Tuş denemesi başarısız, Cody hemen Small Package ile rollup deniyor 1... 2... olmuyor. Tekrar ayağa kalkıyor Lesnar bir Discus Punch ile sersemliyor, Cody iplere gönderiyor ve geri dönerken altından geçip arkasında beliriyor, bir roll up daha o da başarısız. Lesnar deliriyor, ayağa kalkar kalkmaz arkasına geçip bir German Suplex ile ringin bir ucundan diğer ucuna fırlatıyor Cody'i. Kaldırıyor, bir daha, bir daha... Bir süre böyle devam ediyor. En sonunda Lesnar tam F-5'e gidecekken hakemin gözlerine yanlışlıkla dirseği geliyor, Cody bir low blow vuruyor, The Beautiful Disaster ! "Şak!" sesi tüm arenada yankılanıyor ve Cody Silver Spoon DDT için geliyo, alıyor pozisyonunu ve tam döndüğü anda Lesnar kurtuluyor, F-5 için sırtına alıyor ve F-5'i koyuyor. 1-2-3!

PWE Supershow 1 LIVE Tumblr_nai97hkxST1sbzhteo2_400

Brock Lesnar rakibiyle oyun oynayarak maçı kazandı ve bu onu mutlu etmişe benziyor.

Invasion !

PWE Supershow 1 LIVE Tenor

USA Champion Goldberg ! Oda bugün PWE'nin yeni dönem ilk şovunda kendine yer buldu.

Jim Ross:Bu adam bu şirkette gerçekten yadsınamayacak sayıda kemer kazandı ama nedense reignleri fazla ilgi çekmedi acaba bu seferki nasıl olacak.

PWE Supershow 1 LIVE Goldberg-microphone-e1477137570638

Goldberg:Bugün ögrendimki gördügünüz kemer için yeni bir rakibim varmış.Kendisinin görüntü olarak taşra faresinden bir farkı yok.Benim gözümdede bir fareden farkı yok.Digerleri gibi sırasını bekledi ve sırası geldi ve şimdi ezilmek için hızla ayagımın altına koşuyor.Sadece taşra fareside degil freni patlamış kamyon gibi saga sola koşuşturan Dean Ambrose frenin ardından başka birşeyini daha patlatacakmış gibi gözüküyor.Ben bu şirkette fazlasıyla kemer kazandım.Kariyerim herzaman başarılarla dolu ve artık son demlerine dogru yaklaşıyorum ama içimdeki güreş aşkı hala bitmiş degil.Ben bitene kadar içimdeki güreş aşkı bitene kadar Goldberg bu arenada olacak herzamanki gibi.Luke Harper Dean Ambrose YOU ARE NEXT !

Voices !

Jerry Lawler:Randy Orton pek istedigini bulabilen isimlerden degil ve gözlerinden anlaşıldıgı gibi istedikleri çok ama elindekiler bok.

World's Apart

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B2

Jim Ross:Arada görünüp sonra kaybolan isimlerden biriside bugünki şovda kendisine yer buldu bu sefer ne zaman kaybolacak acaba ?

Randy Orton vs Sami Zayn - WHC Tournament Match
Orton ve Zayn ringe girince maçı başlatıyor hakem rutin kontrollerden sonra. Birbirlerinin etrafında dönüyorlar ve lockup geliyor, sonrasında itiyor Zayn ve bir tokat atıyor. Orton yere tükürüyor ve sert bakışlarla Zayn'a bakıyor. Bir forearm, bir daha, bir daha ! Orton delirmiş gibi vuruyor, bir European uppercut ve Irish Whip'e yolluyor Orton, bir Shoulder Block ve tuş denemesi, başarısız. Zayn ayağa kalkar kalkmaz bir roundhouse kick vuruyor ve atağa geçiyor, irish whipe gönderip clothesline ile vuruyor, Orton düşünce tekrar iplere gidip bir clothesline daha vuruyor ve ayağa kalldırıp turnbuckle'a yolluyor, erken bir Helluva Kick denemesi görüyoruz. Orton çekiliyor ve bir RKO denemesi Sami tarafından bloke ediliyor, Sami 2. turnbuckle'a çıkıyor ve Orton'un üzerine Double Axe Handle ile atlıyor ama Orton Dropkick vuruyor ve Sami dışarı çıkıyor. Dışarıda geziyor bir süre sonra içeri giriyor ve Orton'un gazabına uğruyor hemen. Bir süre tekmeleniyor Sami ama bir Blue Thunder Bomb görüyoruz, tuş denemesi başarısız. Sonra Sami turnbuckle tepesine çıkıp atlıyor ve RKO! Hemen tuşa gidiyor Orton 1,2,3.

PWE Supershow 1 LIVE Giphy

Randy Orton galibiyetini kutluyor bizde reklamlara gidiyoruz.

Kameralar arka alana dönüyor  ve objektifin karşısında sadece AJ Styles var.

