PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Fucking Bitches & Making It Rain

YazarMesaj
RAINMAKER
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

Fucking Bitches & Making It Rain Empty
MesajKonu: Fucking Bitches & Making It Rain   Fucking Bitches & Making It Rain EmptySalı 18 Tem. 2017, 19:12

Fucking Bitches & Making It Rain Maxresdefault

Konichiwa, ben PWE güreşçilerinden ' The Rainmaker ' Kazuchika Okada. Biliyorum, son Supershow'da debutumu gerçekleştirecektim. CHAOS'tan tanıdığım yetenekli bir çocuk olan Will Ospreay ile güreşip sizlere Okada'yı izlediğiniz sürece gözlerinizin neler beklediği üzerine küçük bir aperatif sunmayı planlıyordum ama maalesef profesyonel güreşin Amerika Birleşik Devletleri'nde düştüğü durum, kontrolüm olmayan bir şekilde bir kez daha gözler önüne serildi. Brock Lesnar, evet, onun kim olduğunun farkındayım. Benim de içinde bulunduğum eski IWGP şampiyonları kulübünün bir üyesi. Doğanın bir çılgınlık harikası. Sabahları formda kalmak için 30 yumurta yediğini duymuştum. Gomennasai, ben bir yumurta değilim. Ben bir güreşçiyim, ve bu alanda en iyisiyim. O yüzden Brock Lesnar istediği şeyi deneyebilir ama bilsin ki benim her zaman bir cevabım olacak. Sanıyorum bunu Bay Lesnar'ın kendisi de biliyor ki, Will Ospreay'i onursuz bir şekilde patakladıktan sonra benim bulunduğum ringe girmeye biraz korktu sanki. Onu suçlamıyorum. Gerçekten, Kami'nin yeşil dünyasına ayak basmış en iyi güreşçi ringde sizi bekliyorsa o ringe girip girmemek konusunda tereddütlerinizin olması gerçekten normal. Ama Bay Lesnar, benim geldiğim yerde başladığınız işin devamını getirmeniz gerekir. Ve siz, sözde ' yıkımınıza ' devam edemediniz çünkü ringe girdiğiniz an sizin bir balon olduğunuzu bütün dünyaya göstermemden korktunuz. O yüzden, gerçek bir erkek gibi savaşmayacaksanız en azından savaşacaklara yol verin, aksi takdirde Suplex şehrine yağmur yağdırmaktan hiç çekinmem. Bunu kalbimin derinliklerinden gelen bir uyarı olarak kabul edin, ve lütfen aynı şeyin tekrarlanmaması için elinizden geleni yapın. Arigato, gozaimasu.

Fucking Bitches & Making It Rain
1 sayfadaki 1 sayfası