PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Jeff Hardy PWE Arenasına Ayak Basıyor

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli

REP Puanı : 26

MesajKonu: Jeff Hardy PWE Arenasına Ayak Basıyor   Ptsi 09 Tem. 2018, 19:48

Another Me! The Immortal Jeff Hardy PWE arenasına ayak basıyor! Seyirciler coşkulu ve sevinçli bir şekilde karşılıyor Jeff'i ama Jeff rampaya pek de mutlu gelmiyor yüzünde sinirli ve asık bir surat var. Jeff ağır ve umursamaz adımlarla ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Jeff Hardy:
Evet beni gördüğünüze sevindiniz sanırım? Ben sevinmedim. Bu güreş işini yapmak için buradayım. PWE yeni bir durak ve bu durakta bir şeyler değişecek. Ben, Jeff Hardy. Ben değişeceğim. Bir şeyler kazanmak için sizlere, beyaz yakalılara iyi davranmaktan sıkıldım ve yoruldum. Bundan sonra bir şeyler kazanmak için zor kullanıp, zorba olma zamanı. Kimin iyi kimin kötü olduğu umurumda değil umurumda olan tek şey benim ne olduğum ve ben ölümsüzüm. Benim gibi bir adam sizlere hesap vermemeli, sizlerin iyi niyetini kazanmak için bir şeyler yapmaya çalışmamalı çünkü buna ihtiyacım yok. Ben kendi başıma mükemmel biriyim ve bu benim PWE arenasında istediğimi elde etmeme her türlü yetecek ve artacak bile. Jeff Hardy olmak zordur. Kendinizi ringde her türlü riske sokarsınız, her türlü atlayışı yaparsınız ama sonra saçma bir şekilde kaybedersiniz ve istediğinizi alamazsınız peki sizi nasıl avuturlar? Hayranların sevgisini kazandın Jeff! Oh lütfen üzülme! Hayır bundan artık çok sıkıldım. Yine riskli hareketler yapıcam yine yükseklerden atlicam ama sonunda kazanıcam çünkü artık kazanma vakti geldi. Şu anlık her şey bir gizem. Neler olacak, ne yapacağım, kimle maça çıkacağım hiçbir şey belli değil ama olacak ve o andan itibaren, ringe güreşmek için çıktığım ilk andan itibaren buraları kasıp kavuracağım ve siz benim size karşı yaptığım, rakibime karşı yaptığım her hareketi kudurarak izleyecek ve oturduğunuz yerde sinirden ıslanıp terleyeceksiniz. Bana bir şeyler fırlatmak isteyeceksiniz ama yapamayacaksınız. Eve döndüğünüzde sosyal medyaya gireceksiniz ve benim kazandığım galibiyeti görüp daha da fazla çıldıracaksınız. Bu bir değişim ama Jeff Hardy'nin değişimi ve evrilişi. PWE'nin değişimi veya evrilişi umurumda değil bundan emin olabilirsiniz. Artık kendi işime bakıyorum, kendimi düşünüyorum ve sizi umursamıyorum. Alacağım kemerleri, ezeceğim rakiplerimi umursuyorum. Eminim hepiniz benim buraya çıkıp güzel hayranlarım diye ağlayacağımı düşündünüz ama hayır. Bir şeylerin farklılaşması gerekiyor benim sizlerden farklı olduğumu anlamam biraz zaman aldı. Şunu demek istiyorum aslında, ben burada her gün, her hafta kendimi öldürene kadar çalışıp çabalarken, kendimi o kadar riske sokarken, bir sirk maymunu muamelesi görürken sizlerin o koltuklarda oturup aleyhime tezahüratlar yapmanız aptalca ve hiç adil değil! Beni, bizi bir köle olarak görüyorsunuz. Sizin paranız olmasa aç kalırız zannediyorsunuz ve hep sizin istedikleriniz olsun diyorsunuz ama hayır gerçek bu değil. Gerçek, bizim yaptığımız iş olmasa sizin paranızın ve sizin kıçlarınızın bir değeri olmadığı! Aslında beni ne kadar kıskandığınızı, benim gibi olmak istediğinizi de biliyorum. Sizler şişko, bir iş bile bulamayan, tek yaptığı bütün gün evde oturup sosyal medyada sağa sola aptal aptal mesajlar, tweetler gönderen topluluksunuz ve hiçbir işe yaramazsınız. Ben ise burada, bu ringde bir sanat işi yapıyorum. Sizin lanet gözlerinizi güzel şeyler görecek diye kendimi riske atıyorum ve bunun karşılığında aldığım şey sadece birkaç avutma cümlesi oluyor o da siz değersizlerin saygısını kazandığım! Saygıya ihtiyacım yok çünkü ben sizleri görmezden gelmeyi çok iyi beceriyorum. Buraya geleceğim ve benim kulaklarıma o lanet gıcık sesleriniz gelecek. Beni sevmediğinizi söyleyeceksiniz ama ben bunlara sinek vızıltısı olarak bakıcam. Sizi umursamicam ve işimi yapıp paramı, şampiyonluklarımı kazanıcam. Benden nefret edeceksiniz ama benim cebimi doldurmaya devam edeceksiniz çünkü sizler kölesiniz! Benim, bizim kölemizsiniz! Yeni dönemin ilk şovundan itibaren fırtına gibi esecek ve önüne çıkan her şeyi yıkacak bir Jeff Hardy izleyeceksiniz. Bundan memnun olursanız ilersiniz, memnun olmazsanız da evlerinize siktir olup gidebilirsiniz tıpkı şimdi olacağı gibi!