PWE Supershow 1 LIVE Backstage%2BTalk%2B1

AJ Styles:Bugün herkes bir fırsat kazanmış olmasına karşın bana hiçbirşey verilmemesi gerçekten sinir bozucu.Buda demek oluyorki PWE bana hamle şansımı özgür olarak kullanma hakkını veriyor.Sizin vermediginiz hakkı ben kendimi göstererek istedigim şekilde alırım.Sırf geçmişimde birçok kez başarısız oldugum için bana güvenmediniz.Size defalarca degiştimi söyledim artık tek önemli şeyin güreş oldugunu söyledim yine dinlemediniz bundan sonrası için diyebilecegim tek şey güreş isteyen beni izlesin !

HBK !

Swiss Made !

HBK vs Cesaro - WHC Tournament Match
Maç başlıyor ve hemen bir teknik güreş örneği görüyoruz. Cesaro arkasına geçip belinden tutuyor HBK'i ama HBK Judo Throw ile atıyor sırtından, sonra bir Chinlock bağlıyor. Cesaro bir süre sakin kalıp çözmeye uğraşıyor ve yavaş yavaş ayağa kalkıp aynı Judo Throw'u deniyor ama HBK ayaklarının üstüne düşüp bir forearm vuruyor. Cesaro sendeleyince bir daha ve iplere koşup Flying Shoulder Block deniyor ama Cesaro aynı anda havaya fırlatıyor onu ve tam düşerken bir Swiss Uppercut ile HBK'i parçalıyor. Tuş denemesi başarısız olunca Cesaro taktik değiştiriyor ve üst iplere çıkıp atlıyor HBK'in üstüne ama HBK çekilince yere çakılıyor ve bir Bulldog geliyor, sonra da Cesaro'nun sırtına bir Stomp darbesi. Cesaro ayağa kalkmaya çalışırken HBKkafasından tutup turnbuckle'a vuruyor Cesaro'yu ve geri dönüşte de chicken wing coop slam geliyor, tuş denemesi başarısız. HBK chinlocka alıyor tekrar Cesaro'yu, Cesaro bu sefer kendini turnbuckle'a atınca HBK tüm gücüyle oraya çarpıyor ve geri dönüşte de iplere düşünce Swiss-One-Nine geliyor Cesaro'dan, sonra sersemlemiş HBK'e Neutralizer ile son darbeyi vurmak için tam yaklaşırken bir Sweet Chin Music geliyor! Cesaro iplere doğru düşüyor, iplerden güç alıp kalkıyor ve aynı hızla bir Big Boot görüyoruz. Sonrasında da Neutralizer ile işi bitiriyor, 1,2,3.

PWE Supershow 1 LIVE DQVZq

Cesaro maçı kazanıyor ve çok kolay olmuş gibi bir yüz ifadesi var yüzünde.

Live For The Moment !

The Second Coming !

Jerry Lawler:Ve PWE tarihinin efsaneleri arasında yer alan Seth Rollins bugün itibariyle tekrar ana kadroda !

Matt Hardy vs Seth Rollins
Zil ile maç başlıyor ve iki güreşçi birbirine hücum ediyor ve seri şekilde yumruklaşmaya başlıyorlar. Rollins ekarte ediyor Matt’i ve seri bir Snapmare ile Matt’i yere alıyor ardından bir de Knee Drop yapıyor ama Matt çekiliyor oradan hemen ve Rollins ile birbirlerine aynı anda Clothesline yapıyorlar ve iki isimde yerde! Bu tempo da seyircilerden alkış alıyor.Şimdi ilk ayağa kalkan Rollins oluyor ve Matt’i yerde yumruklamaya başlıyor sert bir şekilde. Birkaç yumruktan sonra hakem ayırıyor onları ve Matt’de bu fırsattan istifade ayağa kalkıyor ve Rollins’e doğru hücum ediyor ama Rollins hakemi Matt’in önüne itiyor ve Matt Hardy hakem ile birlikte yere yapışıyor! Rollins yerde yatan ikiliye bakarak sırıtıyor ve ringin dışına çıkıp timekeeper bölgesinden bir sandalye alıp ringe giriyor ve sandalyeyi yere bırakıyor, Matt’i ayağa kaldırıyor Pedigree mi gelecek?! Pedigree! HAYIR! Matt kurtuldu ve Side Effect sandalye üstüne! Matt ayağı ile sandalyeyi ringin dışına atıp tuşa gidiyor, hakem zar zor saymaya başlıyor, 1!.... 2! …. HAYIR! Rollins kurtuluyor! İki isim de yerde yatıyor yarı baygın şekilde. Matt şimdi ayağa kalkıyor ağır ağır, yerde yatan Rollins’e bakıyor ve iplerden sekip bir Leg Drop deniyor ama Rollins çekiliyor ve Roll Up! 1! 2! Matt Hardy kurtuluyor ve Superkick! Matt Hardy yerde! Rollins şimdi Matt’i Powerbomb pozisyonuna getiriyor, kaldırıp köşeye doğru koşuyor ve BuckleBomb AMA MATT BİRDEN KÖŞEDEN SEKİYOR VE CLOTHESLINE İLE ROLLINS’İ YERE SERİYOR!!! İki isim de yerde!! Matt elini Rollins’in üzerine atıyor, 1! 2! Rollins kurtuluyor! İki isim de birden ayağa fırlıyor ve birbirlerine doğru koşuyorlar yine ama Sling Blade! Hardy yerde! Rollins şimdi tekrar kaldırıyor Matt’i ve BuckleBomb! Matt bu sefer yerde! Rollins şimdi Pedigree için bekliyor.. Matt kalkıyor, bir tekme ve Pedigree! Rollins tuşa gidiyor, 1! 2! 3! Seth Rollins bu güzel tempolu maçı kazanıyor!

