PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

La Câlin

YazarMesaj
Kranfilee
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: La Câlin   Salı 10 Tem. 2018, 01:14

I HEAR VOICES IN MY HEAD 
                                THEY COUNCIL ME
                        THEY UNDERSTAND
                        THEY TALK TO ME!!!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Randy Orton cool tavırlarla girişini yapıyor. Arenayı bir süre süzdükten sonra konuşmasına başlıyor...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Randy Orton: Bu tür konuşmaları hiçbir zaman başaramamışımdır. Ama şu anki konumuma baktığım an bunu yapmak zorundayım. Kuralları hiç sevmem. Evet, evet doğru... Imm, Neyse konumuza geçeyim. Bu işi yapmadığım zaman umutsuzum. Ben güreş için doğdum, bunu herkes biliyor. Savaşmayı ve yenilmeyi umutsuz yaşamaya yeğlerim. Benim dünyamda ölmeyi düşünmeden önce yaşanmaya değer bir ömür sürmen gerekir. Bu yüzden buradayım. PWE 'da elimden gelenin en iyisini yapacağım, şaka şaka kazanacağım. Benden bu kadar. Ama şunu söylemek istiyorum. Bazıları gibi çok konuşup boş yapmayacağım. Sizlere bir tavsiye vereyim. Ne olduğunuzu hiçbir zaman unutmayın. Dünyanın kalanı unutmayacaktır. Bir zırh gibi giyin onu. Böylece sizi incitmek için asla kullanamazlar. Çünkü ben böyle yapıyorum. Ne istediğimiz önemsiz, elde ettiğimiz zaman başka bir şey istiyoruz. Değiştim, evet. Bunu görebildiğinizi biliyorum. İçimden bir canavar çıktı. Arenaya beslenmeye geliyor. Durdurabilen olacağını sanmıyorum...

Mikrofonu ringe bırakıp yüzündeki gülümsemeyle, emin adımlarla arka alana yürüyor.

La Câlin
1 sayfadaki 1 sayfası