PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

DA BIG DOG

YazarMesaj
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: DA BIG DOG   Salı 10 Tem. 2018, 01:50

The Truth Reigns! Bu Roman Reigns! Arenada yuhalamalar baş gösterirken Roman aldırış etmeden ringe ilerliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor, köşeye çıkıp tauntunu da atıyor fakat yuhalamalar kesilmiyor.

İndikten sonra mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

''PWE Universe eğleniyor musunuz ha? Ben hiç eğlenmiyorum çünkü yapmam gereken tonlarca iş var. Yeni bir gün ve yeni bir PWE'nin içerisindeyiz ve bu da demek ki herkes elini çabuk tutup bir şeyleri kapma uğracında. Fakat ben köşe kapmaca oynamam. Elimi çabuk tutma gibi bir zorunluluğum yok çünkü biliyorum ki eninde sonunda kim neyi almışsa ben de onların elinden çekip alacağım. (boo) Bunu pek beğenmemiş gibisiniz. Kusura bakmayın, isteğe göre iş yapmak gibi bir huyum yok. Burada önemli olan şey benim ney istediğim. Ve ne istediğimi de gayet iyi biliyorsunuz, bu şirketin vazgeçilmez 1 numaralı ismi olmak. Bir sürü insan şimdiden çıkıp kendilerini en iyi ilan etti bile ama hiç biri ringde çıkıp bunu ispatlayamadı. O yüzden size önerim kuru lafları ciddiye almayıp kendi gözlerinizle kimin yaman olduğunu görmeniz. Size sözümdür ki burada yaman olan benim. Başkası değil. Ne Dean, ne Sheamus, ne CM Punk...hayır. Hiç biri o ringe çıktığımızda beni yere indirebilecek kadar erkek değiller. Bunun kanıtını mı istiyorsunuz? İnanın bana sırf şu sözlerimden dolayı peşime takılmayı akıllarından geçirdiler bile çünkü onlar kendilerine gelen en ufak hakarete alınan özgüvensiz herifler. Hiç biri benim gibi değil.''

''Çok uzağa bakmayın. Şampiyonunuz ringin ortasında duruyor. Ana adamınız ringin ortasında duruyor. (boo) Buna alışın millet. (boo) Aramızdaki ilişkinin böyle olmasını ben de istemiyorum. Ama bir ilişkide iki taraf da ortaya çaba koymalıdır. O yüzden beni yargılamaktan vazgeçin. Ringde neler yapabileceğimi seyredin. Kendilerini en güçlü sanan mankafaları bir daha kalkamayacak kadar yumrukladığımda neyden bahsettiğimi siz de anlayacaksınız ve bana hak ettiğim saygıyı göstereceksiniz. Bu size verdiğim başka bir söz. Günün sonunda beni bir kahraman olarak anacaksınız. (boo)''

''Açık konuşalım: Bu sizin için artık bir oyun haline geldi. Beni yuhalıyorsunuz çünkü herkes öyle yapıyor. Yanınızdaki adam beni yuhaladığı için siz de yuhalıyorsunuz çünkü bu eğlenceli! Benden nefret ettiğiniz falan yok. Siz sadece eğlenmeyi seviyorsunuz. (boo) Devam edin, eğlenin. Fakat size şunu söyleyeyim. Hayatımda böyle boş bir eğlence aracı görmedim. (boo) Alınmış olabilirsiniz ama bunlar gerçekler. Eğlenmek için beni yuhalıyorsanız gerçekten hayatlarınızdan bezmiş olmalısınız. Ama endişelenmeyin çünkü Roman Empire bu şirketi yeni baştan inşa ettiğinde hepiniz benim sefilleri dövmemi izleyip eğlenebileceksiniz. Bu da size son sözüm. Unutmayın: Ben kötü adam değilim. (boo) Ben iyi adam da değilim. Ben buradaki tek adamım. And you can BELIEVE THAT.''

Roman mikrofonu fırlatıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

DA BIG DOG
1 sayfadaki 1 sayfası