Live in the fear !

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B4

Bray Wyatt klasik girişini yapıyor.

Kurt Angle !

PWE Supershow 1 LIVE Tumblr_m6yvgqZnfk1r6ekcuo2_250

Kurt Angle U Suck chantleri arasında geliyor.

Bray Wyatt vs Kurt Angle
Zilin çalmasıyla maç başlıyor. İkili birbirlerine dikkatli şekilde yaklaşıyor ardından Lock-Up ile birbirlerini test ediyorlar. Angle üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor ama Bray onu iplere kadar itip Irısh-Whip’e gönderiyor. Geri gelince Shoulder Block deniyor ama yere yıkılan Bray oluyor! Angle şimdi tekrar iplerden sekiyor derken Wyatt! Wyatt Spider Walk pozisyonuna geçmiş şekilde Angle’ı bekliyor Angle korku içinde kendini yere atıyor. Wyatt şimdi ayağa kalkıyor hızla ve Angle’ı yerde yakalayıp bir Headbutt vuruyor ardından bir de Snap Suplex yaparak Angle’ı yere seriyor. Tuş deniyor Wyatt ama Angle kurtuluyor hemen. Wyatt vakit kaybetmeden ayağa kalkıyor ve iplerden sekip Senton deniyor ama Angle çekiliyor ordan ve Wyatt boşluğa düşüyor, Angle hemen kalkıp Wyatt’ı arkadan yakalıyor ve Deadlift German Suplex! Bırakmıyor bir tane daha ve bir tane daha yapıyor! Wyatt dağıldı adeta. Angle tuşa gidiyor, 1! 2! Wyatt, Angle’ı üzerinden atıyor ve Spider Walk tekrar! Angle korku içinde kendini köşeye geri atıyor. Wyatt şimdi Angle’ı üzerine doğru yürüyor yavaş yavaş ve Angle kendini ringin dışına atıyor diğer tarafa koşup giriyor ringe derken Wyatt da ona doğru koşuyor ve Big Boot Angle’a! Ardından kaldırıyor ve bir Body Slam deniyor ve yapıyor! Şimdi iplerden sekiyor ve Senton! Wyatt hazır! Köşeye doğru geriliyor ve Spider Walk! Wyat şimdi yavaş yavaş üzerine yürüyor Angle'ın, kaldırıyor ve Sister Abigail! Bu iş biter! Wyatt tuşa gidiyor, 1! 2! 3! Ve Bray Wyatt maçı kazanıyor! Angle'ın başında kollarını iki yana açıyor ve gökyüzüne bakıyor..

Written In My Face !

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B1

The Celtic Warrior Sheamus seyirci destegini arkasına alarak ringe geliyor.

Superhuman

PWE Supershow 1 LIVE N8XXI2

Baron Corbin sinirli bir şekilde ringe geliyor.

