PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bil ve Fethet!

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Bil ve Fethet!   Salı 10 Tem. 2018, 16:29

THE NEXT BIG THING!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Paul Heyman ve Brock Lesnar ikilisi bir kez daha PWE arenasındalar!

Paul Heyman:

Bayanlar ve baylar, benim adım Paul Heyman. Son görüşmemizden bu yana bir çok şey değişti öyle değil mi? Değişiklik çoğu insan için güzeldir ancak benim hayatımı yaşıyorsanız değişmek istemeyi düşünme fırsatını pek bulamıyorsunuz. Elbette yoğun bir işle meşgulüm ancak değişmek istemeyi düşünmeme engel olan şey bu yoğunluk değil. Bunu düşünmememi sağlayan şey yaptığım işe olan tutkumdur. Bu işi yıllardır yapıyorum ve tek bir an bile ceketimi asmayı düşünmedim. İşte böyle bir tutkudan bahsediyorum. 

(Seyircilerden beklenen reaksiyonu alamaz.)

Ah, özür dilerim. Size yaptığım işten bahsetmediğim için bana böyle boş suratlarla bakıyorsunuz. BAYANLAR VE BAYLAR, BENİM ADIM PAUL HEYMAN VE BEN, PWE'DE Kİ BİR NUMARALI ATLET OLAN, AÇILMAMIŞ HESAPLARI AÇMAK İÇİN GELEN, HÜKÜM SÜREN, TARTIŞMASIZ FATİH! BURADAKİ TEK GERÇEK CANAVAR! BRRRRROOOCKKKK LESSSSNNNARRRR'IN AVUKATIYIM!

(CHEEER)  

Paul Heyman:

PWE'nin yeni bir oluşum ile yeniden var olma çabasına girdiği bu günlerde müvekkilimin kendisine gelen teklifi anında kabul etmekten başka bir şey düşünmediğini sizlere söylemeliyim. PWE'nin bu imkansızlıklar içinde göstermiş olduğu bu umut dolu çaba bizi Brock'u derinden etkiledi. Brock bu konuda kalbinin sesini dinledi çünkü burası zamanında Brock için özel bir yer oldu. Brock burada kavgalar etti kemerler kaldırdı. Burası onun anılarının biriktiği en önemli yerlerden birisi ve bu yüz- (Bir anda kahkayı patlatıyor heyman.) ASDİFSŞAFDLİŞSDFİLASDİŞLF... Şu suratlara bak Brock! Gerçekten söylediklerime inandılar görüyorsun değil mi? Pekala baştan alalım öyleyse. PWE'nin yeni bir oluşum ile yeniden var olma çabasına girdiği bu günlerde müvekkilim BROCK LESNAR! Kendisine gelen bu teklifi kabul etmesi biraz zaman aldı. Müvekkilim PWE'nin bize temsilci olarak gönderdiği zahtın anlattığı küllerinden doğma, başarı hikayeleri, bıraktığımız yere dönme vs. saçmalıklarını dinlemedi bile. Müvekkiliminin teklifi kabul etmesi zaman aldı çünkü teklifi kabul edeceği sırada kendisine teklif edilen meblağnın sıfırlarını saymakla meşguldü!

(BOO)

Ve şakasını bile söylerken bin güçlük çektiğim şeylere gelirsek; Bu şirketin ne yapmaya çalıştığı ne imkanlarda olduğu müvekkilimin umrunda değil. Ayrıca duygusallık, müvekkilim için yok hükmünde olan bir kavamdır çünkü o bu arenadan içeri girerken içinde insanlığa dair ne kadar soyut kavram varsa dışarıda bırakır. Çünkü müvekkilim diğerlerinin aksine kendisi geçtiği sırada X-Ray cihazının ötmesinden hoşlanmaz. Son olarak da bu lanet olası yer hiç bir zaman müvekkilim için özel bir yer olmadı. Burası yalnızca kendisine Fatih denilmesini sağlayan fetihleri gerçekleştirdiği zamanlarda kullandığı, kurbanlarına vahşice avladığı basit bir yer oldu ve şu anda bundan farkı yok! O halde senaryo belli öyle değil mi? Sizler bu ringdeki elemanlar orada kıçlarınızın üzerine otururken sizi aşşağılasın dye para ödeyeceksiniz. Müvekkilimin rakipleri ise müvekkilimin PWE'de ki konumuna, aldığı paraya ve bu tür şeylere tıpkı bir sürtük gibi çemkirecekler. Ancak size üzülerek söylemeliyimki senaryonun sonu malesef mutlu bitmeyecek. Çünkü müvekkilim BROCK LESNAR önüne kim çıkarsa çıksın onu önce Suplex City turuna çıkaracak. Onların yol yorgunluğunu F-5 ile bi güzel alacak ve onları derin bir uykuya yollayacak. Bu şekilde anlattığıma bakmayın onlar bunu yaşarken acı çekecekler. Acıyı sonuna kadar duyacaklar. Ve en önemlisi uykudan uyandıklarında, müvekkilimin vücutlarında bıraktığı kalıcı hasarı hissedecekler!

(Heyman mikrofonu bırakıyor ve ikili müzik eşliğinde arka alana dönüyorlar.)

Bil ve Fethet!
1 sayfadaki 1 sayfası