PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

“Ooo CM Punk çok ağır giriyon” dediler

YazarMesaj
Money
Admin
Admin

REP Puanı : 30

MesajKonu: “Ooo CM Punk çok ağır giriyon” dediler   Çarş. 11 Tem. 2018, 00:03

Look in my eyes, what do you see?
The cult of personality
I know your anger, I know your dreams
I've been everything you want to be
I'm the cult of personality
Like Mussolini and Kennedy
I'm the cult of personality
The cult of personality
The cult of personality

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CM Punk uzun zaman sonra tekrar PWE arenasında.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
CM Punk:Uzun bir aradan sonra tekrar bu binaya giriş yapmak içimde farklı duyguları ortaya çıkardı.Yeniden yükselişe geçmek için bir fırsat geldi elime ve bunu herzamanki gibi en iyi şekilde kullanacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.İçimde büyük bir öfke var aslında o kadar uzun zaman geçmesine rağmen hala benim saltanatıma laf edenler var.Ben PWE'yi PWE yapan kişilerden biriyim aslında en iyisiyim.Burdaki birçok insan benim geri dönmemi bekledi.Instagram ve Twitter'dan birsürü mesajlar aldım.Herkes geri dönmem için bana yalvarıyordu.Çünkü buradaki aktif güreşçiler çöpe bile atılmayacak kadar değersizler.Ama hakkımda konuşanlarda onlar.Onlar bu işi sadece para için yaparken ben buraya terimi emeğimi yıllarımı verdim.Birçok insanı gömdüm  birçok insanı hüsrana uğrattım.Bana inanmıyorsanız gelin bu ringe sorun.Sizin en iyiler olarak saydıklarınız burada benim karşıma çıktığında bu ringin çeşitli yerlerinde kendilerini buldular kıçlarına tekmeyi bastım.Buraya geri dönme sebebim kesinlikle para meselesi değil.Buradan alacağım paradan daha fazlasını reklamlardan alabilirdim hemde hiç çalışmadan.Buraya dönme sebebim siz ve diğer güreşçilerin benim arkamdan emeğime laf etmeleri.Eğer ben bu kadar değersiz biri olsaydım beni durdurmak için sizin en iyi diye tabir ettiğiniz insanlar beni alt etmek için karşımda birlik olmazlardı.Bana birçok insan inandı evet benim tarafıma geçtiler benim fikirlerimi kaldıramayan insanlar benim karşımda omuz omuza dövüşen ve savaşan insanlar sonra birbirlerine saldırdılar.Ben ilk adım atışımdan son atışıma kadar herzaman dik başlı bir insandım kimsenin maşası olmadım.Benle çalışmak isteyen çok insan oldu gördünüz.Hepsini izlediniz tarih yazdı.Karşıma en iyi dediğiniz adamlar Dean Ambrose çıktı devirdim Seth Rollins çıktı devirdim onların kıçını kurtarmaya Triple H geldi onuda devirdim.En iyi dediğiniz adamlar anca birleşince bir CM Punk ettiler.Onlarda sizde biliyorsunuz bir tane CM Punk var.Bir tane en iyi var bir tane efsane var bir tane şirketin yüzü var.Oda BENİM ! 2 Kere bu şirketin ana kemerini kazandım.Buna salladılar Slammy ödüllerinde milletin içinden geçtim diye bana ödül verdiler evet Yılın Promosu ödülünü kazandım sebebi gerçekleri söylemem.Bu şirkette gerçekleri konuşabilen nadir insanlardanım ve dediklerini yapabilen nadir insanlardanım.En iyi olacağım dedim ve oldum.Şimdi bazıları diyecek o senden daha fazla kemer bu senden kemeri aldı.Kimsenin karşısında sizin kahramanlarınız birleşmedi.Kimse burada istenmeyen adam olmasına rağmen ödüller kazanmadı.Kimse burada insanlara kendi fikirlerini zorla kafalarına sokmadı.Benim dışımda KİMSE ! Bu şirkette ilklerin ve enlerin tek bir adresi var oda CM Punk.Sevmesenizde desteklemesenizde CM Punk her zaman kendi yolunu buldu ve tahtına çıktı.Sizler hala bok atmaya devam ettiniz.Hodri meydan bundan sonra 1 yaptıysanız 3 yapın bundan sonra bende 1'imi koyduysam 3'ümü koyucam.Burdan arka alandaki herkese meydan okuyorum.İsterseniz hepiniz birleşin gelin topunuza yetecek mal bende var.Kemerimi yanıma almadım hepinize yedirebilirim.Beni tekrar buraya getirmek için tahmin edin kim aradı.Dolph Ziggler.. Dolph Ziggler kim zamanında benim emrim altında çalışmış bir güreşçi.