Sheamus vs Baron Corbin - Normal Match
Zil çalıyor ve ikili Lock Up için yaklaşıyor ama Corbin Sheamus'a bir yumruk patlatıyor. Sheamus toparlanınca Corbin ona bir yumruk daha atıyor ve kolundan tutup iplere atıyor onu, Sheamus iplerden geliyor, Corbin BIG BOOT vuruyor ona ve hemen tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Sheamus. Sheamus hemen çekiliyor ve ayağa kalkıyor. Baron Corbin de ayaklanıyor ve Sheamus onun üstüne koşuyor, Corbin onu yakalıyor ve Body Slam ile atmayı deniyor ama Sheamus arkasına düşüyor ve onun beline sert bir dirsek darbesi vuruyor. Corbin yarı ayakta pozisyona düşüyor. O yerde iken Sheamus ona bir kaç tekme atıyor ve bırakıyor onu. Corbin ayağa kalkıp arkasını dönüyor ve Sheamus ona Running Double Axe Handle vuruyor. Corbin kalkıyor ve Sheamus bir kez daha Running Double Axe Handle vuruyor. Baron Corbin kalkıyor, Sheamus karnına tekme atıyor ve Powerbomb için kaldırmayı deniyor ama Corbin onu Back Body Drop ile atıyor. Sheamus sırtını tutarak kalkıyor ayağa, Corbin ona bir yumruk çakıyor, bir tane daha çakıyor, bir de karnına diz darbesi vuruyor. Sheamus karnını tutarken Corbin kafasına bir de dirsek darbesi vuruyor ve Sheamus dizlerinin üstüne düşüyor, Corbin bir de kafasına tekme atıyor ve Sheamus yere düşüyor. Corbin iplerden sekiyor ve ona Low Angle Big Boot vuruyor, tuşa gidiyor Corbin 1.. 1.50.. da atıyor Sheamus. Corbin kalkıyor ve onun üstüne çıkıyor, defalarca yumruk atıyor ona. Baron Corbin ayağa kalkıyor ve içinde ki savaşçı nerede diye bağırıyor. Sheamus iplere tutunarak ayaklanıyor, Corbin üstüne doğru koşuyor ama Sheamus ipleri çekiyor ve Corbin ipin üstünden aprona düşüyor. İki isim de aynı anda kalkıyor ve Corbin yumruk atıyor ona fakat Sheamus blokluyor ve Headbutt vuruyor ona, yakalıyor ve Apron Vertical Suplex ile ringin içine alıyor onu. Corbin kısa bir sürede sırtını tutarak kalkıyor, Sheamus onu yakalayıp Body Slam ile atıyor, Corbin yine kalkıyor ve Sheamus bu sefer Side Suplex ile atıyor onu ve hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Baron Corbin. Sheamus köşeye çıkıyor ve onun kalkmasını bekliyor. Corbin kalkıyor, Sheamus üstüne atlıyor... AMA! Corbin onu havada yakalıyor ve Fallaway Slam ile atıyor.

Sheamus sırtını tutarak bir köşede ayaklanıyor, Baron Corbin de diğer köşe de soluklanıyor. Sheamus toparlanıyor, Corbin ringin ortasına geliyor ve Sheamus üstüne koşuyor, Corbin eğilince Sheamus iplerden sekip tekrar üstüne gidiyor ama Corbin bu sefer onu yakalıyor ve DEEP SIX!!! yapıyor. Hemen tuşa gidiyor Corbin 1.. 2.. 2.15.. de atıyor Sheamus. Baron Corbin rakibini kaldırıyor ve kolundan tutup kendisine çekiyor, END OF DAYS! denemek istiyor ama onu yakaladığında Sheamus kafasına 2 tane dirsek darbesi vuruyor ve bir anda omuzluyor onu, Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor. Sheamus hemen kalkıyor ayağa ve BROGUE KICK! tauntları atıyor. Corbin kalkıyor, Sheamus BROGUE KICK!!! vuruyor ama Corbin eğiliyor. Sheamus ıskalıyor, Corbin arkadan onu ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Sheamus. İkisi de ayaklanıyor, Sheamus onu sırtlıyor ve White Noise!! yapıyor. Sheamus tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de Corbin ayağını iplere uzatıyor. Sheamus kalkıyor ve rakibini kaldırıyor ama Corbin onu itiyor ve Sheamus onun üstüne geliyor fakat Corbin sert bir Backhand Elbow darbesi vuruyor. Baron Corbin ona art arda 3 yumruk atıp köşeye itiyor. Sheamus köşeden güç alıp onun üstüne koşuyor ve Corbin onu yakalıyor END OF DAYS için... AMA! Sheamus kolunu iyice kavrıyor ve bir anda Wrist Lock bağlıyor, suratına sert bir diz darbesi geçiriyor Sheamus ve Corbin'i iplere itiyor. Baron Corbin iplerden geliyor ve Sheamus BROGUE KICK!!! vuruyor ona, hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Sheamus kazanıyor.

Sheamus arka alana dogru gidiyor ama bir anda mikrofon istiyor ve

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2Bwith%2BPromo

Sheamus:Bugün sizlere güzel bir maç sundugumu düşünüyorum.Ben güzel maçlar çıkardıgım sürece bu şirketinde bana birşeyler sunması gerek degilmi ? Mesela bir ünvan ? Neden o ünvan PWEC kemeri olmasın ? Roderick Strong Triple H'le kavga edip etmemen umrumda degil o kemer için yeterli degilsin ve o kemeri ben gayet iyi taşıdım ve yeniden yapabilirim sen her adamını attıgında ben senin arkanda olacagım.Triple H biliyorum bana senle maç hakkını yakında verecek zorunda çünkü o verene kadar karşıma gelen herkesi pataklayacagım sadece sen kalana kadar.Sıra sana geldiginde o gün kutlu gün olacak çünkü The King Of The World Sheamus yeni PWE şampiyonu olacak !

The Second Coming !

Live in the fear !

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B4

Bray Wyatt klasik girişini yapıyor.

