PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

I Want The Title That Doesn't Belong Roderick

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: I Want The Title That Doesn't Belong Roderick   Ptsi 10 Tem. 2017, 03:42

''Phenomenal!''

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
AJ Styles ringe doğru ilerliyor. Suratında umursamaz bir ifade hakim.

AJ Styles:

Bu şirkette kimse elindekinin kıymetini bilmiyor. Evet, belki burada iyi bir geçmişe sahip olmayabilirim ama benden daha beterleri de var. Pete Dunne gibi burada bir geçmişi bile olmayan adamlardan bahsediyorum. Böyle bir adam daha ilk günden belini doldurma fırsatı kazandı. Sonra ne mi oldu? Eski dostum onun kıçına sağlam bir tekme vurdu. Pete Dunne elindekinin kıymetini bilemedi. Peki ya onun yerinde ben olsaydım. Onun yerinde AJ STYLES olsaydı? Üstünde fazla düşünülmesi gereken bir soru değil bu. Çünkü cevabı çok basit. Eğer onun yerinde ben olsaydım eski dostumun kıçına sağlam bir tekme vururdum! Peki Cody'e ne demeli? Bu şirketin onda ne bulduğunu hala anlayamıyorum. Adam elindeki hiç bir şansı doğru düzgün kullanamadı ancak buna rağmen geçen akşam elinde hala her zaman olduğu gibi boşa harcadığı bir fırsatı vardı. Cody'de tıpkı Dunne gibi elindekinin kıymetini bilmiyor. Peki eğer Cody'nin yerinde ben olsaydım ne olurdu? Canavarın kıçına sağlam bir tekme vurur- Tamam belki tam olarak böyle olmayabilirdi ama her ne kadar Brock Lesnar'dan güçlü olmasam da, ondan kat ve kat zekiyim ve bu onu alt etmem için kesinlikle yeterli olurdu. Ancak böyle fırsatları değerlendirmek için hiç bir şeye sahip olmayan insanlar hala ekranlarda yinelenmeye devam ediyorlar ve bu canımı sıkıyor. Onlardan nefret ediyorum. Sami Zayn'de tıpkı onlar gibi ve çiftliğine dönme vakti çoktan gelmiş olan Shawn Michaels'da. Hepsinden nefret ediyorum.

Bir süre öfkeli öfkeli etrafına bakıyor. 

Pekala, pekala. Bunca şeye rağmen bu şirketin beni görmezden geliyor olması gibi aptalca bir ihtimali düşünmek istemiyorum. Geçen akşamda söylediğim gibi PWE'nin bana hamle şansımı özgür olarak kullanma şansı verdiğini düşünüyorum ve açıkçası kendimi buna çok daha öncesinden hazırlamıştım. Uzun zamandır bu konu hakkında düşünüyordum ve çoktan verilmiş bir kararım var ve bu gün bu belirsizlik son bulacak. Çünkü tam şu anda, burada, şu ana kadar hamle olarak bildiğiniz şeyi artık ''Roderick'e meydan okuyorum'' veya ''Roderick'in kıçından bir parça istiyorum'' ya da direk ''PWE Şampiyonluğunu istiyorum!'' olarak değiştirdiğimi açıklıyorum! 

(CHEER)

Ve bunun için bir çok sebebim var. Her şeyden önce PWE Şampiyonluğunu hak ettiğime inanıyorum. Hatta inanmıyorum, bunu biliyorum. Ayrıca Roderick'in tavrından pek hoşlandığımı söyleyemeyeceğim çünkü o da diğerleri gibi, yani kıymet bilmeyenlerden ve bu yüzden tıpkı diğerleri gibi ondan da nefret ediyorum. O gece hepiniz onu gördünüz dimi? Hunter'a nasıl yalvardığını gördünüz dimi? Adeta elindeki şeyin kendisine ait olmadığını haykırıyor gibiydi. ''Hunter ben bu şeyi taşıyamayacak kadar zavallı birisiyim ama yine de onu taşımaya devam etmek istiyorum bana yardım etmelisin''. HEY DOSTUM! Burada işler biraz farklı yürür. Eğer bu arenada kıymetli bir şey taşıyorsan bu ringe çıkıp onu yiğidin malı gibi serersin ortaya ve sonra da ne pahasına olursa olsun onu korursun. İşte sen bunu yapamayacağın için o kemerin sana ait olmadığını söylüyorum. O kemerin sana ait olmadığını söylüyorum çünkü o kemeri taşımak için o kemerden daha da kıymetli bir şey taşıman lazım. (Eliyle billur hareketi yapar) 

(CHEER)

Ve unutmadan, senden de nefret ediyorum Sheamus! Bunca zaman sonra hala aynı ucuz laflarla kendini şampiyonluk potasına koymaya çalıştığın için senden nefret ediyorum. Burada yapacak bir işin olmamasına rağmen, zamanının çoktan geçmesine rağmen hala burada olduğun için ve hala istememen gereken şeyleri istediğin için senden nefret ediyorum! Ve burada herkesin önünde AJ Styles sözü veriyorum. Eğer o unvana gitmek için tercih ettiğim yolda karşıma çıkarsan seni tarihe gömerim Sheamus. Hemde öyle bir gömerim ki, bu sefer yalnızca kıytırık bir listede olmazsın!

Mikrofonu yere atıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

I Want The Title That Doesn't Belong Roderick
1 sayfadaki 1 sayfası