Şuan kendisi General Manager olmuş.Ve beni arayıp buraya davet ettiğinde uzun bir süre yüzüne karşı gülmek zorunda kaldım.Ben burada kendimi övdüğümde bana egolu diyorsunuz bu şirketin General Managerı bile benim emrimde çalışmış birisi gerisini siz düşünün hadi en iyisi sizsiniz(Gülüyor).Tam da bu konu hakkında konuşup sonuca bağlamaya çalışırken yine Dean Ambrose kızımız rahat durmuyor.Hala orada bi yerde Dean Ambrose kızımız bunu izleyip CM Punk kendine maç ayarlıyor diye sağa sola ağlıyor.Dean Ambrose'un o güzel villasının komşuları soruyor sen neden CM Punk'tan daha büyük bir güreşçi olamadın diyor.Dean Ambrose sen karışma diyor sen ne bileceksin.Dean Ambrose evine koşup yatak döşek ağlıyor.Dean Ambrose senden daha iyi olmam neden bu kadar zoruna gidiyor ? Damarına dokunuyor sinirini bozuyor ? Bu hayatta herkes kendi yerini bilirse bi yerlere gelebilir.Sizler benim altımdasınız ve bana saygı duymak zorundasınız sende Dean Ambrose bana saygı duymak zorundasın yoksa yok olup gidersin.Geliyo ve gidiyo, gidiyo geri geliyo yine bana sallıyor.Sonuç yine hüsran.Zamanında çocukların bir numaralı kahramanı Jeff Hardy şimdilerde biraz atarlı giderli birine bürünmüş.Tek ekmek kapısı olan güreşe yine bu güreş işini yapmak zorundayım falan demiş.Sanki bu işi yapmasa para kazanabilecekmiş gibi yapabileceği tek iş alt yaş kategorisindeki kardeşlerimizi eğlendirmek.Kendisi bu şirkette hiçbirşey başarmadan ölümsüz olduğunu iddia ediyor.Seni kim niye öldükten sonra hatırlasın.Bu şirkete ne kattın ? Ne başardın ? İnsanlar bu binada nerde senin adımlarını görebilir.Sen bu şirkette belli dönemlerde gezen sineksin.Biri canı sıkılınca sana bir çakıverir yokolup gidersin ÖLÜRSÜN ! Gerçekten ölümsüz olmak istiyorsan benim adımlarımı takip edebilirsin ama benim yaptığım işler senin gibi bir adama ağır gelir.Sizler bu işi para ve şöhret için yapıyorsunuz sizin istediğiniz şeyler bende fazlasıyla var.Benim istediğim şeyler ise fazlasıyla eksik.İşte aramızdaki fark burda başlıyor.Sizin değer verdiğiniz şeyler geçici ve kaybedilecek şeyler benim değer verdiklerim ise sonsuza kadar beni yaşatacak şeyler.Bunun için ben bu şirkette olmasam bile insanlar beni en iyi diye anıyorlar ve ben burada olmasam bile CM Punk chantleri atıyorlar.Sizler ise bunları göre göre bana sallıyorsunuz.Eğer olay sallamaksa ben sallamaya başlarsam ayağınızın altındaki çeker alırım düşersiniz.Ya yoluma çıkmayıp kuyruğunuzu kısın yada cesaretinizi toplayıp topunuz karşıma çıkın.Çıkın ki önceden yaptığım gibi ne kadar rakibim varsa yok edip tekrar koltuğuma oturayım.Ve son zamanlarda bir kötü haber daha aldım.Benim yakın dostum Paul Heyman gerçekten yaşlılığın getirdiği rahatsızlıktan ötürü alzheimer'a yakalanmış.Evet doğru duydunuz sanırım kendisi eskiden yaşadığı yenilgileri ve rezillikleri unutup tekrar Brock Lesnarla çalışmaya başlamış.Başka hiçbir sebep beni bir insanın Brock Lesnar'la çalışmanın akıllı işi olduğuna ikna edemez.Paul Heyman hastalığından ötürü geçmişini unutup tekrar Brock Lesnarla çalışmaya başlamış.Kendisinin yakın bir dostu olarak ve sorumluluk sahibi bir insan olarak gerekenleri yapacağımdan şüpheniz olmasın.Onlara öyle yenilgiler ve acılar tattırıcam ki ölü olsalar bile dirilecekler.Aklımı parçalayan bir çok şey var.Şimdilik burada bitiricem çünkü herkes “Ooo CM Punk çok ağır giriyon” dediler 

RPG:
 Current PWE Champion 3 Time (CM Punk)
Former Wildcard Champion (Conor McGregor)
Former Intercontinental Champion (Daniel Bryan)
Former Hardcore Champion (Kevin Owens)
PWE Slammy Awards - Yılın Promosu ( CM Punk)
Ayın Promosu (3) (CM Punk)
Ayın Promo Üstadı (2)

“Ooo CM Punk çok ağır giriyon” dediler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CM Punk Set
» Cm Punk Serenayı Affetti
» Cm Punk sakallarını eskisi gibi yapsın dienler?
» CM Punk!ringe gel bişi konuşucam seninle
» Summerslam Randy Orton vs Sheamus