Seth Rollins vs Bray Wyatt - WHC Tournament Match Semi Final
Zil çalıyor ve bu önemli maç başlıyor! İkili ağır adımlarla ringin ortasına geliyorlar. Kısa bir face to face yaptıktan sonra Wyatt THROAT THRUST vuruyor!!!! Vakit kaybetmeden bir tane daha indiriyor ve rakibini köşeye yaslıyor! Şimdi deli gibi yumrukluyor!!!! Hakemin komutuyla bırakmak zorunda kalıyor Wyatt. Şimdi karşı köşeye koşuyor ve sekiyor. Ardından rakibine BIG BODY SPLASH!! Rollins dizlerinin üzerine düşüyor. Wyatt ise bildiğimiz gibi bir tebessümle rakibini süzüyor. Şimdi saçlarından tutup kaldırıyor Wyatt. Ardından iplere yolluyor. Wyatt eğiliyor şimdi! Rollins fırsatı kullanıp BACK KICK vuruyor rakibinin kafasına! Wyatt geriye savruluyor! Rolling bir kez daha iplerden sekiyor ve bu kez RUNNING KNEE vuruyor! Wyatt iplere yapışıyor! Rollins üçüncü kez iplerden sekiyor ve bu kez CLOTHESLINE ile rakibini ringin dışına gönderiyor! Seyirciden destek geliyor Rollins'e! Wyatt kalkarken Rollins SOMERSAULT PLANCHA ile atlıyor!!! İki isimde ringin dışında yerdeler! Rollins kalkıyor. Şimdi Wyatt'ı kafasından tutuyor ve spiker masasına vurmak istiyor! Ama hayır Wyatt elini koyuyuor masaya! Şimdi Rollins'e ani bir yumruk atıyor! Ardından THROAT THRUST! Şimdi onu kolundan tutuyor ve köşe direğine fırlatıyor!!! Rollins çarpıyor ve yere düşüyor! Wyatt hakeme dönüyor ve hakemin 7 dediğini duyuyor. Şimdi rakibini kaldırıyor ve ringe sokuyor. Ardından kendiside giriyor ve tuş deniyor. 1...2... atıyor Rollins! Wyatt şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor onu. Ardından iplere gönderiyor! Rollins iplerden sekiyor. Wyatt LARIAT deniyor ama Rollins eğilip karşı iplerden sekiyor. Şimdi SLING BLADE yapıyor!! Wyatt yerde ama hemen kalkmaya çalışıyor. Rollins arkasından geliyor ve kaldırıyor. Ardından köşeye itiyor!!!!! Wyatt köşeye çarpıp kalıyor orada!!!! Rollins üzerine gidiyor. Şimdi REVERSE STO INTO THE TURNBUCKLE ile bir kez daha rakibini köşeye çakıyor!!!! Wyatt şimdi sersemlemiş durumda. Rakibini yüzünü dönmesini bekliyor Rollins. Wyatt ona dönüyor ve birkaç adım ringe yaklaşıyor. Rollins kafasından tutuyor ve SKYWALKER!!!! Wyatt dizlerinin üzerindeyken Rollins bir AVADA KEDAVRA vuruyor!!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... 2.40 da atıyor Wyatt!!!! Rollins işinin bittiğini söylüyor Wyatt'a!! Wyatt Rollins'e tutunarak kalkıyor! Rollins karnına tekmeyi indiriyor PEDIGREE için!! AMA HAYIR!!! Wyatt onu başıyla arka tarafa atıyor!!

Rollins tekrar kalkıp Wyatt'ın üzerine koşuyor! Wyatt tek koluyla yakalıyor onu ve URANAGE SLAM!!!!! Rollins bir kez daha yerde! Wyatt iplerden sekiyor şimdi ve RUNNING SENTON! Tuş deniyor. 1...2... Rollins atıyor! Bray Wyatt köşeye geçiyor. Rollins hareketleniyor şimdi. Wyatt şimdi SPIDER WALK pozisyonunda rakibine bakıyor sırıtarak! Rollins kalkıyor! Wyatt'ı o şekilde görünce ksıa süre bire ürperiyor! Ama hemen üzerine koşuyor!!! Wyatt kendini yere bırakınca Rollins köşeye çarpıyor!!! Wyatt hemen kalkıp onu kolundan tutuyor. Şimdi iplere yolluyor! Kendisi de üzerine koşuyor!! Rollins iplerden sektiği anda WEyatt onu RUNNING FOREARM CLOTHESLINE ile yere seriyor!!! Şimdi SISTER ABIGAIL için bekliyor Wyatt! Rollins'i kaldırıyor ve pozisyona alıyor! Alnına bir öpücük konduruyor! Rollins tekme atıyor Wyatt'ın kafasına!!!! Bir tekme daha!!!! Ardından Rollins kendisini yere bırakıyor! Şimdi Wyatt tekrar onu tutmak isterken Rollins kalkıyor bile! Ardından iplerden sekiyor ve STEP-UP ENZUIGIRI vuruyor!!!! Wyatt sallanmaya başlıyor! Rollins apron tarafına geçiyor ve iplerden sıçrıyor! SPRONGBOARD FLYING KNEE vuruyor! Wyatt yerde!!!! Rollins vakit kaybetmeden köşeye çıkıyor. PHOENIX SPLASH!!!!!! Tuş denemiyor Rollins. Bu sefer selleriyle bitti işareti yapıyor. Şimdi rakibini saçlarından tutup kaldırıyor ve başını bacaklarının arasına alıp kollarından kavrıyor! PEDIGREE!!!!! PEDIGREE!!!!!! Rollins tuş deniyor. 1...2...3!!!!!!