Evet evet daha şimdiden arenayı terk eden birkaç tane zavallı görüyorum! Sizlere acıyorum çünkü siz bir hiçsiniz. Benim karşımda sizler sadece normal, hiçbir vasfı olmayan insanlarsınız. Ben PWE'yi içine düştüğü bu durumdan kurtaracağım. Buraya sizin gibi zavallılar değil bu işten, verdiğimiz emekten anlayan insanlar gelecek ve ben onlara en iyi yeteneğimi sergileyeceğim. Yaptığımız işe saygı duymuyorsunuz, bizi kıskanıyorsunuz çünkü bizim gibi yetenekleriniz olmadığını biliyorsunuz. Bu şirkette benim gibi yeteneği olan da yok aslında. Edge, Roman Reigns, Dean Ambrose hiçbiri umurumda değil. Jeff Hardy burada kendi işine bakacak, kendi yolunda gidecek. Yolumda durmaya çalışan hamamböceklerini ezbek görevimdir. Karşımda kim durursa dursun, ne kadar atletik, ne kadar kaslı, uzun veya kısa oldukları umurumda değil. Ben ölümsüzüm ve benim yeteneğim belli, yapabileceklerim, kapasitem belli ve bu kapasiteye, yeteneğe erişebilen, yetişebilen benden başka henüz olmadı ve olmayacak da. Size ve arkada beni dinleyenlere Jeff Hardy'nin ölümsüz olduğunu göstereceğim ve buna canlı canlı şahit olduğunuzda hepiniz benim kölem olmaya ve benim ceplerimi doldurmaya devam edeceksiniz çünkü sizin iyi yapabildiğiniz tek iş etrafa umarsızca para saçmak. Hey! Bu işi en iyi yapan benim tamam mı?! Benim yeteneğimi kimle kıyaslayacaksınız?! Bu şirketin arka alanında geçmişte karısına bile sahip çıkamamış bir adam var onla mı kıyaslayacaksınız? Yüksek yerlere ulaşabilmek için vücudunu değil dizlerini ve ağzını çalıştırmış adamlar var onlarla mı? Hayır! Buna izin vermem çünkü Jeff Hardy bu şirketin en tepesindeki yetenek. Bunu ring içinde göreceksiniz ama ben şimdiden uyarımı yapıyorum. Büyük değişime, büyük olaylara hazır olun çünkü artık PWE arenasında The Immortal Jeff Hardy var..

Jeff sözünü bitirdikten sonra arenada ciddi yuhalamalar başlıyor. Jeff onları umursamadan gülerek ringden ayrılıyor ve arka alana gidiyor.

RPG:
The Immortal Jeff Hardy

RPG Başarıları

1 Time PWE Champion With Triple H & Roderick Strong
1 Time PWE TV Champion With Roderick Strong

Jeff Hardy PWE Arenasına Ayak Basıyor
1 sayfadaki 1 sayfası