PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

'' DEVAM ''

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: '' DEVAM ''    Çarş. 11 Tem. 2018, 02:43

Written In My Face!!

Arenada iyi bir reaksiyon hakim!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus yeniden PWE Arenasında! 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Sheamus : Klişe bir konuşma yapmaktan ziyade, alışılagelmiş bir Sheamus konuşması olmasını istemiyorum. Çünkü bu iplerin arasına her girdiğimde, ne söyleyeceğimi unutuyorum! İlk günkü heyecan var mı ? Yok. Asarımlı keserimli cümleler var mı ? Yok. Beklentim var mı ? Elbette! PWE'nin en uzun süreli şampiyonu olmak, Kıtalararası Şampiyonluğu kazanmak, Takım Şampiyonlarından biri olmak, dolayısıyla '' Triple Crown '' yapmış olmak ya da '' Yılın Süperstarı '' seçilmek.. Bunların hiçbirisi PWE gibi anakaranın tam ortasında, neredeyse devlet içinde devlet olmuş bir yapıda efsane olmak kolay değil ha ? (cheer ). En çok arzuladığım şey, rampada yürürken rakibimin gözlerimin içine bakıp, karşısında kimin olduğunun farkında olmasıydı. Dürüst olmam gerekirse, tüm kazandığım başarılara rağmen, bunu tam olarak başarabildiğime inanmıyorum. Bir türlü o hisse kapılmadım. Tamamladığımı hiçbir zaman düşünmedim. Bu o kadar lanet bir araf ki, sizi gece başınızı yastığınıza koyduğunuz zaman kendi gölgenizle yanlızlığınızı paylaşırken boğazınıza yapışır. Nefesinizi keser. Karabasan gibi üzerinize çöker ve vicdanınızı asla yenemezsiniz. Çünkü bu yola artık girmişsinizdir ve geri dönmek için çok fazla mesafe katetmişsinizdir. İşte, tekrar buraya gelmemin ve '' VAR '' dediğim beklentimin yegane sebebi budur! (cheer).

Sheamus : Eski zamanlardan ve sizi her zaman sıkan epik İrlanda hikayelerinden eskisi kadar bahsetmeyeceğim (gülerek). Herkes kadar bende ülkemi çok seviyorum ve ülkemden millerce, fersahlarca uzaktayken, ailemi ve sevdiğim tüm dostlarımı arkamda bırakmışken, biraz abartıya kaçmış bir dede modeline dönüşmüş olabilir. Evet, bu da benim büründüğüm farklı bir profil olmuştu ve normal bir insan olarak yaşadığım duygu karmaşasını dışavurum şeklimdi. Hatta bir ara bir canavara dönüştüğümü bile düşünmüştüm. Sonra o kendi yarattığım canavarla yüzleştim ve ona karşı zor bir zafer kazandım. Tüm egolarımdan sıyrıldım. Sahip olduğum herşeyi bir kenara bıraktım ve o sese kulak verdim. Beni yeniden, tamamen beyaz bir sayfa olarak çağıran sese.. Metrelerce boyu, yüzlerce kilosu olan kas kütlesi adamların sorunlarını ve amaçlarını dört köşeli üç katlı iplerin arasında paylaştığı tam şu an içinde durduğum yerin fısıltısına.. Evet! Beni yeniden kavgaya çağıran ve bedenimi harap eden bu lanet olası yere, PWE'ye yeniden döndüm! Bu kez herşeyin çok farklı olacağını söylemek, klasik güreşçilerin işidir. Ben klasik bir adam değilim. Yapım ve yapabildiklerim bellidir. Direncim, gücüm ve zafer inancım bellidir. İşte, bu arenaya getirdiğim şeyler yanlızca bunlardan ibaret! Hiçbir oyunun, menfaatin parçası olmadan, hem işine, hem sevdiğine gelen bir adam.. O lanet olası beyaz tenli adam benim! THE CELTİC WARRİOR SHEAMUS!( cheer ). Kendime çizdiğim yolda elde edeceğim herşey, bembeyaz sayfama unutulmayacak satırlar olarak eklenecek. O satırlar yazılırken ben, hiçbir rehavete kapılmadan, rakiplerime, düşmanlarıma odaklanmış olacağım ve efsane olmak için kolumu, bacağımı veya vücudumdaki herhangi bir et parçasını burda bırakmaya hazır olmuş olacağım! Yanlızca bir parçamı, tek bir piç kurusuna ayıracağım! Herşeyin sonunda benimle mezara girecek olan o et parçasını, yakında öğreneceğiniz ve kendime köle yapacağım kişiye monte edeceğim ve '' BENİM '' diyen hiçbir marangoz, o parçayı o heriften ayıramayacak. Bunu yapacağıma yemin ediyorum!

Sheamus : Sözlerimi asla bitirmeyeceğimi belirtmek istiyorum. Yalnız bundan sonra konuşan, rakiplerimin suratında patlayan tekmelerim olacak. Çünkü ben buna hazırım ve yeniden yapmak için sabırısızlanıyorum! Yeniden PWE'nin bir numaralı şampiyonu olmak için! Yeniden yılın, hatta yılların süperstarı olmak için! İsmimi PWE'nin altın sayfalarına ve okyanus gibi derin ve engin tarihine kazımak için! Bayanlar Baylar! Sheamus yeniden burada!

Seyircinin desteği eşliğinde taunt atıyor ve Written In My Face eşliğinde arka alana gidiyor.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

'' DEVAM ''
1 sayfadaki 1 sayfası