Seth Rollins zorlu maçı kazanıyor!

[size=12]

Swiss Made !

[/size]

Next Big Thing !

PWE Supershow 1 LIVE LgFEli

Brock Lesnar her zamanki gibi kendisinden emin adımlarla ringe geliyor.

Jim Ross:İki isimde ilk maçlarını çok rahat geçirmişti bakalım hangisi kazanacak.

Cesaro vs Brock Lesnar
Seyircinin büyük tezahüratları eşliğinde zil çalıyor.. Adeta bir rüya maç! İki önemli Powerhouse birbirine bakıyor sert şekilde ve Lock-Up ile başlıyorlar maça ama üstün çıkan olmuyor. Cesaro bir kez daha Lock-Up deniyor ama Clothesline! Cesaro havada takla attı!! Lesnar Cesaro’ya bakarak giriş tauntunu yapıyor ve sırıtıyor. Arkadan yakalıyor Cesaro’yu ve German Suplex! Lesnar ile birlikte seyirciler de saymaya başlıyor Suplex’leri. Lesnar şimdi kaldırıyor ve bir tane daha yapıyor ama Cesaro! Cesaro havada takla atarak Lesnar’ın arkasına düşüyor ve Cesaro German Suplex yapıyor! Cesaro çıldırdı adeta! Hemen kaldırıyor bir tane daha German Suplex yapıyor! Cesaro şimdi yanına gidiyor Lesnar’ın, ayağa kaldırmak için tutuyor derken Kimura Lock! Kimura Lock! Cesaro acı içinde bağırıyor ve bir ayağını iplere atıyor hakem hemen ayırıyor Lesnar’ı! Lesnar şimdi kalkıyor ve Cesaro’yu sert şekilde ayağa kaldırıyor, Belly To Belly Suplex! Cesaro ringin diğer ucuna fırladı! Lesnar şimdi göğsüne oturuyor Cesaro’nun ve sağlı sollu yumruklamaya başlıyor! Cesaro yüzünü korumaya çalışıyor ama nafile Lesnar acımadan vuruyor Cesaro’ya! Hakem en sonunda ayırmak zorunda kalıyor Lesnar’ı. Lesnar’ı hakemi korkutup uzaklaştırıyor kendinden o esnada Cesaro’nun ringin dışına indiğini görüyoruz. Lesnar da onun peşinden iniyor ringden. Spiker masalarının yanındayız. Lesnar şimdi Cesaro’ya doğru koşuyor ama Cesaro çekiliyor ve Lesnar kendini spiker masalarına çarpıyor! Bir de Cesaro tutuyor Lesnar’ı kafasından ve bir de o vuruyor Lesnar’ı masaya ama Lesnar hemen karşılık veriyor ve Body Slam ile masanın üzerine atıyor! Hakem de count-out’u saymaya devam ediyor bu sırada count 5’de.. Lesnar şimdi Cesaro’yu sandalyelerin oradan sürükleyerek çekiyor ve demir basamakların yanına götürüyor. Basamakları ayırıyor ve Cesaro’yu arkasından tutup German Suplex yapıyor basamakların üzerine! Cesaro’nun beli kırıldı adeta! Lesnar yine gidiyor Cesaro’nun yanına Count 7 oldu bu arada, Lesnar şimdi tuttu ve Cesaro’yu, bariyerlere doğru Body Slam deniyor ama Cesaro kurtuluyor ve Lesnar’ı ringin köşe demirine çarptırıyor, Lesnar çarpıp spiker masalarına doğru fırlıyor. Cesaro şimdi koşuyor Lesnar’a doğru ve Clothesline ile Lesnar’a uçuyor, spikerlerin yanına geçiyorlar! Lesnar’ın boynunu kötü çarptığını görüyoruz tekrarlarda. Cesaro şimdi zor zahmet ayağa kalkıyor, count 10 olmak üzere.. Cesaro içeri giriyor ve hakem 10 diyor maçı bitiriyor! Cesaro maçı count-out ile kazanıyor!

Jerry Lawler:Ne maçtı ama !
Jim Ross:Cesaro ismini finale yazdırdı hemde Brock Lesnar'ı yenerek inanılmaz !

Arka alanda Triple H ve Vince McMahon konuşuyor.
PWE Supershow 1 LIVE Vince-triple-h-at-odds-over-superstar

Triple H:O isme ihtiyacım var onsuz istedigin reytingleri saglamamız çok zor.Hem isim olarak büyük deger katacak hemde performans olacak.Bunu benden duyman çok garip ama öyle olmak zorunda.

