PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Dead Man Walking

YazarMesaj
MParlaktas
Jobber
Jobber

REP Puanı : 0

MesajKonu: Dead Man Walking   Salı 10 Tem. 2018, 05:29

GONG!...GONG!...GONG!...(Yoğun bir cheer,arenanın tüm ışıkları kapanıyor)

Micheal Cole:O burda mı? Aman Tanrım!
Corey Graves:Holy Shit! O burda Micheal O burda! The Undertaker!!

Ve The Undertaker rampada belirir...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yoğun bir cheer eşliğinde ağır adımlarla ringe doğru ilerler...

Ringe girmeden stairs'de durur ve klasik ritüelini yapar ve ışıklar yanar...

Ringe girer ve ağır adımlarla ring'in içinde bir tur atar ve mikrofon alır...

Mikrofon'u konuşmak için ağzına götürür ancak kendisine gelen yoğun cheer'i dinler(Undertaker! Undertaker! Undertaker!)
Etrafını süzer ve mikrofonu yeniden ağzına götürür I'M BACK!...(You Still Got It! You Still Got It! You Still Got It! Cheer'ı gelir)
Geri dönmemin iki sebebi var..1-Ruhları almak ve mezar kazmak! PWE evreni Undertaker'ı görmek istedi Undertaker'a inandı
ve şimdi Undertaker PWE'de her zaman yaptığı işi yapıp ruhları karanlığın en derinliğine gönderecek bu da beni dönüşümün ikinci sebebine getiriyor...
Cehennemden döndüm..Cehennemde geçirdiğim süre hayatımda yaşamadığım acıları,ağrıları çektim ama The Undertaker şimdi hiç olmadığı kadar güçlü,
hiç olmadığı kadar acımasız,hiç olmadığı kadar aç! Ölü gözükebilirim ama ölmedim,ve ben hala Ölü Adam'ım ve burası hala benim bölgem!
Nerede bir ring varsa sahibi The Undertaker'dır.Karşıma kim çıkarsa çıksın yoluma kim hangi engeli koyarsa koysun...şimdiden ruhuyla vedalaşsa iyi eder.
Burası benim evim...benim alanım...burası mezarlık...ve kazılmış içi boş mezarlarla dolu...o mezarları dolduracağım eski özlediğiniz The Undertaker döndü...
Karanlık ve sessizlik. Ne güzel değil mi? Bana huzur veriyor..ama bu sessizlik The Undertaker'dan önceki son sessizlik..
Bu federasyon da ise daha farklı şeyler elbette olabilir. Hatta olacak. Galibiyetlerin getirdiği önemli kazançlar elbette yaratılacak. Kemerler, ödüller gibi. Kariyerim boyunca alamadığım,yetersiz olan kemerler elime geçecek.The Undertaker ve arkasında ki güç olan karanlığın PWE'yi ele geçirmesi oldukça yakın...burası benim savaş alanım daha önce de vardım...şimdi varım...daha sonra da olacağım The Undertaker PWE tarihinin en iyisi olarak tarihe geçecek
Geçirdiğim sakatlıklar,acılar hepsi tarih oldu şeytan'dan kendi karanlığımı ve onun acımasızlığını ele geçirdim.Diğer güreşçilerin korkusunu şimdiden hissedebiliyorum..korkuyorlar..ruhları daha önce hiç bu kadar endişeli değildi karanlığın en derin yerinde o ruhlar için özel bir yer ayırdım..kendi ruhumun dirildiği yer...CEHENNEM! Karanlık bir yolculuğa başlıyorum ve bu yolculuk sırasında karşımda kim durmaya kalkarsa kim olursa olsun.. THEY WILL REST IN PEACE!!!...

(Ringden iner rampaya ağır adımlarla yürür bir kez ringe bakar ve arkasını dönüp..Rest In Peace eşliğinde ayrılır..)

Dead Man Walking
1 sayfadaki 1 sayfası