PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Where Is My Mind?

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Where Is My Mind?   Salı 10 Tem. 2018, 13:59

Kameralar dağınık ve dökülmekte olan bir daireyi gösteriyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kamera mutfağa döndüğü anda elinde sigara ile dışarı bakan birisi gözüküyor.

...

Bitmek üzere olan sigarasını camdan dışarı attıktan sonra kameraya döner

Sami Callihan gözükür.

Sami Callihan: Hayatımın büyük bir kısmında tepki almak için uğraştım. İlk zamanlarımdan bahsediyorum, bu işte yeniydim ve bana yol gösterecek insanlar çevremde değildi. İnsanların bana yuhalaması gerektiğinde yuhalaması için elimden geleni yaptığım ve seyircilerin beni desteklemesi için ring içinde onların istediklerini yaptığım zamanlar.

Sami Callihan: Güzel günler olup olmadığı beni ilgilendirir tabii ki. Bu konuda beyan etmek istediğim o günleri özleyip özlememiş olmam değil. Buradaki konu zaman. Karanlık veya örümcekler bizi sadece ürkütebilir. Karanlığın üzerine yürüyüp karanlıkta saatlerce bekleyerek veya örümceği öldürerek korkunu yenebilirsin ama zamanla karşı karşı gelmen imkansızdır. Zaman; sen dinlenmek için ara verdiğin zaman bile sana yaklaşmaya devam eder. Sona geldiği zaman karanlığın veya seni korkutan herhangi bir cismin palavra olduğunu anlarsın.

Sami Callihan: Zaman bize ölümün bulgularını vücudumuza yansımasını sağlıyor. Telaş, panik, buruşukluklar ve hastalıklar. Hasta olmamak için ve yaşlanmamak için elinden geleni yapıp kendini sağlıklı yapsan da; zaman bu iş için bir başkasını bulup işini bitirebilir. 

Masanın üzerinde yarım kalmış birasını yudumlayarak devam eder

Sami Callihan: Hakkımda farklı düşünen insanların yakın çevremde olması beni mutlu ediyor. Bu tarz konuşmalarımı saçma bulanla bu tarz konuşmalarımı destekleyen insanları dinlemek beni rahatlatabiliyor. Ben düz ve açık bir insanım, nelerde yanlış yaptığımı bilmek isterim. Zamanında bunun için suçladığım insanlar oldu ama bu sadece benim kendimi amatör olarak tanımladığım dönemlerde oldu. Bana ışık olacak birisi yoktu ve kendi ışığımı yaratıp bu amatörlüğüm'ün üstesinden geldim. 

Sami Callihan: Her zaferin bir bedeli vardır. Ben dahil bur şirketteki tüm güreşçilerin buralara gelebilmek için ödediği bedeller vardır. Hayat kolay değil, kendini yıpratarak zirveye çıkarsın ama senden daha çok çalışan birisi o zirveyi senden alır ve kendini çöplükte bulursun. Bu bir kısır döngü ve bu kısır döngüye erken dahil olmamak için daha çok çalışmaya devam edersin. Çalışmak zorundayız, bu iş ciddiyet istiyor. Bunun farkına geç varmak ve bunu kabullenmek bana zor geliyor. Kameraya karşı çakıyı çıkarıp korku izlenimi bırakmaya çalışmak. Kendimi sokak kavgasına gelmiş gibi hissediyordum belkide ama buradaki rekabet ve düşmanlık bana göre basit sokak kavgalarından daha fazla ciddiyet gerektiriyor.

Sami Callihan: Bir çok başarıya imza attım, bir çok önemli şovda bulundum. Bunlar çok onur verici şeyler ama ben daha fazlasını istiyorum. Bunu aç gözlülük olarak tanımlamak isteyenleri duymamazlıktan gelebilirim çünkü ben kendi içimde hala güreşe tutunuyorum. Önemli maçlarda bulunmaya devam etmek ve başarılar kazanmak istiyorum. Zaman beni istediği yerde yakalayabilir, ölümden veya yaşlanmaktan korkan birisi değilim. Sadece o geldiğinde ben hala savaşan birisi olmak istiyorum.

Sandalyeye oturur

Sami Callihan: Ringde şimdiden kendini tanıtan birileri oluyor. Vaatlerini söyleyip gidiyorlar. İnsanları azarlıyorlar veya onlara karşı sıcak davranmaya çalışıyorlar. Bu insanın yapısıyla alakalı, bazıları herkese hitap etmek ister; bazıları da insanların desteğini yapmacık bulur ve ihtiyaç bulmaz. Bu konuda asla bir zorlama yapmaya çalışmadım. Verdiğim doğru kararlarda oldu yanlış kararlarda. İhanet ettiğim dostlarımda oldu, bana ihanet eden insanlarda oldu. Etme bulma dünyası.

Sami Callihan: Benim bir dostum yok, bundan kendimce eminim. Herhangi bir insanla aynı yolda savaşmaya niyetim yok. Eğer savaşırsam kendi çıkarımı düşünürüm. Yeri geldiğinde bazı kişilerin arkasını kolladım, yeri geldiğinde bazı kişiler arkamı kolladı. İki tarafta da bulunmuş olmak benim gözümü açmamı daha çok etkiledi. 

Elini yüzünü yıkamaya gider, evdeki aynaya son kez baktıktan sonra banyodan çıkar.

Salona geçer, salonda güreş kariyeri ile ilgili tüm resimleri ve maç kasetleri oradaydı.

Son kez mutfağa girdi, ocağı açtı ve sigarasını yaktı.

Ceketini alıp kapıdan çıkarken bir şey mırıldandı.

Yine başlıyoruz.

mkk:

Where Is My Mind?
1 sayfadaki 1 sayfası