Vince McMahon:Onu buraya getirmek ne kadar para eder biliyormusun sen ? Daha Seth Rollins'i zor getirdik.Bir digerini nasıl getiricez.
Triple H:Para için gelmeyecek nadir adamlardan bırakta konuşayım.
Vince McMahon:Konuş ama fazla para isterse arka kapıdan  bile almam.

The Second Coming !

Swiss Made !

Cesaro Contender maçı için ringe geliyor.Ama bir anda arkadan Brock Lesnar saldırıyor.Ardı ardına yumruklarla bayıltıp F-5 yapıyor.Tekrar..Tekrar.Cesaro ölü gibi yatıyor.Brock Lesnar ise etrafa kan kusturuyor.Görevliler zor ayırıyor ve doktorlar Cesaro'nun durumuna bakıyor Cesaro maça çıkabilecek durumda degil kanısına varıyorlar ve maçın kazananı Seth Rollins oluyor.

PWE Supershow 1 LIVE Promo%2B2

Seth Rollins:Bu kadar kolay olmasını herkes gibi bende beklemiyordum.Ama nihayetinde galibiyet galibiyettir ve WHC kemeri için ilk contender ben oldum.Triple H beni buraya çagırdıgında tabiki hedefim herzamanki gibi büyük işler başarmaktı.Ve şimdi baktıgımızda ana kemer için bir numaralı adayım ve ben bu şansı kullanmak için elimden geleni yapmaya hazırım.Karşıma kim gelecek bilmiyorum ama bildigim tek şey bu kemeri kazanmak zorunda oldugum.Ben bu ünvan için emekliligi bıraktım döndüm karımla nerdeyse hergün kavga ettim.İçimdeki güreş ateşi hergün beni yanıp kavurdu ve şimdi buradayım en mutlu oldugum yerdeyim tek birşey kaldı oda o kemer-

The Truth Reigns !

PWE Supershow 1 LIVE C6d14aa4761008f67274e0608d2bbf2b

Roman Reigns gözüküyor, ağır adımlar ile ringe doğru ilerliyor.Brock Lesnar'a uzun süre bakıyor ve yoluna devam ediyor.

PWE Supershow 1 LIVE MfGI7d

Roman Reigns:İçindeki güreş ateşimi ? Sen ve güreş ? Sen herzaman yanındaki adamların sırtından geçinen korkagın teki oldun.Shield başta olmak üzere.Hepimizi piyon gibi kullandın ama kazanan sen oldun şimdilik.Madem geri döndün ve benim elimde senin kıçını tekmelek için bir fırsat var ben bu fırsatı kullanıyorum.Kemer umrumda degil ben buraya senden geçmişin hesabını sormaya geldim.Eski dostum beni en iyi tanıyanlardansın ben ödenmemiş hesap bırakmam senle hesabım daha bitmedi ama çok yakında bitecek.

PWE Supershow 1 LIVE A41126002b3680b6d289e887bc48723a_crop_north

Seth Rollins ve Roman Reigns face to face yapıyor.

GM Triple H geliyor.

PWE Supershow 1 LIVE Tripsweep

Triple H:Sizin aranızdaki nefret,eski olaylarınız ve enerjiniz beni gerçekten etkiledi.Tüm yetkilerimi kullanarak Roman Reignsi WHC kemeri için diger aday olarak ilan ediyorum.Eger sizden bekledigim yıkımı yapamazsanız ikinizide kovarım.Şimdi bugün degil bugün olay çıkarmadan bu ringi terkedin çünkü şimdi sahne PWE kemerinin sahibi Roderick Strongta kemerini Rated-R Superstar Edge'e karşı koruması gerekiyor.

Roman Reigns ve Seth Rollins bakıştıktan sonra arka alana gidiyorlar.

PWE Champion Roderick Strong burada !

PWE Supershow 1 LIVE 10

Bugün kemerini korumak için karşısında bir efsane var.

Metalingus !

PWE Supershow 1 LIVE Entrance%2B2

Bir güreş efsanesi Rated R Superstar Edge ! Tekrar PWE'de !

Edge vs Roderick Strong - PWE Championship

Zil çalıyor, Edge direk rakibinin üstüne gidiyor ve karnına tekme atıyor, Strong karnını tutarken bir de sırtına tekme atıyor, Strong yerde, Edge de Falling Elbow ile onun üstüne düşüyor. Edge tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Strong. Edge hemen onun üstüne çıkıyor ve defalarca yumrukluyor onu. Edge ayağa kalkıyor ve Roderick'i kaldırıyor, Edge onu Sitout Spinebuster! ile yere çakıyor. Edge rakibinin bacaklarından tutuyor ve geri atıyor onu, kendisi de ayağa kalkıyor ve işte şampiyonunuz burada diyor. Roddy yerde, Edge arkasını dönüp ona doğru yöneliyor ama Roddy Drop Toe Hold ile onu düşürüyor. Strong hemen ayağa kalkıyor ve yerde ki Edge'e birkaç tekme atıyor, kaldırıyor onu ve Reverse STO yapıyor. Roderick geri takla atarak kalkıyor ve rakibini kaldırıyor, Gutbuster yapıyor, hemen ardından da Pumphandle Backbreaker yapıyor. Roderick Edge'i bırakıyor, sonra tekrar kaldırıyor ve Body Slam ile ringin ortasına atıyor. Roderick Strong köşeye çıkıp oturuyor ve taunt atıyor. Edge kalkıyor ayağa arkasını dönüyor, Strong köşeden üstüne atlıyor... AMA Edge MID-AIR DROPKICK!!! vuruyor. Edge hemen kaldırıyor onu ve köşeye atıyor, kendisi de direk koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. Edge ringin ortasına yürüyor, Roddy de darbe etkisi ile ringin ortasına süzülüyor, Edge onu yakalıyor ve Sidewalk Slam ile yere çakıyor. Edge tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Strong. Edge hemen kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, 3 yumruk atıyor ona Edge ve iplere atıyor. Strong iplerden geliyor, Edge ona Spinning Wheel Kick vuruyor. Strong yere düşüyor ama kısa sürede kalkıyor, Edge de ona BIG BOOT vuruyor, Strong yüz üstü yere düşüyor. Edge hemen kaldırıyor onu ve Edge-O-Matic!! yapıyor. Edge hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Roderick Strong.

Edge kalkıyor ve köşeye geçiyor, SPEAR!!! tauntları atıyor. Strong kalkıyor ve arkasını dönüyor. Edge ona SPEAR! için koşuyor ama Roddy HIGH KNEE! vuruyor ona. Edge afallıyor ve Roderick onu yakalıyor, Side Slam Backbreaker yapıyor. Strong onu bırakmıyor ve bir de Double Knee Backbreaker yapıyor. Edge yarı ayakta, sırtını tutuyor, Strong kalkıp iplerden sekiyor, Edge ayaklanıyor ve Roderick SICK KICK!!! vuruyor, hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Edge. Strong kalkıyor ayağa ve soluklanıyor biraz, sonra Edge'i kaldırıyor ama Edge onu Back Body Drop ile atıyor. Strong kalkıyor, Edge ona European Uppercut vuruyor, Roddy iplere geriliyor ve iplerden sekiyor, Edge onu yakalıyor ve Inverted Atomic Drop yapıyor. Sonra karnına tekme atıyor ve Fisherman Suplex yapıyor Edge. Edge ayağa kalkıyor ve soluklanıyor, taunt da atıyor. Strong da kalkıyor ve Edge onun karnına tekme atıp EDGECUTION!!! yapıyor. Edge tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Strong. Edge hemen kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor, onu kolundan tutup iplere atıyor. Strong iplerden sekiyor, Edge SPEAR! vuruyor... AMA Strong çekiliyor. Edge arkasını dönüyor, Roderick Dropkick vuruyor ona, Edge iplerden sekiyor ve Strong Flapjack ile yere çakıyor onu. Strong hemen kaldırıyor onu ve DEATH BY RODERICK!!! yapıyor. Strong tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, kazanıyor.

Roderick Strong kemerini korumuş oluyor.Roderick Strong'un sevinç gösterileri arasında şovun sonuna geliyoruz.

En son Kaisér tarafından C.tesi 08 Tem. 2017, 22:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:18

Ohh kral yine GM.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:19

Bu kadar az aktiflik bünyeye zarar.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:21

Roderick Strong: Hiçbir şey yapamazsın ihtiyar! Ben Dean Ambrose gibi olmayacağım tamam mı?

ayıp.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:22

Yav nerdesiniz promo atmaya 16 kişi filan geldi, şovda sinek avlıyoruz?
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:23

Sandor Clegane demiş ki:
Yav nerdesiniz promo atmaya 16 kişi filan geldi, şovda sinek avlıyoruz?

Usta şov saati çok belli değildi, ondandır.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:24

A K T İ F L İ K
The Unpredictable One
Newbie
Newbie
The Unpredictable One

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:27

Dean Ambrose gibi değil..
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:28

Triple H: Şimdi odamdan defol yoksa buraya bir yığın adam doldurur seni de şovun sonuna kadar dövdürtürüm. Defol!

Olmadı 3 H'li reis. Normalde şovun sonuna kadar kendin dövmen lazımdı.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:30

Yeni part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:34

Pete Dunne out, Chris Jericho in.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:34

WrestleMania'da zaten yere serdiğin adam Goldie, Ambrose yapar bu işi. Harper sinek.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:35

Bu Hunter'a atar yaptım ama bakalım. Tutuşturacak bizi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:36

Iyi akşamlar
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: PWE Supershow 1 LIVE   PWE Supershow 1 LIVE EmptyC.tesi 08 Tem. 2017, 21:37

En kötü WM öncesi son çıkışta çakar geçersin. Başkalarının da yaptığı gibün. :')

PWE Supershow 1 LIVE
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki